Powiększ Sally Hansen, Creme Hair Bleach (Wybielacz do włosów na ramionach, nogach i twarzy)

Zgłaszająca osoba: maja101

Rozjaśnia ciemne, niepożądane włosy, dopasowując je do koloru Twojej skóry. Działa łagodnie dzięki zawartości aloesu.

Cena: ok. 34 zł / Krem 42,5 g, aktywator 21,2 g, balsam podkładowy 29,5 g

• Dobry ale drogi
  • Zamówiłam kiedyś na Allegro dwa opakowania. rozjaśniacza Sally Hansen. Ceny nie pamiętam, ale na pewno nie była niska, w każdym razie teraz jedno kosztuje ok. 30zł. Użyłam zgodnie z zaleceniami i owszew efekt fajny, ale krótotrwały.

Kilka dni temu z lekkimi wątpliwościami kupiłam sobie rozjaśniacz do włosów (na głowie) Delia. Wg instrukcji powinno się go trzymać ok. 20-40min. Jako, że chciałam sobie trochę rozjaśnić końcówki włosów resztą specyfiku potraktowałam swoje ręce, całe pokryte ciemnymi, długimi włosami. Zaraz po nałożeniu pojawiło sie pieczenie, swędzenie podobne w przypadku użycia Sally Hansen. Z samego początku byłam skłonna trzymać rozjaśniacz zalecane 20min ale na szczęście poszłam po rozum do głowy i po niecału 10 zmyłam. EFEKT NIESAMOWITY ! Włosy jaśniutkie jak nigdy! POLECAM ROZJAŚNIACZ DELIA - koszt 6zł zamiast 30zł za Sally Hansen a efekt taki sam jak nie lepszy.

Aha i efekt po Sally Hansen utrzymuje się bardzo krótko, ok. 2 tyg. Delią farbowałam dzisiaj więc nie wiem ile w tym przypadku będzie się utrzymywał ale nawet jakby efekt miałby być podobnie krótki to nie żal mi będzie tych 6zł Także zachęcam spróbować. Tylko proszę Was nie trzymajcie fabry dłużej niż 10 min !!!

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić ireeena za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 3 raz(y)
  • SKUTECZNY!
  • Jedyny minus to swędzenie gdy krem jest nałożony na skórę...
    Wybiela elegancko! Użyłam go dopiero raz. Przede wszystkim by rozjaśnić włoski na rękach, które były niestety ciemne i w dość dużej ilości... teraz wygląda super są jaśniutkie i nie rzucają się w oczy. Wybieliłam też wąsik, równie skutecznie.
    Nie wiem jak długo efekt się utrzyma, ale preparatu jeszcze sporo zostało, zobaczymy.
    Minusy to kiepska dostępność, to okropne swędzenie (może mnie ulucza w jakiś sposób, bo mam wrażliwą skórę) i mało wygodny pojemniczek, bo jak wleje się sporo preparatu to ciężko wymieszać by nic się nie wylało.

Ale co tam, można wybaczyć bo działa perfekcyjnie

Używam tego produktu od: jeden raz
    Ilość zużytych opakowań: używam 1

Chcesz pochwalić hiss za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • uzywam od kilku lat, jestem bardzo zadowolona. szybko, sprawnie i bez bolu

minusem jest to ze oporniejsze wloski trzeba wybielac dwa razy, ciezko go tez dostac, nawet w warszawie. ale znalazlam do w sklepie internetowym za bardzo przystepna cene (21zl) i od razu zamowilam dwa opakowania

Używam tego produktu od: kilku lat (5-7?)
    Ilość zużytych opakowań: 5-6

Chcesz pochwalić malvinus za czytelną i pomocną recenzję?
  • dodaje pewności siebie
  • fantastycznie ukrywa ciemne włoski na brzuchu i ramionach, wcale ich nie widać! wcześniej każde wyjście na plażę mnie krępowało a teraz nikt nie widzi tego co nie trzeba

minusem słaba dostępność (ja kupuję na allegro) i nie starcza na zbyt wiele aplikacji jeśli stosuje się go na duże obszary ciała

Używam tego produktu od: paru lat
    Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić kinkietnik za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na to czekałam!
  • Dziś kupiłam to cudo w Sephorze (kosztowało 39zł).
    Z opinii Wizażystek zdecydowałam się zrobić o połowę mniej mieszanki, niż zalecano w instrukcji-następnym razem zrobię 1/4, bo z tej połowy, połowa mi została.
    Rozjaśniałam "wąsik", który mnie krępował od kilku tygodni.
    Ucieszyło mnie to, że jest w załączona odżywka. Nie wystąpiło u mnie żadne uczulenie, trochę piekło, ale na samym początku (dodam, że mam skórę skłonną do alergii). Z efektu jestem bardzo zadowolona-włoski są mało widoczne, perfekcyjnie rozjaśnione.
    Nie wiem na ile starcza jedna aplikacja.
    Jeśli coś się zmieni podczas używania, na pewno dam znać.

Używam tego produktu od: dziś.
    Ilość zużytych opakowań: 1/100?

Chcesz pochwalić overtone za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 6 raz(y)
  • Mimo wszystko polecam !!!
  • Zaraz po pierwszym użyciu miałam ochotę biec do komputera by wystawić jak najbardziej pochlebną opinię temu produktowi, ale się powstrzymałam Za drugim razem już nie było tak wspaniale.

- Efekt utrzymał się tydzień,
    - Po upływie tego czasu, włoski na rękach zaczęły stopniowo ciemnieć. Wyglądało to tak jakby odrastały wcześniej zgolone włosy.
    - Po nałożeniu mieszanki skóra piecze, a zaraz po zmyciu może pojawić się podrażnienie (Tak jak w moim przypadku) Na szczęście to mija.
    - Według mnie jest mało wydajny.

MIMO WSZYSTKO POLECAM !!!

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Dajla za czytelną i pomocną recenzję?
  • Czego chcieć więcej
  • Jak dla mnie to jest ideał. Wydajny, wystarczy niewielka ilość, by pokryć całe ramiona. Używam go jeszcze na wąsik i sprawdza się rewelacyjnie. Wg mnie lepszy niż ten specjalnie do twarzy ponieważ działa mocniej. Ten do twarzy nie zawsze wybieli tak jakbym chciała, poza tym jest mało wydajny.
    Nie podrażnia, nie uczula, polecam.

Używam tego produktu od: 3 lata
    Ilość zużytych opakowań: ze 6

Chcesz pochwalić kilianna za czytelną i pomocną recenzję?
  • mój ratunek
  • mam bardzo ciemne włosy i moim koszmarem jest tzw. wąsik, nie depiluje go, bo nie chcę mieć wąsów jak facet, więc ten produkt jest dla mnie wybawieniem. Używam go tylko na twarzy i super rozjasnia włoski. Nie znam innego produktu równie skutecznego na ten problem

Używam tego produktu od: wielu lat
    Ilość zużytych opakowań: mnóstwo

Chcesz pochwalić kitq78 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudowny . !!
  • Polecam ten produkt jest doskonały
    Dlaczego ?
    Spełnił swoje zadanie.
    Nie wierzyłam w taki efekt !
    Oczywiście przed zakupem tego produktu dużo szperałam po necie i byłam tutaj na wizażu i czytałam wasze recenzje.
    Jedna pisała ze jest super a druga ze jest taki sobie.
    Nie byłam pewna czy mi pomoże ten produkt,ale pomyślałam jak nie kupie i nie wypróbuje to się nie dowiem!.
    Zamówiłam na allegro bo innej możliwości nie mam , ponieważ w Grecji nie posiadają takiego produktu
    Wiec dostałam go i spróbowałam go użyć.
    Użyłam go na brzuszek, tak gdzie miałam czarne włoski tzn one nie były czarne ale były ciemne.
    Nałożyłam preparat tak jak pisze w ulotce , poczekałam 8 min i zmylam...
    Bałam się bo nie chciałam, żebym miała rude włoski...
    A tu megaaa zaskoczenie.. moje włoski stały się naturalnym blondem . dopasowanym do skory .;p
    OoO masakra.. tak się bałam co to wyjdzie a tu mój problem znikł w 8 minuuuut!.
    A najlepsze jest to,że w ten dzień przed zastosowaniem opalałam się z 6 godzin na plaży i byłam brązowa.. i tylko lekko bielsza skora(jak się bliziutko i bardzo dobrze przejrzysz) to widać minimalnie..a byłam przygotowana na pasek bialyy . I nawet mnie nie szczypało , a zapachu nie czułam . Nie mam żadnego podrażnienia ani Chrostek. I mogę iść na plaże nie stresując się że mam ciemne włoski .
    Nie muszę zasłaniać ręką.
    Jak narazie ten produkt jest extra .
    I ciesze się,ze mi pomógł .
    A wiec jeżeli, któraś dziewczyna się waha nad tym niech spróbuje . Bo wartoo .
    Polecam Sally Hansen Cuuuudo ^^ Używam tego produktu od:2 dni

Chcesz pochwalić madziusieq za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry.
  • Kupiłam ten rozjaśniacz pierwszy raz 2 lata temu przed wakacjami z założenia do rozjaśniania włosków na brzuchu(tej okropnej linii). Wg mnie efekty były i są takie jak zapewnia producent(na cienkich włoskach, grubsze muszę traktować nim 2 razy), czyli włoski rozjaśnione, PRAWIE niewidoczne, pomijając to, że są w kolorze platynowego blondu i pod słońce dość intensywnie się błyszczą :| I jeszcze jak na ciele mi to nie przeszkadza to już na twarzy (rozjaśniam wąsik, w zasadzie to tylko jego traktuje rozjaśniaczem regularnie) nawet ten blond mnie wkurza. Ponadto zauważyłam, że stosując specyfik bez przerwy od 2 lat (wtedy gdy tylko zauważę że są ciemniejsze - czyli mniej więcej co jakieś 2 tygodnie) w miejscach gdzie go nakładam włoski są dłuższe i jest ich więcej niż kiedyś(patrz wąsik), można powiedzieć, że je osłabia i rozkrusza a one wracają, nie grubsze i ciemniejsze, choć na tle tych jasnych dość widoczne, a w większych ilościach i nieco dłuższe, stąd tylko 3 gwiazdki. Jeśli chodzi o wszelkie podrażnienia to ja raczej ich nie zauważyłam (chyba, że nakłada się go na podrażnioną skórę-nie polecam, wtedy szczypie), po nałożeniu czuć lekkie mrowienie, skóra po tym zabiegu jest troszkę zaczerwieniona a potem lekko rozjaśniona ale po paru minutach wszystko wraca do normy. Ponadto jest łatwy w użyciu i bardzo wydajny, chociaż ja nie stosuję go regularnie na ciele(chyba, że jest lato i trzeba się rozebrać np. na plaży). od czasu do czasu jak wymieszam za dużo składników i nie mam co zrobić z resztą to aplikuję w inne miejsca niż wąsik
    Jeśli chodzi o cenę to może i nie jest najtańszy, ale raz do roku nie jest jakimś ogromnym wydatkiem. Co innego jakbym się uparła i chciała rozjaśniać wszystkie ciemniejsze włoski- wtedy koszty w skali roku były by zapewne nie małe :P (jestem ciemną brunetką o bardzo jasnej karnacji więc włos jest u mnie dość mocno widoczny)
    Ogólnie to dobry kosmetyk, warty polecenia
    Używam tego produktu od: 2 lata

Chcesz pochwalić olaolaola90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Never ever!
  • Kasa wyrzucona w błoto. Może to tylko ja jestem taka genetyczną pomyłką, ale ten kosmetyk mi nie pomógł w oczekiwanym stopniu.
    Wady:
    -po nałożeniu swędziało tak okropnie, że wytrzymałam 3 minuty; za drugim razem wytrzymałam 15, ale to tylko dzięki determinacji;
    -rozjaśnia włosy max.o 2-3 tony;
    -złe proporcje, powinno być więcej tego czegoś w dużej tubce czy tam butelce;
    -miałam wrażenie jakby włosy po jakimś czasie powróciły do swego pierwotnego koloru;
    -pomimo tego, że nie chodzę na solarium, ani nie używam samoopalaczy rozjaśniacz wybielił(nie rozjaśnił) mi skórę;
    -śmierdzi okropnie.

Mi nie pomógł, zdecydowanie nie polecam. Ja kupiłam w Rossmanie rozjaśniacz do włosów z Joanny. 5 razy tańszy, 10 razy lepszy. (pomimo tego, że trzymany 15 min.)

Używam tego produktu od: nie pamiętam

Chcesz pochwalić muchachacha08 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ideał
  • stosujac go po raz pierwszy byłam zachwycona, pózniej jednak jak wloski zaczely znowu ciemnieć i ponowiłam zabieg nie widziałam już aż takich efektów, ale bardzo sie ciesze, że jest taki produkt i przede wszystkim , że jest skuteczny. nawet plamy ktore po zmyciu sie pojawiają nie przekonuja mnie do tego aby nie kupic po raz kolejny

Używam tego produktu od: 3 miesiace

Chcesz pochwalić LusciousElegance za czytelną i pomocną recenzję?
  • warto spróbować
  • Jestem zadowolona z produktu, zapach może trochę nie przyjemny ale to w końcu wybielacz. Świetna alternatywa dla depilacji po której włoski odrastają jeszcze bardziej widoczne i mocniejsze. Pyzatym jest wydany i starcza na długo.

Używam tego produktu od:3 miesięcy

Chcesz pochwalić asieczka86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mimo wszystko - POLECAM
  • Produkt bardzo rozjaśnił moje ciemne i mocne włosy na rękach. I to tylko jedyny plus, jaki mogę wymienić. Efekt utrzymał się tydzień ( powiem szczerze, że myślałam że ten czas będzie troszkę dłuższy). Bardzo nieprzyjemny zapach podczas aplikacji, poza tym odczuwałam nieprzyjemne swędzenie. Włoski nie stały się przeźroczyste, ale blond (w słońcu przyrudawy blond). Zdecydowanie złe proporcje poszczególnych kosmetyków zestawu. Jedno mi się skończyło, a drugiego zostało pół opakowania. Poza tym, zbyt wysoka cena preparatu, jak na częstotliwość z jaką trzeba go stosować. Jednak mimo wszystko daję 3 gwiazdki [zmieniam na 4], bo efekt był zadowalający. Używam tego produktu od: miesiąca [obecnie od dwóch lat]
    Ilość zużytych opakowań:1 [b.dużo]

Chcesz pochwalić Annabelle za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 2 raz(y)
  • na więcej nie zasługuje
  • Po 5 latach rozjaśniania włosków na rękach nadal uważam, że zasługuje tylko na 3 gwiazdki. Przede wszystkim kiepskie przygotowanie, po czym wychodzi jakaś pasta z granulkami. Krem szczypie, nie można się ruszać, bo zasycha i się sypie naokoło, mała pojemność, wysoka cena. Owszem, działa, ale odkąd wiem, że istnieje chociażby produkt z Bootsa (nie używałam jeszcze Jolena), to SH musiałoby być dla mnie koniecznością z braku innych.

Chcesz pochwalić Grea za czytelną i pomocną recenzję?
  • mógłby by być jeszcze lepszy
  • krem owszem rozjasnia włoski ,ale efekt mogłby byc "mocniejszy".mam jasniejsze to fakt ,o wiele mniej je widac,ale za taka cene to wymagam wiecej - maja byc jasniutkie prawie niewidoczne,ale niestety aby uzyskac taki efekt zabieg trzeba powtorzyc jeszcze raz.Na rozjasnieniei całych rąk i brzuszka schodzi mia całe opakowanie( dwukrotna aplikacja i po opakowaniu)...troche mało wydajnie.tym bardziej ze kosztuje swoje.jeszcze dodatkowo przy okazji rozjaniania rąk robie wąsik.nie ma ma najnijesyzch obaw,troche szczypie,ale podraznienia i zaczerwienia znikaja za jakis czas, skóra nie jest wybielona.tylko uwazac tzreba jesli jest sie posmarowanym np.samoopalaczem- wtedy zostana jansijesze miejsca.troche szczypie ,ale nie jest tragicznie.aha no i w porownaiu to tego białego proszku za mało jest w tubce kremu,zawsze mi go brakuje a proszek zostaje niezużyty.troche mnie to denerwuje :/ w anglii w bootsie jest rewelacyjny wybielacz za 2 funciaki i w porownaniu z nim sally hansen wypada blado.no ale niestety nie mam jzu mozliwosci dostania bootsa wiec sally jest niestety niezastopiony.trudno trzeba sie wykosztowac,efekt ogolnie dobry, nie robi skórze krzywdy ani nie wybiela,rozjaśnia , wiec daje 4 gwiazdki.

Używam tego produktu od:2 lat

Chcesz pochwalić Cashmeere za czytelną i pomocną recenzję?
  • jestem rozczarowana
  • kupilam ten krem za 38 zl. Nalozylam na rece bo mam dosc ciemne owlosienie. Odczekalam ile trzeba...zmylam...i co sie okazalo-ze poza rozjasnionymi wlosami mam tez niezle rozjasniona skore.(zaznaczam ze nie jestem bardzo opalona-tyle co na wakacje a juz styczen wiec opalenizna zeszla)

jesli cos sie zmieni, czyli moj kolor skory wroci do "normalnosci" to napisze

biale plamy zeszly po paru dniach. nalozylam krem jeszcze raz ale cudownych efektow nie ma. wlosy sa jasniejsze ale bez przesady
    po przeczytaniu recenzji wizazanek myslalam ze dziala rewelacyjnie, no coz na mnie tej rewelacji nie widac

Używam tego produktu od: dzisiaj (27.01.08)

Chcesz pochwalić pam_zg za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja
  • Rewelacja, polecam każdej dziewczynie! Po przeczytaniu recenzji postanowiłam sobie kupic, nie zawiodłam sie chociaż miałąm pewne obawy. Rozjaśniłam sobie to i owo i jestem wielce zadowolona z efektów, przeszły moje oczekiwania tak szczerze mówiąc. Jeszcze chyba nigdy żaden kosmetyk mnie tak nie zadowolił. Postaram sie updateować ten post za jakis czas, bo muszę sprawdzic, czy to prawda, że te włoski z biegiem czasu ciemnieją.
    Pozdrawiam wszystkie wizażanki!

Używam tego produktu od:tygodnia
    Ilość zużytych opakowań:zaczęłam pierwsze

Chcesz pochwalić candibar za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja
  • Produkt, bez którego trudno byłoby mi się obejść.
    Doskonały do rozjaśnienia włosów na rękach oraz zbędnego "wąsika"...
    Preparat nie podrażnia mojej skóry, jest łatwy w użyciu i szybki.
    Rozjaśnione włoski mają bardzo "naturalny" kolor, tzn. stają się niewidoczne, przeźroczyste - to ogromna zaleta!
    Ponad to produkt jest bardzo wydajny.

Zdecydowanie polecam!

Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam...

Chcesz pochwalić jazzmaniaczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naprawdę warto spróbować!
  • To działa! Preparatu używam do ciemnych włosków na rękach i efekt jest bardzo zadowalający. Takie jasne włoski w ogóle mi nie przeszkadzają, są wręcz urocze
    Owszem produkt ma kilka minusów: dość wysoka cena, ciężka dostępność, troszkę piecze (ale da się wytrzymać), włoski dość szybko odrastają, tubka zawiera za mało kremu rozjaśniającgo w stosunku do aktywatora. Ale mimo wszystko uważam go za rewelacyjny! Jeśli przeszkadzają Wam ciemne włoski na ciele, ale niekoniecznie chcecie od razu je usuwać - spróbujcie Creme Hair Bleach. Zabieg powtarzam raz na tydzień. Jedno opakowanie starczy mi na 4-5 aplikacji.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

Chcesz pochwalić HarDgirl za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 15 raz(y)
  • Super
  • Stosuję razem z rozjaśniaczem do włosków na twarzy. produkt bardzo udany. łatwy w użyciu, wydajny, efekt utrzymuje się ponad miesiąc (a mam naprawdę ciemne owłosienie). Polecam!Używam tego produktu od:kilku miesięcy

Chcesz pochwalić Umbra za czytelną i pomocną recenzję?
  • SUPER!!!!
  • Kosmetyk bardzo dobry. Rozjaśnia włsoki, tak że stają się prawie nie wiodoczne. Dla mnie super, gdyż nie chciałam wyrywać włosków koło ust, ponieważ było ich parę i mi nie przeszkadzały i nie rzucały się tak bardzo w oczy,ale ten produkt sprawił, że teraz są zupełnie niewidoczne. Dodatkowo zastosowałm go na brzuszek i efekt był taki sam ja na twarzy. Ogólnie polecam. Wadą może być cena, niezbyt niska, ale i niezbyt wysoka mozna się śmiało skusić, myślę, że warto.Używam tego produktu od: w trakcie pierwszego
    Ilość zużytych opakowań:

Chcesz pochwalić sliwka_85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Do dwóch razy sztuka...
  • Nałozyłam na nogi i po 5 minutach czułam takie pieczenie, ze musiała się drapać. Czułam stado mrówek gryzących skórę Trzeba było wytrzymać jeszcze 3. Jakoś wytrzymałam. Po drugie trzeba spłukać to zimną wodą (brrr). Nie mam uczulenia, ani podrażnienia- na szczęście. Włoski są trochę jaśniejsze. Radzą, aby powtórzyć zabieg po 24 godzinach aby wybielić dokładnie. No i to mieszanie... za mały kubeczek, nie ma pewności, ze ten proszek wymiesza się dokładnie...
    Spróbuje jeszcze raz i wtedy napiszę.

Używam tego produktu od: 1 dzień

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić gold-fish za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak dla mnie- KWC
  • Jak dla mnie rewelacja! Kupiłam go w Silesi w Katowicach. Na początku przeraziłam się tym, że nie zachowam odpowiednich proporcji przy robieniu mieszanki ale poszło gładko Gdy zobaczyłam efekt zniknęły moje kompleksy Wybieliłam prawie wszystkie włoski (prócz kilku najciemniejszych). Planuję jutro powtórzyć zabieg Jestem opalona i skóra w wybielanym miejscu trochę się rozjaśniła ale nie przejmuję się tym zbytnio, nałożyłam trochę balsamu przyciemniającego skórę. Minusem jak dla mnie jest cena (38 zł).
    Daję 5 gwiazdek, zasługuje na to jak żaden inny kosmetyk

Używam tego produktu od: 1 dnia

Chcesz pochwalić diablica9 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobrze, że jest
  • Po pierwszym użyciu byłam zachwycona. Efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Używam go do włosów na przedramionach i trochę na brzuchu. Fantastycznie je rozjaśnia, stają się niemal niewidoczne. Dzięki temu kosmetykowi pozbyłam się bardzo męczącego mnie kompleksu, mogę wreszcie z dumą paradować z odkrytym brzuchem lub w kostiumie kąpielowym, nie wstydze się odkrywać przedramion. Za to ogromny plus.

Teraz trochę o minusach. Po pierwsze niska trwałość. Zabieg trzeba powtarzać już po 3 tygodniach, bo włoski stopniowo ciemnieją i wracają do pierwotnego stanu. Ja "dodatkowo męcze" je wodą utlenioną, co znacznie przedłuża trwałość specyfiku. Mankamentem jest też cena, jak dla mnie dość wysoka.

Nie daję 5* bo trudno mi oceniać produkt, który praktycznie nie ma konkurencji na rynku. Nie jest może idealny, ale dobrze, że jest.

Używam tego produktu od: kilka m-cy

Chcesz pochwalić laida za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij