L`Oreal Paris, Prodigy 5 (Farba do włosów bez amoniaku)

Powiększ L`Oreal Paris, Prodigy 5 (Farba do włosów bez amoniaku)

Zgłoszony przez KasumiShinobi

Technologia na bazie mikroolejku koloru.
Przełomowa Technologia Transmisji Koloru wykorzystuje moc mikroolejku, aby zmaksymalizować wnikanie koloru we włosy podczas procesu koloryzacji. Bez najmniejszej kropli amoniaku, mikropigmenty wnikają do samego serca włosa dla wielowymiarowego, naturalnego koloru mieniącego się lśniącymi refleksami.

Cena: 27zł

• kolor jak z pudełka
  • Kupiłam tą farbę będąc na urlopie w Pl, bo obecnie mieszkam w Anglii i z ta farbą sie tu nie spotkałam, co mnie zdziwiło...aplikacja farba wspaniała, farba nie spływa z włosów, łatwo sie rozprowadza, nie śmierdzi...ale przeraził mnie fakt, że strasznie piekła mnie skóra na głowie, a jak dotąd nigdy żadna farba mnie nie uczuliła...w każdym razie wytrzymałam do końca i efekt farbowania jest cudowny, a włosy są miękkie i błyszczące...Generalnie farba super i gdyby nie fakt, że w UK jest niedostępna i piekła mnie skóra to kupiłabym ja ponownie. mój kolor to białe złoto.Używam tego produktu od: 1 tygodniaIlość zużytych opakowań: 1 opakowanie

Foto recenzja
Chcesz pochwalić yenefer07 za czytelną i pomocną recenzję?
  • poleciłabym tę farbę dziewczynom o jasnych włosach, które chca ożywić swój kolor i dodać im blasku
  • Stosowałam różne farby do włosów, które zniszczyły mi włosy . Ostatnio używam farb LOREAL PARIS PRODIGY 5, są to farby bez amoniaku. Moje włosy są w kolorze jasnego blondu więc eksperymentowałam w w tych właśnie odcieniach. Ostatnio skusiłam się na odcień 9.10-białe złoto bardzo jasny popielaty blond. Farba fajnie rozprowadza się na włosach jest jej wystarczająco dużo a mam włosy do ramion i muszę przyznać że efekt mnie zaskoczył - włosy po malowaniu nabrały blasku,fajnych refleksów. Kolor wyszedł idealny taki jak na opakowaniu. jedynym minusem jest to, że pomyciu trochę się zmywa oraz zbyt wysoka cena.Moje włosy szybko rosną więc pojawiają się odrosty, które niestety muszę malować.

Ilość zużytych opakowań: 6 dużych opakowań

Chcesz pochwalić Jola 12 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie zdecydowałabym sie po raz drugi
  • Kupiłam tę farbę, nie wiedząc nawet o tym, że jest na rynku. Weszlam do jednej z drogerri i zobaczyłam nowość, a do tego w bardzo korzystnej promocji. Stwierdziłam biorę. Jeszcze dodatkowo był to kolor brązowy w odcieniu zimnym a nie ciepłym, zdecydowanie biorę.
    No i niestety w domu wielkie rozczarowanie, jedno za drugim, najpierw otwieram a tu...brak dozownika. Farbę trzeba rozrabiac w miseczce, tak jak to jest w przypadku tanich, albo tych jeszcze "starej daty". Bardzo uciązliwe. Potem nałożenie farby i okazuje się że po 20 minutach farba tak ścieminała, że wyszły mi po prostu czarne włosy...Owszem w słońcu widąc poświatę brązową, ale kiedy kogoś pytam, to każdy puentuje - czarny. A ja chciałam brąz! W świetle dziennym widać niestety że są prześwity, w jednym miejscu przyjęła ciemniej, w drugim nieco jaśniej. Jednym słowem lepiej wyglądam wieczorową porą
    Kolejno włosy niestety tak przesuszone, że aż strach ich dotykać. Nie były mile w dotyku, a farba wcale nie miała pięknego zapachu.
    Kolor lekko się wypłukuje, nadal ciemny i chyba jesgo trwałość (mimo tego że wyszedł czarny) zasługuje na plus. Odżywki nie używałam, wykorzystuje jeszcze te od starych farb.

Raczej nie polecam.

Chcesz pochwalić Agaciorbe za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest w miarę dobra
  • Używam tej farby od stycznia, niestety mam ciemne blond włosy i ciężko uzyskać mi jeden ładny kolor blond.. początkowo po farbie mam lekko żółty kolor włosów ale myję szamponem filetowym i później pod koniec miesiąca kolor jest fajny. Niestety nie znalazłam dobrej farby do jasnych włosów blond a nie chcę używać rozjaśniacza, więc padło na tę farbę. Nie jest taka zła w przeciwieństwie do Garniera, który palił moje włosy( tak mi się przynajmniej wydawało).

Ilość zużytych opakowań: kilka nie pamiętam ile około 5

Chcesz pochwalić xroses92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bubel
  • Skusić mnie ładny brązowy kolor bez odcieni czerwieni ani żółci, porostu brąz.

Jest to pierwsza farba Loreal, która wywołała u mnie reakcje alergiczna. Po nałożeniu farby po paru minutach pojawiło się zaczerwienienie i głowa mnie trochę swedziala.

Mam wrażenie ze włosy się strasznie wysuszyly, plączą się, pomimo odżywek nie mogę ich rozczesac ... szkoda mi włosów bo są do pasa a to co się zniszczyło juz nie naprawić, musi odrastac... 4 lata.

Odżywek nie komentuje, bo nie da się wymyślić gorszego opakowania niż te ich bilety gubi. Ta marka jest w tym mistrzem.

Gdyby farba peeference miała ten sam odcień w dostępnej palenie to byłoby cudownie.

Podsumowujac , kolor to jedyny plus.

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić Dzwoneczek7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety nie
  • Mój kolor to SIENA 4.15 mrożny czekoladowy brąz.
    Farba rzeczywiście nie śmierdzi, nałożona na włosy pozostawia tłusty film po którym myślałam że włosy będą wyglądały zdrowo, ale niestety po spłukaniu włosy są suche i się puszą.
    Odżywka nic nie daje. Mam wrażenie że pogarsza. Kolor ładnie pokrył moje siwe włosy, ale niestety pogorszył ich stan. Daleko jej do CASTINGA po którym włosy lśnią a odżywka jest dużo lepsza.
    Minus za brak aplikatora. Na szczęście zostawiłam sobie z innej farby i tu się przydał.
    Zawiodłam się na tej farbie a już myślałam że będzie zastępować moją starą.
    Będę szukać dalej, tej idealnej koloryzacji.
    Minusem jest również cena. Uważam że wygurowana.

Używam tego produktu od: Tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: 1 farba

Chcesz pochwalić kukusiek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra farba w dobrej cenie
  • Wybrałam Prodigy, bo akurat nie było mojego koloru L'Oreal Preference i nie zawiodłam się. Kolor wyszedł równo i naturalnie (średni blond), choć oczywiście był ciemniejszy niż na opakowaniu, odżywka po farbowaniu jest świetna, no i póki co odcień się nie spłukał, a myję włosy często. Do tego nie zniszczył mi za bardzo włosów.

Nie wiem czy znów skuszę się na Prodigy, czy wrócę do Preference, obie farby są dobre

Używam tego produktu od: jednorazowo

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić mundaya za czytelną i pomocną recenzję?
  • Genialna farba!
  • Pierwszy raz farba, która dokładnie kryje pierwsze siwe włosy. Używam kolory brązowa czerń 3. Konsystencja cudowna i świetnie rozprowadzająca się, nie ma opcji,ż e farby zabraknie! Piękny połysk podczas koloryzacji, idealne pokrycie włosów i niesamowity odcień w pełnym świetle. Delikatna dla włosów. Ja zawsze farbuję tylko odrost, ale mimo wszystko Ta farba nie spłukuje się nawet po 15 myciu z odrostu, tak samo żywa.

PLUSY:
    konsystencja
    trwałość
    delikatny zapach
    łatwość nakładania na suche włosy
    blask
    100% pokrycia siwych włosów, nie jak w Castingu.

MINUSY:
    chyba cena, około 27zł, ale w Rossmanie i tak są ciągle promcje na Loreal

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Chcesz pochwalić Asha Rani za czytelną i pomocną recenzję?
  • Produkt pierwsza klasa
  • Recenzuję kolor CZEKOLADOWO-MIEDZIANY BRĄZ (5.35).

Farba rewelacyjna. Naprawdę, będę ją polecać każdemu.

PLUSY:
    * łatwość nakładania
    * konsystencja
    * przyjemny zapach
    * odżywka w opakowaniu
    * bardzo wydajna (1 opakowanie pokryło dokładnie włosy długości poza ramiona)
    * bardzo dokładnie pokrywa włosy
    * intensywny kolor

MINUSY:
    * cena.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Chcesz pochwalić myraspberry za czytelną i pomocną recenzję?
  • Duże tak
  • Oceniam kolor mroźna czekolada czy jakoś tak w każdym razie ciemny brąz na pudełku, odrosty mam jasny brąz z siwymi a całość dość ciemno brązowe po wielu farbowaniach. Pierwsze rozczarowanie jak wyjełam zawartość pudełka i zobaczyłam że nie ma dozownika tylko w miseczce trzeba rozrabiać, potem jak już mieszałam to kolor co chwile był inny i już zaczęłam się bać co to z tego będzie ale na szczęście na tym rozczarowania się skończyły. Farba nie śmierdzi wcale!aż trudno w to uwierzyć, akurat była fala upałów i troche się obwiałam że poddusze otoczenie a tu taka niespodzianka. Fajnie się nakłada bo jest gęstsza od swoich koleżanek z loreala, jako jedyna też wyszła mi jaśniej niż na opakowaniu, odrost złapał na średni brąz a reszta tylko się odświeżyła a nie przyczerniła jak to zwykle w tej firmie mi wychodzi. Po spłukaniu umyłam dziecięcym szamponem bo mam swędzące problemy na głowie i nie stosuję się nigdy do ulotki żeby nie myć szamponem tylko nałożyć odżywkę bo na samą myśl już mnie wszystko swędzi efekt jak po wizycie u fryzjera. Mam wrażenie że mi włosy ozdrowiały, lepiej się układają, mniej się kręcą, farba mało się spłukuje podczas mycia, jednak najwazniejszą zaletą dla mnie jest brak smrodku. Odejmuje troszeczkę za tę miskę bo jednak wygodniej się farbuje aplikatorem.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte

Chcesz pochwalić stenka30 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 2 raz(y)
  • dla kochających ryzyko
  • Oceniam kolor 7,40- cynober - na opakowaniu piękny miedzianorudy - taki, jakiego od dłuższego czasu poszukiwałam. Partia włosów, na którą nałożyłam farbę w pierwszej kolejności zafarbowała się na dość intensywny pomarańcz nie mający nic wspólnego z odcieniem na opakowaniu, mimo, iż mój wyjściowy kolor włosów wg paska koloru na pudełku powinien przynieść właśnie taki efekt. Reszta włosów ufarbowała się bardzo nierówno, ale kolor wyszedł zdecydowanie ładniejszy. Trzymałam krócej, niż zaleca producent, w przeciwnym razie zafundowałabym sobie na głowie egekt ognistego marchewkowego pola. Przy długich włosach farby było zbyt mało. Na plus ładny, choć dla mnie zbyt intensywny zapach i odżywka, po której włosy tworzą błyszczącą, gładką taflę. W porównaniu z ulubionym Castingiem, Prodigy wypada blado - jest jej mniej, konieczność mieszania składników i sposób aplikacji - zdecydowanie na minus.

Używam tego produktu od: pierwsza aplikacja

Chcesz pochwalić qkess za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie polecam
  • Jestem naturalną blondynką, od roku miałam włosy rozjaśnione. Przed zakupieniem Loreal Prodigy używałam farb z Garniera, odcień rudego - wychodziły świetnie, nie spłukiwały się tylko traciły intensywność koloru. Ostatnio, będąc w sklepie trafiłam na Prodigy, na opakowaniu kolor wydawał się cudowny, więc się pokusiłam pomimo dosyć wysokiej ceny. Jednak farba bardzoooo mnie rozczarowała. Zamiast rudego kolor wyszedł czerwony. Co najgorsze, podczas mycia farba się spłukiwała i pomimo wypłukania do czystej wody, na ręczniku pozostawały plamy. Po trzech myciach z koloru został beż łamany z brudnym rudym. Jedyny plus - farba w miarę wydajna (wystarczyło jedno opakowanie) i całkiem przyjemny zapach.

Używam tego produktu od: 06.2014
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić galadieraa za czytelną i pomocną recenzję?
  • NIE POLECAM
  • Oceniam kolor migdałowy blond 7.1.
    Używałam różnych farb Loreal i ta jest najsłabsza.

Wady:
    -woda nie farba, spływa, rzadka, cieknie
    -kolor zupełnie inny niż na pudełku (blond na blond innego rodzaju tej firmy farb wychodził tak jak na opakowaniu)- wyszedł jasny brąz
    - nie mogłam rozczesać włosów po nałożeniu farby aby rozłożyła się na całą głowę- dawno nie wyrwałam sobie tyle włosów- poplątała je zupełnie
    - instrukcja- mało czytelna, co wlewamy do czego

Używam tego produktu od: 1 raz

Chcesz pochwalić Isani za czytelną i pomocną recenzję?
  • przyzwoita
  • jako że jestem fanką farb Loreal, tak więc i te musiałam wyprobować. wybrałam odcień 5.0( jasny brąz , kasztan) i uwaga, wcale to taki jasny brąz nie wychodzi powiedziałabym ze w kierunku ciemnego brązu, zwłaszcza na jasnym odroście, gdzie zazwyczaj musiałam 2 razy nakładać farbę żeby mi złapała na w miare równy kolor jak na reszcie włosów. Co do samej farby nie mam zastrzeżeń, mimo braku aplikatora, aplikowanie farby nie należy do najtrudniejszych.
    Jeśli ktoś twierdzi ze ta farba śmierdzi to chyba nigdy nie miał doczynienia ze smierdzącą farbą, w porownaniu z innymi ta akurat pachnie
    Kolor wychodzi równy,ładny, włosy błyszczą ,+ za dodatkową odżywkę. polecam

Używam tego produktu od: tydzień

Chcesz pochwalić olkaa1188 za czytelną i pomocną recenzję?
  • mile zaskoczona
  • Same plusy
    Po pierwsze zapach - nie śmierdzi, co było dla mnie wielkim zaskoczeniem. Nie ma amoniaku to kolejny plus. Brak aplikatora mnie osobiście nie przeszkadza, czasem nawet ułatwia sprawę. Farby jest dużo, z łatwością pokryła moje włosy do ramion. Farbowałam odrosty i tu kolejny plus. Farba teoretycznie nie powinna ich zafarbować a tu miła niespodzianka. Mój jasny brąz idealnie zafarbowany na przyjemny blond. Włosy dobrze pokryte, nie są zniszczone czy sianowate. Stały się lekkie i sypkie (to pewnie zasługa odżywki).
    Używałam odcienia 'porcelanowy blond' i z czystym sumieniem mogę polecić <3

Chcesz pochwalić nekonekomiau za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zmywa się jak szamponetka
  • Wybrałam odcień miedziano-mahoniowy z nadzieją, że moje włosy (wypłowiały mysi brąz od głowy, ziemniejsze końce) przynajmniej lizną rudego odcienia. Od chwili, gdy je ufarbowałam, podczas kolejnych myć zauważam po odcieniu wody, że farba cały czas schodzi. Praktycznie po tygodniu nie widzę różnicy między moimi poprzednimi włosami, a tymi po ufarbowaniu. Plusem jest, że farba nie śmierdzi. Jest dla mnie za rzadka, a sposób aplikacji jest bardzo niewygodny (nakładałam farbę rękoma ze względu na konsystencję). Dla mnie jest kompletnie bez zapachu. Jak na tak tę cenę, zdecydowanie nie...

Chcesz pochwalić Lilllu za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wrócę do niej
  • Oceniam kolor - Len. Sama farba przyjemna w stosownaiu, faktycznie nie śmierdzi, nie uczula, jet łagodna i świetnie pokrywa siwe włosy w 100%. Włosy są po zmyciu farby błyszczące, gładkie,miłe. Dodatkowy plus za jej ilość- wreszcie farba która starcza na całą głowę! Odżywka dołączona do niej też jest stosunkowo duża.
    Minusy:
    - aplikacja farby tylko z miseczki pędzelkiem, brak buteleczki z aplikatorem;
    - kolor wyszedł na moich włosach ciemniejszy, ale i tak ładny i równy.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Chcesz pochwalić agi1234 za czytelną i pomocną recenzję?
  • okropna
  • kupiłam po raz kolejny farbę Loreal prodigy. Oceniam kolor 7,40- cynober
    Odrost pokryło idealnie. Jest to bardzo żarówiasty i i ntensywny kolor Ale reszty włosów mi nie pokryło, lub pokryło krzywo... a końcówki też mi zafarbowały. EFEKT jest taki ,że mam żarówkę na odrostach, potem odcięcie i mój kolor...i na koniec końce też żarówiaste! wyglądam jak debil. Tylko z farabami Loreala tak mi się robi. Wcześniej używałam Syossa, Garniera, Joanny i zawsze miałam całe włosy pokryte. Nie zmieniałam techniki nakładania a wyszło okropnie. I to już była 3 próba. Nigdy nie kupię już tej farby! Daję pół gwiazki tylko i wyłącznie za odżywkę, która jest dla mnie idealna.

Ilość zużytych opakowań: 3 duże

Chcesz pochwalić martus2912 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Trochę zawiedziona
  • Zachwycona odcieniem 8.34 czyli miedzianym blondem zakupiłam 3 opakowania farby w Carrefourze. Akurat trafiłam na promocję. Odkąd zobaczyłam ten kolor wiedziałam, że będzie idealny dla mnie. No ale niestety... Zacznę od tego, że konstytencja jak na farbę jest bardzo rzadka. W dodatku kolor mieszanki był dziwnie fioletowy. Kolor nie wyszedł nawet ciut podobny do tego który widnieje na opakowaniu. Fakt zaczął się spłukiwać już przy następnym myciu, ale nie wiadomo czy kiedykolwiek doczekałabym się koloru z opakowania. Plusem jest to, że farby jest naprawdę dużo. Spokojnie wystarczyłyby mi dwa opakowania albo nawet 1,5. Daję 4 gwiazdki za pojemność i za to że farba naprawdę ładnie pachnie. Kto wie może kiedyś spróbuję innego odcienia blondu.

Używam tego produktu od: Jedna koloryzacja
    Ilość zużytych opakowań: 3 duże

Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić Annulka21 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wybrałam tą farbę , ponieważ miałam nadzieje że wyjdzie ładny blond bez rudości. Niestety. Już nigdy
  • 10.21 porcelana

+ ładnie pachnie,
    + szybko się rozprowadza

- włosy stają się sianowate ,
    - kolor szybko się zmywa,
    - nie ma obiecanych refleksów jak to jest napisane na opakowaniu,
    - włosy stały się rudo-miedziane,
    - są niesforne, ciężko je ułożyć
    - cena ( liczyłam na lepsze efekty tej marki jak na taką cenę)

Używam tego produktu od: jeden dzień

Chcesz pochwalić pisanaszeptem za czytelną i pomocną recenzję?
  • 3.0 kawa arabica
  • +fajna, lekka konsystencja (rzadka, ale nie kapie)
    +nie śmierdzi, a wręcz pachnie
    +jedno opakowanie wystarczyło na moje włosy za ramiona
    +kolor wyszedł taki, jak na opakowaniu
    +nie wyszła czerń, ale piękny przygaszony ciemny brąz (taka jakby palona kawa)
    +dobrze kryje
    +dołączona odżywka (wystarczy na kilka razy)
    +cena (28zł w rossmannie bez promocji)
    +łatwo zmywa się ze skóry
    +nie piecze, podrażnia etc.

- na razie żadnych nie znalazłam zamierzam kiedyś przy okazji przetestować brasilię z loreal recital preference, ale z tą polubiłam się na tyle, że pewnie jeszcze nie raz ją zakupię

Pewnie w wielu komentarzach pojawi się lamentowanie na temat ceny (~30). Też jestem oszczędna i ostatnio z ciekawości pooglądałam sobie w drogerii farby z różnych półek cenowych i posprawdzałam ile ml tam właściwie jest, także odżywki. Nie będę podawała konkretnych marek, ale napiszę tylko, że wolę zapłacić te >20zł i mieć wystarczającą ilość farby wraz z odżywką, która wystarczy na kilka razy, zamiast farby za 10zł, której jedno opakowanie wystarczy na styk (albo zabraknie i będę dokupować drugie) i z porcją odżywki na jeden raz (o ile będzie dodana).

Używam tego produktu od: jeden dzień

Chcesz pochwalić eura28 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra ale..
  • Mój wybór padł na odcień Sepia Brąz. Na szczęście podczas aplikacji nic nie piekło ani nie szczypało.
    Jak na barwę sepia, włosy wyszły prawie czarne z lekko widocznym przebłyskiem brązu. W świetle kolor jest głęboki, lekko lśniący, z jaśniejszymi refleksami.
    Na plus zasługują pachnące rękawiczki i odżywka po której włosy są miękkie w dotyku i sypkie. I wszystko byłoby pięknie gdyby nie fakt, że w miarę spłukiwania kolor nadal pozostaje prawie czarny. A jednak nie takiego odcienia się spodziewałam.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Malakh za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ostrzegam! SILNA REAKCJA ALERGICZNA
  • Tak bardzo lubię markę L'Oreal...
    Skuszona reklamą nowej farby wybrałam odcień 6.32 LEN CIEMNY OPALIZUJĄCO-ZŁOTY BLOND.
    Włosy farbuję od kilku lat, nigdy nie miałam reakcji alergicznych, a przy tej farbie to jakaś masakra!!
    Często stosowałam inne farby od L'oreal, w życiu nie spodziewałabym się takiej opłakanej sytuacji z włosami po koloryzacji farbą PRODIGY5.

Po pierwsze - kolor wyszedł dużo ciemniejszy, niż powinien wyjść, ale to wybaczam - przy farbach drogeryjnych to nic nowego, z czasem kolor wypłukuje się przecież do właściwego.

Problemem tej farby jest katastrofalne działanie na skórę głowy i włosy!
    To nie było jakieś tam lekkie pieczenie...to było okropne uczucie! Po zmyciu farby wszystkie okolice pokryte mieszanką koloryzująca były niemalże spalone. Skóra czerwona, wysuszona, następnego dnia zaczęły pojawiać się bolesne krostki.
    Stan włosów, pomimo łudząco pięknej błyszczącej tafli koloru (aczkolwiek zbyt ciemnego), był zdecydowanie pogorszony. Włosy stały się przesuszone, nieprzyjemne w dotyku. Zraziłam się jak nigdy dotąd...

Radzę się poważnie zastanowić nad zakupem tej farby, o niebo lepszą pozycją wśród farb L'Oreal jest seria Preference.

Używam tego produktu od: kilka dni
    Ilość zużytych opakowań: 1.

Chcesz pochwalić oebele za czytelną i pomocną recenzję?
  • Genialny
  • Po nałożeniu farby oraz oczekiwaniu na jej zmycie, przestraszyłam się, ponieważ TA farba utleniając się zrobiła mi zielony odcień na włosach...
    Dodam tylko że wcześniej miałam jasny blond, farbowany SYOSS LOS ANGELES.
    Po słpukaniu farby z włosów moje obawy z ogromną ulgą odeszły...
    Mam śliczny równomierny kolor tak jak na opakowaniu
    Byłam okropnie przerażona... a tu taka prze miła niespodzianka
    Do tego farba na prawdę nie śmierdzi i jest wydajna!
    Odżywka ma zniewalający zapach <3
    Przeżucam się na Prodigy Używam tego produktu od: dzisiajIlość zużytych opakowań: 1 opakowanie

Foto recenzja
Chcesz pochwalić Diris za czytelną i pomocną recenzję?
  • Koszmar
  • Miałam włosy w kolorze jasny blond. Zdecydowałam trochę je przyciemnic. Wybrałam kolor Len ciemny blond. Gdy trzymałam farbę na włosach kolor bardzo ściemniał... wystraszyłam się nie bez powodu. Po zmyciu farby włosy były bardzo ciemne za takie pieniądze koszmarny efekt. Jedyne co jest na plus to zapach, lagodność i kondycja włosów... kolor zdecydowanie nie zgadza się z tym na opakowaniu, więc odradzam

Ilość zużytych opakowań: 1 pudełko

Chcesz pochwalić selcia8 za czytelną i pomocną recenzję?