Powiększ Avon Care, Cocoa Butter Revitalising Moisture Hand Cream (Regenerująco - odżywczy krem do rąk)

Zgłoszony przez Ms.Torres

Zapewnia 24 - godzinne nawilżenie. Zawiera masło kakaowe, witaminę E oraz naturalne olejki (makadamia, awokado, z oliwki, z pestek winogron).

Skład: Aqua, Glycerin, Mineral Oil, Stearic Acid, Dimethicone, Canola Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Glyceryl Stearate, Cetyl Alcohol, Imidazolidynyl Urea, Carbomer, Cetearyl Alcohol, Parfum, Methylparaben, Potassium Hydroxide, Trimethylsiloxysilicate, Cetearyl Glucoside, Disodium EDTA, Sodium PCA, Cyclopentasiloxane, Perilla Ocymoides Seed Oil, Caramel, Mel, Macadamia Ternifolia Sedd Oil, Theobroma cacao Seed Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Dimethiconol, Olea Europea (olive) Fruit Oil, Tocopheryl Acetate, Coumarin, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Limonene.

• Ciekawy zapach
  • Produkt bardzo przyjemnie pachnie ale to kwestia gustu, dla jednych może okazać się drażniącym zapachem a innym może się podobać. Krem fajnie nawilża rączki, bardzo ładnie natłuszcza płytkę paznokcia. Konsystencja kremowa, świetnie się rozprowadza. Produkt nie pozostawia tłustego filmu.
    Cena jest wyjątkowo przystępna jak na produkt tej jakości.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 duzego

Chcesz pochwalić Fiurka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry na noc
  • Fajny, przyjemny i odżywczy krem na noc. Jedyne co mi przeszkadza to zapach. Porzadnie regeneruje dłonie.

Plusy:

Nawilża
    Odżywia
    Regeneruje
    Wygładza

Minusy:

Zapach

Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Chcesz pochwalić suzeta za czytelną i pomocną recenzję?
  • Miłe zaskoczenie!
  • Nie miałam wielkich oczekiwań od tego produktu, bo praktycznie z każdym kosmetykiem marki Avon miałam podobne odczucia- na początki, wow, fajne działanie i inne fajerwerki a potem w połowie opakowania czarł pryskał i kosmetyk stawał się najwyżej przeciętny. W/w krem do końca spisywał się bardzo dobrze, dawał nawilżenie suchym dłoniom, pięknie pachniał i był wydajny, jest to drugi najlepszy krem do rąk, zaraz za czerwonym z Garniera.

Konsystencja: gęsta, kremowa, mimo wszystko szybko się wchłania nie pozostawiając nieprzyjemnej warstwy. Zabarwienie ma białe.

Działanie: stosowałam ten krem 3-4 razy dziennie, zazwyczaj po myciu dłoni. W okresie zimowym mam wiecznie przesuszone dłonie, szczególnie między palcami. Avon\'owski krem fajnie je koił, nawilżał, może nie zwalczył nadmiernej suchości, ale przez jakiś czas skóra była gładka, wypielęgnowana i miękka. Nic więcej nie chcę od kremu

Zapach: piękny na zimę <3Słodki, ciężki, ale nie jest to chemia jak w przypadku Ziai kakaowej. Jest ulotny, ale te pół godziny dłonie pachną. Podoba mi się

Opakowanie: miękka tuba, nakrętka nie pękła, choć czasami uciekała. Można swobodnie przeciąć i dalej korzystać z kremu. Szata graficzna przyciąga uwagę, niby proste ale takie ładne, wpada w oko.

Dostępność: u konsultantek Avon lub internet

Plusy:
    - zapewnia dobre nawiżenie
    - mocno wysuszone dłonie nie pieką pod jego działaniem
    - piękny zapach
    - wydajny
    - na promocjach śmiesznie tani
    - poręczne, łatwe po przecięcia opakowanie
    - szybko wchłania się

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie 100 ml.

Chcesz pochwalić Nightmare666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy krem
  • Uwielbiam kremy z avon
    Krem ma :
    -piękny zapach
    -długotrwałe nawilżenie
    -wydajny
    -atrakcyjna cena
    -nie pozostawia tłustego filmu
    -ładne , zgrabne opakowanie.

Używam tego produktu od: od kilku miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 3 tubki

Chcesz pochwalić patuska2310 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super zapach
  • Krem ma piękny zapach, który się długo utrzymuje.
    Szybko się wchłania, nie lepi się, nie pozostawia tłustej warstwy, jest wydajny.
    Dość dobrze nawilża, ale nie jest to jednak nawilżenie na długo - trzeba powtarzać aplikację co jakiś czas.

Używam tego produktu od: kilka tygodni

Chcesz pochwalić lolka80 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla tych, które lubią pachnące kosmetyki!
  • Zapach, zapach i jeszcze raz zapach

Plusy:
    - pachnie bossko
    - wchłania się ekspresowo
    - nie jest tłusty
    - pasuje mojemu TŻ

Minusy
    - powoduje uzależnienie
    - jest zużywany przez innych

Ilość zużytych opakowań: Zużyte już dwa. Dwa w użyciu, jedno w zapasie (promocja była).

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić Mesmery za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Krem kupiłam z ciekawości kierując się opiniami na wizażu, nie spodziewałam się wiele po kremie z Avonu ale jestem mile zaskoczona. Krem ładnie pachnie, szybko się wchłania, jest wydajny i tani. Ręce po nim są nawilżone, miękkie z lekkim błyskiem. Nie pozostawia tłustego filmu. Za te pieniądze świetny.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1szt

Chcesz pochwalić Anka2708 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wielkie WOW !
  • Kupiłam ten kremik głównie ze względu na zapach i już po pierwszym użyciu zakochałam się w nim.

Same plusy
    +odżywia
    +nawilża
    +ma piękny zapach
    +pięknie odżywia również paznokcie i skórki
    +ma przystępną cenę- w aktualnych katalogach ok. 4-5 zł
    +szybko się wchłania
    +pozostawia na skórze przyjemne uczucie
    +ma piękne opakowanie
    +bardzo wydajny, ale nie przy moim nałogowym smarowaniu dłoni

Minusów nie odnotowałam

Ten kremik zostanie już ze mną mam nadzieję na zawsze

Gorąco polecam !

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić Asia_8 za czytelną i pomocną recenzję?
  • CUDowny kremik
  • + cena - za niecałe 5zł to naprawdę śmieszne pieniądze
    + wydajność - baardzo duża, przez ponad 3 miesiące używałam
    + zapach - kakaowy, czyli taki jak uwielbiam, jeśli ktoś nie lubi, może uważać go za okropny
    + nawilżenie i odżywienie
    + nie pozostawia warstwy tłustej na skórze i szybko się wchłania
    + dostępny w każdym katalogu Avonu

- opakowanie - odkręcana zatyczka jednak mnie trochę zniechęca, jednakże nie jest to aż tak wielki minus, jednakże jest to powodem odjęcia połowy gwiazdki

Używam tego produktu od: końcówka września - połowa grudnia
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe 100 ml

Chcesz pochwalić Orange_123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moje sucharki odżyły
  • W pracy mamy bardzo " złą wodę" Po każdorazowym umyciu dłoni czułam ściągnięcie więc szukalam czegos co nawilży moje dłonie. Krem do rąk o pięknym zapachu i bardzo dobrze działa i nawilża. Spełnia swoje zadania . Polecam

Chcesz pochwalić Kumpela_123 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij