Powiększ Procter & Gamble, Pantene Pro-V, Nature Fusion, Oil Therapy Elixir with Argan Oil (Serum do włosów z olejkiem arganowym)

Zgłoszony przez Pojemnosc2400

Serum Pantene Pro-V Nature Fusion Oil Therapy powstało dla intensywnej regeneracji zniszczonych i suchych włosów. Lekka receptura kosmetyku wzbogacona w odżywczy olejek arganowy odbudowuje włókna włosów, wyraźnie poprawia ich kondycję i przywraca im zdrowo lśniący wygląd. Wysoką skuteczność w codziennej pielęgnacji serum zawdzięcza innowacyjnemu połączeniu technologii Pro-V z siłą samej natury zawartą w odżywczym olejku. Serum skutecznie chroni włosy przed uszkodzeniami i nadaje im wspaniałą lekkość przez 24 godziny.
Efekty działania maski widoczne są już po 2 minutach od nałożenia.
Produkt testowany dermatologicznie.
Odpowiedni do suchych i zniszczonych włosów.

Cena: ok. 22zł / 100ml

• Wspaniały!
  • Ja też nie przepadam za tym producentem,a to serum dostałam w prezencie.
    Używałam w lecie,mam włosy do łopatek, przesuszone, rozdwojone końcówki.Żeby rozczesać włosy po myciu musiałam mieć odżywkę z silikonem i ledwo ją spłukiwałam.
    Tego olejku nakładałam 2 takie porcje,potem 3-4.Włoski były super śliskie,jak po użyciu jedwabiu w płynie Biosilk,nie były absolutnie tłuste.
    Zapach jest przecudowny,idealny na wakacje,taki słoneczny,radosny,do tej pory nie daje mi spokoju,co to za nuta zapachowa.Chciałbym mieć kosmetyki do ciała w tym zapachu

Niestety nie mogłam go dostać w Rossmanie,a do hipermarketów nie chodzę,więc kupiłam tego typu olejek Bielendy-beznadziejny.Już nie będę kombinować,tylko
    następnym razem będę szukać do skutku.

Używam tego produktu od: 5 m-cy temu
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Chcesz pochwalić xandra78 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może być.
  • Kupiłam go całkiem przypadkowo. Nie jestem fanką kosmetyków pantene dlatego chciałam go wypróbować jednak nie zachwycił mnie.

PLUSY :
    + wydajność
    + cena - kosmetyk starcza na dość długo więc 15 zł to nie jest wygórowana cena
    + zapach ale tylko na początku - potem śmierdzi alkoholem
    + dostępność

MINUSY:
    - konsystencja - zbyt wodnista trzeba uważać żeby nie spłynął z dłoni
    - zapach - po rozgrzaniu w dłoniach bardziej czuć alkoholem
    - zapach krótko utrzymuje się na włosach

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić gabcia26 za czytelną i pomocną recenzję?
  • rozczarowanie
  • Wcześniej używałam olejku arganowego do włosów innej marki i byłam bardzo zadowolona ale chciałam spróbować innego w niewygórowanej cenie.
    Niestety zupełnie się rozczarowałam.
    Moje włosy są ostatnio przesuszone i z rozdwajającymi się końcówkami, chciałam je trochę podratować ale przy używaniu tego olejku nie zauważyłam kompletnie żadnego efektu. Włosy nadal są suche i matowe, nie dostrzegam żadnej różnicy, włosy wyglądają dokładnie tak jakbym nie używała żadnej odżywki.
    Daję mu jeszcze szansę, podejrzewam że ilość olejku arganowego w tym kosmetyku jest niewielka i może trzeba używać większą ilość żeby dało to jakikolwiek efekt, spróbuję a jeśli nie będę musiała kupić inny kosmetyk.

Chcesz pochwalić stokrottka2 za czytelną i pomocną recenzję?
  • totalnie zbędny produkt.
  • Skuszona olejkiem arganowym w nazwie, niewiele myśląc kupiłam ten produkt. Jakie było moje zaskoczenie, kiedy po pierwszym użyciu pierwszą nutą zapachową, jaką poczułam był.... alkohol.

Serum nie robi z włosami absolutnie nic, co w pewnym sensie jest zaletą. Mogłoby bowiem solidnie wysuszyć ich końcówki, obciążyć je i nadać sianowaty wygląd.

Nikomu nie polecam takiego eksperymentu. Szkoda wyrzucać pieniądze na produkt, który po prostu niczego nie robi, a w dodatku nawet nieładnie pachnie.

Używam tego produktu od: kilku miesięcy.
    Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno. ciągle w trakcie.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić agateq za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 18 raz(y)
  • Zmiażdżył fryzjerskie serum
  • Nie lubię Pantene, W ogóle rzadko sięgam po drogeryjne kosmetyki do włosów, a Pantene nie lubię wyjątkowo. Jakieś dawne nieporozumienie + infantylne reklamy ze Żmuda-Trzebiatowską. Serum trafiło więc do mnie w prezencie i trochę stało zanim po nie sięgnęłam. I wtedy okazało się, że ten olejek jest rewelacyjny!! Pobił na głowę serum Mythic Oil od l'Oreal, bo mniej obciąża i kosztuje 3 razy mniej, a efekt po jego aplikacji jest po prostu fantastyczny. Włosy gładkie, błyszczące, śliczne jak od fryzjera.Wyglądają zdrowo.
    Jak już wspomniałam - jest lżejszy od olejku l'oreala więc nie obciąża fryzury. Efekt jest cudowny niezależnie od tego jakiego szamponu/odżywki używam przed jego aplikacją.
    Szacun!

Używam tego produktu od: ok. miesiąca

Chcesz pochwalić spray za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Moje włosy były bardzo zniszczone, dlatego skusiłam się kupić cały zestaw pantene oil theraphy.
    Używając CAŁEGO ZESTAWU, olejek sprawdza się rewelacyjnie. Świetnie wchłania się w wilgotne włosy, nie obciąża ich oraz nadaje im przyjemny zapach. Po wyschnięciu są miękkie, a końcówki są w zdecydowanie lepszym stanie. Jest bardzo wydajny, aplikowałam go już kilkanaście razy i dalej nie ubyło z opakowania.
    Minusem tego produktu jest to, że niestety bez zestawu nie istnieje. Więc jeżeli planujecie kupić go bez reszty zestawu, odradzam.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie

Chcesz pochwalić Misha0 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • Nic specjalnego.
  • Stosuję go zgodnie z zaleceniami, na wilgotne włosy, od połowy długości, jeśli nie chce mi się użyć odżywki do spłukiwania.
    Plusem jest to, że nie obciąża moich włosów i nie skleja, jeśli użyje się odpowiednią ilość (2-3 pompki).
    Fajne, praktyczne opakowanie. Jest wydajny, kupiłam go parę miesięcy temu, a zużyłam dopiero połowę opakowania. Włosy wyglądają po jego użyciu trochę lepiej, jednak bez rewelacji. Cudów nie sprawia i rzeczywiście czasem po wyciśnięciu na dłoń czuję specyficzny zapach alkoholu, więc w składzie musi być go dość sporo. Po nałożeniu na włosy nie czuć już tego zapachu. Mimo wszystko zamiast kupić go ponownie wypróbuję inny tego typu produkt.

Używam tego produktu od: 3-4 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: połowa opakowania

Chcesz pochwalić weak za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie kupiłabym go, był w Glossyboxie.
  • Skład ma kiepski, na 3 miejscu alkohol, obawiałam się ze wysuszy mi włosy. Olejek bardzo ładnie pachnie i mile mnie zaskoczył. Bałam sie ze po jego zastosowaniu włosy będą cięższe i szybciej się będą przetłuszczały ale tak nie jest. Dobrze wygładza końcówki i sprawia ze włosy są lśniące,ale nie liczyłabym na pielęgnacje włosów.

Ilość zużytych opakowań: 1 - w trakcie

Chcesz pochwalić Juuustyna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Gorzej być nie może
  • Tragedia, zerowe działanie, chociaż nie, antydziałanie.
    Produkt na kilometr śmierdzi alkoholem, masakrycznie wysusza, a przecież to olej, podobno. Lepiej iść do apteki i kupić sobie olej arganowy czy zamiast płacić tyle kasy za taki bubel. Nie warty nawet złotówki, dla kręconowłosych, kędzierzawych zupełnie się nie nadaje.

Ilość zużytych opakowań: 1/4 opakowania

Chcesz pochwalić ayla_fi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie jest zły, ale pozostawia sporo do życzenia.
  • Nie wiem ile kosztował, bo dostałam go w prezencie, kiedy nie było go jeszcze w Polsce. Narzeczony przywiózł mi go z Turcji. Na początku byłam specyficznie nastawiona, bo nawet nie wiedziałam jak dokładnie go używać - napisy po turecku. Na szczęście się przemogłam.

Nakładam go na suche końcówki.

Plusy:
    -jest bardzo wydajny
    -poręczne opakowanie
    -bardzo ładnie pachnie
    -nie obciąża włosów
    -włosy wyglądają lepiej
    -włosy w dotyku są przyjemniejsze i delikatniejsze
    -olejek arganowy
    -włosy wyglądają zdrowo
    -efekty są widocznie od razu

Minusy:
    -w składzie ma alkohol, po dłuższym używaniu włosy trochę się przesuszają
    -nie utrzymuje się na włosach bardzo długo, po kilku godzinach muszę go użyć znowu
    -napewno nie utrzymuje się 24h!

Ilość zużytych opakowań: 1/8, to pierwsze opakowanie, mam wrażenie, że nie prędko się skończy

Chcesz pochwalić Malinka92zgr za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij