L`Oreal Paris, Prodigy 5 (Farba do włosów bez amoniaku)

Powiększ L`Oreal Paris, Prodigy 5 (Farba do włosów bez amoniaku)

Zgłoszony przez KasumiShinobi

Technologia na bazie mikroolejku koloru.
Przełomowa Technologia Transmisji Koloru wykorzystuje moc mikroolejku, aby zmaksymalizować wnikanie koloru we włosy podczas procesu koloryzacji. Bez najmniejszej kropli amoniaku, mikropigmenty wnikają do samego serca włosa dla wielowymiarowego, naturalnego koloru mieniącego się lśniącymi refleksami.

Cena: 27zł

• Najgorsza
  • Oceniam kolor 7.0 migdał (blond). Farbę kupiłam skuszona pięknym kolorem na opakowaniu, oglądałam również próbki w palecie. Niestety to co jest na mojej głowie po zafarbowaniu zdecydowanie nie przypomina blondu. Kolor wyszedł bardzo ciemny, dodatkowo siwy, więc mam siwo-brązowe włosy! A chciałam tylko odrobinkę przyciemnić, w końcu 7.0 to blond...
    Jeszcze nigdy nie miałam tak okropnego koloru włosów.

TRAGEDIA!

Używam tego produktu od: użyty raz
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić echme za czytelną i pomocną recenzję?
  • strata pieniędzy
  • Kolor, nijaki! dotyczy koloru rudego, nie zauważyłam ani blasku ani intensywnego koloru, tuz po koloryzacji. Bardzo szybko się spłukał, a włosy wyglądały po farbie tragicznie. Nie polecam!

Używam tego produktu od: 1 opakowanie

Chcesz pochwalić lesyeux za czytelną i pomocną recenzję?
  • Beznadziejna
  • Będzie krótko: kupiłam Piaskowy Blond, kolor który otrzymałam nie miał nic wspólnego z blondem na pudełku, ciemniejszy, bury, nijaki, własy zniszczone okrutnie a farba zmyła się w tempie expresowym. A nakładałam na włosy w dużym stopniu naturalne, niezbyt ciemny blond.
    Dla mnie porażka, farba nie warta swojej ceny.
    NIE POLECAM.

Chcesz pochwalić andzia72 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ahhh ten kolor...
  • farubuję włosy juz od jakiś 5 lat...zawsze sama, zawsze z dobrym efektem..kiedyś długo byłam ruda, potem przefarbowałam się na brąz...kiedy zobaczyłam kolor 7.40 CYNOBER Miedziany Blond zakochałam się..postanowiłam powrócic do rudego i moja wrażenia były następujace:

+ przepiękny, przecudowny kololor i za to to ta jedna gwiazdka

- by uzyskac ten piękny kolor potrzebuję 2 farb (mam włosy do ramion)
    farba jest bardzo niewydajna
    - pierwsze farbowanie - zgroza, miałam zrobione pół głowy, druga połowa została nieruszona kolorem, miejscami też kolor przebijał, po drugim farbowaniu się wszystko wyrównało.
    -bardzo placze włosy
    - po farbowaniu włosy są strasznie szorstkie i suche

Używam tego produktu od: półtora miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić _Issabell_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • idelny bez amoniaku naprawde dziala!!
  • Producent obiecuje cudowny kolor w 5 wymiarach:

uzylam 4.kolor sepia braz wczesniej byl kolor mleczna ciepla czekolada/pokryte tym kolorem wyszly piekne cudne sa refleksy to jest super..bardzo naturalny piekny kolorek w kolorze gorzkiej czekolady

- szlachetny kolor o bogatych ruchomych refleksach- unikalna kompozycja mikropigmentów dla niezwykle bogatego, wielowymiarowego koloru mieniącego się lśniącymi refleksami
    - satynowy blask- technologia transmisji koloru oparta na mikrooleju wygładza włókno włosa, dla lepszego odbijania światła i olśniewającego, wibrującego blasku
    - jednolity kolor- formuła z mikropigmentami perfekcyjnie rozprowadza kolor we włosach dla idealnie jednolitego koloru od nasady po końce
    - doskonałe pokrycie siwych włosów- pasmo po paśmie przy zachowaniu naturalnego efektu koloryzacji
    - zmysłowa naturalność dotyku- nawilżone, odżywione włosy są zmysłowo miękkie i naturalne w dotyku, wyglądają na wyraźnie zdrowsze.

Takie cechy powinna mieć dobra farba do włosów i muszę przyznać, że w przypadku tego kosmetyku i tak jest w 100%

Używam tego produktu od: pierwsze pokrycie

Chcesz pochwalić katia150283 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie polecam
  • Skusilam się i kupilam kolor 7.40 . Zaczne od plusów: ładny zapach. I to wszystkie plusy.
    Minusy:
    Konsystencja, zdecydowanie za rzadka
    Kolor zupełnie inny niż na opakowaniu, wyszedł czerwony i do tego moja głowa była w plamy, pomimo iz mam krótkie włosy i bardzo się staralam, żeby farbę położyć równo. Nie polecam.

Używam tego produktu od: od mc

Chcesz pochwalić gosiulek76 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zupełnie inny kolor jak na opakowaniu
  • Niestety dołaczę do grona osób niezadowolonych.
    Używałam odcienia 7.31 o nazwie SAHARA beżowy blond. Kładłam na bardzo jasne włosy i chciałam je o dwa tony przyciemnić. Na opakowaniu ten kolor to średni blond, a u mnie wyszedł brąz i to jeszcze brzydki, smutny odcień. Już jestem umówiona do fryzjera, aby coś poradził, bo kolor jest naprawdę okropny. Dodam, iż nie farbuję włosów pierwszy raz, robię to od dawna, farbowałam włosy na blond jak i na ciemne kolory, ale takiej porażki jeszcze nie miałam. W dodatku wlosy mam szorstkie, takie niemiłe w dotyku, a użyłam mega dużo odżywki dołączonej do opakowania. Nigdy nie kupię. Odradzam.

Używam tego produktu od: niedawna

Chcesz pochwalić ankab123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezła
  • Farbę (użyłam koloru 10.21 - bardzo bradzo jasny opalizujący blond) nakładałam tydzień po katastrofie jaką dokonł mi na włosach rozjaśniacz Sayoss. Ładnie pokrył kolorem, ale nie wyszedł on tak jasny jak na opakowaniu. Na plus- brak żółto rudych odcieni które większosc farb mi funduje na odrostach. Farba ma przyjemny zapach, jest dość żadka ale nie spływa jakoś bardzo z włosów. Sposób nakładania mi nie przeszkadza, ale mam wrażenie że jest mało wydajna, obecnie mam wsłosy do ramion i po nałożeniu na odrosty, ilość farby która pozostała do nałożenia na całą długość niewielka.
    Na minus, dość szybko wypłukuje się z moich włosów, po 2 tygodniach przebija mi powoli żółtko po rozjasniaczu :/

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić gosik77 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie - nie
  • Ja używałam koloru 4.0 Sepia Brąz.

Zazwyczaj farbując włosy wystarczało mi jedno opakowanie, jednak tutaj jedno opakowanie kompletnie mi ich nie przykryło i miałam pełno prześwitów. Musiałam dokupywać farbę i znowu farbować. Kolejne farbowanie lepiej je pokryło jednak było sporo nerwów. Sam kolor (tam gdzie włosy zostały pokryte) jest bardzo podobny do opakowania.
    Jednak moja mama kupiła sobie kolor 6.45 bursztyn i on sprawdził się u niej o niebo lepiej.

Plusy:
    + łagodny zapach i na pewno nie tak duszący jak przy innych farbach
    + włosy są miękkie
    +kolor podobny to tego z opakowania

+/-:
    Brak aplikatora - dla osób które nie posiadają pędzelka i miseczki do rozrabiania farby może to być problem

Minusy:
    - słabo wydajna
    - nie pokrywa dokładnie włosów
    - opakowanie odżywki - plastikowa buteleczka, przy której wydobycie całości odżywki to męczarnia.

Ilość zużytych opakowań: 2,5 opakowania

Chcesz pochwalić marli316 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Straszna farba!
  • -Bardzo rzadka konsystencja farby
    -Nie zafarbowało wszystkich pasm

Użyłam 3.0 kawa arabica brązowa czerń.

Włosy miałam wcześniej farbowane na jasny brąz. Wyszedł mi CZARNY z brązowymi pasemkami i granatowym refleksem! Musiałam iść do fryzjera na dekoloryzację bo bez tego by się nie obyło :/

Używam tego produktu od: sierpień 2014

Chcesz pochwalić niedzwiedz555 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij