Eveline Cosmetics, Argan Oil, Przeciwzmarszczkowy regenerujący krem na noc

Eveline Cosmetics, Argan Oil, Przeciwzmarszczkowy regenerujący krem na noc

Przeciwzmarszczkowy regenerujący krem na noc przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji cery dojrzałej. Innowacyjna formuła bogata w olejek arganowy, olejek makadamia i bioHyaluron Complex intensywnie i głęboko nawilża, regeneruje i odżywia. Skutecznie opóźnia proces starzenia się skóry, wygładza i redukuje zmarszczki. Poprawia sprężystość i jędrność naskórka. Skóra głęboko odżywiona w nocy, po przebudzeniu wygląda młodziej.Kompleksowe działanie liftingująco - przeciwzmarszczkowe: nawet głębokie zmarszczki, linie mimiczne i bruzdy zostają spłycone, a wielowymiarowy i trwały efekt liftingujący przywraca właściwe napięcie i gwarantuje spektakularne odmłodzenie owalu twarzy.
Olejek arganowy pobudza komórki skóry do intensywnej odnowy i jest prawdziwym `eliksirem młodości`. Przywraca skórze gęstość i sprężystość. Wyraźnie odmładza i wygładza cerę.
BioHYALURON Complexbogaty w kwas hialuronowy wypełnia zmarszczki od wewnątrz, doskonale napina i modeluje owal twarzy.
Gatuline In - Tense, ekstrakt z rośliny Spilanthes Acmella, wygładza wszelkie niedoskonałości skóry i poprawia kontur twarzy. Ujędrnia i uelastycznia.
Olejek makadamia zawierający nienasycone kwasy tłuszczowe, składniki mineralne oraz witaminy A, B, E wyraźnie spłyca zmarszczki, pozostawiając cerę idealnie gładką i promienną.
Mleczko pszczele bogate w drogocenne witaminy intensywnie nawilża i chroni skórę przed przesuszeniem. Regeneruje i wzmacnia hydrolipidową barierę naskórka. Poprawia biostrukturę skóry.
Masło shea głęboko nawilża i uelastycznia. Opóźnia proces starzenia się skóry. Rozjaśnia przebarwienia i ciemne plamy.
Witamina A stymuluje syntezę kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego w skórze, wygładza nawet głębokie zmarszczki.
Witamina E silny antyoksydant, opóźnia procesy starzenia się skóry.

Mam cerę mieszaną, więc poza oczyszczaniem i normalizowaniem potrzebuję też dobrego nawilżania.

Krem kupiłam pod wpływem chwili - nie wiedziałam, że jest on przeznaczony niby dla osób 49+.
Kosmetyk jest bardzo dobry, stosunek ceny do jakości rewelacyjny!
Krem mnie nie zapchał, a mam z tym zawsze problemy.
Produkt fajnie się wchłania, jednak nad ranem mam na twarzy tłustawą, żółtą warstwę, która lubi mi brudzić białą poszewkę.

Plusy:
- tani
- wydajny (używam już trzeci miesiąc i zużycie jest małe)
- nawilża
- nie zapycha
- fajnie pachnie

Minusy:
- żółta warstwa na twarzy po nocy, która może brudzić

tani a dobry

Krem bardzo tani – a ma taki ciekawy skład! Nie podrażnił, mimo że mnie podrażnia całkiem sporo kosmetyków. Konsystencja średniej gęstości, dobrze się wchłania, choć nie najwygodniej rozprowadza (tzn. nie sunie jak po maśle, ale też nie jest topornie). Nawilżanie jak dla mnie w sam raz. Zapachu nie wyczuwam, z tym że stosuję od 4 miesięcy, więc jeśli na początku jakiś zapach był, to już nie ma po nim śladu. Do mojej tłustej cery, w okresie wiosenno-letnim krem sprawował się zupełnie dobrze.

Ciekawostka: barwi na żółto-pomarańczowo: rano po umyciu twarzy zawsze stosuję tonik – i wacik jest zabarwiony. Dziwne – po tylu godzinach od aplikacji?

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

ODrazu zaczne od tego ze nie potrzebuje kremu przeciwzmarszczowego. Dostalam go od mamy ktora nie lubi tlustych kremow i smarowala nim szyje. Krem jest super! najlepszy jakikiedykolwiek mialam do twarzy. Swietnie pachnie, nawilza a moja cera wyglada po nim swietnie nawet bez podkladu ( a po nocy to naprawde trudne). Dodam ze rozwaznie uzywany nie jest tlusty. Jest w sam raz. troche gesty ale latwo sie go rozprowadza.

Niestety firma Eveline testuje na zwierzetach. Nie uzywam juz ich kosmetykow

Używam tego produktu od: pol roku

Maziaja

W kartoniku jeszcze to jakoś wygląda, ale po rozpakowaniu - nędza. Pudełko jak z lat 90-tych, wygląda po prostu TANIO. Konsystencja tłusta, ciężka, takie mazidło. Nie lubię go aplikować i w związku z tym używam nieregularnie.
Efektywność nawilżania - ok, i za to dam te dwie gwiazdki, ale poza tym jakości cery nie poprawia, aż mi się śmiać chce z tego obiecywanego efektu \' natychmiastowego liftingu\'
Nie polecam.

Używam tego produktu od: z przerwami dwa miesiące

podoba mi się

Piszę recenzję bo kupiłam ten produktu trochę "w ciemno", czytając tylko jedną pochwalną opinię gdzieś na jakimś blogu kosmetycznym.

Krem u mnie się sprawdził. Mam dosyć wysuszoną cerę. Po kilkudniowej chorobie miałam popękaną skórę w okolicach nosa i ust. Wszystkie kremy (typu Cicaplast czy jakieś do wrażliwej skóry) mi nie podpasowały, skóra piekła, a skórki ciągle odchodziły. Wtedy spróbowałam użyć tego kremu, miałam już go kupionego ale nie otworzonego. I tu pozytywne zaskoczenie. W ciągu kilku dni stan mojej cery naprawdę się polepszył!

Krem ma dosyć specyficzną konsystencję, po zaaplikowaniu skóra nie jest tłusta, jak dla mnie nadaje się pod makijaż (używam go też w ciągu dnia).
Za te pieniądze (płaciłam 13,99) warty spróbowania- a nuż podpasuje :)