L`Oreal Paris, Prodigy 5 (Farba do włosów bez amoniaku)

Powiększ L`Oreal Paris, Prodigy 5 (Farba do włosów bez amoniaku)

Zgłoszony przez KasumiShinobi

Technologia na bazie mikroolejku koloru.
Przełomowa Technologia Transmisji Koloru wykorzystuje moc mikroolejku, aby zmaksymalizować wnikanie koloru we włosy podczas procesu koloryzacji. Bez najmniejszej kropli amoniaku, mikropigmenty wnikają do samego serca włosa dla wielowymiarowego, naturalnego koloru mieniącego się lśniącymi refleksami.

Cena: 27zł

• 4 kolory na glowie
  • Oceniam kolor 7.40 miedziany blond. Farba pokryla bardzo nie równo mimo prawidłowej aplikacji. Na głowie mam chyba z 3 odcienie miedzi przeplatane Kolorem czerwonym. Miała być piękna miedź a wyszło nie wiadomo co! Dwie gwiazdki dałam tylko dlatego, że farba sprawiła ze moje włosy były w lepszym stanie niż przed farbowaniem. Bardzo miękkie, odżywiona, szczotka wchodziła jak w masło. No ale efekt koloryzacji niestety koszmarny. Może zdecydowała bym się jeszcze raz na ta farbę ale na jakiś stonowany, naturalny kolor.

Używam tego produktu od: 1 raz

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Katia2208 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kolorystyczny koszmarek
  • Oceniam kolor 6.32 Len, czyli ciemny złocisto - opalizujący blond.
    Nakładałam go na farbowany 2 miesiące wcześniej blond. Na mojej głowie zastałam bardzo ciemny ciepły brąz. Potraktowałam go od razu trzykrotnie myciem włosów i...jest nieco jaśniejszy, ale RUDY. Koszmarne miedziane refleksy na całych włosach. Chyba dla mnie jedynym ratunkiem jest szybka wizyta u fryzjera, który coś z tym zrobi.
    Samo używanie farby jest ok, ale kolor wyszedł po prostu źle. Nie polecam tego koloru. Nie wiem jak inne, ale ten mnie po prostu zrobił na rudzielca, nie mam ochoty nikomu się pokazywać.
    Załączam zdjęcie po.

Używam tego produktu od: 1 raz
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić Furkot za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uf!
  • Zwykle nie patrzę na opnie na KWC odnośnie farb do włosów, ale przy moim dzisiejszym zakupie Prodigy 5, odcień: czerń coś mnie "tknęło". Nie wiem czy to był błąd, ale przez niejednoznaczne i skrajne zdania Wizażanek padł na mnie blady strach.

Mimo wszystko odważnie ruszyłam do łazienki. Jestem już po zmyciu farby i wysuszeniu włosów i jedyne co powiem to NA SZCZĘŚCIE opinie u mnie się nie sprawdziły.

Za co dałam 5 gwiazdek?
    - odcień się zgadza- głęboka, jednolita czerń
    - zmagam się z nadmiernym wypadaniem włosów, po zmyciu farby, umyciu głowy i zmyciu odżywki ilość wypadających włosów była "w normie"
    - efekt końcowy- gładkie włosy, błyszczące, wyglądają nadzwyczaj dobrze jak na "po farbowaniu"
    - fajna konsystencja, która ułatwia samodzielną aplikację
    - brak amoniaku w składzie
    - ładne, estetyczne opakowanie
    - spora tubka z odżywką (na 2 razy)

Jestem zadowolona, bo zakup był ślepym trafem. Tym razem intuicja dobrze mnie poprowadziła. Jedynie cena mogłaby być niższa...

Używam tego produktu od: jednokrotne użycie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić muzeumolbrzymuf za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dno i 5 metrów mułu
  • Uważajcie na tę farbę. Zrobiła mi z włosów na długie, dłuuuuuugie tygodnie kopę siana, której w żaden sposób nie dało sie ułożyć. Mam włosy naturalnie kręcone, po niej skręt wyparował i nic nie pomagało: maski, odżywki, olejowanie, henna nawet (w ostatecznej desperacji). Ostatnio koleżanka też się nią załatwiła na cacy. Bubel.

Chcesz pochwalić ankacyganka32 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie polecam
  • Użyłam koloru 7.0 migdał blond, aby przyciemnić wcześniej rozjaśniane włosy i próbować wrócić do swojego naturalnego koloru. Kolor farby w rzeczywistości wyszedł sporo ciemniejszy niż było to pokazane na opakowaniu, jednak stan ten nie utrzymał się długo. Już od pierwszego mycia zaczął się zmywać, a po ok. 2 tygodniach nie było po nim śladu. Zostałam z nieco ciemniejszym blondem niż przed farbowaniem.

- zbyt wysoka cena
    - efekt utrzymujący się do 2-3 myć

Chcesz pochwalić harriet13 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zawiodłam się
  • Wybrałam ten produkt ponieważ na opakowaniu wyczytałam, że zadziała nawet na moje brązowe włosy. Rubinowy kolor bardzo mi się podobał i liczyłam na to, że wyjdzie ładnie. Mieszając zawartość tubek przestraszyłam się, że nie starczy na pokrycie wszystkich włosów. Udało się, ale wydaje mi się, że jest to zasługą lejącej konsystencji. Farba nie miała jakiegoś strasznego zapachu. Przyznam, że nawet nie bardzo go czułam. Postępowałam zgodnie z instrukcją, więc gdy zmyłam farbę po 30 minutach zobaczyłam, że niewiele się zmieniło. Włosy były delikatnie czerwone, a nie tak jak obiecywał producent rubinowe. Właściwie to w ciemniejszym pomieszczeniu nikt nie zauważyłby, że robiłam coś z włosami. Farba nie zniszczyła mi za bardzo włosów. Od razu po zmyciu był miękkie w dotyku. Plus za odżywkę, której był dość sporo i okazała się całkiem niezła.

Plusy:
    +odżywka
    +zapach
    +dostępność
    +konsystencja

Minusy
    -farba nie zrobiła prawie nic
    -cena, jak dla mnie zbyt wysoka

Używam tego produktu od: dwa tygodnie temu
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić mailna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niewydajna!!!
  • Jestem aktualnie posiadaczką morelowego blondu, kupiłam farbę w podobnym kolorze firmy Loreal serii Prodigy mysląc, że będzie to mój strzał w dziesiątkę. Farba jest bardzo niewydajna, jest jej bardzo mało. Mam włosy do ramion i jedno opakowanie nie starczyło na pokrycie włosów i odrostów. Kolor wyszedł ładny, aczkolwiek po kilku myciach nie ma po nim śladu....a szkoda....

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić anihotka33 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Absolutny koszmar
  • Najgorsza farba jaką kiedykolwiek miałam.

Kładłam ją na naturalne włosy, 3 lata nie farbowałam, włosy zdrowe, farbowanie wg. sztuki i instrukcji.

Po zmyciu koloru 6.60 Rubin otrzymałam niesamowity efekt, w niepozytywnym sensie.

Połowa włosów była absolutnie niezafarbowana. Zero, null, nic - naturalny kolor bez grama farby. Koszmar!

Pozostałe włosy miały kolor spranej wiśni z fioletowo-różowymi refleksami, dużo ciemniejszej niż na opakowaniu i baaaardzooo brzydkiej.

Fakt, farba ma lejącą ale przez to wydajną konsystencję, ale po prostu NIE FARBUJE. I co z tego, że ma super odzywkę (jestem prawie pewna, że to po prostu maska zakwaszająca, jaką ma np. firma Leo), co z tego że nie śmierdzi, że włosy sa piękne, jak od razu musiałam kupić inną farbę i znowu kłaść kolor.

Absolutnie nie polecam, dramat, kilkanaście lat farbowałam włosy i NIGDY nie miałam takiej sytuacji. Dla pokazania efektu, załączam zdjęcie

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić sabbatha za czytelną i pomocną recenzję?
  • wysuszacz wlosow i koszmarny kolor
  • Niestety zawiera etanolaminę zamiast amoniaku co koszmarnie niszczy i wysusza włosy, to ze amoniak smierdzi to nie znaczy ze niszczy ale Loreal wmawia nam ze bez amoniaku jest super, niestety kazdy doswiadczony fryzjer powie wam ze takiego wyniszczajacego skladnika jak etnolamina to raczej nie znjadziecie i ta nachalna reklama ze to lepsze jest po prostu żalosna, farby te niszcza i koszmarnie wysuszają wlosy, kolory sa plaskie i nienaturalne, odcien 7.0 migdal blond to brzydki bury kolor , nie nic wspolnego z pieknym popielem , nigdy juz nie uzyję farby bez amoniaku, firma alfapar i jej evolution lub inebrya to tradycyjne farby o starej recepturze nez udziwenien ktore nie niszcza wlsow, loreal jak zwykle wymysla cos na siłę i nachalnie reklamuje, jesli chcecie miec piekne wlosy unikajcie farb bez amoniaku bo najwieksze zniszzcenia sa po nich

Chcesz pochwalić weganka711 za czytelną i pomocną recenzję?
  • MIGDAŁ BLOND 7.0 -Piękny kolor i tyle !
  • - Dla mnie ważne jest to by farba pokrywała siwe włosy i ta farba je pokrywa , w przeciwieństwie do innych farb Loreal .
    - Kolor mi się bardzo podoba - jest inny od tego co jest dostępne na rynku farb . Kolor bardzo naturalny , wpadający w popiel ,nie jest zwykłym,jasnym blondem ( co mnie cieszy) jakich wiele -wpadającym w żółć lub brąz . Kolor wyszedł identyczny jak na próbniku w sklepie. Kolor nie zmywa się szybko - po 3 tyg jest cały czas taki sam jak na początku oraz nie wypłukuje się z siwych włosów.
    - Wielką wadą tej farby jest to,że włosy po niej są sztywne , sklejają się i nie można ich ułożyć ! Nawet po zastosowaniu ulubionego szamponu i odżywki. OKROPNIE WYSUSZA I NISZCZY WŁOSY -skończyło się ścięciem u fryzjera bo nic innego nie dało się zrobić z tym suszem na głowie.
    - Farbę przygotowuje się bardzo łatwo , jest gęsta i nie spływa z włosów , dobrze sie nakłada i rozczesuje.
    - Odżywkę można odrazu wyrzucić do śmieci ! włosy po niej są matowe , sklejone , głowa po niej swędzi -fuj!

Używam tego produktu od:raz użyłam i na tym koniec

Chcesz pochwalić tyroksyna za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij