Bourjois, Pastel Joues [Fine and Light Powder Blush] (Róż w kamieniu)

Powiększ Bourjois, Pastel Joues [Fine and Light Powder Blush] (Róż w kamieniu)
Produkt dostępny w 1 sklepach. Cena już od 29,00 zł - sprawdź w

Zgłaszająca osoba: tea

Małe, okrągłe opakowanie zawiera pięknie pachnący pojedynczy róż o delikatnej, jedwabistej konsystencji. Wypiekany w specjalnych piecach w bardzo wysokiej temperaturze. Dzięki temu jest trwały, ekonomiczny i bardzo łatwo się nakłada, nie zostawiając smug. Może być używany na sucho i na mokro. Staje się wtedy wielofunkcyjnym preparatem, który można stosować:
- na policzki, jako róż (na sucho),
- na powieki, jako cień (na sucho) oraz eyeliner (na mokro),
- na usta, jako pomadkę (na mokro).
Aplikowany na sucho daje delikatny makijaż, natomiast aplikowany na mokro daje makijaż wyraźny, lśniący i ultra-trwały. Dostępny w 3 rodzajach kolorów: matowy, satynowy i świetlisty i w szerokiej gamie kolorystycznej.

Skład: Talc, Corn Starch, Bentonite, Aluminum Hydroxide, Methylparaben, Fragrance. [+/- may contain: Carmine, D&C Red #6, D&C Red #6 Barium Lake, D&C Red #7 Calcium Lake, D&C Red #27 Aluminum Lake, D&C Red #34 Calcium Lake, FD&C Yellow #5 Aluminum Lake, FD&C Yellow #6 Aluminum Lake, Iron Oxides, Mica, Titanium Dioxide, Ultramarines].

Cena: ok. 50zł / 2,5g

• Strasznie twardy, nie chce się przenosić z pędzla na policzek
  • Mam odcień 54 Rose Frisson, zapłaciłam za niego ok. 30 zł a więc połowę ceny. Moje spostrzeżenia:
    - na pewno nie jest wart swojej standardowej ceny, szczerze mówiąc uważam, że nawet 30 zł to na niego za dużo, bo za takie pieniądze można mieć lepszy róż.
    - nie będę oceniać odcienia, jest ich bardzo dużo za co plus, każdy może coś wybrać
    - pędzelek uważam, że totalnie do niczego się nie nada, ja od razu wyrzuciłam taki był twardy i nieprzyjemny. Zresztą jego kształt...nie da się czymś takim ładnie nałożyć różu. Jakoś go zaaplikujemy, ale ładnie to na pewno nie.
    - największy minus za jego "konsystencję". Jest to róż wypiekany, jest bardzo twardy, jak kamień. Na początku było jeszcze spoko, ale po jakimś czasie zauważyłam, że jeżdżę pędzlem po nim a na pędzel nie nabiera się produkt. Zeskrobywałam nawet paznokciem, bo słyszałam, że to pomaga, ale to nic nie dało. Jest tak twardy, że ciężko się go stosuje. Nawet teraz jeździłam palcem po różu, palec nabrał kolory różowego (po dłuższym czasie) i chciałam potem przejechać tym palcem po dłoni, żeby zostawić kolor i co?...nie da się zeswatchować, bo róż zostaje na palcu a na dłoni nic nie widać. A mój róż nie jest stary czy coś. Wole jednak róże o bardziej jedwabistej konsystencji. Gdyby nie ta twardość, nie nabieranie się na pędzel to pewnie bym kupiła jeszcze jakiś kolor.
    Ja jestem rozczarowana.

Używam tego produktu od: od dawna

Chcesz pochwalić Sweetbeauty za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

depilacja bikini rodzaje

• Warty swojej ceny
  • Zacznę od tego, że nie stosuje go jako róż. Kupiłam nieco ciemny, przygaszony kolor, który doskonale służy mi do konturowania twarzy. Dlaczego takie zastosowanie - bo mam specyficzny odcień cery i wszelkie produkty do konturowania wpadające w brąz wyglądają u mnie źle.
    Cena adekwatna do ilości zalet:
    +szeroka gama kolorów
    +zapach, może dla niektórych jest to mało ważne ale na prawdę powąchajcie, jest cudowny!
    +napigmentowanie BARDZO mocne
    +Jest trwały, może nie cały dzień, ale większość
    +wystarcza na baaaaaaardzo długo, ja jedno opakowanie mam już 2 lata przy prawie codziennym stosowaniu
    +opakowanie bardzo skromne, eleganckie, takie z klasą

Wiele osób pisze, że ciężko się go nabiera i rzeczywiście, długo szukałam pędzla który sprosta temu wyzwaniu ale udało się!
    Dobrze sie też sprawdza pędzelkiem dodanym do produktu.

Ilość zużytych opakowań: Jedno niecałe

Chcesz pochwalić DietetykMarta za czytelną i pomocną recenzję?
  • Godny uwagi
  • Posiadam dwa odcienie. Produkt bardzo wydajny. Gama kolorystyczna duża. Kolory są dość delikatne, więc cieżko zrobić sobie nimi krzywdę. Można nakładać kilka warstw bez obawy że zrobimy placki na twarzy. Trzyma się z powodzeniem cały dzień.

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie

Chcesz pochwalić Stokrotka_01 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny!
  • Rewelacyjny róż w świetnych kolorach. Nadaje blask na twarzy i utrzymuje się cały dzień. Posiadam kolor 34. Jest idealny dla jasnej karnacji.

Plusy:
    +Piękne solidne opakowanie na magnes w środku z lusterkiem.
    +Przyjemny zapach (taki kwiatowy ale nie nachalny).
    +Cudny wybór kolorów.
    +Utrzymuje się cały dzień.
    +Nie podrażnia mojej wrażliwej skóry.

Minusy:
    -Jest tak mocno zbity, że muszę mocno przyciskać pędzlem by go nabrać.

Używam tego produktu od: Dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Chcesz pochwalić Sakura138 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny NUMER 74
  • Nie mogłam znaleźć drogeryjnego i fajnego różu aż w końcu trafiłam
    PLUSY :
    + pigmentacja
    + trwałość
    + opakowanie
    + nie kruszy się
    MINUSY:
    - zapach a raczej smród
    - w niektórych rossmanach go nie ma

Ilość zużytych opakowań: 1 normalne

Chcesz pochwalić Beauty_FOREVER za czytelną i pomocną recenzję?
  • Piękny
  • Zakochałam się w kolorze od pierwszego wejrzenia. Posiadam kolor 41 Healthy Mix, mam jasną cerę blond włosy, a ten kolor idealnie do mnie pasuje, sprawiając że moja twarz wygląda świeżo i dziewczęco.

Plusy:
    - duża gama pięknych kolorów
    - śliczne malutkie opakowanie
    - piękny zapach
    - długo się utrzymuje
    - łatwy w aplikacji, tzn. daje delikatny efekt, nie da się przesadzić, jak to czasem z innymi różami bywa, że trzeba uważać, przy tym nie trzeba
    - nie rozwalił się po upadku na podłogę, podczas gdy róże innych firm już dawno mam w rozsypce

minusy:
    - trochę ciężko nabiera się na pędzel
    - cena, kupiłam go w promocji -50%, po normalnej cenie pewnie bym go nie kupiła, to jest tylko 2,5g

Ilość zużytych opakowań: pierwsze i nadal używam, bardzo wydajny

Chcesz pochwalić strusiek_xx za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Bardzo rzadko uzywam rozu do policzkow. Wole bronzer. JEdnak ten roz pozwala na wyczarowanie delikatnie zarumienionych naturalnych policzkow. Zawsze gdy maluje sie delikatnie uzywam jego zamiast bronzera. Zaluje jedynie ze jest to firma testujaca na zwierzetach, dlatego nie kupie go wiecej. LAdne opakowanie. Cena jednak jest nieadekwatna do produktu! MAla pojemnosc. Na szczescie kupilam go na promocji w rosmanie -49 %

Używam tego produktu od: 3 miesiace
    Ilość zużytych opakowań: pol

Chcesz pochwalić adulka1993 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pokochany od pierwszego użycia
  • Kupiłam go już prawie rok temu i nic nie wskazuje, abym go zamieniła na inny. Miałam tańsze, ale ten jak najbardziej jest wart swojej ceny.
    Plusy
    + piekne kolory
    + trwałość
    + wydajność
    + nie można zrobić sobie plamy, daje subtelny, dziewczęcy efekt
    + posiada pedzelek i lusterko
    + błędnym zapach
    Minusy
    + dla niektórych cena

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić Christ_elle za czytelną i pomocną recenzję?
  • Trzy razy tak!
  • Już jako licealistka zainwestowałam w ten kosmetyk i nie załował.
    TAK, za wydajność! Wystarczył na 2 lata z hakiem!
    Cena wprawdzie potrafi przyspieszyć puls, ale jakoś ma miarę Chanel! Utrzymuje się cały dzień, a zdarzało się, że i noc i to bez poprawek!
    TAK, za trwałość!
    Odcienie są cUUUdne - maty, satyna, rozświetlające z drobinkami...
    TAK, za duży wybór!
    Mam w sumie 7 odcieni i nie muszę się martwić, że jeśli spadnie mi opakowanie, to wtedy róż "bombki strzeli" - pozostaje bez zarzutu!

Używam tego produktu od: Ponad 15 lat!
    Ilość zużytych opakowań: Ponad 10!!!

Chcesz pochwalić Kat8Rina za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Posiadam odcień 34 Rose D'or. Jest to średni róż ze złotą poświatą. Mam bardzo jasną cerę i chyba nie trafiłam za dobrze z kolorem, ponieważ tworzy efekt "ruskiej lalki" mimo bardzo oszczędnego nakładania. Myślę, że kolor lepiej sprawdziłby się u osoby o nieco cieplejszym typie urody. Bardzo nie podoba mi się złota poświata, która momentami dominuje nad różem przez co twarz nieatrakcyjnie się świeci. Na plus na pewno trwałość i wydajność. Bez żadnych poprawek utrzymuje się na twarzy cały dzień. Mam ten róż od prawie 2 lat a w opakowaniu zostało jeszcze dużo produktu, jednak wątpię że uda mi się je skończyć bo efekt na twarzy nie jest dla mnie zadowalający.

Plusy:
    + świetna trwałość
    + bardzo wydajny
    + ładne opakowanie
    + dostępność

Minusy:
    - ma bardzo mocną złotą poświatę, przez co twarz niezbyt ładnie się błyszczy
    - okropny, babciny zapach
    - słaby pędzelek
    - niepraktyczne lusterko
    - cena

Mimo świetnej trwałości i wydajności produktu nie jestem z niego zadowolona i nie kupię go ponownie. Wolę matowe róże, bez żadnych drobinek i bardzo nie podoba mi się złota poświata. Uważam, że nie jest wart swojej ceny.

Używam tego produktu od: prawie 2 lat

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić pinklipstick za czytelną i pomocną recenzję?