Powiększ Bielenda, Color Control, Body Perfector CC Cream 10 in 1 (Multifunkcyjny krem korygujący do ciała)

Zgłoszony przez joanka125

Do każdego rodzaju karnacji.
Innowacyjny krem skutecznie udoskonala wygląd skóry:
- maskuje niedoskonałości,
- ujędrnia, intensywnie nawilża,
- rozświetlające mikropigmenty odbijają światło i błyskawicznie dodają skórze blasku,
- lekka, nietłusta formuła szybko się wchłania, nie pozostawiając na skórze tłustego filmu,
- zawiera: kwas hialuronowy, koenzym Q10, masło kakaowe, witaminę E,
- krem jest bezpieczny dla skóry wrażliwej,
- 0% parabenów 0% sztucznych barwników 0% oleju parafinowego 0% PEG

Cena: 24,20zł / 175ml

• TAK! TAK! I JESZCZE RAZ TAK!
  • + wydajny
    + nie brudzi
    + fajnie wygląda przy opaleniźnie
    + efekt rajstop w spreyu
    + posiada delikatne drobiniki, co rozświetla skórę
    + lekka formuła
    + naturalny kolor
    Minusy:
    - cena

Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić _mascarpone_ za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Naprawdę taki super?!
  • Zachęcona opiniami na Wizażu, kupiłam. Wydałam 18 zł w promocji.
    I jak dla mnie to zachwytu nie ma, tragedi też nie...
    Krem ma na pewno za dużo drobinek, nie jest to może jakiś wielki brokat, ale mnie drażni:/. Krycie raczej takie sobie.. Trochę brudzi. Chyba wolę zmieszać balsam do ciała z podkładem Może przy bledszej skórze lepiej się sprawdzi.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: zaczełam 1 opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić evelinee23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wspaniały
  • Jestem posiadaczką porcelanowej cery, co ma swoje plusy i minusy, jednakże nogi latem, które są prawie przezroczyste ładnie nie wyglądają
    Kupiałam po przeczytaniu opinii na Wizażu i jestem po prostu zakochana! Raz na zawsze pożegnałam śmierdzące samoopalacze, których nie lubiłam i ciężko było znaleźć, coś, z czego naprawdę będę zadowolona.

CC od Bielendy jest niesamowity.
    +skóra nóg wygląda po prostu idealnie - maskuje niedoskonałości, nadaje ładny, zdrowy koloryt.
    +wygładza
    +nawilża
    +rozświetla
    +świetnie się rozprowadza
    +nie pozostawia smug
    +nie brudzi ubrań, no chyba, że temp. jest naprawdę, naprawdę wysoka
    +bardzo wydajny. Używam prawie 2 mce i nie wiem czy doszłam do połowy.
    +cena - 20zł
    +łatwo się zmywa
    +zero plam i zacieków

Pół gwiazdki odejmuję za drobinki, których wg mnie jest trochę za dużo. Mimo wszystko polecam, bo to fantastyczny produkt za niewielkie pieniądze.

Używam tego produktu od: Dwa miesiące
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie peirwszewgo

Chcesz pochwalić Asia19x za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Nie cierpię samoopalaczy, a jestem bladziochem, który nie może się opalać ze względów zdrowotnych. A białe nogi w lato ... CC jest fantastyczny, świetnie się rozprowadza, ładnie dopasowuje się do skóry, nie brudzi dramatycznie. Nakładanie jest łatwe, tylko trzeba uważać, żeby nie przesadzić z ilością. Ja nanoszę od stóp w górę posuwistymi ruchami, a potem lekko wklepuję. Moim zdaniem efekt jest o wiele lepszy niż w przypadku rajstop w sprayu, a krem jest o wiele wydajniejszy i tańszy. Osobiście bardzo polecam. Te delikatne drobinki (no mogłoby ich być trochę mniej ;-)) nie robią efektu lampy, w słońcu nogi wyglądają po prostu apetycznie ;-). Pół gwiazdki odejmuję za to, że trochę się lepi, ale nie jest to bardzo uciążliwe, a efekt wart jest tej drobnej niedogodności.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie, bo jest bardzo wydajny

Chcesz pochwalić Eliza77 za czytelną i pomocną recenzję?
  • satynowy efekt
  • Efekt pięknych nóg, pokrytych satyną i rozświetlonej skóry.
    Najważniejsze, że jest widoczny od razu i kryje wszelkie niedoskonałości. Kolor ładnie dopasowuje się do skóry. Wygląda dość naturalnie.
    Minus: brudzi, jeśli zaaplikuje się go za dużo, więc radzę ostrożność.
    Bardzo wydajny. Dla mnie doskonały, a nie znoszę bronzerów i samoopalaczy.

Chcesz pochwalić indoosia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety nie
  • Na początku był fajny.. fajnie szybko się go nakłada, ładny odcień, ładnie odbija światło, ma małe świecące drobinki, troche kryje niedoskonałości

ale niestety..
    -robi smugi
    -szybko schodzi
    -lepi sie
    -okropnie brudzi!!!!

Używam tego produktu od: Miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić LoveSport3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny, warto go mieć na lato!
  • Jeśli miałabym wydać 30-50zł na "rajstopy w sprayu" wiedząc jak mała jest ta buteleczka a kosmetyk Bielendy zdecydowanie polecam ten drugi. Kiedyś ten kosmetyk polecała autorka blogu Makelifeeasier.pl postanowiłam go wypróbować. Kosztował wtedy ok. 30zł ale nie załuje tego zakupu.
    + kolor na początku może przerażać ale spokojnie świetnie dostosowuje się do kolorytu skóry lekko ją opalizując
    + ma małe świecące pigmenty, które odbijają światło dzięki czemu jeszcze lepiej maskuje niedoskonałości
    + skóra jest subtelna, przyjemna w dotyku
    + przyjemny, łagodny zapach
    + duża tuba jest na prawde wydajny (mam go już drugi sezon)
    + wart swojej ceny
    + szybko wysycha (ok. 5min), nie tworząc przy tym smug - trzeba po prostu dobrze rozsmarować

- nie zauwazyłam

Używam tego produktu od: już 2 sezon
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić ivet92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bez smug.Efekt satyny!
  • Nareszcie mam produkt na szybkie wyjście.Efekt natychmiastowy.Nogi pokryte satynowym woalem z rozswietleniem(tu drobinek mogłoby być mniej ,no ale..)Brązery czy inne cuda wianki-trzeba nakładać iście staranni a i tak zdażają sie smugi czy niedociągnięcia.Z Bielendą masz gwarantowany efekt wyjsciowych nógPajączki czy bladość zostaje skorygowana.Mnie sie bardzo podoba.Kolor stonowany.Broń boże jakis pomarańcz czy murzyński brąz.Dostosowany do karnacji Polek.Tych nie korzystających z solarium Brudzi,fakt..Trzeba uważać.Ale jak sie chce pokazać nóżki,założyć krótka sukienkę czy krótkie spodenki-a jest sie biadolicą..czy mamy prawo narzekać na drobne niedoskonałości?W końcu to nie farba hi hi..Moja wyobraznia zaczeła pracowac na wyzszych obrotach..Już siebie widziałam jako dodatek DecoraluBielenda jest świetna.Lubię.Używam.Polecam.

Używam tego produktu od: 3 mcy
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiej tuby

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić Michell72 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, ale brudzi ubrania.....
  • Ten krem to nic innego jak normalny fluid. Uwielbiam go za zapach, konsystencje i efekt który jest na prawde widoczny. Mam po pękane naczynka na nogach i walcze też z nadmiernym rogowaceniem okołomieszkowym na nogach i posladkach i ten preparat na prawde po trafi sporo ukryć. Dla lepszego rozsmarowania, na początek daje minimalnie oliwki na nogi a później ten krem co sprawia że lepiej mi się go rozsamrowuje. Wade którą posiada ten produkt jest dla mnie nie do wybaczenia dla tego też nie kupie go ponownie. Tą wadą jest fakt iż produkt STRASZNIE brudzi ubrania których później nie można sprać niestety!!!!!! Już nawet przestały mi przeszkadzać te drobinki brokatu. Ale przez brudne ubrania produkt jest dla mnie zdyskwalifikowany.

Używam tego produktu od: 1 mięsiać
    Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić Paulincia20 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny, ale znam lepsze
  • Bardzo lubię tego typu produkty mam jasną skórę i dużo pieprzyków, więc raczej się nie opalam, a takie smarowidła pomagają mi symulować złoty odcień skóry.

Balsam ładnie, ale bardzo mocno pachnie - po posmarowanej nóg rano czuję go przez większość dnia. Mi to nie przeszkadza, ale ostrzegam tych, którzy tego nie lubią. Kolor ma ładny, naturalny, choć na ciemniejszych karnacjach może nie być zbyt widoczny. Delikatnie maskuje siniaki i inne tego typu, choć nie chowa ich całkowicie. Daje naturalny efekt wygładzonej i lekko złotawo-brzoskwioniwej skóry. Lekko nawilża, co też jest plusem.

Balsam jest dość wydajny, duża tubka starcza spokojnie na miesiąc regularnego stosowania. Tubka jest miękka i łatwo wydobyć produkt, ale otwór jest moim zdaniem zbyt duży, balsam wylewa się przez tą dziurę.

Krem nie zastyga tak dobrze jak inne tego typu produkty i brudzi otoczenie - i to mój największy zarzut, za który odejmuję gwiazdkę. Przez cały dzień dotykając nóg czuję, że on tam jest, jest taki lekko lepki.

Uważam też, że jak na balsam z podkładem cena regularna jest trochę zbyt wysoka.

Używam tego produktu od: Czerwca z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: Jedna tuba

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Fruchtgeele za czytelną i pomocną recenzję?