Bourjois, Pastel Joues [Fine and Light Powder Blush] (Róż w kamieniu)

Powiększ Bourjois, Pastel Joues [Fine and Light Powder Blush] (Róż w kamieniu)

Zgłaszająca osoba: tea

Małe, okrągłe opakowanie zawiera pięknie pachnący pojedynczy róż o delikatnej, jedwabistej konsystencji. Wypiekany w specjalnych piecach w bardzo wysokiej temperaturze. Dzięki temu jest trwały, ekonomiczny i bardzo łatwo się nakłada, nie zostawiając smug. Może być używany na sucho i na mokro. Staje się wtedy wielofunkcyjnym preparatem, który można stosować:
- na policzki, jako róż (na sucho),
- na powieki, jako cień (na sucho) oraz eyeliner (na mokro),
- na usta, jako pomadkę (na mokro).
Aplikowany na sucho daje delikatny makijaż, natomiast aplikowany na mokro daje makijaż wyraźny, lśniący i ultra-trwały. Dostępny w 3 rodzajach kolorów: matowy, satynowy i świetlisty i w szerokiej gamie kolorystycznej.

Skład: Talc, Corn Starch, Bentonite, Aluminum Hydroxide, Methylparaben, Fragrance. [+/- may contain: Carmine, D&C Red #6, D&C Red #6 Barium Lake, D&C Red #7 Calcium Lake, D&C Red #27 Aluminum Lake, D&C Red #34 Calcium Lake, FD&C Yellow #5 Aluminum Lake, FD&C Yellow #6 Aluminum Lake, Iron Oxides, Mica, Titanium Dioxide, Ultramarines].

Cena: ok. 50zł / 2,5g

• Idealny!
  • Najlepszy róż do policzków jaki kiedykolwiek używałam. Jest bardzo wydajny, delikatny, nie pozostawia smug, delikatnie pachnie, jest trwały. Róż umieszczony jest w niewielkim, eleganckim, poręcznym pudełeczku. Używam go tylko na sucho. Jest wspaniały

Według mnie nie ma żadnych wad!

POLECAM!!!

Używam tego produktu od: około rok
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe (końca nie widać)

Chcesz pochwalić sweetmedi25 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezastąpiony
  • Już nie pamiętam ile lat go używam, ale mam wrażenie że nigdy się nie skończy. Jest genialny pod każdym względem - wielkość pudełka i jego trwałość, pędzelek i lusterko, zapach, przyjemność aplikacji i noszenia, niesamowita gama kolorów. Cena nijak się ma do czasu jego stosowania - jak przełoży się ją na lata to jest taniutki. Nie wyobrażam sobie makijażu bez niego. Wspaniały - wielkie brawa dla jego twórców.

Chcesz pochwalić dianaro za czytelną i pomocną recenzję?
  • niezniszczalny
  • niezniszczalny. przeszedł ze mną prawie 1,5 roku - wciąż znikoma ilość została zużyta. wiem, że istnieje okres ważności produktów kosmetycznych - ale tutaj bym się nim za bardzo nie przejmowała. prawdopodobnie można go używać i z 5 lat i wszystko będzie z nim w jak najlepszym porządku polecem zdecydowanie - wydajny, przyjemny w aplikacji (oczywiscie nie z dołączonym pedzelkiem ;p tylko z jakims twardszym)

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze - pociągnie jeszcze z 3 lata

Chcesz pochwalić dancinqueen za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo wydajny róż
  • Jest bardzo dobrym różem do policzków. Ma bardzo wiele odcieni. A największy plus to wydajność. Używam go od 1,5 roku a poszło go bardzo niewiele.

Ma za to jeden minus: ciężko się nabiera. Zdrapuję go paznokciem, żeby więcej się nabrało. Jest po prostu bardzo twardy.
    Podsumowując: jest to produkt godny polecenia.

Używam tego produktu od: 1,5 roku

Chcesz pochwalić AgatkaWariatka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry.
  • Wszędzie jest o nim głośno, ja jednak zanim sięgnęłam po niego w sklepie, postanowiłam spróbować tego kosmetyku w domu - od kiedy pamiętam używa go moja mama, nie zamienia na żaden inny i przynajmniej 2 kolory zawsze są w domu. Podebrałam go więc parę razy, aby sprawdzić na sobie ten kultowy róż z Bourjois ;-)

+ Kolory - piękne kolory, każdy znajdzie coś dla siebie, ogromny wybór
    + Zapach - dla mnie piękny, jego intensywność może jednak niektórych drażnić
    + Wydajność - moja mama używa go codziennie, a starcza jej nawet na rok!
    + Trwałość - ładnie się utrzymuje na buzi

+/- Drobinki - nie są jakieś wielkie i chamskie, na całe szczęście bo to skreślałoby u mnie ten róż - produkty do konturowania buzi jakoś wolę matowe. Tutaj natomiast efekt jest bardzo ładny, taki satynowy - ale matu od niego nie należy oczekiwać

- Cena - dla mnie w regularnej sprzedaży jest za wysoka, jednak uważam że ten kosmetyk jest na tyle dobry jakościowo że można go kupić jeśli ktoś używa różu codziennie i znajdzie dla siebie odpowiedni odcień

Ogólnie uważam że w pełni zasłużył na swoją opinię i jest wart zakupu. Niewykluczone że za jakiś czas sama się w niego zaopatrzę chociaż na chwilę obecną uważam że jest taki sam jak moje ulubione róże Inglota, a cenę ma 2x taką jak one - za co odbieram jedną gwiazdkę.

Używam tego produktu od: kilka razy podebrałam mamie
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Viollence za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewelacja
  • Już chyba wymieniono tu wszystke zalety tego różu - ja uzywam go od kilku lat - nawet trudno powiedzieć od ilu.... teraz moja nastoletnia córka też zaczęła mi go podbierać , Jako minus piszecie, że cena- ale ja czesto kupuję w dobrych ofertach w Sephorze - teraz kupiłam za ok.20zł. pełnowartościowy produkt. Czasami Sephora ma fajne promocje i wtedy tam robie zakupy Raz kupiłam w sklepie internetowym albo na allegro - ale była to podróba - jak ktoś używa czegoś od kilku lat to rozpozna podróbę . Polecam ten róż wszystkim niezdecydowanym , nawet jeśli zapłacicie 50 zł. to uwieżcie, że bedziecie miały go nawet rok- przy codziennym użytku( więc myślę, ze to nie jest dużo)

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić ange2006 za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy
  • Absolutnie najlepszy.
    Różu zaczęłam używać już pod koniec szkoły podstawowej, kiedy mama namówiła mnie na właśnie ten produkt i od tego czasu się z nim nie rozstaję.
    Zawsze mam oprócz niego jakiś drugi produkt, ale rzadko z innych korzystam.
    Trzyma się cały dzień i ma absolutnie obłędny zapach a do tego jedno opakowanie nie kończy się nawet ponad 20 miesięcy.
    Są kolory, których można używać jak bronzerów i te, które są klasycznymi różami do podkreślania policzków.

Ilość zużytych opakowań: bardzo wiele

Chcesz pochwalić Kasiaprzedlustrem za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wielkie tak!
  • Same plusy
    +wydajność!
    +opakowanie, pędzelek, lusterko, świetna sprawa
    +cały dzień wytrzymuje na buzi bez poprawiania,
    +wybór kolorów,
    +drobinki rozświetlają buzię,
    +zapach

Jedyne do czego ewentualnie można się przyczepić jest cena ale patrząc na to, że jedno opakowanie może starczyć na dwa lata to naprawdę warto wydać raz te 50zł i cieszyć się różem. Nie zamienię na żaden inny

Używam tego produktu od: 3lat
    Ilość zużytych opakowań: 4 różne róże

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić smoczyca_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • wciąż nie mogę uwierzyć...
  • O różach Bourjois naoglądałam się, naczytałam i nasłuchałam tyle, że gdy nadarzyła się okazja otrzymania egzemplarza w ramach wymiany kosmetycznej nawet się nie wahałam. Kolor sprawdziłam sobie w drogerii na testerze i bardzo mi się podobał: za równo sam odcień jak i pigmentacja, miękkość, tekstura. Mam kolor Rose Pompon.
    Niestety okazało się, że "normalny" róż różni się ogromnie od testera. Odcień owszem, jest taki sam, ale inne właściwości już nie. Przede wszystkim produkt okazał się twardy jak kamień. Nie jestem w stanie nabrać go pędzlem, nawet żeby został ślad na palcu trzeba się natrzeć. Pigmentacja również beznadziejna - jak już uda mi się co nieco "naskrobać" to na buzi nie zostaje nawet cień koloru, tylko delikatnie połyskująca poświatka, która bardziej przypomina własne sebum niż kosmetyk kolorowy. Przy demakijażu nie ma śladu po różu na płatku kosmetycznym.
    Ciągle nie mogę uwierzyć, że to jeden z tych kultowych róży, ale mój egzemplarz to ewidentnie bubel. Nie kupię z pewnością innego odcienia - szkoda mi kilkudziesięciu złotych na tak niepewny kosmetyk. Ponadto drażni mnie ogromne zaperfumowanie - aż sprawdziłam skład ukryty pod etykietką - perfumy są na 2 miejscu...
    Gwiazdka jest za fantastyczne, bardzo praktyczne, a do tego urocze opakowanie.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze i ostatnie

Chcesz pochwalić Odonate za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy
  • eksperymentowałam z wieloma różami, jednak ostatecznie nie mogłam się zdecydować na ten Bourjois, w końcu dostałam go od przyjaciółki i już wiem, że nigdy nie kupię innego.
    faktycznie w recencjach powiedziano o nich już wszystko, dla mnie ogromną zaletą jest to , że utrzymuje się caly dzień i kocham go za złote, rozświetlające drobinki.

Ilość zużytych opakowań: w tracie pierwszego

Chcesz pochwalić Drama Queen za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij