Maybelline, SuperStay Better Skin (Podkład do twarzy)

Powiększ Maybelline, SuperStay Better Skin (Podkład do twarzy)

Zgłoszony przez verqaa

Podkład Better Skin pierwszy podkład, który działa dla nieskazitelnego wyglądu skóry natychmiast i lepszej skóry już po 3 tygodniach. Czas pożegnać nierówności, przebarwienia czy szarość cery i przywitać skórę widocznie gładszą, ze zredukowanymi przebarwieniami, niczym odnowioną skórę. Przy regularnym stosowaniu innowacyjna formuła z Actyl C redukuje nierówności, zaczerwienienia oraz szarość cery. 78% kobiet potwierdza lepszy wygląd skóryl

• Koszmarek
  • Zacznę od tego, że produkt zakupiłam w promocji za 29,99 zł. Nie jest to dużo w przypadku, gdy kosmetyk się sprawdza, natomiast jeśli jest tak, jak w moim przypadku (gdzie okazuje się bublem) to kwota jest spora i na serio źle ulokowana.
    Nie wiem co mnie podkusiło, żeby kupić kosmetyk bez wcześniejszego sprawdzenia opinii na Wizażu. Tak na serio to kupiłam go omyłkowo, gdyż wydawalo mi się że słyszałam o nim dobre opinie a to nie ten, tylko Rimmel Match Perfection zbiera laury w sieci. Cóż, moja wina, że pomyliłam kosmetyki ale zupełnie nie moja, że podkład jest tak fatalny.
    Dawno nie natrafiłam już na taki okropny kosmetyk. Zacznę od tego, ze bardzo źle się go nakłada - ciężko zrobić to dobrze i bez smug. Uwielbiam nakładać podklady palcami ale w tym przypadku zupełnie odpada taka opcja. Pędzel również nie daje sobie rady z dziwną konsystencją i formułą kosmetyku i pozostaje mi nakładanie go gąbeczką Ebelin (dopiero wtedy zaczyna wyglądać znośnie i da się wyjść do ludzi).
    Konsystencja jest lekko płynna ale podczas nakładania szybko robi się sucha, pudrowa, ściągająca, włażąca w każdy por, każde najmniejsze załamanie na skórze, czy drobną zmarszczkę.
    Kolor podkładu (mam najjaśniejszy) ma nieco różowych tonów ale da sie to przeżyć, bo dominuje jednak beż. Tego się nie czepiam, bo kolor jaki jest - każdy widzi (testowałam w sklepie).
    Nie jest to kosmetyk długotrwały (nie wymagam 25 lub 12 nawet godzin ale super byłoby gdyby w nienaruszonym stanie wytrzymał te 5-6 godzin). Szybko ściera się z brody, linii żuchwy, czubka nosa.
    Podkład wciera sie w linię włosów, brwi, podkreśla każdą suchą skórkę i zbiera się pod oczami i przy nosie.
    Czy poprawia stan skóry? Nie. Na szczęście też raczej nie pogarsza, bo nie podrażnił, nie uczylił i nie zapchał więc pod tym względem jest ok (za to ta 1 gwiazdka).
    I jeszcze jeden detal który dyskwalifikuje go w moich oczach - brak zapachu. Lubię, kiedy podkład pachnie (jedyny wyjątek to Revlon Colorstay, któremu wybaczę brak zapachu) a ten nie pachnie a nawet śmierdzi (w moim odczuciu). To akurat pomniejsza kwestia, bo na opakowaniu jest informacja "bezzapachowy".
    Ogólnie nie polecam, a nawet odradzam.

Używam tego produktu od: ponad 3 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego (i ostatniego)

Chcesz pochwalić alice86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Znam lepsze produkty Maybelline
  • Podkład ma całkiem niezły odcień - ani za żółty, ani zbyt różowy. Opakowanie jest bardzo wygodne, nic się nie wylewa i nie brudzi.
    Sam kosmetyk natomiast lubi pozostawiać smugi nawet gdy nakładamy go dobrej jakości pędzlem. Koniecznie trzeba go wklepywać - to pomaga stworzyć równą warstwę.
    Przy większej ilości lubi się zważyć.
    Nie zauważyłam dobroczynnego oddziaływania na cerę, ale też nie spodziewałam się go po podkładzie.

Używam tego produktu od: Miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić e_synergy za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • Używam tego podkładu już od dłuższego czasu, chociaż nie jest powalający i zastanawiam się nad jego zmianą. Pracując za granicą nie miałam dużego wyboru jeżeli chodziło o podkłady i z wcześniej używanego musu Maybelline zmieniłam na właśnie ten SuperStay. Nie jest zły, więc przy nim zostałam, a cena też była w miarę dobra. Niestety często robiąc szybki makijaż zostają jakieś nieprzyjemne smugi na policzkach. Ma za to przyjemną konsystencję i odpowiedni zakres kolorów do wyboru.
    Makijaż robię gąbeczką i zawsze wyciskam go na rękę, dzięki czemu gąbeczka nie wciąga za dużo podkładu. Dzięki temu jest wydajniejszy.
    Wielkim minusem buteleczki jest fakt, że gdy podkład się kończy jest bardzo ciężko go wydostać z samego dna, co mnie bardzo drażni.

Ilość zużytych opakowań: za dużo, żeby policzyć

Chcesz pochwalić Joanna0211 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średniak
  • Skusiłam się na ten produkt ze względu na obiecywaną przez producenta poprawę skóry, która u mnie nie nastąpiła nawet po zużyciu całego podkładu.
    Jak dla mnie krycie jest niewystarczające a mam skórę mieszaną ze skłonnościami do niedoskonałości
    Uwydatnia suche skórki
    Przy użyciu większej ilości waży się na twarzy
    Zostawia ślady na ubraniach
    Jak dla mnie kolor 005 light beige jest zbyt ciemny a to najjaśniejszy dostępny odcień, moja skóra jest bardzo jasna i odradzam go jeśli ktoś potrzebuje bardzo jasnego odcienia.
    Mimo tylu wad jednak moja skóra go polubiła a jestem alergikiem i nie miałam po nim żadnych reakcji alergicznych.
    Jest lekki, nie zapycha skóry
    Podkład jest w szklanym opakowaniu z pompką.
    Minusem tego opakowania jest to, że mnie kompletnie zaskoczyło gdy się skończył, bo na ściankach nie było żadnych prześwitów. Przez te opakowanie dużo produktu się marnuje.
    Myślałam, że będzie bardziej wydatny lecz starczył mi tylko na pół roku.
    Może kiedyś do niego wrócę, nie był taki najgorszy

Ilość zużytych opakowań: 30 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić MKatherine za czytelną i pomocną recenzję?
  • Są lepsze za niższą cenę
  • Plusy:
    - wygodna i praktyczna pompka
    - łatwo się rozprowadza
    - nie mam zbyt dużych problemów z wypryskami, więc poziom krycia jest wystarczający

Minusy:
    - zbyt jasne odcienie
    - zbyt wysoka cena

Używam tego produktu od: kilku tygodni

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić stopkatkaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • 3 x NIE
  • Plusy? Brak jakichkolwiek!

Minusy:
    *wszystkie jasne odcienie różowe
    *nie kryje
    *nie poprawia stanu skóry
    *opakowanie - nie widać poziomu zużycia, czasem znienacka się kończył gdy nie można było już wybrać nic przez pompkę
    *warzy się na skórze niedługo po nałożeniu tworząc grudki (nakładanie palcami, gąbką i flat topem - bez zmian!)

Nie polecam!

Używam tego produktu od: Pół roku

Chcesz pochwalić littlereddress za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie jest zły, ale też nie porywa
  • cóż mogę napisać o tym podkładzie... dobre opakowanie, łatwo się obsługuje i ładnie wygląda; konststencja ok, łatwo się rozprowadza; całkiem wydajny.
    Jakiegoś krycia specjalnego nie widzę, ale też nie jest tak źle, jeśli ktoś nie ma zbytnich problemów z cerą powinien dać radę. podobnie z matowieniem: efekt nie trwa dłużej niż normalnie, ale też nie krócej.
    Największym problemem jest dla mnie odcień. podkład dostałam do testowania, więc odcień wybierałam praktycznie w ciemno. I tu pojawia się problem. nie jestem kompletnie blada,ale też nie jestem mulatką. i w momencie, gdy nakładam podkład np. na dłoń, kolor wydaje się być ok, w momencie nakładania też jest nawet spoko, ale gdy popatrzę na swoją twarz 5 min później wyglądam jak okazała brzoskwinia (a nie nakładam dużo podkładu). chyba zostawię go sobie na lato, może wtedy będzie bardziej pasował

Ilość zużytych opakowań: 1/3 pierwszego opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić marendil za czytelną i pomocną recenzję?
  • Okropny
  • Zdecydowanie nie.

Kolejny raz skusiłam się na podkład do twarzy tej marki i po raz kolejny się zawiodłam. Poprawa wyglądu skóry? Brak czerwonych plam, szarości itd.? Błagam. Używam go od 3 miesięcy i nie zauważyłam ŻADNEJ zmiany. Cena całkiem przystępna, ale można zainwestować te pieniądze w zdecydowanie lepszy kosmetyk.

Plusy:
    + wygodne opakowanie (widać zużycie kosmetyku oraz posiada dozownik, wydzielający odpowiednią ilość produktu)

Minusy:
    - podkreśla wszelkie niedoskonałości (!)
    - wodnista, lejąca konsystencja (!)
    - brak jakiejkolwiek poprawy stanu cery
    - nie kryje zbyt dobrze

Chcesz pochwalić Ricollett za czytelną i pomocną recenzję?
  • NIE!
  • Jeden z gorszych jakie miałam.Oceniam odcień 005 light beige i u mnie wogóle się nie sprawdził.Nie mam dużych problemów z cerą jednak ten podkład podkreśla u mnie każdą niedoskonałość.Daje nie naturalny efekt moja twarz wygląda po nim jak bym przesadziła z pudrem,chociaż nie nakładam go dużo.Szybko się ściera,poprawy cery też nie zauważyłam.W podobnej cenie można kupić lepszy produkt.Plus za SPF 20 i wygodny dozownik.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Chcesz pochwalić kendrix za czytelną i pomocną recenzję?
  • Better Skin- po 3 tygodniach skóra taka sama, jak przed
  • Maybelline, to dla mnie średniak i jeśli chodzi o półkę cenową i jeśli chodzi o kosmetyki. Używam cieni do powiek z tej firmy, mam w tej chwili kredkę, tusze, ale w żadnym przypadku szału nie ma.
    Podkład dostałam do testowania, z czego bardzo się cieszę, ponieważ uwielbiam testować podkłady, wyrabiać sobie o nich opinię i lubię wiedzieć, czy dany kosmetyk opłaca się potem znowu kupować, czy lepiej sobie odpuścić.
    W tym przypadku nie jest bardzo źle, podkład w koszu nie wylądował, nie oddałam go również koleżance o idealnej cerze, która obojętnie czego by nie nałożyła- wszystko na jej twarzy wygląda perfekcyjnie. Podkład mam zamiar zużyć, ale chyba schowam go na lato.

*OPAKOWANIE: z pompką, która się nie zacina i wyciska odpowiednią ilość produktu. Napisy się nie ścierają, bo są przyklejone na taśmie. Opakowanie szklane, poręczne, ładne, ale niestety wiecznie ubabrane od podkładu, a , że nakrętka jest przeźroczysta, to widać ile podkładu się na niej znajduje. Ciągle ją wycieram, ale to nic nie daję, a konsystencja nie jest tak lejąca, żeby sam wypływał. Wybaczę mu to, ale jestem estetkę i nie podoba mi się to

*KONSYSTENCJA: taka jaka powinna być. Nie jest lejąca, nie spływa z palców, ale też nie jest tak zbita, żeby momentalnie zastygać na twarzy.

*MAT: stosuję ten podkład na zmianę z Lasting Finish 25 h- Rimmel i podkład Rimmla bardziej nawilżał twarz, skóra szybciej się przetłuszczała, a tutaj mamy natychmiastowy efekt matu, co mnie zdziwiło, bo myślałam, że to podkład rozświetlająco- nawilżający, a za takimi nie przepadam. Mat oczywiście nie utrzymuje się długo i po kilku godzinach twarz wymaga przypudrowania, pojawia się niezdrowy błysk.

*KRYCIE: raczej dla ładnych cer, ponieważ zapewnia średni efekt krycia, szybko znika z twarzy i niedoskonałości stają się widoczne. Raczej wyrównuje, wygładza, ale to też ładną cerę.

*TRWAŁOŚĆ: nałożyłam podkład rano o 8, jest 15 i praktycznie już nie czuję, żebym miała podkład na twarzy. Coś tam w lusterku widzę, ale to raczej resztki. Estetycznie schodzi z twarzy, nie tworzą się żadne brzydki placki i nie wchodzi w pory. Po prostu twarz zaczyna się świecić i nie jest już tak wygładzona.

*EFEKT: jak już wspomniałam jest to podkład do raczej ładnych cer. Moja w tym momencie jest bardzo sucha, z trudem radzę sobie z jej nawilżeniem, a ten podkład niestety lubi to podkreślać. Podkreśli każdą, nawet najmniejszą suchą skórkę, momentalnie odznacza się przy nosie, gdzie skóra po przewlekłym katarze, nie jest zbyt gładka. Po peelingu, z bazą, na gładkiej skórze wygląda i rozsmarowuje się ładnie, ale co z tego, skoro skóra nie codziennie jest taka, jakiej byśmy sobie życzyły. Podkład z Rimlla, mimo wad i uchybień od doskonałości, nie podkreśla tak suchej skóry i lepiej sobie z nią radzi aniżeli Better Skin.

*BETTER SKIN: czyli skóra widocznie ładniejsza i zdrowsza po 3 tygodniach. Redukuje nierówności, zaczerwienienia oraz szarość cery- obietnice producenta, które nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości. Specjalnie później wystawiam opinię, żeby móc wyrazić swoje zdanie obiektywnie, ale faktycznie nie zauważyłam różnic. Ten podkład nie wpływa na wygląd cery, nie pogorszył jej stanu, poza podkreśleniem suchych skórek, ale też jej nie poprawił.

*PODSUMOWANIE:
    Jest to podkład jakich na rynku wiele, czyli taki, który nadaje się do pań o ładnej, gładkiej cerze. Ani nie zakryje niedoskonałości, ani konkretnie nie zmatuje, ani nie sprawi, że skóra będzie piękniejsza.
    Bardzo się cieszę, że miałam okazję go przetestować, bo a nuż kiedyś przez przypadek bym go kupiła i żałowałabym wydanych pieniędzy, a jak na podkład tak działający, wcale taki tani nie jest.

Chcesz pochwalić katis 24 za czytelną i pomocną recenzję?