L`Oreal Paris, Prodigy 5 (Farba do włosów bez amoniaku)

Powiększ L`Oreal Paris, Prodigy 5 (Farba do włosów bez amoniaku)

Zgłoszony przez KasumiShinobi

Technologia na bazie mikroolejku koloru.
Przełomowa Technologia Transmisji Koloru wykorzystuje moc mikroolejku, aby zmaksymalizować wnikanie koloru we włosy podczas procesu koloryzacji. Bez najmniejszej kropli amoniaku, mikropigmenty wnikają do samego serca włosa dla wielowymiarowego, naturalnego koloru mieniącego się lśniącymi refleksami.

Cena: 27zł

• Nawet fajna
  • Nakladalam farbe nr 0.6 ciemny blond.
    Farbe naklada sie niezle ale z aplikatorem byloby latwiej.
    Farba pokryla siwe wlosy. Kolor rowniez ma ladny, taki jakiego sie spodziewalam. Na szczescie nie wpada w rudy co sie bardzo czesto zdarza i czego przy wyborze nowej farby zawsze sie obawiam.
    Odzywka jest jak dla mnie ok ale wielkom minusem jest jej otwarcie. Juz nie mowie ze ja majac mokre rece nie moglam jej odkrecic ale rowniez moj maz poproszony o pomoc mial z tym problem. Juz chcielismy odciac ten koreczek ale przy uzyciu jakichs szczypcow udalo mu sie odkrecic nakretke.

Używam tego produktu od: uzylam 1 opakowania

Chcesz pochwalić evanaeve za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra
  • Bardzo dobra farba. Przyjemna w użyciu jedwabista konsystencja, dobrze się rozprowadza i nie spływa z włosów. W porównaniu do innych farb Loreala ładnie i dokładnie pokrywa siwe włosy, do tego jest trwała. Mam odcień Sahara, jest to ciemny blond typowo popielaty, bez żółtych refleksów. A właśnie a propo refleksów...sa ale pod słońce, rzeczywiście włosy się ładnie mienią. Jest jeden minus -mocno wysusza włosy, odżywka dołączona do farby słabo sobie z tym tematem poradziła, włosy były tępe, dopiero moja odżywka której używam na codzien zmiekczyla i ujarzmila je. Ogólnie to jestem zadowolona!

Używam tego produktu od: około m-ca
    Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Chcesz pochwalić chattonne za czytelną i pomocną recenzję?
  • średnio na jeża
  • Wybrałam kolor dość eksperymentalny dla mojej urody (bursztyn), więc mogę mieć pretensje tylko do siebie. Nauczona doświadczeniem z farbami L\'Oreal nie skorzystałam też odżywki (więc w tej kwestii się nie wypowiem). A co do farby - włosy wyglądają nieźle, ich stan też jest przyzwoity, zobaczymy co będzie po myciu. Ogólnie - 3+ na 5

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić gedda za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mogło być idealnie...
  • Dostałam produkt do oceny dzięki konkursowi, nie wiem, czy w innym przypadku skusiłabym się na forbę Loreala, bo kilka razy się już zawiodłam (pieczenie skóry, łupież, okropna odżywka, to przede wszystkim mnie odstręczało). Do rzeczy, testowałam kolor 6.45 (bursztyn ciemno-miedziano-kasztanowy). Konsystencja dość gęsta, przyjemna w nakładaniu, zapach na plus (bez typowego smrodku amoniaku, więc obietnica producenta dotrzymana), kolor... hmm, chyba czegoś innego się spodziewałam, myślałam, że będzie intensywniejszy, zobaczymy, jak będzie się zmieniał. Mam sporo siwych włosów, które zostały dość równomiernie pokryte, a o to mi przede wszystkim chodziło, więc tu na plus.
    Ogromny minus za beznadziejną odżywkę!!! Kilka lat temu między innymi z tego powodu zrezygnowałam z używania farb tej marki. Po żadnej odżywce nie mam tak tępych, szybko przetłuszczającycych i przeciążonych włosów!! Niezależnie od ilości nałożonej odżywki, czasu jej utrzymywania na włosach, formy aplikacji (z czepkiem lub bez). Myślałam, że w tej kwestii też się coś zmieniło, niestety dla mnie nie. Interesuje mnie jeszcze, jak długo fara utrzyma się na włosach, bo od farbowania minęły zaledwie 3 dni i włosy są dopiero po jednym myciu.
    Wniosek: efekty wow nie było, kolor ok, ale bez szału, na szczęście obyło się bez podrażnień skóry, tylko ta nieszczęsna odżywka...
    Nie wiem, czy poleciłabym tę farbę przyjaciółce, nie jestm do końca do niej przekonana, chyba jednak wrócę do henny.

Używam tego produktu od: pierwsze farbowanie 3 dni temu

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić onlythelonly za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra , ale z malym minusem. Jednak POLECAM
  • Farbe dostalam do przetestowania od Wizaz. Produkt bardzo ciekawy, obawialam sie ze kolor wyjdzie zbyt ciemny- Sienna, mrozny czekoladowy braz, jednak bylam pozytywnie rozczarowana, elegancki braz z refleksami. Wlosy byly po farbowaniu blyszczace, miekkie w dotyku. Zapach farby gotowej do uzycia nie drazniacy, konsystencja dosc rzadka, jednak nigdzie nie splywala podczas nakladania.
    Jedyny minus jaki znalazlam, moze nie w farbie, a raczej chyba w moich wlosach to to, ze po innych farbach wlosy mialam lekko przesuszone, a po tej nie . Mam klopot z wlosami przetluszczajacymi sie i zwykle po nalozeniu farby wystarczalo ze umyje je co 2-3 dni, w tym przypadku farba nie pomogla i musze je myc codziennie. Dlatego raczej po raz drugi sie na nia nie skusze, ale polecam.

Plusy:
    zapach
    trwalosc
    dokladne pokrycie siwych wlosow
    piekne refleksy

Minusy:
    brak

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić netka291 za czytelną i pomocną recenzję?
  • W porządku
  • Farba po prostu w porządku... Na plus na pewno zapach. Farba nie śmierdzi ani w trakcie nakładania, ani po wysuszeniu włosów. Przyjemna odżywka dołączona do farby. Kolor wyszedł ładnie, jednolicie. Włosy się błyszczą - nie wiem czy to zasługa odżywki czy samej farby. Jeśli chodzi o trwałość czy jednolitość zmywania farby to nie sposób to ocenić z uwagi na krótki czas wykonania testu, więc pewnie wypowiem się za miesiąc.

Używam tego produktu od: pierwszy raz

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić cziki za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna farba
  • FArba spełniła moje oczekiwania. Piękny kolor 3.0 kawa Arabica, całkowite pokrycie siwych włosów. Farba nie spływała , śliczny zapach uprzyjemniał koloryzację. Włosy po farbowaniu miękkie równomierny kolor.. Dołączona do farby odżywka również spełniła moje oczekiwania i wystarcza na bardzo długo. Dodam że wygląd zewnętrzny farby również zachęca do zakupu. Do opakowania miałam dołączoną miseczkę i pędzelek. Ja jak najbardziej polecam tą farbę

Chcesz pochwalić sweetpeaches76 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Interesująca, ale nie szałowa
  • Testowałam odcień 7.40 cynober (miedziany blond).
    Do przygotowania farby użyłam dołączonego zestawu - miseczki i pędzelka, metoda dość wygodna. Farba ma przyjemny zapach, aczkolwiek jej konsystencja jak jogurtu pitnego zupełnie mi nie odpowiadała. Bezpośrednio po farbowaniu włosy dziko pomarańczowe, nie jest to naturalny odcień rudości, ale mi bardzo odpowiadał. ZUpełnie pokryte wszystkie siwe włosy, kolor równomierny, bardzo oszałamiający. Przez kilka kolejnych dni przy każdym myciu włosów kolor się zmywał (myję codziennie) i tracił blask, mimo odpowiednich szamponowo-odżywkowych wspomagaczy. Dwa tygodnie po farbowaniu siwe włosy zmieniły kolor i zaczynają coraz wyraźniej odbijać się na tle reszty włosów. Ogólnie przed jakimś ważnym wyjściem, imprezą na pewno skorzystam, bo świeży kolor jest naprawdę intensywny i świetny, ale co do farbowania odrostów czy stosowania regularnego mam pewne wątpliwości.

Używam tego produktu od: 2,5 tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: 1 op.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić tufineq za czytelną i pomocną recenzję?
  • Do awaryjnych sytuacji
  • Farba którą otrzymałam do testowania była w kolorze "Obsydian - Głęboka czerń" . Normalnie farbuję włosy u fryzjerki, jednak na potrzeby tego testu przetrzymałam moje "siwulce" i postanowiłam rozprawić się z nimi sama. No może "sama" to za dużo powiedziane, bo musiałam prosić o pomoc koleżankę, która nałożyła mi farbę na włosy - sama niestety poległam na pędzelku
    Farba pięknie pachnie, ale ma jak na mój gust zbyt rzadką konsystencję co wpłynęło na komfort nakładania jej na moje wygolone skronie.
    Siwki pokryte zostały dość dobrze, aczkolwiek nie wszystkie i niestety odcień na siwym odroście różnił się od reszty włosa.
    Kolor wyszedł ładny, rzeczywiście głęboka czerń.
    Włosy po koloryzacji były miękkie.
    Pewnie sięgnę po nią w przypadku awaryjnym - gdy będę musiała na szybko "zrobić siwe odrosty", a moja fryzjerka będzie poza zasięgiem.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kaixia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Porażka!!!
  • Przede wszystkim od farby oczekiwałam dobrego krycia siwych włosów, jako że mam ich sporo. Niestety odcień bursztynowy zupełnie sobie z tym nie poradził. Siwe włosy owszem są pokryte, ale w odcieniu o wiele jaśniejszym niż cała reszta. Kolor na grzywce jest zupełnie daleki od bursztynu. Wyszedł jakiś czerwono-bury brąz. Ogólnie jestem rozczarowana, ponieważ dużo tańsze farby innych producentów radziły sobie z farbowaniem o wiele lepiej niż L'oreal. Plusem jest jedynie konsystencja i zapach-niestety nie na tym mi zależało.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie temu
    Ilość zużytych opakowań: 1 w całości

Chcesz pochwalić monikaz411 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra farba, niesamowity zapach
  • Testowałam kolor 5.35 czekoladowy. Do mieszania używałam miseczki i pędzelka z zestawu Gotowa już zmieszana farba jest idealnej konsystencji, nic nie spływa z włosów Zapach natomiast jest cudnie kwiatowy, mogłabym mieć takie perfumy Aplikacja szybka, nakładałam farbę sama, część pędzelkiem, z tyłu głowy ręką Po 30 minutach spieniłam włosy jak w instrukcji odrobiną wody, a następnie obficie spłukałam. Trochę to trwało. Po nałożeniu balsamu Satynowa miękkość i blask włosy były niesamowicie mieciutkie

Farba włosy pokryła idealnie, siwe też kolor mieni sie miedzianymi refleksami Farby wychodzi sporo, mi starczyło na pokrycie długich włosów (do pasa).

Ja jestem bardzo zadowolona i chętnie zapoluję na farbę w promocji

WAD nie widzę

Używam tego produktu od: 10 dni
    Ilość zużytych opakowań: 1 pełne

Chcesz pochwalić wlosiaczek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie jest zła
  • Testowałam farbę L'Oreal Prodigy5 w kolorze 5.35 czyli czekolada czekoladowo-miedziany brąz.
    Kolor na ufarbowanych włosach odpowiada idealnie nazwie na opakowaniu.
    Farba ładnie pachnie, jest gęsta i wygodna w aplikacji. Przy farbowaniu korzystałam z przysłanej mi w zestawie poręcznej miseczki i pędzelka do nakładania farby. Niestety dołączone rękawiczki dość, że rozmiaru chyba mini to raczej kiepskiej jakości. Po farbowaniu poszły od razu do kosza.
    Mam włosy do łopatek i farby było akurat - nie za dużo, nie za mało. Farba łatwo i szybko się spłukuje. Pokrywa siwe włosy ale odcień na nich jest miedziany, a tam, gdzie nie ma siwych odcień czekoladowy.
    Oprócz tego minusem jest na pewno cena farby.
    Ogólnie moja ocena to 4 gwiazdki.

Używam tego produktu od: 2 dni

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić guniaii za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo miłe zaskoczenie
  • bardzo ładnych zapach farby, troszkę zbyt rzadka konsystencja, jednak dzięki temu łatwiej i dokładnie rozprowadzało si,ę ją na długich włosach, równomierne pokrycie siwych włosów, mam ich całe mnóstwo, kolor nie wypłukuje się po kolejnych myciach tak jak inne

Używam tego produktu od: ok. 2 tygodni
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić kozkaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Produkt spełnił moje oczekiwania.
  • Testowałam farbę L\'Oreal Prodigy5 w kolorze 7.31 sahara/ beżowy blond. Farba pozbawiona jest nieprzyjemnego "chemicznego" zapachu (w trakcie i po aplikacji)- co dla mnie jest jej dużym atutem. Bardzo przydał się dołączony w gratisie zestaw: pędzelek + miseczka. Plus za... rekawiczki!, które pasują idealnie i w trakcie nakładania produktu nie ześlizgiwały się z dłoni. Farbę łatwo się nakłada, jednak dla długich włosów jest jej mało w opakowaniu. Do mojej długości- do ramion- było w sam raz. Farba dobrze się spłukuje, nie plącze włosów. Kolor ładny, lśniący, włosy wyglądają naturalnie, siwe pokryte na 100%- tam gdzie było ich więcej są jaśniejsze refleksy. Myślę, że skuszę się na kolejne opakowanie lub wypróbuję jeszcze odcień 7.0 migdał/blond. Jedynym minusem może być cena.

Chcesz pochwalić renata_83 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobra farba
  • Witam ,oceniam kolor bursztyn .Bardzo przyjemnie zaskoczył mnie zapach farby ,nic nie „gryzło” mnie w głowę i nie szczypało w oczy  trochę zaniepokoił mnie ciemniejszy kolor po nałożeniu farby na włosy ale po spłukaniu wyszedł odcień taki jak na pudełku (nie wiem może to zasługa tego że przed koloryzacją miałam prawie identyczny kolor ) włosy zostały prawie idealnie pofarbowane ,w niektórych miejscach miałam tak jakby jaśniejszy odcień , siwe prawie wszystkie złapały (mam takie miejsce przy skroni gdzie żadna farba nie chce moich Siwców złapać :P odżywka super , włosy wspaniale się rozczesały i są błyszczące, ogólnie oceniam farbę na 5 poleciła bym ją każdemu i na pewno kupię ją jeszcze raz ale wybiorę teraz trochę jaśniejszy odcień 

Używam tego produktu od: kwietnia
    Ilość zużytych opakowań: całe opakowanie

Chcesz pochwalić PandoraBox za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewelka
  • Otrzymałam tę farbę do przetestowania i efekt w sumie przekroczył moje oczekiwania. Farbowałam włosy po dekoloryzacji i nawet takiego efektu nie oczekiwalam. Łatwość nakładania, bardzo znosny (jak na farby )zapach,zgodność koloru

Używam tego produktu od: dzis

Chcesz pochwalić despa za czytelną i pomocną recenzję?
  • spełnia moje oczekiwania
  • Wspaniały, delikatny zapach. Całkowite pokrycie siwych włosów. Po jej zastosowaniu włosy są gładkie, delikatne w dotyku o wielobarwnych refleksach. Na pewno jeszcze nie raz sięgnę po nią.

Używam tego produktu od: po raz pierwszy
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić rene5 za czytelną i pomocną recenzję?
  • kolor zupełnie inny niż na opakowaniu
  • Kupiłam bardzo nietypowy odcień, którego nigdzie indziej wcześniej nie widziałam, mianowicie chodzi o "zachód słońca, jasny miedziany blond", na opakowaniu jest śliczny! marzenie, dałam za tą farbę około 30 zł, to dużo jak na rezultaty które otrzymałam. Rzeczywiście farba nie ma tego drażniącego zapachu charakterystycznego dla wszystkich farb, który powoduje łzawienie oczu nie szczypała w skórę głowy, konsystencja dosyć rzadka, farbę zazwyczaj kładę palcami co tu było bardzo trudne, ale mimo tak rzadkiej konsystencji nie spływała mi z głowy tylko tak jakby na głowie gęstniała. Przeraziłam się, gdy po dziesięciu minutach biały kolor farby zamienił się w fioletowy, jednak zaufałam tej farbie. Miał wyjść piękny, jasnopomarańczowy kolorek, a wyszedł zwykły, średni blond, nie wiem czy to wina moich bardzo jasnych, bialutkich włosów, szkoda tylko, że po wielokrotnym rozjaśnianiu i dochodzeniu do białego kolorku ta farba znów tak przyciemniła mój kolor.... Wielkie rozczarowanie dla mnie, pierwszy raz sie spotkałam z tym, aby kolor aż tak odbiegał od tego na opakowaniu, oczywiście załączam opakowanie by pokazać jaki piękny kolor jest na nim, ale nie polecam, bo raczej wam taki nie wyjdzie.

Używam tego produktu od: niecały tydzien temu farbowałam
    Ilość zużytych opakowań: jedno wystarczyło na moje cienkie włosy

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić emisiakk za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry początek i dalej nic...
  • Farba miała bardzo dobry początek - brak drażniącego zapachu, dodatkowo nie pozostawiała zabawrień na skórze i jej aplikacja była bardzo wygodna. Testowałam kolor 'cynamonowy', który wyszedł bardzo ładnie i lśniącyo, pokrył wszystkie siwe włosy. Niestety pojawił się duży minus. Włosy u nasady stały się dwa tony jaśniejsze niż te przy końcach lub w środku długości, a po kilku myciach kolor zdecydowanie uległ lekkiemu zmyciu się. Trwałośc tej farby niestety nie jest zbyt duża, a efekt nie zadowolił mnie za bardzo. Być może jest to farba bardziej pasująca do mniejszej ilości siwych włosów.

Używam tego produktu od: tygodnia

Chcesz pochwalić klaudiaphelps za czytelną i pomocną recenzję?
  • Obsydian,magia czerni
  • Farbowanie włosów zawsze było dla mnie ostatecznością bo przy czarnych włosach bardzo widoczne są siwe włosy...
    Nowa farba Loreal o bardzo przyjemnym zapachu sprawiła, ze farbowanie włosów to przyjemność. Pokrywa siwe włosy, kolor jest bardzo naturalny a nie sztuczny o co bardzo trudno przy innych farbach. Jest bardzo wydajna i jedno opakowanie wystarcza na długie włosy co bardzo mnie mile zaskoczyło.Włosy sa puszyste, delikatne i miłe w dotyku oraz wspaniale pachną. Przy moich długich włosach po trwałej bardzo ważne jest dla mnie aby farba była delikatna i bez amoniaku i dlatego już mam teraz taka farbę.Bardzo jestem szcześliwa, że mogłam ja przetestować .
    Pozdrawiam Kasia

Używam tego produktu od: po raz pierwszy
    Ilość zużytych opakowań: 1 jedno

Chcesz pochwalić _czarna_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Farba doskonale pokrywa siwe włosy. Kolor jest intensywny i jednolity na całej długości włosów. Przyjemny zapach. Łatwa w aplikacji, nie podrażnia skóry głowy i nie spływa z włosów. Duży plus za brak amoniaku. Włosy lśnią i dobrze się prezentują, są w dobrej kondycji, przyjemne w dotyku. Bardzo fajne rękawiczki zapewniające właściwą ochronę. Bardzo wygodny i praktyczny zestaw do farbowania – miseczka +pędzelek.

Używam tego produktu od: tygodnia

Chcesz pochwalić truskawka80 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry produkt
  • Długo szukałam farby która byłaby zbliżona do Safiry Welli, ta farba najbardziej mi ją przypomina pod względem jakości i długo utrzymujacym się kolorze. Używam odcienia Porcelana i jestem z niego zadowolona, moja wrażliwa skóra głowy nie swędzi po nałożeniu farby, przy tym ładnie pachnie, włosy są błyszczące, wszystko tak jak trzeba.

Ilość zużytych opakowań: 4 duże

Chcesz pochwalić mona1313 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wielkie rozczarowanie
  • Testowałam odcień 9.10 Białe Złoto

Plusów nie widzę, no może mały za to, ze faktycznie farba ma delikatny zapach i dostałam miseczkę z pędzlem.
    Niestety na minus:
    - kolor jaki wyszedł jest siwy, miał być blond- jasny a jest blond-szary. Dodam, że mam jasny blond włosy.
    - refleksy? hmmm tak bym tego nie nazwała
    - połysk, nawet po odżywce słaby
    - ilość farby, idealna na długość "do ucha"-dobrze,że taką mam
    - swędzi skóra głowy
    - włosy sztywne, poplątane
    Podsumowując, rozczarowanie. Zawsze używam Loreal ale ta farba, przynajmniej dla moich włosów się nie nadaje.
    Nie skorzystam więcej Używam tego produktu od: pierwszy razIlość zużytych opakowań: 1 opakowanie

Chcesz pochwalić evoza za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra farba do włosów
  • Ne widzę minusów dla tej farby. Farba do włosów Prodigy 5 spełnia oczekiwania. Włosy po niej są miękkie i lśniące, kusząco BŁYSZCZĄ. Wspaniale pokrywa siwe włosy. Jestem na tak i polecam innym tą farbę.

Używam tego produktu od: 1 m-ca
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić BERen55 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny bursztyn
  • Farbę L'Oreal Prodigy5 odcień 6.45 Bursztyn otrzymałam do testowania przez portal Wizaz.
    Farba łatwa w aplikacji dzięki dołączonej miseczce i pędzelkowi.
    Jestem szatynką z dość sporą ilością siwych włosów i o dziwo farba pokryła je dokładnie z czego jestem bardzo zadowolona.
    Barwa włosów może jest trochę ciemniejsza niż na opakowaniu ale jest wielowymiarowa co sprawia wrażenie jaśniejszych.
    W sumie jestem pozytywnie nastawiona i pewnie do następnego farbowania zakupię tę farbę.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni

Chcesz pochwalić aldonis za czytelną i pomocną recenzję?