Londa, Londacolor Color Cream

Powiększ Londa, Londacolor Color Cream

Zgłaszająca osoba: mek

Farba zapewnia perfekcyjne pokrycie siwych włosów, trwałe i lśniące kolory. Nowa odżywka z prowitaminą B5, witaminą E i filtrem UV stabilizuje efekt koloryzacji nadając włosom wyjątkowy połysk i miękkość. Zawiera toluylenodiaminię, nadtlenek wodoru.

W opakowaniu są: 1 tuba farby do włosów w kremie - 50 ml, 1 butelka fluidu utleniającego - 50 ml, 1 saszetka odżywki - 10 ml, rękawiczki i instrukcja użycia.

Cena: 10 - 12 zł

• Bardzo dobra farba
  • Jedyna farba, do której wracam regularnie. Wypróbowałam już większość farb dostępnych w drogeriach i każda z nich wypada dość blado przy starej, poczciwej Londzie. Używałam L'oreala, Welli, Garniera i mnóstwa innych, które "pielęgnowały i nie niszczyły włosów" - co z tego, skoro po kilku myciach albo zmywały się do paskudnych rudości, albo znikały z włosów zupełnie, a wosy wyglądały po nich jak wypłowiałe siano.
    Londa może odrobinę wysusza włosy, ale od czego są odżywki i maski? Farba jest łatwa w nałożeniu, dosyć wydajna- 1 op. wystarcza na włosy sięgające łopatek. Równomiernie pokrywa włosy, nawet te siwe. Ma mnóstwo fajnych odcieni, moim ulubionym jest 25 ciemny popielaty blond. Faktycznie kolory wychodzą ciemniejsze niż na opakowaniu, ale po kilku myciach zbyt ciemna barwa znika i pozostaje wspaniały, pełen refleksów kolor - dokładnie ten z opakowania. Kolor trwa aż do następnego farbowania i wygląda bardzo naturalnie.
    Cena jest niska, więc warto spróbować.
    Ja szczerze polecam tę farbę.

Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić vega_80 za czytelną i pomocną recenzję?
  • sama nie wiem...
  • Farbowałam burgundem kolor nie do końca zgadzał się z tym na opakowaniu, zaraz po farbowaniu były strasznie ciemne, ale po 2-3 myciach zeszło do ślicznego fioletu. Byłabym bardzo zadowolona, gdyby ten kolor pozostał, niestety obecnie mam jakąś winną czerwień (po 10 dniach, myję włosy codziennie) i najgorsze, że nadal się zmywa, a że jestem wyczulona, już widzę te prześwity rudego. Czym bym nie farbowała, zawsze zejdzie do rudego, jakieś 6miesięcy temu ostatni raz robiłam Płomienną Iskrą Joanny, chociaż ten kolor trzymałam długo, prawie rok, eksperymentowałam z Joannową Maliną, ciemnymi czerwieniami Palette i Garniera - wszystko schodzi do rudego i nie wiem, może to wina tej Joanny? W każdym razie o trwałości koloru do 8 tygodni nie ma mowy. Niszczy włosy zauważalnie, ale z jakimiś odżywkami dają radę, ba, gdyby kolor nie schodził, można by było przeboleć ten fakt, bo naprawdę był powalający. Trochę trudno się rozrabia i śmierdzi niesamowicie, ostrą, rażącą chemią.

Mimo to chyba dam jeszcze jedną szansę, może za drugim razem złapie i nie będzie tak schodzić?

Używam tego produktu od: raz, farbowane 10 dni temu
    Ilość zużytych opakowań: 2 na jedno farbowanie

Chcesz pochwalić selena004 za czytelną i pomocną recenzję?
  • całkiem przyjemna
  • Dawno temu gdy szalałam z kolorami włosów używałam właśnie tej farby, kolor oberżyna bądź śliwkowa oberżyna. Była to bardzo fajna farba, nadawała włosom piękny głęboki kolor, nie wysuszała zbytnio..włosy były miękkie i błyszczące...Jedyną wadą było to że kolor bardzo szybko się zmywał i z czasem przechodził w winną rudość / ten kolor również był super chociaż nie zamierzony /
    Nie kupię już tej farby bo już dawno zakończyłam przygodę z szalonymi kolorami i wróciłam do mojego słonecznego blondu Używam tego produktu od: dawno temu
    Ilość zużytych opakowań: chyba 4

Chcesz pochwalić jola0078 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra
  • Plusy:
    * doskonale pokrywa
    * kolor taki jak na opakowaniu
    * cena
    * nie niszczy mi włosów

Minusy:
    * kolor szybko się spłukuje mimo, że farba stała

Ogólnie jestem zadowolona z tej farby i nawet jeśli próbuję farb innych firm, zawsze wracam do Londy. Nie wiem jak z blondami ale hebanowy brąz oraz ciemny brąz bardzo ładnie i naturalnie wychodzi. )

Używam tego produktu od: paru miesięcy

Chcesz pochwalić myCh za czytelną i pomocną recenzję?
  • taka w miarę
  • również bardzo lubię tą farbę. głównie za to że nie śmierdzi tak strasznie jak inne, włosy długo są pełne koloru i blasku, cenowo bardzo przystępna tylko mam wrażenie że jednak troszkę niszczy włosy...Używam tego produktu od:roku
    Ilość zużytych opakowań:kilka

Chcesz pochwalić martaaa509 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ja lubię
  • kupuję tę farbę od jakiegoś czasu i powiem, że bardzo ją lubie jest o wiele lepsza od Palette, Garniera itp itd. nie niszczy bardzo włosów. Strasznie śmierdzi ale to najmniejszy problem.Używam koloru "czerwień owocu granatu" i jestem zadowolona Na moje włosy do łopatek używam niecałe 2 opakowania.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 8?

Chcesz pochwalić Nakuś za czytelną i pomocną recenzję?
  • całkiem całkiem
  • Kolor ciemny brąz wyszedł bardzo ładny - taka gorzka czekolada, prawie czerń, ale jednak nie czerń

Farba średnio się rozrabia, ale po rozrobieniu nakłada się w miarę dobrze. O dziwo nie śmierdzi tak mocno jak inne farby ! Ogromnym plusem jest fakt, że farba równomiernie pokrywa włosy - mialam jasniejsze wlosy przy glowie, dół ciemniejszy i farba pokryła włosy równomiernie. Trochę wysusza włosy - jak zresztą każda farba. Niesety dość szybko się spłukuje, dlatego będę szukała trwalszej farby.

Używam tego produktu od: farbowałam się niecały miesiąc temu

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kleopatre za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • ognista czerwień to nie jest..
  • zazwyczaj czerwone farby płowieją, po tygodniu od farbowania zaczynają robić się rude.
    z tą oczywiście było tak samo.
    ciężko się ją rozrabia, ale konsystencja jest całkiem okej.
    trochę swędziała mnie głowa, a włosy były gorące jak nigdy, ale da się przeżyć.
    kolor wyszedł czerwony, ale rudo-czerwony, a zdjęcie na opakowaniu wskazywało na piękny, wyrazisty kolor. żałowałam, że odeszłam od mojego garniera, ale tamten nie spłukiwał się i w krótkim czasie miałam okropne odrosty, więc wolałam kupić farbę, która się zmyje równomiernie. Jak na razie minął tydzień, włoski są rude z czerwoną poświatą, ogólnie jestem zadowolona. są bardzo miękkie, ale to chyba dzięki nowej odżywce..
    ale wiem, że jeśli nałożyłabym tę farbę na moj naturalny kolor [bardzo ciemny blond], to wyszłyby pomarańczowe, bo właśnie takie wyszły na odrostach. na szczęście miałam już czerwony podkład na reszcie. po 2 dniach wszystko się unormowało.
    przepraszam za chaotyczność notki.

Używam tego produktu od: raz, tydzień temu

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić xdjc za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo ładne blondy
  • Miałam włosy karmelkowo-złociste zachciało mi się wrócić do blondu. Rozjaśniłam rozjaśniaczem, po jakimś czasie poprawiłam Palette ale włosy były żółte! Dopiero platynowo-srebrna Londa zneutralizowała tę żółć i w końcu mam śliczny popielaty blond. Farba przyjemna w użyciu nie śmierdzi tak jak Palette. Trochę wysusza ale w końcu to farba. Trochę odżywek i będzie ok.

Polecam.

Ilość zużytych opakowań: w sumie chyba 5

Chcesz pochwalić Mn1s1ek za czytelną i pomocną recenzję?
  • zawsze do niej wracam.
  • Jedyna farba, z której jestem w 100% zadowolona. Odpowiada mi jej konsystencja, zapach, efekt końcowy. Owszem - wychodzi nieco ciemniejsza niż na opakowaniu,ale to nie trwa długo i co ciekawe, gdy już ten ciemny się zmyje (3-4mycia)zostaje kolor deklarowany przez producenta i ten się już tak szybko nie zmywa. Ja używam nr 42 ciemny kasztan i zawsze wracam do tej farby po mniej lub bardziej udanych eksperymentach z droższymi farbami (Casting, LOreal Preference). Nie niszczy włosów (tzn. pewnie niszczy, jak to farba, ale z moich raczej słabych włosów - siana nie zrobiła, a używałam jej wiele razy). Używa jej również moja rodzina (Świetlany blond nr 18 i Czerwień owocu granatu). I też wychodzą ładnie, intensywnie. A blond nie jest żółty jak cytryna;-)
    Ja swój ciemny kasztan(42) uwielbiam i właśnie kupiłam kolejne opakowanie, by uporać się z 3krotnie droższym LOrealem który mimo zapewnień producenta - spłukuje mi się do blondu/rudego w tempie expresowym
    Polecam Londę, nigdy mnie i nie tylko, nie zawiodła

Używam tego produktu od: 3-4 lat
    Ilość zużytych opakowań: wiele, bo znalazłam swój wymarzony kolor.

Chcesz pochwalić anibiaa za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij