L`Oreal Paris, Prodigy 5 (Farba do włosów bez amoniaku)

Powiększ L`Oreal Paris, Prodigy 5 (Farba do włosów bez amoniaku)

Zgłoszony przez KasumiShinobi

Technologia na bazie mikroolejku koloru.
Przełomowa Technologia Transmisji Koloru wykorzystuje moc mikroolejku, aby zmaksymalizować wnikanie koloru we włosy podczas procesu koloryzacji. Bez najmniejszej kropli amoniaku, mikropigmenty wnikają do samego serca włosa dla wielowymiarowego, naturalnego koloru mieniącego się lśniącymi refleksami.

Cena: 27zł

• Tecza na wlosach
  • Mialam dwa podejscia do tej farby.
    Za pierwszym razem kladlam kolor 8.34 na odrost (poziom 6 - 7) i wlosy rozjasnione do poziomu 9. Liczylam na lekkie przyciemnienie koloru i nadanie nuty ciepla, rudosci. Niestety... Odrosty zlapaly rowno i nabraly takiego koloru, jak reszta wlosow, ale odcien i ich ton pozostal bez zmian.

Nastepnym razem kupilam odcien 7.40, liczac na rude-czerwone wlosy w koncowym rozrachunku. Nic bardziej mylnego. Mialam na glowie 3 (trzy!!!) kolory. Byly pasma, ktore zlapaly na czerwien (mocna, ciemna), byly pasma rozowe, a byly tez pasma, ktore W OGOLE nie zlapaly. Wygladalam jakbym sobie napaćkała farby w 3 kolorach, losowo na glowe. :/ To byl koszmar... Pognalam w czapce do sklepu po dekoloryzator i inną farbę.
    Z tego co widze po przejrzeniu recenzji to nie ja jedyna mialam z nią taką przygodę.

Dla mnie takie nierowne lapanie wlosow jest niedupuszczalne w farbie do wlosow. No bo jak?

Farba ma jednak dwa plusy:
    - nie smierdzi, a nawet pachnie
    - jest bardzo wydajna (za pierwszym razem uzylam jednego pudelka, za drugim dwóch, bo mialam dluzsze wlosy)
    I tylko za to dostaje pol gwiazdki.

NIE POLECAM!!!

Używam tego produktu od: 3 miesiace
    Ilość zużytych opakowań: 3 pelne opakowania

Chcesz pochwalić stotek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna farba!
  • Od lat farbuję wlaosy, różnie wychodziło, przetestowałam wiele farb do włosów. Ostatnio szukałam ciemnego, zimnego blondu, wręcz delikatnie wpadającego w szatyn. I to był strzał w dziesiątkę! Kolor idealny, lekko nierównomierny, co powoduje, że wygląda absolutnie naturalnie (kolor: dąb). 100% pokrywa siew włosy. Farba wydajna, przyjemnie pachnie, bardzo dobra odżywka. Wolałabym jedynie, żeby była w butelce do aplikacji, bo jednak z miseczki jest niewygodnie. Ale na pewno kupię na zapas kilka opakować, ponieważ boję się "ulepszeń" za jakiś czas, a skoro już tak idealnie dobrałam sobie odcień, to nie chcę eksperymentować.

Używam tego produktu od: niedawna
    Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe opakowanie

Chcesz pochwalić graue_zone za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dno i wodorosty...
  • Kupiłam pod wpływem chwili, nawet nie planowałam farbować włosów, ale pomyślałam, że skoro jestem już w drogerii to odświeżę sobie kolor. Wybór padł na Loreal Prodigy 5, może ze względu na reklamę... Kupiłam heban. Włosy po farbowaniu były tylko odrobinę ciemniejsze, a farbowałam nią średni brąz... Wcześniej włosy farbowałam 2 miesiące temu i miałam odrosty, które i tak rzucały się w oczy po farowaniu tą farbą. Zdecydowanie nie polecam. Zawsze farbowałam tanią, polską marką i nigdy się nie zawiodłam. Nigdy więcej takich nowości...

Używam tego produktu od: luty

Chcesz pochwalić sylwia1502 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla mnie
  • kupiłam kolor Dąb czyli ciemny blond. Włosy siwe przy skroniach pozostały siwe. Po umyciu włosy były miękkie w dotyku. Na drugi dzień głowa zaczeła mnie swędzieć i urosły mi na niej pryszcze. Szczyoały mnie oczy. W nastepnym dniu oczy nadal mnie szczypały tak, ze nie mogłam wieczorem nic poczytać, posżłam spać wczesniej. Kolejny dzień wieczorem pojawiło mi sie uczulenie na kolanach placki na cąłe kolana i na ramionach, oraz przegubach rak. Wystraszyłam się i zazyłam 2 tabletki wapna i tabletkę na uczulenie. Długo czekałam na polepszenie sytuacji bo do rana, juz nawet miałam sie wybrac do szpitala gdy zobacyząłm kilka czerwonych plam na twarzy, ale jakoś to opanowałam. Kupiłam wczesniej 2 opakowania, ale na tym jednym zakończę używanie tej farby. Nie jest ona dla mnie. Myśle, ze juz nie będę miała niespodzianek wieczorową porą. Jak przeczytałam to jest ona chyba ba nazie henny. Bo w ostrzeżeniach jest to napisane, kto miał uczulenie na henne to nie powinien jej stosowac. ja nie stosowałam henny wieć nie wiedziałam, cz bedę uczulona - teraz wiem.

Używam tego produktu od: 2 razy

Chcesz pochwalić Danurzka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mieszane uczucia
  • Użyłam odcienia 6.32 len ciemny opalizująco-złoty blond. położyłam farbę na włosy malowane 3 miesiące wcześniej na jakiś ciepły brąz chyba z garniera.

Przygotowanie mieszanki łatwe i przyjemne, w zestawie czarne rękawiczki które bardzo lubię
    Po odkręceniu kremu utleniającego byłam w szoku. Nie odczułam żadnego odpychającego smrodu.
    Sama mieszanka trochę rzadsza niż te z którymi miałam do czynienia do tej pory, bałam się że nie wystarczy na moje gęste kręcone włosy, ale wystarczyło jakby była specjalnie dla nich wyliczona ilość.
    Po użyciu odżywki z zestawu i wyschnięciu włosy są bardzo miękkie i ładnie pachną...

Aczkolwiek.
    Jest jeden wielki minus tego produktu. Zamiast złotego blondu mam na głowie meeeega ciemnoczekoladowy brąz... Taka gorzka czekolada, 70% kakao.
    Często przyciemniam włosy jednak teraz miałam ochotę na lekkie rozjaśnienie a w efekcie uzyskałam najciemniejsze włosy jakie w życiu miałam.
    Nie wiem czy to tylko ten jeden odcień jest przekłamany. Wiadomo ze prawie nigdy kolor nie jest taki jak na opakowaniu, nawet tego nie oczekują, ale tak diametralnie inny kolor to przekracza stopień mojej akceptacji.
    Szkoda bo farba jest naprawdę przyjemna.

Podsumowując:

Zalety:
    nie śmierdzi, wręcz pachnie
    szybko się rozrabia
    porządne rękawiczki w zestawie
    po zabiegu włosy miękkie i pachnące

Wady:
    za rzadka konsystencja
    kolor diametralnie inny od tego co powinno wyjść

Gdyby kolor wyszedł normalnie, na pewno bym ją kupiłam ponownie, ale w tej sytuacji się nie zanosi.

Używam tego produktu od: Niedawna

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić inga1993 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra
  • Oceniam odcień 7.40 cynober.

Skusiłam się na zakup tej farby po raz pierwszy, gdy dorwałam ją na promocji. Jako, że lubię farby Loreal od razu wrzuciłam ją do koszyka.

Pierwsze farbowanie nie było zbyt udane - włosy nie miały równomiernego koloru, co było bardzo widoczne. Postanowiłam jednak dać tej farbie jeszcze jedną szansę i nie żałuję! Po drugim farbowaniu (ok. miesiąc później) kolor się wyrównał. Odcień nie jest idealny, jak na opakowaniu, ale i tak bardzo ładny.

Jedynym minusem jak dla mnie jest "dmuchana" tubka z kremem utleniającym - ciężko wydobyć z niej do końca produkt.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić salenne za czytelną i pomocną recenzję?
  • ulubiona
  • nie wiem skąd te negatywne opinie, sięgnęłam właśnie po nią po raz drugi i jestem tak samo zadowolona, jak za pierwszym

- ładny zapach
    - dobrze się rozprowadza
    - opakowanie starcza na włosy do ramion
    - kolor taki jak na opakowaniu
    - super odżywka
    - można dorwać w promocji za ~20zł

używałam już chyba większości dostępnych w drogeriach farb i to jeden z moich ulubieńców

Używam tego produktu od: daaawno
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić okapi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacyjna farba !
  • Zniechęcona opiniami wizażanek , sceptycznie podchodziłam do użycia zakupionej farby. Jakże błędnie !

Użyłam koloru 660 - Rubin intensywna czerwień. Przy nakładaniu pomogła mi siostra. Farbę trzymałam około 25 minut - pod spodem miałam okropnie spraną miedzianą czerwień garniera.

Jednak to spokojnie wystarczyło aby włoski złapały cudny kolor Po umyciu i wysuszeniu włosów oniemiałam :

- Kolor jak z pudełka - Ognisty rubin
    - Włoski w cudnym stanie mimo nie użycia odżywki
    - Odcień równomierny na całej długości

Dodam że jest to kolor najbardziej zbliżony do wycofanej już niestety farby Wellaton - wulkaniczna czerwień.
    ( Wersja w piance okazała się badziewiem którego pozbywałam się miesiącami )

Minusów nie znalazłam żadnych , uważam że każdy włos jest jednak inny i zachowuje się inaczej po użyciu konkretnej farby , jednakże serdecznie ją polecam wielbicielkom czerwieni na głowie

* Kolor ze zdjęcia jest lekko przekłamany w rzeczywistości bardziej ostry.

Używam tego produktu od: Niedawna
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić Sharadise za czytelną i pomocną recenzję?
  • OBRZYDLIWY KOLOR.
  • Ta farba to totalna porazka, to moja porazka zyciowa. Zaluje,ze skusilam sie na nia w odcieniu 'zachód slonca' majac odrost bez pigmentu (szarawy, bezbarwny) i jasny blond.
    Ta farba zniszczyla wszystko. Marzyl mi sie blond wpadajacy w rudy, taki subtelny. A co sie stalo.... OBRZYDLIWY ZÓLC który mam do teraz ! Czekalam z farbowaniem 3 miesiace majac nadzieje,ze sie dokladnie wypluka i wróci mój odrost, pff zludne nadzieje. Pofarbowalam wlosy palette c10 majac nadzieje, ze wróci chlodniejszy kolorek. W zyciu!
    Pozostala obrzydliwa zólc i odrost w kolorze zlotym, czego nigdy nie mialam. Nienawidze tej farby i przeklinam sama na siebie, ze skusilam sie na nia. Przede mna desperackie próby by zniszczyc ten obrzydliwy odcien. Radze sie kazdemu dobrze zastanowic, czy warto...za ta cene spodziewalam sie dobrego efektu a dostalam zniszczenie intensywnej pracy .
    Dziekuje bardzo!!!

Używam tego produktu od: 4 miesiace temu
    Ilość zużytych opakowań: jedno cale

Chcesz pochwalić devilkax za czytelną i pomocną recenzję?
  • 4 kolory na glowie
  • Oceniam kolor 7.40 miedziany blond. Farba pokryla bardzo nie równo mimo prawidłowej aplikacji. Na głowie mam chyba z 3 odcienie miedzi przeplatane Kolorem czerwonym. Miała być piękna miedź a wyszło nie wiadomo co! Dwie gwiazdki dałam tylko dlatego, że farba sprawiła ze moje włosy były w lepszym stanie niż przed farbowaniem. Bardzo miękkie, odżywiona, szczotka wchodziła jak w masło. No ale efekt koloryzacji niestety koszmarny. Może zdecydowała bym się jeszcze raz na ta farbę ale na jakiś stonowany, naturalny kolor.

Używam tego produktu od: 1 raz

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Katia2208 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij