Maybelline, SuperStay Better Skin (Podkład do twarzy)

Powiększ Maybelline, SuperStay Better Skin (Podkład do twarzy)

Zgłoszony przez verqaa

Podkład Better Skin pierwszy podkład, który działa dla nieskazitelnego wyglądu skóry natychmiast i lepszej skóry już po 3 tygodniach. Czas pożegnać nierówności, przebarwienia czy szarość cery i przywitać skórę widocznie gładszą, ze zredukowanymi przebarwieniami, niczym odnowioną skórę. Przy regularnym stosowaniu innowacyjna formuła z Actyl C redukuje nierówności, zaczerwienienia oraz szarość cery. 78% kobiet potwierdza lepszy wygląd skóryl

• Zdecydowanie nie polecam.
  • Postanowiłam wypróbować zachęcona licznymi reklamami w TV i promocjąw Rossmanie. Wybrałam jeden z jaśniejszych odcieni - i często słyszałam, że jest za jasny i jestem jakaś blada, ale najgorsze było to że miałam wrażenia że moja twarz ma lekkie różowe zabarwienie nie wiem z czego to wynikało - znajomi nazywali to "świński różem". Specjalnie nie zakrywał moich niedoskonałości, ani też nie poprawił wygladu mojej cery. Do tego miałam problemy ze smugami na twarzy Niestety poszedł w odstawkę.

- odcień
    - nie jest trwały
    - zostawiał smugi

Chcesz pochwalić pauline_91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny !
  • Używam go już 2 miesiąc i chyba zostanie na dłużej w mojej kosmetyczce. Mam cerę problematyczną z trądzikiem, mieszaną/suchą. Ten podkład sprawuje się świetnie.

-kryje, lecz do ciemniejszych blizn potrzebne poprawki
    -ma dobre odcienie, kazdy znajdzie coś dla siebie
    -wydajny

Ilość zużytych opakowań: drugie

Chcesz pochwalić Dorotkie19981 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Porażka
  • Kupiłam ten produkt jedynie dlatego bo był na promocji w Rossmanie, załamałam się po kilku użyciach ale nadal go używam.
    Fluid dobrze się rozkłada +

Po kilku godzinach jak dotknę palcem twarzy to odkleja się od niej i pozostaje na palcu -
    Wybrałam chyba za jasny bo wszyscy mówią że jestem blada -

Ilość zużytych opakowań: 1/100

Chcesz pochwalić Rebellious Flower za czytelną i pomocną recenzję?
  • zapewnienia producenta ,nie mają nic wspólnego z rzeczywistością
  • Nowość, wg tego o czym mówił producent pomyślałam ,że muszę go mieć, no i tak się stało za 35 zł w promocji i pieniądze poszły w błoto a właściwie na półkę...
    bez rewelacji od tak zwykły, przeciętny podkład ,może i dobry dla osób ,które mało oczekują. dla mnie ani ładnie wyglądał na buzi, ani ją pielęgnował, ani poprawił stan cery, strasznie krótko się trzymał, kolory jasne w drogerii wyglądały ładnie, a już na świetle dziennym blado, nijako. Więcej go nie kupię ,cena a jakość to totalne nieporozumienie, nie jest wart nawet ceny promocyjnej bo nie robi nic . używałam przez tydzień i to na siłę ,poszedł w odstawkę ,będzie wyrzucony.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe wyrzucone

Chcesz pochwalić 7tyska za czytelną i pomocną recenzję?
  • KICHA po CAŁOŚCI
  • TRAGEDIA! to co on robiłz moją cerą to jedna wielka masakra. wyskakiwało mi pełno krostek, po nałożeniu podkładu w różnych miejscach na twarzy złuszczało mi naskórek szczególnie przy nosie tak jakoś zapychał mi pory.Okropny jest ten podkład nie wykorzywstałam go nawet całego jeszcze cały m isię został może z 3 razy go nałożyłam i dałam sobie spokój bo tak tragicznie pogarszał stan mojej cery. To na pewno nie produkt dla mnie i mojej cery. Przekonałam się na własnej skórze, że najlepiej kupować podkłady przebadane dermatologicznie sprzedawane tylko w aptece tym bardziej jak ktoś ma prboblemy z cerą.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Chcesz pochwalić bozen22 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie w sam raz
  • Jak dla mnie a mam cerę raczej problematyczną tłustą i z licznymi wypryskami jest to bardzo dobry podkład na lato. Lekki i kryjący w sam raz. Cera jest po nim ładna i znacznie poprawił się jej stan. Używałam wielu podkładów i wszystkie działały na moja skórę źle, pogarszały jej stan, blokowały ujścia gruczołów łojowych co skutkowało pojawianiem się licznych zaskórników i krost a tu niespodzianka. Podsumowując:
    Plusy:
    -naprawdę poprawił wygląd mojej cery
    -opakowanie z pompką
    -kolor 05 Light Beige idealny dla mnie a jestem bardzo bladą osobą i trudno mi znaleźć właściwy odcień podkładu
    -nie zatyka porów
    -idealny do nakładania palcami na krem
    -wydajny, wystarczy mała jego ilość i ododatkowa warstwa w miejscu gdzie występują niedoskonałości
    -wysoki SPF

jedynym MINUSEM jest fakt, że trzeba go przypudrować bo inaczej się szybko wyciera.

Używałam wielu podkładów od bardzo tanich do mega drogich i podkład Better skin to zdecydowanie mój faworyt

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze opakowanie i właśnie zakupiłam kolejne

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić XXCaLiNeCzKaXX za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najgorszy Podkład Dostępny na Rynku
  • W konkursie na Najgorszy Podkład wygrałby w przedbiegach. Ten koszmar niewart jest nawet 10 groszy.
    Nie ma żadnych pozytywów, no może ewentualnie opakowanie - szklaną buteleczkę z pompką. Co ma zresztą swoje plusy i minusy - jest estetyczne i wygodne, ale nie pozwala zużyć produktu do końca. Choć w tym przypadku na pewno nie ma czego żałować.

Próbowałam ten podkład nakładać na wiele sposóbów ;
    - palcami,
    - gąbeczką lateksową na mokro,
    - gąbeczką lateksową na sucho,
    - Beauty Blenderem,
    - pędzlem do podkładu typu flat top,
    - pędzlem języczkowym.
    Prawda jest taka, że obojętne czym go nie spróbujemy nałożyć on będzie wyglądał po prostu... źle. Na twarzy zostawia smugi, wystarczy, że nałożysz produkt na czoło i włos Ci spadnie z grzywki i go zabierzesz i już zostaje ślad po Twoim włosie i palcu. Najzwyklejsze esy floresy fantasmagorie wyczynia na twarzy. Zostaje wszędzie tylko nie na twarzy - na ubraniach, na dłoniach, na telefonie, na wszystkim.
    Próbowałam nakładać go bez kremu nawilżającego pod spodem, z kremem, z bazą, bez bazy... wszystko na nic.
    Kupienie go to jak wyrzucenie pieniędzy w błoto, chociaż z błota przynajmniej ktoś mógłby je wyjąć i mieć pożytek, a z tego koszmaru nie ma nic.

Odradzam wszystkim tą podkładową masakrę.
    Dodam jeszcze, że mam 24 lata, czasami zdarzy się jakiś wyprysk, ale bardzo rzadko, a podczas stosowania tego dziadostwa wysypało mi całe czoło. Poza tym po pomalowaniu się tym 'cudeńkiem' wyglądam nie na 24, a na 54 lata, wchodzi w każdą najmniejszą zmarszczunię, o której do tej pory nawet nie miałam pojęcia.

KOSZMARNY PRODUKT

Używam tego produktu od: 1 opakowanie
    Ilość zużytych opakowań: 1 wyrzucone

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Kamcza za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lekki
  • Świetny na codzień, szczególnie latem. Lekki, łatwo się rozprowadza, w ogóle nie czuć go na skórze, wygląda niesamowicie naturalnie. Krycie ma lekkie - spodoba się osobą, które nie mają wiele do zakrycia. Delikatnie wyrównuje koloryt cery, ale piegi prześwitują, więc podejrzewam, że większych przebarwień nie zakryje. Używam go niecały miesiąc i nie zauważyłam tego cudownego działania na skórę.. Wypryski jak wyskakiwały, tak raz na jakiś czas wciąż wyskakują.

Używam tego produktu od: krócej niż miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić RudaMaruda13 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mieszane uczucia
  • Kupiłam produkt jak tylko zobaczyłam reklamę. Akurat była promocja, więc czemu nie. Miałam wielkie nadzieje wobec tego podkładu, aczkolwiek nie wiem czemu .. Zawiodłam się strasznie ! Rozprowadziłam puder po twarzy, ale już w trakcie było coś nie tak. Jest strasznie ciężki i źle się rozprowadza, miałam maskę i zmyłam go czym prędzej. Konsystencja przypomina mieszankę zwykłego fluidu z takim produktem jak Maybelline - Dream Mousse Concealer. Nie nadaje się to na całą twarz. Z racji tego, ze nie lubię wyrzucać kosmetyków używam go jako korektora pod oczy, czasem trochę na nos i tu sprawdza się sympatycznie Nakładam niedużym pędzelkiem i wklepuję.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić blairose za czytelną i pomocną recenzję?
  • tragedia.
  • Nie będę się na jego temat rozpisywać, po prostu jeden z najgorszych podkładów jakie miałam.

Plus:
    + kolor nie jest tragiczny

Minusy:
    - zamiast ukryć niedoskonałości- uwidacznia je
    - pogorszył stan mojej cery
    - nawet przy nakładaniu niewielkiej ilości robi tapete
    - nie trwały
    - twarz wygląda na 'zniszczoną'- a jestem nastolatką, więc nie wiem co by robił np. przy zmarszczkach

Mogłabym jeszcze wiele mu zarzucić, ale nie będę tracić czasu, jest beznadziejny i nie polecam go nikomu pod żadnym pozorem

Używam tego produktu od: przez ok. 3 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić xnaomixx za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij