L`Oreal Paris, Prodigy 5 (Farba do włosów bez amoniaku)

Powiększ L`Oreal Paris, Prodigy 5 (Farba do włosów bez amoniaku)

Zgłoszony przez KasumiShinobi

Technologia na bazie mikroolejku koloru.
Przełomowa Technologia Transmisji Koloru wykorzystuje moc mikroolejku, aby zmaksymalizować wnikanie koloru we włosy podczas procesu koloryzacji. Bez najmniejszej kropli amoniaku, mikropigmenty wnikają do samego serca włosa dla wielowymiarowego, naturalnego koloru mieniącego się lśniącymi refleksami.

Cena: 27zł

• wysuszacz wlosow i koszmarny kolor
  • Niestety zawiera etanolaminę zamiast amoniaku co koszmarnie niszczy i wysusza włosy, to ze amoniak smierdzi to nie znaczy ze niszczy ale Loreal wmawia nam ze bez amoniaku jest super, niestety kazdy doswiadczony fryzjer powie wam ze takiego wyniszczajacego skladnika jak etnolamina to raczej nie znjadziecie i ta nachalna reklama ze to lepsze jest po prostu żalosna, farby te niszcza i koszmarnie wysuszają wlosy, kolory sa plaskie i nienaturalne, odcien 7.0 migdal blond to brzydki bury kolor , nie nic wspolnego z pieknym popielem , nigdy juz nie uzyję farby bez amoniaku, firma alfapar i jej evolution lub inebrya to tradycyjne farby o starej recepturze nez udziwenien ktore nie niszcza wlsow, loreal jak zwykle wymysla cos na siłę i nachalnie reklamuje, jesli chcecie miec piekne wlosy unikajcie farb bez amoniaku bo najwieksze zniszzcenia sa po nich

Chcesz pochwalić weganka711 za czytelną i pomocną recenzję?
  • MIGDAŁ BLOND 7.0 -Piękny kolor .Inny od innych .Niezwykły .Nie za ciemny nie za jasny !
  • - Dla mnie ważne jest to by farba pokrywała siwe włosy i ta farba je pokrywa , w przeciwieństwie do innych farb Loreal .
    - Kolor mi się bardzo podoba - jest inny od tego co jest dostępne na rynku farb . Kolor bardzo naturalny , wpadający w popiel ,nie jest zwykłym,jasnym blondem ( co mnie cieszy) jakich wiele -wpadającym w żółć lub brąz . Kolor wyszedł identyczny jak na próbniku w sklepie. Kolor nie zmywa się szybko - po 3 tyg jest cały czas taki sam jak na początku oraz nie wypłukuje się z siwych włosów.
    - Wielką wadą tej farby jest to,że włosy po niej są sztywne , sklejają się i nie można ich ułożyć ! Nawet po zastosowaniu ulubionego szamponu i odżywki.
    - Farbę przygotowuje się bardzo łatwo , jest gęsta i nie spływa z włosów , dobrze sie nakłada i rozczesuje.
    - Odżywkę można odrazu wyrzucić do śmieci ! włosy po niej są matowe , sklejone , głowa po niej swędzi -fuj!

Używam tego produktu od: miesiaca

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić tyroksyna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najgorsza ze wszystkich farb loreala
  • Planowałam nadać włosom jasno rudym odcienia i wybrałam do tego nr 8.34, bałam sie ze wyjda za jasne..niestety farba przyciemniła włosy a nie rozjasniła i teraz są na poziomie miedzy 5 a 6 a nie 8 jak chciałam. Dodatkowo przesuszyła je niemiłosiernie , nie pamietam by jakas inna farba (nawet najmocniejsza) tak bardzo mi je wysuszyła. Teraz zamiast byc w pracy siedze z olejem na glowie bo obudziłam sie z szorstkim mopem :-(

Chcesz pochwalić Emilka666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Okropność
  • Oceniam kolorek 4.0 SEPIA Brąz. Włosy miały wyjść brązowe - nie za ciemne, nie za jasne. To, co zobaczyłam już po całej aplikacji i wyszuszeniu wywarło na mnie przerażenie i rozpacz. Dziwna, paskudna czerń z plamami poprzedniego koloru, po prostu tragedia. Nie mogłam znieść widoku tych włosów. Kolor przez jakiś tydzień jeszcze się wymywał z włosów przy myciu. Po miesiącu był łagodniejszy, ale to nadal nie było to samo, co chciałam uzyskać i co było przedstawiane na opakowaniu.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić Rebelka M za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najgorsza
  • Oceniam kolor 7.0 migdał (blond). Farbę kupiłam skuszona pięknym kolorem na opakowaniu, oglądałam również próbki w palecie. Niestety to co jest na mojej głowie po zafarbowaniu zdecydowanie nie przypomina blondu. Kolor wyszedł bardzo ciemny, dodatkowo siwy, więc mam siwo-brązowe włosy! A chciałam tylko odrobinkę przyciemnić, w końcu 7.0 to blond...
    Jeszcze nigdy nie miałam tak okropnego koloru włosów.

TRAGEDIA!

Używam tego produktu od: użyty raz
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić echme za czytelną i pomocną recenzję?
  • strata pieniędzy
  • Kolor, nijaki! dotyczy koloru rudego, nie zauważyłam ani blasku ani intensywnego koloru, tuz po koloryzacji. Bardzo szybko się spłukał, a włosy wyglądały po farbie tragicznie. Nie polecam!

Używam tego produktu od: 1 opakowanie

Chcesz pochwalić lesyeux za czytelną i pomocną recenzję?
  • Beznadziejna
  • Będzie krótko: kupiłam Piaskowy Blond, kolor który otrzymałam nie miał nic wspólnego z blondem na pudełku, ciemniejszy, bury, nijaki, własy zniszczone okrutnie a farba zmyła się w tempie expresowym. A nakładałam na włosy w dużym stopniu naturalne, niezbyt ciemny blond.
    Dla mnie porażka, farba nie warta swojej ceny.
    NIE POLECAM.

Chcesz pochwalić andzia72 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ahhh ten kolor...
  • farubuję włosy juz od jakiś 5 lat...zawsze sama, zawsze z dobrym efektem..kiedyś długo byłam ruda, potem przefarbowałam się na brąz...kiedy zobaczyłam kolor 7.40 CYNOBER Miedziany Blond zakochałam się..postanowiłam powrócic do rudego i moja wrażenia były następujace:

+ przepiękny, przecudowny kololor i za to to ta jedna gwiazdka

- by uzyskac ten piękny kolor potrzebuję 2 farb (mam włosy do ramion)
    farba jest bardzo niewydajna
    - pierwsze farbowanie - zgroza, miałam zrobione pół głowy, druga połowa została nieruszona kolorem, miejscami też kolor przebijał, po drugim farbowaniu się wszystko wyrównało.
    -bardzo placze włosy
    - po farbowaniu włosy są strasznie szorstkie i suche

Używam tego produktu od: półtora miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić _Issabell_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • idelny bez amoniaku naprawde dziala!!
  • Producent obiecuje cudowny kolor w 5 wymiarach:

uzylam 4.kolor sepia braz wczesniej byl kolor mleczna ciepla czekolada/pokryte tym kolorem wyszly piekne cudne sa refleksy to jest super..bardzo naturalny piekny kolorek w kolorze gorzkiej czekolady

- szlachetny kolor o bogatych ruchomych refleksach- unikalna kompozycja mikropigmentów dla niezwykle bogatego, wielowymiarowego koloru mieniącego się lśniącymi refleksami
    - satynowy blask- technologia transmisji koloru oparta na mikrooleju wygładza włókno włosa, dla lepszego odbijania światła i olśniewającego, wibrującego blasku
    - jednolity kolor- formuła z mikropigmentami perfekcyjnie rozprowadza kolor we włosach dla idealnie jednolitego koloru od nasady po końce
    - doskonałe pokrycie siwych włosów- pasmo po paśmie przy zachowaniu naturalnego efektu koloryzacji
    - zmysłowa naturalność dotyku- nawilżone, odżywione włosy są zmysłowo miękkie i naturalne w dotyku, wyglądają na wyraźnie zdrowsze.

Takie cechy powinna mieć dobra farba do włosów i muszę przyznać, że w przypadku tego kosmetyku i tak jest w 100%

Używam tego produktu od: pierwsze pokrycie

Chcesz pochwalić katia150283 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie polecam
  • Skusilam się i kupilam kolor 7.40 . Zaczne od plusów: ładny zapach. I to wszystkie plusy.
    Minusy:
    Konsystencja, zdecydowanie za rzadka
    Kolor zupełnie inny niż na opakowaniu, wyszedł czerwony i do tego moja głowa była w plamy, pomimo iz mam krótkie włosy i bardzo się staralam, żeby farbę położyć równo. Nie polecam.

Używam tego produktu od: od mc

Chcesz pochwalić gosiulek76 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij