Maybelline, SuperStay Better Skin (Podkład do twarzy)

Powiększ Maybelline, SuperStay Better Skin (Podkład do twarzy)

Zgłoszony przez verqaa

Podkład Better Skin pierwszy podkład, który działa dla nieskazitelnego wyglądu skóry natychmiast i lepszej skóry już po 3 tygodniach. Czas pożegnać nierówności, przebarwienia czy szarość cery i przywitać skórę widocznie gładszą, ze zredukowanymi przebarwieniami, niczym odnowioną skórę. Przy regularnym stosowaniu innowacyjna formuła z Actyl C redukuje nierówności, zaczerwienienia oraz szarość cery. 78% kobiet potwierdza lepszy wygląd skóryl

• Świetny !
  • Używam go już 2 miesiąc i chyba zostanie na dłużej w mojej kosmetyczce. Mam cerę problematyczną z trądzikiem, mieszaną/suchą. Ten podkład sprawuje się świetnie.

-kryje, lecz do ciemniejszych blizn potrzebne poprawki
    -ma dobre odcienie, kazdy znajdzie coś dla siebie
    -wydajny

Ilość zużytych opakowań: drugie

Chcesz pochwalić Dorotkie19981 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Porażka
  • Kupiłam ten produkt jedynie dlatego bo był na promocji w Rossmanie, załamałam się po kilku użyciach ale nadal go używam.
    Fluid dobrze się rozkłada +

Po kilku godzinach jak dotknę palcem twarzy to odkleja się od niej i pozostaje na palcu -
    Wybrałam chyba za jasny bo wszyscy mówią że jestem blada -

Ilość zużytych opakowań: 1/100

Chcesz pochwalić Rebellious Flower za czytelną i pomocną recenzję?
  • zapewnienia producenta ,nie mają nic wspólnego z rzeczywistością
  • Nowość, wg tego o czym mówił producent pomyślałam ,że muszę go mieć, no i tak się stało za 35 zł w promocji i pieniądze poszły w błoto a właściwie na półkę...
    bez rewelacji od tak zwykły, przeciętny podkład ,może i dobry dla osób ,które mało oczekują. dla mnie ani ładnie wyglądał na buzi, ani ją pielęgnował, ani poprawił stan cery, strasznie krótko się trzymał, kolory jasne w drogerii wyglądały ładnie, a już na świetle dziennym blado, nijako. Więcej go nie kupię ,cena a jakość to totalne nieporozumienie, nie jest wart nawet ceny promocyjnej bo nie robi nic . używałam przez tydzień i to na siłę ,poszedł w odstawkę ,będzie wyrzucony.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe wyrzucone

Chcesz pochwalić 7tyska za czytelną i pomocną recenzję?
  • KICHA po CAŁOŚCI
  • TRAGEDIA! to co on robiłz moją cerą to jedna wielka masakra. wyskakiwało mi pełno krostek, po nałożeniu podkładu w różnych miejscach na twarzy złuszczało mi naskórek szczególnie przy nosie tak jakoś zapychał mi pory.Okropny jest ten podkład nie wykorzywstałam go nawet całego jeszcze cały m isię został może z 3 razy go nałożyłam i dałam sobie spokój bo tak tragicznie pogarszał stan mojej cery. To na pewno nie produkt dla mnie i mojej cery. Przekonałam się na własnej skórze, że najlepiej kupować podkłady przebadane dermatologicznie sprzedawane tylko w aptece tym bardziej jak ktoś ma prboblemy z cerą.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Chcesz pochwalić bozen22 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie w sam raz
  • Jak dla mnie a mam cerę raczej problematyczną tłustą i z licznymi wypryskami jest to bardzo dobry podkład na lato. Lekki i kryjący w sam raz. Cera jest po nim ładna i znacznie poprawił się jej stan. Używałam wielu podkładów i wszystkie działały na moja skórę źle, pogarszały jej stan, blokowały ujścia gruczołów łojowych co skutkowało pojawianiem się licznych zaskórników i krost a tu niespodzianka. Podsumowując:
    Plusy:
    -naprawdę poprawił wygląd mojej cery
    -opakowanie z pompką
    -kolor 05 Light Beige idealny dla mnie a jestem bardzo bladą osobą i trudno mi znaleźć właściwy odcień podkładu
    -nie zatyka porów
    -idealny do nakładania palcami na krem
    -wydajny, wystarczy mała jego ilość i ododatkowa warstwa w miejscu gdzie występują niedoskonałości
    -wysoki SPF

jedynym MINUSEM jest fakt, że trzeba go przypudrować bo inaczej się szybko wyciera.

Używałam wielu podkładów od bardzo tanich do mega drogich i podkład Better skin to zdecydowanie mój faworyt

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze opakowanie i właśnie zakupiłam kolejne

Chcesz pochwalić XXCaLiNeCzKaXX za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najgorszy Podkład Dostępny na Rynku
  • W konkursie na Najgorszy Podkład wygrałby w przedbiegach. Ten koszmar niewart jest nawet 10 groszy.
    Nie ma żadnych pozytywów, no może ewentualnie opakowanie - szklaną buteleczkę z pompką. Co ma zresztą swoje plusy i minusy - jest estetyczne i wygodne, ale nie pozwala zużyć produktu do końca. Choć w tym przypadku na pewno nie ma czego żałować.

Próbowałam ten podkład nakładać na wiele sposóbów ;
    - palcami,
    - gąbeczką lateksową na mokro,
    - gąbeczką lateksową na sucho,
    - Beauty Blenderem,
    - pędzlem do podkładu typu flat top,
    - pędzlem języczkowym.
    Prawda jest taka, że obojętne czym go nie spróbujemy nałożyć on będzie wyglądał po prostu... źle. Na twarzy zostawia smugi, wystarczy, że nałożysz produkt na czoło i włos Ci spadnie z grzywki i go zabierzesz i już zostaje ślad po Twoim włosie i palcu. Najzwyklejsze esy floresy fantasmagorie wyczynia na twarzy. Zostaje wszędzie tylko nie na twarzy - na ubraniach, na dłoniach, na telefonie, na wszystkim.
    Próbowałam nakładać go bez kremu nawilżającego pod spodem, z kremem, z bazą, bez bazy... wszystko na nic.
    Kupienie go to jak wyrzucenie pieniędzy w błoto, chociaż z błota przynajmniej ktoś mógłby je wyjąć i mieć pożytek, a z tego koszmaru nie ma nic.

Odradzam wszystkim tą podkładową masakrę.
    Dodam jeszcze, że mam 24 lata, czasami zdarzy się jakiś wyprysk, ale bardzo rzadko, a podczas stosowania tego dziadostwa wysypało mi całe czoło. Poza tym po pomalowaniu się tym 'cudeńkiem' wyglądam nie na 24, a na 54 lata, wchodzi w każdą najmniejszą zmarszczunię, o której do tej pory nawet nie miałam pojęcia.

KOSZMARNY PRODUKT

Używam tego produktu od: 1 opakowanie
    Ilość zużytych opakowań: 1 wyrzucone

Chcesz pochwalić Kamcza za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lekki
  • Świetny na codzień, szczególnie latem. Lekki, łatwo się rozprowadza, w ogóle nie czuć go na skórze, wygląda niesamowicie naturalnie. Krycie ma lekkie - spodoba się osobą, które nie mają wiele do zakrycia. Delikatnie wyrównuje koloryt cery, ale piegi prześwitują, więc podejrzewam, że większych przebarwień nie zakryje. Używam go niecały miesiąc i nie zauważyłam tego cudownego działania na skórę.. Wypryski jak wyskakiwały, tak raz na jakiś czas wciąż wyskakują.

Używam tego produktu od: krócej niż miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić RudaMaruda13 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mieszane uczucia
  • Kupiłam produkt jak tylko zobaczyłam reklamę. Akurat była promocja, więc czemu nie. Miałam wielkie nadzieje wobec tego podkładu, aczkolwiek nie wiem czemu .. Zawiodłam się strasznie ! Rozprowadziłam puder po twarzy, ale już w trakcie było coś nie tak. Jest strasznie ciężki i źle się rozprowadza, miałam maskę i zmyłam go czym prędzej. Konsystencja przypomina mieszankę zwykłego fluidu z takim produktem jak Maybelline - Dream Mousse Concealer. Nie nadaje się to na całą twarz. Z racji tego, ze nie lubię wyrzucać kosmetyków używam go jako korektora pod oczy, czasem trochę na nos i tu sprawdza się sympatycznie Nakładam niedużym pędzelkiem i wklepuję.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić blairose za czytelną i pomocną recenzję?
  • tragedia.
  • Nie będę się na jego temat rozpisywać, po prostu jeden z najgorszych podkładów jakie miałam.

Plus:
    + kolor nie jest tragiczny

Minusy:
    - zamiast ukryć niedoskonałości- uwidacznia je
    - pogorszył stan mojej cery
    - nawet przy nakładaniu niewielkiej ilości robi tapete
    - nie trwały
    - twarz wygląda na 'zniszczoną'- a jestem nastolatką, więc nie wiem co by robił np. przy zmarszczkach

Mogłabym jeszcze wiele mu zarzucić, ale nie będę tracić czasu, jest beznadziejny i nie polecam go nikomu pod żadnym pozorem

Używam tego produktu od: przez ok. 3 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić xnaomixx za czytelną i pomocną recenzję?
  • Porażka
  • Kupiłam ten produkt bo chciałam wypróbować coś nowego a skusiła mnie przede wszystkim nazwa "Better Skin" i cena. Dla mnie produkt jest zbyt gęsty więc bardzo źle rozprowadza się po twarzy i skóra w ogóle nie jest lepsza. Poza tym ma nieprzyjemny zapach.Jest to najgorszy podkład jakiego używałam!! Plusem jest wygodne opakowanie

Chcesz pochwalić Anuija za czytelną i pomocną recenzję?
  • Better S(K)IN
  • Każdego dnia biję się z myślą - wyrzucić go do kosza czy jednak zużyć do końca, ale nie być zadowolona z efektu. Kupiłam ten produkt skuszona nazwą Better Skin, a że moja cera nie należy do idealnych pomyślałam, że spróbuję. Kolejny produkt do szufladki z napisem "szkoda pieniędzy".

Plusy:
    -konsystencja,
    -słoiczek;

Minusy:
    -"wyciąga" z cery wszystko to, co dalekie jest od ideału - zaczerwienienia, sińce, blizny, wykwity i je wręcz podkreśla zamiast maskować,
    -jest nietrwały i łatwo odbija się na ubraniach,
    -"poprawia stan skóry w 3 tygodnie" - no way! cudów się nie spodziewajmy nie ma żadnego kojącego wpływu na skórę,
    -posiadam odcień 021 nude, który na twarzy robi się brązowo - pomarańczowy;

Ilość zużytych opakowań: prawie jedno

Chcesz pochwalić pscolkamaya za czytelną i pomocną recenzję?
  • Katastrofa.
  • Ten podkład to jakaś masakra.Nie kryje, szybko się ściera, cera się błyszczy a po miesiącu stosowania miałam taki wysyp na twarzy że walczę z nim do dziś, na pewno nie poprawia kondycji skóry.. Jak dla mnie nie spełnia tego co obiecuje producent.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: jedno duże

Chcesz pochwalić corsa29 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie najlepszy
  • Kupiłam ten podkład, bo szukałam czegoś innego niż mój dotychczasowy i niestety nie jest to coś czego szukałam.
    Mam najjaśniejszy odcień, bodajże 005 i nie wiem, czy trafiłam na taki produkt felerny, czy co z nim nie tak, ale jest mega ciemny... za ciemny do mojej karnacji.
    Może jak się opalę to będze wyglądał lepiej.
    Jest suchy, ma suche wykończenie, ale dość dobrze kryje i nie zmienia sie na twarzy.
    Nie zauważyłam jakieś poprawy cery. Troche sie ściera w ciągu dnia.
    Ogólnie nie jest najgorszy jednak są dużo lepsze w tej samej cenie ; )

Chcesz pochwalić Moon_key za czytelną i pomocną recenzję?
  • my skin gets better
  • kupiłam go 3 tygodnie temu na słynnej promocji -49 % w Rossmannie Byłam go bardzo ciekawa odkąd tylko pojawił się na rynku a w takiej cenie musiałam wybròbować.Mam bardzo jasną karnację,całe szczęście znalazłam idealny dla siebie jasny odcień 005 Light Beige (najjaśniejszy z dostępnych)

Plusy
    - dobrze kryje
    - nie tworzy efektu maski
    - nie zapycha
    - wydajny
    - gęsty
    - długo się utrzymuje na twarzy
    - porządne i ładne opakowanie
    - cena jest w porządku
    - dostępność
    - nie uczula
    - bezzapachowy
    - jasny odcień
    - nie ciemnieje na twarzy

minusy
    - jest tak gęsty ,że czasem trudno go rozsmarować i dobrze rozprowadzić

Używam tego produktu od: prawie msc
    Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Chcesz pochwalić RoseCharlotte za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie za bardzo.
  • Kupiłam go skuszona pierwszymi opiniami na tym portalu i całkiem przekonującą reklamą. Na początku spisywał się świetnie! Krycie było idealne na moje ślady po trądziku Nie wysuszał(mam cere suchą) i ogólnie cudo! Niestety po ok. dwóch tygodniach użytkowania zobaczyłam, że coś jest nie tak. Zaczął wysuszać i podkreślać moje suche skórki + pod skórą zaczęły pojawiać się syfki, których nie mogę się pozbyć :/ produkt nie warty swojej ceny. Dwie gwiazdki daję za niezniszczalne opakowanie, które mimo wielu upadków dalej dobrze wygląda i za początkowe działanie tego podkładu.

Używam tego produktu od: ok. 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: byłam w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić paulinnq za czytelną i pomocną recenzję?
  • BUBEL
  • Masakra,masakra.Mam cerę wrażliwą i ten podkład mnie naprawdę zawiódł.Skusiłam się pięknymi recenzjami,świetną reklamą i promocją (naszczęście).

Plusy:
    + dobre opakowanie
    + kolorystyka(z moją karnacją trudno 0 dobry kolor)
    +konsystencja

Minusy:
    - po 2 godzinach dzieję się z nim coś dziwnego:ściera się,podkreśla niedoskonałości
    - wcina się w zmarszczki
    - nie kryje
    - szybko znika z twarzy
    -puder nie lubi z nim współpracować
    - po przejechaniu palcem po twarzy zostawia smugi
    - brzydko wygląda na twarzy
    - POGORSZA wygląd skóry ( zaczęły wyskakiwać mi pryszcze)

Nie,nie i jeszcze raz nie.Takiego koszmaru jeszcze nie miałam.Bardzo zawiodłam się na Maybelline

Ilość zużytych opakowań: 1 do wyrzucenia

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić panna_justyna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie wart swojej ceny
  • Opakowanie bez zarzutu - solidna szklana buteleczka z pompką dozującą odpowiednią ilość produktu.
    Oceniam najjaśniejszy kolor - light beige 005, na początku obawiałam się, że będzie trochę różowy, ale miło się zaskoczyłam, bo na skórze wygląda wg. mnie podobnie do Revlon Colorstay w kolorze 150, więc idealny.
    Nakładałam palcami, pędzlem i gąbeczką - w każdej z tych opcji dobrze się sprawdził. Mimo, że ma dobre krycie, to nie jest ciężki, nie zapchał mnie i nie czułabym go na twarzy, gdyby nie minusy, do których zaraz przejdę. Mam skórę normalną, ze skłonnością do przesuszania, moja twarz się nie świeci, niezależnie od tego jakiego podkładu używam i jak długo mam go na sobie - przynajmniej do tej pory byłam tego pewna. Po 2 - 3 godzinach ma się wrażenie, że to nie skóra, a on sam zaczyna się świecić, nabierać jakby wodnistej konsystencji i gdy patrzę na siebie w lusterku mam wrażenie, że zaraz wszystko spłynie mi z twarzy - co notabene dzieje się 2 godziny później. Próbowałam na krem, na bazę, nawet "na sucho", efekt był zawsze taki sam. W tej półce cenowej znalazłoby się kilka innych podkładów, które zadziałałyby podobnie, lepiej, a już na pewno dłużej.
    Za konsystencję, kolor, opakowanie i krycie daję 3 gwiazdki. Za trwałość, sposób w jaki "schodzi" z twarzy i brak poprawienia wyglądu skóry, mimo zapewnień producent odejmuję 2. Szkoda. Używam tego produktu od: miesiącaIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić meercc za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie tym razem
  • Podkład, jak to podkład - zamknięty jest w szklanej buteleczce z wygodną i higieniczną pompką, która odpowiednio dozuje produkt i nie zacina się. Wzornictwo proste i eleganckie, bardzo przyjemne dla oka. Całość wygodna i przyjemna w użytkowaniu.

Z całej siatki kolorystycznej wybrałam odcień 005 Light Beige, czyli odcień najjaśniejszy. Przez stosowanie kwasów, kremu z bardzo wysokim filtrem oraz braku słońca zimą, moja twarz była naprawdę blada. Bez zastanowienia wybrałam ten odcień. Gdzieś czytałam, że może on mieć różowawe tony, ale na mojej bladej twarzy tego nie zauważyłam. Okazało się, że odcień jest dopasowany do mojej bladej skóry, jednak teraz, gdy coraz więcej czasu spędzam na słonku, jest on po prostu na granicy. Za kilka dni będę musiała rozstać się zanim - gdy skóra nabierze koloru, będzie on po prostu za jasny.

Podkład aplikowałam tylko pędzlem skunksem Joursna Professional. Okazało się, że ten duet spisuje się idealnie! Podkład ładnie zastygał na twarzy, rozprowadzał się równomiernie, nie tworząc plam i zacieków. W konsystencji jest kremowy, średnio gęsty. Krycie ma całkiem dobre. Wszelkie plamy i zaczerwienienia zostały ładnie zamaskowane. Na niektóre miejsca musiałam nanieść podkład jeszcze raz, aby dokładniej je zakrył. Skóra po aplikacji wyglądała zdrowo, świeżo a koloryt był ładnie wyrównany. Od razu po aplikacji skóra jest ładnie zmatowiona, więc nie musiałam używać dodatkowo pudru.

Wszystko ładnie, pięknie. Więc żeby nie było tak idealnie, to niestety podkład jest super, ale tylko na około 2-3h. Tak dzieje się przynajmniej u mnie. Po tym czasie skóra zaczyna się niemiłosiernie świecić i niestety podkład zanika w tempie expresowym! Po 3 godzinach zauważyłam miejscami brak podkładu. Zupełnie jakby ze mnie spłynął a resztki gromadziły się w porach, tworząc dziwne małe, białe plamy. Widok w lustrze z bliska niezbyt przyjemny... Muszę przyznać, że takie zachowanie podkładu i skóry zauważyłam po raz pierwszy, więc moje zdziwienie było niemałe. Dodam jeszcze, że:

- jestem właścicielką skóry mieszanej, więc możliwe, że na innych cerach podkład zachowa się lepiej

- po 3 tygodniach nie zauważyłam poprawy w kolorycie skóry czy redukcji niedoskonałości,

- całe szczęście nie zapchał mnie, bo tego już nie darowałabym mu!

Używam tego produktu od: kilku tyodni

Chcesz pochwalić moniak85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • sztuczna maska
  • Kupiłam, ale żałuję. Nie spisał się. Lubie naturalnie wyglądać, a ten podkład niestety jest bardzo widoczny na twarzy, matuje co jest plusem ale tworzy sztuczną buzie, co mi nie odpowiada. Używam od lat o połowę tańszego i jestem o niebo bardziej zadowolona.

Używam tego produktu od: 03.2014

Chcesz pochwalić Beletili za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, ale nie ideał
  • Kupiłam go, bo potrzebowałam zastępcy dla używanego od lat Revlona Colorstaya. Mam bardzo jasną cerę, Colorstay 150 Buff zastąpiłam odcieniem 005 Light Beige i jest idealny. Podkład jest niezły, chociaż na pewno nie idealny, ale szczerze mówiąc przestałam wierzyć w istnienie idealnego podkładu. Cerę mam mieszaną, ze skłonnością do przetłuszczania i trądziku w pewnych problemowych miejscach. U mnie ten podkład zachowuje się całkiem nieźle... Nie miałam co do niego wielkich oczekiwań. Trzyma się nieźle, krycie też akceptowalne, nie świecę się po nim. Podoba mi się to, że nawet jak nałożę kilka warstw to nie tworzy efektu maski i nie robi mi się wielka szpachla na twarzy. Trzeba nauczyć się go aplikować. Ja dla niego zrezygnowałam z pędzla, gdyż kompletnie nie chcieli współpracować. Wklepuję go palcami.

Plusy:
    + dobrze wtapia się w cerę
    + całkiem nieźle kryje
    + dobrze trzyma się na twarzy
    + twarz wygląda naturalnie
    + nawet po nałożeniu kilku warstw nie tworzy maski

Minusy:
    - wolałabym lepsze krycie
    - trzeba się nauczyć go aplikować

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić melleczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • jest dobrze
  • Podkład posiada średnie krycie, łatwo się rozprowadza. Jak producent zapewnia na pewno nie wyrównuje kolorytu skóry (przynajmniej u mnie) Na promocji można go dostać za około 25 złotych. Myślę, iż wart jest swojej ceny. Jedyny podkład, który długo utrzymuje się na mojej skórze. Jeżeli chodzi o kolory to myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie.

cena
    dostępność
    krycie
    trwałość

wyrównuje kolorytu
    mało wydajny

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić iva90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie!
  • + 005 soft beige to jedyny idealny odcień dla mojej skory (ze wszystkich przetestowanych dotąd podkładów)
    + wygodne opakowanie
    + wydajny
    + nie ciemnieje

+/- matuje i dobrze kryje, chociaż nie na długo

- podkład nie wtapia sie w skórę, wyglada jakby warzył sie na twarzy
    - podkresla suche skórki
    - wygórowana cena
    - szybko znika z twarzy

Kupując go zasugerowałam sie reklama i kilkoma pierwszymi opiniami na tym portalu. Zawiodłam sie niestety i musze szukać dalej. Nie polecam, nawet jesli jest w promocji za 27zł.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego (i ostatniego)

Chcesz pochwalić IsmenaR za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla cery z problemami
  • + dobrze matuje (nawet moją tłustą skórę)
    - pewnie przez to strasznie wysusza (ale ja używam aktualnie retinoidów, od których moja twarz jest wyjątkowo wrażliwa) - po 3 dniach używania zrobiły mi się czerwone plamy na twarzy i przybyło suchych skórek
    - wysyp pryszczy, który ostatecznie przesądził o tym, że oddałam podkład siostrze ;P (ona ma cerę normalną i z tego co wiem, ciągle go używa - dlatego daję aż 2,5 gwiazki)
    + długo się utrzymuje
    - wchodzi strasznie w rozszerzone pory, lepiej było, gdy używałam gąbeczki, którą dostałam gratis do podkładu w drogerii, ale i tak po kilku godzinach było kiepsko)
    + najjaśniejszy kolor jest dobry dla bladych osób
    + bezzapachowy

podsumowując:

ten podkład może być dobry dla osób z już ładną cerą, bez rozszerzonych porów i problemów z nadwrażliwością, niestety jeśli ktoś ma jakiekolwiek większe problemy to ten podkład je tylko spotęguje.

Używam tego produktu od: już nie używam
    Ilość zużytych opakowań: mała część 1 opakowania

Chcesz pochwalić dywergencja za czytelną i pomocną recenzję?
  • worse skin
  • Mam cerę mieszaną ze skłonnością do zapychania się. Oceniam odcień 005 light beige (najjaśniejszy).

+Kolor idealnie pasuje do mojej cery, nie zmienia się w ciągu dnia.
    +Opakowanie z pompką.
    +Wydajny.
    +Dobra dostępność.

-ZAPYCHA co skreśla go od razu. Tym bardziej że podkład miał za zadanie poprawić stan cery, a nie jeszcze bardziej ją zapaskudzić.
    -Skóra szybko się po nim świeci, nawet w miejscach gdzie normalnie nie mam z tym problemu.
    -Słabo kryje.
    -Schodzi w ciągu dnia, wieczorem jest go dużo mniej.
    -Podkreśla suche skórki, krem nie pomaga.
    -Nie podoba mi się zapach. Normalnie nie zwracam na to uwagi, ale stosowanie tego podkładu staje się nawet nieprzyjemne.
    -Cena za taką jakość jest zdecydowanie za wysoka.
    Używam tego produktu od: miesiącaIlość zużytych opakowań: w trakcie 1

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić stewusia za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Tragedia
  • * baardzo ciężko dobrać kolor, nie ma nic pośredniego dla mnie, odcień niżej za jasny a wyżej za ciemny,
    * konsystencja gęsta, jak dla mnie za gęsta,
    * bardzo uwidacznia suche skórki,
    * po nałożeniu skóra się świeci,
    * zbyt wysoka cena co do rzeczywistych efektów,
    * pozostawia na twarzy "maskę",
    * po jakimś czasie podkład ściera się, spływa,
    * koloryt skóry po nim nie wygląda naturalnie (jak w przypadku wielu innych podkładów),.
    Więcej nie ma się co rozpisywać Szukamy dalej!
    Nie można dodać recenzji bez nawet 0.5 gwiazdki, stąd moja ocena.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Neeva za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij