Bourjois, Pastel Joues [Fine and Light Powder Blush] (Róż w kamieniu)

Powiększ Bourjois, Pastel Joues [Fine and Light Powder Blush] (Róż w kamieniu)

Zgłaszająca osoba: tea

Małe, okrągłe opakowanie zawiera pięknie pachnący pojedynczy róż o delikatnej, jedwabistej konsystencji. Wypiekany w specjalnych piecach w bardzo wysokiej temperaturze. Dzięki temu jest trwały, ekonomiczny i bardzo łatwo się nakłada, nie zostawiając smug. Może być używany na sucho i na mokro. Staje się wtedy wielofunkcyjnym preparatem, który można stosować:
- na policzki, jako róż (na sucho),
- na powieki, jako cień (na sucho) oraz eyeliner (na mokro),
- na usta, jako pomadkę (na mokro).
Aplikowany na sucho daje delikatny makijaż, natomiast aplikowany na mokro daje makijaż wyraźny, lśniący i ultra-trwały. Dostępny w 3 rodzajach kolorów: matowy, satynowy i świetlisty i w szerokiej gamie kolorystycznej.

Skład: Talc, Corn Starch, Bentonite, Aluminum Hydroxide, Methylparaben, Fragrance. [+/- may contain: Carmine, D&C Red #6, D&C Red #6 Barium Lake, D&C Red #7 Calcium Lake, D&C Red #27 Aluminum Lake, D&C Red #34 Calcium Lake, FD&C Yellow #5 Aluminum Lake, FD&C Yellow #6 Aluminum Lake, Iron Oxides, Mica, Titanium Dioxide, Ultramarines].

Cena: ok. 50zł / 2,5g

• KONKRETNY!
  • Uzywam go od wielu lat. W miedzyczasie probowalam tez innych, np. od Inglota. Ten, bourjois, okazal sie lepszy.

*Mam bardzo jasna cere, tak wiec roz wybieram rowniez w jasnym, delikatnym odcieniu, aby nie wygladac jak klaun. Plusem tego kosmetyku jest to, ze daje bardzo naturalny efekt, natomiast gdy chcemy uzyskac nieco bardziej spektakularny-nie ma problemu-wystarczy tylko umiec odpowiednio poslugiwac sie pedzelkiem, aby go uzyskac.

*Wydajnosc-mam go juz baaardzo, naprawde dlugo, a uzywam niemal codziennie

*Apropos czasu, bardzo cenie sobie w nim to, ze opakowanie po tak dlugim czasie jest w jednym kawalku

*Co do opakowania, bardzo wygodne i sterylne. Ponadto lubie w nim to ze ma male lusterko i maly pedzelek w srodku, dzieki czemu, mozna poprawiac makijaz w ciagu dnia, bez wzgledu na to gdzie sie jest i czy ma sie dostep do lustra, pedzli, itp. Bardzo uzyteczne! przynajmniej dla mnie

*Wiem, ze dostepny jest w Rossmannie i to mi wystarcza.

*Cena w porzadku

*Apropos innych tego typu kosmetykow. Wydaje sie ze roz to tylko roz i mozna miec byle jaki. A jednak, tak nie jest. Wyprobowalam raz roz w inglota - bourjois lepszy pod kazdym wzgledem!!

Moge wiec smialo go polecic.

Używam tego produktu od: kilku lat

Chcesz pochwalić 0livia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezastąpiony
  • Mam 33- golden liliac .W zasadzie ideał. Szukałam minusów ale chyba nie ma

+efekt można stopniować, od subtelnego do mocnego (ale dla mocnego trzeba się namachać)
    +nie da się nim zrobić plam, idealny dla początkujących
    +wydajność jest zachwycająca
    +duża gama kolorystyczna , nie tylko różne odcienie ale i wykończenia
    +opakowanie solidne, lusteczko w środku czasem się przydaje ale pędzelek to niepotrzebny

Ja używałam go tylko jako róż ale widzę że tu proponują inne zastosowania. Na pewno spróbuję jak cień. Może nawet na mokro

Ilość zużytych opakowań: Jedno w trakcie

Chcesz pochwalić zielonakoniczyna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy z najlepszych
  • Produkt poznalam przez moja mame i od tamtej pory jestem mu wierna. Jest to najwydajniejszy produkt jaki kiedykolwiek mialam, nie da sie go chyba calkowicie wykonczyc. Jest mnostwo roznych odcieni, ktore sa podzielone na polyskujace, z drobinkami, bez drobinek, ogolem-ogromny wybor, kazdy znajdzie cos dla siebie. Ma cudowny rozany zapach, sliczne pudeleczko, duzo osob narzeka, ze sie psuje, jednak mi sie to nigdy nie zdarzylo. Produkt jest trwaly, dobrze sie nabiera, bo nie nabiera sie go od razu duzo, wiec ktos poczatkujacy nie zrobi sobie krzywdy. Nie pyli sie, nie peka pomimo kilku upadkow. Jak dla mnie produkt idealny i niezastapiony, polecam wszystkim!

Używam tego produktu od: Dłużej niż kilka lat

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić JustOneKiss za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 4 raz(y)
  • Klasyk
  • Kosmetyk klasyk, miała go moja babcia, ma go moja mama i teraz kolej na mnie. W mojej ocenie jest to produkt kultowy, do którego trzeba dojrzeć i nauczyć się z nim współpracować. Na początku nie rozumiałam tych wszystkich zachwytów, nie umiałam poprawnie aplikować różu na policzki, dołączony pędzelek wydawał się być zbyt twardy, dodatkowo na twarzy robiły się różowe "placki". Teraz, gdy nauczyłam się go nakładać, już wiem, że z nim się nie rozstanę.
    Róż kupiłam w promocyjnej cenie -40% w Rossmannie za około (25 zł), ale gdyby mi się teraz skończył (co jest bardzo mało prawdopodobne) nie wahałabym się zapłacić 50 zł, czyli tyle, ile kosztuje w regularnej sprzedaży.
    Zalety produktu:
    - Ogromna gama kolorów- każdy znajdzie odpowiedni róż dla siebie,
    -Trwałość- kosmetyk utrzymuje się na policzkach cały dzień, nie rozmazuje się, ani nie migruje na inne części twarzy,
    -Zapach- mocno różany, według mnie bardzo ładny,
    -Wydajność- używam produktu od połowy zeszłego roku i zużyłam około połowy kosmetyku- on zwyczajnie się nie kończy ,
    -Brak jakichkolwiek reakcji alergicznych,
    -Opakowanie- małe, ładne, poręczne, zawiera lusterko, w którym mało co widać, ale zawsze jest
    Wady:
    Nie odnotowałam jakichkolwiek, nawet cena nie jest w tym przypadku wygórowana ponieważ róż starcza na bardzo długo.
    Podsumowanie: NIezbędnik w mojej kosmetyczce. Polecam spróbować

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: jedno.

Chcesz pochwalić czrw za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Kupiłam go oczywiście w promocji, gdyż regularna cena odstrasza... Mam odcień lune d'or bourjois 35, który idealnie pasuje do mojej jasnej (wręcz białej :P) karnacji. Nakładam go tzw. puszkiem który mi pozostał po innym różu. Nie używam pędzelka, który jest dołączony bo albo nie umiem go używać albo on się nie nadaje Kolor, lekki połysk, delikatne podkreślenie jest super!

Ilość zużytych opakowań: 1 - baardzo wydajny

Chcesz pochwalić Chocomysz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kosmetyk Wszech Czasów?!
  • Siedzę przed monitorem z otwartą paszczą, bo nie mogę uwierzyć, że tak kiepski produkt zasłużył na to miano. Jakoś z kosmetykami marki Bourjois mam tak, że niesamowicie się na nie napalam, są wszędzie bardzo polecane, mają świetne opinie, a mojej twarzy robią krzywdę. Producent reklamuje róż jako kultowy kosmetyk, który w swoich kosmetyczkach mają kobiety od pokoleń. Owszem, moja mama podpytana o niego rzekła, że również kiedyś go miała, ale jej nie sprawdził. Uff, nie jestem jedyną, która nie podziela zachwytów!
    Swój róż w kolorze 33 Lilas d'Or kupiłam w internetowej drogerii za ok. 30 zł, nadal dużo jak za róż, bo uważam, że na tego typu produkty nie trzeba wydawać ogromnej sumy pieniędzy i wśród tanich drogeryjnych firm można znaleźć prawdziwe perełki Natomiast jego cena regularna, jaką jest 50 zł to prawdziwy odjazd.
    Opakowanie na początku wydawało mi się bajeranckie, bo takie małe i zgrabne, zamykane na magnesik. Po kilku miesiącach niezbyt intensywnego używania (głównie leżakował na toaletce), nie ostały się już żadne napisy. Pędzelek dołączony do różu jest niesamowicie twardy, nieprzyjemny i można się nim najwyżej podrapać po twarzy, a nie rozprowadzać produkt. A w tym mikroskopijnym lusterku, jak pisały wcześniej dziewczyny, możemy zobaczyć najwyżej swoje jedno oko, a nie policzki. Zupełnie niepotrzebna rzecz, która zbiera jedynie kurz.
    Jeśli chodzi o aplikację tego produktu, jest ona bardzo trudna. Jego konsystencja przypomina skałę osadową Ciężko go nabrać na pędzel, trzeba nim mocno trzeć, na twarzy jest niemal niewidoczny. Po długich walkach, kiedy udawało mi się uzyskać widoczny kolor – tworzył okropne plamy, osiadał miejscowo, nie dawał się rozetrzeć, coś strasznego. Do tego złote drobinki osiadają na całej twarzy, miał być rozświetlający efekt, a wyszło niechlujnie.
    Denerwuje mnie w nim też to, że śmierdzi jak perfumy starej babci. Bardzo pudrowa, dusząca woń wydobywa się przy każdym otwarciu pudełeczka.
    Nie podzielam zachwytów nad kultowym kosmetykiem marki Bourjois, po raz kolejny moja styczność z tą firmą wypada blado. Nie wiem czy kiedyś zmęczę swoje opakowanie różu, bo kupuję inne, a na niego nawet nie mam chęci patrzeć.

Chcesz pochwalić Symforoza za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny róż, nigdy sie z nim nie rozstaje
  • Przetestowałam w swoim życiu całe mnóstwo różów i ten calkowicie jest najlepszy.
    Używam go od lat i trzyma sie przez cały dzien.
    Opakowanie małe poręczne i on sie normalnie nie konczy
    Jedynym minusem jest jego cena ale i tak warto go miec

Używam tego produktu od: 2010
    Ilość zużytych opakowań: ze wzgledu na wydajnosc opakowania zuzyłam może jeden w ciagu roku

Chcesz pochwalić Shay1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny
  • Kosmetyk legenda. Mam cztery odcienie:
    03 - brun cuivre - bardzo fajny brązowawy odcień, czegoś takiego właśnie potrzebowałam, nie jest za jasny, ani za ciemny - idealny.
    34 - rose d\'or - kolor różowy, można łatwo tonować odcień by był mniej lub bardziej widoczny
    35 - lune d\'or - bardzo delikatny; mam jasną cerę i ten odcień jest ledwo widoczny, ale daje fajny błyszczący efekt dzięki delikatnym drobinkom, idealny dla naturalnego efektu
    37 - rose pompon - bardzo delikatny różowo-pomarańczowy kolor, idealny na dzień

Wszystkie kolory kupiłam w internecie, bo cena drogeryjna jest zdecydowanie za wysoka, opłaca się go kupić tylko na promocjach -40%

Mam te róże od pół roku, a w ogóle nie zauważyłam, żeby było go mniej. Ten róż nigdy się nie kończy!

Jest to mój typ bo nie znalazłam lepszego różu (ta ilość odcieni!), ale mógłby trochę dłużej trzymać się na policzkach.

Ilość zużytych opakowań: cztery w użyciu

Chcesz pochwalić echme za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy!
  • Kupiłam ten róż na promocji w rossmannie i nie rozczarowałam się.
    Posiadam kolor rose pompon i jest po prostu idealny, żałuję tylko, że nie ma widocznych świecących drobinek, jednakże i to mu wybaczę.

Plusem jest śliczny, niedrażniący zapach, gama kolorów jest tak szeroka, że każdy znajdzie coś dla siebie i co również sprawdziłam można go również traktować jako cień do powiek.

Minusy są dwa - regularna cena, która powala na kolana, a także pojemność, która jest bardzo mała, ale w porównaniu do innych róży, ten jest bezkonkurencyjny

Chcesz pochwalić afrodisiaco za czytelną i pomocną recenzję?
  • super sprawa !
  • Najlepszy róż na świecie! Zawsze używałam clinique, bo wiele kosmetyków mnie uczulało, ale odważyłam się na próbę tego cudeńka bo ma wiele wspaniałych opini no i super cene.
    Odjełam jedna gwiazdke, bo jednak jakieś małe krostki pojawiawiły sie w pierwszym tygodniu ale widocznie skąra przyzwyczaiła sie do produktu.

Plusy:
    *cudne opakowanie
    *cena
    *efekty
    *wydajny

Minusy:
    * nie ma wielkich minusów

Chcesz pochwalić naboba za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij