Eveline, Diamonds & 24k Gold, Serum na twarz i szyję 5 w 1

Powiększ Eveline, Diamonds & 24k Gold, Serum na twarz i szyję 5 w 1

Zgłoszony przez malwi73

Przełomowy program przeciwzmarszczkowy opracowany w laboratorium Eveline Cosmetics, który łączy skuteczność naturalnych składników aktywnych z najnowszymi osiągnięciami kosmetologii i medycyny estetycznej.
Nowa, luksusowa formuła serum, bogata w czyste 24 - karatowe złoto oraz unikalną kompozycję substancji czynnych, pobudza naturalną witalność komórek, hamuje proces powstawania zmarszczek, intensywnie nawilża i wygładza. Poprawia gęstość skóry, zwiększa sprężystość i elastyczność naskórka. Intensywnie napina i ujędrnia. Wzmacnia strukturę, rzeźbi kontury i modeluje owal twarzy. Synergiczne działanie składników aktywnych zapewnia wyraźną redukcję zmarszczek. Serum intensywnie odżywia, pozostawiając skórę gładką i sprężystą. W widoczny sposób odbudowuje skórę, dodając jej młodzieńczego blasku.

• słabe to serum
  • Produktu tego na szczęście nie kupiłam sama, bo bardzo bym się zawiodła.
    Opakowanie bardzo fajne z pompką, przy końcu cięzko było produkt wydłubać
    Fajnie sie go używalo, ja stosowałam na noc pod krem nawilżający. Szybko się wchłania. ma fajny lekko perfumowany zapach, który nie każdemu przypadnie do gustu. Niestety nie widziałam wielkich rezultatów po nim.. Poza lekkim nawilżeniem nie zauważyłam absolutnie nic. Tak sobie myślę, że może moja skóra jest w zbyt dobrym stanie na ten produkt, może gdybym miała skórę bardzo zniszczoną, może byłyby lepsze efekty. Na razie nie wrócę do niego.

Chcesz pochwalić malwi73 za czytelną i pomocną recenzję?
  • przyjemne niedrogie wygładzanie
  • To jest moje pierwsze serum, nigdy nie kupowałam tego typu kosmetyków, jedynie testowałam próbki. Nie mam głębokich zmarszczek.

Po użyciu moja skóra jest naprawdę wygładzona i nie stosuje już żadnej bazy, ewentualnie nakładam delikatny krem pod makijaż. Mam cere mieszaną, która często się błyszczy nie tylko w strefie T, a najgorsze zawsze są suche skórki, przez które mam problem z równomiernym nakładaniem fluidu/pudru w kamieniu, a także małe nierowności spowodowane bliznami po niewielkim trądziku.

Od razu po pierwszym użyciu byłam zachwycona, wygłądzona przyjemnie pachnąca skóra, po paru dniach stosowania na noc i na dzień znikneły mi suche skórki (na pewno wpłynął też na to nowy krem i regularne peelingi , ale nawet jak zmieniłam krem i nie stosowałam już tak regularnie peelingu, a serum dalej codziennie - skórki się nie pojawiają).

W końcu nie mam problemu z nakładaniem makijażu i bardzo podoba mi się nietłusta leciutka konsystencja.

Plusy:
    - wygodne opakowanie z pompką
    - łatwo się rozprowadza
    - ładnie pachnie
    - delikatnie wygładza cerę już od pierwszego zastosowania
    - nie zapycha
    - świetnie nawilża
    - niedrogie

Minusy:
    - mi jakoś szybko schodzi, jestem w połowie, używam miesiąc dwa razy dziennie, chociaż w sumie jedna buteleczka na niecałe dwa miesiące za 25zł to nie taki wydatek
    - racja, z głębszymi nierównosciami nie robi w sumie nic.

Nie daje KWC, bo chyba za krótko jeszcze stosuje.

Chcesz pochwalić morgiss za czytelną i pomocną recenzję?
  • Warto kupić
  • Omawiane serum dostałam w prezencie. Podchodziłam do niego z rezerwą do chwili kiedy to na YT jedna z vlogerek je chwaliła pod niebiosa! Od razu zapragnęłam używać i nie żałuję!

Zalety:
    - dostępność
    - idealne opakowanie - buteleczka z niezawodną pompeczka
    - idealna konsystencja - jakby żel wodny
    - bardzo wydajny - używam od tego roku i dopiero połowę zużyłam
    - cena
    - pięknie pachnie - świeży owocowo - cytrusowy aromat
    - wchłania się w mgnieniu oka
    - jedna pompka wystarcza na pół twarzy
    - dobrze nawilża twarz
    - niweluje niewielkie zmarszczki - pięknie wypełnił pionowe zmarszczki między brwiami
    - nie podrażnia ani nie wysusza skóry

Minusy:
    - nie radzi sobie z głębszymi i zadawnionymi zmarszczkami np poziomymi na czole

Mimo wszystko kupie ponownie te serum. Warty uwagi kosmetyk.

Używam kosmetyku od 2 - go stycznia 2014 roku

Chcesz pochwalić kudlik_kk za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij