L`Oreal Paris, Prodigy 5 (Farba do włosów bez amoniaku)

Powiększ L`Oreal Paris, Prodigy 5 (Farba do włosów bez amoniaku)

Zgłoszony przez KasumiShinobi

Technologia na bazie mikroolejku koloru.
Przełomowa Technologia Transmisji Koloru wykorzystuje moc mikroolejku, aby zmaksymalizować wnikanie koloru we włosy podczas procesu koloryzacji. Bez najmniejszej kropli amoniaku, mikropigmenty wnikają do samego serca włosa dla wielowymiarowego, naturalnego koloru mieniącego się lśniącymi refleksami.

Cena: 27zł

• TAK dla prodigy 8.34
  • Nie spodziewałam się tak fajnego efektu!
    Szukałam odcienia, który przypominałby troszkę truskawkowy blond (mój blond naturalny to mysi dość ciemny odcień).

Kolor:
    Zachód słońca bardziej wpada w miedziany blond, ale efekty są oszałamiające.
    Wyszedł śliczny kolor, gdyby nie to, ze polożyłam farbę na odrosty pluś wypłowiałą miedzianą szamponetkę, na pewno wyszedłby bardzo ujednolicony kolor. Minimalnie widać różnicę między odrostem a wczesniejszym położonym kolorem. Ogólnie kolor podobny jak na opakowaniu, teraz już tylko tej farby będę używała.

Konsystencja: super - nie wiem czemu niektóre dziewczyny piszą, że spływa z włosów, ze upaćkały całą łazienkę - może jednak farbowały pierwszy raz albo robiły to samodzielnie. Mnie farbowała kolezanka i jeszcze zostało sporo farby [moje włosy nie są mocno gęste, ale dość długie, do łopatek].
    Szybko gęstnieje, wiec lepiej czasem pomagać sobie palcami niż samym grzebieniem.

Włosy po umyciu i wyszuszeniu są super miękkie i gładkie, w ogóle nie zniszczone (wczesniej farbowałam włosy olią i powiem szczerze, że kompletnie rozwalała mi włoski - były matowe i zaczęły wypadać, a l\'real jakby je zregenerował.
    Po umyciu bez odżywki włosy były delikatne, jakbym połozyła na nie ulubioną odżywkę. Po nałożeniu odżywki dołączonej do farby było ok, ale ciężko było włosy wysuszyć, więc tu minus. widocznie moje włosy mają za cienką fakturę do niej. Obciążyła włosy, ale jednocześnie je nawilżyła. Jednak nie uzyję jej więcej, bo jakieś tępe się zrobiły. Wracam do swojej ulubionej odżywki.

Zobaczymy jaki kolor utrzyma się po spraniu, ale ogólnie polecam, nie wiem skąd te negatywne opinie ;o

Widze, ze panie z kręconymi włosami ogólnie nie sa z prodigy zadowolone, ale dziewczynom z prostymi przecietnej grubości włosami - polecam!

Farba jak najbardzie na plus, jeszzce nie widziałam, żeby kolor był tak fajny plus brak zniszczeń plus miękkość włosów Znalazłam farbę dla siebie, czuję się pięknie, więc jest warta swojej ceny. Dodam, że trudno, żebym była zadowolona z koloru, rzadko się to zdarza.

Używam tego produktu od: Pierwszy raz
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić elesayah za czytelną i pomocną recenzję?
  • NIE POLECAM
  • Użyłam farby 660 intensywna czerwień, miałam gdzieś 1,5 cm ciemnego odrostu, farba absolutnie w ogóle go nie pokryła jaki był taki jest, porażka, a producent na opakowaniu obiecuje, że na ciemnym brązie wyjdzie intensywny czerwony kolor taaa jasne, reszta włosów zrobiła się pomiędzy brązowym a brudnym czerwonym. Po farbie za taką cenę spodziewałam się zupełnie innych rezultatów.

Używam tego produktu od: 1 tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić dannat za czytelną i pomocną recenzję?
  • Loreal 5.30 Cynamon - na rude wlosy
  • Witam,
    \nmoze moj komment bede komus prszydatny...
    \nWlasnie uzylam tej farby. Wczoraj mialam zle doswiadczenie w salonie fryzjerskim. Mialam ciemny braz wlosy i zachcialo mi sie koloru brazowo-rudego. O taki poprosilam fryzjerke. Powiedziala ze moj trzeba zciagnuc - ok. Potem pofarbowala mnie na rudy - Jezu - jasno jasno rudy, az pomaranczowy. Bylam w szoku, bo nie spodziewalam sie ze fryzjerka tak moze spiepszyc sprawe i zrobic calkem inny kolor niz prosilam. No coz, po fakcie...Malo nie plakalam, w necie szukalam pomocy, w kocu poszlam dzis do Natury i z konsultantka wybralismy ten kolorek. Chcialam farbe bez amiaku, bo wlosy itak prszezyli stres. Trszymalam farbe 50min, i wyszedl dosc ok kolor - brazowo/wlocisty, do orzecha. Dla mnie to jest cud! Ciesze sie ze nie jestem juz jak mandarynka!
    \nChce jeszcze zaznaczyc ze wlosy nie zniszczone, nie wypadaly prszy myciu, i ja polecam!

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić Davanda_wizaz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie polecam
  • Skusiłam się na kolor 3 kawa arabica.
    Pierwsza rzecz która mi sie nie spodobało to niezgodność w opisie koloru.
    Mieszkam we Włoszech i tutaj ten kolor nazwany był jako: kohol, ciemny brąz, w Polsce natomiast jako kawa arabica, co sugeruje że może podchodzić nawet pod czerń.

Znając produkty l'oreal liczyłam się z tym, że kolor na początku będzie bardzo ciemny i że z czasem wypłucze się do koloru porządanego.
    Faktycznie kolor wyszedł ciemny (nie był czarny, ale nie był to średni brąz jaki chciałam uzyskać).

Włosy pofarbowałam niespełna 3 tygodnie temu i po kolorze na włosach nie ma śladu.
    Farba całkowicie się wypłukała.

Jedny plus to taki, że nie zniszczyła jakoś niemiłosiernie włosów no i faktycznie, włosy po farbowaniu na chwilę zrobiły się bardziej miękkie.

Szkoda, bo bardzo sobie cenię l'oreal i nigdy nie kupuję nic innego.

Chcesz pochwalić thiona za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie, jeszcze raz nie !!
  • Oceniam odcień 4.0 sepia brąz
    Kupiłam w naturze bo była na promocji za 23 zł .
    Farbowała mi włosy mama tak jak zwykle , włosy miałam wyblakły braz wpadający w blond . Farba złapała mi na czarno plus plamy na włosach !! Z tyłu mam blond pasemka na czarnych włosach wyglądam strasznie .. Wątpię żeby to wina była mamy bo włosy były pokryte całe plus farbowała jak zwykle a nigdy nie narzekała..
    Plusy :
    Zapach
    Minusy
    Wypadły mi chyba z 2 garście włosów co nigdy nie zdarzyło ale aż w takim stopniu.
    Roobi plamy

Używam tego produktu od: 30 minut
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić Tiriri01 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kolor 1.0 polecam
  • Jeśli chodzi o kolor 1.0 to polecam.
    Do tej pory farbowałam włosy Castingiem 2.0 ale szybko się spłukiwała więc korzystając z promocji wypróbowałam nową farbę Prodigy

Kolor wyszedł PIĘKNY, lśniący , głęboki, odrosty zostały idealnie pokryte, chociaż były bardzo duże i w kolorze ciemnego blondu.

Jedyny minus to konsystencja farby i jej nakładanie!
    Nie dało się jej rozprowadzić, strasznie wsiąka we włosy (przynajmniej w moje).

Używam tego produktu od: 1 tygodnia

Chcesz pochwalić kusia20 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Farba, jakiej szukałam!
  • Naturalnie mam baaaardzo zimny, mysi średni blond (naprawdę nie ma w nim ani trochę ciepłego tonu, jest wręcz szary). Szukałam farby, która mi te włosy ociepli. Niestety (wbrew pozorom) ciężko znaleźć farbę, która jest w odcieniu średniego blondu i do tego jest bardzo ciepła. Próbowałam wcześniej 3 farb o ciepłym odcieniu, jednak ciepły to on może chyba tylko na normalnych włosach wyjść. Prawie nie było widać różnicy.

Już myślałam, że nie osiągnę wymarzonego blondu i pofarbuje się na brąz, ale zauważyłam Loreal Prodigy 8.34 zachód słońca. No kolor idealny! Bardzo mocno napigmentowany ciepłymi tonami.

Na moich włosach wychodzi bardzo ciepły, słoneczny, średni blond. To, czego oczekiwałam. Ta farba to prawdziwe cudo. Włosy może trochę mi rozjaśniła, ale minimalnie i o to mi chodziło. Za to po odrostach widać, jak bardzo ociepliła mi ona kolor, bo mój naturalny wygląda jak siwy.

Kolor troszkę spiera się z czasem ale u mnie wygląda to tak, że zaraz po farbowaniu ma dużo miedzianych tonów (chodzi o to, że jest to blond ale ma taką jakby miedziano-rudą poświatę). Z czasem ta poświata znika i pozostaje właśnie typowo mocno słoneczny blond, naprawdę piękny. I ten kolor dla mnie jest nawet piękniejszy właśnie wtedy, jak się wypłucze.

Czy farba niszczy włosy? Nie mam pojęcia, bo moje włosy wiecznie wyglądają na podniszczone i rozdwojone, nawet jeśli obetnę połowę włosów (a te już nie mają prawa być rozdwojone). W każdym razie włosy po farbowaniu nie wyglądają gorzej niż przed farbowaniem, więc raczej nie ma różnicy.

A jeśli chodzi o trwałość koloru, to ja radzę się nie poddawać za pierwszym razem. Po pierwszym farbowaniu kolor też nie był jeszcze tak pochłonięty przez włosy i dość mocno się wypłukał. Po kolejnym farbowaniu było już dobrze

Używam tego produktu od: Ponad pół roku
    Ilość zużytych opakowań: Cztery pudełka

Chcesz pochwalić marvandi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Masakra...
  • Nigdy nie pisze recenzji ale teraz zrobię wyjątek.
    Pokusiłam się o kupno produktu z powodu znanej marki i promocyjnej ceny i jakże szybko tego pożałowałam.
    Zacznijmy od początku już podczas nałożenia farby czułam swędzenie skóry ale co tam poczekałam zmyłam i po spojrzeniu w lustro doznałam szoku z moich rudych włosów na które nałożyłam farbę o kolorze cynamon zostały czarne suche pióra których nie mogłam rozczesać jak się jeszcze później okazało z fioletową poświatą. Ale to nie koniec po tygodniu zostały przesuszone włosy z różnymi kolorami a odrost całkiem się spłukał . Na koniec dodam iż włosy wypadają mi kępkami.

Polecam się dobrze zastanowić zanim nałożysz to coś na głowę.

Używam tego produktu od: Miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: Pierwsze i ostatnie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić sandra1515 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie nie polecam
  • Kupiłam produkt pod wpływem zaufania do marki i atrakcyjnej promocji. Chciałam po dlougim okresie fabowania włosów na jasne brązy i ciemne blondy wrócić do rudego.
    \\nRozrobiłam w domu i zaczął się bój o uzyskanie koloru rudego.
    \\nFarba jest wodnista, wymalowałam w trakcie nakładania pół łazienki i dużą część własnej garderoby. Farbę ciężko się nakłada, ciągle spływa, ciężko pokryć nią włosy bo grawitacja ciągnie ją nieubłaganie do ziemi :/ Efekt? Mocno mizerny. Kolor początkowo wyglądał ładnie- pierwsze mycie i spod rudości zaczął wyłazić poprzedni ciemny blond. W efekcie mam na głowie wszystkie możliwe kolory od blondu po rudy. Wygląda okropnie :/ oprócz tego włosy kompletnie nie chcą się układać, ani ich nie podkręcę ani nie wyprostuję. Jestem mega niezadowolona i żałuję że jednak nie skusiłam się na sprawdzoną fryzjerską i jak do tej pory niezawodną farbę.

Po tygodniu zmniejszam o kolejne pół gwiazdki, ponieważ caly odrost jaki miałam wrócił do naturalnego koloru. Odfarbował sie zupełnie- trwałość koloryzacji zerowa
    Do plusów: nie śmierdzi, łatwo sie zmywa ze skóry i odzieży
    Minusy cała reszta- nie kryje, spływa, kolor wychodzi łaciaty i mało intensywny, do tego włosy są matowe i nie chca się układać, odzywka załączona do farby sprawiła że włosy były ciężki i przyklapnięte.
    Zdecydowanie nie polecam :/

Chcesz pochwalić lamia12344 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tecza na wlosach
  • Mialam dwa podejscia do tej farby.
    Za pierwszym razem kladlam kolor 8.34 na odrost (poziom 6 - 7) i wlosy rozjasnione do poziomu 9. Liczylam na lekkie przyciemnienie koloru i nadanie nuty ciepla, rudosci. Niestety... Odrosty zlapaly rowno i nabraly takiego koloru, jak reszta wlosow, ale odcien i ich ton pozostal bez zmian.

Nastepnym razem kupilam odcien 7.40, liczac na rude-czerwone wlosy w koncowym rozrachunku. Nic bardziej mylnego. Mialam na glowie 3 (trzy!!!) kolory. Byly pasma, ktore zlapaly na czerwien (mocna, ciemna), byly pasma rozowe, a byly tez pasma, ktore W OGOLE nie zlapaly. Wygladalam jakbym sobie napaćkała farby w 3 kolorach, losowo na glowe. :/ To byl koszmar... Pognalam w czapce do sklepu po dekoloryzator i inną farbę.
    Z tego co widze po przejrzeniu recenzji to nie ja jedyna mialam z nią taką przygodę.

Dla mnie takie nierowne lapanie wlosow jest niedupuszczalne w farbie do wlosow. No bo jak?

Farba ma jednak dwa plusy:
    - nie smierdzi, a nawet pachnie
    - jest bardzo wydajna (za pierwszym razem uzylam jednego pudelka, za drugim dwóch, bo mialam dluzsze wlosy)
    I tylko za to dostaje pol gwiazdki.

NIE POLECAM!!!

Używam tego produktu od: 3 miesiace
    Ilość zużytych opakowań: 3 pelne opakowania

Chcesz pochwalić stotek za czytelną i pomocną recenzję?