L`Oreal Paris, Prodigy 5 (Farba do włosów bez amoniaku)

Powiększ L`Oreal Paris, Prodigy 5 (Farba do włosów bez amoniaku)

Zgłoszony przez KasumiShinobi

Technologia na bazie mikroolejku koloru.
Przełomowa Technologia Transmisji Koloru wykorzystuje moc mikroolejku, aby zmaksymalizować wnikanie koloru we włosy podczas procesu koloryzacji. Bez najmniejszej kropli amoniaku, mikropigmenty wnikają do samego serca włosa dla wielowymiarowego, naturalnego koloru mieniącego się lśniącymi refleksami.

Cena: 27zł

• Dno i 5 metrów mułu
  • Uważajcie na tę farbę. Zrobiła mi z włosów na długie, dłuuuuuugie tygodnie kopę siana, której w żaden sposób nie dało sie ułożyć. Mam włosy naturalnie kręcone, po niej skręt wyparował i nic nie pomagało: maski, odżywki, olejowanie, henna nawet (w ostatecznej desperacji). Ostatnio koleżanka też się nią załatwiła na cacy. Bubel.

Chcesz pochwalić ankacyganka32 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie polecam
  • Użyłam koloru 7.0 migdał blond, aby przyciemnić wcześniej rozjaśniane włosy i próbować wrócić do swojego naturalnego koloru. Kolor farby w rzeczywistości wyszedł sporo ciemniejszy niż było to pokazane na opakowaniu, jednak stan ten nie utrzymał się długo. Już od pierwszego mycia zaczął się zmywać, a po ok. 2 tygodniach nie było po nim śladu. Zostałam z nieco ciemniejszym blondem niż przed farbowaniem.

- zbyt wysoka cena
    - efekt utrzymujący się do 2-3 myć

Chcesz pochwalić harriet13 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zawiodłam się
  • Wybrałam ten produkt ponieważ na opakowaniu wyczytałam, że zadziała nawet na moje brązowe włosy. Rubinowy kolor bardzo mi się podobał i liczyłam na to, że wyjdzie ładnie. Mieszając zawartość tubek przestraszyłam się, że nie starczy na pokrycie wszystkich włosów. Udało się, ale wydaje mi się, że jest to zasługą lejącej konsystencji. Farba nie miała jakiegoś strasznego zapachu. Przyznam, że nawet nie bardzo go czułam. Postępowałam zgodnie z instrukcją, więc gdy zmyłam farbę po 30 minutach zobaczyłam, że niewiele się zmieniło. Włosy były delikatnie czerwone, a nie tak jak obiecywał producent rubinowe. Właściwie to w ciemniejszym pomieszczeniu nikt nie zauważyłby, że robiłam coś z włosami. Farba nie zniszczyła mi za bardzo włosów. Od razu po zmyciu był miękkie w dotyku. Plus za odżywkę, której był dość sporo i okazała się całkiem niezła.

Plusy:
    +odżywka
    +zapach
    +dostępność
    +konsystencja

Minusy
    -farba nie zrobiła prawie nic
    -cena, jak dla mnie zbyt wysoka

Używam tego produktu od: dwa tygodnie temu
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić mailna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niewydajna!!!
  • Jestem aktualnie posiadaczką morelowego blondu, kupiłam farbę w podobnym kolorze firmy Loreal serii Prodigy mysląc, że będzie to mój strzał w dziesiątkę. Farba jest bardzo niewydajna, jest jej bardzo mało. Mam włosy do ramion i jedno opakowanie nie starczyło na pokrycie włosów i odrostów. Kolor wyszedł ładny, aczkolwiek po kilku myciach nie ma po nim śladu....a szkoda....

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić anihotka33 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Absolutny koszmar
  • Najgorsza farba jaką kiedykolwiek miałam.

Kładłam ją na naturalne włosy, 3 lata nie farbowałam, włosy zdrowe, farbowanie wg. sztuki i instrukcji.

Po zmyciu koloru 6.60 Rubin otrzymałam niesamowity efekt, w niepozytywnym sensie.

Połowa włosów była absolutnie niezafarbowana. Zero, null, nic - naturalny kolor bez grama farby. Koszmar!

Pozostałe włosy miały kolor spranej wiśni z fioletowo-różowymi refleksami, dużo ciemniejszej niż na opakowaniu i baaaardzooo brzydkiej.

Fakt, farba ma lejącą ale przez to wydajną konsystencję, ale po prostu NIE FARBUJE. I co z tego, że ma super odzywkę (jestem prawie pewna, że to po prostu maska zakwaszająca, jaką ma np. firma Leo), co z tego że nie śmierdzi, że włosy sa piękne, jak od razu musiałam kupić inną farbę i znowu kłaść kolor.

Absolutnie nie polecam, dramat, kilkanaście lat farbowałam włosy i NIGDY nie miałam takiej sytuacji. Dla pokazania efektu, załączam zdjęcie

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić sabbatha za czytelną i pomocną recenzję?
  • wysuszacz wlosow i koszmarny kolor
  • Niestety zawiera etanolaminę zamiast amoniaku co koszmarnie niszczy i wysusza włosy, to ze amoniak smierdzi to nie znaczy ze niszczy ale Loreal wmawia nam ze bez amoniaku jest super, niestety kazdy doswiadczony fryzjer powie wam ze takiego wyniszczajacego skladnika jak etnolamina to raczej nie znjadziecie i ta nachalna reklama ze to lepsze jest po prostu żalosna, farby te niszcza i koszmarnie wysuszają wlosy, kolory sa plaskie i nienaturalne, odcien 7.0 migdal blond to brzydki bury kolor , nie nic wspolnego z pieknym popielem , nigdy juz nie uzyję farby bez amoniaku, firma alfapar i jej evolution lub inebrya to tradycyjne farby o starej recepturze nez udziwenien ktore nie niszcza wlsow, loreal jak zwykle wymysla cos na siłę i nachalnie reklamuje, jesli chcecie miec piekne wlosy unikajcie farb bez amoniaku bo najwieksze zniszzcenia sa po nich

Chcesz pochwalić weganka711 za czytelną i pomocną recenzję?
  • MIGDAŁ BLOND 7.0 -Piękny kolor .Inny od innych .Niezwykły .Nie za ciemny nie za jasny !
  • - Dla mnie ważne jest to by farba pokrywała siwe włosy i ta farba je pokrywa , w przeciwieństwie do innych farb Loreal .
    - Kolor mi się bardzo podoba - jest inny od tego co jest dostępne na rynku farb . Kolor bardzo naturalny , wpadający w popiel ,nie jest zwykłym,jasnym blondem ( co mnie cieszy) jakich wiele -wpadającym w żółć lub brąz . Kolor wyszedł identyczny jak na próbniku w sklepie. Kolor nie zmywa się szybko - po 3 tyg jest cały czas taki sam jak na początku oraz nie wypłukuje się z siwych włosów.
    - Wielką wadą tej farby jest to,że włosy po niej są sztywne , sklejają się i nie można ich ułożyć ! Nawet po zastosowaniu ulubionego szamponu i odżywki.
    - Farbę przygotowuje się bardzo łatwo , jest gęsta i nie spływa z włosów , dobrze sie nakłada i rozczesuje.
    - Odżywkę można odrazu wyrzucić do śmieci ! włosy po niej są matowe , sklejone , głowa po niej swędzi -fuj!

Używam tego produktu od: miesiaca

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić tyroksyna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najgorsza ze wszystkich farb loreala
  • Planowałam nadać włosom jasno rudym odcienia i wybrałam do tego nr 8.34, bałam sie ze wyjda za jasne..niestety farba przyciemniła włosy a nie rozjasniła i teraz są na poziomie miedzy 5 a 6 a nie 8 jak chciałam. Dodatkowo przesuszyła je niemiłosiernie , nie pamietam by jakas inna farba (nawet najmocniejsza) tak bardzo mi je wysuszyła. Teraz zamiast byc w pracy siedze z olejem na glowie bo obudziłam sie z szorstkim mopem :-(

Chcesz pochwalić Emilka666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Okropność
  • Oceniam kolorek 4.0 SEPIA Brąz. Włosy miały wyjść brązowe - nie za ciemne, nie za jasne. To, co zobaczyłam już po całej aplikacji i wyszuszeniu wywarło na mnie przerażenie i rozpacz. Dziwna, paskudna czerń z plamami poprzedniego koloru, po prostu tragedia. Nie mogłam znieść widoku tych włosów. Kolor przez jakiś tydzień jeszcze się wymywał z włosów przy myciu. Po miesiącu był łagodniejszy, ale to nadal nie było to samo, co chciałam uzyskać i co było przedstawiane na opakowaniu.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić Rebelka M za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najgorsza
  • Oceniam kolor 7.0 migdał (blond). Farbę kupiłam skuszona pięknym kolorem na opakowaniu, oglądałam również próbki w palecie. Niestety to co jest na mojej głowie po zafarbowaniu zdecydowanie nie przypomina blondu. Kolor wyszedł bardzo ciemny, dodatkowo siwy, więc mam siwo-brązowe włosy! A chciałam tylko odrobinkę przyciemnić, w końcu 7.0 to blond...
    Jeszcze nigdy nie miałam tak okropnego koloru włosów.

TRAGEDIA!

Używam tego produktu od: użyty raz
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić echme za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij