Powiększ Maybelline, SuperStay Better Skin Flawless Finish Foundation (Podkład do twarzy) (stara wersja)

Zgłoszony przez verqaa

Podkład Better Skin pierwszy podkład, który działa dla nieskazitelnego wyglądu skóry natychmiast i lepszej skóry już po 3 tygodniach. Czas pożegnać nierówności, przebarwienia czy szarość cery i przywitać skórę widocznie gładszą, ze zredukowanymi przebarwieniami, niczym odnowioną skórę. Przy regularnym stosowaniu innowacyjna formuła z Actyl C redukuje nierówności, zaczerwienienia oraz szarość cery. 78% kobiet potwierdza lepszy wygląd skóry.

• Nie jest najgorszy
  • Jestem "szczęśliwą" posiadaczką cery mieszanej. Jak dla mnie jest to dobry podkład, ale nie rewelacyjny. Niestety kupiłam o odcień za ciemny i mieszkam go z innym podkładem więc średnio mogę się wypowiedzieć na jego temat.
    Dostć dobrze kryje, nie spływa jakoś tragicznie, ale też nie jest bardzo trwały, na promocji można go dostać za jakieś 25 zł, to nie jest dużo.
    Lubię podkłady w szklanych buteleczkach za co też plusik, dodatkowo wydaje mi się, że jest wydajny.
    Na razie nie będę do niego wracała przetestuję inne produkty.

Używam tego produktu od: listopada

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić mai94 za czytelną i pomocną recenzję?