Bourjois, Pastel Joues [Fine and Light Powder Blush] (Róż w kamieniu)

Powiększ Bourjois, Pastel Joues [Fine and Light Powder Blush] (Róż w kamieniu)

Zgłaszająca osoba: tea

Małe, okrągłe opakowanie zawiera pięknie pachnący pojedynczy róż o delikatnej, jedwabistej konsystencji. Wypiekany w specjalnych piecach w bardzo wysokiej temperaturze. Dzięki temu jest trwały, ekonomiczny i bardzo łatwo się nakłada, nie zostawiając smug. Może być używany na sucho i na mokro. Staje się wtedy wielofunkcyjnym preparatem, który można stosować:
- na policzki, jako róż (na sucho),
- na powieki, jako cień (na sucho) oraz eyeliner (na mokro),
- na usta, jako pomadkę (na mokro).
Aplikowany na sucho daje delikatny makijaż, natomiast aplikowany na mokro daje makijaż wyraźny, lśniący i ultra-trwały. Dostępny w 3 rodzajach kolorów: matowy, satynowy i świetlisty i w szerokiej gamie kolorystycznej.

Skład: Talc, Corn Starch, Bentonite, Aluminum Hydroxide, Methylparaben, Fragrance. [+/- may contain: Carmine, D&C Red #6, D&C Red #6 Barium Lake, D&C Red #7 Calcium Lake, D&C Red #27 Aluminum Lake, D&C Red #34 Calcium Lake, FD&C Yellow #5 Aluminum Lake, FD&C Yellow #6 Aluminum Lake, Iron Oxides, Mica, Titanium Dioxide, Ultramarines].

Cena: ok. 50zł / 2,5g

• Użytkownik
    Chwalona: 18 raz(y)
  • Ultraznikający
  • Róż jest takim elementem który spełnia dobrze swoją funkcję jak jest dostatecznie napigmentowany. W tym różu pigment jest bardzo błachy, sto machnięć pędzlem nie wydobywa pełnej intensywności koloru.Więc na co takie twarde jak beton pięknidełko,jak za nic nie da się wyskubać całego majestatu?

Minusy :[ kolor Santal]
    - znika z twarzy
    - nie jest zbyt intensywnie napigmentowany
    - dużo się trzeba namachać żeby był jakiś efekt
    - drobinki [ chociaż nie są bardzo uciążliwe]

Plusy :
    -kolor
    -zapach w miarę ładny
    -opakowanie
    -wydajność
    -nie da się przesadzić

Używam tego produktu od: tydzień

Chcesz pochwalić Sain za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Bez rewelacji
  • Zakupiłam produkt zachęcona opiniami na wizażu.
    Jego największym plusem jest wydajność. Jest to kosmetyk chyba na lata

Jednak nie jestem tym produktem zachwycona, ciężko się nim malować, trzeba namachać się na prawde dużo pędzlem. Można latwo narobić sobie plam, dołączony pędzelek jest beznadziejny, od razu radzę wyrzucić aczykolwiek wydobycie z pudełeczka też jest dość ciężkie bo jest bardzo zbity.

Cena jak dla mna na minus za taki produkt.

Używam tego produktu od: ponad roku

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić monn15 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kultowy nie bez powodu
  • Sztandarowy produkt Bourjois. Bez wątpienia kosmetyk kultowy. Obiekt pożądania Wizażanek i blogerek.

Znacie to uczucie kiedy macie ochotę coś kupić, ale same nie wiecie co? Takie uczucie dopadło mnie podczas ostatniej wizyty w Rossmannie. Chciałam sprawić sobie \'coś\' na poprawę humoru. Padło na róż Bourjois, na który od dawna miałam chrapkę.
    Róż nie jest, a raczej nie był do tej pory, niezbędnikiem w mojej kosmetyczce. Używałam go tylko na większe wyjścia i wybierałam raczej produkty z niższej półki (Wibo czy Eveline, swoją drogą oba świetne).

Jak sprawdził się u mnie róż Bourjois?
    Urzekł mnie od pierwszego użycia.
    Mój kolor 32 Ambre D\'or - trudny do opisania, brzoskwiniowy ze złotymi drobinkami.

Plusy:

* malutkie, słodkie pudełeczko - wygląda po prostu przepięknie i sprawia, że chce się je mieć dla samego designu, urocze. Zamykanie na magnez, w środku lustereczko, dla mnie akurat zbędne.

* pędzelek - aplikatorek o nietypowym kształcie, malutki, ale wygodny, sprawdza się przy nakładaniu

* wypiekana konsystencja - zbita, twarda, pudrowa, aksamitna

* zapach - pudrowy, przywodzi na myśl stare kosmetyki

* efekt na twarzy - bardzo ładny, naturalny, róż idealnie się wtapia, nie tworzy plam, trzyma się cały dzień; tańsze róże dawały u mnie dość widoczny efekt, Bourjois tworzy bardzo subtelne rumieńce, jednocześnie sam pozostaje niewidoczny; magia, pierwszy raz mam do czynienia z takim efektem

* ogromny wybór kolorów - jasne i ciemniejsze, matowe i błyszczące; bardzo długo wahałam się który odcień wybrać, chciałam bardziej brąz niż róż, koniecznie ze złotymi drobinkami, 32 jest dla mnie strzałem w dziesiątkę

Podsumowując: odkąd go mam, używam codziennie. Mogłoby się wydawać, że nie ma sensu kupować różu za 50 zł, skoro można mieć sporo tańsze i równie dobre. Jednak kultowy róż Bourjois dla mnie jest wyjątkowy pod każdym względem. Wart zdecydowanie każdej wydanej złotówki, zwłaszcza biorąc pod uwagę jego legendarną wydajność. Taka mała rzecz a cieszy

Używam tego produktu od: ok. 3 tygodnie

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić sensualitat za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy
  • Uwielbiam markę Bourjois.
    Róż ma bardzo wygodne opakowanie, wyposażone w pędzel i lusterko.
    Jest bardzo twardy, przez co ciężko go uszkodzić i przesadzić z aplikacją.
    Świetnie wtapia się w odcień skóry i podkreśla go.

Mój odcień: tomette.

Chcesz pochwalić Soupir bordeaux za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mam mieszane odczucia
  • Mam odcien nr 16 - jasny róż rozświetlający.

Z jednej strony jestem zadowolona bo można nim uzyskać ładny efekt, ale trzeba się duzo napracować. Sama wybrałam taki kolor więc pretensje moge mieć do siebie, ale akurat ten odcień jest bladzieńki i słabo go widać. To jest taki naturalny róż na dzień, krzywdy sobie nim nie można zrobić. NIe jest matowy - daje taki rozświetlony róż.

Natomiast dla mnie duzym minusem jest to o czym już kilka dziewczyn napisala... w zasadzie nie wiadomo czym go nakładac. Jest niby ten pędzelek, ale jego obecność i przydatność przemilczę. Usiłuję go nałożyć zwykłym pedzlem ale dzieje się coś dziwnego . Tarcie pędzla o powierzchnię różu powoduje, że powstaje na jego powierzchni taka powłoka i trzeba ją zdrapać, żeby znowu dostać się do różu. To trochę wkurzające w kosmetyku za tą cenę. Potwierdzam, że jest bardzo wydajny - myślę, że z dwa lata będę go używała.

Szczerze to nie wiem czy go kupię ponownie bo nie widzę efektu wow .

Używam tego produktu od: trzech miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić multipanterka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nieee
  • Zachęcona szumem jaki otacza ten produkt również zapragnęłam go mieć. Nie mam jakiegoś parcia na kultowość : ) jednak korzystając z okazji nabyłam odcień 34 zwany rose d'or. Niestety zakup okazał się nietrafiony. Napiłam się na piękny wielowymiarowy kolor, piękny zimny róż przełamany złotym blaskiem. Niestety efekt na twarzy nie jest satysfakcjonujący. Raczej nazwałabym go sztucznym, nieatrakcyjnym i rozczarowującym. Złoty blask, który widzimy pocierając opuszkami o produkt na policzkach nie istnieje. Jest tylko nienaturalny róż ze złotym brokatem. Zapach produktu jest mdły i duszący jak starej pudernicy. Róż ciężko wydobyć pędzelkiem, używam pędzla bdellium tools i musze się rano namachać aby "skruszyć" tę bryłe. Do różu jest dołączony pędzelek, który jest bezużyteczny jak każdy pędzelek tego typu produktów. Co do opakowania, ma ładne zgrabne lusterko, które jest bezużyteczne i nie rozumiem sensu jego egzystencji. Mimo tego fajnie mieć róż z lusterkiem. : ) Co do opakowania to jest dość tandetne, po trzech tygodniach starły się złote akcenty i pozostał tylko różowy plastik co niezbyt fajnie wygląda na zapięciu.

Podsumowując to nie jest róż dla mnie, znam wiele lepszych z rożnych pułek cenowych. Fenomen tego różu to pewnie pewna wielopokoleniowość+dużo kolorów+dostępność+ Bourjois

Ilość zużytych opakowań: namiastka pierwszego

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić slepa_zakonnica za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny!
  • Zdecydowanie polecam!
    Pięknie pachnie, dobrze się nakłada, pudełeczko jest małem zgrabne, poręczne.
    Utrzymuje się długo, ładnie podkreśla kości policzkowe.
    Produkt własny swojej ceny. Starcza na długo.

Chcesz pochwalić nakochi93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudowny !
  • Mam odcień 37 Rose Pompon i jest idealny do mojej jasnej karnacji. Dodaje moim policzkom zdrowego rumienia, a nie sztuczny kolor. Jest bardzo trwały - wytrzymuje cały dzień. A jego wydajność jest olbrzymia ! Używam różu każdego dnia, a mam go już ponad 4 lata ! Ma śliczny kolor i bardzo dużą gamę różnorakich kolorów. W pudełeczku ma wbudowane małe lusterko. Jest dosyć drogi, ale warty swojej ceny.

Plusy :
    + duża gama kolorów
    + dostępność
    + zdrowy rumień
    + bardzo wydajny
    + bardzo trwały

Chcesz pochwalić risa1709 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Bardzo lubię ten róż w kamieniu. Jest dość długo trwały. Przepięknie błyszczy na policzkach i ten odcień różu. W środku opakowania znajduje się mały pędzelek.
    Róż starcza na bardzo bardzo bardzo długo.

Chcesz pochwalić 20Nati15 za czytelną i pomocną recenzję?
  • klasyk, ale nie ideał
  • Mam kolor 85 sienne, dość intensywny brąz z lekko złoto-miedzianym połyskiem, drobinki nie są widoczne ani w różu ani na twarzy, po prostu nie jest to płaski, matowy kolor.

Sam róż jest bardzo uniwersalny, bo może służyć za róż i za bronzer. Jako róż nadaje się raczej do trochę opalonej cery, ja jestem blada i musiałam czekać na lato, żeby go używać. Nie jest ani zupełnie matowy, ani wyraźnie błyszczący więc także jako bronzer i produkt do konturowania można go uzywać. Nie robi plam, trudno go nałożyć za dużo, więc łatwo stopniować efekt, nie ściera się w ciągu dnia. mimo, że przybiera na twarzy kolor dobrze wypalonej cegły, nie jest to karykatura różu, bo nie jest tak mocny jak można by sądzić po wyglądzie w opakowaniu.

Poza tym ma piękny, pudrowy zapach, ładne opakowanie z lusterkiem i ogromny wybór kolorów - na pewno kupię jeszcze jakiś różowy.

Cena nie jest dla mnie problemem - 35 zł za produkt o tej wydajności to w sam raz.

Dla mnie jedyną wadą jest jego twardość - fakt, jest dzięki temu wydajny, ale przeszkadza mi w używaniu. Potrzebuję twardego pędzla żeby choć trochę "uskrobać" różu - trę pędzlem kilka sekund a potem i tak dokładam ze 2 razy na każdy policzek. Nazwa róż w kamieniu jest tu odpowiednia, dla mnie naprawdę twardy na kamień. Nie wiem czy zależy to od koloru, przekonam się kupując kolejny.

Używam tego produktu od: 3-4 miesiące, codziennie
    Ilość zużytych opakowań: nie widać żadnego ubytku w pierwszego

Chcesz pochwalić emma-e4 za czytelną i pomocną recenzję?