Powiększ Bielenda, Color Control, Body Perfector CC Cream 10 in 1 (Multifunkcyjny krem korygujący do ciała)

Zgłoszony przez joanka125

Do każdego rodzaju karnacji.
Innowacyjny krem skutecznie udoskonala wygląd skóry:
- maskuje niedoskonałości,
- ujędrnia, intensywnie nawilża,
- rozświetlające mikropigmenty odbijają światło i błyskawicznie dodają skórze blasku,
- lekka, nietłusta formuła szybko się wchłania, nie pozostawiając na skórze tłustego filmu,
- zawiera: kwas hialuronowy, koenzym Q10, masło kakaowe, witaminę E,
- krem jest bezpieczny dla skóry wrażliwej,
- 0% parabenów 0% sztucznych barwników 0% oleju parafinowego 0% PEG

Cena: 24,20zł / 175ml

• Niezły produkt
  • Balsam ten przydaje się w okresie letnim. Ma lekko budyniową konsystencję. Wyrównuje koloryt skóry (jednak większych niedoskonałości nie zakryje) nadaje efekt lekkiej opalenizny (jednak gdy ktoś jest mocniej opalony balsam będzie za jasny). Balsam posiada maleńkie rozświetlające drobinki. Mi osobiście ten efekt na skórze bardzo się podoba. Dodatkowo balsam ładnie pachnie. Nie wysusza skóry, ale też nie nawilża. Może trochę brudzić ubrania. Ogólnie spełnia swoje zadanie i ja w lecie bardzo lubię go stosować.

Używam tego produktu od: dwa lata
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić Martyna1709 za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• To już moje drugie lato z tym kremem
  • Spełnia moje oczekiwania w 100 proc. Nadaje piękny koloryt nogom, sprawia że żyłki i pajączki są mniej widoczne, a poświata którą zostawia rozprasza światło i niedoskonałości są mniej widoczne. Łatwy w aplikacji, dosyć szybko zasycha. Efekt pięknych, zadbanych nóg murowany
    Zawsze udaje mi się go upolować w promocji. Jest wydajny, aczkolwiek ja go sobie nie żałuję i latem zużywam ok. 1,5 tuby

Ilość zużytych opakowań: 3 opak.

Chcesz pochwalić atlantis75 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Totalny bubel
  • Nie rozumiem zachwytu tym produktem. Kupiłam go zachęcona pozytywnymi opiniami niestety się zawiodłam. Kupiłam go przede wszystkim ze względu na moje liczne drobne blizny po strupkach oraz naturalnie ''sine'' nogi z zaczynającymi się pękniętymi naczynkami. Producent zapewnia krycie blizn, naczynek i wszelkich niedoskonałości. Niestety w moim przypadku nie skorygowało żadnej z tych rzeczy. Jeśli ktoś ma swoje nogi bez niedoskonałości i zależy mu na szybkim przyciemnieniu i rozświetleniu to polecam. Jeśli jednak ktoś zmaga się z niedoskonałościami, zwłaszcza takimi jak naczynka i blizny nie polecam. Nie zrobi z nimi nic. Dałam dwie gwiazdki za rozświetlenie nóg (choć przyznam, że dla mnie posiada on za dużo drobinek) oraz nawilża.
    Jeśli chodzi o cenę to w porównaniu do jakości jest ona za wysoka. Mi udało się kupić na promocji za 18 zł, normalnie trzeba zapłacić 25zł.

Podumowując:

+nawilża
    +rozświetla (lecz posiada za dużo drobinek)
    +w miarę szybko schnie i nie brudzi

-nie zakrywa blizn, naczynek i innych niedoskonałości
    -cena

Ilość zużytych opakowań: 1 małe opakowanie

Chcesz pochwalić backhope18 za czytelną i pomocną recenzję?
  • TAK! TAK! I JESZCZE RAZ TAK!
  • + wydajny
    + nie brudzi
    + fajnie wygląda przy opaleniźnie
    + efekt rajstop w spreyu
    + posiada delikatne drobiniki, co rozświetla skórę
    + lekka formuła
    + naturalny kolor
    Minusy:
    - cena

Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić _mascarpone_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naprawdę taki super?!
  • Zachęcona opiniami na Wizażu, kupiłam. Wydałam 18 zł w promocji.
    I jak dla mnie to zachwytu nie ma, tragedi też nie...
    Krem ma na pewno za dużo drobinek, nie jest to może jakiś wielki brokat, ale mnie drażni:/. Krycie raczej takie sobie.. Trochę brudzi. Chyba wolę zmieszać balsam do ciała z podkładem Może przy bledszej skórze lepiej się sprawdzi.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: zaczełam 1 opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić evelinee23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wspaniały
  • Jestem posiadaczką porcelanowej cery, co ma swoje plusy i minusy, jednakże nogi latem, które są prawie przezroczyste ładnie nie wyglądają
    Kupiałam po przeczytaniu opinii na Wizażu i jestem po prostu zakochana! Raz na zawsze pożegnałam śmierdzące samoopalacze, których nie lubiłam i ciężko było znaleźć, coś, z czego naprawdę będę zadowolona.

CC od Bielendy jest niesamowity.
    +skóra nóg wygląda po prostu idealnie - maskuje niedoskonałości, nadaje ładny, zdrowy koloryt.
    +wygładza
    +nawilża
    +rozświetla
    +świetnie się rozprowadza
    +nie pozostawia smug
    +nie brudzi ubrań, no chyba, że temp. jest naprawdę, naprawdę wysoka
    +bardzo wydajny. Używam prawie 2 mce i nie wiem czy doszłam do połowy.
    +cena - 20zł
    +łatwo się zmywa
    +zero plam i zacieków

Pół gwiazdki odejmuję za drobinki, których wg mnie jest trochę za dużo. Mimo wszystko polecam, bo to fantastyczny produkt za niewielkie pieniądze.

Używam tego produktu od: Dwa miesiące
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie peirwszewgo

Chcesz pochwalić Asia19x za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Nie cierpię samoopalaczy, a jestem bladziochem, który nie może się opalać ze względów zdrowotnych. A białe nogi w lato ... CC jest fantastyczny, świetnie się rozprowadza, ładnie dopasowuje się do skóry, nie brudzi dramatycznie. Nakładanie jest łatwe, tylko trzeba uważać, żeby nie przesadzić z ilością. Ja nanoszę od stóp w górę posuwistymi ruchami, a potem lekko wklepuję. Moim zdaniem efekt jest o wiele lepszy niż w przypadku rajstop w sprayu, a krem jest o wiele wydajniejszy i tańszy. Osobiście bardzo polecam. Te delikatne drobinki (no mogłoby ich być trochę mniej ;-)) nie robią efektu lampy, w słońcu nogi wyglądają po prostu apetycznie ;-). Pół gwiazdki odejmuję za to, że trochę się lepi, ale nie jest to bardzo uciążliwe, a efekt wart jest tej drobnej niedogodności.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie, bo jest bardzo wydajny

Chcesz pochwalić Eliza77 za czytelną i pomocną recenzję?
  • satynowy efekt
  • Efekt pięknych nóg, pokrytych satyną i rozświetlonej skóry.
    Najważniejsze, że jest widoczny od razu i kryje wszelkie niedoskonałości. Kolor ładnie dopasowuje się do skóry. Wygląda dość naturalnie.
    Minus: brudzi, jeśli zaaplikuje się go za dużo, więc radzę ostrożność.
    Bardzo wydajny. Dla mnie doskonały, a nie znoszę bronzerów i samoopalaczy.

Chcesz pochwalić indoosia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety nie
  • Na początku był fajny.. fajnie szybko się go nakłada, ładny odcień, ładnie odbija światło, ma małe świecące drobinki, troche kryje niedoskonałości

ale niestety..
    -robi smugi
    -szybko schodzi
    -lepi sie
    -okropnie brudzi!!!!

Używam tego produktu od: Miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić LoveSport3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny, warto go mieć na lato!
  • Jeśli miałabym wydać 30-50zł na "rajstopy w sprayu" wiedząc jak mała jest ta buteleczka a kosmetyk Bielendy zdecydowanie polecam ten drugi. Kiedyś ten kosmetyk polecała autorka blogu Makelifeeasier.pl postanowiłam go wypróbować. Kosztował wtedy ok. 30zł ale nie załuje tego zakupu.
    + kolor na początku może przerażać ale spokojnie świetnie dostosowuje się do kolorytu skóry lekko ją opalizując
    + ma małe świecące pigmenty, które odbijają światło dzięki czemu jeszcze lepiej maskuje niedoskonałości
    + skóra jest subtelna, przyjemna w dotyku
    + przyjemny, łagodny zapach
    + duża tuba jest na prawde wydajny (mam go już drugi sezon)
    + wart swojej ceny
    + szybko wysycha (ok. 5min), nie tworząc przy tym smug - trzeba po prostu dobrze rozsmarować

- nie zauwazyłam

Używam tego produktu od: już 2 sezon
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić ivet92 za czytelną i pomocną recenzję?