Colyfine, Redox, Krem na noc

Powiększ Colyfine, Redox, Krem na noc

Zgłoszony przez tinkerbell20

Krem na noc - charakterystyka kremu na noc jest zupełnie inna, niż na dzień. Krem na noc może być `cięższy` dlatego, że podczas snu nie ma dyskomfortu z tego tytułu, który byłby w dzień. Zatem na noc możemy aplikować substancje, które są bardzo odżywcze, a które niekoniecznie w dzień by nam po prostu pasowały. Podczas snu zachodzi wiele procesów biologicznych, które nie zachodzą jak nie śpimy. Skład kremu na noc jest dopasowany do tego trybu i wykazuje synergiczne działanie do syntezy białka, oczyszczenia skóry i nasycenia jej lipidami, żeby odbudowywać warstwę ceramidów - cementu skóry. Ta operacja wymaga całkowitego unikania skóry przed promieniowaniem UV. Właśnie dlatego w nocy możemy działać w zupełnie innym kierunku niż w dzień. Kluczowymi składnikami są komórki macierzyste Citrustem, kolagen, kwas hialuronowy, najlepsze oleje: arganowy, jojoba i awokado, zielona herbata, aloes, witamina E i C zamknięta w liposomach.

• rewelacja regeneracja!
  • Wspaniały produkt! Nie zatyka, nie zapycha, nie drażni. Ma obiecujący skład i się nie zawiodłam. Buzia po nim jest wypoczęta i zregenerowana. Wyraźnie poprawia kondycję skóry. Zapach jest niemal niewyczuwalny (po co komu ta chemia )
    Polecam bo warto.

Używam tego produktu od: ok miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić Niebieski_Motylek za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry krem
  • Podobnie jak krem na dzień ma bogaty sklad (komórki macierzyste citrustem, kolagen naturalny, kw. hialuronowy, olej arganowy, olej jojoba, olej z awokado, alantoina, zielona herbata, wit. C, E). Krem jest gęstszy niż wersja na dzień i dłużej się wchłania, mimo to nie zatyka porów. Pozostawia cerę nawilżoną i zregenerowaną. Polecam Używam tego produktu od: ok. 5 miesięcy. Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2 opakowania.

Chcesz pochwalić kaja8613 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest ok
  • Skład:
    I tutaj mogę ciut pokręcić nosem.Dlaczego w kremie na noc,gdy skóra ma się regenerować pojawia się silikon Dimethicone?No ale dobra,zaraz za nim są oleje,więc nie będę już krzyczeć.W sumie w tym kremie kolagen jest w środku składu,byłabym całkiem zadowolona gdyby był on pare pozycji wcześniej.
    Konsystencja i zapach:Tym razem jest znacznie gęstsza niż w wersji na dzień Pachnie bardzo podobnie to wersji na dzień,ale zapach prawie wcale nie jest wyczówalny.
    Wydajność:Myślę,że po zdjęciu widać,że jest mniej wydajny od tego na dzień,ale również nakładam go na szyję.Hmm nie wiem czemu się tak dzieje.
    Opakowanie:Granatowe ze srebrnym wieczkiem w którym również można sie przejżeć.Fajne.Poręczne.

Moje spostrzeżenia:Ten krem na pewno bardzo silnie nawilża,moja tłusta skóra nie potrzebuje aż tak dobrej pilęgnacji dlatego z tego miejsca apel do posiadaczek cery suchej: idźcie go kupić,skończy się pieczenie skóry i uczucie ściągania!U mnie wystarczy zastosować go co 3-4 noc,niestety wcześniej sosotowałam go codziennie i cera troszkę się zapchała.Ale jak niedawno zaczęłam właśnie używać go co parę dni to efekt zrobił się super.Mam zamiar dać też odlewkę przyjaciółce,która jest posiadaczką cery suchej więc jeśli chcecie wiedzieć czy jest zadowolona to zaglądajcie na mojego fanpage bo pewnie tam udostępnie jej małą opinię i dodam edit do notek z recenzjami kremów 
    Konkretniej:Ten krem polecam posiadaczką cery suchej,nada się idealnie.Przy mojej tłustej wystarczy on raz na pare dni.Myślę,że krem jest dobry w walce z procesem starzenia się skóry.Na pewno zmarszczek nie usunie,ale na pewno skutecznie walczy z powstawaniem nowych.

Ilość zużytych opakowań: 20% opakowania

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić kotkacper za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudny
  • Ten kremik to brat kremu na dzień i tak jak i poprzednikowi należą mu się brawa
    Ma bogatszą konsystencję- tu bez koloru słoiczka idzie się domyślić który jest cięższy, bardziej gęsty.

- wchłania się troszkę wolniej od tego na dzień
    - odżywia skórę- rano wstając jest wypoczęta, wygładzona, rozjaśniona
    - nawilża- wszystkie suche skórki znikają
    - działa- czuć to od pierwszego użycia
    - bardzo ładnie pachnie
    - wydajny- potrzeba mała ilość by pokryć całą twarz szyję i dekolt
    - nie zapycha cery trądzikowej

Wady:
    brak!

Polecam!!!

Ilość zużytych opakowań: 1, w trakcie użytkowania

Chcesz pochwalić tinkerbell20 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij