Powiększ Bielenda, Color Control, Body Perfector CC Cream 10 in 1 (Multifunkcyjny krem korygujący do ciała)

Zgłoszony przez joanka125

Do każdego rodzaju karnacji.
Innowacyjny krem skutecznie udoskonala wygląd skóry:
- maskuje niedoskonałości,
- ujędrnia, intensywnie nawilża,
- rozświetlające mikropigmenty odbijają światło i błyskawicznie dodają skórze blasku,
- lekka, nietłusta formuła szybko się wchłania, nie pozostawiając na skórze tłustego filmu,
- zawiera: kwas hialuronowy, koenzym Q10, masło kakaowe, witaminę E,
- krem jest bezpieczny dla skóry wrażliwej,
- 0% parabenów 0% sztucznych barwników 0% oleju parafinowego 0% PEG

Cena: 24,20zł / 175ml

• Polubisz swoje nogi!
  • Jestem jedną z tych kobiet, która nie kocha a nawet nie lubi swoich nóg. Kupowałam co jakiś czas piękne sukienki/spódnice mając nadzieję, że to zmotywuje mnie do ich noszenia i odsłonienia nóg.
    Mam jasną karnację, na nosie piegi (które lubię . ale na nogach kropeczki po goleniu, drobne niedoskonałości i przede wszystkim ten "zielonkawy" poblask w słońcu! Próbowałam samoopalaczy a nawet balsamów DELIKATNIE bronujących do jasnej karancji, ale zawsze jakimś dziwny sposobem miałam gdzieś jakąś pomarańczową "łatę", no i ten obrzydliwy zapach ;/

Bielenda CC jest odpowiedzią na wszelkie moje problemy
    Przyjemne opakowanie - tuba. Kolor WYDAJE się ciemny, ale uwierzcie mi, że po dokładnym rozsmarowaniu wygląda świetnie. Nie brudzi ubrań (ani czarnych, ani kolorowych; białych "dołów" nie noszę więc ciężko mi powiedzieć trzeba tylko dać mu wyschnąć kilka minut np. jak robicie makijaż. Ładnie, delikatnie kremowo pachnie i nawilża nogi.
    UWAGA: w słońcu bardzo widać mikrodrobinki więc jeżeli komuś to nie odpowiada - ten produkt nie jest dla niego.

Kupiłam w Rossmanie za ok 22,50 zł. Czy to dużo? Na pewno nie mało, ale dla mnie warto wydać tę kasę dla takiego efektu!

Używam tego produktu od: ok. miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Chcesz pochwalić eskalatorKa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super.
  • Kupiłam go w Rossmanie szukając czegoś co poprawiłoby wygląd moich nóg. Mam szczupłe nogi ale ciężko mi je opalić. Przyszło lato i chętnie założyło by się szorty. W pierwszym odruchu chciałam zakupić jakiś samoopalacz ale zwróciłam właśnie uwagę na kosmetyk Bielendy. Kosztował 22,50 i obiecywał zdziałać cuda z moimi nogami. Zaryzykowałam i kupiłam.
    Po powrocie do domu pobiegłam pod prysznic ,zafundowałam nogom piling i nałożyłam to cudo. Efekt był niesamowity. Nogi wyglądały po prostu rewelacyjnie.
    Pół gwiazdki odejmuję za drobinki złote których nie lubię.
    Kremik świetnie nawilża a nogi wyglądają jakby pokryte satyną (nie jest to efekt rajstop) Jak dla mnie kremik jest świetny.
    Nogi po użyciu tego kosmetyku wyglądają szałowo. Polecam Używam tego produktu od: miesiącaIlość zużytych opakowań: pierwsza tubka

Chcesz pochwalić anlumaka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem w szoku, że to tak dobre.
  • Muszę przyznać, że nie bardzo wierzyłam w zapewnienia producenta, ale przyszło lato... odsłonięte, gołe nogi nie zawsze wyglądają dobrze, nawet w sytuacjach, w których można zrezygnować ze zwykłych rajstop. Początkowo chciałam w tej sytuacji kupić "rajstopy w sprayu", ale całkowicie przypadkiem natknęłam się na ten krem... aplikacja kremu wydała mi się o wiele bardziej komfortowa niż produktu w sprayu, więc stanęło na kremie.

I jestem naprawdę w szoku. Nie spodziewałam się, że to będzie aż tak udany zakup! Pierwszy test na jednej łydce... i oniemiałam z zachwytu. Sądzę, że ten produkt zostanie ze mną na dłużej. Do czasu aż przestaną go kiedyś produkować (o ile przestaną )

Używam go tylko do nóg, ale jeśli zajdzie taka potrzeba to myślę, że spokojnie poradzi sobie np. na ramionach, plecach, rękach.

A teraz do rzeczy, wyszczególniając zalety:

+ pięknie ujednolica skórę, nie wiem czy na nogach na 100% porównałabym to do efektu rajstop, ale skóra prezentuje się pięknie, skutecznie zakrywa wszelkie niedoskonałości, nogi prezentują się perfekcyjnie, krem nadaje im też blask,

+ krem nie ściera się, nie spływa, nawet gdy żar leje się z nieba i jest bardzo upalnie nie robią się smugi, czuję się z tym kremem bardzo komfortowo, bez problemu można zakładać nogę na nogę, w ogóle nie pamiętam, że go np. nakładałam (co najwyżej przypomina mi o tym piękny wygląd nóg),

+ długo utrzymuje się na skórze, u mnie potrafi wytrzymać cały dzień,

+ zawiera błyszczące drobinki, ale szczerze mówiąc na samym początku po nałożeniu ja ich nie zauważam, skóra nie mieni się jakoś szczególnie, choć nabiera wtedy blasku - drobinki zauważam z kolei pod koniec dnia, wtedy są rzeczywiście widoczne (ale i tak ładnie i dość subtelnie wyglądają),

+ naprawdę nawilża - choć być może moja skóra nie jest specjalnie wysuszona na nogach i nie wymaga bardzo dogłębnego nawilżenia,

+ nie podrażnia - stosuję nawet prosto po depilacji,

+ szybko się wchłania,

+ nie brudzi ubrań,

+ dla mnie ma przyjemny zapach,

+ prawdopodobnie będzie naprawdę wydajny, wystarczy drobna kropla na całą moją łydkę (a przez tę wydajność i cena trzeba przyznać jest atrakcyjna),

+ mam bladą skórę, blade nogi (nie lubię się opalać i mam w nosie czy wyglądam zbyt blado dla ludzi), a ten krem nie zmienia ich koloru, co najwyżej nieco ociepla, ale skóra wciąż jest naturalna, kolor nie odróżnia się od koloru skóry reszty ciała (choć ciemny kolor wypływający z tubki wprawił mnie na samym początku w konsternację).

Wady?
    Naprawdę, aż sama nie dowierzam, ale dla mnie brak!

Bardzo polecam przetestować. Dawno nie byłam aż tak zadowolona za zakupu jakiegoś kosmetyku.

Używam tego produktu od: prawie miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Recenzja otrzymała 3 pochwał. Chcesz pochwalić MarjoryAnn za czytelną i pomocną recenzję?
  • Maksymalna satysfakcja
  • Jeśli szukasz preparatu, który zamaskuje niedoskonałości, zaczerwienienia, pajączki to zakup tego produktu jest strzałem w 10! Kryje nawet blizny pooperacyjne (mam na kolanie). Jestem bardzo zadowolona z efektów. Jest to kolejny udany produkt Bielendy. A przy tym ma świetną konsystencję i przyjemny zapach. A w dodatku zawiera błyszczące drobinki Nazwa BODY PERFECTOR jest w 100% trafiona, bo posmarowane nim nogi nabierają blasku i wyglądają jak z Hollywood! Zawsze jak zakładam coś krótkiego używam tego kremu bo wiem , że mnie nie zawiedzie
    Aha... i nie ma szans na żadne smugi, tak jak w przypadku samoopalaczy.
    Jeszcze raz polecam.

Używam tego produktu od: ponad pół roku
    Ilość zużytych opakowań: używam ponad pół roku i kończę pierwsze opakowanie duże

Chcesz pochwalić aleksandra_ce za czytelną i pomocną recenzję?
  • zdrowa skóra
  • Produkt jma bardzo przyjemną konsystencję, ładnie pachnie, wyrównuje koloryt skóry. Po jego użyciu ciało wygląda zdrowo i pięknie odbija promienie słoneczne dzięki maleńki drobinkom. Krem jest bardzo wydajny.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić banna1989 za czytelną i pomocną recenzję?
  • prawie doskonały
  • Wraz z nadejściem cieplejszych dni zbawieniem dla mnie stają się kosmetyki, które udoskonalają wygląd odsłanianego na widok publiczny ciała
    Mam tu na myśli głównie specyfiki, które poprawiają koloryt bladej po zimie skóry i maskują wszystkie niedoskonałości, które się na nim pojawiają.
    Do tej pory moim faworytem były samoopalacze oraz rajstopy w sprayu Sally Hansen.
    Jednak tej wiosny owe kosmetyki zyskały groźnego konkurenta!

Krem z Bielendy 10 w 1 zgodnie z obietnicą producenta upiększa wygląd naszego ciała. Szczerze przyznam, że używam go głównie do nóg i w tej roli spełnia się po prostu świetnie.

Balsam nadaję skórze ładny odcień, właściwie wyrównuje koloryt skóry, przez co wygląda ona dużo estetyczniej. Kosmetyk ma neutralny, średnio beżowy odcień, który moim zdaniem będzie pasował do każdej karnacji. Nie ma obawy, że kolor będzie zbyt ciemny i przez to efekt będzie sztuczny.

Jeśli chodzi o stopień krycia niedoskonałości skóry, to również na tym polu krem świetnie sobie radzi. Jest to efekt może minimalnie bardziej delikatny niż można osiągnąć np.przy użyciu rajstop w sprayu, ale równie dobry. Krem skutecznie przykrywa krostki po goleniu, drobne pajączki, widoczne żyłki.

Dzięki nietłustej konsystencji krem dość szybko się wchłania. Nie zauważałam by brudził ubrania.

Dodatkowym atutem w przypadku tego kosmetyku fakt, iż nie tylko wizualnie upiększa nasze ciało, ale również je pielęgnuję. W składzie znajdziemy kilka cennych składników, które nawilżają i odżywiają skórę, jak np.kwas hialuronowy, wit.E czy koenzym Q10.

Czegoż chcieć więcej?

Ano ja bym chciała akurat mniej! Mam tu na myśli drobinki zawarte w balsamie.
    Moim zdaniem jest ich zbyt dużo, przez co- szczególnie w słońcu- mocno rzucają się w oczy.
    Jest to jak dla mnie jedyny mankament tego balsamu.

Generalnie jednak bardzo polecam!

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić malutka100 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja!
  • Produkt - objawienie!
    Nie sądziałm, że taki produkt do ciała jest mi wogóle potrzebny, ale dostałam krem cc Bielendy w prezencie, więc zaczęłam go używać. Teraz nie mogę bez niego żyć Idealnie rozprowadza się po ciele, ma piękny zapach, ale najważniejszy jest efekt - dla mnie coś porównywalnego do "rajstop w spreju" - skóra ma idealnie ujednolicony koloryt, jest pięknie rozświetlona. Ja akurat najczęściej stosuję go na nogi - trzyma się na nich przez cały dzień.

Chcesz pochwalić Ferrada za czytelną i pomocną recenzję?
  • Genialny produkt w super cenie.
  • Balsam został mi polecony na sesji zdjęciowej przez jedną z modelek. Dziewczyna posmarowała jedną nogę i przyszła do mnie bo nie wierzyłam że balsam CC da efekt ładnego krycia i fajnego rozświetlenia. ( zazwyczaj smaruje nogi medelek balsamem Garniera połaczonym z podkładem i rozświetlaczem aby nogi ładnie prezentowały się na zdjęciach) Byłam w szoku jaka różnica jest między obiema nogami i jak subtelnie to wygląda przy okazji.
    Kupiłam CC perfector i zaczęłam testować na sobie. Pięknie pachnie, łądnie rozświetla choć jak dla mnie za dużo ma w sobie drobinek ( co przy zdjęciach nie przeszkadza ale na co dzień nie zniosłabym tego) łatwo się aplikuje, NIE BRUDZI ubrań o ile nie zaczniemy od razu po nałożeniu produktu się ubierać. Dodatkowo fajnie nawilża wyrównuje koloryt nie powodując przy tym sztucznego efektu.
    Produkt bardzo przydatany i ułatwiający pracę. Polecam każdemu na wieksze wyjścia.

Używam tego produktu od: marca 2014
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić anjacieslicka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może być
  • Na plus zaliczam:
    - przyjemny zapach
    - łatwą aplikację
    - ładne opakowanie
    - natychmiastowe poprawienie kolorytu skóry( stosuję najczęściej na nogi- efekt delikatnej opalenizny)
    Dużym minusem dla mnie zastosowanie rozświetlających drobinek, w słoneczny dzień drobinki świecą sie na skórze- jak dla mnie nie wygląda to fajnie.
    Cena też jest odrobinę za wysoka.

Używam tego produktu od: od kilku tygodni

Chcesz pochwalić Wiola_F za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny
  • Krem jest naprawdę świetny

- ma delikatny zapach

- na początku kolor może wydawać się zbyt ciemny ale ładnie wtapia się w skórę, nadając jej naturalny wygląd

- fajnie wyrównuje koloryt skóry ale nie jest to mocne krycie

- zawiera duuuużo drobinek, co akurat niespecjalnie mi odpowiada

- nie brudzi ubrań (naturalnie świeżo po nałożeniu trzeb chwilkę odczekać, aż się wchłonie)

Ilość zużytych opakowań: w połowie pierwszego

Chcesz pochwalić Kotusia za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij