Elektroniczny pilnik do stóp Velvet Smooth, Scholl

Powiększ Elektroniczny pilnik do stóp  Velvet Smooth, Scholl

Zgłoszony przez iPat

Elektroniczny pilnik do stóp to metoda elektronicznego usuwania twardej skóry stóp - szybko i bez wysiłku. Podobna do tej, stosowanej w profesjonalnych salonach kosmetycznych. Pozostawia skórę stóp idealnie gładką i miękką, już po jednorazowym użyciu. Jedna głowica wystarcza przeciętnie na 12 zabiegów. Produkt wielokrotnego użytku.

Cena: ok. 170zł

• Użytkownik
    Chwalona: 22 raz(y)
  • Nieprzemyślany gadżet, ma jednak swoje plusy.
  • Pilnik zakupiłam na promocji po zetknięciu się z reklamami, miałam też dobre wspomnienia z Schollem, raczej nie sądziłam, że mogę się zawieść.

Czy pilnik działa?
    Niby tak.
    Nie będzie to od pierwszego użycia efekt super, cool, wow i nie uzyska się stópek niemowlaka, bo samo działanie jest dość subtelne - pozostawia bardzo gładki efekt na stopach, "szlifuje" naskórek usuwając drobne zadziory, ale nie dociera od razu do głębszych pokładów zrogowaciałej skóry.

Zaczęłam go używać po okresie miesięcznego lenistwa w kwestii pielegnacji nóg i byłam mega zawiedziona, bo właściwie nie zrobił nic i uratowała mnie zwykła tarka.
    Potem jak już tarka i kremy doprowadziły stopy do porządku, dałam Velvet Smooth kolejną szansę i okazało się to strzałem w 10-tkę - żadna tarka nie daje bowiem takiego satynowego wykończenia jak VS.
    Z ręka na sercu stwierdzam też, że na chwilę obecną tarki używam raz w miesiącu, a co 2-3 dni kilka minut jadę szybciutko Schollem i muszę powiedzieć, że nigdy wcześniej nie byłam bardziej zadowolona ze stanu skóry na stopach - mówiąc prościej, regularne użytkowanie VS nie pozwala stopom się "stoczyć" i daje niesamowite wykończenie usuwając drobne zadziory, zaczątki zrogowaceń itp.
    Jeśli jednak macie zaniedbaną masakrę na nogach i w tym pilniku szukacie ratunku jako zamiennik frezarki u kosmetyczki - grubo się przeliczycie.

Podsumowując :
    POZYTYWY:
    - dobre działanie na dłuższą metę
    - mi głowica wystarczyła na znacznie więcej "zabiegów", przez 7 msc. zużyłam 3
    - dobrze leży w dłoni
    - zabieg dla leniuchów, bo za wiele się nie namachamy
    - łatwe czyszczenie

WADY:
    - najgorszą rzeczą jest w tym urządzeniu nieprzemyślane zasilanie. Aby być zadowolonym z efektów, rolka musi się obracać bardzo szybko i nie zwalniać przy odrobinę większym nacisku - do tego potrzebna jest pełnia mocy, którą powinny dawać 4 baterie paluszki....
    Na baterie od firmy, która szczyci się w swych reklamach króliczkami, przetraciłam chyba więcej niż na wymienne rolki...
    Urządzenie strasznie ciągnie energie! Przy 2-3 razach po włożeniu świeżych baterii jest super, a potem już coraz ciężej z obracaniem się głowicy, rolka zwalnia i zwalnia...
    Zdecydowanie lepszą opcją byłoby tutaj zasilanie na zwykły kabel, z możliwością użycia baterii....

- strasznie furczy
    - diabelnie drogi, nie oszukujmy się, wykonanie/jakość/działanie są w porządku, ale nie jest to warte ceny, którą podbiła reklama

Ilość zużytych opakowań: 1 pilnik, 3 rolki

Chcesz pochwalić iPat za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Uwielbiam, polecam wszystkim. Bardzo łatwo idzie, wystarczy przyłożyć i przytrzymać chwilkę. nie trzeba się męczyć z "szorowaniem". Jestem bardzo zadowolona z produktu i mogę go polecić innym z czystym sumieniem. Nie mam bardzo dużych zgrubień, ani pękających pięt, regularnie używam i nie mam problemu a są cudownie gładkie stopy

Chcesz pochwalić MartaKonin za czytelną i pomocną recenzję?
  • PORAŻKA
  • Najgorszy zakup minionego roku. Tyle było szumy w telewizji. Reklamy tak zechęcały... Skusiłam się i wydałam niepotrzebnie tyle pieniędzy. Lepsze okazują się zwykłe mechaniczne tarki za kilka zł i pumeks niż wynalazki tego typu. Urządzenie nie ściera zgrubień, nie wygładza powierzchni skóry tak jak producent zapewnia. Wielki minus dla tej marki ! Jedyny plus tewgo produktu, to ładny wygląd i te zachęcające do jego zakupu spoty.

Ilość zużytych opakowań: 1 sztukę

Chcesz pochwalić katarzyna_bb za czytelną i pomocną recenzję?
  • beznadziejny :-/
  • Nie wiem co mnie podkusiło aby kupić ten zbędny gadżet. Zdecydowanie daje zbyt delikatny efekt, zwykły naturalny pumeks trze jak Bozia przykazała a ten cud techniki gila po pietach. Warczy niczym stara kosiarka, dodatkowo prędkość działania przypomina partię szachów. Głowica sciera się okropnie szybko, przez co często trzeba ją wymieniać. Cena jest kosmiczna i niestety przepłaciłam sromotnie za taki bubel. Jedynym plusem jest to, że nie trzeba się męczyć pocieraniem jak przy tradycyjnym pumeksie. Ale come on... bez przesady. Widać też trochę złuszczonego naskórka ale jedwabiście gładkich pięt niestety nie zauważyłam. Nie polecam.

Używam tego produktu od: ponad 2 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: jedna głowica

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Hedera_helix za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie TAK!!!
  • Mimo porażającej ceny zdecydowałam się go kupić, ze względu na problematyczna skórę stóp, z która bezskutecznie walczę od wielu lat. Pilnik pozwolił mi wreszcie pokazać stopy światu bez najmniejszego wstydu, przy czym używam go codziennie! Z jednej strony jest na tyle delikatny, że na pewno sie uszkodzę sobie nim skóry, z drugiej strony, jest na tyle skuteczny, że z powodzeniem zdziera martwy naskórek, który tworzy się po całym dniu. Pilnik w porównaniu z klasycznymi pumeksami, czy innymi wynalazkami nawet tej samej firmy, jest bardzo wygodny w użyciu. Codziennie wieczorem przejeżdżam nim poduszki palców i pięty, co zajmuje mi dosłownie 3 minuty, a efekt jest piorunujący - gładkie stopy, bez zgrubień, zrogowaceń. Na to zawsze stosuje krem nawilżający. Poza efektem wizualnym, uwielbiam też odczucie zaopiekowanych stóp - dosyć relaksujące uczucie.

Poza ceną minusem jest głośne działanie.

Ilość zużytych opakowań: wystarczy jedno opakowanie

Chcesz pochwalić sliveczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • za słaby za drogi
  • Ja też go dostałam w prezencie i trochę cieszę się, że sama za niego nie zapłaciłam. Działa tak powoli, że właściwie ciągle nie wiem, czy powinno się go używać, gdy ma się i tak idealnie gładką skórę, bo i tak nic nie da, czy jak ma się mocno zgrubiały naskórek, bo może wtedy zauważyłoby się jakąś różnicę. Ale chyba większość z nas jest gdzieś pośrodku, w takiej sytuacji zupełnie nie polecam. Nie rozstałam się jednak z moim kilkunastoletnim naturalnym pumeksem.

Ilość zużytych opakowań: 1 rolka

Chcesz pochwalić zuzannapik za czytelną i pomocną recenzję?
  • Gadżet.
  • Dostałam w prezencie. Dobrze się sprawdza przy wykończeniu ścierania tarką, można dotrzeć do praktycznie każdego miejsca na stopie pod każdym kątem. Urządzenie ściera bardzo delikatnie. Z jednej strony to plus, bo nie można sobie nim zrobić krzywdy, choć z drugiej bez klasycznej tarki pedikir trwałby zdecydowanie zbyt długo. Cena wysoka (nawet na promocji) stąd najprawdopodobniej sama bym go sobie nie kupiła.

Używam tego produktu od: paru tygodni.
    Ilość zużytych opakowań: pierwsza końcówka.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Karola.80 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie wart swojej ceny...
  • Nie mam wielkich problemów ze stopami, jednak w lecie od chodzenia w klapkach moję pięty nie wygladają zbyt ładnie. Ten pilnik uważam za zbyt delikatny, niektóre uważają to za + dla mnie jest to -.
    Strasznie głośno warczy. Nie widzę po nim lepszych efektów niż daje zwykła tarka, róznica jest taka, że nie trzeba tyle machać, a że jestem trochę leniwcem za to 3 gwiazdki
    A cena? To jakiś żart...

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić _kosteczka_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lepszy od sklepowego pumksu
  • Mam problematyczne stopy i niezbyt o nie dbałam. Po 3 wizytach w salonie kosmetycznym stwierdziłam, że nie ma sensu przepłacać i zakupiłam ten cud reklamy.
    Używam po 4 min dziennie na każdą ze stóp - fakt mięciutkie są i ładnie się ściera martwy naskórek.
    Liczyłam jednak na bardziej profesjonalny efekt.

Ogólnie polecam ... lepszy na pewno od tarek czy pumeksów sklepowych i łatwy w użyciu.

Używam tego produktu od: 1 tyg
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszej tarki

Chcesz pochwalić jameliasuperstar za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szału nie ma...
  • Mam mieszane odczucia. Moim zdaniem prawda jest taka, że nie jest to produkt dla każdego. Ja mam problemowe stopy z racji tego, że noszę wysokie obcasy i mam grupy naskórek na stopach. Niestety, ale sam w sobie ten pilnik nie dziala u mnie, bo grubą warstwę naskórka to bym chyba z dwie godziny jedną nogę robiła. On dosyć wolno ściera - to nie jest czarodziejska różdżka.

Sprawdza się natomiast w dwóch sytuacjach. A mianowicie ja wykorzystuje go w taki sposób, że najpierw ścinam sobie naskórek takim obcinaczem z żyletką ( to jest dobre ) i potem wyrównuje tym schollem. Wtedy ok, zgadzam się, że jest przydatny do efektu tzw. wykończenia. I druga sytuacja kiedy mam stopy zrobione to codziennie przed snem tak kilka minut na bieżąco kiedy naskórka nie ma dużo. Ale wiadomo, nie zawsze się chce.

Wskazówki : trzeba go używać na suche stopy, wtedy pod wpływem piłowania leci taki jakby biały proszek ( sproszkowany naskórek). Jedna rolka starcza na kilkanaście użyć a wymienne tanie nie są ( około 40 złotych na allegro za dwie sztuki)

Minusy są dwa : cena oraz odgłosy, które wydaje. Niestety nie da się go używać oglądając tv.

Reasumując powiem tak. Produkt genialny nie jest, ale ja znalazłam dla niego swoje wlasne zastosowanie i nie żałuję , że go mam bo ułatwia pielęgnację stóp.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić multipanterka za czytelną i pomocną recenzję?