Bourjois, Pastel Joues [Fine and Light Powder Blush] (Róż w kamieniu)

Powiększ Bourjois, Pastel Joues [Fine and Light Powder Blush] (Róż w kamieniu)

Zgłaszająca osoba: tea

Małe, okrągłe opakowanie zawiera pięknie pachnący pojedynczy róż o delikatnej, jedwabistej konsystencji. Wypiekany w specjalnych piecach w bardzo wysokiej temperaturze. Dzięki temu jest trwały, ekonomiczny i bardzo łatwo się nakłada, nie zostawiając smug. Może być używany na sucho i na mokro. Staje się wtedy wielofunkcyjnym preparatem, który można stosować:
- na policzki, jako róż (na sucho),
- na powieki, jako cień (na sucho) oraz eyeliner (na mokro),
- na usta, jako pomadkę (na mokro).
Aplikowany na sucho daje delikatny makijaż, natomiast aplikowany na mokro daje makijaż wyraźny, lśniący i ultra-trwały. Dostępny w 3 rodzajach kolorów: matowy, satynowy i świetlisty i w szerokiej gamie kolorystycznej.

Skład: Talc, Corn Starch, Bentonite, Aluminum Hydroxide, Methylparaben, Fragrance. [+/- may contain: Carmine, D&C Red #6, D&C Red #6 Barium Lake, D&C Red #7 Calcium Lake, D&C Red #27 Aluminum Lake, D&C Red #34 Calcium Lake, FD&C Yellow #5 Aluminum Lake, FD&C Yellow #6 Aluminum Lake, Iron Oxides, Mica, Titanium Dioxide, Ultramarines].

Cena: ok. 50zł / 2,5g

• Czego chcieć więcej?
  • Mój odcień to 'Jasper rose' czyli delikatny, chłodny i stonowany róż. Co do tego produktu to wszystko zostało już powiedziane. Mogę jedynie potwierdzić że kolor jest śliczny, utrzymuje się (przynajmniej u mnie) praktycznie cały dzień. Kolor można bez problemu stopniować ale warto zaznaczyć, że nie da się z nim przesadzić. Pigmentacja pomaga nam 'nie skrzywdzić się' czyli nie zrobić sobie dwóch czerwonych kropek na policzkach, które wcale nie wyglądają naturalnie. Pudełeczko jak najbardziej wygodne, praktyczne. Pędzelek mnie też odpowiada, choć stosuję go bardziej przy zabieraniu różu w podróż. W domu wolę do tego produktu używać specjalnego pędzla. Polecam rozejrzeć się wśród drogerii internetowych w poszukiwaniu promocji, ja własnie na jednej z takich kupiłam swój róż za ok 20 zł

Chcesz pochwalić Eylyn za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 4 raz(y)
  • Uroczy
  • Bardzo dobry róż w przyzwoitej cenie. Nie jest mocno napigmentowny ale nie wiem czy to wada czy zaleta?
    Na pewno nie da się zrobić tym różem krzywdy. Dla początkujących w sztuce makijażu będzie idealny. Dla wytrawnych wystarczy chwila cierpliwości Ogólnie róż bardzo dobry, strasznie wydajny, mam go już bardzo długo i końca nie widać. Posiadam kolor 16 Rose Coup De Foudre. Idealny, bezpieczny, brzoskwiniowy, opalizujący. Zapach cudowny, jestem uzależniona od niego Puzderko maleńkie i urocze, pędzelek i lusterko mało przydatne ale na wyjściu może się przydać. Warto go mieć!

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić syl74 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Jest to chyba moj ulubiony roz do tej pory. Generalnie roze to typ kosmetyku(przynajmniej u mnie), ktory idzie jak krew z nosa i starcza na dobre kilka miesiecy(jak nie lat...) dopoki go nie zgubie, nie rozwale, albo po prostu nie zbrzydnie mi do reszty. Jednym slowem, bardzo rzadko zdarza mi sie kupowac roze, wiec na ten przez dlugi czas nawet nie patrzylam.
    Jakies 2 miesiace temu, gdy zorientowalam sie ze pol swojego wyposarzenia kosmetycznego zostawilam w stanach, i jako ze wroce tam niestety dopiero za jakies 3 - 4 miesiace, to postanowilam zaczaic sie na kilka nowych produktow.
    Do rzeczy - mam kolor 95 rose de jaspe. Nie mam zieloego pojecia, co oznacza to "de jaspe", ale roz ma kolor... Rozowy, po prostu. Nie wiem tez czy to odcien cieply, czy zimny, roz to roz i tyle.
    Po pierwsze, roz fajnie sie naklada. Trzeba sie chyba baaardzo napracowac zeby nalozyc go za mocno, bo natezenie koloru jest prawie zadne, ledwo go widac. Jest to plus, bo z mocnymi rozami czesto trzeba sie miziac po policzku sto razy, zeby rozetrzec, bo mimo ze ledwo dotknelam kosmetyku pedzelkiem to i tak mialam wrazenie ze wygladam jak ruska lalka. Tutaj mazne dwa razy i efekt jest, ale dokladnie taki, jaki chce. Dodaje fajnego koloru, czyli spelnia zadanie rozu.
    Utrzymuje sie bez zarzutu, czyli razem z podkladem, nie zauwazylam zeby sie scieral, mimo ze twarzy w ciagu dnia jak najbardziej dotykam. Wydajnosc ciezko mi ocenic - uzywam dosc czesto od dwoch miesiecy i wyglada jak nowy, ale u mnie kazdy roz tak ma, wiec nie jest to nic niezwyklego. Opakowanie slodko nastolatkowe, dla mnie lekka tandeta(zwlaszcza w zestawieniu z tym smiesznym pedzelkiem i lustereczkiem), ale akurat opakowanie to najmniej wazny aspekt. Wazne ze poki co sie nie rozwala. Otwiera sie i zamyka na magnes, wiec jest wygodne.
    Zapach rozu ma byc umileniem, i niby jest. Ja osobiscie najwieksza fanka zapachu w mazidlach do twarzy nie jestem.
    Tak jak mowie, roze generalnie wszystkie sa bardzo podobne. Jednak ten jest tak delikatny, ze wyglada bardzo naturalnie, a przy wieksosci rozy ciezko mi bylo cos takiego uzyskac. Oczywiscie, to nie jest tak ze przy pelnym makijazu nie widac w ogole, ze sobie domalowalyscie, ale jesli makijaz jest z umiarem, to ten roz bardzo dobrze sie "wtopi" i da delikatny, ale bardzo ladny efekt. Troche sie go balam,bo w sklepie widzialam ze ma brokat(ktory zdaje sie mnie przesladowac, bo jest doslownie wszedzie chyba. Lubie rozwietlenie, nawet bardzo, ale na pewno nie brokatem),alena szczescie efekt jaki daje jest ladny, no i nie roznosi sie po calej twarzy, co zdarza sie czesto.
    Zdecydowanie polecam, mysle ze jest wart ceny. Jesli kiedys uda mi sie go skonczyc, to pewnie kupie ponownie.

Używam tego produktu od: Niecale 2 miesiace
    Ilość zużytych opakowań: 1 dopiero zaczete

Chcesz pochwalić Kate012 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wspaniały
  • Wszystko o tym różu zostało powiedziane także nie będę się rozpisywać.
    Mam kolory 34- chłodny róż mieniący się na złoto brzoskwiniowo (podobno zamiennik orgasmu Nars) idealny kolor do mojej cery oraz ciemnych włosów. Kolejny to 80 która nie jest zła ale sprawdzi się bardziej u blondynek i szatynek. Ja używam go w celu ocieplenia twarzy, ponieważ jego odcień jest brązowawy ale matowy.
    Obydwa trzymają się całkiem długo pięknie pachną i są cholernie wydajne. Kolor trzeba odpowiednio dobrać. Szczerze, trochę żałuję kupna 80 także nie wybierać pochopnie! Mimo wszystko gama jest ogromna i na pewno kupię jeszcze nie jeden kolor. Minusem jest cena jednak na promocji (ok 30 zł) już adekwatna i znośna.

Używam tego produktu od: Dłużej niż rok
    Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić krysiawet za czytelną i pomocną recenzję?
  • Piękne opakowanie, delikatne wykończenia
  • Róż daje delikatny efekt.
    Nie jest mocno napigmentowany, ale ładnie pachnie i ma naturalne odcienie.
    Wygodne, malutkie opakowanie (wraz z lusterkiem i pędzelkiem).
    Dość suche i ciężkie do aplikacji.

Chcesz pochwalić domaaas za czytelną i pomocną recenzję?
  • naturalnie piękny!
  • Przecudowny kosmetyk! Bardzo delikatny, ślicznie pachnie i naprawdę uroczo i naturalnie wygląda na policzkach - róż idealny jak dla mnie. Do tego ma piękne, zgrabne opakowanie, a w nim lusterko i pędzelek. Niczego więcej chcieć od niego nie można.

Jedynym minusem jest dla mnie cena - bardzo wysoka, ale wystarcza na długo!

Chcesz pochwalić Elzzi za czytelną i pomocną recenzję?
  • NAJLEPSZY NA ŚWIECIE!
  • Żaden inny mu się nie może równać.
    Najlepszy róż z jakim miałam kiedykolwiek styczność.
    Nigdy nie kupię już innego! Jeśli Bourjois miałoby go wycofać zrobię zapasy na resztę życia

PLUSY:

1. WYDAJNOŚĆ!
    2. Pięknie wygląda na skórze.
    3. Długo się utrzymuje.
    4. Szeroka gama kolorów.
    5. Cena niezwykle niska w stosunku do jakości. A na promocjach do kupienia nawet po 25 zł (!!!).

MINUSÓW BRAK!

Mam odcień Rose d\'or, ale planuję zakup jeszcze kilku innych kolorów, bo mój chyba nigdy się nie skończy.

Używam tego produktu od: Dłużej niż rok
    Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

Chcesz pochwalić Cutural za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nadal nie mam go dosyć
  • Mój odcień to nr 95 Rose de Jaspe

Od kliku już lat jest obecny w mojej kosmetyczne z podstawowymi kosmetykami kolorowymi.
    Stosuje go nie tylko jako róż do podkreślenia kości policzkowych ale także jako cień do powiek. Sprawdza się znakomicie !
    Uwielbiam jego lekko perłowy połysk.
    Bardzo łatwa się go nakłada, jest trwały.
    Dzięki temu że to róż w kamieniu, nie sypie się.
    Ma delikatny pudrowy zapach.

Jedyny malutki minus to cena kosmetyku ale starcza na długo więc warto go zakupić.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie ( 1,5 gram)

Chcesz pochwalić omagdalena za czytelną i pomocną recenzję?
  • Oby nigdy go nie wycofali ! CUDOWNY <3
  • Używam od ok 5-6 lat niegdy nie kupię innego !
    W pracy koleżanki pytały czego używam, że mam zaznaczone kości policzkowe cały dzień Mój kolor to 15 ROSE ECLAT - uważam idealny dla blondynek.
    Plusy:
    - cudowny zapach ( pachnie luksusowo)
    - wydajność ( opakowanie przy codziennym użytkowaniu starcza na ok 3 lata)
    - duży wycbór odcieni
    -cena ( w promocji albo internecie można kupić za ok. 35zł)

Minusy:
    Brak

Róż jest częścią mnie bez niego nie ma mnie ;p

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić Klaudusha za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uzależnienie!
  • Uwielbiam te róże! W tej chwili mam w trzech odcieniach: 33, 85 i 92. Dwóch pierwszych odcieni używam na policzki, a ostatni do konturowania. Kocham je, za wyjątkiem ceny, za absolutnie wszystko i z pewnością kupię kolejne odcienie.

+ Opakowanie
    + Dostępność
    + Wybór odcieni
    + Wydajność!!!!!!! - Odcień 92 moja mama już kilkanaście lat (nie, to nie żart, nawet mam go jeszcze w starym wydaniu, bez lusterka, zakręcane)
    + Trwałość - czasami jest tak, że podkład i puder już mi się ścierają, a róż nadal jest!
    + Fajnie, że można wybrać, czy chce się róż matowy, czy rozświetlający - oba ślicznie wyglądają.
    + Pigmentacja

+/- Po pewnym czasie wierzchnia warstwa kamienieje, ale można ją lekko zeskrobać i dalej jest ok.

- Cena oczywiście, choć można go taniej zakupić w internecie czy na promocji.

Używam tego produktu od: kilku lat.
    Ilość zużytych opakowań: 3.

Chcesz pochwalić erochomai za czytelną i pomocną recenzję?