Powiększ Rossmann, Rival de Loop, Revital Q10 Glattende Augencreme (Wygładzający krem pod oczy) (nowa wersja)

Zgłoszony przez ptysiu871

Revital Q10 wygładzający krem pod oczy z koenzymem Q10 i trójpeptydem w przypadku regularnego stosowania zmniejsza głębokość zmarszczek, wyrównuje powierzchnie skóry i redukuje jej szorstkość.
Działanie:
- koenzym Q10 tworzy na skórze warstwę chroniącą ją przed wolnymi rodnikami i zapobiega skutkom starzenia się skory pod wpływem światła,
- podstawę zawartego w kremie trójpeptydu stanowi peptyd, który został opracowany w celu redukcjii zmarszczek. Dzięki niemu skóra wygląda na młodszą i gładszą,
- masło shea, olej winogronowy i olej makadamia pielęgnują sprawiając, że skóra staje się miękka i chronią ją przed wysuszeniem,
- pantenol łagodzi podrażnienia skóry i wspomaga jej proces odnowy,
- witamina E chroni przed przedwczesnym starzeniem się skóry pod wpływem światła.
Efekt: skóra sprawia wrażenie odnowionej i sprężystej. Istniejące zmarszczki ulegają wyraźnemu spłyceniu, a nowe nie powstają.
Tolerancja przez skórę potwierdzona dermatologicznie
Testowany okulistycznie. Odpowiedni dla osób noszących szkła kontaktowe.
Nie zawiera parabenów, silikonów ani substancji zapachowych.

Skład: Aqua, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Ethylhexyl Isononanoate, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Vitis Vinifera Seed Oil, Zea Mays Germ Oil, Tocopheryl Acetate, Panthenol, Butyrospermum Parkii Butter, Cetearyl Glucoside, Phenoxyethanol, Magnesium Aluminum Silicate, Sodium Lactate, Sodium PCA, Sodium Cetearyl Sulfate, Citric Acid, Ethylhexylglycerin, Xanthan Gum, Disodium Edta, Ubiquinone, Lecithin, Ascorbyl Palmitate, Pentolactone, Glyceryl Stearate, Sodium Benzoate, Fructose, Glycine, Inositol, Lactic Acid, Niacinamide, Urea, Glyceryl Oleate, Palmitoyl Tripeptide-5.

Cena: 7,50zł / 15ml

• Niestety bubel, nie warto wydawać nawet tych kilku zł
  • - kupiłam w Rossmannie za ok. 7 zł, więc cena śmiesznie niska, pojemność standardowa jak na krem pod oczy, kupiłam tak dla spróbowania
    - nie wyczuwam zapachu, jest na tyle delikatny, co mi bardzo odpowiada
    - niestety po kilku dniach pojawiła się wysypka pod lewym okiem co całkowicie go dyskwalifikuje
    - postanowiłam, że spróbuję go zużyć w innych miejscach, w których najwcześniej pojawiają się zmarszczki (czoło, między brwiami, w okolicach ust). Też nie używam tam zbyt regularnie, gdyż teraz jestem już nastawiona sceptycznie i boję się uczulenia.
    - mam 26 lat. wydaje mi się, że nie ma on jakiegoś głębszego działania, chodzi mi tutaj o mocne nawilżenie tych miejsc, które ulegają najszybszemu wysuszeniu i w którym z tego powodu pojawiają się najwcześniej zmarszczki.
    Już lepiej użyć zwykłego olejku na noc, który mocno nawilży określone partie twarzy. A jeżeli ktoś szuka czegoś na dzień pod makijaż to radze rozejrzeć się za czymś porządniejszym. Lepiej na taki produkt wydać nieco więcej...w końcu czasami sprawdza się powiedzenie, ze kto oszczędza, ten płaci 2 razy.
    1 gwiazdka za cenę i dostępność.

Używam tego produktu od: 2-3 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: zaczęte pierwsze, chyba nie będę próbowała skończyć

Chcesz pochwalić Sweetbeauty za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

pierwsza depilacja bikini

• nie robi nic
  • Może krem przyda się dwudziestolatce , niestety jeśli oczekujemy choć odrobinę skorygowania zmarszczek, nawilżenia nie doczekamy się!
    Nie zrobił nic dobrego dla skóry wokół oczu. Tani, ale nie warto wydawać nawet złotówki, skoro nie robi nic!

Używam tego produktu od: około 5 miesięcy

Chcesz pochwalić Niezmienna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry dla 20stek !
  • I 20+

Nie mam zmarszczek pod oczami, drobne linie pojawiają się u mnie wskutek przesuszenia, klimatyzacji, niedospania, niedostatecznego nawodnienia. Stawiam jednak na prewencję i obecność q10 w składzie tego produktu zachęciła mnie do kupna. Jest to już moja 5 z kolei tubka.

Zacznę od plusów:
    * cena - groszowa, byłabym w stanie dać za niego więcej, bo...
    * dobrze współgra z makijażem i często używam go nie tylko pod oczy, ale i na całą twarz,
    * dostępność,
    * nie wywołał u mnie żadnych podrażnień,
    * działanie: dla mało wymagającej, młodej skóry pod oczami, moim zdaniem - w sam raz; nie widać niedospania, wymęczenia klimatyzacją, wysuszenia, etc. Do tego dość szybko się wchłania.

Trudno mi ocenić wydajność, ponieważ często używam na całą twarz, a i przy tym tubka wystarcza na długo.

Nie wiem, czy działa jakoś bardzo głęboko, trudno mi opisać czy działa np. długotrwale - jestem zadowolona, że nie robi mi krzywdy i się spisuje. Na noc potrzebuję jednak czegoś bardziej treściwego - wbrew pozorom trudno jest dobrać kosmetyk do młodej skóry wokół oczu - coś niezbyt mocnego, bo jeszcze skóra nie potrzebuje wielkiego kopa, ale też nie zwykłe byle co. Przyznaję 4,5 gwiazki, bo jestem zadowolona i kremik zostanie ze mną na dłuższy czas.

Używam tego produktu od: miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: pięć tubek

Chcesz pochwalić Esmaralda za czytelną i pomocną recenzję?
  • sprawdził się
  • To już moje kolejne opakowanie, myślę, że wrócę do niego. Ze wszystkich dotychczas stosowanych kremów pod oczy chyba był najlepszy.
    Używam dwa razy dziennie, moim zdaniem jest treściwy, dobrze nawilża, nadaje się pod makijaż. Mam drobne zmarszczki, które przy stosowaniu innych kremów były bardziej widoczne, dlatego jestem zadowolona z tego kremu. Za taką cenę warto spróbować.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić greentea zielona za czytelną i pomocną recenzję?
  • niska cena = niska jakość
  • Nie wierzyłam, że kosmetyk za taką cenę może zdziałać cuda, ale liczyłam, że chociaż spełni podstawowe zadanie nawilżenia - na wygładzanie już nie liczyłam. Niestey, po miesiącu użytkowania zero efektów. W dodatku zaraz po aplikacji ze skórą nic sie nie dzieje, zupełnie jakbym nie nałożyła kremu. Zero efektów. Nie wiem co mnie podkusiło na kupno tego kosmetyku, chyba fakt, że opakowanie sprawia wrażenie godnego zaufania i specjalistycznego produktu.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy temu przez miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: jedno zuzyte

Chcesz pochwalić k8snow za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 3 raz(y)
  • super
  • Nie podrażnia mnie, nic mnie nie szczypie po nim, wręcz przeciwnie
    Ładnie napina skórę, jest miękka i wypoczęta
    Nawilża na długo
    Widzę poprawę przy regularnym stosowaniu, skóra wokół jest ujednolicona, gładka
    Błyskawicznie się wchłania, nie zostawia u mnie tłustej warstwy
    Jest bezzapachowy, nie ma silikonów i parabenów

Ja osobiście polecam! Po wykończeniu, chyba kupię kolejny z Isany, są różne wersje

Używam tego produktu od: pol roku

Chcesz pochwalić Ineed za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szczypie!
  • Byłam entuzjastycznie nastawiona do tego kremu - używają go dwie moje psiapsiółki. Niestety, nie dołączę do ich zachwytów - bardzo podrażnia moje powieki. Po prostu płoną, okropnie pieką, nie jestem w stanie go używać. Myślałam że przejdzie, ale za każdym razem jest gorzej .
    Zawsze wiedziałam że mam dość wrażliwe oczy, ale nic jeszcze mnie tak nie podrażniło. Jest to mój trzeci w życiu produkt pod oczy - dwa inne nie robiły rewelacji, ale przynajmniej nie miałam tak nieprzyjemnych odczuć po ich użyciu.
    Na plus konsystencja - jest fajna, konkretna, ale nie obciążająca.
    Plusy:
    + konsystencja, faktycznie nawilża
    + cena
    + wydaje się, że jest dość wydajny
    Minusy:
    - piekące piekło na powiekach

Używam tego produktu od: 1,5 tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić papi87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny!!
  • Ten krem jest świetny! Kupiłam go z ciekawości na promocji. Nie mam problemów z kremami, praktycznie żaden mnie nie uczula. Ten też nie spowodował podrażnienia okolicy oczu. Niezbyt podoba mi sie zapach, odjęłam mu za to pół gwiazdki.
    Poza zapachem krem ma same plusy. Poprawił kondycje skóry wokół oczu; zauważyłam, że moje pierwsze małe zmarszczki stały sie mniej widoczne, skóra jest napięta, ujednolicona. Krem dobrze nawilża, ale nie przetłuszcza, za co duży plus. Ja jestem zachwycona, kupiłam juz drugie opakowanie.
    Jest tani,wydajny i skuteczny.

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić Catelicious za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny produkt w niskiej cenie!
  • Właśnie kupiłam jego drugie opakowanie i czuję, że przez najbliższe lata będę mu wierna
    Mam 20lat, więc nie wypowiem się o jego działaniu przeciwzmarszczkowym, jednak nawilża skórę pod oczami bardzo dobrze. Używam go zazwyczaj na noc i rano skóra pod oczami jest nawilżona, zregenerowana POLECAM!

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: zużyłam 1 (wystarczyło na ok 4 miesiące)

Chcesz pochwalić adusienka_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kompletnie się nie wchłania
  • Krem z kategorii "nie kupię ponownie" bo:
    - nie wchłania się
    - zostawia tłustą warstwę
    - rano skóra pod oczami jest opuchnięta, tworzą się "worki"
    - lekko pieką i puchną oczy po posmarowaniu

Plusy:
    - cena
    - wydajność
    - faktycznie nawilża

Nawilżenie fajnie, ale komfort używania kremu, a raczej jego brak... pozostawia wiele do życzenia.

Chcesz pochwalić Burza_1994 za czytelną i pomocną recenzję?