Maybelline, SuperStay Better Skin (Podkład do twarzy)

Powiększ Maybelline, SuperStay Better Skin (Podkład do twarzy)

Zgłoszony przez verqaa

Podkład Better Skin pierwszy podkład, który działa dla nieskazitelnego wyglądu skóry natychmiast i lepszej skóry już po 3 tygodniach. Czas pożegnać nierówności, przebarwienia czy szarość cery i przywitać skórę widocznie gładszą, ze zredukowanymi przebarwieniami, niczym odnowioną skórę. Przy regularnym stosowaniu innowacyjna formuła z Actyl C redukuje nierówności, zaczerwienienia oraz szarość cery. 78% kobiet potwierdza lepszy wygląd skóryl

• Przeciętniak
  • Podkład zdobyłam na jakiejś dużej promocji w rossmanie, było wtedy około 50% zniżki na kosmetyki. Mój kolor to 005 Light Beige.
    Opakowanie: ogólnie estetyka rimmela jest średnio w moim guście, ale przecież chodzi o wnętrze Fajnie, że buteleczka jest przezroczysta, bo widać zużycie produktu. Opakowanie zaopatrzone w fajną pompkę, która aplikuje odpowiednią ilość podkładu.
    Zapach: jak dla mnie bardzo delikatny, praktycznie niewyczuwalny, dosyć przyjemny.
    Konsystencja: Podkład jest w konsystencji trochę jak puder w kremie. Dobrze się rozprowadza, niewielka ilość wystarczy do pokrycia całej twarzy, jednak trzeba szybko z nim pracować, bo zastyga i może porobić smugi.
    Krycie: Nie mam problemów z cerą, ale jeśli coś wyskoczy na twarzy, to trzeba to ukryć korektorem, bo sam podkład sobie nie poradzi. Jedyne co mam faktycznie do ukrycia, to pojawiające się czasem rumieńce, ale krycie jest średnie, więc mimo wszystko je widać. Podkład stapia się, nie tworzy maski, ładnie dopasowuje się do cery.
    Cena: W regularnej cenie nie odważyłabym się go kupić, jednak na promocji było już korzystniej. Nie jest wart aż 40 zł. W tej cenie można kupić o wiele lepszy podkład z serii dermokosmetyków.

Ogólnie rzecz biorąc podkład jest stosunkowo trwały. Wytrzymuje cały dzień, mimo, że nie używałam przy nim pudru. Na pewno trzeba odpowiednio nawilżyć skórę przed nałożeniem, bo lubi podkreślić suche skórki.
    Jeśli chodzi o obietnice producenta - poprawa wyglądu cery, zniwelowanie przebarwień, szarości i odżywienie - raczej jest to chwyt reklamowy. Nie zauważyłam poprawy stanu skóry podczas używania kosmetyku, ale nie było też pogorszenia. Gama kolorystyczna jest sensowna, 005 mi odpowiada, jestem blada.
    Bardzo fajny produkt, godny polecenia, chyba, że ktoś ma duże wymagania co do krycia - wtedy może nie spełnić oczekiwań.

Chcesz pochwalić Sia1994 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Zdecydowałam się na zakup tego podkładu za namową Pani z Drogerii.
    \nKonsystencja podkładu jest dość rzadka, jednak dobrze się go rozprowadza. Zaraz po aplikacji skóra jest aksamitnie gładka, koloryt idealnie wyrównany. I tyle co do plusów. Po dwóch godzinach doznałam niezwykle dużego rozczarowania. Podkład zaczął mi dosłownie spływać z twarzy. Mam cerę mieszaną w strefie T lubi się błyszczeć po kilku godzinach od użycia pudru, ale takiego okropnego efektu jeszcze nigdy nie miałam.

Chcesz pochwalić anikaas za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezły
  • Używałam tego podkładu, zaraz po wprowadzeniu go na rynek. Pamiętam, że podobał mi się odcień, cera faktycznie tak jakby się polepszyła, wygodne opakowanie, konsystencja okej, trwałość i krycie w porządku. Jednak jeden minus - strasznie wysuszył skórę na czole. Może lepiej by się sprawdził, gdybym nawilżała cerę częściej. Przymierzam się do jego kupna ponownie.

Używam tego produktu od: jakiś czas temu kupiłam jedno opakowanie
    Ilość zużytych opakowań: tylko jedno

Chcesz pochwalić belczunia1234 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie ma tragedii
  • Produkt dostałam do przetestwania. Na pewno nie wydałabym 40 zł na kota w worku, poza tym podkład, którego używam najcześciej i ktory mnie zadowala pod każdym względem kosztuje chyba mniej niż 20 zł
    Ale wracając do Better Skin: mam odcień 005 Light Beige, który przy wycisnięciu na rękę wpada w róż, ale na twarzy ładnie stapia się z moi kolorem skóry. Łatwo się go rozprowadza, nie pozostawia smug, matuje cerę, ale niestety na niezbyt długo. Jest to podkład do cery normalnej, ja mam mieszaną, więc wybaczam, moja wina, że czółko mi się czasami zaświeci Raczej szybko się ściera. Jego krycie oceniam jako bardzo lekkie i zostawię go sobie na okoliczność, kiedy akurat nie będę miała niespodzianek na buzi, bo on sobie z takimi rzeczami średno radzi. Ale jak moja cera będzie idealna, to na pewno po niego siegnę gdyż wydaje mi się bardzo lekki i nie sprawia wrażenia kilograma tapety na twarzy. Nie zauważyłam, żeby spowodował powstanie nowych niedoskonałości. Jego mega wadą jest to, że podkreśla suche skórki. No i trochę zbyt wysoka cena, przy nastepnym zakupie poczekam na promocję.
    Czytając recenzje na wizażu zanim dostałam przesyłkę byłam przerazona, że będę musiała smarować twarz jakąś okropna mazią, ale w ogólnym rozrachunku podkład ten nie wypada wcale tak źle, pod warunkiem, że nie mamy tłustej skóry i zbyt wielu rzeczy do zamaskowania

Używam tego produktu od: 2,5 tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: 1 niepełne

Chcesz pochwalić meggajda za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety zawiodłam się
  • Dostałam ten produkt do testowania i od razu pełna entuzjazmu rozpakowałam kopertę, jednak szybko się zawiodłam.

Wady:
    - Odcień 005 light beige jest bardzo jasny i za bardzo wpada w róż
    - Uwydatnia suche skórki
    - Tworzy plamy na twarzy
    - Przy nałożeniu grubszej warstwy tworzy nienaturalny efekt
    - Łatwo się ściera

Zalety:
    - SPF 20
    - Wygodna pompka, która się nie zacina
    - Łagodny zapach
    - Nie powoduje podrażnień
    - Lekki
    - Łatwo się rozprowadza
    - Nie ciemnieje

Używam tego produktu od: dwóch tygodni

Chcesz pochwalić Agatka987 za czytelną i pomocną recenzję?
  • o dziwo dobry produkt godny polecenia
  • Dostałam ten podkład do testowania,bardzo się ucieszyłam no nigdy jeszcze nic nie wygrałam w konkursach ,a tu taki szok :p

Mam cerę mieszaną z tendencją do tłuste i przy mojej cerze podkład dobrze się sprawdza ,przede wszystkim nie uczula mnie i nie zapycha cery .

Plusy
    +nie uczula
    +nie zapycha porów
    +świetnie wtapia się w cere
    +ma też wysoki SPF 20

Minusy
    - jakby miała go kupić w drogeri to zastanowiła bym się i pewnie poczekała na mega promocje bo trochę drogi jest na razie
    - ma ciężką szklaną butelkę
    -mało estetyczna butelka
    - przy miejscach wysuszonych kuracjami na trądzik to trochę odznacza się

Ogólnie jestem z niego zadowolona i prawdopodobnie jak skończy mi się to kupię nowy

Ilość zużytych opakowań: 1 i pewnie będzie więcej

Chcesz pochwalić kokolino4 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry produkt
  • Moja skóra jest wymagająca - mieszana z przewagą do tłustej, z naczynkami, zaczerwienieniami, miejscowymi wypryskami, wrażliwa na czynniki zewnętrzne - zmino ciepło i wewnętrzne - zdenerwowanie, stres. By ukryć to zaczerwienienie używałam aptecznych dermablend i pharmaceris kryjący, ostatnio z drogeryjnych flower perfection bourjois. Z żadnego z powyższych nie byłam zadowolona aż tak całkowicie. Nie spodziewałam się, że drogeryjny better skin mny tak mi się spodoba.

Plusy:
    +dobrze kryje - nakładam go pędzlem hakuro S flat top - dzięki temu nie mam ani maski ani smug i wszystko pięknie się rozprowadza. Przestałam używać korektora pod oczy choć wcześniej musiałam by ukryć ciemne podkówki. Zniknął problem zaczerwienionych policzków - nakładam podkład na zaczerwienienia podwójnie - na całą twarz ilość odpowiadającą wielkości małego migdała.
    +ładnie stapia się ze skórą, odcień 005 light beige - nie zauwazyłam, żeby ciemniał,
    +nadaje efekt świeżości, jest lekki a zarazem jak napisałam wyżej kryjący,
    +nawilża skórę, nie powoduje powstawania i podkreślania suchych skórek,
    +nie zapycha mnie,
    +nie uczula,
    +nie wysusza i nie powoduje wzmożonego wydzielania sebum - nie daje płaskiego matu tylko ładne naturalne wykończenie,
    +na mojej skórze utrzymuje się 4-5h potem niestety spływa z sebum gdy nie zbiorę go bibułką.

Minusy:
    - brak zapachu (ale może to i + bo kompozycje zapachowe lubią mnie uczulać)

Jestem z niego bardzo zadowolona.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1, regularnego

Chcesz pochwalić Mererid za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Do testu wybrałam odcień 005 Light Beige. Jest idealny do mojej jasnej karnacji. Może nie jest do końca taki, jak powinien być, ale mimo wszystko jestem na TAK Aplikator w formie pompki nie zacina się. Konsystencja jest lekka i jakby troszkę kremowa. Ładnie się rozprowadza i nie robi efektu maski. Nie plami cery, więc dla mnie jest to plusem. Pajączki, z którymi walczę, ładnie się ukrywają pod tym kosmetykiem. Przez wiele godzin, mimo mojej mieszanej cery nie potrzebuję robić poprawek. Dlatego jest to dobry podkład dla każdego typu cery.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
  • Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić robaczek3012 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny!!
  • Dostałam podkład do testów, udało mi się nawet trafić z kolorem. Jestem z niego bardzo zadowolona, dla cery normalnej-czyli takiej jak moja sprawdza się doskonale. Podkład ma przyjemną, lekką konsystencję, łatwo się go rozprowadza, nie pozostawia tłustego filmu, wystarczy że nałożę go rano i cały dzień utrzymuje moją twarz w nienagannym stanie. Zgodnie z tym co obiecuje producent odżywia skórę, buzia wygląda na wypoczętą, zauważyłam nawet że jest gładsza w dotyku. Jedyne co mam mu do zarzucenia to zapach, nie jest on jednak na tyle tragiczny żeby odrzucić mnie od używania, mimo to mógłby przyjemniej pachnieć. Rzadko zwracam uwagę na wygląd opakowań w których kupuje dany kosmetyk, ważniejsza dla mnie jest zawartość, jeśli jednak ktoś szuka podkładu który będzie się ładnie prezentował w torebce lub kosmetyczce to niestety się rozczaruje, buteleczka zdecydowanie nie jest urocza i zachęcająca. Better Skin to podkład do którego na pewno nie raz wrócę, cena zachęcająca, podkład od kilku dni zastępuje mi codzienną pielęgnację kremem(działa takie cuda że naprawdę nie muszę pamiętać o nawilżaniu wieczorem).

Używam tego produktu od: kilku dni

Chcesz pochwalić majka0531 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla skóry trądzikowej
  • Dostałam ten podkład do testowania od firmy, w bardzo ładnym pudełeczku. Testuję go od tygodnia ale niestety. Cieszę się, że nie musiałam go kupować. Zupełnie nie nadaje się do mojego typu skóry. A więc dziewczyny! Jeżeli któraś ma cerę trądzikową, nawet mieszaną, to raczej niech nie kupuje tego podkładu.

Minusy:
    - Wygląda nienaturalnie na twarzy,
    - Łatwo o efekt maski zwłaszcza jeżeli nałożymy go za dużo.
    - Gromadzi się w porach i jest bardzo widoczny
    - Pozostawia nieestetyczne smugi.
    - Szybko się ściera, twarz prawie od razu się błyszczy
    - w ogóle nie kryje niedoskonałości cery trądzikowej, raczej powoduje pojawianie się nowych
    - Nie zauważyłam aby wygląd skóry się poprawiał
    - Cena wysoka jak na produkt, który nie działa

Może na innym typie skóry sprawdziłby się lepiej (ja mam mieszaną)

Plusy:
    - wygodny dozownik
    - delikatny zapach
    - wystarczający wybór odcieni
    - wydajny, dobrze się rozprowadza
    - wysoki filtr

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić jaulia za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij