Powiększ Rossmann, Rival de Loop, Revital Q10 Glattende Augencreme (Wygładzający krem pod oczy) (nowa wersja)

Zgłoszony przez ptysiu871

Revital Q10 wygładzający krem pod oczy z koenzymem Q10 i trójpeptydem w przypadku regularnego stosowania zmniejsza głębokość zmarszczek, wyrównuje powierzchnie skóry i redukuje jej szorstkość.
Działanie:
- koenzym Q10 tworzy na skórze warstwę chroniącą ją przed wolnymi rodnikami i zapobiega skutkom starzenia się skory pod wpływem światła,
- podstawę zawartego w kremie trójpeptydu stanowi peptyd, który został opracowany w celu redukcjii zmarszczek. Dzięki niemu skóra wygląda na młodszą i gładszą,
- masło shea, olej winogronowy i olej makadamia pielęgnują sprawiając, że skóra staje się miękka i chronią ją przed wysuszeniem,
- pantenol łagodzi podrażnienia skóry i wspomaga jej proces odnowy,
- witamina E chroni przed przedwczesnym starzeniem się skóry pod wpływem światła.
Efekt: skóra sprawia wrażenie odnowionej i sprężystej. Istniejące zmarszczki ulegają wyraźnemu spłyceniu, a nowe nie powstają.
Tolerancja przez skórę potwierdzona dermatologicznie
Testowany okulistycznie. Odpowiedni dla osób noszących szkła kontaktowe.
Nie zawiera parabenów, silikonów ani substancji zapachowych.

Skład: Aqua, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Ethylhexyl Isononanoate, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Vitis Vinifera Seed Oil, Zea Mays Germ Oil, Tocopheryl Acetate, Panthenol, Butyrospermum Parkii Butter, Cetearyl Glucoside, Phenoxyethanol, Magnesium Aluminum Silicate, Sodium Lactate, Sodium PCA, Sodium Cetearyl Sulfate, Citric Acid, Ethylhexylglycerin, Xanthan Gum, Disodium Edta, Ubiquinone, Lecithin, Ascorbyl Palmitate, Pentolactone, Glyceryl Stearate, Sodium Benzoate, Fructose, Glycine, Inositol, Lactic Acid, Niacinamide, Urea, Glyceryl Oleate, Palmitoyl Tripeptide-5.

Cena: 7,50zł / 15ml

• Szczypie!
  • Byłam entuzjastycznie nastawiona do tego kremu - używają go dwie moje psiapsiółki. Niestety, nie dołączę do ich zachwytów - bardzo podrażnia moje powieki. Po prostu płoną, okropnie pieką, nie jestem w stanie go używać. Myślałam że przejdzie, ale za każdym razem jest gorzej .
    Zawsze wiedziałam że mam dość wrażliwe oczy, ale nic jeszcze mnie tak nie podrażniło. Jest to mój trzeci w życiu produkt pod oczy - dwa inne nie robiły rewelacji, ale przynajmniej nie miałam tak nieprzyjemnych odczuć po ich użyciu.
    Na plus konsystencja - jest fajna, konkretna, ale nie obciążająca.
    Plusy:
    + konsystencja, faktycznie nawilża
    + cena
    + wydaje się, że jest dość wydajny
    Minusy:
    - piekące piekło na powiekach

Używam tego produktu od: 1,5 tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić papi87 za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Świetny!!
  • Ten krem jest świetny! Kupiłam go z ciekawości na promocji. Nie mam problemów z kremami, praktycznie żaden mnie nie uczula. Ten też nie spowodował podrażnienia okolicy oczu. Niezbyt podoba mi sie zapach, odjęłam mu za to pół gwiazdki.
    Poza zapachem krem ma same plusy. Poprawił kondycje skóry wokół oczu; zauważyłam, że moje pierwsze małe zmarszczki stały sie mniej widoczne, skóra jest napięta, ujednolicona. Krem dobrze nawilża, ale nie przetłuszcza, za co duży plus. Ja jestem zachwycona, kupiłam juz drugie opakowanie.
    Jest tani,wydajny i skuteczny.

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić Catelicious za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny produkt w niskiej cenie!
  • Właśnie kupiłam jego drugie opakowanie i czuję, że przez najbliższe lata będę mu wierna
    Mam 20lat, więc nie wypowiem się o jego działaniu przeciwzmarszczkowym, jednak nawilża skórę pod oczami bardzo dobrze. Używam go zazwyczaj na noc i rano skóra pod oczami jest nawilżona, zregenerowana POLECAM!

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: zużyłam 1 (wystarczyło na ok 4 miesiące)

Chcesz pochwalić adusienka_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kompletnie się nie wchłania
  • Krem z kategorii "nie kupię ponownie" bo:
    - nie wchłania się
    - zostawia tłustą warstwę
    - rano skóra pod oczami jest opuchnięta, tworzą się "worki"
    - lekko pieką i puchną oczy po posmarowaniu

Plusy:
    - cena
    - wydajność
    - faktycznie nawilża

Nawilżenie fajnie, ale komfort używania kremu, a raczej jego brak... pozostawia wiele do życzenia.

Chcesz pochwalić Burza_1994 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tragedia.
  • Już od pierwszego użycia nie zauważyłam efektu nawilżenia, zupełnie tak, jakbym nie wklepała pod oczy żadnego kremu. Jeżeli chodzi o kwestię spłycenia zmarszczek czy napięcia lub ujędrnienia skóry- tym bardziej sobie nie poradził. Generalnie ten krem nie zrobił zupełnie nic. Postanowiłam jednak, że go zużyję, licząc na to, że może z czasem zacznie chociaż trochę nawilżać. W zamian doczekałam się okropnego podrażnienia okolic oczu, pieczenia, swędzenia, czerwonych plam, czasem bolących. Obecnie wklepuję jego znikomą ilość w dużej odległości od oka i tym sposobem może zużyję go do końca, ale lekkie uczucie pieczenia zaraz po nałożeniu jest mało komfortowe, dlatego na niego wmasowuję łagodząco- chłodzący żel.

Ilość zużytych opakowań: Kończę 1.

Chcesz pochwalić ekspertka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Podrażnia
  • Właściwie wszystko na nie...za rzadki, słabo nawilżający, ale przede wszystkim bardzo mocno podrażniający. Wywołuje łzawienie i przekrwienie oczu. Cena jest bardzo niska, ale lepiej wydać te kilka złotych na kawę, niż borykać się z początkami zapalenia spojówek. Zdecydowanie NIE POLECAM!

Używam tego produktu od: tygodnia

Chcesz pochwalić Oktawia za czytelną i pomocną recenzję?
  • spełnia obietnice
  • bardzo przyjemny w używaniu krem
    *miła, taka gładka i aksamitna konsystencja, lekko oleista
    *mimo że jest odżywczy to szybko się wchłania i nie jest tłusty
    *nie uczula - żadnych piekących oczu, zaczerwienionej skóry

dla mnie, skóry 30. letniej z małymi zmarszczkami wokół oczu to wystarczający krem - wiem że nie cofnie magicznie działania czasu, ale utrzymuje skórę w dobrym stanie - jest nawilżona i odpowiednio napięta

Chcesz pochwalić emma-e4 za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny pod makijaż.
  • Wcześniej miałam wersję czerwoną ( regeneration ), a że krem spisał się u mnie idealnie, to postanowiłam wypróbować wersję żółtą.

Krem jest bardzo lekki. Ma aksamitną, kremową konsystencję, więc jego aplikacja przebiega w sposób delikatny i mało inwazyjny dla skóry pod oczami.
    Wchłania się natychmiastowo i nawilża okolice oczu na długi czas. Idealnie sprawdza się pod makijaż i śmiało można nałożyć nieco mocniejszy korektor, bez jakichkolwiek obaw przesuszenia skóry.

Kosmetyk ma całkiem przyzwoity skład, jak na tą cenę, a do tego jest mega wydajny.

Jest bezzapachowy i nie podrażnia.

Naprawdę polecam!

Używam tego produktu od: 5 misięcy
    Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego

Chcesz pochwalić dispersi za czytelną i pomocną recenzję?
  • okropny!
  • Z przykrością, ale muszę zepsuć temu kremikowi świetną opinię. Nie znalazłam w nim ani jednego plusa mimo wykorzystania całego opakowania...

- chemiczny, przypominający cytrynę zapach
    - ciężki w nakladaniu, strasznie sie rozmazuje i nie chce wchłonąc
    - podrażnia oczy
    - nie nawilża, nie wygładza, nie robi kopletnie NIC! ba - po ok 2 godz od nałożenia makijazu wręcz podkreśla kurze łapki w okolicy oczu

Nigdy więcej!

Używam tego produktu od: ok 2 m-cy
    Ilość zużytych opakowań: jedno i żałuję

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Lapcunia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny produkt
  • Naprwdę jestem pod wrażeniem. Ten krem kosztuje 10zł, a działa jak produkt za 50zł.
    Bardzo dobrze nawliża, odkąd go używam zapomniałam czym jest przesuszona okolica pod oczami. Przy tym jest lekki, dobrze się wchłania i świetnie sprawdza się pod makijaż. Na noc nakładam go grubszą warstwą i rano skóra jest miękka i wypoczęta. Krem ma działanie kojące, gdy tylko zmywam makijaż i aplikję go pod oczy od razu czuję ulgę. Stosowałam go również na skórę po opalaniu (oczywiście nie mocnym, ale mimo wszystko) i nie wywołał żadnych podrażnień - a na twarzy, zwłaszcza pod oczami, mam skórę bardzo wrażliwą. Przy tym wszystkim jest bardzo wydajny - stosowałam go bez przerwy - rano i wieczorem - przez trzy miesiące! Nie wiem jak on to zrobił . Nie wypowiem się co do działania przeciwzmarszczkowego - uważam, że to, czy krem tak działa czy nie, okaże się za dobrych kilkanaście lat i raczej nie sposób tego sprawdzić.
    Dodatkowo trzeba wspomnieć, że krem nie ma zapachu (ja przynajmniej żadnego nie wyczuwam) i opakowanie jest bardzo wygodne i przyjemne dla oka.
    W zasadzie nie jestem w stanie znaleźć w nim wad i z czystym sumieniem daję 5 gwiazdek.
    Bardzo polecam!

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić ruurza za czytelną i pomocną recenzję?