Powiększ Procter & Gamble, Pantene Pro-V, Nature Fusion, Oil Therapy Elixir with Argan Oil (Serum do włosów z olejkiem arganowym)

Zgłoszony przez Pojemnosc2400

Serum Pantene Pro-V Nature Fusion Oil Therapy powstało dla intensywnej regeneracji zniszczonych i suchych włosów. Lekka receptura kosmetyku wzbogacona w odżywczy olejek arganowy odbudowuje włókna włosów, wyraźnie poprawia ich kondycję i przywraca im zdrowo lśniący wygląd. Wysoką skuteczność w codziennej pielęgnacji serum zawdzięcza innowacyjnemu połączeniu technologii Pro-V z siłą samej natury zawartą w odżywczym olejku. Serum skutecznie chroni włosy przed uszkodzeniami i nadaje im wspaniałą lekkość przez 24 godziny.
Efekty działania maski widoczne są już po 2 minutach od nałożenia.
Produkt testowany dermatologicznie.
Odpowiedni do suchych i zniszczonych włosów.

Cena: ok. 22zł / 100ml

• Niesamowity!
  • Kupiłam produkt przez to, że mamuśka "zakosiła" mój wcześniejszy na wakacje. I ten zakup okazał się strzałem w dziesiątkę! Ten produkt jest o wiele lepszy niż mój poprzedni, a włosom dodaje blasku i zdrowego wyglądu. A odżywienie i ochronę włosów na prawdę da sie odczuć. Poleciłabym to każdej dziewczynie.

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić Nati925 za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Działa!
  • Chciałam kupić olejek do włosów ,ponieważ mojego została reszta. Pobiegłam do drogerii i zobaczyłam własnie ten eliksir. Na szybko wrzuciłam do koszyka, na przodzie przeczytałam,że jest z dodatkiem olejku arganowego ,więc się ucieszyłam.
    W domu po przeczytaniu składu zamarłam... Na chyba drugim lub trzecim miejscu jest alcohol denat, który wysusza włosy...
    Jednak postanowiłam go wykorzystać... rozsmarowuje na dloniach i czekam chwilę żeby alkohol się ulotnił i wcieram we włosy.
    Włosy są naprawdę miękkie i lśniące po zastosowaniu.
    Nie puszą się!
    Olejek wygładza i zabezpiecza włosy przed działaniem czynników zewnętrznych.
    Dodam także ,że zapach na poczatku przypominał mi fermentowane jabłka... to przez alkohol. Ale gdy ten się ulotni, zapach jest dość ładny.

Używam tego produktu od: kilka dni
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić agatka120695 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dodladnie to czego szukalam stworzony dla moich wlosow
  • Zaczne od tego ze uwielbiam ten produkt.Moje wlosy sa suche zniszczone i wlasnie dlatego ten produkt byl strzalem w 10
    jego plusy to:
    -swietnie pachnie
    -jest bardzo wydajny
    -dobrze sie rozprowadza
    -wlosy po nim sa miekkie odrzywione
    -koncowki rowiez ulegaja popraiw
    -nawilza
    -wlosy lepiej sie prostuja
    Minusy:
    W zasadzie jak dla mnie nie ma zadnych minusow jedyne co to trzeba odpowiednio go stosowac.
    Ja nakladam go na swiezo umyte mokre wlosy i uzywam do tego 4-5 kropel rozprowadzajac je od polowy wlosow az po same konce.
    Nie uzywajmy go od nanasade wlosow bo wtedy efekt moze byc nieciekawy.
    Goraco polecam

Używam tego produktu od: od okolo 2 tygodni

Chcesz pochwalić milena_87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Działa.
  • Mam włosy bardzo długie, gęste i trudne w pielęgnacji - plączą się niemiłosiernie, często się puszą i brakuje im blasku. I mogę śmiało powiedzieć, że ten eliksir rozwiązuje część moich problemów

Znalazłam dla niego 2 zastosowania: nakładam odrobinę po umyciu głównie skupiając się na końcówkach (dosłownie 1-2 pompki) lub używam do olejowania - wieczorem nakładam większą ilość na całe włosy i rano spłukuję oczyszczającym szamponem.

Konsystencja: przypomina olej spożywczy, jest trochę mętny (zawsze przed użyciem trzeba wstrząsnąć).

Zalety:
    *przede wszystkim dodaje włosom zdrowego blasku, cudownie lśnią, jak włosy z reklamy
    *ułatwia rozczesywanie
    *wygładza włosy, są one bardzo elastyczne i łatwo się układają
    *stosowany na całe włosy do olejowania zmywa się bez problemu i nie obciąża, nie obtłuszcza włosów
    *po dłuższym, regularnym stosowaniu faktycznie zauważyłam poprawę kondycji włosów, ogólnie wyglądają na zadbane i zdrowe
    *olejek arganowy jest wysoko w składzie
    *buteleczka z wygodną pompką

Neutralnie:
    *zapach - na początku wyczuwałam tu jedynie alkohol + fermentujące jabłka, po dłuższym czasie przyzwyczaiłam się do tego zapachu i nawet go lubię - powiedzmy, że pachnie sokiem jabłkowym
    *wydajność - to zależy jak go używamy - po umyciu na całe włosy wystarczy jedynie 1-2 pompki i produktu ubywa baaardzo powoli; do olejowania całości jednak wylewamy już więcej, przy bardzo długich włosach wydajność nie będzie imponująca
    *cena - średnia półka, ale warto polować na promocje

Wady:
    *alkohol denat. w składzie jest bardzo wysoko, jeszcze przed olejkiem arganowym co jest mocno wyczuwalne w zapachu

Ogólnie produkt się u mnie sprawdził, poprawił wygląd włosów, no i przede wszystkim ten zdrowy blask - świetny efekt.
    Mocne 4 gwiazdki ode mnie i z przyjemnością będę do niego wracać. Polecam!

Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

Chcesz pochwalić Odylena za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudo!
  • Kupiłam go na promocji w rossmannie i już po 1 użyciu stwierdziłam, że się z nim polubię. Ma super zapach, który czuć długo po nałożeniu na włosach, ale największą zaletą jest samo działanie. Próbowałam już masy "cudownych eliksirów" i żaden nie działał tak jak ten. Brak puszących się włosów, miękkość, blask i w końcu zdrowo wyglądające włosy. Sprawdził się przy moich cienkich włosach znakomicie. Najbardziej mi zależało na efekcie wygładzenia, bo pomimo zdrowych włosów, to okropnie mi się puszyły, w tym temacie sprawdza się po prostu rewelacyjnie, w końcu widać ich prawdziwą kondycję Krótko go używam, bo około tygodnia, ale jeszcze żadne serum nie dawało mi takich efektów w tak krótkim czasie.

Używam tego produktu od: niedawna

Chcesz pochwalić cheer8up za czytelną i pomocną recenzję?
  • średnio
  • Olejek super sie sprawdzał przy suszeniu suszarką i prostowaniu włosów po jego zastosowaniu były gładkie i błyszczące, nie było widać nieszczących skutków suszenia i prostowania , ponadto włosy nie elektryzowały sie tak na mrozie , ale czy odżywił włosy? nie jestem przekonana , lepiej sprawdził mi sie olejek odbudowujacy keratyne z witamina e tej samej firmy . Po nim moje końcówki staja sie miekkie i nie wyglądaja jak miotła i efekt sie utrzymuje na moje włosy zazwyczaj stosuje 10 pompek bo sa długie i co najważniejsze olejki nie obciążaja włosów

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić cherry45 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie rewelka
  • Zalety:
    + Polepszony stan włosów. Ten eliksir stosowałam codziennie na końcówki włosów, przy moich gęstych i długich włosach, była to ilość 3-4 pompek. Do woli na suche, czy mokre włosy sprawdza się rewelacyjnie.
    + Nie wysusza
    + Zapach. Uwielbiam go. Szczerze mówiąc wącham i wącham ten eliksir i nie potrafię się "dowąchać" zapachu alkoholu, jak inne dziewczyny pisały. Dla mnie jest to przyjemny zapach, który wyczuwam bardzo długo na swoich włosach. Za to min go uwielbiam.
    + Wydajny: 2- 3 miesiące przy długich i gęstych włosach
    + Cena: Można go dorwać za ok 15 zł po promocji
    Wady:
    - Konsystencja: dosyć rzadka ale nie wodnista.

Jest moim hitem

Używam tego produktu od: 2-3 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Chcesz pochwalić eindringling92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wspaniały!
  • Ja też nie przepadam za tym producentem,a to serum dostałam w prezencie.
    Używałam w lecie,mam włosy do łopatek, przesuszone, rozdwojone końcówki.Żeby rozczesać włosy po myciu musiałam mieć odżywkę z silikonem i ledwo ją spłukiwałam.
    Tego olejku nakładałam 2 takie porcje,potem 3-4.Włoski były super śliskie,jak po użyciu jedwabiu w płynie Biosilk,nie były absolutnie tłuste.
    Zapach jest przecudowny,idealny na wakacje,taki słoneczny,radosny,do tej pory nie daje mi spokoju,co to za nuta zapachowa.Chciałbym mieć kosmetyki do ciała w tym zapachu

Niestety nie mogłam go dostać w Rossmanie,a do hipermarketów nie chodzę,więc kupiłam tego typu olejek Bielendy-beznadziejny.Już nie będę kombinować,tylko
    następnym razem będę szukać do skutku.

Używam tego produktu od: 5 m-cy temu
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Chcesz pochwalić xandra78 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może być.
  • Kupiłam go całkiem przypadkowo. Nie jestem fanką kosmetyków pantene dlatego chciałam go wypróbować jednak nie zachwycił mnie.

PLUSY :
    + wydajność
    + cena - kosmetyk starcza na dość długo więc 15 zł to nie jest wygórowana cena
    + zapach ale tylko na początku - potem śmierdzi alkoholem
    + dostępność

MINUSY:
    - konsystencja - zbyt wodnista trzeba uważać żeby nie spłynął z dłoni
    - zapach - po rozgrzaniu w dłoniach bardziej czuć alkoholem
    - zapach krótko utrzymuje się na włosach

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić gabcia26 za czytelną i pomocną recenzję?
  • rozczarowanie
  • Wcześniej używałam olejku arganowego do włosów innej marki i byłam bardzo zadowolona ale chciałam spróbować innego w niewygórowanej cenie.
    Niestety zupełnie się rozczarowałam.
    Moje włosy są ostatnio przesuszone i z rozdwajającymi się końcówkami, chciałam je trochę podratować ale przy używaniu tego olejku nie zauważyłam kompletnie żadnego efektu. Włosy nadal są suche i matowe, nie dostrzegam żadnej różnicy, włosy wyglądają dokładnie tak jakbym nie używała żadnej odżywki.
    Daję mu jeszcze szansę, podejrzewam że ilość olejku arganowego w tym kosmetyku jest niewielka i może trzeba używać większą ilość żeby dało to jakikolwiek efekt, spróbuję a jeśli nie będę musiała kupić inny kosmetyk.

Chcesz pochwalić stokrottka2 za czytelną i pomocną recenzję?