Powiększ Avon Care, Cocoa Butter Revitalising Moisture Hand Cream (Regenerująco - odżywczy krem do rąk)

Zgłoszony przez Ms.Torres

Zapewnia 24 - godzinne nawilżenie. Zawiera masło kakaowe, witaminę E oraz naturalne olejki (makadamia, awokado, z oliwki, z pestek winogron).

Skład: Aqua, Glycerin, Mineral Oil, Stearic Acid, Dimethicone, Canola Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Glyceryl Stearate, Cetyl Alcohol, Imidazolidynyl Urea, Carbomer, Cetearyl Alcohol, Parfum, Methylparaben, Potassium Hydroxide, Trimethylsiloxysilicate, Cetearyl Glucoside, Disodium EDTA, Sodium PCA, Cyclopentasiloxane, Perilla Ocymoides Seed Oil, Caramel, Mel, Macadamia Ternifolia Sedd Oil, Theobroma cacao Seed Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Dimethiconol, Olea Europea (olive) Fruit Oil, Tocopheryl Acetate, Coumarin, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Limonene.

• Chwalona: 13 raz(y)
  • jeden z najlepszych do codziennej pielęgnacji
  • Krem można nabyć w każdym katalogu w granicach 5-6 zł. W takiej cenie na prawdę warto spróbować. Co najbardziej urzeka mnie w tym kremie to zapach kakao - piękny, słodki, nie mdlący, nie sztuczny. Co do działania, na pewno nie nadaje się do suchych dłoni, do których jest przeznaczonych i na zimę tak troszkę tylko. Wszystko wskazywałoby, że jest gęsty, odżywczy. Konsystencja jest lekko galaretowata, kolor beżowo-brązowy. Krem jest wydajny, a 100 ml to pojemność w sam raz. Ja mam niewymagające dłonie, stosuję go przez cały rok, ale w zimę czuć, że "to nie to". Szybko się wchłania, wygładza skórę dłoni, które są bardzo miłe i delikatne w dotyku i pięknie pachną kakao. Nadaje się idealnie do pracy, szkoły. Nawilżanie pół na pół, dla niewymagających ale jest bardzo wygodny przez szybkie wchłanianie się.

Używam tego produktu od: roku?
    Ilość zużytych opakowań: wiele

Chcesz pochwalić demz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Więcej go nie kupię, nie jest wart swojej ceny
  • Krem mnie bardzo rozczarował. Na początku stosowania byłam nim zachwycona. Stosowałam rano i wieczorem. Skóra była nawilżona i gładka, jednak Po dłuższym stosowaniu moja skóra stała się wysuszona i podrażniona.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania kremu

Chcesz pochwalić sylwunia82 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bubel
  • Krem jest dla mnie jednym wielkim rozczarowaniem. Nie robi z moimi dłońmi nic co obiecuje producent. Nazwanie go regenerująco - odżywczym to jakiś żart. Krem ma dość rzadką konsystencję i przyjemny słodki, migdałowo - kakaowy zapach, dużą pojemność i niewielką cenę (w promocji). Szybko się wchłania i nie pozostawia lepkiej warstwy. Na tym kończą się jego zalety. Nie działa na moje dłonie wcale, nie nawilża ich, nie mówiąc już o jakiejkolwiek regeneracji czy odżywieniu. Po posmarowaniu dłoni kremem i jego wchłonięciu są one takie same jak przed jego użyciem, tzn. szorstkie,ściągnięte i wysuszone. Naprawdę szkoda na niego pieniędzy. Lepiej dołożyć i kupić coś skutecznego. Nie polecam :/

Używam tego produktu od: kilku tygodni
    Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze i ostatnie

Chcesz pochwalić aga_tka_2 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny
  • Jak dla mnie same plusy:

+ pięknie pachnie
    + szybko się wchłania
    + przystępna cena(4,90)
    + duża pojemność
    + nie pozostawia lepkiej warstwy
    + dobrze nawilża i odżywia

Jedyny malutki minus,to zakręcane opakowanie.
    Ogólnie polecam.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Chcesz pochwalić fifineta za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super!

+tani (5 zł)
    +poręczne opakowanie
    +wydajny

Polecam szczerze

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Szatanka666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Okej
  • Uwielbiam kremy z Avonu, ale ten nie jest ulubieńcem.
    Ładnie pachnie, jednak nie przepadam za tym zapachem. Nie pozostawia tłustej warstwy, szybko wnika.

+ cena
    + wydajność
    + szybko wnika w ręce

Używam tego produktu od: niedawna
    Ilość zużytych opakowań: używam jeszcze pierwsze

Chcesz pochwalić giovanna_monica za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajny
  • Ten krem ma tylko jeden minusik-lepi się między palcami.Ale poza tą jedną drobną wadą same plusy.Duża pojemność w przystępnej cenie.Fajna lekka konsystencja która bardzo szybko się wchłania pozostawiając w moim przypadku takie jakby niewidzialne ochronne rękawiczki-wedle mnie to zaleta.Poza tym pachnie po prostu obłędnie i fajnie nawilża chociaż mam dłonie normalnie nie przesuszone-nie wiem czy przypasuje osobą z bardzo suchą skórą dłoni

Chcesz pochwalić maladaga za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nigdy więcej!!!
  • Okropny!!! Bubel!
    Zniszczył mi dłonie. Na początku nie wiedziałm co się dzieje, moje dłonie stały się jak u starszej pani, suche i pomarszczone, nie wierzyłam kolezance, że to przez ten krem, myślałam, że złapałam grzybicę, więc ruszyłam do dermatologa. Okazało się, że to ten krem tak mi zniszczył dłonie. Odstawiłam go więc, ale jak skóra się zregenerowała, to postanowiłam dać mu drugą szansę i znów to samo!!!

plusy:
    nie ma!!!

minusy:
    - zniszczył mi skórę dłoni
    - nie przyjemny, nachlny zapach
    - zła konsystencja
    - nie chce się wchłaniać dobrze
    - efekt nawilżnych dłoni szybko znika

Używam tego produktu od: dwu miesięcy z przerwą na regenerację
    Ilość zużytych opakowań: jedno nie całe

Chcesz pochwalić Wisienka97 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tego mi było trzeba
  • Krem do rąk wraz z kremem do ciała zakupiłam jak tylko się pojawił w katalogu. Byłam ciekawa czy będzie lżejszy od serii Ziaji masło kakaowe. I jest.
    To jest mój pierwszy krem z avonu, podchodziłam do niego z rezerwą, bo cóż niby taki krem mógłby zdziałać prócz nadania zapachu? W tym czasie dłonie miałam w okropnym stanie, zmęczone wiatrem, chłodem, były szorstkie w dotyku. Nie poradził sobie z nimi krem Pollena Ewa rumiankowy, więc sądziłam, iż ten również nie da rady.
    I okazuje się, że ten niepozorny krem naprawdę dał sobie radę. Stosuję go codziennie w pracy, smarując dłonie jakies 2-3 razy dziennie. Z początku wydawało mi się, że taki efekt gładkich dłoni to zasługa jakiś tam ulepszaczy, aby skóra ładniej wyglądała, ale naprawdę efekt jest realny i długotrwały, w co nie mogę uwierzyć po dziś dzień.
    Po aplikacji kremu skóra dłoni jest rozświetlona, wygładzona, miła w dotyku. Taki sam efekt miałam dopiero po nałożeniu maski na dłonie, nigdy po samym kremie do rąk.
    Opakowanie jest duże, szata graficzna przyciąga wzrok, zapach nie jest czysto kakaowy, jestem zdania, że jest to kokos i kakao. Bardzo ładny zresztą i wyczuwalny przez otoczenie.
    Konsystencja kremu jest w sam raz, ani zbyt wodnista, ani zbyt zbita, nałożony w rozsądnej ilości szybko się wchłania.

Nie sądziłam, że ten krem potrafi pomóc mojej szorstkiej i popękanej skórze dłoni.
    Cena jest bardzo przystępna. Ciekawa jestem jak sprawdzi się krem do ciała z tej serii.

Gorąco polecam wypróbowanie tego kremu.

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić cedrowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry do codziennej pielęgnacji
  • Nie jest to krem do rąk zniszczonych, przesuszonych, przemrożonych itd. To jest krem na co dzień, taka kremowa profilaktyka. Bardzo mi się podoba. Dlaczego zatem nie wiem, czy kupiłabym go ponownie? Bo dostałam go za darmo! To już mój drugi krem do rąk z Avonu, który dostaję za nic, bo coś tam (wydaj ileś tam na zakupy, dostaniesz krem, w dniach tych i tych do każdego zamówienia dostajesz krem). Nie wiem dlaczego pozbywają się tych kremów, bo są niezłe )

+ jest gęsty i dość treściwy - lubię takie kremy,
    + bardzo, ale to bardzo, powtarzam BARDZO szybko się wchłania i pozostawia dłonie gładkie,
    + duża tuba, myślę, że wystarczy na długo,
    + cena - przeważnie kosztuje ok. 5 zł, za tę cenę kupimy jakiegoś drogeryjnego średniaka albo i gorzej, lepszy jest ten krem,
    + skuteczny, ale raczej nie w zimie, polecam go wiosną czy latem, dla mnie idealny na tę porę roku.

- opakowanie - lubię zamknięcie klik-klik, tutaj trzeba odkręcać, więc zawsze mi coś wypada z rąk, nie chce się zakręcić, bo mam nakremowane dłonie itd.
    - zapach - nie jest to piękny zapach czystego kakao, niestety. Kojarzy mi się z mdłym, sklepowym kakao instant + jakiś aromat, ni to migdałowy, ni mleczny, nie wiem, ale mnie ten zapach dusi. Na szczęście nie utrzymuje się długo.

Używam tego produktu od: tydzień
    Ilość zużytych opakowań: zaczęłam pierwsze

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić summer_overture za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dość dobry zwyklak.
  • Kupiłam ten krem za 5 zł, więc za tą cenę jest jak najbardziej ok. Nazwa jest trochę myląca, bo nie jest to krem ani regenerujący, ani odżywczy. Dla osób z bardzo suchą skórą rąk jest za słaby. Nawilżenie jest dobre, dla niezbyt wymagającej skóry w sam raz. Dłonie przez jakiś czas są miękkie. Ma lekką konsystencję i szybko się wchłania. Zapach ładny, delikatny, ale nie przypomina kakao.

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić Natalie24 za czytelną i pomocną recenzję?
  • az chce sie smarowac
  • sam zapach jest chyba najlepszy-sprawia ze chce sie go nakladac i nakladac co chwila. i to na pewno dziala na korzysc dloni. chociaz odjelam pol gwiazdki za zbyt szybko ulatniajace sie uczucie nawilzenia ! dla mnie konsystencja jest ok. szybko sie wchlania. zapach pozostaje na dlugo ! niska cena za przyjemnosc ja moge smarowac co minuta ;-)

Używam tego produktu od: miesiaca

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Martuniaxx za czytelną i pomocną recenzję?
  • ten zapach
  • Krem do rąk z masłem kakaowym i witaminą E. Mmmm.. coś pięknego i apetycznego, mam ochotę ciągle czuć ten zapach na moich dłoniach.

Nawilża dłonie nawet przy użyciu małej ilości. Nie są tłuste i klejące, szybciutko się wchłania i już nie czuć kremu, ale dłonie są zregenerowane i odżywione. Nawilżenie jest w sam raz.

Wiadomo, że do bardzo suchych dłoni może odrobinę za słabo nawilżać, ale ja staram się dbać na tyle o swoje dłonie, smarować je o tyle często, aby problemu tego uniknąć. Krem kakaowy Avon dobrze się sprawdza by nie dopuścić do suchości dłoni. Ten zapach aż się prosi aby krem nakładać na dłonie.

Krem spełnia swoje zadanie bardzo dobrze, do tego ma piękny zapach i niską cenę - w promocji 4,99 zł. Warto mieć go przy sobie.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić jasmine23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudowny
  • O taaaak, to jest to Kremy kremy kremy... Ten za tłusty, ten nic nie robi, tamten pozostawia film na skórze, siamten ,,jakby skleja'', a TEN jest akurat strzałem w 10tkę
    Już nie wspomnę nawet że mogłabym bez przerwy wąchać skórę po jego nałożeniu :P
    Skóra jest niewiarygodnie miła i gładka w dotyku, cudownie nawilżona, nie pamiętam kiedy ostatnio byłam tak zadowolona ze zwykłego kremu do rąk któro byłby tak tani ( ja go kupiłam chyba za niecałe 5 zeta).
    Wiadomo że każdy ma inną strukturę swojej skóry, każdy ma inną ,, suchość'' i np ostatnio mając inny krem nawilżający do rąk musiałam nakładać go niemal co godzinę :/ a skóra i tak była szorstka i ściągała .
    Nareszcie jest inaczej !
    Dla mnie ten krem z kakao to bomba

Używam tego produktu od: TAK !
    Ilość zużytych opakowań: Na razie jedno, na bank będzie kolejne .

Chcesz pochwalić Madlena86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety
  • Mimo sympatii dla firmy Avon, oraz cen, które są przystępne temu Panu niestety muszę podziękować.
    Krem pięknie pachnie, łatwo się rozprowadza i szybko wchłania, jest tani... ale jest jedno, czego nie robi- nie nawilża, ani nie odżywia. Efekt gładkiej skóry znika po kilku minutach. Dlatego 2+ to najwyższa ocena którą mogę wystawić.
    Nie polecam

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Chcesz pochwalić tekla45 za czytelną i pomocną recenzję?
  • regeneracji brak , koi zmysły zapachem .
  • "Regenerująco-odżywczy krem do rąk" - brzmi zachęcająco , zwłaszcza w zestawieniu z charakterystycznym słodkim , otulającym zapachem .
    Jako maniaczka wszelkich aromatów kojarzących się z deserami , zamówiłam krem do rąk na próbę . Zimowa aura , niekiedy nazbyt przesuszone dłonie ...
    Używałam wspólnie z partnerem i nie doszukaliśmy się efektu wow . Do rzeczy :
    +przyjemny , słodki zapach
    +średnio gęsta konsystencja
    +szybkie wchłanianie
    +lekki film /nie utrzymuje się długo/
    +cena w promocji ok.6zł

-wprowadzająca w błąd nazwa produktu
    -cena regularna

W mojej ocenie jest to krem do codziennej pielęgnacji , gdy oczekujemy standardowego nawilżenia . Do bardzo suchych i zniszczonych dłoni użyła bym czegoś innego .
    Kremu nie kupię ponownie , gdyż na wiosnę/lato gustuję w nieco innych zapachach kosmetyków .

Chcesz pochwalić Intyre za czytelną i pomocną recenzję?
  • ulubieniec pachnidelkowy
  • uwielbiam
    pachnie najladniej
    a dzialanie to samo co siostry
    jedne z najleprzych kremow do rak to od Avonu z tej serii
    sa cudowne
    jako nieliczne regeneruja moje suche "galezie"
    na dlugo nawilzaja natluszczaja
    odzywiaja
    estem bardzo zadowolona
    cena niska
    jakosc swietna
    zapach pyszny
    dosc szybko sie wchlaniaja
    pozostawiajac minimalne ilosci denerwujacego filmu ktorego w kremach nie trwie
    tu jest ok
    nie robi niem pieczatek jak po innych
    polecam

mam wrazenie ze wszytskie te kremy z calej serii care sa rewelacyjne roznia sie zapachem i minimalnie konsystencja
    dzialanie jest rewelacyjne

Używam tego produktu od: 6 mies
    Ilość zużytych opakowań: 3 cale opakowania

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Blackigirl za czytelną i pomocną recenzję?
  • Masakra
  • 1 gwiazdka za zapach, pojemność i cenę (5 zł). Reszta to bujda na resorach. Ani nie regeneruje ani nie nawilża. Jest dość rzadki przez co niewydajny. Trzeba go co chwilę nakładać - po umyciu rąk krem znika bez ślady i mam wrażenie jakby cały dzień rąk nie kremowała.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Chcesz pochwalić Olga_Christie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ładny zapach, średnie działanie
  • Tak jak w opisie, kremik ma b. ładny słodki zapach, opakowanie też mi się podoba, ale wiadomo działanie jest tu najważniejsze, które wypada dość średnio.

Krem lekko nawilża, po chwili jednak ukojenie suchych rąk znika. Używam go na noc i trochę w ciągu dnia, znam lepsze, szczególnie w tym przedzialne cenowym.

Można, ale nie spodziewajcie się super efektów, po prostu do mało wymagających dłoni.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić irlandia87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • całkiem ciekawy krem, do jego najwiekszych zalet należą z pewnością: zapach kakaowy (słodki, przyjemny i dość intensywny, wyczuwalny przez jakiś czas po posmarowaniu) oraz wartości pielęgnacyjne. zawiera dużo wyciągów roślinnych. dobrze się wchłania, nie jest tępy, ma idealną konsystencję kremową ale nie jest zbyt tłusty czy zbyt "suchy". dobrze nawilża i koi skórę. nie zostawia tłustej warstwy. pewnie jeszcze go kupię, jednak moje KWC od lat pozostaje niezmienne- krem glicerynowy z Avonu. ten jest jednak jednym z lepszych w ofercie firmy.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Chcesz pochwalić Ms.Torres za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pięknie pachnie i kosztuje grosze!
  • Jest to krem, z którego mogę powiedzieć, że jestem zadowolona. Spełnił moje oczekiwania co do zapachu, konsystencji, ceny oraz wydajności.

Jedynym minusem jest to, że kleją mi się po nim ręce i zaraz idę je umyć. Nie wchłania się jak dla mnie zbyt szybko.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Chcesz pochwalić MalwinaAvon za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 56 raz(y)
  • Taki sobie
  • Na początku byłam zachwycona tym kremem, zwłaszcza od strony 'technicznej'- pięknie pachnie i szybko się wchłania.

Niestety nie spełnia swojej podstawowej roli- nie regeneruje, nawilżenie jest znikome. Po 10 minutach ręce proszą się o kolejną porcję kremu.

Za tą cenę można znaleźć coś lepszego.

Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić khloe za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moje KWC!
  • Moj ukochany krem do rak! Zapach boskiiii super nawilza i wchlania sie. Jest lekki i mega wydajny do tego tani 5 zl! A jego bracia balsam do ciala i krem to buzi SUPER!

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić anka0931 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemny
  • ZAPACH: bardzo przyjemny zapach takiego świeżo zalanego mlekiem kakao
    KONSYSTENCJA: dość lekka jak na krem do rąk, szybko się wchłania
    DZIAŁANIE: nawilża, może nie poradzi sobie z mega przesuszonymi rękami ale do codziennego stosowania jak najbardziej ok
    CENA: Zazwtyczaj w katalogach ok 5zł więc jest ok.

Napewno go jeszcze zamówie bo miło się go użytkuje:0

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Chcesz pochwalić NieProfesjonalistka za czytelną i pomocną recenzję?