Maybelline, SuperStay Better Skin (Podkład do twarzy)

Powiększ Maybelline, SuperStay Better Skin (Podkład do twarzy)

Zgłoszony przez verqaa

Podkład Better Skin pierwszy podkład, który działa dla nieskazitelnego wyglądu skóry natychmiast i lepszej skóry już po 3 tygodniach. Czas pożegnać nierówności, przebarwienia czy szarość cery i przywitać skórę widocznie gładszą, ze zredukowanymi przebarwieniami, niczym odnowioną skórę. Przy regularnym stosowaniu innowacyjna formuła z Actyl C redukuje nierówności, zaczerwienienia oraz szarość cery. 78% kobiet potwierdza lepszy wygląd skóryl

• NIE!
  • Jeden z gorszych jakie miałam.Oceniam odcień 005 light beige i u mnie wogóle się nie sprawdził.Nie mam dużych problemów z cerą jednak ten podkład podkreśla u mnie każdą niedoskonałość.Daje nie naturalny efekt moja twarz wygląda po nim jak bym przesadziła z pudrem,chociaż nie nakładam go dużo.Szybko się ściera,poprawy cery też nie zauważyłam.W podobnej cenie można kupić lepszy produkt.Plus za SPF 20 i wygodny dozownik.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Chcesz pochwalić kendrix za czytelną i pomocną recenzję?
  • Better Skin- po 3 tygodniach skóra taka sama, jak przed
  • Maybelline, to dla mnie średniak i jeśli chodzi o półkę cenową i jeśli chodzi o kosmetyki. Używam cieni do powiek z tej firmy, mam w tej chwili kredkę, tusze, ale w żadnym przypadku szału nie ma.
    Podkład dostałam do testowania, z czego bardzo się cieszę, ponieważ uwielbiam testować podkłady, wyrabiać sobie o nich opinię i lubię wiedzieć, czy dany kosmetyk opłaca się potem znowu kupować, czy lepiej sobie odpuścić.
    W tym przypadku nie jest bardzo źle, podkład w koszu nie wylądował, nie oddałam go również koleżance o idealnej cerze, która obojętnie czego by nie nałożyła- wszystko na jej twarzy wygląda perfekcyjnie. Podkład mam zamiar zużyć, ale chyba schowam go na lato.

*OPAKOWANIE: z pompką, która się nie zacina i wyciska odpowiednią ilość produktu. Napisy się nie ścierają, bo są przyklejone na taśmie. Opakowanie szklane, poręczne, ładne, ale niestety wiecznie ubabrane od podkładu, a , że nakrętka jest przeźroczysta, to widać ile podkładu się na niej znajduje. Ciągle ją wycieram, ale to nic nie daję, a konsystencja nie jest tak lejąca, żeby sam wypływał. Wybaczę mu to, ale jestem estetkę i nie podoba mi się to

*KONSYSTENCJA: taka jaka powinna być. Nie jest lejąca, nie spływa z palców, ale też nie jest tak zbita, żeby momentalnie zastygać na twarzy.

*MAT: stosuję ten podkład na zmianę z Lasting Finish 25 h- Rimmel i podkład Rimmla bardziej nawilżał twarz, skóra szybciej się przetłuszczała, a tutaj mamy natychmiastowy efekt matu, co mnie zdziwiło, bo myślałam, że to podkład rozświetlająco- nawilżający, a za takimi nie przepadam. Mat oczywiście nie utrzymuje się długo i po kilku godzinach twarz wymaga przypudrowania, pojawia się niezdrowy błysk.

*KRYCIE: raczej dla ładnych cer, ponieważ zapewnia średni efekt krycia, szybko znika z twarzy i niedoskonałości stają się widoczne. Raczej wyrównuje, wygładza, ale to też ładną cerę.

*TRWAŁOŚĆ: nałożyłam podkład rano o 8, jest 15 i praktycznie już nie czuję, żebym miała podkład na twarzy. Coś tam w lusterku widzę, ale to raczej resztki. Estetycznie schodzi z twarzy, nie tworzą się żadne brzydki placki i nie wchodzi w pory. Po prostu twarz zaczyna się świecić i nie jest już tak wygładzona.

*EFEKT: jak już wspomniałam jest to podkład do raczej ładnych cer. Moja w tym momencie jest bardzo sucha, z trudem radzę sobie z jej nawilżeniem, a ten podkład niestety lubi to podkreślać. Podkreśli każdą, nawet najmniejszą suchą skórkę, momentalnie odznacza się przy nosie, gdzie skóra po przewlekłym katarze, nie jest zbyt gładka. Po peelingu, z bazą, na gładkiej skórze wygląda i rozsmarowuje się ładnie, ale co z tego, skoro skóra nie codziennie jest taka, jakiej byśmy sobie życzyły. Podkład z Rimlla, mimo wad i uchybień od doskonałości, nie podkreśla tak suchej skóry i lepiej sobie z nią radzi aniżeli Better Skin.

*BETTER SKIN: czyli skóra widocznie ładniejsza i zdrowsza po 3 tygodniach. Redukuje nierówności, zaczerwienienia oraz szarość cery- obietnice producenta, które nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości. Specjalnie później wystawiam opinię, żeby móc wyrazić swoje zdanie obiektywnie, ale faktycznie nie zauważyłam różnic. Ten podkład nie wpływa na wygląd cery, nie pogorszył jej stanu, poza podkreśleniem suchych skórek, ale też jej nie poprawił.

*PODSUMOWANIE:
    Jest to podkład jakich na rynku wiele, czyli taki, który nadaje się do pań o ładnej, gładkiej cerze. Ani nie zakryje niedoskonałości, ani konkretnie nie zmatuje, ani nie sprawi, że skóra będzie piękniejsza.
    Bardzo się cieszę, że miałam okazję go przetestować, bo a nuż kiedyś przez przypadek bym go kupiła i żałowałabym wydanych pieniędzy, a jak na podkład tak działający, wcale taki tani nie jest.

Chcesz pochwalić katis 24 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest w porządku, pomimo wad
  • Bardzo cieszę się, że mogłam przetestować ten podkład, ponieważ sama od siebie na pewno bym go nie kupiła. Czytałam wiele różnych opinii o nim, ale udało mi wyrobić swoją.

Plusy:
    + matuje twarz (u mnie nawet ponad 5 godzin, a mam cerę z przetłuszczającą się strefą T)
    + nie tworzy efektu maski, ale też nie stapia się z nią
    + nie ciemnieje na twarzy
    + nie ściera się
    + ma przyzwoite krycie
    + nie zapycha cery

Minusy:
    - nie rozświetla cery, jak sugeruje producent
    - przy suchej skórze ciężko go rozprowadzić, konieczne jest użycie przed kremu nawilżającego
    - podkreśla suche skórki
    - wchodzi w załamania i rozszerzone pory
    - gromadzi się np. przy brwiach
    - nie poprawia stanu cery, ale też jej nie pogarsza

Ogólnie pomimo wad polubiłam go przede wszystkim, za to, że matuje moją cerę i jest to dla mnie osobiście ogromy plus oraz ma przyzwoite krycie.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić Angella89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Chyba lepszy Loreal
  • Daję 2,5 gwiazdki. Firma ok, cena ok ale niestety jest trochę za bardzo przeźroczysty. Osobiście zamiast Better skin wolę True Match Loreala i uważam, że jest lepszy. Używam od dawna i mogę z czystym sumieniem polecić a moja cera do dealnych nie należy.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić AneczkaM81 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety nie jest to podkład dla mnie.
  • + kolor 005 Light beige idealnie dopasował się do koloru mojej skóry
    + ładne krycie
    + matowe wykończenie
    + dobra konsystencja, nie za rzadka, nie za gęsta
    + dobrze się rozprowadzał na skórze

- dziwny, chemiczny zapach
    - to co go u mnie dyskwalifikuje: ZATYKA PORY!
    Zamiast ładnej jak zwykle cery, miałam na twarzy same krosty, wągry, coś okropnego, a nie zmieniałam ani diety, ani kremów, ani sposobu pielęgnacji twarzy. Winię za to właśnie ten podkład.

Ilość zużytych opakowań: 0,5

Chcesz pochwalić Sunny92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem zadowolona
  • Moją największą zmorą są cienie pod oczami i tu najlepiej sprawdziło się to, że podkład w miarę sobie z nimi poradził. Drobne przebarwienia i krostki również zostały zatuszowane. Cera nie świeciła się po jego zastosowaniu co jest dla mnie dużym plusem. Plus również za pompkę i dobrą konsystencję bo nie spływa i nie tworzy maski. Używam go niewiele, bo nie wymaga tego moja cera. Ponadto poradził sobie z rozszerzonymi porami i pozostawił uczucie gładkiej skóry. Dla mnie to po prostu dobry kosmetyk!

Używam tego produktu od: około miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pirwszego

Chcesz pochwalić onlyme30 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Piątka z plusem
  • Ode mnie ten podkład dostaję pełne pięć punktów. Sprawdził się. Skóra faktycznie po trzech tygodniach stała się gładsza . Bardzo dobry podkład na dzień. Ładnie rozjaśnia i dobrze kryje niedoskonałości.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić Gasowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry podkład
  • Muszę przyznać że jestem bardzo mile zaskoczona tym podkładem. Dla mnie okazał się hitem! Obok mojego ulubionego podkładu z Revlonu prezentuję się naprawdę dobrze i w dodatku jest sporo tańszy. Podkład bardzo fajnie kryje i matuje, posiada fajną kolorystykę i utrzymuję dość długo. Nie spodziewałam się tak dobrego efektu. Ponadto ma fajne opakowanie i wygodną pompkę dzięki której aplikacja jest wygodna i łatwa. Kolejnym plusem jest jego wydajność - wystarczy kilka kropel żeby wystarczył na całą twarz, dodatkowo nie zostawia smug i łatwo się rozprowadza. Oto mój następny ulubieniec! Bardzo polecam dobry produkt w dobrej cenie!

Używam tego produktu od: od ponad miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić malinka023 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie do cery mieszanej i tłustej
  • Plusy:
    - ładne opakowanie
    - łatwa i higieniczna aplikacja
    - twarzowe odcienie, ja mam nude - idealny kolor, ani jasny ani za ciemny, świetnie stapia się ze skórą
    - kryje ale bez efektu maski
    - wydajny
    - nie powoduje podrażnień
    - dość trwały
    Minusy:
    - jest jeden, za to ogromny - ten podkład kompletnie nie matuje!!! pół godziny po nałożeniu moja twarz zaczyna się bardzo brzydko świecić, istny koszmar!
    Reasumując: podkład fajny dla suchej, ewentualnie normalnej cery

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić evveliina za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry produkt
  • Moim zdaniem najlepszy produkt do twarzy, na jaki ostatnio trafiłam. Konsystencja lekka i nie ma efektu "maski". Dzięki ładnemu i bardzo praktycznemu opakowaniu łatwo się go stosuje. Cena przystępna. Czego można chcieć więcej? Polecam każdej Pani, która chce jeszcze lepiej zadbać o swoja cerę. Pozdrawiam.

Używam tego produktu od: 01.2015
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić Maaadelinka1991 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij