Powiększ Sally Hansen, Creme Hair Bleach (Wybielacz do włosów na ramionach, nogach i twarzy)

Zgłaszająca osoba: maja101

Rozjaśnia ciemne, niepożądane włosy, dopasowując je do koloru Twojej skóry. Działa łagodnie dzięki zawartości aloesu.

Cena: ok. 34 zł / Krem 42,5 g, aktywator 21,2 g, balsam podkładowy 29,5 g

• Dobry ale drogi
  • Zamówiłam kiedyś na Allegro dwa opakowania. rozjaśniacza Sally Hansen. Ceny nie pamiętam, ale na pewno nie była niska, w każdym razie teraz jedno kosztuje ok. 30zł. Użyłam zgodnie z zaleceniami i owszew efekt fajny, ale krótotrwały.

Kilka dni temu z lekkimi wątpliwościami kupiłam sobie rozjaśniacz do włosów (na głowie) Delia. Wg instrukcji powinno się go trzymać ok. 20-40min. Jako, że chciałam sobie trochę rozjaśnić końcówki włosów resztą specyfiku potraktowałam swoje ręce, całe pokryte ciemnymi, długimi włosami. Zaraz po nałożeniu pojawiło sie pieczenie, swędzenie podobne w przypadku użycia Sally Hansen. Z samego początku byłam skłonna trzymać rozjaśniacz zalecane 20min ale na szczęście poszłam po rozum do głowy i po niecału 10 zmyłam. EFEKT NIESAMOWITY ! Włosy jaśniutkie jak nigdy! POLECAM ROZJAŚNIACZ DELIA - koszt 6zł zamiast 30zł za Sally Hansen a efekt taki sam jak nie lepszy.

Aha i efekt po Sally Hansen utrzymuje się bardzo krótko, ok. 2 tyg. Delią farbowałam dzisiaj więc nie wiem ile w tym przypadku będzie się utrzymywał ale nawet jakby efekt miałby być podobnie krótki to nie żal mi będzie tych 6zł Także zachęcam spróbować. Tylko proszę Was nie trzymajcie fabry dłużej niż 10 min !!!

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić ireeena za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 3 raz(y)
  • SKUTECZNY!
  • Jedyny minus to swędzenie gdy krem jest nałożony na skórę...
    Wybiela elegancko! Użyłam go dopiero raz. Przede wszystkim by rozjaśnić włoski na rękach, które były niestety ciemne i w dość dużej ilości... teraz wygląda super są jaśniutkie i nie rzucają się w oczy. Wybieliłam też wąsik, równie skutecznie.
    Nie wiem jak długo efekt się utrzyma, ale preparatu jeszcze sporo zostało, zobaczymy.
    Minusy to kiepska dostępność, to okropne swędzenie (może mnie ulucza w jakiś sposób, bo mam wrażliwą skórę) i mało wygodny pojemniczek, bo jak wleje się sporo preparatu to ciężko wymieszać by nic się nie wylało.

Ale co tam, można wybaczyć bo działa perfekcyjnie

Używam tego produktu od: jeden raz
    Ilość zużytych opakowań: używam 1

Chcesz pochwalić hiss za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • uzywam od kilku lat, jestem bardzo zadowolona. szybko, sprawnie i bez bolu

minusem jest to ze oporniejsze wloski trzeba wybielac dwa razy, ciezko go tez dostac, nawet w warszawie. ale znalazlam do w sklepie internetowym za bardzo przystepna cene (21zl) i od razu zamowilam dwa opakowania

Używam tego produktu od: kilku lat (5-7?)
    Ilość zużytych opakowań: 5-6

Chcesz pochwalić malvinus za czytelną i pomocną recenzję?
  • dodaje pewności siebie
  • fantastycznie ukrywa ciemne włoski na brzuchu i ramionach, wcale ich nie widać! wcześniej każde wyjście na plażę mnie krępowało a teraz nikt nie widzi tego co nie trzeba

minusem słaba dostępność (ja kupuję na allegro) i nie starcza na zbyt wiele aplikacji jeśli stosuje się go na duże obszary ciała

Używam tego produktu od: paru lat
    Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić kinkietnik za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na to czekałam!
  • Dziś kupiłam to cudo w Sephorze (kosztowało 39zł).
    Z opinii Wizażystek zdecydowałam się zrobić o połowę mniej mieszanki, niż zalecano w instrukcji-następnym razem zrobię 1/4, bo z tej połowy, połowa mi została.
    Rozjaśniałam "wąsik", który mnie krępował od kilku tygodni.
    Ucieszyło mnie to, że jest w załączona odżywka. Nie wystąpiło u mnie żadne uczulenie, trochę piekło, ale na samym początku (dodam, że mam skórę skłonną do alergii). Z efektu jestem bardzo zadowolona-włoski są mało widoczne, perfekcyjnie rozjaśnione.
    Nie wiem na ile starcza jedna aplikacja.
    Jeśli coś się zmieni podczas używania, na pewno dam znać.

Używam tego produktu od: dziś.
    Ilość zużytych opakowań: 1/100?

Chcesz pochwalić overtone za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 6 raz(y)
  • Mimo wszystko polecam !!!
  • Zaraz po pierwszym użyciu miałam ochotę biec do komputera by wystawić jak najbardziej pochlebną opinię temu produktowi, ale się powstrzymałam Za drugim razem już nie było tak wspaniale.

- Efekt utrzymał się tydzień,
    - Po upływie tego czasu, włoski na rękach zaczęły stopniowo ciemnieć. Wyglądało to tak jakby odrastały wcześniej zgolone włosy.
    - Po nałożeniu mieszanki skóra piecze, a zaraz po zmyciu może pojawić się podrażnienie (Tak jak w moim przypadku) Na szczęście to mija.
    - Według mnie jest mało wydajny.

MIMO WSZYSTKO POLECAM !!!

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Dajla za czytelną i pomocną recenzję?
  • Czego chcieć więcej
  • Jak dla mnie to jest ideał. Wydajny, wystarczy niewielka ilość, by pokryć całe ramiona. Używam go jeszcze na wąsik i sprawdza się rewelacyjnie. Wg mnie lepszy niż ten specjalnie do twarzy ponieważ działa mocniej. Ten do twarzy nie zawsze wybieli tak jakbym chciała, poza tym jest mało wydajny.
    Nie podrażnia, nie uczula, polecam.

Używam tego produktu od: 3 lata
    Ilość zużytych opakowań: ze 6

Chcesz pochwalić kilianna za czytelną i pomocną recenzję?
  • mój ratunek
  • mam bardzo ciemne włosy i moim koszmarem jest tzw. wąsik, nie depiluje go, bo nie chcę mieć wąsów jak facet, więc ten produkt jest dla mnie wybawieniem. Używam go tylko na twarzy i super rozjasnia włoski. Nie znam innego produktu równie skutecznego na ten problem

Używam tego produktu od: wielu lat
    Ilość zużytych opakowań: mnóstwo

Chcesz pochwalić kitq78 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudowny . !!
  • Polecam ten produkt jest doskonały
    Dlaczego ?
    Spełnił swoje zadanie.
    Nie wierzyłam w taki efekt !
    Oczywiście przed zakupem tego produktu dużo szperałam po necie i byłam tutaj na wizażu i czytałam wasze recenzje.
    Jedna pisała ze jest super a druga ze jest taki sobie.
    Nie byłam pewna czy mi pomoże ten produkt,ale pomyślałam jak nie kupie i nie wypróbuje to się nie dowiem!.
    Zamówiłam na allegro bo innej możliwości nie mam , ponieważ w Grecji nie posiadają takiego produktu
    Wiec dostałam go i spróbowałam go użyć.
    Użyłam go na brzuszek, tak gdzie miałam czarne włoski tzn one nie były czarne ale były ciemne.
    Nałożyłam preparat tak jak pisze w ulotce , poczekałam 8 min i zmylam...
    Bałam się bo nie chciałam, żebym miała rude włoski...
    A tu megaaa zaskoczenie.. moje włoski stały się naturalnym blondem . dopasowanym do skory .;p
    OoO masakra.. tak się bałam co to wyjdzie a tu mój problem znikł w 8 minuuuut!.
    A najlepsze jest to,że w ten dzień przed zastosowaniem opalałam się z 6 godzin na plaży i byłam brązowa.. i tylko lekko bielsza skora(jak się bliziutko i bardzo dobrze przejrzysz) to widać minimalnie..a byłam przygotowana na pasek bialyy . I nawet mnie nie szczypało , a zapachu nie czułam . Nie mam żadnego podrażnienia ani Chrostek. I mogę iść na plaże nie stresując się że mam ciemne włoski .
    Nie muszę zasłaniać ręką.
    Jak narazie ten produkt jest extra .
    I ciesze się,ze mi pomógł .
    A wiec jeżeli, któraś dziewczyna się waha nad tym niech spróbuje . Bo wartoo .
    Polecam Sally Hansen Cuuuudo ^^ Używam tego produktu od:2 dni

Chcesz pochwalić madziusieq za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry.
  • Kupiłam ten rozjaśniacz pierwszy raz 2 lata temu przed wakacjami z założenia do rozjaśniania włosków na brzuchu(tej okropnej linii). Wg mnie efekty były i są takie jak zapewnia producent(na cienkich włoskach, grubsze muszę traktować nim 2 razy), czyli włoski rozjaśnione, PRAWIE niewidoczne, pomijając to, że są w kolorze platynowego blondu i pod słońce dość intensywnie się błyszczą :| I jeszcze jak na ciele mi to nie przeszkadza to już na twarzy (rozjaśniam wąsik, w zasadzie to tylko jego traktuje rozjaśniaczem regularnie) nawet ten blond mnie wkurza. Ponadto zauważyłam, że stosując specyfik bez przerwy od 2 lat (wtedy gdy tylko zauważę że są ciemniejsze - czyli mniej więcej co jakieś 2 tygodnie) w miejscach gdzie go nakładam włoski są dłuższe i jest ich więcej niż kiedyś(patrz wąsik), można powiedzieć, że je osłabia i rozkrusza a one wracają, nie grubsze i ciemniejsze, choć na tle tych jasnych dość widoczne, a w większych ilościach i nieco dłuższe, stąd tylko 3 gwiazdki. Jeśli chodzi o wszelkie podrażnienia to ja raczej ich nie zauważyłam (chyba, że nakłada się go na podrażnioną skórę-nie polecam, wtedy szczypie), po nałożeniu czuć lekkie mrowienie, skóra po tym zabiegu jest troszkę zaczerwieniona a potem lekko rozjaśniona ale po paru minutach wszystko wraca do normy. Ponadto jest łatwy w użyciu i bardzo wydajny, chociaż ja nie stosuję go regularnie na ciele(chyba, że jest lato i trzeba się rozebrać np. na plaży). od czasu do czasu jak wymieszam za dużo składników i nie mam co zrobić z resztą to aplikuję w inne miejsca niż wąsik
    Jeśli chodzi o cenę to może i nie jest najtańszy, ale raz do roku nie jest jakimś ogromnym wydatkiem. Co innego jakbym się uparła i chciała rozjaśniać wszystkie ciemniejsze włoski- wtedy koszty w skali roku były by zapewne nie małe :P (jestem ciemną brunetką o bardzo jasnej karnacji więc włos jest u mnie dość mocno widoczny)
    Ogólnie to dobry kosmetyk, warty polecenia
    Używam tego produktu od: 2 lata

Chcesz pochwalić olaolaola90 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij