Powiększ Rossmann, Rival de Loop, Revital Q10 Glattende Augencreme (Wygładzający krem pod oczy) (nowa wersja)

Zgłoszony przez ptysiu871

Revital Q10 wygładzający krem pod oczy z koenzymem Q10 i trójpeptydem w przypadku regularnego stosowania zmniejsza głębokość zmarszczek, wyrównuje powierzchnie skóry i redukuje jej szorstkość.
Działanie:
- koenzym Q10 tworzy na skórze warstwę chroniącą ją przed wolnymi rodnikami i zapobiega skutkom starzenia się skory pod wpływem światła,
- podstawę zawartego w kremie trójpeptydu stanowi peptyd, który został opracowany w celu redukcjii zmarszczek. Dzięki niemu skóra wygląda na młodszą i gładszą,
- masło shea, olej winogronowy i olej makadamia pielęgnują sprawiając, że skóra staje się miękka i chronią ją przed wysuszeniem,
- pantenol łagodzi podrażnienia skóry i wspomaga jej proces odnowy,
- witamina E chroni przed przedwczesnym starzeniem się skóry pod wpływem światła.
Efekt: skóra sprawia wrażenie odnowionej i sprężystej. Istniejące zmarszczki ulegają wyraźnemu spłyceniu, a nowe nie powstają.
Tolerancja przez skórę potwierdzona dermatologicznie
Testowany okulistycznie. Odpowiedni dla osób noszących szkła kontaktowe.
Nie zawiera parabenów, silikonów ani substancji zapachowych.

Skład: Aqua, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Ethylhexyl Isononanoate, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Vitis Vinifera Seed Oil, Zea Mays Germ Oil, Tocopheryl Acetate, Panthenol, Butyrospermum Parkii Butter, Cetearyl Glucoside, Phenoxyethanol, Magnesium Aluminum Silicate, Sodium Lactate, Sodium PCA, Sodium Cetearyl Sulfate, Citric Acid, Ethylhexylglycerin, Xanthan Gum, Disodium Edta, Ubiquinone, Lecithin, Ascorbyl Palmitate, Pentolactone, Glyceryl Stearate, Sodium Benzoate, Fructose, Glycine, Inositol, Lactic Acid, Niacinamide, Urea, Glyceryl Oleate, Palmitoyl Tripeptide-5.

Cena: 7,50zł / 15ml

• Warto go kupić
  • Kupiłam go pod wpływem pozytywnych opinii mojej znajomej i nie zawiodłam się
    Plusy:
    - dobrze nawilża okolice oczu,
    - szybko się wchłania,
    - dobrze rozprowadza,
    - nie podrażnia (oczy mi nie łzawią, nie szczypią – za to ogromny plus)
    - wydajny,
    - sprawdzał się idealnie pod makijaż, niezależnie czy używałam kremu bb, fluidu, czy tylko pudru w kamieniu,
    - cena, opakowanie i dostępność

Minusów brak

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić mjudyta za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemny, odświeżający krem pod oczy za niewielkie pieniądze
  • Całkiem przyzwoity krem pod oczy.
    +nie podrażnia (dla mnie najważniejsza sprawa, często łzawią mi oczy, skóra powiek jest dość wrażliwa)
    +po aplikacji daje uczucie odświeżenia
    +nadaje się pod makijaż
    +wydajny (wystarczył mi na 2 miesiące codziennego stosowania)
    +cena niska w stosunku do całkiem niezłej jakości
    +/- nawilża, ale na dość krótki czas (po ok pół h/ 1 h pojawia się uczucie delikatnego ściągnięcia)

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić dingdong0 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajny.
  • Wprawdzie staram się kupować tylko polskie produkty, nie pogardzę dobrym kremem zza miedzy ;-)

Plusy:

- dobrze nawilża
    - nie podrażnia i nie uczula
    - cena
    - dostępność
    - wydajność
    - zapach

Minusy:

- nie zauważyłam.

Dobry krem pod oczy za śmiesznie niską cenę. Będę do niego wracać (lub sięgnę po inne produkty tej marki). Testowałam wiele kremów pod oczy, między innymi Vichy, ale nie warto przepłacać.

Używam tego produktu od: Kilka tygodni
    Ilość zużytych opakowań: Jedno całe

Chcesz pochwalić bluedress za czytelną i pomocną recenzję?
  • za tą cenę warto
  • Zachęcona śmiesznie niską ceną postanowiłam go wypróbować. Stosuję codziennie rano i wieczorem. Nie jest na pewno tak dobry jak stosowany przeze mnie wcześniej AA Collagen Hial 30+, ale naprawdę pozytywnie mnie zaskoczył.

+ Dobrze nawilża
    + łatwo się rozprowadza przez co jest bardzo wydajny
    + łagodzi podrażnienia
    + lekko redukuje opuchnięcia pod oczami
    +dostępność

- jak chociaż odrobina dostanie się do oka to piesze i swędzi niemiłosiernie oraz powoduje okropne zaczerwienienie.

Używam tego produktu od: dwóch tygodniIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić naughty_angel_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super Kremik za Śmieszne pieniądze
  • Dziewczyny ! Mam spore doświadczenie z przeróżnymi kremami pod oczy. Używałam kremów nawet za 180-200zł za tubkę. I zawsze myślałam, że im drożdzy tym lepszy...

Ale do rzeczy...

Jakieś pół roku temu zafundowałam sobie mezobotox ( który miał zdziałać cuda) i niestety to był błąd Powychodziły mi zmarszczki, których wcześniej nie miałam. Stosowałam wówczas krem za ponad 100zł, który miał fantastyczny skłąd, jednak wysuszał mi skórę i zmarszczki były jeszcze bardziej widoczne. Wpadłam w panikę i zaczęłam przeglądać setki stron i opinii kremów w poszukiwaniu czegoś co może pomóc skórze pod oczami wrócić do wcześniejszego wyglądu.
    Byłam w stanie wydać fortune, by tylko uratować spojrzenie Przez przypadek znalazłam bardzo dobrą recenzję Rival Q10 pod oczy. Oczywiście następnego dnia poszłam do Rossmana kupić ten krem. Zapłaciłam chyba z 12 zł Skład bardzo fajny, konsystencja w porządku. Najważniejsze, że kremik świetnie nawilża i zmiękcza skórę wokół oczu. Nie uwierzycie, bo mi również ciężko w to uwierzyć, ale nowe linie, które wyszły mi po mezobotoxie zniknęły.

Bardzo POLECAM zakup tego kremiku. Ja stosuję go na dzień i na noc, natomiast co drugi dzień nakładam sobie płatki z Purederm ( Maska kolagenowa) . Skórę wokół oczu mam w tak fajnym stanie, że szok. Spróbujcie WARTO

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: kończę pierwszą tubkę

Chcesz pochwalić katty33 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry produkt za niską cenę!
  • Krem w moim przypadku idealnie się sprawdza. Po kilku dniach stosowania zauważyłam różnicę. Skóra wokół oczu stała się rozjaśniona przez co poprawił się też "blask" oczu. Jest to produkt delikatny, nie powoduje nadmiernego napięcia skóry w miejscu stosowania. Wiem, że skóra wokół oczu jest bardzo wrażliwa, cienka i delikatna, ale z czystym sumieniem powiem, że nie boję się aplkacji pod oczy jak i powieki. Przyjemna konsystencja, szybko się wchłania nie pozostawia lepich śladów.
    Opakowanie jest wydajne, łatwa aplikacja, niska cena, skuteczność produktu, czyli jak najbardziej na plus.

Chcesz pochwalić mozolik za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Krem przede wszystkim dobrze nawilża, rozjaśnia i pozostawia bardziej jędrną skórę. Co więcej, już po pierwszym użyciu widać różnicę!
    Mam idealną konsystnecję- emulsji, nie za ciężka a jednak wystarczająco odżywcza. Nie podrażnia!
    Tani, dobry skład, wydajny, łatwo dostępny, miłe opakowanie. Nic więcej nie wymagam.

Poleciłam przyjaciółce która zamgała się z przesuszeniem wokół oczu w zimie a zwykłe kremy do twarzy szczypały. U niej też się sprawdził i ukoił skórę po pierwszym użyciu.

Ilość zużytych opakowań: ok 4-5

Chcesz pochwalić abercrombie&fitch za czytelną i pomocną recenzję?
  • odżywiona skóra
  • Będąc w rossmanie szukałam czegoś na moją czerwoną i podrażnioną niedopasowanym cieniem skórę wokół oczu, która piekła mnie niemiłosiernie i czułam przy tym ściąganie gdy patrzyłam na boki... no dramat....

oczywiście jak to ja nie patrzyłam tylko na opakowanie i cenę ale przedewszystkim na skład.
    Pierwsze co chwyciłam krem za około 30 zł bo myślę sobie, że taka cena byłaby rozsądna skład powinien być dobry ale patrze a tam na drugim miejscu parafina - no dziękuje...
    potem zeszłam niżej, też kiszka, a na koniec chwyciłam rossmanowski kosmetyk Revital Q10, poczytałam, pomyślalam - ok , spróbujemy, podejrzanie niska cena ale ... najwyżej stopy potem bedę smarować

Pierwsze użycie, pierwsze wrażenie....

zdecydowanie na plus konsystencja treściwa ale jednocześnie nie powoduje lepienia się powieki,
    krem z powodzeniem można nakładać nie tylko pod oczy ale i na całą powiekę. Nałożyłam na noc... i rano po przebudzeniu w końcu odczułam ulgę, skóra jakby opiła sie nim i sprawiała wrażenie takiej gładkiej, sprężystej smarowałam też rano i mogę śmiało powiedzieć, że pod makijażem też zdaje egzamin.

Od tamtego momentu nie rozstaje się z nim

Co jeszcze mogę napisać...
    tak, ważną informacją jest to, że nie szczypał mnie w oczy, nawet jak niezbyt starannie go wklepie tak, że przypadkiem trafię w oko - nic złego się nie dzieje

na dziś nie widzę jego wad, zatem wszystkim polecam Używam tego produktu od: 3 tygodniIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

edit:

Kupiłam również dla mamy (48 lat) i jest tak samo zadowlona jak ja
    do 5ciu gwiazdek dodaje KWC

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić ptysiu871 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij