Powiększ Bielenda, Color Control, Body Perfector CC Cream 10 in 1 (Multifunkcyjny krem korygujący do ciała)
Produkt dostępny w 13 sklepach. Cena już od 17,99 zł - sprawdź w

Zgłoszony przez joanka125

Do każdego rodzaju karnacji.
Innowacyjny krem skutecznie udoskonala wygląd skóry:
- maskuje niedoskonałości,
- ujędrnia, intensywnie nawilża,
- rozświetlające mikropigmenty odbijają światło i błyskawicznie dodają skórze blasku,
- lekka, nietłusta formuła szybko się wchłania, nie pozostawiając na skórze tłustego filmu,
- zawiera: kwas hialuronowy, koenzym Q10, masło kakaowe, witaminę E,
- krem jest bezpieczny dla skóry wrażliwej,
- 0% parabenów 0% sztucznych barwników 0% oleju parafinowego 0% PEG

Cena: 24,20zł / 175ml

• świetny produkt
  • Swietny balsam, nadaje fajnego natularnego koloru. Używam go na moje blade jak ściana nogi przed każdym większym wyjsciem.
    + doskonale kryje
    +nadaje fajnego koloru
    +błyskawicznie się wchłania
    - zbyt lejąca konsystencja

Ilość zużytych opakowań: 3 duże

Chcesz pochwalić maajtka za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

fakty i mity depilacja

• Tragedia jakich mało...
  • Produkt dostałam kiedyś do przetestowania i byłam bardzo zaskoczona, wtedy wydawał mi się innowacyjny. Po pierwszym użyciu byłam już mniej entuzjastyczna. Co to w ogóle jest? Tapeta, po prostu farba w kolorze pomarańczowym, która zmywa się pod prysznicem. Mam bardzo jasną karnację, nie opalam się (chyba, że przypadkiem) i nie wiem jakim cudem ten kolor miałby być dobry dla każdego? Zacznijmy jednak od początku. Krem do ciała, który ma działać jak fluid - fajnie, tylko, że trochę nam go zejdzie, bo same ręce i nogi to dosyć duża powierzchnia... Po co ciału fluid? Nie wiem, nie znam kogoś, kto na całym ciele ma krostki/przebarwienia/żylaki, a żeby koloryt się zgadzał trzeba krem nałożyć na całe ciało. Okropnie droga zabawa. Ba, okropnie brudząca zabawa! Brudne wszystko, czego się dotkniemy: fotel, podłoga, spodnie, skarpetki, włosy, ugh... Nigdy więcej!
    Na opakowaniu napisano, że zakrywa nawet tatuaże. Naprawdę? Nie, ani trochę. Zamazuje je tylko i wyglądają na wyblakłe.

Minusy:
    -droga zabawa, gdybyśmy chcieli faktycznie posmarować wszystkie odkryte partie, zeszłaby 1/4 opakowania jak nic,
    -nie widzę zastosowania tego produktu,
    -kompletnie nie odpowiedni dla jasnej karnacji,
    -nie zakrywa tatuaży,
    -efekt maski na ciele, dla fanek solarium i plastikowego wyglądu,
    -wszystko dookoła brudzi,
    -czegokolwiek dotkniemy brudzimy to, więc chyba po nałożeniu mamy stać na baczność? (produkt brudzi nawet 2-4 godziny po nałożeniu).

Cechy neutralne:
    -zapach jest ok.

Plusy:
    -szeroko dostępny,
    -ładne i poręczne opakowanie,
    -dobrze się smaruje, kremowa konsystencja,
    -łatwo wychodzi z opakowania.

Używam tego produktu od: 4-6 użyć
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe, oddałam koleżance

Chcesz pochwalić mylengrave za czytelną i pomocną recenzję?
  • w miarę zadowolona
  • Balsam stosowałam dwa sezony letnie. Daje lekkie krycie, nie przykryje pajączków czy siniaków, mimo to nogi wyglądają lepiej. Odbija światło więc to pewnie jego sekret. Ma tryliard drobinek, ale nie są duże więc jako$ specjalnie nie rażą.

Kolor jest dość jasny, więc dla opalonych nóg się nie nada, raczej dla bladziochów.

Ogólnie polecam. Może jeszcze się skuszę. Wymaga mniej precyzji niż rajstopy w spreju. Daje też delikatniejszy kolor.

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: 1 tuba

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić a-n-k-a za czytelną i pomocną recenzję?
  • taki sobie
  • Balsam zakupiłam z myślą o moich nogach usłanych miejscowo siecią popękanych naczynek.
    Preparat przyciemnia nieco skórę, lekko wyrównuje koloryt ale niestety nie specjalnie radzi sobie z naczynkami o bliznach nie wspomnę. Posiada drobinki których ogólnie raczej w produktach do ciała nie lubię ale w tym przypadku są one na tyle subtelne że mi nie przeszkadzają.
    Fajny do nadania koloru lub podkreślenia opalenizny ale nie jest to produkt kryjący.
    Do minusów zaliczę konsystencje dość rzadką i wylewającą się nagminnie z tuby. Poza tym musimy go dobrze rozsmarować ponieważ niedociągnięcia są widoczne po zaschnięciu preparatu. Brudzi ubrania.
    Może wypróbuje kiedyś inną wersję.

Używam tego produktu od: w trakcie wakacji
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić JoankaL za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezły produkt
  • Balsam ten przydaje się w okresie letnim. Ma lekko budyniową konsystencję. Wyrównuje koloryt skóry (jednak większych niedoskonałości nie zakryje) nadaje efekt lekkiej opalenizny (jednak gdy ktoś jest mocniej opalony balsam będzie za jasny). Balsam posiada maleńkie rozświetlające drobinki. Mi osobiście ten efekt na skórze bardzo się podoba. Dodatkowo balsam ładnie pachnie. Nie wysusza skóry, ale też nie nawilża. Może trochę brudzić ubrania. Ogólnie spełnia swoje zadanie i ja w lecie bardzo lubię go stosować.

Używam tego produktu od: dwa lata
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić Martyna1709 za czytelną i pomocną recenzję?
  • To już moje drugie lato z tym kremem
  • Spełnia moje oczekiwania w 100 proc. Nadaje piękny koloryt nogom, sprawia że żyłki i pajączki są mniej widoczne, a poświata którą zostawia rozprasza światło i niedoskonałości są mniej widoczne. Łatwy w aplikacji, dosyć szybko zasycha. Efekt pięknych, zadbanych nóg murowany
    Zawsze udaje mi się go upolować w promocji. Jest wydajny, aczkolwiek ja go sobie nie żałuję i latem zużywam ok. 1,5 tuby

Ilość zużytych opakowań: 3 opak.

Chcesz pochwalić atlantis75 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Totalny bubel
  • Nie rozumiem zachwytu tym produktem. Kupiłam go zachęcona pozytywnymi opiniami niestety się zawiodłam. Kupiłam go przede wszystkim ze względu na moje liczne drobne blizny po strupkach oraz naturalnie ''sine'' nogi z zaczynającymi się pękniętymi naczynkami. Producent zapewnia krycie blizn, naczynek i wszelkich niedoskonałości. Niestety w moim przypadku nie skorygowało żadnej z tych rzeczy. Jeśli ktoś ma swoje nogi bez niedoskonałości i zależy mu na szybkim przyciemnieniu i rozświetleniu to polecam. Jeśli jednak ktoś zmaga się z niedoskonałościami, zwłaszcza takimi jak naczynka i blizny nie polecam. Nie zrobi z nimi nic. Dałam dwie gwiazdki za rozświetlenie nóg (choć przyznam, że dla mnie posiada on za dużo drobinek) oraz nawilża.
    Jeśli chodzi o cenę to w porównaniu do jakości jest ona za wysoka. Mi udało się kupić na promocji za 18 zł, normalnie trzeba zapłacić 25zł.

Podumowując:

+nawilża
    +rozświetla (lecz posiada za dużo drobinek)
    +w miarę szybko schnie i nie brudzi

-nie zakrywa blizn, naczynek i innych niedoskonałości
    -cena

Ilość zużytych opakowań: 1 małe opakowanie

Chcesz pochwalić backhope18 za czytelną i pomocną recenzję?
  • TAK! TAK! I JESZCZE RAZ TAK!
  • + wydajny
    + nie brudzi
    + fajnie wygląda przy opaleniźnie
    + efekt rajstop w spreyu
    + posiada delikatne drobiniki, co rozświetla skórę
    + lekka formuła
    + naturalny kolor
    Minusy:
    - cena

Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić _mascarpone_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wspaniały
  • Jestem posiadaczką porcelanowej cery, co ma swoje plusy i minusy, jednakże nogi latem, które są prawie przezroczyste ładnie nie wyglądają
    Kupiałam po przeczytaniu opinii na Wizażu i jestem po prostu zakochana! Raz na zawsze pożegnałam śmierdzące samoopalacze, których nie lubiłam i ciężko było znaleźć, coś, z czego naprawdę będę zadowolona.

CC od Bielendy jest niesamowity.
    +skóra nóg wygląda po prostu idealnie - maskuje niedoskonałości, nadaje ładny, zdrowy koloryt.
    +wygładza
    +nawilża
    +rozświetla
    +świetnie się rozprowadza
    +nie pozostawia smug
    +nie brudzi ubrań, no chyba, że temp. jest naprawdę, naprawdę wysoka
    +bardzo wydajny. Używam prawie 2 mce i nie wiem czy doszłam do połowy.
    +cena - 20zł
    +łatwo się zmywa
    +zero plam i zacieków

Pół gwiazdki odejmuję za drobinki, których wg mnie jest trochę za dużo. Mimo wszystko polecam, bo to fantastyczny produkt za niewielkie pieniądze.

Używam tego produktu od: Dwa miesiące
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie peirwszewgo

Chcesz pochwalić Asia19x za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Nie cierpię samoopalaczy, a jestem bladziochem, który nie może się opalać ze względów zdrowotnych. A białe nogi w lato ... CC jest fantastyczny, świetnie się rozprowadza, ładnie dopasowuje się do skóry, nie brudzi dramatycznie. Nakładanie jest łatwe, tylko trzeba uważać, żeby nie przesadzić z ilością. Ja nanoszę od stóp w górę posuwistymi ruchami, a potem lekko wklepuję. Moim zdaniem efekt jest o wiele lepszy niż w przypadku rajstop w sprayu, a krem jest o wiele wydajniejszy i tańszy. Osobiście bardzo polecam. Te delikatne drobinki (no mogłoby ich być trochę mniej ;-)) nie robią efektu lampy, w słońcu nogi wyglądają po prostu apetycznie ;-). Pół gwiazdki odejmuję za to, że trochę się lepi, ale nie jest to bardzo uciążliwe, a efekt wart jest tej drobnej niedogodności.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie, bo jest bardzo wydajny

Chcesz pochwalić Eliza77 za czytelną i pomocną recenzję?