Powiększ Procter & Gamble, Pantene Pro-V, Nature Fusion, Oil Therapy Elixir with Argan Oil (Serum do włosów z olejkiem arganowym)

Zgłoszony przez Pojemnosc2400

Serum Pantene Pro-V Nature Fusion Oil Therapy powstało dla intensywnej regeneracji zniszczonych i suchych włosów. Lekka receptura kosmetyku wzbogacona w odżywczy olejek arganowy odbudowuje włókna włosów, wyraźnie poprawia ich kondycję i przywraca im zdrowo lśniący wygląd. Wysoką skuteczność w codziennej pielęgnacji serum zawdzięcza innowacyjnemu połączeniu technologii Pro-V z siłą samej natury zawartą w odżywczym olejku. Serum skutecznie chroni włosy przed uszkodzeniami i nadaje im wspaniałą lekkość przez 24 godziny.
Efekty działania maski widoczne są już po 2 minutach od nałożenia.
Produkt testowany dermatologicznie.
Odpowiedni do suchych i zniszczonych włosów.

Cena: ok. 22zł / 100ml

• Dodladnie to czego szukalam stworzony dla moich wlosow
  • Zaczne od tego ze uwielbiam ten produkt.Moje wlosy sa suche zniszczone i wlasnie dlatego ten produkt byl strzalem w 10
    jego plusy to:
    -swietnie pachnie
    -jest bardzo wydajny
    -dobrze sie rozprowadza
    -wlosy po nim sa miekkie odrzywione
    -koncowki rowiez ulegaja popraiw
    -nawilza
    -wlosy lepiej sie prostuja
    Minusy:
    W zasadzie jak dla mnie nie ma zadnych minusow jedyne co to trzeba odpowiednio go stosowac.
    Ja nakladam go na swiezo umyte mokre wlosy i uzywam do tego 4-5 kropel rozprowadzajac je od polowy wlosow az po same konce.
    Nie uzywajmy go od nanasade wlosow bo wtedy efekt moze byc nieciekawy.
    Goraco polecam

Używam tego produktu od: od okolo 2 tygodni

Chcesz pochwalić milena_87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Działa.
  • Mam włosy bardzo długie, gęste i trudne w pielęgnacji - plączą się niemiłosiernie, często się puszą i brakuje im blasku. I mogę śmiało powiedzieć, że ten eliksir rozwiązuje część moich problemów

Znalazłam dla niego 2 zastosowania: nakładam odrobinę po umyciu głównie skupiając się na końcówkach (dosłownie 1-2 pompki) lub używam do olejowania - wieczorem nakładam większą ilość na całe włosy i rano spłukuję oczyszczającym szamponem.

Konsystencja: przypomina olej spożywczy, jest trochę mętny (zawsze przed użyciem trzeba wstrząsnąć).

Zalety:
    *przede wszystkim dodaje włosom zdrowego blasku, cudownie lśnią, jak włosy z reklamy
    *ułatwia rozczesywanie
    *wygładza włosy, są one bardzo elastyczne i łatwo się układają
    *stosowany na całe włosy do olejowania zmywa się bez problemu i nie obciąża, nie obtłuszcza włosów
    *po dłuższym, regularnym stosowaniu faktycznie zauważyłam poprawę kondycji włosów, ogólnie wyglądają na zadbane i zdrowe
    *olejek arganowy jest wysoko w składzie
    *buteleczka z wygodną pompką

Neutralnie:
    *zapach - na początku wyczuwałam tu jedynie alkohol + fermentujące jabłka, po dłuższym czasie przyzwyczaiłam się do tego zapachu i nawet go lubię - powiedzmy, że pachnie sokiem jabłkowym
    *wydajność - to zależy jak go używamy - po umyciu na całe włosy wystarczy jedynie 1-2 pompki i produktu ubywa baaardzo powoli; do olejowania całości jednak wylewamy już więcej, przy bardzo długich włosach wydajność nie będzie imponująca
    *cena - średnia półka, ale warto polować na promocje

Wady:
    *alkohol denat. w składzie jest bardzo wysoko, jeszcze przed olejkiem arganowym co jest mocno wyczuwalne w zapachu

Ogólnie produkt się u mnie sprawdził, poprawił wygląd włosów, no i przede wszystkim ten zdrowy blask - świetny efekt.
    Mocne 4 gwiazdki ode mnie i z przyjemnością będę do niego wracać. Polecam!

Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

Chcesz pochwalić Odylena za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudo!
  • Kupiłam go na promocji w rossmannie i już po 1 użyciu stwierdziłam, że się z nim polubię. Ma super zapach, który czuć długo po nałożeniu na włosach, ale największą zaletą jest samo działanie. Próbowałam już masy "cudownych eliksirów" i żaden nie działał tak jak ten. Brak puszących się włosów, miękkość, blask i w końcu zdrowo wyglądające włosy. Sprawdził się przy moich cienkich włosach znakomicie. Najbardziej mi zależało na efekcie wygładzenia, bo pomimo zdrowych włosów, to okropnie mi się puszyły, w tym temacie sprawdza się po prostu rewelacyjnie, w końcu widać ich prawdziwą kondycję Krótko go używam, bo około tygodnia, ale jeszcze żadne serum nie dawało mi takich efektów w tak krótkim czasie.

Używam tego produktu od: niedawna

Chcesz pochwalić cheer8up za czytelną i pomocną recenzję?
  • średnio
  • Olejek super sie sprawdzał przy suszeniu suszarką i prostowaniu włosów po jego zastosowaniu były gładkie i błyszczące, nie było widać nieszczących skutków suszenia i prostowania , ponadto włosy nie elektryzowały sie tak na mrozie , ale czy odżywił włosy? nie jestem przekonana , lepiej sprawdził mi sie olejek odbudowujacy keratyne z witamina e tej samej firmy . Po nim moje końcówki staja sie miekkie i nie wyglądaja jak miotła i efekt sie utrzymuje na moje włosy zazwyczaj stosuje 10 pompek bo sa długie i co najważniejsze olejki nie obciążaja włosów

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić cherry45 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie rewelka
  • Zalety:
    + Polepszony stan włosów. Ten eliksir stosowałam codziennie na końcówki włosów, przy moich gęstych i długich włosach, była to ilość 3-4 pompek. Do woli na suche, czy mokre włosy sprawdza się rewelacyjnie.
    + Nie wysusza
    + Zapach. Uwielbiam go. Szczerze mówiąc wącham i wącham ten eliksir i nie potrafię się "dowąchać" zapachu alkoholu, jak inne dziewczyny pisały. Dla mnie jest to przyjemny zapach, który wyczuwam bardzo długo na swoich włosach. Za to min go uwielbiam.
    + Wydajny: 2- 3 miesiące przy długich i gęstych włosach
    + Cena: Można go dorwać za ok 15 zł po promocji
    Wady:
    - Konsystencja: dosyć rzadka ale nie wodnista.

Jest moim hitem

Używam tego produktu od: 2-3 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Chcesz pochwalić eindringling92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wspaniały!
  • Ja też nie przepadam za tym producentem,a to serum dostałam w prezencie.
    Używałam w lecie,mam włosy do łopatek, przesuszone, rozdwojone końcówki.Żeby rozczesać włosy po myciu musiałam mieć odżywkę z silikonem i ledwo ją spłukiwałam.
    Tego olejku nakładałam 2 takie porcje,potem 3-4.Włoski były super śliskie,jak po użyciu jedwabiu w płynie Biosilk,nie były absolutnie tłuste.
    Zapach jest przecudowny,idealny na wakacje,taki słoneczny,radosny,do tej pory nie daje mi spokoju,co to za nuta zapachowa.Chciałbym mieć kosmetyki do ciała w tym zapachu

Niestety nie mogłam go dostać w Rossmanie,a do hipermarketów nie chodzę,więc kupiłam tego typu olejek Bielendy-beznadziejny.Już nie będę kombinować,tylko
    następnym razem będę szukać do skutku.

Używam tego produktu od: 5 m-cy temu
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Chcesz pochwalić xandra78 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może być.
  • Kupiłam go całkiem przypadkowo. Nie jestem fanką kosmetyków pantene dlatego chciałam go wypróbować jednak nie zachwycił mnie.

PLUSY :
    + wydajność
    + cena - kosmetyk starcza na dość długo więc 15 zł to nie jest wygórowana cena
    + zapach ale tylko na początku - potem śmierdzi alkoholem
    + dostępność

MINUSY:
    - konsystencja - zbyt wodnista trzeba uważać żeby nie spłynął z dłoni
    - zapach - po rozgrzaniu w dłoniach bardziej czuć alkoholem
    - zapach krótko utrzymuje się na włosach

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić gabcia26 za czytelną i pomocną recenzję?
  • rozczarowanie
  • Wcześniej używałam olejku arganowego do włosów innej marki i byłam bardzo zadowolona ale chciałam spróbować innego w niewygórowanej cenie.
    Niestety zupełnie się rozczarowałam.
    Moje włosy są ostatnio przesuszone i z rozdwajającymi się końcówkami, chciałam je trochę podratować ale przy używaniu tego olejku nie zauważyłam kompletnie żadnego efektu. Włosy nadal są suche i matowe, nie dostrzegam żadnej różnicy, włosy wyglądają dokładnie tak jakbym nie używała żadnej odżywki.
    Daję mu jeszcze szansę, podejrzewam że ilość olejku arganowego w tym kosmetyku jest niewielka i może trzeba używać większą ilość żeby dało to jakikolwiek efekt, spróbuję a jeśli nie będę musiała kupić inny kosmetyk.

Chcesz pochwalić stokrottka2 za czytelną i pomocną recenzję?
  • totalnie zbędny produkt.
  • Skuszona olejkiem arganowym w nazwie, niewiele myśląc kupiłam ten produkt. Jakie było moje zaskoczenie, kiedy po pierwszym użyciu pierwszą nutą zapachową, jaką poczułam był.... alkohol.

Serum nie robi z włosami absolutnie nic, co w pewnym sensie jest zaletą. Mogłoby bowiem solidnie wysuszyć ich końcówki, obciążyć je i nadać sianowaty wygląd.

Nikomu nie polecam takiego eksperymentu. Szkoda wyrzucać pieniądze na produkt, który po prostu niczego nie robi, a w dodatku nawet nieładnie pachnie.

Używam tego produktu od: kilku miesięcy.
    Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno. ciągle w trakcie.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić agateq za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 18 raz(y)
  • Zmiażdżył fryzjerskie serum
  • Nie lubię Pantene, W ogóle rzadko sięgam po drogeryjne kosmetyki do włosów, a Pantene nie lubię wyjątkowo. Jakieś dawne nieporozumienie + infantylne reklamy ze Żmuda-Trzebiatowską. Serum trafiło więc do mnie w prezencie i trochę stało zanim po nie sięgnęłam. I wtedy okazało się, że ten olejek jest rewelacyjny!! Pobił na głowę serum Mythic Oil od l'Oreal, bo mniej obciąża i kosztuje 3 razy mniej, a efekt po jego aplikacji jest po prostu fantastyczny. Włosy gładkie, błyszczące, śliczne jak od fryzjera.Wyglądają zdrowo.
    Jak już wspomniałam - jest lżejszy od olejku l'oreala więc nie obciąża fryzury. Efekt jest cudowny niezależnie od tego jakiego szamponu/odżywki używam przed jego aplikacją.
    Szacun!

Używam tego produktu od: ok. miesiąca

Chcesz pochwalić spray za czytelną i pomocną recenzję?