Powiększ Avon Care, Cocoa Butter Revitalising Moisture Hand Cream (Regenerująco - odżywczy krem do rąk)

Zgłoszony przez Ms.Torres

Zapewnia 24 - godzinne nawilżenie. Zawiera masło kakaowe, witaminę E oraz naturalne olejki (makadamia, awokado, z oliwki, z pestek winogron).

Skład: Aqua, Glycerin, Mineral Oil, Stearic Acid, Dimethicone, Canola Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Glyceryl Stearate, Cetyl Alcohol, Imidazolidynyl Urea, Carbomer, Cetearyl Alcohol, Parfum, Methylparaben, Potassium Hydroxide, Trimethylsiloxysilicate, Cetearyl Glucoside, Disodium EDTA, Sodium PCA, Cyclopentasiloxane, Perilla Ocymoides Seed Oil, Caramel, Mel, Macadamia Ternifolia Sedd Oil, Theobroma cacao Seed Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Dimethiconol, Olea Europea (olive) Fruit Oil, Tocopheryl Acetate, Coumarin, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Limonene.

• Świetny dla maniaczek "spożywczych" zapachów
  • Fajny kremik, warty przetestowania.
    Od kremu do rąk oczekuje nawliżenia po wysuszeniu rąk przez zwykłe mydło i szybkiego wchłonienia - on daje sobie świetnie z tym radę
    Fajnie, że są zawarte w nim witaminy i ma śliczniutki zapach, choć według mnie zamiast masła kakaowego, jest wyczuwalny budyń czekoladowy! - ekstra!

Czy jest minus?

Malutki - mógłby być na "klik"

Używam tego produktu od: kwiecień
    Ilość zużytych opakowań: 3/4

Chcesz pochwalić endorfiina za czytelną i pomocną recenzję?
  • nawet, nawet...
  • Dobry krem. Dawno nie używałam kosmetyków marki AVON, ponieważ przeważnie mnie zawodziły, jednak coś mnie podkusiło do kupna... Nie powiem, że żałuję bo krem okazał się dobry, ale też chyba nie zachwycił tak, aby kiedyś do niego wrócić.

Krem jest dosyć lejącej konsystencji, biały o silnym i przyjemnym zapachu kakao/czekolady. Zapach długo utrzymuje się na dłoniach.
    Samo nawilżenie też jest dobre. Skóra dłoni szybko spija, wchłania krem, ale pozostaje po nim odczuwany, przyjemny film. Stan dłoni jest utrzymany w dobrej formie - są nawilżone, delikatne, gładkie no i pachnące
    Krem jest wydajny, tubka ma aż 100 ml, jedyne co przeszkadzało mi w opakowaniu to zakręcana nakrętka.

Polecam dla podtrzymania pielęgnacji, dla osób z normalną skórą dłoni bo dla dłoni mocno przesuszonych czy zniszczonych będzie za słaby.
    Zapach z czasem może męczyć, mimo że ładny to ostry i nachalny, przy częstszym/dłuższym korzystaniu może dawać się we znaki

Używam tego produktu od: używałam 3 mies. temu
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 100 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić tass822 za czytelną i pomocną recenzję?
  • stosunkowo dobry "smaczny" gadżet.
  • Jako fanka spożywczych zapachów, miłośniczka czekolady i zakochana w kakao amatorka kosmetyków nie mogłam przejść obojętnie nad tym kremem. I Wam również go polecam, bez względu na Wasze zamiłowanie do czekolady

Krem ma dość płynną konsystencję rzadkiej śmietany. Wynagradza to jednak szybkie wchłanianie i prawdziwie kakaowy zapach!

Wydaje mi się, że jest jednak przeznaczony dla niewymagających dłoni, raczej na wiosnę i lato niż trudne, mroźne, zimowe warunki.

Używam tego produktu od: ok. 2 miesięcy.
    Ilość zużytych opakowań: jedna cała.

Chcesz pochwalić agateq za czytelną i pomocną recenzję?
  • super krem
  • ten kerm w sumnie ma u mnie same plusy
    -szybko sie wchlania
    -świetnie nawilża
    -pienie pachnie
    -nie zostawia tłustego filmu
    -wydajny
    -super tani
    -łatwo dostepny

Ilość zużytych opakowań: 3-4 opakowania

Chcesz pochwalić izejszyn za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny na zimę.
  • Moim zdaniem Avon ma najlepsze kremy do rąk.
    Krem z masłem kakaowym jest najlepszy ze wszystkich.

Odżywia suche dłonie, szybko nawilża. Nawilżenie utrzymuje się bardzo długo. Dłonie są gładkie i miękkie. Szybko się wchłania, nie lepi się. Jest idealny na zimę. Przyjemny zapach umila stosowanie, aż chciałoby się zjeść własne ręce. Cena jest śmiesznie niska, jak za takiej jakości krem w 100 ml opakowaniu. Jest bardzo wydajny.

Używam tego produktu od: grudzień 2014

Chcesz pochwalić cosmetics_addict za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny
  • Kremy do rąk to nie są moje ulubione kosmetyki, najczęściej zapominam o nich. Jednak w zimie czasami bywają niezbędne. Ten krem przypadł mi do gustu, bo szybko się wchłania i nie pozostawia tłustego uczucia na dłoniach, którego nienawidzę. Plusem jest też fajny zapach.
    Nie wiem czy ma minusy, bo nie mam problemów ze skórą dłoni. Dyskomfort odczuwam jedynie zimą przy centralnym ogrzewaniu, kiedy powietrze jest bardzo suche. Jak na moje potrzeby to bardzo dobry produkt za niewielką kasę.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić precelek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ciekawy zapach
  • Produkt bardzo przyjemnie pachnie ale to kwestia gustu, dla jednych może okazać się drażniącym zapachem a innym może się podobać. Krem fajnie nawilża rączki, bardzo ładnie natłuszcza płytkę paznokcia. Konsystencja kremowa, świetnie się rozprowadza. Produkt nie pozostawia tłustego filmu.
    Cena jest wyjątkowo przystępna jak na produkt tej jakości.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 duzego

Chcesz pochwalić Fiurka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry na noc
  • Fajny, przyjemny i odżywczy krem na noc. Jedyne co mi przeszkadza to zapach. Porzadnie regeneruje dłonie.

Plusy:

Nawilża
    Odżywia
    Regeneruje
    Wygładza

Minusy:

Zapach

Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Chcesz pochwalić suzeta za czytelną i pomocną recenzję?
  • Miłe zaskoczenie!
  • Nie miałam wielkich oczekiwań od tego produktu, bo praktycznie z każdym kosmetykiem marki Avon miałam podobne odczucia- na początki, wow, fajne działanie i inne fajerwerki a potem w połowie opakowania czarł pryskał i kosmetyk stawał się najwyżej przeciętny. W/w krem do końca spisywał się bardzo dobrze, dawał nawilżenie suchym dłoniom, pięknie pachniał i był wydajny, jest to drugi najlepszy krem do rąk, zaraz za czerwonym z Garniera.

Konsystencja: gęsta, kremowa, mimo wszystko szybko się wchłania nie pozostawiając nieprzyjemnej warstwy. Zabarwienie ma białe.

Działanie: stosowałam ten krem 3-4 razy dziennie, zazwyczaj po myciu dłoni. W okresie zimowym mam wiecznie przesuszone dłonie, szczególnie między palcami. Avon\'owski krem fajnie je koił, nawilżał, może nie zwalczył nadmiernej suchości, ale przez jakiś czas skóra była gładka, wypielęgnowana i miękka. Nic więcej nie chcę od kremu

Zapach: piękny na zimę <3Słodki, ciężki, ale nie jest to chemia jak w przypadku Ziai kakaowej. Jest ulotny, ale te pół godziny dłonie pachną. Podoba mi się

Opakowanie: miękka tuba, nakrętka nie pękła, choć czasami uciekała. Można swobodnie przeciąć i dalej korzystać z kremu. Szata graficzna przyciąga uwagę, niby proste ale takie ładne, wpada w oko.

Dostępność: u konsultantek Avon lub internet

Plusy:
    - zapewnia dobre nawiżenie
    - mocno wysuszone dłonie nie pieką pod jego działaniem
    - piękny zapach
    - wydajny
    - na promocjach śmiesznie tani
    - poręczne, łatwe po przecięcia opakowanie
    - szybko wchłania się

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie 100 ml.

Chcesz pochwalić Nightmare666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy krem
  • Uwielbiam kremy z avon
    Krem ma :
    -piękny zapach
    -długotrwałe nawilżenie
    -wydajny
    -atrakcyjna cena
    -nie pozostawia tłustego filmu
    -ładne , zgrabne opakowanie.

Używam tego produktu od: od kilku miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 3 tubki

Chcesz pochwalić patuska2310 za czytelną i pomocną recenzję?