Bourjois, Pastel Joues [Fine and Light Powder Blush] (Róż w kamieniu)

Powiększ Bourjois, Pastel Joues [Fine and Light Powder Blush] (Róż w kamieniu)

Zgłaszająca osoba: tea

Małe, okrągłe opakowanie zawiera pięknie pachnący pojedynczy róż o delikatnej, jedwabistej konsystencji. Wypiekany w specjalnych piecach w bardzo wysokiej temperaturze. Dzięki temu jest trwały, ekonomiczny i bardzo łatwo się nakłada, nie zostawiając smug. Może być używany na sucho i na mokro. Staje się wtedy wielofunkcyjnym preparatem, który można stosować:
- na policzki, jako róż (na sucho),
- na powieki, jako cień (na sucho) oraz eyeliner (na mokro),
- na usta, jako pomadkę (na mokro).
Aplikowany na sucho daje delikatny makijaż, natomiast aplikowany na mokro daje makijaż wyraźny, lśniący i ultra-trwały. Dostępny w 3 rodzajach kolorów: matowy, satynowy i świetlisty i w szerokiej gamie kolorystycznej.

Skład: Talc, Corn Starch, Bentonite, Aluminum Hydroxide, Methylparaben, Fragrance. [+/- may contain: Carmine, D&C Red #6, D&C Red #6 Barium Lake, D&C Red #7 Calcium Lake, D&C Red #27 Aluminum Lake, D&C Red #34 Calcium Lake, FD&C Yellow #5 Aluminum Lake, FD&C Yellow #6 Aluminum Lake, Iron Oxides, Mica, Titanium Dioxide, Ultramarines].

Cena: ok. 50zł / 2,5g

• Absolutny Bestseller!
  • Ten róż to fenomen wśród kosmetyków! Pamiętam go jeszcze za czasów gdy byłam małą dziewczynką, a moja mam miała go w kosmetyczce, podkradałam jej aby go wąchać! Ten róż przepięknie pachnie, ma przepiękną gamę kolorystyczną. Odcieni jest tak wiele, że każdy znajdzie coś dla siebie! Róż posiada drobinki, które na skórze wyglądają niesamowicie, idealnie stapia się w skórę i podkreśla makijaż. Idealnie uwydatnia kości policzkowe, a przy tym wygląda bardzo naturalnie. Mimo swojej ceny warto go kupić ponieważ jest naprawdę bardzo wydajny. Jedno opakowanie może wystarczyć nawet przez rok, ponieważ róż jest bardzo napigmentowany. Do różu dołączony jest pędzelek, który jest tak wyprofilowany, że wystarczy pociągnąć nim po policzku, a zarys o który nam chodzi wykona się sam, także nie trzeba wydziwiać z minami bo po jednym pociągnięciu pędzelkiem kości policzkowe są odpowiednio podkreślone. Ten róż to klasyka sama w sobie, jest po prostu ideałem i nie spotkałam jeszcze żadnego innego, który by mu dorównał!

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: bardzo duża ilość

Chcesz pochwalić pauka93 za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Klasyka!
  • Przez bardzo długi czas "zbierałam się" do kupna tego legendarnego już różu. Trochę się wahałam ze wzgląd na cenę, która dla biednego studenta może okazać się za wysoka. Gdy nadarzyła się okazja (i promocja!) sięgnęłam po Bourjois w przepięknym kolorze 34 - jasny róż z drobinkami.. I nie zawiodłam się

Godzinami mogłabym pisać o przepięknym pudełeczku, które zostało wykonane z największą starannością (nawet jest wyposażone w maleńkie lustereczko), o cudownej chmurce koloru jaki nam ten róż zapewnia (nie ma mowy o plamach!), o delikatnym i naturalnym efekcie na policzkach, o wydajności, o przepięknym zapachu kosmetyku, o ogromnym wyborze kolorów i wykończeń, o trwałości.. ale po co. Przekonacie się same ode mnie 5 gwiazdek.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Arcymisiek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • Tak!
  • Posiadam nr 15.

Jest to dobry róż, trwały, mocno napigmentowany i pięknie pachnący. Rzeczywiście jest niezwykle wydajny- mam go dobrych kilka miesięcy i nie widać ubytku. W opakowaniu jest pędzelek i lusterko, oba średniej jakości, ale miły gest Pachnie obłędnie, gama kolorystyczna jest tak bogata, że można dostać oczopląsu Każdy na pewno znajdzie swój odcień, ja jeszcze zapoluję na jakiś morelowo-łososiowy

Widzę tylko jeden minus- produkt jest tak mocno sprasowany, że nie ma szans nabrać go miękkim pędzlem. Ten dołączany do opakowania daje radę, a jak sprawa się pogorszy, to zdrapię wierzchnią warstwę, jak to pisała jedna z Was Ale pigmentacja jest wybitna i to wynagradza wszystko

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić mrook za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudowny!
  • Mój KWC!

Mój drugi róż do policzków w życiu (pierwszym był ten z Essence), ale zdaje mi się że to będzie związek na całe życie.
    Kupiłam go na promocji w SP, posiadam odcień 16 Rose Coup de Foudre (dobrany dla mnie przez pania w SP, odcień różowo-łosiowy, w miarę neutralny) oraz kupiony później 38 Veloute de Peche (matowa brzoskwinia) oraz 35 Lune D\'or (delikatny róż ze złotymi drobinkami, niedostępny w sklepach w Polsce).
    Produkt wydaje się mały, ale odcień 16 mam już od 2 lat niemalże codziennego używania (!) a jest go jeszcze dużo (zawartość nie jest już tylko zaookrąglona) i nie mam zamiaru się go pozbywać. Odcień 38 delikatnie się pyli, wydaje się mieć już inną formułę niż 16 czy 35. Odcienia 38 lubię również używać jako cieni do powiek (przy pomocy załączonego pędzelka - ten pędzelek to chyba najlepszy mini aplikator do makijażu wśród wszystkich dołączanych do kolorówek). Nie wiem jednak w jaki sposób można by go używać jako pomadkę... Nie używałam również jeszcze nigdy na mokro i nie czuję takiej potrzeby.
    Opakowanie jest małe, eleganckie, kobiece, urocze, porządne zamknięcie na magnes, w środku małe lusterko i pędzelek. W przypadku odcienia 16 używam pędzla do różu Eco Tools a w przypadku jasnych odcieni takich jak np. 38 czy 35 polecam użycie załączonego pędzelka (nie wiem czemu wiele osób go wyrzuca...) a następnie roztarcie pędzlem z pudrem fixującym na policzku. Może się wydawać twardy i trudny do nałożenia, ale to tylko pozory. Cena - no cóż, jest to jednak produkt na lata warto poczekać na promocję 40% w Superpharmie albo w Rossmanie lub spróbować przez Internet.

Zalety:
    - Wydajność: niesamowita
    - Zapach: piękny (kojarzy mi się z moją mamą, która też go kiedyś używała)
    - Jakość, trwałość: cały dzień (na podkładzie/kremie bb i pod pudrem)
    - Wiele odcieni
    - Łatwy do używania, odcień można łatwo stopniować

Polecam!

Używam tego produktu od: dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: trzy

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić minikadomi3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny
  • Używam koloru Sienne (85) - pięknego, głębokiego i bardzo klasycznego. Świetnie się go aplikuje, pędzelek znajdujący się w opakowaniu jest genialny. Jeden ruch dłoni i piękny, naturalny efekt gwarantowany.
    Doskonała pigmentacja i niezawodny mat.
    Jest bardzo wydajny i przepięknie pachnie.
    Wart swojej ceny.

Chcesz pochwalić indoosia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry i wydajny!
  • To już chyba produkt kultowy. Nic dziwnego - świetnie się sprawdza, a gama kolorystyczna zaspokoi najróżniejsze gusta. Ja sama posiadam kilka odcieni, a niektóre z nich używam nawet jako bronzer do mojej bladej cery.

Produkt jest bardzo wydajny, a opakowanie niesamowicie poręczne, zaopatrzone również w dobry aplikator.

No i ten piękny zapach! Niesamowicie przyjemne wykończenie każdego makijażu

Cena jest według mnie adekwatna do jakości i wydajności, a ostatnimi czasy bardzo często można upolować go taniej na drogeryjnych promocjach.

Polecam, ja z pewnością poszerzę moją kosmetyczkę o więcej odcieni.

Używam tego produktu od: kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: więcej niż 3

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić martynabg za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naprawdę warto!
  • + Szeroka gama kolorów do wyboru. Aż korci, żeby zebrać je wszystkie (jak pokemony haha)
    + Długo się utrzymuje na twarzy - nie trzeba żadnych poprawek.
    + Ma odpowiednią pigmentację - nie za mocną, więc nie zrobimy sobie policzków jak u klauna,ale też nie za słabą, żeby trzeba było machać pędzlem w nieskończoność.
    +Jest piekielnie wydajny. Mam egzemplarz od kilku lat!
    + Patrząc na wydajność i efekt, cena nie wydaje się aż tak wysoka, choć i tak warto polować na promocje

+/- Są to produkty wypiekane, więc miłośniczki pełnego matu nie będą zachwycone, bo nawet kolory bez widocznych drobinek dają lekko rozświetlający efekt.

Używam tego produktu od: trzech lat

Chcesz pochwalić blondine za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naprawde dobry
  • Swietny produkt w wielu odcieniach.
    Uzywalam go przez kilka lat i przestalam....dlaczego? nie wiem
    Przypomnialam sobie o nim i zaraz po wyplacie ide go sobie kupic =)
    Moj ulubiony to lilas d\'or !

Produkt dobrze sie naklada za pomoca specjalnego pedzelka. Pozostawia naturalny efekt I O TO CHODZI !
    Jest delikatny i lekki..

Zdecydowanie polecam produkt.

Reasumujac:
    + kolor
    + nigdy sie nie konczyyyyy...
    +wielofunkcyjnosc
    +pudeleczko z lusterkiem

- moze cena ( ale czesto jest w promocji, np. w ROSSMANIE )

voila !

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: duzo

Chcesz pochwalić ChuisAgnes za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cud zamknięty w malutkim opakowaniu. Oceniam kolor Rose D'or, który ma piękny różowy lekko połyskujący odcień. Ten produkt nakłada się tak lekko i sprawnie, że chyba nie da się nim zrobić plamy ani żadnej innej krzywdy. Oczywiście aplikator, ktory był dołączony do produktu wylądował w koszu. Nakładam go pędzelkiem zoeva. I w takim duecie spisuje się znakomicie.

Używam tego produktu od: krócej niż miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić mini_maxi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny, fajny
  • + ZAPACH jest przecudowny! Uwielbiam go. Daje on efekt bardzo luksusowego produktu.
    + Kolory, gama jest ogromna i każdy znajdzie coś dla siebie.
    + Wykończenie jakie pozostawia na twarzy,(mój jest świetlisty) jest przepiękne! Policzki wyglądają na takie zdrowe, nawilżone i ogółem cud miód malina
    + wydajny, baaaaardzo Starczy mi chyba na co najmniej 2 lata, ale mimo to już czaje się na inne kolory :3

- cena
    - ten pędzelek w zestawie to chyba żart
    - mój kolor nie należy do zbyt intensywnych

Ilość zużytych opakowań: w ciągu 1

Chcesz pochwalić straangeer za czytelną i pomocną recenzję?