La Roche Posay, Hydraphase, Intense Yeux (Żel intensywnie nawilżający pod oczy przeciw opuchnięciom)

Powiększ La Roche Posay, Hydraphase, Intense Yeux  (Żel intensywnie nawilżający pod oczy przeciw opuchnięciom)

Zgłoszony przez BBRAT

Intensywne, ukierunkowane nawilżenie, aby wygładzić drobne zmarszczki spowodowane odwodnieniem. Działanie odwadniające w obszarze worków pod oczami i spuchniętych powiek. Intensywna, ukierunkowana skuteczność nawilżania dzięki kombinacji kwasu hialuronowego i gliceryny, aby wygładzić drobne zmarszczki związane z odwodnieniem. Działa na worki pod oczami i opuchnięte powieki dzięki kombinacji osuszającej kofeiny i leczniczej wody termalnej La Roche - Posay. Produkt nie zawiera parabenów ani kompozycji zapachowej.

Cena: ok. 55zł / 15ml

• Średnio silny kosmetyk
  • Kosmetyk kupiony gdy wypatrzyłam pierwsze zmarszczki pod oczami. Z nadzieją na usunięcie ich zaczęłam go stosować.

Plusy:
    - żelowa konsystencja, która łatwo się rozprowadza, należy uważać, żeby nie nałożyć za dużo, ponieważ może pozostawić uczucie lepienia się,
    - bardzo wydajny, starczył mi na ok. rok (stosowany naprzemiennie z innym kosmetykiem),
    - malutka, lekka tubka,
    - nawilżenie - po użyciu wydawało mi się, że zmarszczki się trochę wygładziły lub wyglądały trochę lepiej, nie zwróciłam natomiast uwagi na opuchnięcia. Możliwe, że im przeciwdziałał, natomiast nie powiem na 100%, bo zauważyłam je dopiero po zakończeniu tubki.

Minusy:
    - po wielokrotnym odkręcaniu zakrętki, w końcu urwała się z dozownikiem - ale to już przy samym końcu stosowania.

Ogólnie bardzo lekki produkt, myślę, że nadaje się bardziej na dzień niż na noc. Co do działania - powinien sobie poradzić z niezbyt głębokimi bruzdami.

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 15 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić justina987 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Spełnia obietnice producenta
  • Zakupiłam ten krem namówiona przez farmaceutkę, kiedy żaden apteczny krem nie radził sobie ze ściągniętą i odwodnioną skórą dookoła oczu. Pojawiały się z tego powodu zmarszczki- dość głębokie, jak na 28-letnią skórę.
    Ten krem potrzebuje czasu aby działać. Mam wrażenie że gdy już wyrównał poziom nawilżenia- po ok. 2 tyg., nie musiałabym go używać wcale.
    Rewelacyjnie, głęboko nawilża, można pożegnać się z brakiem komfortu pod koniec dnia. Zniwelował zmarszczki wywołane wysuszeniem.
    Wchłania się do matu, jest lekki, wydajny.
    Zakupiony w promocji za ok 37 zł.

Używam tego produktu od: 1.5 msc.

Chcesz pochwalić pakulinkaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem niezły
  • Całkiem niezły krem. Nie jest co prawda intensywnie nawilżający, ale na pewno nawilżający. Ale ja mam bardzo suchą skórę i jeszcze nie trafiłam na taki, który nawilżył by ją tak, ja ja bym chciała. Natomiast ten jest na pewno bardzo dobry. Zmniejsza sińce i opuchliznę pod oczami. Dobrze zachowuje się pod makijażem.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Harrods za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1007 raz(y)
  • NIE WIEM ZA CO GO LUBIĘ, ALE... LUBIĘ
  • Może ten kosmetyk robi niewiele, ale za to jest całkowicie neutralny, bezpieczny.
    Może nie spłyca zmarszczek, ale za to nie generuje kolejnych (a niektóre kremy to potrafią).
    Może to nie jest kosmetyk wybitny i nie jest wart tej ceny, ale... zużyłam już dwie tubki.

Nawilża, niweluje napięcie i nagość skóry po umyciu twarzy, daje ukojenie. Mi osobiście tyle właśnie wystarcza i po to właśnie go kupuję. Trzeba go używać z założeniem, że to krystalicznie przezroczysty ŻEL czyli produkt, którym nijak nie zastąpimy treściwego odżywczego kremu. Ma fajną przyjazną konsystencję, wygodny aplikator, zapach z gatunku nieistniejących, brak koloru. Trzymam go w lodówce, używam zarówno na dzień, jak i na noc. Jedyne, co mnie w nim czasem irytuje, to fakt, że momentalnie zastyga na skórze i nie ma absolutnie żadnej możliwości takiego masażu skóry wokół oka, jaką dają odżywcze kremy z poślizgiem. Nie mam sińców pod oczami ani skłonności do takowych, więc nie wiem jak ten żel poradziłby sobie z takim zjawiskiem. Ale nie sądzę, żeby dał radę - gdyby jakiekolwiek kosmetyki dawały sobie z tym radę, to przecież w naszym otoczeniu nie byłoby tylu osób z ciemną skórą oczami. Co do opuchlizny pod oczami - ciężko powiedzieć - wszystkie kremy trzymam w lodówce, więc jak sobie posmaruję czymś lodowatym skórę wokół oczu, to efekt jest natychmiastowy. U mnie bywają spuchnięte jedynie górne powieki, ale to też raczej rzadko.

To przyjemny, neutralny kosmetyk, dający bardzo powierzchowne, doraźne efekty - spełnia podstawowe, proste zadania. Kupuję go wtedy, gdy nie mam pomysłu na nic innego. Doskonale komponuje się z lekkimi kremami typu Effaclar, mam wtedy poczucie ogólnej lekkości na twarzy.Używam tego produktu od: zeszłego rokuIlość zużytych opakowań: dwie tubki

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić BBRAT za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij