L`Oreal Paris, Prodigy 5 (Farba do włosów bez amoniaku)

Powiększ L`Oreal Paris, Prodigy 5 (Farba do włosów bez amoniaku)
Produkt dostępny w 18 sklepach. Cena już od 17,99 zł - sprawdź w

Zgłoszony przez KasumiShinobi

Technologia na bazie mikroolejku koloru.
Przełomowa Technologia Transmisji Koloru wykorzystuje moc mikroolejku, aby zmaksymalizować wnikanie koloru we włosy podczas procesu koloryzacji. Bez najmniejszej kropli amoniaku, mikropigmenty wnikają do samego serca włosa dla wielowymiarowego, naturalnego koloru mieniącego się lśniącymi refleksami.

Cena: 27zł

• jak na loreal to klapa
  • kupiłam 2 razy, mimo, ze przy pierwszy razie byłam juz lekko rozczarowana.
    farba kosztuje coś koło 25 zł, ale strasznie zastyga na włosach, robi się skorupa, którą potem ciężko jest zmyć.. do tego kolor b ardzo szybko się wypłukuje, szału nie ma tyłka nie urywa, nie polecam

Używam tego produktu od: okoo roku
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić bef3000 za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

Patrol kosmetyczny palety makijażowe

• Szybko sie zmywa :-(
  • Użyłam odcienia 8.34 zachód słońca. Farba utrzymała się równo miesiąc na moich włosach. Po farbie loreal spodziwalam się czegoś lepszego. Zawiodłam się....
    Plus za dostępność, super odzywke i ładny odcień.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić angie83 za czytelną i pomocną recenzję?
  • niestety nie dla mnie
  • farba jest miła w użyciu,
    ładnie pachnie,
    dobrze farbuje-miałam 7,40-piękny rudy kolor,
    włosy po niej nadal są błyszczące,
    ale jednak przesuszone,
    przy zmywaniu farby włosy były straszne w dotyku,
    prawie jak siano, gdyby nie załączona odżywka,
    była by tragedia, dodam, że odżywki musiałam użyć
    3 razy więcej niż normalnie (np przy preference), żeby można było rozczesać włosy,
    prodigy wypada u mnie lepiej niż olia, ale zdecydowanie gorzej od amoniakowych farb loreala,
    jestem nią zdecydowanie rozczarowana

Używam tego produktu od: 1 aplikacja

Chcesz pochwalić Weasellow za czytelną i pomocną recenzję?
  • Drogeryjna doskonałość !
  • Praca, praca...zapomniałam kupić przez internet swoją ulubioną farbę :-(. Zajrzałam do Rossmana w poszukiwaniu odcienia, który przynajmniej z nazwy daje szansę na uzyskanie ciepłego blondu. Kiedyś za wszelką cenę unikałam złota na włosach. Prawo tłumu - skoro nikt nie lubi "żółtka" to ja też nie ))

Z czasem zmieniłam zdanie. Mam taki odcień cery, że w chłodnych blondach wyglądam jak umarlak a włosy przypominają brudnego mopa. Zaczęłam szukać odcienia słomkowego, miodowego - generalnie ciepłego - i okazało się, że na moich wlosach wcale nie tak łatwo taki uzyskać. Kolor, który dla większości jest zmorą stał się moim marzeniem . Znalazłam w końcu swój ideał ( mieszanka trzech odcieni farby fryzjerskiej ) ale - jak wcześniej wspominałam - praca i przygotowania do świąt tak mnie pochłonęły, że zapomniałam zamówić...

I z tego powodu wrzuciłam do koszyka Prodigy 9.30 Opal. Raczej nie kupuję farb w drogeriach bo niestety odcienie na wzornikach nie przypominają koloru, który uzyskują moje włosy po farbowaniu. Zgodnie z instrukcją zmieszałam skladniki Prodigy w miseczce - pierwsze wrażenie WTF ? Miał być zloty a po zmieszaniu wyszedł szary jak cement !!! Raz kozie śmierć - nałożyłam na włosy. To bylo dłuuuuugie 30 minut. Farba przyjemnie pachnie, nie szczypie, nie podrażnia ale jak spoglądałam w lusterko ogarniało mnie przerażenia. Z uplywem czasu mieszanka na mojej glowie robiła się coraz bardziej szara, szaro - pomarańczowa, ciemna...masakra. Jakie było moje zdziwienie jak po zmyciu tego cudaka zobaczyłam zloty blond ! Na mokrych włosach nie wyglądał zachwycająco za to po wysuszeniu CUDOWNIE.

Włosy po farbowaniu są miękkie, błyszczące, jasne ale w ciepłym odcieniu - takie jak lubię. Nie mam żadnych zastrzeżeń dotyczących dzialania. Jedną gwiazdkę odjęłam za cenę. Bez promocji ok. 35 zł czyli tyle, ile płacę za farbę fryzjerską która wystarcza mi na 3 farbowania.

Używam tego produktu od: Miesiąca

Chcesz pochwalić kociak902 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Beznadziejna
  • Farbuję się od lat, w tym od prawie 5 samodzielnie bez niczyjej pomocy. Z żadną farbą nie miałam tyle problemów co z PRODIGY. Ale od początku.

Skuszona promocją w Rossmanie, nabyłam kolor porcelanowy blond. Posiadam włosy w kolorze jasnego blondu, z odrostem średni blond. Marka Loreal ponoć dobra i droga. Niestety NIE.

Farba po nałożeniu kleiła się i od razu twardniała. Nie miałam możliwości porządnie jej rozetrzeć po nałożeniu na całe włosy, bo na głowie miałam jeden wielki kołtun. Efektem są oczywiście gdzie niegdzie niedofarbowane placki odrostów.

Druga kwestia to kolor. Chyba jeszcze nigdy nie trafiłam na farbę tak bardzo odbiegającą kolorem od tego, co na opakowaniu. Farbując jasny zimny blond, na nieco jaśniejszy zimny blond, uzyskałam obrzydliwy rudy blond, na siłę można było by go podciągnąć pod szampański.

Dlatego NIE POLECAM i nigdy więcej nie dam się nabrać. Jedyny plus jaki mogę napisać, to mają dobrego grafika i dzięki temu ładne pudełka

Używam tego produktu od: pierwszy i ostani raz
    Ilość zużytych opakowań: jedno i ani grama więcej

Chcesz pochwalić sandra_sana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przepiękny kolor
  • Często używam tej farby i myślę że będę ją kupować aż jej kiedyś nie wycofają.Czerwień wychodzi idealna, piękna i stonowana (u garniera brzydka prawie pomarańczowa a u syossa zbyt ciemna) farby l'oreala może nie należą do najtańszych ale warto dać nawet te 2-3 dychy za kolor jak z salonu fryzjerskiego.

Używam tego produktu od: od dawna
    Ilość zużytych opakowań: pięć opakowań

Chcesz pochwalić nathalie669 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nic specjalnego
  • Farba jak dla mnie bardzo średnia, nie zrobiła mi krzywdy (ale też nie zmieniałam drastycznie koloru), ale też nie zachęciła, żeby kupić ją kolejny raz. Używałam koloru 3.0

+daje naturalny efekt
    +włosy są pełne blasku, mienią się
    +przyjemnie się nakłada
    +duża ilość odżywki dołączona do opakowania
    +łatwo zmywa się ze skroni itd.

-na początku włosy (pomimo dobrego czasu oczekiwania) wyszły bardzo ciemne, praktycznie czarne, ale w ciągu 2 tygodni farba bardzo a to bardzo się zmyła. Czyli na początku była za ciemna, a po 2 tygodniach wymyta.
    Ale specjalnie nie robi mi to różnicy bo farbowałam włosy w kolorze bardzo zbliżonym do naturalnego.

Używam tego produktu od: 1 raz

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić w_joasia za czytelną i pomocną recenzję?
  • migdałowy blond piękny ALE nie od razu
  • Farbę kupiłam za jakieś 22 zł w Rossmanie. Rozjaśniłam włosy i szukam fajnego odcienia blondu, więc w ciemno siegnęłam po tą i po farbowaniu byłam w lekkim szoku, ale zaczynając od początku...

Przyjemna dla oka szata graficzna. Gama kolorystyczna ciekawa. Farba jest bardzo przyjemna w aplikacji. Pachnie jakby malinami nie przez chwilę a przez cały czas bycia na włosach, więc naprawdę umila to farbowanie.
    Nie szczypie mnie w skórę głowy, a większość farb to robi. Nie spływa.
    Jeśli chodzi o wydajność, to na włosy prawie do łopatek dosyć gęste jedna wystarczyła, ale musiałam dolać wody.

Dołączona odżywka starcza na kilka razy, jest gęsta, nabłyszcza i wygładza włosy oraz ładnie pachnie.

Farba bez problemu poradziła sobie z moimi brązowymi odrostami. Jednak miał wyjść blond a od razu po farbowaniu miałam włosy brązowe. Pierwsze zdjęcie przed farbowaniem. Drugie dzień po farbowaniu, jak widać piękny brązik, jednakże miał to być blond.

Włosy po farbowaniu nie są zniszczone, szorstkie ani nie wypadają.

Farba dosyć szybko się wpłukała i po 2 tyg. (myję włosy codziennie) mam taki oto ładny blond jak na zdjęciu trzecim i czwartym.

Minusem tego produktu jest to, że kolor wychodzi duuużo ciemniejszy. Niby szybko się wypłukuje, bo u mnie 2 tyg. codziennego mycia włosów i mam blond, jednak gdyby się nie wpłukała to miałabym brązowe włosy a nie tego chciałam. Nie wiem czy to wina farby czy moich rozjaśnianych włosów, że kolor wychodzi ciemniejszy i szybko się wymywa, ale przed nią używałam farby L\'Oreal w musie i było to samo.

Z efektu obecnego jestem zadowolona. Co prawda jakiś refleksów nie zauważyłam, ale moje włosy takie są, że mają jednolity kolor.

1 zdjęcie- wypłukany ciemny blond z L\'oreal w musie
    2- ta oto farba, migdałowy blond dzień po farbowaniu
    3- ta oto farba migdałowy blond 2 tyg. po farbowaniu

Dodam, że ten migdałowy blond jest u mnie chłodny.

Używam tego produktu od: 2 tyg/
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe 7.0 Migdał

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić NATALA5214 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nigdy wiecej
  • Oceniam kolor 4,15. - mrozny kasztan.
    Plusy:
    - ladnie pachnie,
    - wydajna,
    - latwa w nakladaniu,
    - nie niszczy wlosow

Minusy:
    - kolor nie jest ani odrobine zimny jest wrecz rudawy
    - wczesniej mialam casting 400 i na sprany kolor nalozylam ten 4,15 i nie pokryl rowno wlosow, odrost zostal rudy jak marchew, reszta taka jak byla po castingu,
    - po 13 dniach po farbie na glowie zostaly tylko rude, a wrecz pomaranczowe refleksy,
    - mimo, ze to farba przy kazdym myciu woda intensywnie ruda i kolor sie wymywa bardziej i szybciej niz casting,
    - cena ogolnien jest wysoka ale gdyby chociaz efekt byl, nietety to cos nawet szamponem nie mozna nazwac , a co dopiero farba .

Używam tego produktu od: Od 15 dni
    Ilość zużytych opakowań: Jedno opakowanie

Chcesz pochwalić Nessunia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pomarańczowy odrost na siwych włosach tego jeszcze nie było.
  • Malowałam włosy na ciemniejszy od tego który miałam na głowie. Użyłam numeru 9.0 kość słoniowa. Na opakowaniu był pokazany bardzo ładny jasny blond, a co ja otrzymałam?
    Blond który miałam zamienił się w SIWY, BRUDNY SIWY a odrost stał się nie żółty a pomarańczowy. Popłakałam się i żałuje cholernie że podjęłam się koloryzacji sama. Wszystko robiłam jak na opakowaniu i jedyne wyjście jakie widze to znów wrócić do ciemnego brązu.
    Plusy
    -Ładny zapach
    - włosy łatwo się rozczesują
    To tyle plusów.
    Minusy
    -Kolor na głowie nawet nie leżał obok tego na opakowaniu
    -Ciemne odrosty pokrywa na pomarańcz.
    -Ciężko się nakłada
    -Nie warte swojej ceny

Używam tego produktu od: 22.07.2015
    Ilość zużytych opakowań: Jedno całe opakowanie

Chcesz pochwalić Umex3 za czytelną i pomocną recenzję?