Maybelline, SuperStay Better Skin (Podkład do twarzy)

Powiększ Maybelline, SuperStay Better Skin (Podkład do twarzy)

Zgłoszony przez verqaa

Podkład Better Skin pierwszy podkład, który działa dla nieskazitelnego wyglądu skóry natychmiast i lepszej skóry już po 3 tygodniach. Czas pożegnać nierówności, przebarwienia czy szarość cery i przywitać skórę widocznie gładszą, ze zredukowanymi przebarwieniami, niczym odnowioną skórę. Przy regularnym stosowaniu innowacyjna formuła z Actyl C redukuje nierówności, zaczerwienienia oraz szarość cery. 78% kobiet potwierdza lepszy wygląd skóryl

• worse skin...
  • Zachęcona reklamą podkładu zakupiłam go jako nowość. Niestety okazał się on totalnym bublem. Nałożony na twarz okropnie się odznacza, jak farba, do tego wybiela twarz do nienaturalnego kolorytu. Podkład mieszałam z innymi, zawsze psuł efekt końcowy. Nie widzę w nim żadnych plusów, no może jasny kolor dla bladziochów, ale co z tego, skoro konsystencja nie ta :/

Ilość zużytych opakowań: niecały

Chcesz pochwalić bbabaluu za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem na TAK
  • Podkład kupiłam na promocji z rossmanie 1+1 wraz z pudrem affinimat. Długo zastanawiałam się nad better skin a jeszcze jednym podkładem też z maybelline(nie pamietam dokladnie nazwy . Kiedyś podkradłam raz better skin mojej przyjaciolce i bylam zadowolona wiec wybralam go , ale mialam spory problem z kolorem. Ekspedientka pomogla wybrac kolor (chociaz wydawal mi sie on zolty w bialym swietle). Gdy go nalozylam bylam naprawde oczarowana efektem , skora wygladala na zdrowa , wypoczeta , zakryl wypryski i wyrownal moja cere. Kolor okazal sie idealny , jasny cieplutki bez. Mam cere mieszana , i on sobie z ttm swietnie poradzil. Kosmetyk jest naprawde swietny , ale jest jeden minus... Podkresla suche skorki na nosie. Ale przy dobrym peelingu i pielegnacji ten podkład + puder affinitone to moj ideal. Bije na kolana Astora superstay , skin balance pierre rene i wiele wiele innych . Na pewno zostane z nim na dlugo
    Ps. Nie zauwazylam zeby moja skora byla jakos po nim "lepsza" ale tez nie jest gorzej , jest ok

Używam tego produktu od: Ponad tydzien
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1

Chcesz pochwalić cocolove za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak na 3,75 *
  • To mój pierwszy podkład z Maybelline, od wielu wielu lat jestem wierna dwóm podkładom - musowi matującemu z Essence i ColorStay z Revlona. Trwające już od dłuższego czasu braki w mojej Naturze zmusiły mnie do zrezygnowania z musu. Z kolei Revlon doprowadzał mnie juz do szału swoim dziurawym "aplikatorem", więc postanowiłam spróbowac czegoś nowego. Miałam już swoje sprawdzone odcienie, więc dobór koloru trochę mnie przerażał. O dziwo szybko udało mi się dobrać odcień - 021 Nude. I tu wielki plus dla producenta - kolor super dobrany, idealnie stapia się z moją cerą, a w ciągu dnia nie ceimnieje. Wygląda naturalnie, nie tworzy efektu maski i tynku. Po fotoszopie na twarzy, który fundowałam sobie Revlonem, miło było przerzucić się na coś lżejszego. Kolejny plus za ładny, świeży efekt - buzia wygląda na wypoczętą, jaśniejszą i lekko rozświetloną. Chwalę też za lekką konsystencję, łatwośc w nakładaniu i wygodne, bezproblemowe opakowanie. Niestety, są dwa mankamenty, za które trochę obniżę ocenę. Nie podoba mi się to, że szybko przetłuszcza mi się po nim cera. Ciężko jest mi dobrać krem pod niego, o dziwo z ciężkim Revlonem nie mam tego problemu. Po każdym, nawet najlżejszym kremie, mam wrażenie, że się szybciej świecę na czole i nosie. Z kolei bez kremu, szybko podkreśla suche skórki na nosie i brodzie. Poza tym, nie zauważyłam poprawy w wyglądzie skóry, wręcz przeciwnie - pojawiło mi się sporo zaskórników i zapchane pory. W pielęgnacji nic nie zmieniłam, więc obstawiam, że on jest winowajcą

Używam tego produktu od: jakieś 8 miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić glamorous90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem zdecydowanie na tak Chętnie do niego wrócę
  • Używam go od około pół roku. Nie mam żadnych zastrzerzeń co do niego. Podkład jest bardzo wydajny i łatwo się go nakłada. Jest bezzapachowy i nie uczula. Podczas używania go, nie zauważyłam pogorszenia cery (oczywiście stosując codziennie kosmetyki do oczyszczania-żel, tonik). Nie powoduje wysuszenia cery. Świetnie się sprawdza do cery mieszaniej- z niewielką ilością pryszczy oraz znaczną ilością wągrów . W ciągu dnia wystarczy 1-2 poprawki pudrem. Nie spływa z twarzy w upały.Jedynym minusem jest jego zbyt gęsta konsystencja. Jeśli za dużo go nałożymy utworzy nam się maska. Kupiłam ten podkład w promocji (Rosmann, -40% za kosmetyki kolorowe) ale uważam, że jest wart swojej ceny bez promocji.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić magdaaaa1990 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest w porządku.
  • Podkład ten kupiłam zupełnie w ciemno, sugerując się znaną i szanowaną marką, "czwórką" w skali 1-5 w ocenie krycia, oznaczającą: "mocne". Zawsze po zakupach w drogerii kieruję się na ten portal, żeby sprawdzić, czego mniej więcej mogę się spodziewać.

Czytając recezje tego kosmetyku, spanikowałam! Już miałam ochotę z niego zrezygnować, nie zaczynając nawet wspólnej przygody. Na całe szczęście (i z powodu ograniczonych funduszy) zdecydowałam się go wypróbować i tym sposobem przekonałam się, że nie warto kierować się cudzymi opiniami w tak dużym stopniu.

Podkład nie dość, że fantastycznie kryje, to trzyma się cały dzień dokładnie w takiej samej formie jak zaraz po aplikacji. Mam cerę normalną, przetłuszczającą się w okolicach nosa (tylko i wyłącznie), w jej przypadku kosmetyk sprawdza się bardzo dobrze, aczkolwiek polecałabym go osobom, które nie mają licznych zagłębień, głębszych blizn i rozszerzonych porów - w przeciwnym razie jego "ciężar" uwydatni niedoskonałości.

Mam bardzo delikatne rysy twarzy, rażąco nieadekwatne do wieku (zostaję oceniana na 16-17 lat...), a dzięki temu podkładowi zaczęłam wyglądać na swój wiek (22 lata) i zdaję sobie sprawę z tego, że nie każdemu taka postać rzeczy odpowiada. ;-)

PLUSY:
    - dobrze kryje i ujednolica cerę
    - bardzo długo utrzymuje się na skórze
    - nie posiada zapachu
    - higieniczny aplikator

MINUSY:
    - "ciężka" konsystencja
    - nie nadaje się do cery problematycznej (z mocnymi przebarwieniami, przetłuszczającej się, z rozszerzonymi porami)
    - cena

Używam tego produktu od: tygodnia

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić insanely_delicate za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie, nie, nie i jeszcze raz nie
  • Okropny podkład, Maybelline zawsze miało dobre a przynajmniej przyzwoite fluidy. ten jest totalnym niewypałem, krycie- śmiechu warte, obiecywana przez poducenta poprawa kondycji skóry- wpost przeciwnie. To najgorszy fluid z jakim miałam kiedykolwiek doczynienia.

Używam tego produktu od: Czerwca

Chcesz pochwalić Dzastinna0108 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie polecam
  • Niestety nie polecam tego produktu z kilku ważnych powodów:
    - słabe, przeciętne krycie
    - kiepsko matuje
    - błyszczy się, roluje
    - zapycha pory, zanieczyszcza skórę, która wymaga codziennego peelingu po tym podkładzie
    - nieprzyjemny zapach buzi po kilku h
    - konsystencja trudna w aplikacji
    - średnia wydajność

Ilość zużytych opakowań: 1 w połowie

Chcesz pochwalić dzoanax za czytelną i pomocną recenzję?
  • kiepski
  • jakiś czas temu obejrzałam reklamę tego podkładu w telewizji i zachęcona obietnicami producenta poleciałam do sklepu... i żałuję że to zrobiłam.

- strasznie wchodzi w pory , przez co widać je z kaiężyca
    - trudno zmywa się z rąk
    - po niedługim czasie cera zaczyna się mocno świecić
    - utrzymuje się na twarzy tylko przez kilka godzin
    - odcienie (mam jasną cerę dlatego wybrałam odcień "light beige" w którym wyglądam trupio blado, a z kolei o ton ciemniejszy jest już za ciemny i za żółty)

+ po zmyciu go z twarzy skóra nie jest przesuszona, ale rzeczywiście miękka i gładka (jeżeli ma się go na twarzy kilka godzin)
    + spf 20

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe opakowanie

Chcesz pochwalić ciocia_mona za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bubel
  • co za koszmar
    kupiła go na promocji w Hebe, jakieś 24 zł. Myślałam, że podkłady Maybelliene są świetne, ale już 2 raz zawiodłam się na ich podkładach..a szkoda.
    Plusy:
    -wygodne, schludne opakowanie

Minusy:
    -moja twarz nie wyglądała po nim lepiej lecz 1000 razy gorzej, czyli to co obiecuje producent tj. "widocznylepszy wygląd cery już po 3 tygodniach!" w ogóle nie jest prawdą
    -gdy go używałam wszędzie miałam wypryski
    -zostawia smugi
    -cięzki w aplikacji
    -podkreśla suche skórki
    -nie kryje, raczej bardziej uwidacznia niedoskonałości
    -kolor 005 był tak jasny, wręcz różowy, że wyglądałam jak albinos, momo to, że zawsze kupuję najjaśniejsze odcienie bo jestem blada
    -ciężko schodzi z rąk
    -po kilku godzinach schodzi z cery
    -świeci się po kilku godzinach

Chcesz pochwalić ania_98 za czytelną i pomocną recenzję?
  • porażka...
  • kupiłam go bo skusiły mnie promocje w rossmanie -49%.... Użyłam go tylko kilka razy i oddałam siostrze.. mam cerę tłustą i z problemami a on jeszcze bardziej pogorszył mój stan.. Za podkład w takiej cenie i z takiej firmy liczyłam na coś więcej... Kolor nude jest mocno pomarańczowy klei się i schodzi ze skóry po godzinie.. Naprawdę nie polecam go osobom z trądzikiem i tłustą cerą..

Używam tego produktu od: Miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 nie całe

Chcesz pochwalić matuskowa za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij