Dr Irena Eris, Body Art, Anticellulite Skin Technology, Drenujący peeling antycellulitowy

Drenujące działanie peelingu poprawia mikrokrążenie w skórze. Skóra staje się lepiej ukrwiona i pobudzona do aktywnej pracy, co pomaga w przyspieszeniu procesów przemiany materii w skórze (m.in. spalanie tłuszczów, wydalanie toksyn). Formuła polecana pod prysznic.

Najlepszy

Duże ścierne drobinki, które nie rozpuszczają się już przy kontakcie z wodą. Piękny zapach, różowy kolor. Mega wydajny peeling. szkoda, że już nie jest dostępny...
W każdej ilości wart zakupu.

świetna jakość!

Lepszy peeling jaki miałam okazję używać. Naprawdę warto wydać te 45 zł i spróbować – uczta dla ciała : - )))))))
+gęsta konsystencja, pełna gruboziarnistych drobinek
+mocny efekt złuszczania (skóra gładsza już po 1 użyciu)
+dobry zabieg jako wstęp do innych zabiegów pielęgnacyjnych, odchudzających antycelulitowych
+bardzo wydajny
+piękny zapach

Używam tego produktu od: kilku tyg
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

osobisty masażysta

Peeling, który miałam okazję na sobie przetestować wchodził w skład giftbag\'u od producenta, nie kupiłam go i z pewnością (mimo iż jest to produkt wysokiej jakości) sama bym go nie kupiła -stąd mimo wysokiej oceny zaznaczam "nie" w pytaniu o ponowny zakup. Eris jest dla mnie marką "z wyższej półki" i z przyjemnością wydałabym kilkadziesiąt złotych np na krem lub maskę do twarzy, jednak na kosmetyk pod prysznic z pewnością nie. Przechodząc do recenzji użytkowania i efektów:
1 - producent zapakował peeling w tubę i zaraz potem zepsuł całą funkcjonalność opakowania dodając... zakrętkę... kto próbował odkręcać, wydobywać z pojemnika i na powrót zakręcać cokolwiek pod prysznicem, mając do dyspozycji standardowe dwie ręce ten wie... a wystarczyłby znany choćby z produktów Lirene KLIPS...
2 - konsystencja jest dość rzadka, lejąca, ale też dzięki temu łatwo wymasować duże powierzchnie ciała używając niewielkiej ilości produktu (o tym co rozlane dzięki zakrętce nie wspominam)
3 - drobinek peelingujących jest naprawdę dużo, nie rozpuszczają się też jak w przypadku peelingów cukrowych -można pozwolić sobie na dokładny i mocny masaż
4 - zapach to kwestia indywidualna, jak dla mnie ok -nienachalny, bliżej nieokreślony, świeży
5 - skóra po użyciu jest bardzo dobrze wygładzona, odświeżona, miękka
6 - działania antycellulitowego nie ocenię, ponieważ na ogół zdrowo się odżywiam i regularnie ćwiczę, dzięki czemu moja skóra jest raczej jędrna, a i z cellulitem dramatu nie ma ;)

Używam tego produktu od: około 2 miesięcy