Elektroniczny pilnik do stóp Velvet Smooth, Scholl

Powiększ Elektroniczny pilnik do stóp  Velvet Smooth, Scholl

Zgłoszony przez iPat

Elektroniczny pilnik do stóp to metoda elektronicznego usuwania twardej skóry stóp - szybko i bez wysiłku. Podobna do tej, stosowanej w profesjonalnych salonach kosmetycznych. Pozostawia skórę stóp idealnie gładką i miękką, już po jednorazowym użyciu. Jedna głowica wystarcza przeciętnie na 12 zabiegów. Produkt wielokrotnego użytku.

Cena: ok. 170zł

• Super sprzęt!!!
  • Jak dla mnie jest idealny. Żałuję, że nie zrobiłam zdjęć przed i po, gdyż sama nie mogę uwierzyć, że z wręcz popękanych pięt, mam idealne.
    Bałam się go kupić ze względu na cenę, ale kto nie ryzykuje

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Chcesz pochwalić mara181 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Każdy powinien taką mieć
  • Tarka świetnie trzyma się w dłoni, działa lekko, ale jest bardzo skuteczna. Efekt utrzymuje mi się ponad tydzień, więc mniej więcej tak jak było po wizycie u kosmetyczki. Działa na 4 baterie, więc ma swoją moc. Bardzo podoba mi się, że mogę jej używać na sucho przez co mogę sobie wygodnie usiaść w pokoju i znaleźć w tym przyjemność. Plusem ogromnym jest według mnie to, że ta część trąca jest wymienna. Mimo, że używam jej już ponad trzy miesiące nie widzę jakoś nadto, żeby się zużyła, ale dobrze jest mieć świadomość, że można ją wymienić i korzystać dalej.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: Licząc że to urządzenie używam raz w tygodniu, więc jakbym użyła jednorazowo jako opakowanie to już około 6

Chcesz pochwalić CoolkaMK za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pumeks dla leniwych :P
  • Musze niestety zepsuc te wspaniale opinie :P mam ogolnie zadbane stopy, regularnie korzystam z peelingow do stop, tarek...

Owszem, efekt jest lepszy niz korzystanie np. z samego pumeksu/tarki ale NA PEWNO nie jest taki jak po profesjonalnym, frezarkowym pedicure w gabinecie (!!), wiec jesli ktos liczy na taki efekt to sie grubo przeliczy... na pewno tez nie jest to produkt dla osob majacych problemowe stopy.

Ot, fajny gadzet dla leniwych

Używam tego produktu od: kilka dni

Chcesz pochwalić fifulcia za czytelną i pomocną recenzję?
  • sprawdza się
  • Ze swojej strony mogę śmiało polecić. Skusiłam się po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii, kupiłam go i nie żałuję. U mnie sprawdza się świetnie, nie jest ani za słaby ani za silny. Sciera skórę dość równo praktycznie bez wkładania w to żadnego wysiłku. Dobrze leży w dłoni, nie ślizga się, jest wygodny i łatwy w użyciu. Koszt może i wysoki, ale jest jednorazowy i szybko się zwróci, bo efekty są porównywalne do tych po wyjściu od kosmetyczki, jednak bez wychodzenia z domu i wydawania kasy za każdym razem. Głowica spokojnie wystarczy na kilka miesięcy, przynajmniej w moim przypadku, bo po kilku użyciach nadal wygląda jak nowa i działa tak samo.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Chcesz pochwalić tere_ska za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój KWC wśród urządzeń do pielęgnacji
  • Udało mi się dostać ten pilnik do testowania. Jestem nim zachwycona. Mam dość problematyczne stopy. Musiałam dużo czasu poświęcać aby doprowadzić skórę moich stóp a w szczególności pięt do porządku. Nigdy w domu nie udało mi się uzyskać efektu jak po wizycie u kosmetyczki aż do użycia Velvet Smooth Scholl.

Zalety:

- stopy miękkie i gładkie w 15 minut w domowym zaciszu
    - zabieg wystarcza na cały tydzień
    - łatwość użycia
    - wymienna głowica
    - łatwe mycie
    - urządzenie na baterie dzięki czemu przy używaniu nie plącze się żaden kabel
    - solidne wykonanie
    - raz zainwestowanie pieniądze zwracają się szybko, gdyż odpadają wizyty w gabinecie kosmetycznym

Chcesz pochwalić twin--maid za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest super na małe problemy.
  • pilnik jest SUPER na małe problemy ze stopami, ja niestety mimo dużego zaangażowania o piękno stóp miewałam spore kompleksy z powodu ich wyglądu, po kapieli, pięty były pokryte białą nieestetyczną skórą, co prawda po wyschnięciu skóra powarcała do normalnego stanu, ale mój problem ograniczał mi pole sportowe np: nie mogłam chodzić na basen bo wstydzilam sie tak bardzo stóp, że wolałam biegac na bieżni niż pływać. Bieżni nie lubię swoją drogą.

Do rzeczy: pilnik bardzo fajny na małe problemy, na większe no trzeba być cierpliwym.

Na zabiego przeznaczałam od 20 do 40 minut około czasem nawet ciut więcej. Jest to czas na obie stopy. Skóra po zabiegu rzeczywiście gładziutka i baaaaaardzo przyjemna w dotyku. Po kilku zabiegach byłam zadowolona bo biała skóra po kapieli zdecydowanie sie zmniejszyła, gładkośc stóp była odczuwalna dośc długo. Ta gładkośc była wręcz doskonała.

plusy:
    1. pilnik ma dobry kształt ( świetnie leży w dłoni)
    2. kolor, przyjemny dla oka
    3. ciężkośc produktu ( nie wypada z dłoni )
    4. efekt jak od kosmetyczki po pierwszym zabiegu.
    5. długo utrzymujacy się efekt.
    6. nasadka na głowicę, bardzo higieniczne.
    7. uczucie takiego luksusu w domu.

minusy:
    1. za mała moc pilnika
    2. wg mnie za mala rolka pilnikowa, powinna być większa i bardziej chropowata
    3. głosno pracuje
    4. efekt wymaga czasu, ale to chyba oczywisye u kosmetyczki na omedze lub kwasach tez spędzałam duzo czasu.

Jestem generalnie bardzo zadowolona, czas jaki poswięcam na zabiegi tym cudeńkiem zwrac sie w postaci długotrwałych efektów, na pewno kupie zapasowe głowne pilnika. Używam tego produktu od: 6 lutegoIlość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Chcesz pochwalić dzastinaaaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyzwoity pumeksik
  • Rzadko dbałam o swoje stopy. Nie lubiłam trzeć skóry pumeksem, który nie dawał mi oczekiwanych efektów.

Cieszę się, że otrzymałam ten pilniczek na baterie, bo sama w życiu bym go sama nie kupiła. Wydanie ponad 100 złotych na coś takiego... Na pewno nie ze mną te numery.

Muszę przyznać, że pilnik jest bardzo przyzwoity. Gdy przykładam go do skóry pięt, leci z nich dosłownie proszek - tak szybko pilnik obraca trącą głowicę.

Efekt po tym obrotowym pumeksie jest zadowalający. Skóra w "peelingowanym" miejscu jest wyraźnie gładsza. W dodatku ja nie zrobiłam sobie jeszcze nim krzywdy.

Przeszkadza mi trochę to, że głowica ma bardzo małą średnicę, przez co trze niewielki obszar na stopie. Jak na mój gust pumeks mógłby być odrobinę bardziej ostry - wtedy efekt byłby jeszcze lepszy niż jest.

Bardzo chętnie będę kontynuować znajomość z tym pilnikiem. Według mnie to faktycznie "rewolucja"

Używam tego produktu od: 5 lutego 2014
    Ilość zużytych opakowań: pierwszy pilnik i pierwsza głowica

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić fallenart91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny
  • Od dawna używałam tarek do stóp, pumeksów nie lubię, moim zdaniem są niehigieniczne. Poza tym tarką zawsze uzyskiwałam lepszy efekt, ale co się namachałam to moje
    Ten pilnik kupiłam w rossmannie, akurat była promocja i po przeczytaniu pozytywnych opinii postanowiłam kupić. Nie żałuję, sprawdza się swietnie, głowica się nie zużywa póki co, mimo kilkukrotnego użycia, więc myślę wystarczy na kilka miesięcy. Łatwo ją umyć i wysuszyć. W sam zabieg nie trzeba wkładać żadnej siły, naskórek ładnie się ściera, a stopy pozostają gładkie i miękkie nawet na 2 tygodnie. Moim zdaniem warto kupić.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić myszymysz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super stopy w kilka minut
  • Zacznę od tego, że nie mam zbyt dużych problemów ze stopami. Dbam o nie regularnie więc nie wiem co to popękana skóra na stopach, nagromadzony martwy naskórek na piętach czy palcach, nagniotki czy inne cuda wynikające z zaniedbania. Niestety nawet przy regularnym dbaniu skóra w takich miejscach jak poduszeczki czy palce nie zawsze jest idealnie gładka.

Plusy:
    +Pilnik School jest łatwy w użyciu, dobrze leży w dłoni
    + łatwo możemy zdjąć głowice by umyć ją pod bierzącą wodą, w każdym Rossmannie dokupimy wymienne głowice.
    + urządzenie jest nieduże, można je zabrać w podróż
    + dobrze ściera naskórek, ale nie wiem czy przy bardzo zaniedbanych stopach da sobie tak szybko radę.
    + skuteczny ale delikatny, nie robi krzywdy skorze, nie podrażnia naskórka jeśli używamy go zgodnie z przeznaczeniem.
    + cena jest moim zdaniem przystępna - to mniej więcej 3 wizyty u kosmetyczki na pedicure

- dla mnie urządzenie ma mało higieniczne rozwiązanie, bo podczas użycia w powietrzu unoszą się resztki skóry. Szkoda, ze pilnik nie ma pojemniczka na resztki jak w przypadku niektórych golarek męskich czy depilatorów.
    - dość głośno pracuje, ale to może tylko moje odczucie.

Ilość zużytych opakowań: używam 1 urządzenia

Chcesz pochwalić KonikGarbusek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szybko i łatwo
  • Pilnik jest idealnym rozwiązaniem dla osób które nienawidzą robić sobie pedicure ponieważ skraca czas ślęczenia nad pazurejrami przynajmniej o 20 minut
    Ma niestety jedną wadę, jest zbyt silny....już wyjaśniam o co mi chodzi, trzeba być czujnym jak się go stosuje ponieważ zbyt długie/intensywne użycie w jednym miejscu spowoduje bolesne uszkodzenie naskórka. Starłam zrogowaciały naskórek ale za bardzo wyglądało to i bolało jakbym przejechała piętą o asfalt

Wydaje mi się jednak że musiałam poznać jego pracę i jak się z nim obchodzić.
    Generalinie urządzenie genialne, ale trzeba nauczyć się go obsługiwać. Używam ja, moja Mama i Siostra i wszystkie trzy mamy podobną opinię.

Ilość zużytych opakowań: pełne opakowanie

Chcesz pochwalić Benek83 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Produkt godny polecenia
  • Produkt dostałam do testowania dzięki Wizażowi. Kilkakrotnie trzymałam go w dłoni w sklepie jednak czekałam na korzystną promocję - a tu miłe zaskoczenie, Wizaz wyprzedził Promocję.

Uważam, że peeling jest dla osób które regularnie dbają o stopy. Nie mozńa wymagać od niego, że poradzi sobie z piętami które nigdy nie widziały tarki.

Dodatkową cechą Eletronicznego pilnika Scholl jest wyjmowana głowica, dzięki czemu jeden sprzęt może być użytkowany przez kilka osób przy wymianie wkładów ( każdy oczywiśćie ma własną rolkę)

Cały wynazalek Scholl'a oceniam na plus jednak jest mały minus za który odejmę półtorej gwiazdki, a mianowicie moc - nie jest adekwatna do tarki ponieważ przy lekko mocniejszym przyciśnięciu do pięty maszynka po prostu się zatrzymuje .

Ilość zużytych opakowań: zbyt krótki czas oczekiwania

Chcesz pochwalić maartucha za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ideał.
  • Dostałam ten pilnik do testowania, dzięki Wizażowi. Prawda jest taka, że i tak bym go kupiła, reklama zrobiła swoje.

Mam sporą tendencję do rogowacenia naskórka na stopach, a po wielu latach noszenia glanów, skóra na zgięciach palców stóp, u góry, często mi rogowacieje, gdy noszę zimowe buty.

Codziennie używam pilnika do stóp bo mam obsesję na punkcie ich gładkości.

Moja opinia na temat pilnika Scholl nie jest podyktowana tym, ze czuję się zobowiązana wystawić mu dobrą notę ze względu na to, że dostałam go za darmo. On naprawdę jest super! Używam go od 2 tygodni i w przyszłym chcę dokupić sobie kilka zapasowych końcowek bo wiem, że tradycyjny pilnik nie ma przy nim najmniejszych szans.

Pięknie spiłowuje nadmierny, twardy naskórek, nie męczą mi się przy tym ręce, po wtarciu kremu do stóp miałam wrażenie, jakbym wyszła od pedikiurzystki.

Koncówka, w moim przypadku, nie ściera się aż tak szybko, jak czytałam w innych recenzjach, powinna mi wystarczyć jeszcze na 2 tygodnie. Zakładam, że tarki będę zmieniała co około miesiąc.

Jestem absolutnie na tak, obecnie jest to moje ulubione urządzenie do pielęgnacji stóp.

Ilość zużytych opakowań: 1/2 mniej więcej

Chcesz pochwalić gosik79 za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy ze wspomaganiem
  • Pilnik do stóp zdecydowanie pozostawia uczucie gładkości już po pierwszym użyciu; widać jak martwy naskórek zostaje usuwany (miliony fruwających białych płatków w powietrzu )U mnie najlepiej zadziałał na gładkość czubków palców u stóp, ponieważ tam mam najczęściej problem ze zrogowaciałą i szorstką skórą.
    Mimo to uważam, że jego działanie będzie za delikatne dla osób z dużymi problemami; typu suche, popękane pięty- dla mnie jest wystarczające.
    Przy użytkowaniu pilnika trzeba uważać, by nie przytrzymać go na skórze dłużej niż zalecane 3 sekundy- ja niestety tak zrobiłam i stopa w tym miejscu była podrażniona i piekąca.
    Pilnik użyłam kilka razy "na sucho" bez zastosowania innych metod złuszczania, jednak u mnie najlepiej sprawdza się w duecie z peelingiem. Najpierw moczę stopy i używam peelingu mechanicznego, a następnie nadaję ostatecznej gładkości pilnikiem od Scholl, na to kremik i stópki jak marzenie
    Podoba mi się w tym produkcie to, że głowicę obrotową bez problemu można zdjąć i wyczyścić pod bieżącą wodą, co zajmuje dosłownie kilka sekund. Poza tym sam pilnik wygodnie jest trzymać w dłoni, dzięki temu jak ma kształt. Fajna jest też możliwość dokupienia osobno głowic, bez konieczności wymiany na nowe urządzenie
    Daję 3,5 gwiazdki dlatego, że pilnik sam w sobie nie daje jak dla mnie idealnego efektu. Mimo tego ze wspomagasniem jest super i myślę, że kupię ponownie (może nie samo urządzenie, ale głowice na pewno

Używam tego produktu od: 1,5 tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: ***

Chcesz pochwalić annazzz za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie warto
  • Jeżeli macie spore problemy ze stopami - tak jak ja, to nie polecam tego urządzenia. Moim zdaniem jego moc pozostawia wiele do życzenia. Peeling owszem usuwa zgrubiały naskórek , jednak mnie efekt końcowy nie zadowolił i nie tego oczekiwałam. Cena także jest zbyt wygórowana. Końcówka ścierająca szybko się tępi. Zabieg jest także czasochłonny. Podumowując - jeżeli macie niewielkie problemy - polecam ,jeżeli macie bardzo gruby naskórek i bardzo popękane pięty możecie być niemile zaskoczone efektem (który owszem jest ale wg mnie niezbyt pozytywnie zaskakujący).

Ilość zużytych opakowań: 1 i pół drugiej końcówki

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić malgorzatka88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Udane kuszenie!
  • No dobrze, przyznaję się - skusiła mnie reklama! Mam autentyczną przerzutkę na punkcie swoich pięt, więc jak tylko zobaczyłam ten pilnik w tv, pognałam i go sobie kupiłam. Absolutnie nie żałuję, bo zakup to w moim przypadku strzał w dziesiątkę. Tarka delikatnie, ale zdecydowanie wygładza skórę stóp i pozostawia ją gładką i mięciutką przez mniej - więcej 2 tygodnie. Efekt porównywalny jest dla mnie z zabiegiem w salonie, więc jestem bardzo zadowolona. Jestem po kilku dopiero użyciach, więc nie potrafię powiedzieć, kiedy przyjdzie pora na wymianę głowicy, ale już sam fakt, że można ją wymienić na nową, uważam za ogromny plus urządzenia. Jak najbardziej polecam każdej z fanek zadbanych, pięknych stópek. Przydatne narzędzie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić veryAnka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem niezły
  • Mam dużą tendencję do rogowacenia skóry stóp, więc skusiłam się na tę nowość. Pilnik jest drogi, ja kupiłam go w aptece internetowej za cenę nieco niższą niż cena regularna.
    Urządzenie jest bardzo estetyczne, sprawia wrażenie solidnego i trwałego. Sposób użycia jest niezwykle prosty, każdy sobie poradzi. Jednak moc pilnika nie jest zbyt duża, a obrotowa tarka dość delikatna. Dla uzyskania efektu gładkich stóp trzeba więc się trochę napracować.
    Podsumowując:
    - urządzenie pomysłowe i estetyczne,
    - mała moc,
    - wysoka cena.

Ilość zużytych opakowań: *********

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić pompea za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 4 raz(y)
  • polecam
  • Jakiś czas temu widziałam reklamy w tv i zastanawiałam się warto ten pilnik kupić. W końcu się zdecydowałam i nie żałuję. Sprawdza się świetnie. Nie mam może wielkich problemów ze stopami, ale nigdy nie lubiłam męczyć się z pumeksami, tarkami itp. Tego pilnika użyłam póki co 3 razy, najlepsze efekty były oczywiście po pierwszym zastosowaniu, teraz stosuję go bardziej dla podtrzymania efektu. Ogólnie mogę polecić, bez żadnego wysiłku radzi sobie nawet z grubszą warstwą zrogowaciałego naskórka. Końcówka póki co nadal wygląda na nową, więc na pewno na długo wystarczy, także śmiem twierdzić, że wydatek się opłaca

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić yacha za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Super wynalazek dla osób które mają dość stosowania pumeksów i mało czasu na częste odwiedzanie kosmetyczki. Pilnik jest wygodny w użytkowaniu. Jedna kończówka starcza na długie użytkowanie, a sam zabieg jest wręcz przyjemny. Cena jest kwestią luksusu jaką płaci się za niewątpliwą wygodę i możliwość użycia w każdej chwili. Scholl jak dla mnie kolejny raz nie zawiódł.

Używam tego produktu od: ponad mieciąs
    Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Chcesz pochwalić Konwalijka123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ok
  • dostałam ten pilnik w prezencie stosowałam go dopiero 2 razy, ogólnie z efektów jestem zadowolona jednak myślałam że ten pilnik bedzie miał większą moc i będzie to szybciej trwało jednak trzeba poświecic na to troche czasu, ogólnie uważam, że cena jest bardzo przesadzona , gdybym nie to że otrzymałam go w prezencie sama bym nie zdecydowała się na jego zakup.jestem jeszcze ciekawa po jakim czasie trzeba bedzie zakupic nowa głowice obrotowa. ogólnie jezeli komus nie chce sie bawic ze zwyklym pumeksem i chce zaoszdzecic na ciągłym bieganiu do kosmetyczki to polecam

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić mademoiselle5 za czytelną i pomocną recenzję?