Powiększ Avon Care, Cocoa Butter Revitalising Moisture Hand Cream (Regenerująco - odżywczy krem do rąk)

Zgłoszony przez Ms.Torres

Zapewnia 24 - godzinne nawilżenie. Zawiera masło kakaowe, witaminę E oraz naturalne olejki (makadamia, awokado, z oliwki, z pestek winogron).

Skład: Aqua, Glycerin, Mineral Oil, Stearic Acid, Dimethicone, Canola Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Glyceryl Stearate, Cetyl Alcohol, Imidazolidynyl Urea, Carbomer, Cetearyl Alcohol, Parfum, Methylparaben, Potassium Hydroxide, Trimethylsiloxysilicate, Cetearyl Glucoside, Disodium EDTA, Sodium PCA, Cyclopentasiloxane, Perilla Ocymoides Seed Oil, Caramel, Mel, Macadamia Ternifolia Sedd Oil, Theobroma cacao Seed Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Dimethiconol, Olea Europea (olive) Fruit Oil, Tocopheryl Acetate, Coumarin, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Limonene.

• Doskonały
  • Miałam problem jaki krem zamówić. Mój wybór padł na ten. Nie zawiodłam się. Nie dość, że pięknie pachnie to jeszcze super nawilża. Smarując nim dłonie na noc, w nocy budząc się czułam piękny zapach. Długo się utrzymuje. Staram się jeszcze zakładać rękawiczki na noc dla lepszego efektu. Rano dłonie mam jak księżniczka. W dzień wiadomo, trzeba częściej smarować, ponieważ obowiązki domowe mnie do tego zmuszają. Krem do rąk to jest u mnie absolutny mus w kosmetyczce!

Używam tego produktu od: 5 dni
    Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

Chcesz pochwalić aguska27 za czytelną i pomocną recenzję?
  • CUDowny kremik
  • + cena - za niecałe 5zł to naprawdę śmieszne pieniądze
    + wydajność - baardzo duża, przez ponad 3 miesiące używałam
    + zapach - kakaowy, czyli taki jak uwielbiam, jeśli ktoś nie lubi, może uważać go za okropny
    + nawilżenie i odżywienie
    + nie pozostawia warstwy tłustej na skórze i szybko się wchłania
    + dostępny w każdym katalogu Avonu

- opakowanie - odkręcana zatyczka jednak mnie trochę zniechęca, jednakże nie jest to aż tak wielki minus, jednakże jest to powodem odjęcia połowy gwiazdki

Używam tego produktu od: końcówka września - połowa grudnia
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe 100 ml

Chcesz pochwalić Orange_123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moje sucharki odżyły
  • W pracy mamy bardzo " złą wodę" Po każdorazowym umyciu dłoni czułam ściągnięcie więc szukalam czegos co nawilży moje dłonie. Krem do rąk o pięknym zapachu i bardzo dobrze działa i nawilża. Spełnia swoje zadania . Polecam

Chcesz pochwalić Kumpela_123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super!
  • Jak to bywa z innymi produktami Avonu, ten też dostałam od mamy. Czasem są to bardziej trafione, czasem mniej trafione wybory.. Ten produkt zdecydowanie należy do tych lepszych.

PLUSY:
    + zapach! - typowe masło kakaowe, ale nienarzucające się
    + cena - nie pamiętam dokładmie, ale to były jakieś śmieszne pieniądze
    + nawilżenie - może nie jakieś spektakularne, ale.. dobre; raczej nie na zimę
    + skład - fajny, sporo olejków
    + wydajność - starczył na dłuuugo, no ale dla mnie wszystkie kremy do rąk starczają na wieki :P

MINUSY:
    - krótki efekt nawilżenia, trzeba często powtarzać aplikację

Krem nie dostał miana mojego typu tylko ze względu na nawilżenie, na którym głównie mi zależy. Szukam więc dalej mojego faworyta..

Używam tego produktu od: prawie roku
    Ilość zużytych opakowań: Jedno pełne

Chcesz pochwalić inemaya za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super krem za śmieszne pieniądze
  • Jeden z najlepszych kremów! Niedawno pisałam recenzję na temat kremu garniera. Mogę śmiało powiedzieć, że ten jest lepszy! Kupiłam go w promocji za 4 zł.

Plusy:
    + skład ! oczywiscie jak każdy krem jest na bazie wody. I co mamy dalej? gliceryna czyli to co jest \'must have\' w kremie nawilżającym. Potem olejki i masła czyli regenerujacy ; jest ich ogrom na prawdę bardzo dużo aż 9 różnych!

+ brak filmu na dłoniach od razu wchłania i nic go nie czuć jedynie przyjemnie gładką skórę

+ nawilża i chroni przed mrozem od pierwszeo użycia

+ w miarę duża tubka bo 100ml w porównaniu z neutrogeną gdzie mamy tylko 50ml

+/- zapach przyjemny jak najbardziej jednak w składzie dość wysoko jest perfum jednak jest on delikatny i super. Zrobiłam test na moim kocie dałam mu do powąchania rękę i nie uciekł więc jest OK !

Ilość zużytych opakowań: w trakcje pierwszego

Chcesz pochwalić Aduuux33 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo przyjemne nawilżenie
  • Krem przyjemnie nawilża. Wystarczy używać go raz dziennie.
    Plusy:
    +nawilżenie
    +zapach
    +ochrona przed zimnem
    +wydajność
    +wygładzenie
    Minusów nie widzę.

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić Dawn za czytelną i pomocną recenzję?
  • Smakowity zapach i nawilżenie
  • Jak dla mnie to najlepszy Avonowy krem do rąk.
    Pachnie obłędnie,
    nawilża wystarczająco dobrze,
    nie ma się po nim tłustego filmu na skórze,
    szybko się wchłania,
    śmieszna cena.
    Jest ok.

Mało brakuje, żeby zdobył odznakę "mój typ". Wolałabym, żeby dawał trochę bardziej długotrwałe nawilżenie, ale po kremie za 5 zeta nie będę się spodziewać nie wiadomo czego Za tą cenę trudno o lepszy krem.

Ilość zużytych opakowań: pół

Chcesz pochwalić Efkakam za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry krem o intensywnym kakaowym zapachu
  • Krem kupiłam po przeczytaniu kilku pozytywnych opinii, niska cena 4,99 PLN, dostępny z katalogu. Opakowanie to poręczna tubka idealna do torebki, choć tubka jest odkręcana. Krem jest biały o intensywnym, długo utrzymującym sie kakaowym zapachu. Krem ma dość lekką formułę, dobrze się wchłania, nie pozostawia tłustej warstwy bez uczucia lepkości. Dłonie na długo są nawilżone, miękkie i delikatne, miłe w dotyku. Bardzo polubiłam słodki zapach tego kremu. Polecam.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Chcesz pochwalić ewawikcia za czytelną i pomocną recenzję?
  • dla tego zapachu warto
  • Uwielbiam jego zapach jako wielbicielka wszelkich słodkości , jest po prostu boski. Zapach nie dość, że ładny, to na dodatek długo się utrzymuje i mogę się nim rozkoszować przez długi czas . Ale zdaję sobie sprawę, że nie to jest w kremach do rąk priorytetem.
    Jeśli chodzi o nawilżanie rąk, to krem spełnia swoje zadanie. Gdy się go regularnie stosuje, tzn. ponad 2-3 razy dziennie, to efekty są zadowalające i dlatego bez wahania sięgnę po niego ponownie.
    Aha, wchłania się dość szybko, może nie w kilka sekund, ale w kilkadziesiąt.
    Cena też jest przyjemna dla oka, bo w promocji jest już za 5 zł. Cieszy mnie ten fakt bardzo.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić lucyjka15 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dla mnie idealny
  • Dla mnie idealny. Dobrze się wchłania, ma bardzo ładny, słodki zapach masła kakaowego. Przyjemnie się rozprowadza. Nie jest zbyt gęsty, ale w sam raz. Po nałożeniu nie ma się uczucia tempości dłoni.

Ilość zużytych opakowań: dziesięć

Chcesz pochwalić weronika020830 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij