Avon, Love EDT

Powiększ Avon, Love EDT

Zgłoszony przez karolinka18

Odkryj nowy zapach Avon `Love`. Dzięki niemu poczujesz się kochana zawsze i wszędzie dzięki romantycznej kompozycji czerwonych owoców i płatków róż w czułych objęciach wanilii.

Kategoria: kwiatowo - owocowa

Nuty zapachowe:
nuta głowy: pomarańcza, soczyste owoce, kwiat jabłoni
nuta serca: konwalia, płatki róży, jaśmin
nuta bazy: białe drewno, wanilia, piżmo

• Romantyczne, pachną 15 minut
  • Super perfumy, czuć je 15 minut maksymalnie! Żenująca jakość, producent by się wstydził, nie wierzę, że są osoby, które lubią powtarzać aplikację perfum co 15 minut. Intensywność żadna, ciężko określić co się w ogóle czuje, jeśli się mało czuje, ale spróbuję: kwiat jabłoni, konwalia, płatki róży, jaśmin. Te wszystkie składniki należy wziąć w ilości jeden i pomieszać z toną wody, tym oto sposobem uzyskamy ten zapach, czyli zapachu praktycznie brak. Gdzie to piżmo, gdzie ta wanilia? Na pewno nie w moim flakoniku.
    Nie mam pojęcia, dlaczego takie rzeczy powstają, nie mogę znaleźć zastosowania dla niego.
    Cena niska, ale najodpowiedniejszym zachowaniem byłoby rozdawanie go za darmo.
    Flakon w porządku.
    Ja jednak podziękuję za takie Love.

Używam tego produktu od: tydzień
    Ilość zużytych opakowań: jak na tydzień bardzo spory ubytek - teraz będą perfumami do wnętrz

Chcesz pochwalić mylengrave za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

depilacja brwi

• Trwałość tragiczna ;(
  • Zamówiłam te perfumy zauroczona pięknym, słodkim i romantycznym zapachem. Nie spodziewałam się tak marnej trwałości. A szkoda bo zapach naprawdę mi się spodobał, w dodatku buteleczka jest przecudna

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 cała buteleczka

Chcesz pochwalić Weronika_12 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nigdy więcej
  • po rozpyleniu czuć przez dłuższy czas odór alkoholu, potem na chwilkę całkiem przyjemny różany zapach (tylko za ten moment jedna gwiazdka), a później nie czuć już zupełnie niczego. ulatniają się błyskawicznie

Używam tego produktu od: tygodnia

Chcesz pochwalić evvivalarte za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem bardzo zadowolona
  • Plusy:
    - śliczne opakowanie
    - cena adekwatna do jakości
    - perfumy długo się utrzymują
    - bardzo kobiecy, subtelny i romantyczny zapach
    Minusy:
    - brak
    Jestem bardzo zadowolona z tego produktu.Zapachjest idealny dla mnie. Jednak jeżeli ktoś gustuje w mocniejszych, bardziej wyrazistych perfumach to odradzam.

Ilość zużytych opakowań: 2 sztuki

Chcesz pochwalić blackheartbiffy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Luksusowa mgiełka
  • Miałam tę wodę. Zapach bardzo ładny. Taki słodkawo- kwaśny .Lekko pudrowy. To właśnie mnie skusiło. Początkowo zaczyna się orzeżwieniem pomarańczowo- jabłkowy. Po chwili dołanczają kwiaty .Roża z jaśminem i konwalią - cudowna wiosenka. Bardzo faje tonacje. Wnilia z piżmem ładnie otula i osładza. Wszystko byłoby fajne gdyby nie słaba trwalość. Szkoda. Buteleczka prosta klasyczna z fikuśn kokardą. Potraktowałam ją jak mgiełkę, bo często musiałam poprawiać. Miałam przyjemność odświeżenia, bo używałm jej latem.

Używam tego produktu od: od pół roku

Chcesz pochwalić Luana5 za czytelną i pomocną recenzję?
  • przyjemny
  • Ładny, delikatny i pudrowy. To jest najlepsze określenie tego zapachu. Zdecydowanie na lato. Bardzo subtelny zapaszek. Uwielbiam róże, więc bardzo przypadł mi do gustu. Trwałość cieniutka, ok. 1 godziny.

Ilość zużytych opakowań: jedno, pełnowymiarowe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić errola za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny zapach dla mnie
  • Nigdy nie kupowałam perfum czy wód toaletowych droższych niż 20zł, bo uważałam, że to strata pieniędzy, bo równie fajnie pachnieć można za dychę. Avon Love w katalogu stoi za jakieś 20-30zł, więc się wahałam, choć zapach na papierze wydawał się obiecujący, no to zamówiłam. I od pierwszego spryskania jestem niezmiennie zachwycona. Cudowny świeży, owocowy zapach. Nie lubię zapachów mocno słodkich, a Love jest taki słodko-kwaśny, delikatny, subtelny, nie jest duszący jak na przykład zapach Heidi Klum surprise. Uwielbiam uwodzić mojego faceta kuszącym zapachem, a Avon Love nadaje się do tego idealnie. Sprawia, że czuję się dodatkowo atrakcyjna i seksowna. Najlepsze perfumy, jakie miałam.
    No i ten przeuroczy flakon. Ideał.

Używam tego produktu od: około 4 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić ZofiaBalcer za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wiosenny i delikatny
  • Urzekł mnie prosty flakonik z kokardką nadrukowaną na buteleczce. Kiedy zobaczyłam różowy kartonik, w jaki zapakowany jest zapach, byłam tym bardziej zauroczona.
    W praktyce jednak zapach jest delikatny, kojarzy mi się z wiosną, tym, co ulotne. Nie czuję go na sobie już po kilku chwilach, chłopak jeśli jest blisko coś tam wyczuwa, ale nie da się ukryć, że nie jest to zbyt mocny zapach i nie utrzymuje się na skórze zbyt długo. Na pewno jest lekki i sympatyczny, nikogo nie "zmęczy", myślę, że wart swojej ceny - zwykle około 30 zł w promocji.

Używam tego produktu od: kilku miesięcy - mam kilka zapachów do wyboru, sam za pewne jest mało wydajny
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić sunshine29 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Piękny aczkolwiek zbyt krótkotrwały zapach.
  • W katalogu zapach był dośc obiecujący. postanowiłam zakupić. W rzeczywistości nie pachniał identycznie jak na pachnącej stronie, ale równie ładnie. No i jak niestety na wodę toaletową Avon przystało kompletnie nietrwały. Nie mija pół godziny i po zapachu nie ma najmniejszego śladu. Na lato wypsikam się nim i posłuży jako mgiełka do ciała. Niestety nie pozostanie moim ulubieńcem, do którego będę wracać.
    Mimo pięknego zapachu nie polecam nawet na wypróbowanie.

Używam tego produktu od: niecałego miesiąca.
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie zużycia 1

Chcesz pochwalić ajatakanieuczesana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Beznadzieja
  • Zapach bardzo ładny, ale... przez góra pół godziny...
    Po tym czasie kompletnie nic nie czuć... Tak nietrwałych perfum chyba nigdy nie miałam... Nawet jak się popsikałam ogromną ilością od stóp do głów nie zmieniło to niczego...
    Daje jedną gwiazdkę za ładny zapach i fajne opakowanie, ale i tak zdecydowanie nie polecam!!!

Chcesz pochwalić myszka8914 za czytelną i pomocną recenzję?