Elektroniczny pilnik do stóp Velvet Smooth, Scholl

Powiększ Elektroniczny pilnik do stóp  Velvet Smooth, Scholl

Zgłoszony przez iPat

Elektroniczny pilnik do stóp to metoda elektronicznego usuwania twardej skóry stóp - szybko i bez wysiłku. Podobna do tej, stosowanej w profesjonalnych salonach kosmetycznych. Pozostawia skórę stóp idealnie gładką i miękką, już po jednorazowym użyciu. Jedna głowica wystarcza przeciętnie na 12 zabiegów. Produkt wielokrotnego użytku.

Cena: ok. 170zł

• Satynowe wykończenie
  • Zdecydowałam się kupić ten pilnik głównie dlatego, że na waptece jest w super cenie (104 zł) - w przeciwnym razie na pewno długo bym się zastanawiała na wydanie 170 zł i uważam, mimo tego że pilnik spełnia moje oczekiwania, że ta cena jest zbyt wygórowana.
    Ale do rzeczy. Moje stopy są generalnie zadbane, ale w jednym miejscu uporczywie robi mi się odcisk czy nagniotek (nie odróżniam). Do tej pory robiłam peeling 1-2 razy w tygodniu, a 1-2 razy w miesiącu robiłam długie posiedzenie z miską, gorącą wodą i dużą ilością mydła, a potem przez jakieś 10 minut uparcie ścierałam zgrubiałe miejsca tarką. Było to upierdliwe i długo trwało. Dzięki pilnikowi elektronicznemu pielęgnacja stóp zajmuje mi mniej czasu. Co prawda, to jedno newralgiczne miejsce muszę najpierw potraktować tarką, ale pilnik scholla ma tę ogromną zaletę, że końcowy etap wygładzenia jest nieosiągalny inną metodą (chyba tylko u kosmetyczki). Tarka czy pumeks zostawiają takie chropowate włoski i nierówności. Oprócz ceny minusem jest konieczność zmieniania baterii - myślę, że powinien być kabel. Podsumowując, za cenę 100 zł polecam ten sprzęt, za 170 - niekoniecznie.

Chcesz pochwalić blanka789 za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Sprawdza się
  • U mnie pilnik sprawdza się idealnie, ale w zasadzie nigdy nie zapuściłam stóp. Dla mnie standardem jest ich kremowanie balsamem do stóp codziennie, a to ma duży wpływ na naskórek. Zimą używałam go raz na 2-3 tygodnie, latem co tydzień. W zupełności wystarczało do uzyskania miękkich stóp.

Minusem jest z pewnością cena i konieczność wymiany baterii, których zużywa sporo. Lepszym rozwiązaniem byłaby ładowarka.

Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka, 2 rolki

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić korozjantka za czytelną i pomocną recenzję?
  • żałuję zakupu
  • To bardzo, bardzo, bardzo kiepski produkt. Jago siła działania w skali 1-10 to jak dla mnie 2.
    Możemy od razu przygotować się na brak efektu ścierania. Można miziać, miziać i miziać pięty a naskórek jak był tak zostaje. To co udaje się zetrzeć to jakiś pyłeczek co przy piętach wymagających większej interwencji oznacza kompletne "0". I nie mówię tu o zaniedbanej, słoniowej skórze bo co tydzień ścieram pięty tarką ale o lekko zgrubiałym naskórku.
    Jestem przekonana że zwykły pumeks daje lepszy efekt niż ten pilnik. Już dawno żaden produkt mnie tak nie rozczarował.
    Odradzam!!!

Używam tego produktu od: od miesiąca

Chcesz pochwalić letniarosa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 7 raz(y)
  • Szkoda kasy
  • Powiem szczerze, ze szkoda bylo wydawac na to 150 zl. Sprzet jest po prostu za slaby. Nadaje sie on tylko do wygladzenia wczesniej wyszlifowanych stop tarka lub pumeksem. Jesli ktos ma zaniedbane stopy, to ten sprzet mu nie pomoze. Do tego ustrojstwo jest bardzo glosne i szybko wyczerpuja sie baterie. Jedna rolka starcza na kilka miesiecy. Tak jak mowilam jest to sprzet do wygladzania, ale o wiele lepszy wfekt daje metalowa tatka z scholla a tarka z rossmanna to wogole bajka w porownaniu do tego dziadostwa. Szkoda kasy

Używam tego produktu od: dłużej niż rok
    Ilość zużytych opakowań: więcej niż 2

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Enzi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 22 raz(y)
  • Nieprzemyślany gadżet, ma jednak swoje plusy.
  • Pilnik zakupiłam na promocji po zetknięciu się z reklamami, miałam też dobre wspomnienia z Schollem, raczej nie sądziłam, że mogę się zawieść.

Czy pilnik działa?
    Niby tak.
    Nie będzie to od pierwszego użycia efekt super, cool, wow i nie uzyska się stópek niemowlaka, bo samo działanie jest dość subtelne - pozostawia bardzo gładki efekt na stopach, "szlifuje" naskórek usuwając drobne zadziory, ale nie dociera od razu do głębszych pokładów zrogowaciałej skóry.

Zaczęłam go używać po okresie miesięcznego lenistwa w kwestii pielegnacji nóg i byłam mega zawiedziona, bo właściwie nie zrobił nic i uratowała mnie zwykła tarka.
    Potem jak już tarka i kremy doprowadziły stopy do porządku, dałam Velvet Smooth kolejną szansę i okazało się to strzałem w 10-tkę - żadna tarka nie daje bowiem takiego satynowego wykończenia jak VS.
    Z ręka na sercu stwierdzam też, że na chwilę obecną tarki używam raz w miesiącu, a co 2-3 dni kilka minut jadę szybciutko Schollem i muszę powiedzieć, że nigdy wcześniej nie byłam bardziej zadowolona ze stanu skóry na stopach - mówiąc prościej, regularne użytkowanie VS nie pozwala stopom się "stoczyć" i daje niesamowite wykończenie usuwając drobne zadziory, zaczątki zrogowaceń itp.
    Jeśli jednak macie zaniedbaną masakrę na nogach i w tym pilniku szukacie ratunku jako zamiennik frezarki u kosmetyczki - grubo się przeliczycie.

Podsumowując :
    POZYTYWY:
    - dobre działanie na dłuższą metę
    - mi głowica wystarczyła na znacznie więcej "zabiegów", przez 7 msc. zużyłam 3
    - dobrze leży w dłoni
    - zabieg dla leniuchów, bo za wiele się nie namachamy
    - łatwe czyszczenie

WADY:
    - najgorszą rzeczą jest w tym urządzeniu nieprzemyślane zasilanie. Aby być zadowolonym z efektów, rolka musi się obracać bardzo szybko i nie zwalniać przy odrobinę większym nacisku - do tego potrzebna jest pełnia mocy, którą powinny dawać 4 baterie paluszki....
    Na baterie od firmy, która szczyci się w swych reklamach króliczkami, przetraciłam chyba więcej niż na wymienne rolki...
    Urządzenie strasznie ciągnie energie! Przy 2-3 razach po włożeniu świeżych baterii jest super, a potem już coraz ciężej z obracaniem się głowicy, rolka zwalnia i zwalnia...
    Zdecydowanie lepszą opcją byłoby tutaj zasilanie na zwykły kabel, z możliwością użycia baterii....

- strasznie furczy
    - diabelnie drogi, nie oszukujmy się, wykonanie/jakość/działanie są w porządku, ale nie jest to warte ceny, którą podbiła reklama

Ilość zużytych opakowań: 1 pilnik, 3 rolki

Chcesz pochwalić iPat za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Uwielbiam, polecam wszystkim. Bardzo łatwo idzie, wystarczy przyłożyć i przytrzymać chwilkę. nie trzeba się męczyć z "szorowaniem". Jestem bardzo zadowolona z produktu i mogę go polecić innym z czystym sumieniem. Nie mam bardzo dużych zgrubień, ani pękających pięt, regularnie używam i nie mam problemu a są cudownie gładkie stopy

Chcesz pochwalić MartaKonin za czytelną i pomocną recenzję?
  • PORAŻKA
  • Najgorszy zakup minionego roku. Tyle było szumy w telewizji. Reklamy tak zechęcały... Skusiłam się i wydałam niepotrzebnie tyle pieniędzy. Lepsze okazują się zwykłe mechaniczne tarki za kilka zł i pumeks niż wynalazki tego typu. Urządzenie nie ściera zgrubień, nie wygładza powierzchni skóry tak jak producent zapewnia. Wielki minus dla tej marki ! Jedyny plus tewgo produktu, to ładny wygląd i te zachęcające do jego zakupu spoty.

Ilość zużytych opakowań: 1 sztukę

Chcesz pochwalić katarzyna_bb za czytelną i pomocną recenzję?
  • beznadziejny :-/
  • Nie wiem co mnie podkusiło aby kupić ten zbędny gadżet. Zdecydowanie daje zbyt delikatny efekt, zwykły naturalny pumeks trze jak Bozia przykazała a ten cud techniki gila po pietach. Warczy niczym stara kosiarka, dodatkowo prędkość działania przypomina partię szachów. Głowica sciera się okropnie szybko, przez co często trzeba ją wymieniać. Cena jest kosmiczna i niestety przepłaciłam sromotnie za taki bubel. Jedynym plusem jest to, że nie trzeba się męczyć pocieraniem jak przy tradycyjnym pumeksie. Ale come on... bez przesady. Widać też trochę złuszczonego naskórka ale jedwabiście gładkich pięt niestety nie zauważyłam. Nie polecam.

Używam tego produktu od: ponad 2 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: jedna głowica

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Hedera_helix za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie TAK!!!
  • Mimo porażającej ceny zdecydowałam się go kupić, ze względu na problematyczna skórę stóp, z która bezskutecznie walczę od wielu lat. Pilnik pozwolił mi wreszcie pokazać stopy światu bez najmniejszego wstydu, przy czym używam go codziennie! Z jednej strony jest na tyle delikatny, że na pewno sie uszkodzę sobie nim skóry, z drugiej strony, jest na tyle skuteczny, że z powodzeniem zdziera martwy naskórek, który tworzy się po całym dniu. Pilnik w porównaniu z klasycznymi pumeksami, czy innymi wynalazkami nawet tej samej firmy, jest bardzo wygodny w użyciu. Codziennie wieczorem przejeżdżam nim poduszki palców i pięty, co zajmuje mi dosłownie 3 minuty, a efekt jest piorunujący - gładkie stopy, bez zgrubień, zrogowaceń. Na to zawsze stosuje krem nawilżający. Poza efektem wizualnym, uwielbiam też odczucie zaopiekowanych stóp - dosyć relaksujące uczucie.

Poza ceną minusem jest głośne działanie.

Ilość zużytych opakowań: wystarczy jedno opakowanie

Chcesz pochwalić sliveczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • za słaby za drogi
  • Ja też go dostałam w prezencie i trochę cieszę się, że sama za niego nie zapłaciłam. Działa tak powoli, że właściwie ciągle nie wiem, czy powinno się go używać, gdy ma się i tak idealnie gładką skórę, bo i tak nic nie da, czy jak ma się mocno zgrubiały naskórek, bo może wtedy zauważyłoby się jakąś różnicę. Ale chyba większość z nas jest gdzieś pośrodku, w takiej sytuacji zupełnie nie polecam. Nie rozstałam się jednak z moim kilkunastoletnim naturalnym pumeksem.

Ilość zużytych opakowań: 1 rolka

Chcesz pochwalić zuzannapik za czytelną i pomocną recenzję?