Bourjois, 123 Perfect CC Cream (Krem CC)

Bourjois, 123 Perfect CC Cream (Krem CC)

Krem CC Bourjois, 123 Perfect CC Cream to nowa generacja kosmetyków łączących właściwości pielęgnacyjnego kremu i upiększającego podkładu, które wspólnie gwarantują efekt nawilżonej, ujednoliconej, rozświetlonej cery, przy jednoczesnym maskowaniu wszelkich niedoskonałości, jak przebarwienia czy wypryski.

123 Perfect CC Cream od Bourjois ma lekką, nietłustą formułę opartą na pigmentach o potrójnym działaniu korygującym: brzoskwiniowy niweluje oznaki zmęczenia, zielony kryje zaczerwienienia, a biały przebarwienia. Delikatna konsystencja kremu łatwo się wchłania, stając się praktycznie niewyczuwalna.

Krem CC Bourjois, 123 Perfect CC Cream zapewnia 24 godzinne nawilżanie i ochronę przed słońcem dzięki faktorowi SPF 15. Efekt: rozświetlona, ujednolicona cera oraz aksamitnie gładka skóra przez cały dzień. Dostępny w 4 odcieniach.

kremy BB i CC
mieszana, normalna, trądzikowa
ochronne, rozświetlające, ujednolicające, nawilżające
oil – free / nietłusta
Krycie
średnie
w tubce

Lekki, idealny dla suchej skóry

Plusy:
- nawilża skórę
- lekka, kremowa konsystencja
- łatwo się rozprowadza
- poręczne opakowanie (tubka)
- stosunkowo długo się utrzymuje

Minusy:
-cena
- nie ma rewelacyjnego krycia, ale jest super jak ktoś potrzebuje czegoś delikatnego, bez efektu maski :)

Używam tego produktu od: ok. pół roku (?)

Zawiodłam się

Można powiedzieć a że przypomniałam sobie o tym produkcie przeglądając najnowsze recenzje myślałam że ten krem już nie jest produkowany nawet. Kupiłam ten podkład już jakiś czas temu rok może nawet więcej robiłam do niego mnóstwo podejść i w żaden sposób nie jestem w stanie go nałożyć poprawnie na twarz. Na plus na pewno zasługuje to że nie zmienia swojej konsystencji koloru ani zapachu bo jego resztka cały czas siedzi w tubce w moim pa pa pudełku ha ha. Podkład który miał być kremem CC okazał się dla mnie dosyć ciężki i treściwy jest bardzo mocno widoczny na twarzy i na mojej podkreśla wszystkie niedoskonałości struktura skóry po prostu wygląda brzydko próbowałam ograć to różnymi pudrami ale niestety za każdym razem efekt mi się bardzo nie podobał. W moim odczuciu jest to podkład dla bardzo chyba tłustej skóry Bo próbowałam bardzo różnych kremów mocno nawilżających i tłustych żeby nie robił się na suchy ale niestety po jakimś czasie wyglądał tragicznie. Jeśli chodzi o kolor widzieć to udało mi się trafić nawet z kolorem ale nie oszukujmy się każdy zbliżony kolor można po prostu ograć odpowiednim pudrem bronzerem różem. Miałam Podkład ten czerwony w tubce I miałam w butelce i uważam że każdy z nich był dużo dużo lepszy niż ten wynalazek dla mnie to niewypał którego w żaden sposób nie jestem w stanie na siebie ubrać he he. Trudno mi znaleźć plusy ponieważ bardzo jest wysoka cena podkład jest w małej tubce a działanie No niestety okropne.

Bardzo lekka konsystencja

Podkład a w zasadzie krem CC ma bardzo lekką wręcz wodnistą konsystencję. Trzeba szybko z nim pracować bo mocno spływa po twarzy. Nakładany gąbeczką daje małe krycie a gąbeczka bardzo dużo go zjada. Daje mocno świetliste wykończenie a przypudrowany utrzymuje się kilka godzin bez poprawek. Polecam raczej do cer które nie mają problemów i chcą tylko delikatnego wyrównania kolorytu.
Odcień 31 jasny ale wpadający w żółte tony.

Bardzo przyjemny

Polubiłam się z kremem CC od Bourjois. Uwielbiam również podkład i krem BB tej marki.
Kremu CC używam latem. Ma przyjemna gęstszą konsystencje, ładnie się rozprowadza.
W ciągu dnia nie wyciera się i po całym dniu dalej wyglada świeżo.
Jedyny mały minus to mały wybór gamy kolorystycznej.

Przyjemny

Przyjemna konsystencja, ładnie się rozprowadza, myślę, że krycie można budować. Odcień ziemisty, ale ładnie dopasowuje się do skóry. Mogłaby być szersza gama kolorystyczna. Mam karnację raczej jasną, ale tak zwyczajnie (nie alabastrową), latem nieco ciemniejszą

Idealny jako codzienny produkt kiedy maluję się na szybko

Bardzo się polubiłam z tym kremem CC. Kremy BB niestety miały dla mnie za słabe krycie, a tu jest idealne wyśrodkowanie. Dodatkowo jest bardzo lekki i nie zapycha cery, jego konsystencja jest gęsta i przyjemnie się go nakłada. Zakrywa na skórze wszystko na czym mi zależy i trzyma mi się przez cały dzień na buzi.

Kupię kolejny raz

Mam bardzo tłustą skórę, z licznymi wypryskami, zaskórniakami oraz bliznami. Używałam już chyba wszystkiego. Podkład pomimo że jest lekki i nie jest tak gęsty i ciężki jak inne kryjące podkłady to bardzo dobrze kryje, cera wygląda nieskazitelnie. Na pewno kupię go po raz kolejny.

u mnie się nie sprawdził

Produkt o dobrym kolorze, ładnie się rozporowadza, dobrze się trzyma ale... bardzo podkreśla strukturę twarzy, wszelkie włoski (nawet meszek), każdą drobną skórkę... nie pomaga żaden sposób rozprowadzania.

Godny polecenia

Jako fanka kremów BB chciałam w końcu spróbować jakiegoś CC i w popularnej drogerii trafiłam na właśnie ten i to jeszcze w promocji. Bardzo dobrze go wspominam, super dopasowywał się do mojej karnacji, a jego wykończenie było satynowe. Bardzo dobrze zakrywał wszelkie przebarwienia, zaczerwienienia oraz pryszczyki. Moja cera nie wyświecała się szybko. Nakładałam palcami, wyglądał bardzo dobrze na twarzy, efekt mi się bardzo podobał. Moja cera mieszana polubiła się z nim, nie miałam z produktem żadnych problemów. Myślę, że mogę go spokojnie polecić posiadaczkom cer mieszanych, a ja jak tylko będę mogła kupię go ponownie.

Lubię

Po raz kolejny moja ocena rozmija się z opiniami Wizażanek :)
Bardzo mi odpowiada ten krem, kryje , nawilża i rozświetla skórę, właściwie niewiele się różni od rozświetlającego podkładu.
Przestawiłam się na używanie kremów pigmentacyjnych zamiast makijażu jakiś czas temu i ten produkt bardzo mi w tym pomógł, mimo że był kupiony właściwie w ciemno, więc kolor mógł okazać się chybiony.
Używam go na przemian z kremem CC Eveline. Uważam,że są na bardzo podobnym poziomie.
Bourjois mógłby być tańszy, warto czekać na promocję.

Uwielbiam go późnym latem!

Po raz kolejny w ciągu kilku lat Krem CC od Bourjois powrócił do mojego dziennego makijażu. Uwielbiam ten kosmetyk używać w sierpniu, wrześniu i na początku października. Wtedy jakoś moja skóra najlepiej się z nim prezentuje. Delikatna konsystencja, lekki kwiatowy zapach i żółta gama kolorystyczna. Używam koloru 31.

Nie

Kupiony jako zamiennik lumene ale nie nadaje się do niczego bo ścierą się a raczej spływa pod wpływem ciepła skóry w ciągu godziny. Nie podoba mi się też kolor który jest ciemny i raczej pomarańczowożółty. Minimalnie dostosowuje się do odcienia skóry w końcu to niby cc. Cena to nieporozumienie.

Idealny zamiennik

Kupiłam go na wypróbowanie i przyznam, że byłam nastawiona, że może się uda trafić na coś fajnego. Nie myliłam się. Uwielbiam ten krem, choć dla mnie to podkład, który wytrzymuje spokojnie od 5 rano do 18 tej. Przy dobraniu odcienia dla mnie idealny, wygładza cerę, nie tworzy maski a mam cerę mieszaną. Polecam bo nawilża. Moim zdaniem zamiennik podkładów z wysokiej półki cenowej.