Powiększ Avon Care, Cocoa Butter Revitalising Moisture Hand Cream (Regenerująco - odżywczy krem do rąk)

Zgłoszony przez Ms.Torres

Zapewnia 24 - godzinne nawilżenie. Zawiera masło kakaowe, witaminę E oraz naturalne olejki (makadamia, awokado, z oliwki, z pestek winogron).

Skład: Aqua, Glycerin, Mineral Oil, Stearic Acid, Dimethicone, Canola Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Glyceryl Stearate, Cetyl Alcohol, Imidazolidynyl Urea, Carbomer, Cetearyl Alcohol, Parfum, Methylparaben, Potassium Hydroxide, Trimethylsiloxysilicate, Cetearyl Glucoside, Disodium EDTA, Sodium PCA, Cyclopentasiloxane, Perilla Ocymoides Seed Oil, Caramel, Mel, Macadamia Ternifolia Sedd Oil, Theobroma cacao Seed Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Dimethiconol, Olea Europea (olive) Fruit Oil, Tocopheryl Acetate, Coumarin, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Limonene.

• Cudowny zapach
  • Krem otrzymujemy w zakręcanej tubce, co początkowo nie podobało mi się - wolałabym tubkę na "klik". Ma beżowy kolor i konsystencję typową dla kremów Avon Care - nie za gęsty, nie za lejący, chociaż pod wpływem ciepła dłoni topi się i może po jakimś czasie ścieknąć. Szybko się wchłania, jest bardzo wydajny i nawilża nawet ok, chociaż ja mam wrażliwą skórę dłoni i niełatwo ją nawilżyć. Ale najważniejsze to zapach - przepiękny, kakaowy, długo się utrzymujący. Nie jest słodki jak czekolada, nie jest gorzki, tylko właśnie taki niesamowity Nawet mój chłopak ciągle go pożycza

Używam tego produktu od: kilku katalogów, a więc jakieś pół roku
    Ilość zużytych opakowań: jakieś 5?

Chcesz pochwalić sunshine29 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 15 raz(y)
  • jeden z najlepszych do codziennej pielęgnacji
  • Krem można nabyć w każdym katalogu w granicach 5-6 zł. W takiej cenie na prawdę warto spróbować. Co najbardziej urzeka mnie w tym kremie to zapach kakao - piękny, słodki, nie mdlący, nie sztuczny. Co do działania, na pewno nie nadaje się do suchych dłoni, do których jest przeznaczonych i na zimę tak troszkę tylko. Wszystko wskazywałoby, że jest gęsty, odżywczy. Konsystencja jest lekko galaretowata, kolor beżowo-brązowy. Krem jest wydajny, a 100 ml to pojemność w sam raz. Ja mam niewymagające dłonie, stosuję go przez cały rok, ale w zimę czuć, że "to nie to". Szybko się wchłania, wygładza skórę dłoni, które są bardzo miłe i delikatne w dotyku i pięknie pachną kakao. Nadaje się idealnie do pracy, szkoły. Nawilżanie pół na pół, dla niewymagających ale jest bardzo wygodny przez szybkie wchłanianie się.

Używam tego produktu od: roku?
    Ilość zużytych opakowań: wiele

Chcesz pochwalić demz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Więcej go nie kupię, nie jest wart swojej ceny
  • Krem mnie bardzo rozczarował. Na początku stosowania byłam nim zachwycona. Stosowałam rano i wieczorem. Skóra była nawilżona i gładka, jednak Po dłuższym stosowaniu moja skóra stała się wysuszona i podrażniona.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania kremu

Chcesz pochwalić sylwunia82 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bubel
  • Krem jest dla mnie jednym wielkim rozczarowaniem. Nie robi z moimi dłońmi nic co obiecuje producent. Nazwanie go regenerująco - odżywczym to jakiś żart. Krem ma dość rzadką konsystencję i przyjemny słodki, migdałowo - kakaowy zapach, dużą pojemność i niewielką cenę (w promocji). Szybko się wchłania i nie pozostawia lepkiej warstwy. Na tym kończą się jego zalety. Nie działa na moje dłonie wcale, nie nawilża ich, nie mówiąc już o jakiejkolwiek regeneracji czy odżywieniu. Po posmarowaniu dłoni kremem i jego wchłonięciu są one takie same jak przed jego użyciem, tzn. szorstkie,ściągnięte i wysuszone. Naprawdę szkoda na niego pieniędzy. Lepiej dołożyć i kupić coś skutecznego. Nie polecam :/

Używam tego produktu od: kilku tygodni
    Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze i ostatnie

Chcesz pochwalić aga_tka_2 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny
  • Jak dla mnie same plusy:

+ pięknie pachnie
    + szybko się wchłania
    + przystępna cena(4,90)
    + duża pojemność
    + nie pozostawia lepkiej warstwy
    + dobrze nawilża i odżywia

Jedyny malutki minus,to zakręcane opakowanie.
    Ogólnie polecam.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Chcesz pochwalić fifineta za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super!

+tani (5 zł)
    +poręczne opakowanie
    +wydajny

Polecam szczerze

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Szatanka666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Okej
  • Uwielbiam kremy z Avonu, ale ten nie jest ulubieńcem.
    Ładnie pachnie, jednak nie przepadam za tym zapachem. Nie pozostawia tłustej warstwy, szybko wnika.

+ cena
    + wydajność
    + szybko wnika w ręce

Używam tego produktu od: niedawna
    Ilość zużytych opakowań: używam jeszcze pierwsze

Chcesz pochwalić giovanna_monica za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajny
  • Ten krem ma tylko jeden minusik-lepi się między palcami.Ale poza tą jedną drobną wadą same plusy.Duża pojemność w przystępnej cenie.Fajna lekka konsystencja która bardzo szybko się wchłania pozostawiając w moim przypadku takie jakby niewidzialne ochronne rękawiczki-wedle mnie to zaleta.Poza tym pachnie po prostu obłędnie i fajnie nawilża chociaż mam dłonie normalnie nie przesuszone-nie wiem czy przypasuje osobą z bardzo suchą skórą dłoni

Chcesz pochwalić maladaga za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nigdy więcej!!!
  • Okropny!!! Bubel!
    Zniszczył mi dłonie. Na początku nie wiedziałm co się dzieje, moje dłonie stały się jak u starszej pani, suche i pomarszczone, nie wierzyłam kolezance, że to przez ten krem, myślałam, że złapałam grzybicę, więc ruszyłam do dermatologa. Okazało się, że to ten krem tak mi zniszczył dłonie. Odstawiłam go więc, ale jak skóra się zregenerowała, to postanowiłam dać mu drugą szansę i znów to samo!!!

plusy:
    nie ma!!!

minusy:
    - zniszczył mi skórę dłoni
    - nie przyjemny, nachlny zapach
    - zła konsystencja
    - nie chce się wchłaniać dobrze
    - efekt nawilżnych dłoni szybko znika

Używam tego produktu od: dwu miesięcy z przerwą na regenerację
    Ilość zużytych opakowań: jedno nie całe

Chcesz pochwalić Wisienka97 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tego mi było trzeba
  • Krem do rąk wraz z kremem do ciała zakupiłam jak tylko się pojawił w katalogu. Byłam ciekawa czy będzie lżejszy od serii Ziaji masło kakaowe. I jest.
    To jest mój pierwszy krem z avonu, podchodziłam do niego z rezerwą, bo cóż niby taki krem mógłby zdziałać prócz nadania zapachu? W tym czasie dłonie miałam w okropnym stanie, zmęczone wiatrem, chłodem, były szorstkie w dotyku. Nie poradził sobie z nimi krem Pollena Ewa rumiankowy, więc sądziłam, iż ten również nie da rady.
    I okazuje się, że ten niepozorny krem naprawdę dał sobie radę. Stosuję go codziennie w pracy, smarując dłonie jakies 2-3 razy dziennie. Z początku wydawało mi się, że taki efekt gładkich dłoni to zasługa jakiś tam ulepszaczy, aby skóra ładniej wyglądała, ale naprawdę efekt jest realny i długotrwały, w co nie mogę uwierzyć po dziś dzień.
    Po aplikacji kremu skóra dłoni jest rozświetlona, wygładzona, miła w dotyku. Taki sam efekt miałam dopiero po nałożeniu maski na dłonie, nigdy po samym kremie do rąk.
    Opakowanie jest duże, szata graficzna przyciąga wzrok, zapach nie jest czysto kakaowy, jestem zdania, że jest to kokos i kakao. Bardzo ładny zresztą i wyczuwalny przez otoczenie.
    Konsystencja kremu jest w sam raz, ani zbyt wodnista, ani zbyt zbita, nałożony w rozsądnej ilości szybko się wchłania.

Nie sądziłam, że ten krem potrafi pomóc mojej szorstkiej i popękanej skórze dłoni.
    Cena jest bardzo przystępna. Ciekawa jestem jak sprawdzi się krem do ciała z tej serii.

Gorąco polecam wypróbowanie tego kremu.

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić cedrowa za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij