Powiększ Maybelline, SuperStay Better Skin Flawless Finish Foundation (Podkład do twarzy) (stara wersja)

Zgłoszony przez verqaa

Podkład Better Skin pierwszy podkład, który działa dla nieskazitelnego wyglądu skóry natychmiast i lepszej skóry już po 3 tygodniach. Czas pożegnać nierówności, przebarwienia czy szarość cery i przywitać skórę widocznie gładszą, ze zredukowanymi przebarwieniami, niczym odnowioną skórę. Przy regularnym stosowaniu innowacyjna formuła z Actyl C redukuje nierówności, zaczerwienienia oraz szarość cery. 78% kobiet potwierdza lepszy wygląd skóry.

• Idealny!
  • Podklad dla mnie jest idealny, dobrze kryje, nie splywa, wydajny- jedno "psikniecie" wystarczy na pokrycie calej twarzy, korektor i roz idealnie sie na nim trzymaja. Uzywam odcienia 'nude' i to pierwszy podklad, z ktorego jestem zadowolona. Na letnie dni uzywam lzejszych kosmetykow tj krem bb firmy avon, rowniez rewelacyjny, ale wlasnie jako krem, podklad raczej rozswietlajacy. Better Skin nakladam pedzlem plaskim i bardzo ladnie sie wtapia, polecam

Ilość zużytych opakowań: 3 buteleczki

Chcesz pochwalić UnderLight za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Okropieństwo
  • Kupiłam podkład w promocji, całe szczęście....
    Podkład waży się na twarzy... w ogóle nie wtapia się ze skórą... Po dotknięciu twarzy palcem na twarzy zostaje goły placek. Niesamowicie wchodzi w pory... wylądował w koszu na śmieci. Nie polecam

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 rozpoczęte

Chcesz pochwalić nikaa196 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dramat
  • Przyznaję, że ten produkt, to najgorszy podkład, kóry kiedykolwiek kupiłam. Pomimo, że nie należy do drogich podkładów (kupiłam go na promocji za około 20 zł), żałuję każdego jednego gorsza, który wydałam na to coś!
    To, co zapewnia pruducent ma się nijak do tego, co zobaczyłam na swojej twarzy. Każda jedna niedoskonałość została wyeksponowana. Widoczne były nawet te, których nie widziałam nie mając makijażu. O jakimkolwiek kryciu nie było ogóle mowy. Podkład dał mi efekt komicznej maski ze smugami. Podkładu nie dało się rozprowadzić na twarzy ani palcami, ani pędzlami, ani gąbeczką - niczym.
    Ani razu nie wyszłam z domu mając ten podkład na twarzy. Każda próba kończyła się szybkim zmywaniem "makijażu".

Stracone pieniądze. Stracony czas. Nie polecam.

ZALETY:
    - brak

WADY:
    - główną wadą jest brak zalet,
    - podkreśla niedokonałości,
    - nie da się go rozprowadzić,
    - daje efekt maski.

Daję pół gwiazdki, bo mniej się nie da.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy temu dokonałam zakupu
    Ilość zużytych opakowań: 1 x 30 ml

Chcesz pochwalić gocha_s za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie jest najgorszy
  • Jestem "szczęśliwą" posiadaczką cery mieszanej. Jak dla mnie jest to dobry podkład, ale nie rewelacyjny. Niestety kupiłam o odcień za ciemny i mieszkam go z innym podkładem więc średnio mogę się wypowiedzieć na jego temat.
    Dostć dobrze kryje, nie spływa jakoś tragicznie, ale też nie jest bardzo trwały, na promocji można go dostać za jakieś 25 zł, to nie jest dużo.
    Lubię podkłady w szklanych buteleczkach za co też plusik, dodatkowo wydaje mi się, że jest wydajny.
    Na razie nie będę do niego wracała przetestuję inne produkty.

Używam tego produktu od: listopada

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić mai94 za czytelną i pomocną recenzję?