Maybelline, SuperStay Better Skin (Podkład do twarzy)

Powiększ Maybelline, SuperStay Better Skin (Podkład do twarzy)

Zgłoszony przez verqaa

Podkład Better Skin pierwszy podkład, który działa dla nieskazitelnego wyglądu skóry natychmiast i lepszej skóry już po 3 tygodniach. Czas pożegnać nierówności, przebarwienia czy szarość cery i przywitać skórę widocznie gładszą, ze zredukowanymi przebarwieniami, niczym odnowioną skórę. Przy regularnym stosowaniu innowacyjna formuła z Actyl C redukuje nierówności, zaczerwienienia oraz szarość cery. 78% kobiet potwierdza lepszy wygląd skóryl

• Dobry, ale nie ideał
  • Kupiłam go, bo potrzebowałam zastępcy dla używanego od lat Revlona Colorstaya. Mam bardzo jasną cerę, Colorstay 150 Buff zastąpiłam odcieniem 005 Light Beige i jest idealny. Podkład jest niezły, chociaż na pewno nie idealny, ale szczerze mówiąc przestałam wierzyć w istnienie idealnego podkładu. Cerę mam mieszaną, ze skłonnością do przetłuszczania i trądziku w pewnych problemowych miejscach. U mnie ten podkład zachowuje się całkiem nieźle... Nie miałam co do niego wielkich oczekiwań. Trzyma się nieźle, krycie też akceptowalne, nie świecę się po nim. Podoba mi się to, że nawet jak nałożę kilka warstw to nie tworzy efektu maski i nie robi mi się wielka szpachla na twarzy. Trzeba nauczyć się go aplikować. Ja dla niego zrezygnowałam z pędzla, gdyż kompletnie nie chcieli współpracować. Wklepuję go palcami.

Plusy:
    + dobrze wtapia się w cerę
    + całkiem nieźle kryje
    + dobrze trzyma się na twarzy
    + twarz wygląda naturalnie
    + nawet po nałożeniu kilku warstw nie tworzy maski

Minusy:
    - wolałabym lepsze krycie
    - trzeba się nauczyć go aplikować

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić melleczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • jest dobrze
  • Podkład posiada średnie krycie, łatwo się rozprowadza. Jak producent zapewnia na pewno nie wyrównuje kolorytu skóry (przynajmniej u mnie) Na promocji można go dostać za około 25 złotych. Myślę, iż wart jest swojej ceny. Jedyny podkład, który długo utrzymuje się na mojej skórze. Jeżeli chodzi o kolory to myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie.

cena
    dostępność
    krycie
    trwałość

wyrównuje kolorytu
    mało wydajny

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić iva90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie!
  • + 005 soft beige to jedyny idealny odcień dla mojej skory (ze wszystkich przetestowanych dotąd podkładów)
    + wygodne opakowanie
    + wydajny
    + nie ciemnieje

+/- matuje i dobrze kryje, chociaż nie na długo

- podkład nie wtapia sie w skórę, wyglada jakby warzył sie na twarzy
    - podkresla suche skórki
    - wygórowana cena
    - szybko znika z twarzy

Kupując go zasugerowałam sie reklama i kilkoma pierwszymi opiniami na tym portalu. Zawiodłam sie niestety i musze szukać dalej. Nie polecam, nawet jesli jest w promocji za 27zł.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego (i ostatniego)

Chcesz pochwalić IsmenaR za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla cery z problemami
  • + dobrze matuje (nawet moją tłustą skórę)
    - pewnie przez to strasznie wysusza (ale ja używam aktualnie retinoidów, od których moja twarz jest wyjątkowo wrażliwa) - po 3 dniach używania zrobiły mi się czerwone plamy na twarzy i przybyło suchych skórek
    - wysyp pryszczy, który ostatecznie przesądził o tym, że oddałam podkład siostrze ;P (ona ma cerę normalną i z tego co wiem, ciągle go używa - dlatego daję aż 2,5 gwiazki)
    + długo się utrzymuje
    - wchodzi strasznie w rozszerzone pory, lepiej było, gdy używałam gąbeczki, którą dostałam gratis do podkładu w drogerii, ale i tak po kilku godzinach było kiepsko)
    + najjaśniejszy kolor jest dobry dla bladych osób
    + bezzapachowy

podsumowując:

ten podkład może być dobry dla osób z już ładną cerą, bez rozszerzonych porów i problemów z nadwrażliwością, niestety jeśli ktoś ma jakiekolwiek większe problemy to ten podkład je tylko spotęguje.

Używam tego produktu od: już nie używam
    Ilość zużytych opakowań: mała część 1 opakowania

Chcesz pochwalić dywergencja za czytelną i pomocną recenzję?
  • worse skin
  • Mam cerę mieszaną ze skłonnością do zapychania się. Oceniam odcień 005 light beige (najjaśniejszy).

+Kolor idealnie pasuje do mojej cery, nie zmienia się w ciągu dnia.
    +Opakowanie z pompką.
    +Wydajny.
    +Dobra dostępność.

-ZAPYCHA co skreśla go od razu. Tym bardziej że podkład miał za zadanie poprawić stan cery, a nie jeszcze bardziej ją zapaskudzić.
    -Skóra szybko się po nim świeci, nawet w miejscach gdzie normalnie nie mam z tym problemu.
    -Słabo kryje.
    -Schodzi w ciągu dnia, wieczorem jest go dużo mniej.
    -Podkreśla suche skórki, krem nie pomaga.
    -Nie podoba mi się zapach. Normalnie nie zwracam na to uwagi, ale stosowanie tego podkładu staje się nawet nieprzyjemne.
    -Cena za taką jakość jest zdecydowanie za wysoka.
    Używam tego produktu od: miesiącaIlość zużytych opakowań: w trakcie 1

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić stewusia za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Tragedia
  • * baardzo ciężko dobrać kolor, nie ma nic pośredniego dla mnie, odcień niżej za jasny a wyżej za ciemny,
    * konsystencja gęsta, jak dla mnie za gęsta,
    * bardzo uwidacznia suche skórki,
    * po nałożeniu skóra się świeci,
    * zbyt wysoka cena co do rzeczywistych efektów,
    * pozostawia na twarzy "maskę",
    * po jakimś czasie podkład ściera się, spływa,
    * koloryt skóry po nim nie wygląda naturalnie (jak w przypadku wielu innych podkładów),.
    Więcej nie ma się co rozpisywać Szukamy dalej!
    Nie można dodać recenzji bez nawet 0.5 gwiazdki, stąd moja ocena.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Neeva za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super!
  • Jestem z niego bardzo zadowolona, chociaż muszę dodać, że moja cera nie jest problematyczna. Podkład ma świetną konsystencję, bardzo dobrze się rozprowadza. Kolor nude wygląda bardzo naturalnie (jestem brunetką, brązowe oczy, raczej ciemna karnacja). U mnie bardzo dobrze kryje, nie ściera się i długo utrzymuje. Poręczne opakowanie.
    Polecam.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Chcesz pochwalić Stracciatella84 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lipa...
  • Jak chyba większość zawiedzionych Wizażanek, kupiłam podkład na fali pozytywnych opinii. Kupiłam odcień ivory (mam dość ciemną karnację), odcień wygląda dobrze przez 15 min - później jestem "mandarynką" :/
    Na potege podkreśla skórki :/ Bardzo brzydko pachnie :/
    Użyłam raz i więcej nie użyję, bo skończyło się na zaskórniaczkach, których przed użyciem nie było.
    Na plus, to to, że u mnie faktycznie długo się utrzymał, jakie 14 godzin (chociaż z drugiej strony nie wiem czy to taki plus).

Nie mam pojęcia skąd tyle pozytywnych opinii na początku o.O

Używam tego produktu od: ponad 2 tygodni

Chcesz pochwalić Hatszepsu_t za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zły!
  • Podkład popsuł mi cerę. Masakrycznie zapycha, jego kolor (ivory) to soczysta pomarańczka do tego ciemnieje na twarzy. Ma fajną konsystencję i miłe dla oka opakowanie. Producent zapewnia że poprawia stan skóry...Moja cera niestety bardzo źle reaguje na ten kosmetyk. Nie polecam.

Chcesz pochwalić mistrz gitary za czytelną i pomocną recenzję?
  • niestety przereklamowany
  • Skusiła mnie reklama. Skoro 24h jest tak dobry to czemu nie kupić i nie spróbować nowości? Niestety...leista konsystencja, małe krycie (nawet jak na lato zbyt małe), bardzo krótkotrwały (szybko się wchłania w skórę, wyciera się i z niej znika) i pomimo iż nie mam tendencji do świecenia się twarzy to dzięki temu podkładowi poznałam ten problem. Po prostu nie polecam.

Chcesz pochwalić Miscast za czytelną i pomocną recenzję?
  • Podkład nie trafiony
  • No niestety...
    Postanowiłam zainwestować nieco więcej funduszy (34 zł po promocji?...), by nabyć dobry produkt uznanej marki. Efekt?
    Wcześniejszy Rimmel Match Perfection bije ów podkład na głowę. A szkoda.

Minusy:

1) KOLOR
    Nie jestem wybitnie blada, raczej przeciętna z żółtym odcieniem skóry. Kolor nr 2 (idąc od najjaśniejszego) okazał się... za ciemny! Odnosiłam też dziwne wrażenie, jakoby ciemniał z czasem? W efekcie musiałam nabyć inny podkład o jaśniejszym odcieniu i obecnie mieszam oba... Ciężko mi stwierdzić, czy najjaśniejszy odcień byłby odpowiedni, bo nie zamierzam już owego produktu nabywać.

2) KONSYSTENCJA
    Bardzo ciężko mi jest go nałożyć. Mam wrażenie, że za szybko wysycha, aplikacja zajmuje mi więcej czasu niż dotychczas, bo muszę bardzo pilnować, by nie narobić sobie smug na twarzy...

3) PODKREŚLA SUCHE SKÓRKI
    Mam cerę raczej mieszaną, ale na nosie skóra lubi mi się od czasu do czasu łuszczyć, zwłaszcza po zaaplikowaniu maści cynkowej na jakieś "niespodzianki". Dziewczyny - żaden podkład do tej pory tak perfekcyjnie nie podkreślał moich suchych skórek... Właściwie to do czasu, gdy zaczęłam używać tego podkładu, nie byłam świadoma, że mam takie suche skórki na nosie...

4) POGARSZA STAN MOJEJ SKÓRY
    Codziennie coś nowego na brodzie, czole... I to ma być to "better skin"? Nie sądzę...

5) CENA
    Jak na efekty, cena jest zdecydowanie wygórowana.

Właściwie to zastanawiam się, do jakiej cery on jest przeznaczony. Stawiam, że do mieszanej ze skłonnością do tłustej, choć matowić to on też jakoś specjalnie nie matowi i strefę "T" muszę traktować dodatkowo pudrem transparentnym. Więc naprawdę nie wiem, komu mógłby pomóc.

Używam tego produktu od: ok. miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

Chcesz pochwalić em pi za czytelną i pomocną recenzję?
  • O nieee
  • Kupiłam czytając pierwsze mega pozytywne komentarze. Jak wróciłam do domu i włączyłam tą stronę nagle pojawiły się negatywne. I taką niestety opinię mam również ja...

Plusy:
    yyy lekko kryje ..?

Minusy:
    - jakbym się kolorową mąką wysmarowała
    - twarz się niezdrowo po nim świeci
    - cena
    - pompa mi nie odpowiada wolę standardowe tuby
    - kolor nijak nie mogłam dopasować
    - konsystencja

Spodziewałam się małego cudeńka a tu klops ;p

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić sylwunia1807 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie
  • Niestety do zakupu skusiła mnie reklama. Dla mojej mieszanej i jasnej cery z delikatnymi niedoskonałościami okazał się porażką. Ma fajną konsystencję i dobrze się go rozprowadza, ale podkreślał suche skórki i zbiera i się w każdym kąciku, nadając przy tym efekt rozsypanej mąki.

Plusy:
    -fajna konsystencja
    -nie zapycha
    -pompka dozująca

Minusy:
    -zapach
    -efekt rozsypanej mąki
    -podkreśla skórki

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić pattq_s za czytelną i pomocną recenzję?
  • straszna lipa
  • na kupno tego podkładu skusiła mnie spora promocja w drogerii,pozytywne opinie na wizażu i fatalny stan cery, któremu nie dawały rady minerały.
    wybrałam kolor light beige.

MINUSY:
    - utlenia się na różowo w godzinę po aplikacji (mam cerę jasną, delikatnie wpadającą w żółte tony)
    - pomimo matowienia różnymi produktami skóra zaczyna się szybko świecić, a podkład spływa i pokazuje to, co miał ukryć
    - w zależności od tego, na co się go nałoży potrafi zważyć się na twarzy z efektem ciasta
    - tępa konsystencja - SuperStay roluje się i smuży zarówno przy nakładaniu podkładu palcami, jak i gąbeczką

PLUSY:
    - nie uczula
    - funkcjonalne opakowanie
    - wydajny

nie wiem, czy nie powinnam obwiniać go o paskudne ropne zmiany na nosie, których nie miałam nigdy wcześniej.

Chcesz pochwalić gaugan za czytelną i pomocną recenzję?
  • tragedia
  • Mam cerę mieszaną, mocno przetłuszczającą się w strefie T, ze skłonnością do trądziku i suchych skórek. Jestem bardzo blada, podkład mam w kolorze 005, który jest jego JEDYNYM plusem, bo rzeczywiście jest ładny i jasny.
    1. Mimo ładnego koloru podkład pomarańczowieje na skórze
    6. Nawet przy jednej warstwie wygląda sztucznie, robi efekt maski

Krótko mówiąc: najgorzej wydane 40 zł w moim życiu

Używam tego produktu od: 1 tydzień
    Ilość zużytych opakowań: zaczęte 1

Chcesz pochwalić bluejeansxx za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kiepski.
  • Kupiłam pod wpływem kilku początkowych, dobrych recenzji tutaj. Wybrałam odcień 05, LIGHT BEIGE. Mam skórę normalną, z tendencją do przesuszenia, raz na jakiś czas wyprysk. Wracając do Better Skin:
    -bardzo trudno go ładnie rozprowadzić, widać mazy
    - ciemnieje na skórze
    - podkreśla WSZYSTKO - suche miejsca, pory, zmarszczki
    - bardzo łatwo schodzi z twarzy, nawet po przypudrowaniu, wystarczy delikatne dotknięcie
    - po jakimś czasie na twarzy zostaje biały proszek(?), wygląda to jak ogromna ilość pudru
    - krycie całkiem, całkiem, ale nie kosztem koszmarnego wyglądu
    Podsumowując - strata pieniędzy. Nawet nie dla dziewczyn z idealną cerą - może tylko pogorszyć sytuacje.

Chcesz pochwalić Martuska215 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zawiodłam się ...
  • Jestem rozczarowana, pierwsze recenzje na wizażu jak najlepsze, pomyślałam że warto spróbować, zawsze to taniej niż normalnie jak kupuje podkład Vichy.

Moja cera jest mieszana, ale ma tendencje do wysuszania powoli. Podkład był w promocji, ale przy tak kiepskim świetle w rossmanie ciężko coś wybrać, doradziłam się jednej z Pań tam pracujących. W rezultacie po namowie zdecydowałam się na kolor Natural numer 2 jak dobrze pamiętam, podobno jako jedyny wygląda ładnie i nie robi efektu tzw maski. Wróciłam do domu pełna nadziei i od razu ruszyłam do łazienki, żeby zmyć makijaż i nałożyć nowe cudo. Ogólnie:

- kolor za ciemny, mimo że na ręku wygląda okej
    - mocno się utlenia i ciemnieje co tworzy tzw ' maskę' już po godzinie
    - ściera się
    - daje efekt pomarańczowej twarzy
    - podkreśla zaskórniki
    - jest bardzo ciężki
    - tragicznie się nakłada, nawet pędzlem
    -cena bez promocji
    - w ogóle nie matuje!!!!!!!!!

+ opakowanie z pompką
    + wydaje mi się, że po tych paru razach jak go użyłam z kremem żeby go lekko rozjaśnić pomógł mojej skórze jest taka delikatniejsza, ładniejsza
    + dostępność

Podsumowując - największa porażka tego roku wśród moich nowych kosmetycznych ' przyjaciół ' . Wręcz odradzam.

Chcesz pochwalić Karolin_a za czytelną i pomocną recenzję?
  • Totalna klapa
  • Podkład kupiłam oczywiście po pozytywnych opiniach na wizażu. Niestety, tym razem się zawiodłam.
    Jest "suchy", źle się go rozprowadza, podkreśla suche skórki, nie kryje niedoskonałości, i jest bardzo drogi, zdecydowanie nie wart swojej ceny.

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić Magdalena_92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Trochę zawiedziona.
  • Kupiłam podkład, ponieważ zaciekawiła mnie reklama oraz to, że był w promocjii.

Plusy:
    - dobrze się rozprowadza
    - opakowanie z pompką
    Więcej plusów nie widzę.

Minusy:
    - bardzo podkreśla suche skórki, które odznaczają się i są pomarańczowe
    - robi plamy
    - bardzo średnio kryje
    - poprawy skóry nie zauważyłam ( ale nie stosuje go chyba na tyle długo)
    - za bardzo "pomarańczowy"

Wydaję mi się, że dla osób bez problemu z suchymi skórkami i gładkiej buzi, bez przebarwień byłby ok

Chcesz pochwalić emsi22 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jedyny który nie zapycha
  • Ostatnio obserwuję opinie na temat tego podkładu i widzę, że albo jest super albo zupełną porażką.
    Ja kupiłam go dość niedawno na promocji. Pomyśłałam, że 28 zł za podkład to nie jest dużo i jeżeli się nie sprawdzi, nie będę po nim płakać.
    Obecnie raz w tygodniu używam silnej maści złuszczającej(retinoid) i moja skóra jest mocno przesuszona. Ogólnie powinnam używać w tym czasie różnych podkładów, ale obecnie testuję tylko ten.
    Kolor nie jest najjaśniejszy, ale nie jest źle. Jestem blada, ale niedługo się opalę i będzie idealny. Nakładam go albo palcami albo pędzlem typu flat top i i tak i tak wygląda dobrze. Nie wiem czego oczekiwały Wizażanki, które tak srogo oceniły ten podkład. Ja mam taką skórę, że żadne podkłady Maybelline nie wytrzymywały na mojej twarzy (miałam próbki) i nie kupowałam ich w regularnej cenie. Mam tłustą skórę i żaden podkład nie zadowolił moich oczekiwań. Są albo za cięzkie albo za słabo kryjące albo zbyt ledwo co kryjące, do tego zapychające.
    Krycie oceniam na lekkie lub średnie.
    Podkładu nie czuć na twarzy, ale niestety pod filtrem waży się po kilku godzinach.Po aplikacji podkładu zawsze lekko przypruszam twarzy pudrem. Jeszcze zaznaczę, że podkład lekko schodzi z nosa wieczorem, ale to nie jest zbyt widoczne.
    Nie zauważyłam, żeby zapychał, wszystkie podkłady niszczyły mi cerę w mniejszym lub większym stopniu. Po tym nic złego się nie dzieje. Po demakijażu mam zdrową skórę, bez czerwonych plam.
    Jednak trochę wysusza, nie jest trwały na medal.
    Używam tego produktu od: 2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: początek opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Ciapna za czytelną i pomocną recenzję?
  • KOSZMAR !
  • Same bardzo dobre opinie były dlatego go zakupiłam w promocji za 30 zł ,lecz jak go nałożyłam na twarz to było ok,ale po dwóch godzinach jak spojrzałam w lustro to tragedia :/ skórki suche podkreślone,zaskórniki które lekko wystają też na widoku,jakieś białe plamki(poprostu starty podkład) przez otarcie jakoś niechcący ręką. STał się po dwóch godz na mej twarzy dosłownie pomarańczowy ,strasznie się odznaczał.Mam wrażenie ,że tester miał inny odcień od tego. Koszmar poprostu ,pieniądze w błoto i więcej go nie zużyje..także będzie leżał aż straci ważność pewnie
    Ale nie zniechęcam,bo niektórym odpowiada

Używam tego produktu od: tydzień
    Ilość zużytych opakowań: jedno nie całe

Chcesz pochwalić patrycjawesierska91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie, nie i jeszcze raz nie.
  • Po przeczytaniu pozytywnych opinii dziewczyn postanowiłam zakupić ten produkt. Dzięki Bogu była promocja i wydałam tylko 28 zł. Pieniądze wyrzucone w błoto.
    Minusy:
    - okropna kolorystyka
    - znika z twarzy
    - podkreśla suche skórki
    - nie matuje
    - podkreśla rozszerzone pory
    - nie kryje
    - twarz jest dziwna w dotyku i każde przypadkowe dotknięcie sprawia, że podkład się po prostu ściera

Na dzień dzisiejszy plusów nie zauważyłam. Dla mnie nie jest on wart regularnej ceny.Używam tego produktu od: 2 tygodniIlość zużytych opakowań: 1 opakowanie w trakcie (ale raczej go nie zmęczę)

Chcesz pochwalić buumkie14 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jest niezły
  • Hej dziewcyzny !

Moja opinia jest jak najbardziej na tak ponieważ mam skóre skłonna do roznych niespodziewanych wyprysków z wiekiem jest ich coraz mniej ale jednak są...
    Powiem tak uzywałam Liren Cover- dobry ale ciezki
    In grid- dobry na chwile mega wychodzi sebum, bell matujaco kryjacy ok ale szybko sie sciera natomiast ten ma plusy takie ze:
    *kryje dosc dobrze ale nie za dobrze dlatego 4,5
    *utrzymuje sie dlugo
    *jest lekki
    *nie zapycha
    *na cerze go bardzo nie widac, jest ze tak powiem przyjazny dla oka

jest naprawde dobry!

Używam tego produktu od: 2,5 tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić Nathanka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Porażka
  • Kupiłam ten podkład zachęcona reklamami w telewizji i opinią koleżanki. Mój błąd. Jak widać nie jest on odpowiedni do mojego typu cery (mieszana ze skłonnościami do podrażnień i niedoskonałości).

Zacznę może od wad bo to one głównie zadecydowały o mojej ocenie:
    -podkreśla wszelkie możliwe niedoskonałości i zbiera się w załamaniach twarzy (suche skórki, rozszerzone pory, zmarszczki mimiczne itd.)
    -bardzo łatwo się zciera (dotknęłam przez przypadek policzka i został mi na nim ślad palca, mimo iż podkładu nie było dużo)
    -po kilku godzinach dość wyraźnie widać go na buzi

Zalety:
    -higieniczna pompka
    -cena (udało mi się go kupić w promocji za 28 zł co jak na podkład Maybelline stanowi dobrą cenę)
    -przyzwoite odcienie
    -nie zapycha porów
    -nie ciemnieje po nałożeniu

Trudno mi stwierdzić czy rzeczywiście ma jakiekolwiek pozytywny wpływ na cerę gdyż używam go od niedawna. Wiem na pewno, że nie przyczynił się do powstania żadnych nowych zmian, a przy moich skłonnościach to już sukces.

Chcesz pochwalić MissChievous za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie wart uwagi
  • Jestem tym podkładem całkowicie rozczarowana. Po obietnicach producenta i pomyślnych recenzjach spodziewałam się, że będzie to naprawdę dobry kosmetyk. Jednak okazał się totalnym rozczarowaniem. Wcześniej używałam już podkładów Maybelline Super Stay i Affinitone 24 H oba bardzo dobre, świetnie kryjące i współpracujące z moją mieszaną i kapryśną cerą. Ale ten to jakieś nieporozumienie - począwszy od odcieni po okropne uczucie ściągnięcia, podkreślenia wszystkich skórek i jakiegokolwiek braku komfortu z tym podkładem na twarzy. Wybrałam odcień Sand, tak jak w poprzednich podkładach, ale tym razem kolor jest ciemniejszy, sztuczny - z biegiem godzin coraz bardziej pomarańczowieje - twarz wygląda na czerwoną i podrażnioną. Kryje średnio, ale za to podkreśla wszystkie suche miejsca, nawet te których normalnie nie widać. Po kilku godzinach twarz wygląda po prostu źle zarówno w sztucznym jak i naturalnym świetle. Nawet w dotyku twarz jest jakaś dziwna - nie gładka i aksamitna jak przy innych podkładach tylko porowata z grudkami, których normalnie na twarzy nie mam. Jedynym pocieszeniem jest że nabyłam go w promocji za niecałe 28 zł ale moim zdaniem nawet takich pieniędzy nie jest wart.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić gosiaczek82 za czytelną i pomocną recenzję?