Avon, Love EDT

Powiększ Avon, Love EDT

Zgłoszony przez karolinka18

Odkryj nowy zapach Avon `Love`. Dzięki niemu poczujesz się kochana zawsze i wszędzie dzięki romantycznej kompozycji czerwonych owoców i płatków róż w czułych objęciach wanilii.

Kategoria: kwiatowo - owocowa

Nuty zapachowe:
nuta głowy: pomarańcza, soczyste owoce, kwiat jabłoni
nuta serca: konwalia, płatki róży, jaśmin
nuta bazy: białe drewno, wanilia, piżmo

• Idealny zapach dla mnie
  • Nigdy nie kupowałam perfum czy wód toaletowych droższych niż 20zł, bo uważałam, że to strata pieniędzy, bo równie fajnie pachnieć można za dychę. Avon Love w katalogu stoi za jakieś 20-30zł, więc się wahałam, choć zapach na papierze wydawał się obiecujący, no to zamówiłam. I od pierwszego spryskania jestem niezmiennie zachwycona. Cudowny świeży, owocowy zapach. Nie lubię zapachów mocno słodkich, a Love jest taki słodko-kwaśny, delikatny, subtelny, nie jest duszący jak na przykład zapach Heidi Klum surprise. Uwielbiam uwodzić mojego faceta kuszącym zapachem, a Avon Love nadaje się do tego idealnie. Sprawia, że czuję się dodatkowo atrakcyjna i seksowna. Najlepsze perfumy, jakie miałam.
    No i ten przeuroczy flakon. Ideał.

Używam tego produktu od: około 4 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić ZofiaBalcer za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wiosenny i delikatny
  • Urzekł mnie prosty flakonik z kokardką nadrukowaną na buteleczce. Kiedy zobaczyłam różowy kartonik, w jaki zapakowany jest zapach, byłam tym bardziej zauroczona.
    W praktyce jednak zapach jest delikatny, kojarzy mi się z wiosną, tym, co ulotne. Nie czuję go na sobie już po kilku chwilach, chłopak jeśli jest blisko coś tam wyczuwa, ale nie da się ukryć, że nie jest to zbyt mocny zapach i nie utrzymuje się na skórze zbyt długo. Na pewno jest lekki i sympatyczny, nikogo nie "zmęczy", myślę, że wart swojej ceny - zwykle około 30 zł w promocji.

Używam tego produktu od: kilku miesięcy - mam kilka zapachów do wyboru, sam za pewne jest mało wydajny
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić sunshine29 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Piękny aczkolwiek zbyt krótkotrwały zapach.
  • W katalogu zapach był dośc obiecujący. postanowiłam zakupić. W rzeczywistości nie pachniał identycznie jak na pachnącej stronie, ale równie ładnie. No i jak niestety na wodę toaletową Avon przystało kompletnie nietrwały. Nie mija pół godziny i po zapachu nie ma najmniejszego śladu. Na lato wypsikam się nim i posłuży jako mgiełka do ciała. Niestety nie pozostanie moim ulubieńcem, do którego będę wracać.
    Mimo pięknego zapachu nie polecam nawet na wypróbowanie.

Używam tego produktu od: niecałego miesiąca.
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie zużycia 1

Chcesz pochwalić ajatakanieuczesana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Beznadzieja
  • Zapach bardzo ładny, ale... przez góra pół godziny...
    Po tym czasie kompletnie nic nie czuć... Tak nietrwałych perfum chyba nigdy nie miałam... Nawet jak się popsikałam ogromną ilością od stóp do głów nie zmieniło to niczego...
    Daje jedną gwiazdkę za ładny zapach i fajne opakowanie, ale i tak zdecydowanie nie polecam!!!

Chcesz pochwalić myszka8914 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Banał
  • Perfumy te dostałam od męża. Niestety nie trafił zapachem w mój gust. Zapach bardzo pospolity. Kolejnym minusem jest to, że jest strasznie nietrwały.

Używam tego produktu od: bardzo dawna
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie użycia pierwszego

Chcesz pochwalić martus283328 za czytelną i pomocną recenzję?
  • taki sobie zapaszek
  • kupiłam ten zapach, bo skusiłam się piękną reklamą w katalogu i całkiem ciekawymi nutami zapachowymi. gdy go dostałam, popsikałam sobie nadgarstek i stwierdziłam ze jest ok. Tyle że, po kilkunastu minutach chciałam się pochwalić siostrze co zakupiłam, wystawiłam nadgarstek a ona stwierdziła... że nic nie czuje. No właśnie...
    zacznijmy od plusów:
    * ładna buteleczka i wygodna,
    Niestety na tym się kończą plusy tego produktu.
    Jest w ogóle nie trwały. Można go wypsikać całego na siebie ale i tak po chwili się go nie czuje.
    Więc przestrzegam, szkoda kasy, dałam za niego 29,99 ale lepiej dołożyć i kupić coś trwałego..

Chcesz pochwalić zalisia100 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Em...nie
  • Zapachy Avonu nie budzą we mnie żywszego bicia serca, nie jestem jednak do nich uprzedzona. Ten kupiłam, gdyż cena była niska i opakowanie urocze. Niestety, więcej zalet to pachnidło nie ma. Do zapachu nic nie mam - taki przeciętny, kwiatowo - owocowy zapach, jakich wiele. Jest jednak wybitnie nietrwały - po 20 minutach w ogóle go nie czuć. Z tego powodu, go nie polecam.

Chcesz pochwalić nimueg za czytelną i pomocną recenzję?
  • Takie sobie.
  • Jeśli chodzi o zapach to podoba mi się. Problem w tym, że to zapach tak ulotny jak ta miłość. Ogólnie byłam przyzwyczajona, że wody toaletowe z avonu są raczej trwałe, a tu dosyć przykra niespodzianka. Buteleczkę kupiłam za 29,99, więc majątku nie wydałam, ale następnym razem spróbuję czegoś innego.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić paulinka207 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie warto
  • Kupiłam wodę sugerując się stroną zapachową w katalogu i przystępną ceną 29,99. Strona zapachowa wcale mnie nie urzekła ale pomyślałam, że może na skórze woda będzie przyjemna i w miarę trwała, tak jak Celebre, co do trwałości niektórzy mają zarzuty, a która dla mnie jest chyba najbardziej trwałą i ulubioną wodą avonową z tej średniej półki. Nie wyczuwam w wodzie Love ani róży, ani pomarańczy, po prostu nic. W pięć minut po pryśnięciu przez chwilę wydaje się, że może coś z tego będzie, a za chwilę nie czuć już prawie nic tylko jakąś pozostałość po zapachu dziwnym, jakby przeterminowanym, zwietrzałym. Zawiodałam się, bo spodziewałam się chociaż minimalnej trwałości, a tak nie będzie pożytku nawet zużywając ją na zapach do łazienki. Nie polecam, bo naprawdę nie warto.

Używam tego produktu od: trzech dni
    Ilość zużytych opakowań: 1 butelka 50 ml

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić 22Nina za czytelną i pomocną recenzję?
  • taki sobie...
  • Do zakupu skusiła mnie strona zapachowa- która dość obiecujaco zapowiadała nowy zapach. Buteleczka ładna, ale cóż...w rzeczywistości zapach nie robi większego szału- czuć duży mix owoców, kwiatów, mix bardzo nietrwały w dodatku, bo nawet ubrania nie pachną nim na drugi dzień.

Ilość zużytych opakowań: 1 - w trakcie

Chcesz pochwalić asiunia530 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij