L`Oreal Paris, Prodigy 5 (Farba do włosów bez amoniaku)

Powiększ L`Oreal Paris, Prodigy 5 (Farba do włosów bez amoniaku)

Zgłoszony przez KasumiShinobi

Technologia na bazie mikroolejku koloru.
Przełomowa Technologia Transmisji Koloru wykorzystuje moc mikroolejku, aby zmaksymalizować wnikanie koloru we włosy podczas procesu koloryzacji. Bez najmniejszej kropli amoniaku, mikropigmenty wnikają do samego serca włosa dla wielowymiarowego, naturalnego koloru mieniącego się lśniącymi refleksami.

Cena: 27zł

• Bardzo dobra
  • Oceniam odcień 7.40 cynober.

Skusiłam się na zakup tej farby po raz pierwszy, gdy dorwałam ją na promocji. Jako, że lubię farby Loreal od razu wrzuciłam ją do koszyka.

Pierwsze farbowanie nie było zbyt udane - włosy nie miały równomiernego koloru, co było bardzo widoczne. Postanowiłam jednak dać tej farbie jeszcze jedną szansę i nie żałuję! Po drugim farbowaniu (ok. miesiąc później) kolor się wyrównał. Odcień nie jest idealny, jak na opakowaniu, ale i tak bardzo ładny.

Jedynym minusem jak dla mnie jest "dmuchana" tubka z kremem utleniającym - ciężko wydobyć z niej do końca produkt.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić salenne za czytelną i pomocną recenzję?
  • ulubiona
  • nie wiem skąd te negatywne opinie, sięgnęłam właśnie po nią po raz drugi i jestem tak samo zadowolona, jak za pierwszym

- ładny zapach
    - dobrze się rozprowadza
    - opakowanie starcza na włosy do ramion
    - kolor taki jak na opakowaniu
    - super odżywka
    - można dorwać w promocji za ~20zł

używałam już chyba większości dostępnych w drogeriach farb i to jeden z moich ulubieńców

Używam tego produktu od: daaawno
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić okapi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacyjna farba !
  • Zniechęcona opiniami wizażanek , sceptycznie podchodziłam do użycia zakupionej farby. Jakże błędnie !

Użyłam koloru 660 - Rubin intensywna czerwień. Przy nakładaniu pomogła mi siostra. Farbę trzymałam około 25 minut - pod spodem miałam okropnie spraną miedzianą czerwień garniera.

Jednak to spokojnie wystarczyło aby włoski złapały cudny kolor Po umyciu i wysuszeniu włosów oniemiałam :

- Kolor jak z pudełka - Ognisty rubin
    - Włoski w cudnym stanie mimo nie użycia odżywki
    - Odcień równomierny na całej długości

Dodam że jest to kolor najbardziej zbliżony do wycofanej już niestety farby Wellaton - wulkaniczna czerwień.
    ( Wersja w piance okazała się badziewiem którego pozbywałam się miesiącami )

Minusów nie znalazłam żadnych , uważam że każdy włos jest jednak inny i zachowuje się inaczej po użyciu konkretnej farby , jednakże serdecznie ją polecam wielbicielkom czerwieni na głowie

* Kolor ze zdjęcia jest lekko przekłamany w rzeczywistości bardziej ostry.

Używam tego produktu od: Niedawna
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić Sharadise za czytelną i pomocną recenzję?
  • OBRZYDLIWY KOLOR.
  • Ta farba to totalna porazka, to moja porazka zyciowa. Zaluje,ze skusilam sie na nia w odcieniu 'zachód slonca' majac odrost bez pigmentu (szarawy, bezbarwny) i jasny blond.
    Ta farba zniszczyla wszystko. Marzyl mi sie blond wpadajacy w rudy, taki subtelny. A co sie stalo.... OBRZYDLIWY ZÓLC który mam do teraz ! Czekalam z farbowaniem 3 miesiace majac nadzieje,ze sie dokladnie wypluka i wróci mój odrost, pff zludne nadzieje. Pofarbowalam wlosy palette c10 majac nadzieje, ze wróci chlodniejszy kolorek. W zyciu!
    Pozostala obrzydliwa zólc i odrost w kolorze zlotym, czego nigdy nie mialam. Nienawidze tej farby i przeklinam sama na siebie, ze skusilam sie na nia. Przede mna desperackie próby by zniszczyc ten obrzydliwy odcien. Radze sie kazdemu dobrze zastanowic, czy warto...za ta cene spodziewalam sie dobrego efektu a dostalam zniszczenie intensywnej pracy .
    Dziekuje bardzo!!!

Używam tego produktu od: 4 miesiace temu
    Ilość zużytych opakowań: jedno cale

Chcesz pochwalić devilkax za czytelną i pomocną recenzję?
  • 4 kolory na glowie
  • Oceniam kolor 7.40 miedziany blond. Farba pokryla bardzo nie równo mimo prawidłowej aplikacji. Na głowie mam chyba z 3 odcienie miedzi przeplatane Kolorem czerwonym. Miała być piękna miedź a wyszło nie wiadomo co! Dwie gwiazdki dałam tylko dlatego, że farba sprawiła ze moje włosy były w lepszym stanie niż przed farbowaniem. Bardzo miękkie, odżywiona, szczotka wchodziła jak w masło. No ale efekt koloryzacji niestety koszmarny. Może zdecydowała bym się jeszcze raz na ta farbę ale na jakiś stonowany, naturalny kolor.

Używam tego produktu od: 1 raz

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Katia2208 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kolorystyczny koszmarek
  • Oceniam kolor 6.32 Len, czyli ciemny złocisto - opalizujący blond.
    Nakładałam go na farbowany 2 miesiące wcześniej blond. Na mojej głowie zastałam bardzo ciemny ciepły brąz. Potraktowałam go od razu trzykrotnie myciem włosów i...jest nieco jaśniejszy, ale RUDY. Koszmarne miedziane refleksy na całych włosach. Chyba dla mnie jedynym ratunkiem jest szybka wizyta u fryzjera, który coś z tym zrobi.
    Samo używanie farby jest ok, ale kolor wyszedł po prostu źle. Nie polecam tego koloru. Nie wiem jak inne, ale ten mnie po prostu zrobił na rudzielca, nie mam ochoty nikomu się pokazywać.
    Załączam zdjęcie po.

Używam tego produktu od: 1 raz
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić Furkot za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uf!
  • Zwykle nie patrzę na opnie na KWC odnośnie farb do włosów, ale przy moim dzisiejszym zakupie Prodigy 5, odcień: czerń coś mnie "tknęło". Nie wiem czy to był błąd, ale przez niejednoznaczne i skrajne zdania Wizażanek padł na mnie blady strach.

Mimo wszystko odważnie ruszyłam do łazienki. Jestem już po zmyciu farby i wysuszeniu włosów i jedyne co powiem to NA SZCZĘŚCIE opinie u mnie się nie sprawdziły.

Za co dałam 5 gwiazdek?
    - odcień się zgadza- głęboka, jednolita czerń
    - zmagam się z nadmiernym wypadaniem włosów, po zmyciu farby, umyciu głowy i zmyciu odżywki ilość wypadających włosów była "w normie"
    - efekt końcowy- gładkie włosy, błyszczące, wyglądają nadzwyczaj dobrze jak na "po farbowaniu"
    - fajna konsystencja, która ułatwia samodzielną aplikację
    - brak amoniaku w składzie
    - ładne, estetyczne opakowanie
    - spora tubka z odżywką (na 2 razy)

Jestem zadowolona, bo zakup był ślepym trafem. Tym razem intuicja dobrze mnie poprowadziła. Jedynie cena mogłaby być niższa...

Używam tego produktu od: jednokrotne użycie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić muzeumolbrzymuf za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dno i 5 metrów mułu
  • Uważajcie na tę farbę. Zrobiła mi z włosów na długie, dłuuuuuugie tygodnie kopę siana, której w żaden sposób nie dało sie ułożyć. Mam włosy naturalnie kręcone, po niej skręt wyparował i nic nie pomagało: maski, odżywki, olejowanie, henna nawet (w ostatecznej desperacji). Ostatnio koleżanka też się nią załatwiła na cacy. Bubel.

Chcesz pochwalić ankacyganka32 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie polecam
  • Użyłam koloru 7.0 migdał blond, aby przyciemnić wcześniej rozjaśniane włosy i próbować wrócić do swojego naturalnego koloru. Kolor farby w rzeczywistości wyszedł sporo ciemniejszy niż było to pokazane na opakowaniu, jednak stan ten nie utrzymał się długo. Już od pierwszego mycia zaczął się zmywać, a po ok. 2 tygodniach nie było po nim śladu. Zostałam z nieco ciemniejszym blondem niż przed farbowaniem.

- zbyt wysoka cena
    - efekt utrzymujący się do 2-3 myć

Chcesz pochwalić harriet13 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zawiodłam się
  • Wybrałam ten produkt ponieważ na opakowaniu wyczytałam, że zadziała nawet na moje brązowe włosy. Rubinowy kolor bardzo mi się podobał i liczyłam na to, że wyjdzie ładnie. Mieszając zawartość tubek przestraszyłam się, że nie starczy na pokrycie wszystkich włosów. Udało się, ale wydaje mi się, że jest to zasługą lejącej konsystencji. Farba nie miała jakiegoś strasznego zapachu. Przyznam, że nawet nie bardzo go czułam. Postępowałam zgodnie z instrukcją, więc gdy zmyłam farbę po 30 minutach zobaczyłam, że niewiele się zmieniło. Włosy były delikatnie czerwone, a nie tak jak obiecywał producent rubinowe. Właściwie to w ciemniejszym pomieszczeniu nikt nie zauważyłby, że robiłam coś z włosami. Farba nie zniszczyła mi za bardzo włosów. Od razu po zmyciu był miękkie w dotyku. Plus za odżywkę, której był dość sporo i okazała się całkiem niezła.

Plusy:
    +odżywka
    +zapach
    +dostępność
    +konsystencja

Minusy
    -farba nie zrobiła prawie nic
    -cena, jak dla mnie zbyt wysoka

Używam tego produktu od: dwa tygodnie temu
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić mailna za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij