Powiększ Avon Care, Cocoa Butter Revitalising Moisture Hand Cream (Regenerująco - odżywczy krem do rąk)

Zgłoszony przez Ms.Torres

Zapewnia 24 - godzinne nawilżenie. Zawiera masło kakaowe, witaminę E oraz naturalne olejki (makadamia, awokado, z oliwki, z pestek winogron).

Skład: Aqua, Glycerin, Mineral Oil, Stearic Acid, Dimethicone, Canola Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Glyceryl Stearate, Cetyl Alcohol, Imidazolidynyl Urea, Carbomer, Cetearyl Alcohol, Parfum, Methylparaben, Potassium Hydroxide, Trimethylsiloxysilicate, Cetearyl Glucoside, Disodium EDTA, Sodium PCA, Cyclopentasiloxane, Perilla Ocymoides Seed Oil, Caramel, Mel, Macadamia Ternifolia Sedd Oil, Theobroma cacao Seed Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Dimethiconol, Olea Europea (olive) Fruit Oil, Tocopheryl Acetate, Coumarin, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Limonene.

• Bardzo ciekawy
  • Plusy:
    +regeneruje
    +odżywia
    +nawilża
    +ładny,słodki zapach
    +duża tuba
    +cena 5 zł

Minus:
    -w składzie ma trochę silikony-gdy nałożymy za dużo kremu,to później nam wysuszają dłonie...

Trochę mi to przypomina produkt z ziajii,odkąd ziaja wprowadziła kosmetyki na bazie kakao to inne marki zaczęły papugować

Używam tego produktu od: ok.9 miesięcy

Chcesz pochwalić 79439681 za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

depilacja opóźnianie porostu włosów

• Na drugim miejscu za glicerynowym
  • Krem bardzo wydajny, pachnący, o doskonałej konsystencji i wchłanialności. Mimo, że lubię go używać, to jednak stawiam go na drugim miejscu za glicerynowym Avonowskim. Jednakże, jak nałoży się go za dużo, to potrafi się rolować. Zapach mocno czekoladowy, jego używanie to nie tylko praktyczność, ale i uczta dla zmysłów. Kupuję go w promocji, bo jednak w cenie regularnej kosztuje dość drogo.

Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić dianaro za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubieniec wszystkich Pań w biurze
  • Najbardziej chodliwy krem do rąk w całej firmie.

Plusy:

+ wydajny i aż 100 ml
    + super zapach, unosi się w całym pomieszczeniu, każdy kto wchodzi mówi jak pięknie u nas pachnie

+ szybko się wchłania

+ ładne, wygodne, estetyczne opakowanie

+ nie podrażnia, nie uczula, nie wywołuje swędzenia

+ nie zostawia tłustego filmu

+ zawrotna cena 5 zł

Jedyny minus to za słabe nawilżenie przy mojej suchej skórze na dłoniach. Ale mocne 4!

Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić torunska_ksiezniczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Śliczny zapach!
  • Uwiódł mnie ten zapach!
    Krem dosyć dobrze nawilża, jest tani i wydajny.
    A przy ty pięknie pachnie.
    Moje dłonie są dosyć suche, ale krem sobie radzi z nimi na 4+.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

Chcesz pochwalić _biedroneczka_K za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudowny
  • Kupiłam go w okresie wczesnojesiennym, kiedy to moje dłonie są mega przesuszone.

Plusy:
    - tani, często jest na promocji za 5zł
    - wydajny
    - bardzo dobrze się wchłania, nie pozostawia śladu na skórze
    - apetyczny zapach
    - nawilżenie utrzymuje się kilka godzin
    - bardzo dobre właściwości regenerujące (po niecałym tygodniu stosowania ani śladu po przesuszonych dłoniach)
    - poręczne otwarcie

Odejmuje tylko pół gwiazdki za trwałość (deklarowana przez producenta - "24h"

Chcesz pochwalić czarnaaga za czytelną i pomocną recenzję?
  • REWELACJA
  • Kupiłam ten krem z przypadku i od razu zachwyciłam się jego zapachem. W końcu nie wiedziałam czy z potrzeby go stosuję czy dla piękne zapachu

Plusy:
    szybko się wchłania,
    przystępnie tłusty,
    nie zostawia tłustych śladów na skórze,
    przepiękny zapach, który unosi się długo po nałożeniu i wsiąknięciu kremu

Minusy: brak

Używam tego produktu od: 2014
    Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

Chcesz pochwalić Monalika za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny
  • Kupiłam go w promocji, kiedy właśnie skończył mi się poprzedni krem, jakoś bez większego zastanowienia. Nie wiedziałam też wcześniej, że ma takie dobre opinie. Teraz ja też się do nich dołączam.
    Jako pierwszy urzekł mnie zapach - jest cudowny (jeśli chodzi o kremy do rąk, których używałam, to jest to jeden z najlepszych zapachów, ale nie numer jeden, za to odjęta połowa gwiazdki). Zapach ten utrzymuje się też dość długo, co jest dużym plusem.
    Działanie tego kremu zauważyłam dość szybko, świetnie nawilża a skórę na dłoniach mam suchą. Jest też ona skłonna do alergii, która uaktywnia się na jednej ręce co jakiś czas, z tym krem również sobie poradził.
    Bardzo dobrze się wchłania, dłonie są delikatne i gładkie. Jest wydajny.

+ zapach
    + nawilżanie
    + wchłanianie
    + wydajność
    + cena

Chcesz pochwalić zosiakaro za czytelną i pomocną recenzję?
  • REWELACJA
  • Używam tej serii z Avonu już od roku. Krem do rąk to kolejny produkt , który absolutnie mnie zachwycił. Nie wiem czy jestem odpowiednią osobą do recenzowania kosmetyków do rąk, ponieważ większych problemów z wysuszeniem dloni nie mam. Na co ja zwróciłam uwagę?
    ++++
    -piękny zapach,
    -praktycznie od razu nawilża i regeneruje naskórek,
    -bardzo wydajne- przy codziennym używaniu posiadałam 3 miesiące , jednak podejrzewam, że to kwestia indywidualna zależna od szybkości wysuszania skóry,
    -długo się utrzymuje,
    -tani, dodatkowo często jest w promocjach.

Minusów nie widzę.
    Jeden z ulubionych kremów do rąk.

Używam tego produktu od: lipiec
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Chcesz pochwalić Mietufka za czytelną i pomocną recenzję?
  • zdecydowanie numer jeden!
  • Przetestowałam dziesiątki kremów do rąk i ten zdecydowanie stał się ulubieńcem moich suchych rąk.

Zalety:
    - nawilża
    - nie pozostawia tłustej powłoki
    - szybko się wchłania
    - cudownie pachnie
    - wydajny
    - niska cena

Może efekt nawilżenia nie jest maksymalnie długi jednak od lat wypracowałam sobie zwyczaj częstego smarowania rąk kremem (po każdym myciu), a więc Avon Care Cocoa Butter w zupełności spełnia moje oczekiwania..

Ilość zużytych opakowań: 5 opakowań

Chcesz pochwalić retrospect za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tylko zapach
  • Zapach kremu jest cudowny, mogę go wąchać bez końca.

Ale niestety nic poza tym. Krem wcale nie nawilża. Chyba że pierwsze 2 minuty. Po tym czasie dłonie są jak przed użyciem.

Jeśli ktoś uważa, że krem ten nawilża to nigdy nie używał prawdziwie nawilżających kremów typu L'occitane czy Rituals.

Moje dłonie nie są suche, więc nie wyobrażam sobie osób z wysuszonymi dłońmi które używają tego kremu

Chcesz pochwalić cosmo82 za czytelną i pomocną recenzję?