Powiększ Bielenda, Color Control, Body Perfector CC Cream 10 in 1 (Multifunkcyjny krem korygujący do ciała)

Zgłoszony przez joanka125

Do każdego rodzaju karnacji.
Innowacyjny krem skutecznie udoskonala wygląd skóry:
- maskuje niedoskonałości,
- ujędrnia, intensywnie nawilża,
- rozświetlające mikropigmenty odbijają światło i błyskawicznie dodają skórze blasku,
- lekka, nietłusta formuła szybko się wchłania, nie pozostawiając na skórze tłustego filmu,
- zawiera: kwas hialuronowy, koenzym Q10, masło kakaowe, witaminę E,
- krem jest bezpieczny dla skóry wrażliwej,
- 0% parabenów 0% sztucznych barwników 0% oleju parafinowego 0% PEG

Cena: 24,20zł / 175ml

• Dobry, ale brudzi ubrania.....
  • Ten krem to nic innego jak normalny fluid. Uwielbiam go za zapach, konsystencje i efekt który jest na prawde widoczny. Mam po pękane naczynka na nogach i walcze też z nadmiernym rogowaceniem okołomieszkowym na nogach i posladkach i ten preparat na prawde po trafi sporo ukryć. Dla lepszego rozsmarowania, na początek daje minimalnie oliwki na nogi a później ten krem co sprawia że lepiej mi się go rozsamrowuje. Wade którą posiada ten produkt jest dla mnie nie do wybaczenia dla tego też nie kupie go ponownie. Tą wadą jest fakt iż produkt STRASZNIE brudzi ubrania których później nie można sprać niestety!!!!!! Już nawet przestały mi przeszkadzać te drobinki brokatu. Ale przez brudne ubrania produkt jest dla mnie zdyskwalifikowany.

Używam tego produktu od: 1 mięsiać
    Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Paulincia20 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny, ale znam lepsze
  • Bardzo lubię tego typu produkty mam jasną skórę i dużo pieprzyków, więc raczej się nie opalam, a takie smarowidła pomagają mi symulować złoty odcień skóry.

Balsam ładnie, ale bardzo mocno pachnie - po posmarowanej nóg rano czuję go przez większość dnia. Mi to nie przeszkadza, ale ostrzegam tych, którzy tego nie lubią. Kolor ma ładny, naturalny, choć na ciemniejszych karnacjach może nie być zbyt widoczny. Delikatnie maskuje siniaki i inne tego typu, choć nie chowa ich całkowicie. Daje naturalny efekt wygładzonej i lekko złotawo-brzoskwioniwej skóry. Lekko nawilża, co też jest plusem.

Balsam jest dość wydajny, duża tubka starcza spokojnie na miesiąc regularnego stosowania. Tubka jest miękka i łatwo wydobyć produkt, ale otwór jest moim zdaniem zbyt duży, balsam wylewa się przez tą dziurę.

Krem nie zastyga tak dobrze jak inne tego typu produkty i brudzi otoczenie - i to mój największy zarzut, za który odejmuję gwiazdkę. Przez cały dzień dotykając nóg czuję, że on tam jest, jest taki lekko lepki.

Uważam też, że jak na balsam z podkładem cena regularna jest trochę zbyt wysoka.

Używam tego produktu od: Czerwca z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: Jedna tuba

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Fruchtgeele za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Super!
  • Ten krem to "podkład" do ciała. Nie należy oczekiwać zbyt spektakularnego nawilżenia. Kolor dobrze się wpasowuje nawet u takiego bladziocha, jak ja. Używam wysokich filtrów, więc latem potrzeba mi samoopalaczy, by udawać opaleniznę. Ten krem to nie samoopalacz i nie należy się po nim spodziewać takich efektów. Nie zamaluje też wielkich siniaków czy pajączków, nie ma co liczyć na efekt photoshopa, ale nogi wyglądają zdecydowanie ładniej. Mam z natury widoczne żyłki, łatwo robią mi się siniaki, a ten krem pozwala mi się wtopić w ogół populacji i udawać, że moje nogi są normalne Maskuje nawet kropki po depilacji woskiem. Nigdy niczego nie wybrudził mi na beżowo, ale zawsze chwilę czekam, zanim nałożę spódnicę.

To jeden z tych kosmetyków, które są absolutnie zbędne i można bez nich żyć, ale z drugiej strony bardzo fajnie je mieć. Jest dość wydajny, dalej mam go ponad połowę.

Pół gwiazdki odejmuję za drobinki. Ogólnie rzecz biorąc są fajne, drobniutkie, żaden tandetny brokat, ładnie odbijają światło. Problem w tym, że migrują WSZĘDZIE i zostają tam już na zawsze. Oblazły moją kurtkę skórzaną, oblazły TŻta, jego kanapę, moją kapę na łóżko, krzesło komputerowe w pracy, torebkę, a dzięki temu, że nie schodzą po jednym myciu, podczas prania rozprzestrzeniły się za pomocą spodni na ubrania, z którymi nigdy tego kremu nie nosiłam i powoli opanowują cały mój świat. Zostaje mi je tylko polubić.

Używam tego produktu od: cztery miesiące
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić lu in za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super na lato!
  • Odkąd pamiętam mam problem z pokazywaniem nóg latem. Ciągle mam jakieś siniaki, drobne krostki, podrażnienia. Krótko mówiąc, moja skóra jest daleka od doskonałości. Ładnych parę lat temu ratowałam się niedostępnym już balsamem Nivea Summer Legs (pamiętacie go?). Gdy go wycofali znów miałam problem ze znalezieniem kosmetyku, który rozwiązałby moje problemy.
    I oto nadszedł, godny (a nawet lepszy!) zastępca, dzięki któremu mogę latem śmiało pokazywać odsłonięte nogi. Ale do sedna.
    Balsam ładnie wyrównuje koloryt skóry. Maskuje wszelkie drobne niedoskonałości. Nogi wyglądają dużo atrakcyjniej i są lekko opalone. Produkt nie brudzi ubrań ani skóry. Kiedyś nawet poszłam w nim spać i wszystko było w porządku. Ma idealną konsystencję, łatwo się go aplikuje, nie ma problemu z roztarciem. Nie zostawia smug. Jak dla mnie ideał. Nie stosowałam go na ramiona ani dekolt, bo nie miałam takiej potrzeby. Na łydkach jak dla mnie sprawuje się doskonale.
    Jednym słowem - polecam! Mój hit na lato, na pewno się z nim nie rozstanę.

Ilość zużytych opakowań: 175 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić zywieczdroj za czytelną i pomocną recenzję?
  • POLECAM!!!
  • Na początku mysałam, że zadziała jak samoopalcz. Będzie śmierdział i utleni się na pomarańczę :/
    Nie jest to typowy balsam. Daje uczucie nawilżenia, nadaje blasku skórze- ma w sobie złte drobinki lecz to nei brokat, cos jak roświetlacz w ciepłych odcieniach.
    Dobrze maskuje niedoskonałości nóg, zamaskował drobne pajączki i "dziurki" po depilacji. Najlepsze efekt dał na potraktowane cellulitem udach.

Jedyny chyba minus jest to, ze brudzi ubrania. Nieważne kiedy nakładany, działą jak podkład o średniej ścieralności. Ale to tez może wina tego, że stosowałam w upały i został na pod sukienka

Dwie godziny idelanych nóg!

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić marttoolla za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zależy do czego
  • Zaintrygował mnie produkt nie powiem , przy jakiś tam zakupach dołożyłam sobie do koszyka , a coooo se będę żałować.

Produkt zapakowany w poręczną tubę , nawet całkiem przyjemną dla oka .

Wydobywa się dobrze , kolor ciemnego fluidu

Nakładam i wbrew pozorom powiem wam że nie do końca była to łatwa sztuka , dobrze mieć wypeelingowane nóżki, dobrze nawilżone , bo o dziwo robią się smugi, aczkolwiek nie jest to niemożliwe do przeskoczenia w końcu to nie samoopalacz.

Nóżki wyglądają faktycznie ładniej , zdrowiej , no jak buźka wysmarowana dobrym podkładem , jedyna różnica taka że tu mamy a mamy brokatu, ma on swoją role zapewne takową co by retuszować cellulit.

Jak wszystkim wiadomo raczej , modelkom pryska się nogi lakierem z brokatem co by ukryć dany defekt.

Czy jest on nam tutaj potrzebny ? hmmm jeśli wychodzimy w balsku dnia swoją rolę może odegrać całkiem dobrze, mi osobiście nie pasuje jest go dużo za dużo , migruje wszędzie , czułam się trochę jak nastka z lat 80 .

Jeśli chodzi o krycie , cóż cudów nie oczekujmy aczkolwiek lepiej jest po niż przed

Ściera się dość szybko , więc dobrze mieć go w torebce jeśli gdzieś wychodzimy , no jak zwykły podkład moje drogie Panie, zostaje natomiast brokatu aż w nadmiarze.

Brudzi ubrania więc odradzałabym białe rzeczy , aczkowiek nie narzucam tu swojego zdania.

Bardzo pozytywnym akcentem jest natomiast skład , który pielegnuję skórę , choć nie ma szans się wykazać na dłuższą metę bo to jednak nie balsam.

Wydajność ? hmmm no zależy co smarujemy , ile razy się smarujemy, nie narzekałabym gdyby tuba miała większą pojemność za tą cenę jednakże nie jest źle .

Osobiście używam sobie na nocne schadzki z mężem (hihi) przy odpowiednim świetle można wiele oszukać owym produktem

Czy wrócę ponownie ? nie wiem zależy od myndża na co dzień osobiście wole samoopalacz , a jednak , choć przyznaje iż produkt ładnie podkreśla opaloną skórę o! tu super się sprawdza.

Producent powinien pomyśleć o wypuszeczeniu drugiej wersji bezbrokatowej , bynajmniej ja bym sobie takową życzyła

Używam tego produktu od: od czasu do czasu

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Madziaczek32 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny!
  • Zgadzam się z wszystkimi pozytywnymi opiniami na temat tego produktu.
    U mnie także się sprawdził. Kryje idealnie drobne niedoskonałości, rozświetlając przy tym skórę. Pięknie ujednolica skórę. Jest wydajny. Zapach jak dla mnie niewyczuwalny co też jest plusem w przeciwieństwie do stosowanych wcześniej samoopalaczy. Idealny do stosowania latem dla osób o bladej karnacji jak moja.
    Szczerze polecam! Z pewnością będę do niego wracała.

Używam tego produktu od: 2 m-cy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić mszarotka za czytelną i pomocną recenzję?
  • wspaniały
  • +przepięknie pachnie
    +skóra wygląda na zdrową i pełną blasku
    +wyrównuje koloryt
    +akurat dla mnie drobinki na plus, bo ładnie wyglądają i rozświetlają skórę
    IDEAŁUżywam tego produktu od: 2 tyg.Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić heartuboo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry ale brudzi ubrania
  • Kupiłam ten produkt bo nie mogłam patrzeć na swoje blade nogi, które strasznie cieżko je opalić. Stosuje od 3 tygodni i oto moje wrazenia:
    + wydajny
    + nie robi strasznych smug ale dobrze jest przed wyjściem porządnie się przyjrzeć efektowi
    + nadaje ładny, naturalny koloryt
    + nie spływa z nóg podczas upału
    +/- troche za dużo tych drobinek
    - na ubraniach od wewnętrzej strony mam plamy mimo,że ubierałam się dobre 40 minut po aplikacji

Chcesz pochwalić olunia123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Sally Hansen niech się schowa!
  • Stosowałam do tej pory rajstopy w sprayu Sally Hansen.
    Efekt był średnio zadowalający. Żeby je nałożyć potrzebowałam solidnej porcji balsamu a dopiero później aplikacja rajstop była możliwa.
    Do tego sztuczny wygląd i uczucie jakby skóra nie oddychała.
    Dorwałam balsam Bielendy i... już go nie oddam

Jest idealny!
    + piękny zapach!
    + pięknie kryje niedoskonałości
    + nadaje delikatną opaleniznę
    + nie czuć go na skórze
    + nie brudzi ubrań
    + łatwo można go zmyć wodą z mydłem

Jedynym minusem jest niestety trwałość.
    Po około dwóch godzinach od aplikacji odnoszę wrażenie, że produkt już się wytarł pozostawiając po sobie tylko te drobinki...
    Używam tego produktu od: miesiąca Ilość zużytych opakowań: jedno

Chcesz pochwalić Elekta za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij