Bourjois, Pastel Joues [Fine and Light Powder Blush] (Róż w kamieniu)

Powiększ Bourjois, Pastel Joues [Fine and Light Powder Blush] (Róż w kamieniu)

Zgłaszająca osoba: tea

Małe, okrągłe opakowanie zawiera pięknie pachnący pojedynczy róż o delikatnej, jedwabistej konsystencji. Wypiekany w specjalnych piecach w bardzo wysokiej temperaturze. Dzięki temu jest trwały, ekonomiczny i bardzo łatwo się nakłada, nie zostawiając smug. Może być używany na sucho i na mokro. Staje się wtedy wielofunkcyjnym preparatem, który można stosować:
- na policzki, jako róż (na sucho),
- na powieki, jako cień (na sucho) oraz eyeliner (na mokro),
- na usta, jako pomadkę (na mokro).
Aplikowany na sucho daje delikatny makijaż, natomiast aplikowany na mokro daje makijaż wyraźny, lśniący i ultra-trwały. Dostępny w 3 rodzajach kolorów: matowy, satynowy i świetlisty i w szerokiej gamie kolorystycznej.

Skład: Talc, Corn Starch, Bentonite, Aluminum Hydroxide, Methylparaben, Fragrance. [+/- may contain: Carmine, D&C Red #6, D&C Red #6 Barium Lake, D&C Red #7 Calcium Lake, D&C Red #27 Aluminum Lake, D&C Red #34 Calcium Lake, FD&C Yellow #5 Aluminum Lake, FD&C Yellow #6 Aluminum Lake, Iron Oxides, Mica, Titanium Dioxide, Ultramarines].

Cena: ok. 50zł / 2,5g

• Przeuroczy!
  • Mam kolor 03 Brun Cuivre . Określiłabym go jako naturalny uniwersalny - dla mnie ma w sobie trochę różowości, trochę brązu i trochę brzoskwini z odrobiną Ogólnie wybór kolorów jest tutaj wielki i wszystkie są śliczne oraz wyglądają naturalnie. Zauważyłam, że lubię sobie czasem na nie popatrzeć przy okazji innych zakupów. Właściwie wg. mnie, piękno kolorów to esencja marki Bourjois.

Róż wygląda naturalnie, nie ma możliwości zrobienia sobie nim krzywdy, zwłaszcza jest dość mocno zbity, przy raczej delikatej pigmentacji i trzeba byłoby się nieźle namachać, żeby zrobić sobie zbyt ciemną plamę na poliku.
    Utrzymuje się dość długo.
    Zapachu nie pamiętam, bo po 3 latach zdążył się ulotnić. Obecnie ma go moja mama, bo ja szukałam czegoś bardziej różowo-brzoskwiniowego i akurat padło na inną firmę. Ma trochę bardziej beżowo-różową skorę niż ja (jasno-źółtawa z wrażliwymi policzkami) i na niej róż wygląda lepiej.

Opakowanie jest przeurocze! Malutkie, różowe, okrągłe, z lustereczkiem i ślicznym guziczkiem do otwierania. Odejmuję jednak pół gwiazdki za pędzelek - do niczego się nie nadaje.

Wady i zalety:
    a) KOSMETYK
    + piękne kolory, duży wybór
    + wydajność (aż za duża, po 3 latach nie widać dna)
    + trwałość znośna

- jak już ktoś wspominał, na wierzchu potrafi się zrobić dziwna skorupka
    - paraben w składzie (ponoć nowa wersja już go nie ma)
    -bardzo twardy - mięciutkim pędzelkiem trzeba się namachać

b) OPAKOWANIE
    + śliczne
    + poręczne
    +lustereczko

- pędzelek - nie umiem go użyć, jest szorstki, robi na policzku plamy, nie rozciera różu
    - napisy się ścierają

Ogólnie bardzo polecam! Byłby KWC, gdyby pędzelek był lepszy.

Ilość zużytych opakowań: w połowie jednego

Chcesz pochwalić RosaPoranna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Jestem zadowolona z zakupu , kolor , zapach różu bardzo mi odpowiada.
    Bardzo wydajny, róż długo utrzymuje się na policzkach, podkreśla rysy twarzy.

Używam tego produktu od: używam tego produktu od dwóch lat , jedno opakowanie starcza mi na co najmniej pół roku
    Ilość zużytych opakowań: ilość opakowań to 4 szt. najczęściej kolor nr 33 golden lilac

Chcesz pochwalić Dorotka28lodz za czytelną i pomocną recenzję?
  • idealny
  • Piękne kolory, cudowny zapach, wspaniała trwałość - czego chcieć więcej? Klasyka Burjois, jeden z najlepszych produktów. Cena wysoka, ale róż bardzo wydajny.

Używam tego produktu od: półtora roku
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić searchyoursoul za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny róż
  • świetny produkt! dobrze się go rozprowadza na twarzy bardzo ładnie podkreśla policzki, utrzymuje się cały dzień, nie tworzą się plamy. Wielki plus za solidne opakowanie z lustereczkiem i pędzelek. Produkt ma oszałamiający zapach, który utrzymuje się na twarzy róż jest bardzo wydajny, przy codziennym stosowaniu mam jeszcze połowę produktu a używam go od roku. jedynym jego minusem jest cena, która bez promocji jest nie do przyjęcia

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: w połowie pierwszego

Chcesz pochwalić burdziaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny chociaż cena powinna być niższa
  • Zdecydowanie polecam !!!
    Bardzo fajny róż. Mam go zawsze przy sobie, ponieważ jest mały. Posiada również posiada lusterko i pędzelek. Pięknie pachnie - za co ogromny plus. Nie zajmuje wiele miejsca w torebce.
    Plusy:
    +bardzo dobrze się nakłada
    +mały pędzelek w środku
    +długo się utrzymuje
    + wystarcza na bardzo długo

Minusy :
    - cena

Chcesz pochwalić kesemkesem za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny, wart swojej ceny!
  • Zdecydowanie polecam!
    Róż jest łatwy w aplikacjii, ma ładne odcienie i, co zaskoczyło mnie najbardziej, pięknie pachnie.
    Zapakowany w estetyczne, okrągłe pudełeczko z lusterkiem. Na początku kręciłam nosem, żeby płacić aż tyle za maleńki róż, ale już po pierwszym użyciu wiedziałam, że na stałe zagości w mojej kosmetyczce.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić Galopcia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja
  • Używam tego różu ponad rok jak dla mnie jest super: trwały, śliczne uwydatnia kości policzków, wydajny co najważniejsze, bardzo dobrze się nakłada nietrzeba mieć jakiś mega umiejętności polecam

Używam tego produktu od: rok

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić stefaniks za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zaskoczenie
  • Ten róż mnie bardzo zaskoczył. Oczywiście pozytywnie. Myślałam że jego dobre opinie są przesadzone i oceniane z perspektywy drogeryjnych produktów, i tu moje zaskoczenie że gdyby ktoś mi dał ten róż w innym opakowaniu byłabym w stanie pomyśleć że to Nars czy Este Lauder.

Nie robi plam, długo sie utrzymuje.

Jedyny minus to mało kolorów i oczywiste wykończenia.
    Na chwile obecną lepszy jest dla mnie jedynie MAC

Ilość zużytych opakowań: 1/2 jednego

Chcesz pochwalić adaada27 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo lubię
  • Róż Bourjois kupiłam ze względu na świetne opinie, a przy tym przystępną cenę, która (jak się później okazało) przekłada się również na jakość, a często to nie idzie w parze.
    Kolor 37 Rose Pompon - bałam się, że będzie dla mnie za brzoskwiniowy, ale w rzeczywistości to delikatny róż. Jest matowy i ma drobinki, które na twarzy są prawie niewidoczne (ale jednak są), więc nie wiem skąd w internecie pełno opinii, że drobinek nie ma Czyżby problemy ze wzrokiem?
    Efekt jaki daje jest bardzo delikatny - świeży i dziewczęcy, nie sposób zrobić sobie nim krzywdę. Muszę się nim trochę namachać zanim uzyskam zadowalający efekt (dlatego następnym razem kupię inny kolor), więc tym bardziej o plamach nie ma mowy. Opakowanie mi się podoba, jest wygodne, a pędzelek, który również dostajemy, jest dobry do poprawek w ciągu dnia (których raczej nie trzeba robić, bo jest trwały). Produkt jest wydajny i niesamowicie pachnie! Jak pierwszy raz go powąchałam, nie mogłam przestać tego robić Z minusów na pierwszym miejscu w składzie zawiera talk, więc może zapychać.

Chcesz pochwalić maxfactor90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój klasyk!
  • W mojej kosmetyczce ten róż gości od 2010 roku, kiedy to przywiozłam sobie z Wielkiej Brytanii odcień Peach/Gold. Do dziś pamiętam, że dałam za niego w przecenie całe... 2 funty Od tamtego zakupu, aż do dziś trwa moja wielka sympatia do tego produktu.
    Obecnie, od ponad roku używan odcienia 33 Lilas D'Or zakupionego na promocji kolorówki w Rossmannie.
    Róż ma dla mnie idealną konsystencję, nigdy nie nałożę go za dużo. Pędzelek dla mnie jest praktyczny, podobnie jak opakowanie z lustereczkiem.
    Produkt ten daje fajny, naturalny efekt. Ja jestem i będę mu wierna

Warto też wspomnieć, że jest bardzo wydajny. Obecne opakowanie używam już ponad rok, a końca nie widać.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 3 opakowania

Chcesz pochwalić hanureku za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij