Tołpa, Dermo Face, Provivo 35+, Lekki Krem przywracający młodość skóry na dzień

Tołpa, Dermo Face, Provivo 35+, Lekki Krem przywracający młodość skóry na dzień

Krem przywraca zdolności regeneracyjne skóry, spowalnia proces starzenia i pobudza ją do odnowy. Wygładza i wypełnia zmarszczki, odbudowuje mikrouszkodzenia DNA i wyrównuje strukturę skóry. Odżywia i silnie nawilża. Przywraca sprężystość, jędrność i witalność. Skóra staje się gładsza, rozświetlona, bardziej promienna i odzyskuje młodzieńczy blask.
Torf Tołpa, ekstrakt z tarczycy bajkalskiej – odmładza komórki skóry, regenerujący ekstrakt z hibiskusa, nawilżająco – rewitalizujący ekstrakt z senesu wąskolistnego – botaniczny odpowiednik kwasu hialuronowego, pochodna mocznika, olej jojoba, olej makadamia, pigmenty rozświetlające.

Odbudowuje mikrouszkodzenia DNA - serio?

Po prostu zatknął mi pory, spowodował podskórne gule. Bardzo przetłuszczał skore zamiast nawilżać. Robiłam różne podejścia do tego kremu, bo bardzo ufam temu producentowi, ale niestety nie udało się — musiałam zużyć resztki kremu na ręce (również nie spodobało się przez mocny zapach).

Słabiutki

O ile krem Provivo o bogatej formule bardzo przypadł do gustu mojej skórze, tak lekki nie do końca. Mimo, że "lekkie" kremy z Tołpy tak naprawdę nie mają całkiem lekkiej konsystencji (dla mnie to akurat dobry znak), to jednak coś w tej lekkości jest, bo dla mojej suchej skóry ta wersja okazała się niewystarczająca. W momencie nakładania mam wrażenie, że jest całkiem nieźle, ale jednak nie nawilża odpowiednio. Moja skóra potrzebuje czegoś więcej, a z tym kremem niestety pojawia się delikatne uczucie ściągnięcia, szczególnie przy skroniach. O ile pozytywne działanie bogatej formuły zauważałam, skóra rzeczywiście była w lepszej kondycji, tak po lekkim nie widziałam żadnych zmian. Może dlatego, że trudno mi było używać go codziennie.
Nie wchłania się do matu, co mi nie przeszkadza. No i znowu to pieczenie w okolicach nosa i policzków ...

całkiem niezły

Bardzo podoba mi się formuła kremu w tubce!
Delikatny zapach
Nie podrażnia skóry nawet po peelengu
Szybko się wchłania
Bardzo dobrze nawilża
W promocji warty kupienia
A co najważniejsze nasz polski krem!!!

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: kończe drugie opakowanie

Dobry, ale..

Uwielbiam Tołpę. Ten krem też. Zużyłam już kilka jego opakowań. Wracam do niego co jakiś czas robiąc większe zakupy na stronie producenta.
Kocham jego bogaty skład, który naprawdę czuć na skórze, borowinowy zapach i kolor oraz odżywcze działanie. Cudo. Skóra po dłuższym jego używaniu gęstnieje i zdecydowanie poprawia swoją kondycję.
Krem dobrze się nakłada i dobrze wchłania (pod warunkiem, że nie weźmiemy go zbyt dużo - wówczas na skórze może pozostać wyczuwalny film).
Tak naprawdę kosmetyk ten ma dla mnie jeden minus - i pisząc tę recenzje uświadamiam sobie, że ten minus to... duży minus... Otóż nie ma szans, aby po nałożeniu kremu pozostawić skórę bez makijażu. Mimo, że odżywiona nie wygląda ona dobrze. Oprócz tego, że mocno się świeci, brakuje mi też efektu wygładzenia i wyrównania cery, jaki potrafią dać niektóre kosmetyki pielęgnacyjne.
Duża szkoda. Bo skład i działanie spokojnie mogłyby kwalifikować ten kremik do KWC.

Porządny krem na dzień

Muszę zaznaczyć iż jestem posiadaczką cery mieszanej z zaleczonym trądzikiem różowatym, który bardzo nie lubi nowych kosmetyków. Od lat używam Bioderma Sesibio ds+ dzięki niemu nie strasze dzieci. Chciałam jednak dodać do mojej pielęgnacji jakiś nawilżacz. Padło na ten krem. Muszę powiedzieć że mam mieszane uczucia co do tego produktu. Więc po w skrócie:
+ piękny zapach (jakby jakiś deser)
+ higieniczne opakowanie (aluminiowa tubka bez dostępu powietrza)
+delikatnie rozświetla cerę (ma mikroskopijne drobinki które odbijają światło)
+bez parabenów, PEG-ów itp
+nawilża nieźle
+nie podrażnia
+nie zapycha

-cena (ładne opakowanie skład podejrzewam taki jak produkty ziaji)
-gdy położy się go odrobinę za dużo zostawia lepki film
-mam wersję lekką a w konsystencji jest taka emylsjowata ale dość gęsta. Mi to pasuje ale podejrzewam że nie wszystkim taki krem na dzień odpowiada.

Nie zauważyłam efektu przeciwzmarszczkowego.
Podsumowując raczej nie kupię go drugi raz, ale nie żałuję wydalam na niego kasę. Polecam dziewczynom z suchą, odwodniona, podrażnioną skórą bez skłonności do nadmiernego świecenia.