Inebrya, Color (Farba do włosów)

Powiększ Inebrya, Color (Farba do włosów)

Zgłoszony przez goldika

Farby do włosów firmy Inebrya zapewniają perfekcyjne pokrycie siwych włosów oraz naturalną koloryzację. Szeroka gama odcieni i refleksów pozwala uzyskać głębokie oraz pełne blasku kolory. Formuła bogata w aktywne składniki takie jak olejek z ziaren lnu oraz ekstrakt z aloesu chroni skórę głowy oraz odżywia włosy podczas procesu farbowania.

• dla moich włosów najlepsza
  • Na wstępie zaznaczam, że moje włosy i skóra głowy nie lubią się z farbami koncernu l'oreal (Majirel, Kerastase, itd.). Do tej pory używałam farb różnych producentów - najbardziej lubiłam się z Alfaparf'em,.

Ta farba to dla mnie prawdziwe odkrycie:

+najdłużej ze wszystkich trzyma kolor (a farbuję czerwonymi odcieniami 6.66 i 8/66, więc wiadomo, jak te łobuzy się wypłukują)
    +ładnie wychodzi nawet na niższych wodach 3% i 6%
    +nasycone odcienie zgodne z numeracją/wzornikiem
    +naprawdę nie niszczy włosów
    +nie powoduje wypadania włosów
    +dość szeroka, sensowna paleta kolorów
    +nic nie swędzi
    +bardzo przyjemny zapach, jak nie farba
    +miłym dodatkiem są mixtony
    +cena/jakość/wydajność

Kupuję tą farbę za ok. 20 zł + przesyłka, przy włosach nieco poniżej ramion starcza mi na 1 pełne farbowanie + 3x odrosty, więc jak dla mnie super.

Minusów nie zaobserwowałam

Jak znudzi mi się czerwień (czyli pewnie za jakieś kilka miesięcy), będę testować również inne odcienie.

Ilość zużytych opakowań: 2,5

Chcesz pochwalić evelinek_r za czytelną i pomocną recenzję?
  • Odżywia włosy!!!
  • Plusy:
    -wydajna
    -dobrze sie rozprowadza, gęsta trzyma się włosów
    -ładnie pachnie
    -śliczna paleta kolorów
    -włosy się błyszczą

Minusów nie widzę. Użyłam koloru 8.34. Wyszedł na początku bardziej jak 8.46 ale po kilku myciach zrobił się bardziej złocisty jak miedziany. Włosy są miękkie i pełne blasku. Nieprównywalnie do Majirel, ktory wysuszył mi włosy i momentalnie się wypłukał. Myślę że trafiłam w 10!!!! Kupię ponownie!

M

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić angie83 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Prawie idealna 5.11+6%
  • Włosy do łopatek, grube, kolor wyjściowy: odrost średniobroązowy, długość poziom 4, końce prawie czarne. Ostatnio farbowane czarną szamponetką, która już wyblakła. Farbę zakupiłam internetowo za niecałe 30 zł z przesyłką. Zachęciła mnie duża pojemność, odcień i delikatność. Dla mnie farba jest prawie idealna. Na pierwszy raz zużyłam całą mieszankę, która nie mieściła się prawie w mojej fryzjerskiej miseczce Atutem jest to, że praktycznie nie smierdzi, mimo iż jest (?) z amoniakiem. Dobra konsystencja, nic nie spływa, nie szczypie,nie uczula (ale mnie nic nie uczula, a jestem weteranem farbowania). Bałam się, że nie pokryje odrostów, tzn., że odrost będzie jaśniejszy, ale na ulotce pisało, że farba nadaje się dla włosów od poziomu 4, więc niby moich i... wszystko ładnie się zgrało. Jestem zachwycona. Najpierw robiłam odrosty, a na ostatnie 10 minut przeciągnełam farbę po całości, żeby podbi kolor i nadać włosom blasku. To, z czym spotkałam się po raz pierwszy po tylu latach farbowania to miękkość włosów podczas spłukiwania farby. Właściwie nie trzeba było na nie nakłdać odżywki, ale i tak uzyłam zestawu do zakwaszania. Jeżli chodzi o odcień to jest ładny popiel, w świetle łazienkowym niestety są rudości, ale myślę, że kilka razy jeszcze zrobię 5.11 i odcień powinien się pogłębić. Zobaczymy jak się będzie wypłukiwać i blaknąć. Włosy nie są zniszczone, wypadło ich tyle co przy zwykłym myciu, dlatego farba stała się moim prywatnym hitem.

Używam tego produktu od: pierwsze farbowanie

Chcesz pochwalić Sovilo za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobra profesjonalna i wydajna farba
  • Od paru lat używam tej farby , ostatnio przezucilam sie na preference lorealal ze wzgledu na zmiane koloru ale tej uzywalam dlugo. Polecam pieknie ocienie blondu naturalnego ja mialam 9 . 9.1 , 10.1, i piekny odcien mega naturalnego 9.00 , jak chcecie miec wlosy naturalny jasny blond bez szarosci i zołci to ten 9.00 jest genialny i swietnie pokrywa siwe wlosy - tak jak u mojej mamy, farba jest bardzo delikana, ma swietny skład, nie smierdzi, bardzo wydajna 100 ml , ja odcien 9.00 nakladalam z woda 6% , moje naturalne wlosy to sredni popeiaty szary blond, kolor 9.00 jest mega naturalny , rowniutki od nasady po konce, dlugo sie trzyma, praktycznie farba nie wyplukuje sie, fajna cena - na allegro ok 20 zl , moja kolezanka uzywa jasnej czekolady 7.7 wychodzi cudny jasny czekoladowy braz, to najlepsza farba na rynku a mialam juz porownanie bo farbowalam innymi profesjonalnymi , ktore do tej sie nie umywają, np majirel czy koleston to badziewie, Bradzo wam polecam farbę inebrya.

Używam tego produktu od: od 5 lat
    Ilość zużytych opakowań: duzo moze 15

Chcesz pochwalić weganka711 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardo dobra, godna szczerego polecenia
  • Bardzo wysoka jakość, porównywalna do Itely Aquarely. Łagodna, bardzo skutecznie rozjaśniająca ciemny odrost, nie śmierdzi, a włosy są po niej gładkie i miłe. Stanowczo nie niszczy. Użyłam mieszanki perłowych rozjaśniających odcieni 12.8 i 11.2. Sam 12.8 był dla mnie zbyt słoneczny, choć śliczny. Po domieszaniu dymnego 11.2 wyszedł wspaniały, perłowy, delikatnie ochłodzony kolor. Farbka jest mało popularna, a szkoda. Jest warta znacznie więcej niż jej cena, bo na Allegro można ją kupić za niewielkie pieniądze, a jej duża pojemność sprawia, że przy robieniu samych odrostów można tubkę podzielić nawet na trzy razy. Gorąco i szczerze polecam.

Używam tego produktu od: na przełomie grudnia i stycznia
    Ilość zużytych opakowań: 2 całe, bo musiałam pofarbować całe włosy za pierwszym razem.

Chcesz pochwalić morelle za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra i bardzo wydajna
  • Oceniam kolor 5/0 z oxy 6%. Oxy miałam innej firmy.
    Własciwie mcromance napisała wszystko, co mozna o tej farbie napisać, a więc się podpisuję pod jej recenzją

Farba jest bardzo wydajna. Kolor trzyma się rewelacyjnie i nie spłukuje się.
    Na blond włosach może nabrać rudawego odcienia, ale można go gasić za pomocą niebieskiego mixtonu.
    Farba jest bardzo tania i bardzo wydajna.

Używam tego produktu od: użyłam raz
    Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Chcesz pochwalić Weronisia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra farba
  • Jak na razie jest to najlepsza farba do włosów jaką miałam.
    Oceniam odcień 5/0 kładziony z oxy 6%.

Plusy:
    - pieruńsko wydajna, ma 100 ml, a do tego potrzeba 150 ml oxydantu - starcza na wieki
    - pachnie ! - oryginalny oxydant jest perfumowany i po wymieszaniu z farbą przyjemnie pachnie, a zapach kojarzy mi się z jakąś maską lub odzywką od fryzjera - dzięki temu nie czuć wcale amoniaku,
    - włosy po farbowaniu są miękkie i nie wysuszają się z czasem jak to miałam przy drogeryjnych i Matrixie SoColor,
    - kolor jest pancerny przez jakieś pierwsze 3 miesiące, a potem zaczyna leciutko rudzieć, ale nie płowieje zbyt mocno (wystarczy przeciągnąć farbę po całości na max 10 minut przed końcem czasu farbowania dla odświeżenia koloru i będzie bosko),
    - cena na allegro w porównaniu do wydajności i efektu - śmiech na sali, bo tak tanio wychodzi
    - paleta odcieni dość bogata, a do tego są jeszcze mixtony.

Minus (który nie będzie minusem dla większości ludzi):
    - zbyt wydajna, jeśli jesteś osobą, która lubi często zmieniać odcień farby, ale nie lubi marnować zakupionych produktów

Ja nadal będę szukać jeszcze lepszej farby, ale jak coś to już wiem do czego mogę wrócić "na pewniaka".

Ilość zużytych opakowań: 1 tubka farby + 150 ml oxydantu

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić mcromance za czytelną i pomocną recenzję?