Maybelline, SuperStay Better Skin (Podkład do twarzy)

Powiększ Maybelline, SuperStay Better Skin (Podkład do twarzy)

Zgłoszony przez verqaa

Podkład Better Skin pierwszy podkład, który działa dla nieskazitelnego wyglądu skóry natychmiast i lepszej skóry już po 3 tygodniach. Czas pożegnać nierówności, przebarwienia czy szarość cery i przywitać skórę widocznie gładszą, ze zredukowanymi przebarwieniami, niczym odnowioną skórę. Przy regularnym stosowaniu innowacyjna formuła z Actyl C redukuje nierówności, zaczerwienienia oraz szarość cery. 78% kobiet potwierdza lepszy wygląd skóryl

• średniak
  • Troche zaskoczyła mnie aż tak niska ocena, bo fluid może nie jest kwc, ale na pewno zasługuje na więcej gwiazdek. Powodem takich słabych recenzji jest zapewne stosowanie go przez dziewczyny, które mają PROBLEMY Z TRĄDZIKIEM i skusiła ich nazwa \\\'better skin\\\'. Jeżeli masz właśnie taki problem TO NIE KUPUJ TEGO FLUIDU. Jest on przede wszystkim przeciętnie kryjący a krost czy innych niespodzianek nie kryje praktycznie w ogóle. I nie wato brać pod uwagę informacje od producenta, bo fluid z cerą nic nie robi. Ogólnie jeśli chodzi o skórę problematyczną to używa się delikatnych fluidów aptecznych, bo te drogeryjne mają zbyt mocny i zapychający skład co jeszcze pogarsza trądzik. Dlatego nie warto sugerować się tym co obiecuje nam producent.

A teraz przejdźmy do samego fluidu. Wybrałam go ze względu na jaśniutki odcień (jestem bladziutka i praktycznie każdy fluid jest za ciemny) oraz ze względu na promocje, bo kupiłam go za 29 zł bodajże, albo nawet i mniej, pamiętam że zdziwiła mnie podana cena na wizażu. Kolor 005 light beige rzeczywiście po nałożeniu był idealny. Nie różowy, nie za żółty, nie za pomarańczowy i nie za ciemny. Wcześniej gdy próbowałam go na dłoni bałam się że będzie właśnie taki pomarańczowy, ale gdy nałożyłam go na twarz ładnie stopił się z moim własnym odcieniem skóry. Konsystencja też mi bardzo odpowiada, nie za rzadka, nie za gęsta po prostu w sam raz. Fluid bardzo łatwo nałożyć na twarz. Przejdźmy do zapachu, który mi osobiście się nie spodobał. Jest taki jakiś chemiczny, ale po nałożeniu od razu znika i jest neutralny. Krycie za to jest dość słabe, myślałam że będzie lepsze. Można regulować poprzez nakładane warstwy. Fluidem można osiągnąć bardzo naturalny wygląd, ale jeżeli się go więcej nałoży jest efekt i krycia, ale nadal dość przeciętnego. Puder jest potrzebny, przynajmniej ja go potrzebowałam do zmatowienia noska, bo ta część po fluidzie się świeciła. Ogólnie nie wiem co mam więcej napisać bo fluid jest średniakiem jak każdy z maybelline. Podsumowując :

+ jasny kolor idealnie stapia się ze skórą
    + skóra jest gładsza
    + bardzo lekki
    + nie schodzi ze skóry
    + ma się wrażenie jakby go nie było
    + ładnie się wchłania
    + łatwo można osiągnąć naturalny efekt
    + cena w promocji
    + duży filtr sp20
    + wygodne opakowanie, pompka się nie zacina

- bardzo słabiutkie krycie
    - pryszczy nie kryje w ogóle
    - regularna cena jest na pewno za droga jak na taki fluid
    - nie poprawi nam skóry jak obiecuje producent
    - odznacza się w suchych miejscach na skórze
    - z bliska wygląda tak sobie

Polecam go osobom, które nie mają dużo do ukrycia i lubią lekkie fluidy które dają raczej naturalny efekt. W promocji do wypróbowania.
    Daje 3 zasłużone pełne gwiazdki

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Elbeenka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Better Skin?
  • Mimo, że jestem bladziochem, wybrałam odcień najjaśniejszy. Zaciekawił mnie ten podkład, więc kupiłam go podczas promocji w Rossmannie.
    Po miesiącu stosowania stwierdzam, że to... bardzo przeciętny produkt.

+wygodna pompka, która się nie zacina
    +neutralny zapach
    +wygładzenie skóry - jest aksamitna
    +nie przesusza
    +nie podrażnia
    +trwałość dla mnie na plus
    +nie ściera się warstwami
    +krycie delikatne

I to tyle jeśli chodzi o plusy. Najjaśniejszy odcień jest odrobinę za ciemny, jednak z pudrem transparentnym daje radę. Na pewno nie nadaje się dla osób, które mają wiele do ukrycia. Kryje bardzo delikatnie, naturalnie, co mi się bardzo podoba. Niestety największym minusem jest to, że używając go pojawiły się na twarzy wypryski i masa zaskórników - nie używałam nic innego, więc na 100% to wina podkładu.

Znalazłam w nim plusy, jednak zapychanie całkowicie go dyskwalifikuje. Za tę cenę (40zł) można znaleźć inny, lepszy produkt, chociażby świetny Revlon CS.

Używam tego produktu od: Miesiąc

Chcesz pochwalić Asia19x za czytelną i pomocną recenzję?
  • tra-ge-dia!
  • Kupilam podklad Super Stay Better Skin od maybelline z nadzieja ze bedzie on na prawde wart swojej ceny. Pomyliłam się ogromnie!

Plusy:
    - pompka
    - konsystencja

Minusy:
    - nie kryje w ogóle!
    - ciemnieje
    - wygląda bardzo nienaturalnie na twarzy
    - wedlug mnie tylko dla twarzy bezproblemowej
    - po przypudrowaniu efekt maski
    - swieci się ogromnie

dzisiaj jade po inny fluid, mam nadzieje ze nie rozczaruje mnie jak ten!

Używam tego produktu od: miesiaca

Chcesz pochwalić devveline za czytelną i pomocną recenzję?
  • worse skin...
  • Zachęcona reklamą podkładu zakupiłam go jako nowość. Niestety okazał się on totalnym bublem. Nałożony na twarz okropnie się odznacza, jak farba, do tego wybiela twarz do nienaturalnego kolorytu. Podkład mieszałam z innymi, zawsze psuł efekt końcowy. Nie widzę w nim żadnych plusów, no może jasny kolor dla bladziochów, ale co z tego, skoro konsystencja nie ta :/

Ilość zużytych opakowań: niecały

Chcesz pochwalić bbabaluu za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem na TAK
  • Podkład kupiłam na promocji z rossmanie 1+1 wraz z pudrem affinimat. Długo zastanawiałam się nad better skin a jeszcze jednym podkładem też z maybelline(nie pamietam dokladnie nazwy . Kiedyś podkradłam raz better skin mojej przyjaciolce i bylam zadowolona wiec wybralam go , ale mialam spory problem z kolorem. Ekspedientka pomogla wybrac kolor (chociaz wydawal mi sie on zolty w bialym swietle). Gdy go nalozylam bylam naprawde oczarowana efektem , skora wygladala na zdrowa , wypoczeta , zakryl wypryski i wyrownal moja cere. Kolor okazal sie idealny , jasny cieplutki bez. Mam cere mieszana , i on sobie z ttm swietnie poradzil. Kosmetyk jest naprawde swietny , ale jest jeden minus... Podkresla suche skorki na nosie. Ale przy dobrym peelingu i pielegnacji ten podkład + puder affinitone to moj ideal. Bije na kolana Astora superstay , skin balance pierre rene i wiele wiele innych . Na pewno zostane z nim na dlugo
    Ps. Nie zauwazylam zeby moja skora byla jakos po nim "lepsza" ale tez nie jest gorzej , jest ok

Używam tego produktu od: Ponad tydzien
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1

Chcesz pochwalić cocolove za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak na 3,75 *
  • To mój pierwszy podkład z Maybelline, od wielu wielu lat jestem wierna dwóm podkładom - musowi matującemu z Essence i ColorStay z Revlona. Trwające już od dłuższego czasu braki w mojej Naturze zmusiły mnie do zrezygnowania z musu. Z kolei Revlon doprowadzał mnie juz do szału swoim dziurawym "aplikatorem", więc postanowiłam spróbowac czegoś nowego. Miałam już swoje sprawdzone odcienie, więc dobór koloru trochę mnie przerażał. O dziwo szybko udało mi się dobrać odcień - 021 Nude. I tu wielki plus dla producenta - kolor super dobrany, idealnie stapia się z moją cerą, a w ciągu dnia nie ceimnieje. Wygląda naturalnie, nie tworzy efektu maski i tynku. Po fotoszopie na twarzy, który fundowałam sobie Revlonem, miło było przerzucić się na coś lżejszego. Kolejny plus za ładny, świeży efekt - buzia wygląda na wypoczętą, jaśniejszą i lekko rozświetloną. Chwalę też za lekką konsystencję, łatwośc w nakładaniu i wygodne, bezproblemowe opakowanie. Niestety, są dwa mankamenty, za które trochę obniżę ocenę. Nie podoba mi się to, że szybko przetłuszcza mi się po nim cera. Ciężko jest mi dobrać krem pod niego, o dziwo z ciężkim Revlonem nie mam tego problemu. Po każdym, nawet najlżejszym kremie, mam wrażenie, że się szybciej świecę na czole i nosie. Z kolei bez kremu, szybko podkreśla suche skórki na nosie i brodzie. Poza tym, nie zauważyłam poprawy w wyglądzie skóry, wręcz przeciwnie - pojawiło mi się sporo zaskórników i zapchane pory. W pielęgnacji nic nie zmieniłam, więc obstawiam, że on jest winowajcą

Używam tego produktu od: jakieś 8 miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić glamorous90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem zdecydowanie na tak Chętnie do niego wrócę
  • Używam go od około pół roku. Nie mam żadnych zastrzerzeń co do niego. Podkład jest bardzo wydajny i łatwo się go nakłada. Jest bezzapachowy i nie uczula. Podczas używania go, nie zauważyłam pogorszenia cery (oczywiście stosując codziennie kosmetyki do oczyszczania-żel, tonik). Nie powoduje wysuszenia cery. Świetnie się sprawdza do cery mieszaniej- z niewielką ilością pryszczy oraz znaczną ilością wągrów . W ciągu dnia wystarczy 1-2 poprawki pudrem. Nie spływa z twarzy w upały.Jedynym minusem jest jego zbyt gęsta konsystencja. Jeśli za dużo go nałożymy utworzy nam się maska. Kupiłam ten podkład w promocji (Rosmann, -40% za kosmetyki kolorowe) ale uważam, że jest wart swojej ceny bez promocji.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić magdaaaa1990 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest w porządku.
  • Podkład ten kupiłam zupełnie w ciemno, sugerując się znaną i szanowaną marką, "czwórką" w skali 1-5 w ocenie krycia, oznaczającą: "mocne". Zawsze po zakupach w drogerii kieruję się na ten portal, żeby sprawdzić, czego mniej więcej mogę się spodziewać.

Czytając recezje tego kosmetyku, spanikowałam! Już miałam ochotę z niego zrezygnować, nie zaczynając nawet wspólnej przygody. Na całe szczęście (i z powodu ograniczonych funduszy) zdecydowałam się go wypróbować i tym sposobem przekonałam się, że nie warto kierować się cudzymi opiniami w tak dużym stopniu.

Podkład nie dość, że fantastycznie kryje, to trzyma się cały dzień dokładnie w takiej samej formie jak zaraz po aplikacji. Mam cerę normalną, przetłuszczającą się w okolicach nosa (tylko i wyłącznie), w jej przypadku kosmetyk sprawdza się bardzo dobrze, aczkolwiek polecałabym go osobom, które nie mają licznych zagłębień, głębszych blizn i rozszerzonych porów - w przeciwnym razie jego "ciężar" uwydatni niedoskonałości.

Mam bardzo delikatne rysy twarzy, rażąco nieadekwatne do wieku (zostaję oceniana na 16-17 lat...), a dzięki temu podkładowi zaczęłam wyglądać na swój wiek (22 lata) i zdaję sobie sprawę z tego, że nie każdemu taka postać rzeczy odpowiada. ;-)

PLUSY:
    - dobrze kryje i ujednolica cerę
    - bardzo długo utrzymuje się na skórze
    - nie posiada zapachu
    - higieniczny aplikator

MINUSY:
    - "ciężka" konsystencja
    - nie nadaje się do cery problematycznej (z mocnymi przebarwieniami, przetłuszczającej się, z rozszerzonymi porami)
    - cena

Używam tego produktu od: tygodnia

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić insanely_delicate za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie, nie, nie i jeszcze raz nie
  • Okropny podkład, Maybelline zawsze miało dobre a przynajmniej przyzwoite fluidy. ten jest totalnym niewypałem, krycie- śmiechu warte, obiecywana przez poducenta poprawa kondycji skóry- wpost przeciwnie. To najgorszy fluid z jakim miałam kiedykolwiek doczynienia.

Używam tego produktu od: Czerwca

Chcesz pochwalić Dzastinna0108 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie polecam
  • Niestety nie polecam tego produktu z kilku ważnych powodów:
    - słabe, przeciętne krycie
    - kiepsko matuje
    - błyszczy się, roluje
    - zapycha pory, zanieczyszcza skórę, która wymaga codziennego peelingu po tym podkładzie
    - nieprzyjemny zapach buzi po kilku h
    - konsystencja trudna w aplikacji
    - średnia wydajność

Ilość zużytych opakowań: 1 w połowie

Chcesz pochwalić dzoanax za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij