Powiększ Avon Care, Cocoa Butter Revitalising Moisture Hand Cream (Regenerująco - odżywczy krem do rąk)

Zgłoszony przez Ms.Torres

Zapewnia 24 - godzinne nawilżenie. Zawiera masło kakaowe, witaminę E oraz naturalne olejki (makadamia, awokado, z oliwki, z pestek winogron).

Skład: Aqua, Glycerin, Mineral Oil, Stearic Acid, Dimethicone, Canola Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Glyceryl Stearate, Cetyl Alcohol, Imidazolidynyl Urea, Carbomer, Cetearyl Alcohol, Parfum, Methylparaben, Potassium Hydroxide, Trimethylsiloxysilicate, Cetearyl Glucoside, Disodium EDTA, Sodium PCA, Cyclopentasiloxane, Perilla Ocymoides Seed Oil, Caramel, Mel, Macadamia Ternifolia Sedd Oil, Theobroma cacao Seed Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Dimethiconol, Olea Europea (olive) Fruit Oil, Tocopheryl Acetate, Coumarin, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Limonene.

• Zapach
  • Kupiłam go razem z balsamem. O ile balsam był średni to krem bardzo mi się podoba. Zapach jest mniej chemiczny, krem dobrze nawilża dłonie, jest bardzo wydajny. Kupiłabym go znowu, zwłaszcza, że był tani.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakwanie

Chcesz pochwalić nimueg za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • Nie nawilża
  • -/+ brak tłustej warstwy po nałożeniu go na ręce

+ ładny zapach

- nie nawilża
    - wysuszył moje dłonie
    - uczucie nawilżenia jest bardzo chwilowe

Zapach: nie czułam kakao, tylko jakiś ładny, lekko słodki zapach. Nie kupię ponownie, nie dawał sobie rady z nawilżeniem.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: Jedna cała tubka

Chcesz pochwalić kitik za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zwykły dobry krem
  • Krem w promocji kupiłam za 5zł. Uważam, że cena jest dobra. Krem ślicznie pachnie kakaowo. Nawilżenie podstawowe. Jeśli ktoś nie ma wielkich problemów z suchością rąk to się nada do zwykłej pielęgnacji. Dobrze się wchłania, ale z moją bardzo suchą skórą nie radził sobie dobrze. Musiałam wielokrotnie smarować ręce. Fajny może go kiedyś kupię, ale szukam czegoś bardziej odżywczego.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kamii94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jest ok
  • Stosuję ten krem od trzech miesięcy.
    Ma bardzo ładny zapach, przypominający czekoladę. Lejąca konsystencja jest bardzo fajna, bo łatwo można rozprowadzić produkt. Szybko się wchłania i potrzeba bardzo małej ilości, żeby dobrze nasmarować dłonie.
    Niestety moim zdaniem ma małą wadę, ponieważ pozostawia tłusty film na skórze, czego bardzo nie lubię. Z drugiej strony dobrze nawilża i sprawia, że dłonie są delikatne. Zapach utrzymuje się bardzo długo.
    Myślę, że tubka mogłaby być zamykana, a nie zakręcana, wtedy łatwiej byłoby ją zamknąć, kiedy mamy już krem na rękach.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: skończyłam jedną tubkę

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Ptysia5 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny dla maniaczek "spożywczych" zapachów
  • Fajny kremik, warty przetestowania.
    Od kremu do rąk oczekuje nawliżenia po wysuszeniu rąk przez zwykłe mydło i szybkiego wchłonienia - on daje sobie świetnie z tym radę
    Fajnie, że są zawarte w nim witaminy i ma śliczniutki zapach, choć według mnie zamiast masła kakaowego, jest wyczuwalny budyń czekoladowy! - ekstra!

Czy jest minus?

Malutki - mógłby być na "klik"

Używam tego produktu od: kwiecień
    Ilość zużytych opakowań: 3/4

Chcesz pochwalić endorfiina za czytelną i pomocną recenzję?
  • nawet, nawet...
  • Dobry krem. Dawno nie używałam kosmetyków marki AVON, ponieważ przeważnie mnie zawodziły, jednak coś mnie podkusiło do kupna... Nie powiem, że żałuję bo krem okazał się dobry, ale też chyba nie zachwycił tak, aby kiedyś do niego wrócić.

Krem jest dosyć lejącej konsystencji, biały o silnym i przyjemnym zapachu kakao/czekolady. Zapach długo utrzymuje się na dłoniach.
    Samo nawilżenie też jest dobre. Skóra dłoni szybko spija, wchłania krem, ale pozostaje po nim odczuwany, przyjemny film. Stan dłoni jest utrzymany w dobrej formie - są nawilżone, delikatne, gładkie no i pachnące
    Krem jest wydajny, tubka ma aż 100 ml, jedyne co przeszkadzało mi w opakowaniu to zakręcana nakrętka.

Polecam dla podtrzymania pielęgnacji, dla osób z normalną skórą dłoni bo dla dłoni mocno przesuszonych czy zniszczonych będzie za słaby.
    Zapach z czasem może męczyć, mimo że ładny to ostry i nachalny, przy częstszym/dłuższym korzystaniu może dawać się we znaki

Używam tego produktu od: używałam 3 mies. temu
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 100 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić tass822 za czytelną i pomocną recenzję?
  • stosunkowo dobry "smaczny" gadżet.
  • Jako fanka spożywczych zapachów, miłośniczka czekolady i zakochana w kakao amatorka kosmetyków nie mogłam przejść obojętnie nad tym kremem. I Wam również go polecam, bez względu na Wasze zamiłowanie do czekolady

Krem ma dość płynną konsystencję rzadkiej śmietany. Wynagradza to jednak szybkie wchłanianie i prawdziwie kakaowy zapach!

Wydaje mi się, że jest jednak przeznaczony dla niewymagających dłoni, raczej na wiosnę i lato niż trudne, mroźne, zimowe warunki.

Używam tego produktu od: ok. 2 miesięcy.
    Ilość zużytych opakowań: jedna cała.

Chcesz pochwalić agateq za czytelną i pomocną recenzję?
  • super krem
  • ten kerm w sumnie ma u mnie same plusy
    -szybko sie wchlania
    -świetnie nawilża
    -pienie pachnie
    -nie zostawia tłustego filmu
    -wydajny
    -super tani
    -łatwo dostepny

Ilość zużytych opakowań: 3-4 opakowania

Chcesz pochwalić izejszyn za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny na zimę.
  • Moim zdaniem Avon ma najlepsze kremy do rąk.
    Krem z masłem kakaowym jest najlepszy ze wszystkich.

Odżywia suche dłonie, szybko nawilża. Nawilżenie utrzymuje się bardzo długo. Dłonie są gładkie i miękkie. Szybko się wchłania, nie lepi się. Jest idealny na zimę. Przyjemny zapach umila stosowanie, aż chciałoby się zjeść własne ręce. Cena jest śmiesznie niska, jak za takiej jakości krem w 100 ml opakowaniu. Jest bardzo wydajny.

Używam tego produktu od: grudzień 2014

Chcesz pochwalić cosmetics_addict za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny
  • Kremy do rąk to nie są moje ulubione kosmetyki, najczęściej zapominam o nich. Jednak w zimie czasami bywają niezbędne. Ten krem przypadł mi do gustu, bo szybko się wchłania i nie pozostawia tłustego uczucia na dłoniach, którego nienawidzę. Plusem jest też fajny zapach.
    Nie wiem czy ma minusy, bo nie mam problemów ze skórą dłoni. Dyskomfort odczuwam jedynie zimą przy centralnym ogrzewaniu, kiedy powietrze jest bardzo suche. Jak na moje potrzeby to bardzo dobry produkt za niewielką kasę.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić precelek za czytelną i pomocną recenzję?