L`Oreal Paris, Prodigy 5 (Farba do włosów bez amoniaku)

Powiększ L`Oreal Paris, Prodigy 5 (Farba do włosów bez amoniaku)

Zgłoszony przez KasumiShinobi

Technologia na bazie mikroolejku koloru.
Przełomowa Technologia Transmisji Koloru wykorzystuje moc mikroolejku, aby zmaksymalizować wnikanie koloru we włosy podczas procesu koloryzacji. Bez najmniejszej kropli amoniaku, mikropigmenty wnikają do samego serca włosa dla wielowymiarowego, naturalnego koloru mieniącego się lśniącymi refleksami.

Cena: 27zł

• nie polecam
  • Skusilam się i kupilam kolor 7.40 . Zaczne od plusów: ładny zapach. I to wszystkie plusy.
    Minusy:
    Konsystencja, zdecydowanie za rzadka
    Kolor zupełnie inny niż na opakowaniu, wyszedł czerwony i do tego moja głowa była w plamy, pomimo iz mam krótkie włosy i bardzo się staralam, żeby farbę położyć równo. Nie polecam.

Używam tego produktu od: od mc

Chcesz pochwalić gosiulek76 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zupełnie inny kolor jak na opakowaniu
  • Niestety dołaczę do grona osób niezadowolonych.
    Używałam odcienia 7.31 o nazwie SAHARA beżowy blond. Kładłam na bardzo jasne włosy i chciałam je o dwa tony przyciemnić. Na opakowaniu ten kolor to średni blond, a u mnie wyszedł brąz i to jeszcze brzydki, smutny odcień. Już jestem umówiona do fryzjera, aby coś poradził, bo kolor jest naprawdę okropny. Dodam, iż nie farbuję włosów pierwszy raz, robię to od dawna, farbowałam włosy na blond jak i na ciemne kolory, ale takiej porażki jeszcze nie miałam. W dodatku wlosy mam szorstkie, takie niemiłe w dotyku, a użyłam mega dużo odżywki dołączonej do opakowania. Nigdy nie kupię. Odradzam.

Używam tego produktu od: niedawna

Chcesz pochwalić ankab123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezła
  • Farbę (użyłam koloru 10.21 - bardzo bradzo jasny opalizujący blond) nakładałam tydzień po katastrofie jaką dokonł mi na włosach rozjaśniacz Sayoss. Ładnie pokrył kolorem, ale nie wyszedł on tak jasny jak na opakowaniu. Na plus- brak żółto rudych odcieni które większosc farb mi funduje na odrostach. Farba ma przyjemny zapach, jest dość żadka ale nie spływa jakoś bardzo z włosów. Sposób nakładania mi nie przeszkadza, ale mam wrażenie że jest mało wydajna, obecnie mam wsłosy do ramion i po nałożeniu na odrosty, ilość farby która pozostała do nałożenia na całą długość niewielka.
    Na minus, dość szybko wypłukuje się z moich włosów, po 2 tygodniach przebija mi powoli żółtko po rozjasniaczu :/

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić gosik77 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie - nie
  • Ja używałam koloru 4.0 Sepia Brąz.

Zazwyczaj farbując włosy wystarczało mi jedno opakowanie, jednak tutaj jedno opakowanie kompletnie mi ich nie przykryło i miałam pełno prześwitów. Musiałam dokupywać farbę i znowu farbować. Kolejne farbowanie lepiej je pokryło jednak było sporo nerwów. Sam kolor (tam gdzie włosy zostały pokryte) jest bardzo podobny do opakowania.
    Jednak moja mama kupiła sobie kolor 6.45 bursztyn i on sprawdził się u niej o niebo lepiej.

Plusy:
    + łagodny zapach i na pewno nie tak duszący jak przy innych farbach
    + włosy są miękkie
    +kolor podobny to tego z opakowania

+/-:
    Brak aplikatora - dla osób które nie posiadają pędzelka i miseczki do rozrabiania farby może to być problem

Minusy:
    - słabo wydajna
    - nie pokrywa dokładnie włosów
    - opakowanie odżywki - plastikowa buteleczka, przy której wydobycie całości odżywki to męczarnia.

Ilość zużytych opakowań: 2,5 opakowania

Chcesz pochwalić marli316 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Straszna farba!
  • -Bardzo rzadka konsystencja farby
    -Nie zafarbowało wszystkich pasm

Użyłam 3.0 kawa arabica brązowa czerń.

Włosy miałam wcześniej farbowane na jasny brąz. Wyszedł mi CZARNY z brązowymi pasemkami i granatowym refleksem! Musiałam iść do fryzjera na dekoloryzację bo bez tego by się nie obyło :/

Używam tego produktu od: sierpień 2014

Chcesz pochwalić niedzwiedz555 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zadowolona
  • Miałam okazję przetestować farbę Loreal Prodigy 5 piaskowy blond 8.0. Farbuje już klika miesięcy na różne blondy przeważnie odcienie 8-9. Mimo że mój 2cm odrost nie zalapalo tak jak bym chciała to patrząc na całość nie jest nawet widać tego na pierwszy rzut oka. Nie miałam pędzelka więc rozprowadzalam palcami , najpierw odrost potem reszta. Kolor jest zbliżony do tego z opakowania, dodać tylko muszę ze miałam dość jasny blond, podejrzewam dla kogoś o ciemnym blondzie nie będzie to dobry kolor chyba że rozjaśni włosy. Ogólnie dobry produkt.

Używam tego produktu od: 1 raz

Chcesz pochwalić fatka za czytelną i pomocną recenzję?
  • chyba znalazłam swoją farbę
  • testowałam kolor 5.0 kasztan. skusił mnie, bo miałam już dość brązów z odcieniami złotymi, czerwonymi, połyskiem itp. zależało mi na czystym, naturalnym brązowym kolorze, maksymalnie zbliżonym do naturalnego.
    wcześniej musiałam pozbyć się "kolorowości" z włosów - miałam na głowie wszelkie kolory brązu - od bardzo ciemnego po taki z czerwonym odcieniem. miałam duże obawy czy pokryje równo.
    i tak:
    PLUSY:
    - kolor wyszedł mega naturalny, typowy naturalny brąz/szatyn
    -pełne pokrycie pojedynczych siwych włosów
    - zapach podczas farbowania może nie urzekający, ale praktycznie niezauważalny
    - super zmywa się ślady po farbie
    MINUSY:
    - dość wysoka cena
    - brak aplikatora - 3ba mieszać we własnym pojemniku i nakładać pędzelkiem
    - mała wydajność - mam mocno cieniowane włosy do ramion, wprawdzie bardzo gęste, ale farba skończyła się po nałożeniu na ok. 2cm odcinki przy skórze. na szczęście po lekkim nawilżeniu tej "skorupy" dałam radę pokryć resztę włosów

Używam tego produktu od: 1 raz
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić ankersior za czytelną i pomocną recenzję?
  • Duży plus.
  • 1.0 OBSYDIAN GŁĘBOKA CZERŃ

Przetestowałam wiele czerni i nie sądziłam że mogę znaleźć pozornie prostego koloru tyle wariantów.

Zacznijmy od opakowania, bardzo estetyczny i dość duży karton. Grafika bez wątpienia przykuwa uwagę. Za to ten kolor włosów modelki - no genialny. Widok takiego cudeńka na szafce poprawia humor.

Idźmy dalej, zawartość jest dość typowa jak na produkty tej kategorii, para czarnych rękawiczek, tubka kremu koloryzującego i tubka kremu utleniającego, odżywka + instrukcja obsługi w kilku językach. Mam jedno zasadnicze zastrzeżenie - buteleczka z odżywki jest w twardej buteleczce z której nie sposób wydobyć produkt do końca. Nie lubię takiego marnotrawstwa.

Sama gotowa farba po zmieszaniu ma kolor brzoskwiniowy, co zresztą mnie zaskoczyło i ucieszyło jednocześnie. Kolejnym ogromnym plusem jest jej zapach. Nie wiem do czego go można porównać, ale bez wątpienia jest przyjemny. Ani duszący, a już na pewno nie jest typowym zapachem dla farby. Z czasem mieszanka ciemnieje, no ale to normalne. Aplikacja jest dość prosta. Chociaż nie podjęłabym się samodzielnej aplikacji to z czystym sumieniem mogę zaświadczyć jej łatwość. Jak dla mnie fenomenem tej farby jest jest wydajność, poprzedniej farby musiałam zużywać 2-3 opakowania dla pewności pokrycia wszystkich włosów. A tu muszę wspomnieć o tym ze włosy mam sięgające za połowę pleców. Jedno opakowania wystarczyło w zupełności Pokrycie? Odpowiednie. Nie zauważyłam nigdy prześwitów ani nierównomiernego rozkładu koloru. Kolejnym ogromnym plusem o którym muszę wspomnieć jest spieranie..no w sumie jego brak. Przy farbowaniu raz na miesiąc nie zauważyłam ani blaknięcia ani nadmiernego wypłukania koloru. W dodatku nie zauważyłam ani jednego brązowego cienia, czerń jest stuprocentowo czarna przez cały czas.

Cena tej farby waha się w granicach 28-30zł, ale ja kupuję ją w cenie 21zł w Vice. W prawdzie muszę przejechać całe miasto, ale i tak warto.

Podsumowując z czystym sumieniem mogę polecić ten produkt każdej kobiecie, która chcę uzyskać tak żywy i jednocześnie tak naturalny efekt zjawiskowej czerni na swojej głowie. Nie zagwarantuję że efekt będzie tak fenomenalny jak u mnie, ale to jest dobra farba w porównaniu do tego co można znaleźć na tej półce cenowej.

Używam tego produktu od: 2 Miesiące
    Ilość zużytych opakowań: Dwa

Chcesz pochwalić Lilatheen za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na pewno zostanę przy niej na dłużej
  • Jasny brąz- Kasztan

Po rozjasnianiu czerni i uporczywego szukania farb,w koncu stwierdzilam,ze znow chce byc brunetka-siegnelam po ta farbe i nie zaluje Napisze od poczatku...a wiec zapach-wogole,ale to wogole nie czuc farby,zero zapachu amoniaku,nakładanie calkiem przyjemne(nie przeszkadza mi aplikacja z miseczki za pomoca pedzelka) ,kolor wyszedl sredni braz9w sloncu zoloscisty)-mialam nadzieje,ze wyjdzie ciut ciemniejszy,ale zobacze z biegiem czasu farbowania jaki kolor uzyskam. Ale jak najbardziej polecam moge stwierdzic,ze to najlepsza farba drogeryjna jaka uzywalam

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Justys1901 za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepsza z najlepszych
  • Od 3 lat farbuję włosy. Zawsze używam farb L\'Orela i ta jest najlepsza. Używam odcień 10.21 bardzo bardo jasny blond. Odrost nie wychodzi rudy i to mi wystarcza. Dodatkowo farba jest bardzo łagodna, mimo, że mam zniszczone włosy - nie przesusza ich dodatkowo, a kolor nie blaknie.

Ilość zużytych opakowań: trzy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić mayalopez za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij