L`Oreal Paris, Prodigy 5 (Farba do włosów bez amoniaku)

Powiększ L`Oreal Paris, Prodigy 5 (Farba do włosów bez amoniaku)

Zgłoszony przez KasumiShinobi

Technologia na bazie mikroolejku koloru.
Przełomowa Technologia Transmisji Koloru wykorzystuje moc mikroolejku, aby zmaksymalizować wnikanie koloru we włosy podczas procesu koloryzacji. Bez najmniejszej kropli amoniaku, mikropigmenty wnikają do samego serca włosa dla wielowymiarowego, naturalnego koloru mieniącego się lśniącymi refleksami.

Cena: 27zł

• rewelka
  • Otrzymałam tę farbę do przetestowania i efekt w sumie przekroczył moje oczekiwania. Farbowałam włosy po dekoloryzacji i nawet takiego efektu nie oczekiwalam. Łatwość nakładania, bardzo znosny (jak na farby )zapach,zgodność koloru

Używam tego produktu od: dzis

Chcesz pochwalić despa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Otrzymałam tą farbę do przetestowania.Wybrałam kolor Migdał(blond).Koloryzacja tą farba jest bardzo
  • Plusy:
    -piękny,przyjemny zapach
    -łatwa aplikacja dzięki załączonej miseczce i pędzelkowi
    -eleganckie i praktyczne opakowanie
    Minusy
    -trochę zbyt rzadka konsystencja, która spływa po wlosach

Używam tego produktu od: tygodnia

Chcesz pochwalić ineczka1905 za czytelną i pomocną recenzję?
  • spełnia moje oczekiwania
  • Wspaniały, delikatny zapach. Całkowite pokrycie siwych włosów. Po jej zastosowaniu włosy są gładkie, delikatne w dotyku o wielobarwnych refleksach. Na pewno jeszcze nie raz sięgnę po nią.

Używam tego produktu od: po raz pierwszy
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić rene5 za czytelną i pomocną recenzję?
  • kolor zupełnie inny niż na opakowaniu
  • Kupiłam bardzo nietypowy odcień, którego nigdzie indziej wcześniej nie widziałam, mianowicie chodzi o "zachód słońca, jasny miedziany blond", na opakowaniu jest śliczny! marzenie, dałam za tą farbę około 30 zł, to dużo jak na rezultaty które otrzymałam. Rzeczywiście farba nie ma tego drażniącego zapachu charakterystycznego dla wszystkich farb, który powoduje łzawienie oczu nie szczypała w skórę głowy, konsystencja dosyć rzadka, farbę zazwyczaj kładę palcami co tu było bardzo trudne, ale mimo tak rzadkiej konsystencji nie spływała mi z głowy tylko tak jakby na głowie gęstniała. Przeraziłam się, gdy po dziesięciu minutach biały kolor farby zamienił się w fioletowy, jednak zaufałam tej farbie. Miał wyjść piękny, jasnopomarańczowy kolorek, a wyszedł zwykły, średni blond, nie wiem czy to wina moich bardzo jasnych, bialutkich włosów, szkoda tylko, że po wielokrotnym rozjaśnianiu i dochodzeniu do białego kolorku ta farba znów tak przyciemniła mój kolor.... Wielkie rozczarowanie dla mnie, pierwszy raz sie spotkałam z tym, aby kolor aż tak odbiegał od tego na opakowaniu, oczywiście załączam opakowanie by pokazać jaki piękny kolor jest na nim, ale nie polecam, bo raczej wam taki nie wyjdzie.

Używam tego produktu od: niecały tydzien temu farbowałam
    Ilość zużytych opakowań: jedno wystarczyło na moje cienkie włosy

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić emisiakk za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezła farba!
  • Mam długie włosy i zawsze muszę kupować dwie farby:/
    Zwsze lubiła loreala i nie narzekałam,ta farba jest dobra,ale nie widzę aż takiej różnicy między nią,a poprzednimi...bez amoniaku?nie wierzę w farby całkowicie bez amoniaku...jak nie amonika to zamienniki bo musi się jakoś utrzymać..Ogólnie moje włosy po farbowaniu były miękkie i całkiem dobrej kondycji.

Używam tego produktu od: od kiedy wszedł na rynek
    Ilość zużytych opakowań: 2 duże

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić onabeauty za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry początek i dalej nic...
  • Farba miała bardzo dobry początek - brak drażniącego zapachu, dodatkowo nie pozostawiała zabawrień na skórze i jej aplikacja była bardzo wygodna. Testowałam kolor 'cynamonowy', który wyszedł bardzo ładnie i lśniącyo, pokrył wszystkie siwe włosy. Niestety pojawił się duży minus. Włosy u nasady stały się dwa tony jaśniejsze niż te przy końcach lub w środku długości, a po kilku myciach kolor zdecydowanie uległ lekkiemu zmyciu się. Trwałośc tej farby niestety nie jest zbyt duża, a efekt nie zadowolił mnie za bardzo. Być może jest to farba bardziej pasująca do mniejszej ilości siwych włosów.

Używam tego produktu od: tygodnia

Chcesz pochwalić klaudiaphelps za czytelną i pomocną recenzję?
  • Obsydian,magia czerni
  • Farbowanie włosów zawsze było dla mnie ostatecznością bo przy czarnych włosach bardzo widoczne są siwe włosy...
    Nowa farba Loreal o bardzo przyjemnym zapachu sprawiła, ze farbowanie włosów to przyjemność. Pokrywa siwe włosy, kolor jest bardzo naturalny a nie sztuczny o co bardzo trudno przy innych farbach. Jest bardzo wydajna i jedno opakowanie wystarcza na długie włosy co bardzo mnie mile zaskoczyło.Włosy sa puszyste, delikatne i miłe w dotyku oraz wspaniale pachną. Przy moich długich włosach po trwałej bardzo ważne jest dla mnie aby farba była delikatna i bez amoniaku i dlatego już mam teraz taka farbę.Bardzo jestem szcześliwa, że mogłam ja przetestować .
    Pozdrawiam Kasia

Używam tego produktu od: po raz pierwszy
    Ilość zużytych opakowań: 1 jedno

Chcesz pochwalić _czarna_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Farba doskonale pokrywa siwe włosy. Kolor jest intensywny i jednolity na całej długości włosów. Przyjemny zapach. Łatwa w aplikacji, nie podrażnia skóry głowy i nie spływa z włosów. Duży plus za brak amoniaku. Włosy lśnią i dobrze się prezentują, są w dobrej kondycji, przyjemne w dotyku. Bardzo fajne rękawiczki zapewniające właściwą ochronę. Bardzo wygodny i praktyczny zestaw do farbowania – miseczka +pędzelek.

Używam tego produktu od: tygodnia

Chcesz pochwalić truskawka80 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry produkt
  • Długo szukałam farby która byłaby zbliżona do Safiry Welli, ta farba najbardziej mi ją przypomina pod względem jakości i długo utrzymujacym się kolorze. Używam odcienia Porcelana i jestem z niego zadowolona, moja wrażliwa skóra głowy nie swędzi po nałożeniu farby, przy tym ładnie pachnie, włosy są błyszczące, wszystko tak jak trzeba.

Ilość zużytych opakowań: 4 duże

Chcesz pochwalić mona1313 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wielkie rozczarowanie
  • Testowałam odcień 9.10 Białe Złoto

Plusów nie widzę, no może mały za to, ze faktycznie farba ma delikatny zapach i dostałam miseczkę z pędzlem.
    Niestety na minus:
    - kolor jaki wyszedł jest siwy, miał być blond- jasny a jest blond-szary. Dodam, że mam jasny blond włosy.
    - refleksy? hmmm tak bym tego nie nazwała
    - połysk, nawet po odżywce słaby
    - ilość farby, idealna na długość "do ucha"-dobrze,że taką mam
    - swędzi skóra głowy
    - włosy sztywne, poplątane
    Podsumowując, rozczarowanie. Zawsze używam Loreal ale ta farba, przynajmniej dla moich włosów się nie nadaje.
    Nie skorzystam więcej Używam tego produktu od: pierwszy razIlość zużytych opakowań: 1 opakowanie

Chcesz pochwalić evoza za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra farba do włosów
  • Ne widzę minusów dla tej farby. Farba do włosów Prodigy 5 spełnia oczekiwania. Włosy po niej są miękkie i lśniące, kusząco BŁYSZCZĄ. Wspaniale pokrywa siwe włosy. Jestem na tak i polecam innym tą farbę.

Używam tego produktu od: 1 m-ca
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić BERen55 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny bursztyn
  • Farbę L'Oreal Prodigy5 odcień 6.45 Bursztyn otrzymałam do testowania przez portal Wizaz.
    Farba łatwa w aplikacji dzięki dołączonej miseczce i pędzelkowi.
    Jestem szatynką z dość sporą ilością siwych włosów i o dziwo farba pokryła je dokładnie z czego jestem bardzo zadowolona.
    Barwa włosów może jest trochę ciemniejsza niż na opakowaniu ale jest wielowymiarowa co sprawia wrażenie jaśniejszych.
    W sumie jestem pozytywnie nastawiona i pewnie do następnego farbowania zakupię tę farbę.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni

Chcesz pochwalić aldonis za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szału nie ma
  • Użyłam odcienia 6.0, na same odrosty (1,5 cm)

Plusy:
    + kolor wyszedł na odrostach na poziomie 5-6 dokładnie tak jak na próbniku - to duży plus bo nie miałam niespodzianki
    + farba ładnie pachnie (to akurat ma dla mnie najmniejsze znaczenie)
    + fajny wybór naturalnych odcieni

Minusy:
    - słabo pokrył siwe - w słońcu je trochę przewidać
    - jest dość płynna
    - odżywka jest do kitu - włosy miałam po niej sztywne i elektryzujące, musiałam dać tonę jedwabiu a i tak nie były fajne w dotyku, a spłukuję zawsze bardzo dokładnie
    - nie sugerować się zdjęciem na pudełku - kolor nie ma z nim nic wspólnego
    - kiepska dostępność (widziałam ją tylko w Naturze)

Ogólnie, z L'Oreal wolę jednak Preference, ale nie mogłam znaleźć odcienia 6.0 więc skusiłam się na Prodigy.

Używam tego produktu od: jeden raz

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić CocoPoznan za czytelną i pomocną recenzję?
  • Farba dobrze pokrywa pojedyncze siwe włosy, nie wiem jak się będzie utrzymywać bo pierwszy raz jej u
  • 1. Kolor jest bardzo intensywny, czarny wręcz teatralny; może się trochę zmyje i będzie lepiej - mój naturalny kolor to czarny teraz z pojedynczymi siwymi włosami.
    2. Jednolicie pokryte włosy na całej długości.
    3. Ładny zapach.
    4. Dobrze się nakłada na całe włosy.
    5. Wystarczająca ilość odżywki - to duży plus.

Używam tego produktu od: od miesiąca

Chcesz pochwalić szpilka9 za czytelną i pomocną recenzję?
  • O to chodziło , pokrywa siwe włosy
  • Zależało mi na pokryciu siwych włosów, Farba idealna do tego celu , teraz moje siwe nie różnią sie od reszty. Lśniące ciemne ,jak za młodych lat> Łatwa prosta aplikacja, zapach ok, szybko i prosto a co najważniejsze z efektem

Używam tego produktu od: Drugi raz
    Ilość zużytych opakowań: całe opakowanie

Chcesz pochwalić gosia128 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Czarna magia ! OBSYDIAN
  • Nie mogłam doczekać się tej farby,miałam jakieś dobre przeczucia Dziś dostałam,włosy celowo przetrzymałam a siwych mam baaardzo dużo i jestem mega zadowolona.Zastrzeżenia mam jedynie,do aplikacji,jestem przyzwyczajona do aplikatorów bezpośrednich na włosy i ciężko mi się pędzlowało Mimo wszystko po spłukaniu zanim wysuszyłam włosy już one błyszczały,po użyciu suszarki,nadal były bardzo błyszczące,sypkie,świetne w dotyku ,takie miękkie i puszyste. Zaletą jest to ze jak ubrudzi się skórę podczas nakładania to ładnie szybko schodzi i nie zostawia śladów,a ja sobie tym pędzelkiem ładnie pojechałam po skroniach i uszach Jestem zachwycona! Szkoda ze taka droga.

PLUSY:
    ładnie pachnie
    starcza na pół długie włosy
    duża saszetka odżywki po farbowaniu
    łatwość w rozczesywaniu bezpośrednio po myciu
    całkowite krycie siwych włosów
    bardzo wygodne rękawiczki,dopasowane

MINUSY:
    malutki - brak aplikatora

Używam tego produktu od: 1 opakowania

Chcesz pochwalić Lenka o za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra farba ale chyba nie dla mnie.
  • Testowałam numer 3.0 kawa Arabica(Brązowa czerń)
    1 plus za zapach farba nie ma chemicznego smrodku jak inne farby
    2 plus kolor wychodzi ładny ale mały minus brązowa czerń jest za czarna
    3 plus duża buteleczka z odżywką po farbowaniu dobrze pielęgnuje włosy.
    1 minus aplikacja to koszmar gdybym nie ptrzymała miseczki i pędzelka chyba bym zrezygnowała z jej nałożenia.
    Konsystencja jest za rzadka produkt ciężko dobrze ,dokładnie założyć.
    2 minus rękawiczki dołączone od farby są piękne czarne ale co z tego jak pękają od razu po założeniu na ręce.Robią sięw nich dziury ,nie rozciągają się jak zwykłe rękawiczki do farbowania.
    Dobrze ,że miałam swoje własne bo nie wiem jakbym nałożyła farbę.
    3 minus Po już 3 myciu włosów od koloryzacji farba nadal spływa z włosów co jest dość dziwne.
    Nigdy po innych farbach nie miałam tak długo takiego efektu.
    Podsumowując farba zaskakuje przyjemnym zapachem ale inne jej cechy według mnie nie zachęcają do jej ponownego zakupu.
    Nie polecam używania bez zaopatrzenia się w zapasowe rękawiczki,własną miskę i pędzelek.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić eda30 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobra farba
  • Połowa moich włosów to włosy siwe a na dodatek duży odrost,więc miałam obawe że kolor wyjdzie nierówny.Kolor wyszedł ładny żadnej różnicy nie widać.Bardzo łatwa aplikacja farby na włosy a przy tym przyjemny zapach.Włósy wyglądają ładnie ,mają połysk i wyglądają na zdrowe.Kolor wyszedł taki o jakim myślałam.

Używam tego produktu od: 5 dni

Chcesz pochwalić cimelek za czytelną i pomocną recenzję?
  • 6.45 Bursztyn
  • Farba ma kremową konsystencję, choć odrobinę za rzadką, składniki łączą się idealnie. Zapach bardzo delikatny, farba łatwo się nakłada, na włosach bardzo ciemnieje, przez co nie widać faktycznego koloru farbowania. Dobrze się spłukuje, idealnie schodzi ze skóry, odżywka przyjemnie pachnie. Fajne rękawiczki, nie za duże jak w niektórych farbach, nie zsuwają się. Kondycja włosów po farbowaniu bez zmian, taka sama jak przed farbowaniem. Pokrywa siwe włosy, jednak kolor jest ciemniejszy niż na opakowaniu, bardziej wpada w brąz niż rudy. Dość szybko się wypłukuje, ale akurat w tym wypadku dla mnie to plus, gdyż kolor farbowania nie do końca mnie usatysfakcjonował, ale odkąd wycofali ze sprzedaży farbę, której używałam nie znalazłam innej, która w pełni mnie zadowoli, dlatego jeśli nie znajdę nic lepszego pewnie jeszcze sięgnę po ten produkt.

Używam tego produktu od: 1,5 tygodnia

Chcesz pochwalić Rosette za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobara farba
  • Farbę, L'Oreal Prodigy 5 miałam przyjemność testować, dzięki portalowi Wizaz.pl. Moje wrażenia już od samego początku, czytając ulotkę o produkcie i oglądając opakowanie było bardzo pozytywne. Testowałam kolor 7.31 sahara beżowy blond. Moje włosy to średni blond, farbowane, z dość dużym odrostem i wieloma siwymi włosami Samo przygotowanie mieszanki do farbowania jest dość proste i nie wymaga nawet czytania ulotki, robi się to intuicyjnie. Po wymieszaniu farba ma dość przyjemny zapach, i kremową konsystencję, która nie spływa po nałożeniu na włosy ładnie się rozprowadza, a podczas trzymania farby na włosach nie odczuwa się dyskomfortu spowodowanego pieczeniem skóry czy tym podobne wrażenia. Dość szybko farba pociemniła na włosach i miałam obawy że pożegnam się z moim blondem. Dotrzymałam jednak do końca, spłukałam i nałożyłam odżywkę. Włosy po umyciu stały się miękkie i delikatne,jednak po wysuszeniu dopiero mogłam ocenić pełny efekt farbowania. Faktycznie pokrywa siwe włosy, odrosty nie różnicując tych warstw kolorystycznie, natomiast tony odcieni układają się pasmowo, dając bardzo ładne naturalne refleksy. Kolor okazał się nieco ciemniejszy od zamierzonego przy wyborze, ale zauważyła że dość szybko się wypłukuje kolor, jaśniej, ale włosy nadal są błyszczące, a siwe pokryte farbą. podsumowując jestem bardzo zadowolona z efektów farbowania, i na pewno powtórzę to przy kolejnym domowym farbowaniu.

Używam tego produktu od: 4 dni
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie małe

Chcesz pochwalić zosiolek za czytelną i pomocną recenzję?
  • kurczaczek...
  • Ponieważ lubię nowości, sięgnęłam po tą farbę. Wybrałam odcień Białe Złoto, bo lubię popielate odcienie (naturalnie mam jasno-mysi kolor włosów). Sama aplikacja ok, dostałam miseczkę i pędzelek, który się doskonale sprawdził. Farba ma przyjemny zapach, łatwo się nakłada. Niestety, mnie bardzo szczypała skóra głowy, odczuwałam też nieprzyjemne mrowienie. Włosy sztywne jak druty.
    Specyfik trzymałam na włosach około 35 minut. Po tym czasie spłukałam je i mym oczom ukazał się żółciutki kolorek. Popielatości tam niewiele znalazłam.
    Dodatkowo farba trochę wysuszyła włosy - bardziej się elektryzują.
    Plusem byłby połysk - gdyby nie ten odcień. Wyszedł zupełnie inny niż poglądowe obrazki. Nie popielaty a kurczakowaty.
    Dlatego tego odcienia nie polecam do włosów naturalnie popielatych.

Używam tego produktu od: 1 opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić spatlese za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem na TAK
  • Testowałam kolor 3.0 Kawa Arabica.
    Farbę łatwo się nakłada (używałam dołączonej miseczki i pędzelka). Mam sporo siwych włosów, po farbowaniu były ładnie pokryte. Efekt mnie zadowolił - włosy są miękkie, lśniące, dobrze się układają... Kolor jest głęboki, naturalny, choć może powinnam była wybrać ciut jaśniejszy odcień. Sięgnę jeszcze po ten produkt, bo widzę duży plus dla L'Oreal Prodigy w porównaniu z farbą, której używałam dotychaczas.

Używam tego produktu od: 1 raz

Chcesz pochwalić mealady za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie niszczy włosów
  • Do testów otrzymałam odcień 6,45 bursztyn.Farba jest łatwa w aplikacji,dzieki dołaczonemu pędzelkowi fajnie się nakładała na włosy.Moj kolor wyjsciowy to jasny brąz .Farba dobrze pokryła włosy nawet siwe.Farba nie spływała z włosów.Ladny zapach umilał farbowanie.Kolor wyszedł znacznie ciemniejszy niz na opakowaniu.Nie zauwazyłam aby włosy ucierpiały na koloryzacji.Sa miękkie i błyszczące.Niestety farba za szybko sie wypłukuje.
    plusy
    -łatwa aplikacja
    -zapach
    -wybór kolorów
    -krycie siwych włosów

minusy
    -szybko sie wypłukuje

Chcesz pochwalić luna341 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Beżowy blond- Sahara
  • Kupiłam tą farbę, ponieważ chciałam ją wypróbować, a akurat była w promocji, za jedyne 24 zł. Do kompletu dostałam miseczkę i pędzelek. Farba ma konsystencję lekko lejącą, ale mi to nie przeszkadza Po nałożeniu na odrosty zauważyłam, że zaczęła ciemnieć. Zapach farby jest cudowny, kwiatowy. Nie jest duszący, tak jak w wypadku innych farb. Na moim spranym jasnym brązie kokor wyszedł prawie identyczny. Domniemam, że po paru myciach będzie jaśniejszy. Faktycznie, kolor ładnie się mieni w słońcu na rudobrązowe odcienie. Kondycja włosów po zabiegu farbowania jest dość dobra. Odżywka jest średnia, lepsza znajduje się w farbach z serii preference. Myślę, że użyję jej ponownie farba jest bardzo wydajna

Używam tego produktu od: teraz

Chcesz pochwalić kociaak18 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra farba do włosów.
  • Testowałam kolor Rubin 6.60 intensywna czerwień.

Farbę bardzo łatwo się nakłada między innymi dzięki otrzymanej miseczce i pędzlowi, nie spływa i pozostaje na włosach do samego końca farbowania. Mam trochę siwych włosów i zostały one pokryte w 100% , jak długo farba będzie się na nich trzymała zobaczymy.Skóra na głowie nie piecze jak to bywało przy innych farbach , przyjemnie pachnie. Łatwo się spłukuje ale na czole zostają ślady jeśli wcześniej nie zostało pokryte kremem. Odżywka bardzo ładnie pachnie i włosy są po niej mięciutkie i łatwo się rozczesują. Kolor wyszedł troszkę inny niż na obrazku ale to kwestia co się miało na głowie przed farbowaniem. Jak z trwałością to trochę czasu musi upłynąć. I tu przydało by się drugie opakowanie aby przekonać się do farby w 100%.
    Włosy bezpośrednio po farbowaniu ładnie się rozczesywały i miały przyjemny zapach. Po wysuszeniu byłam bardzo zadowolona z efektu jaki wyszedł.Moje włosy ładnie się błyszczały i lśniły ,były miękkie i siwe włosy zostały pokryte. Farba nie wysuszyła moich włosów.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić martagierulska za czytelną i pomocną recenzję?