Sally Hansen, Creme Hair Bleach (Wybielacz do włosów na ramionach, nogach i twarzy)

Pojemność 42,5 g

Rozjaśnia ciemne, niepożądane włosy, dopasowując je do koloru Twojej skóry. Działa łagodnie dzięki zawartości aloesu.

Krem 42,5 g, aktywator 21,2 g, balsam podkładowy 29,5 g

A gdzie konkurencja?

Zadziwia mnie brak takich kosmetyków na rynku. Zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i ofertach innych firm. Spowodowałoby to z pewnością poprawę jakości tego kosmetyku, na skutek rywalizacji firm. Jednak sam fakt istnienia takiego cuda jest na olbrzymi plus!

Drogie panie: NIE CHWYTAJCIE ZA ŻYLETKI.
Ja Sally używam do rozjaśnienia włosków na rękach i okolicach brzucha, gdzie owłosienie nie jest intensywne, ale najzwyczajniej widoczne i nieestetyczne. Szczególnie zimą nie lubiłam odkrywać swoich rąk. Teraz się czuję pewniej. Żyletki nie polecam, z doświadczenia innych pań skóra na rękach jest po niej straszna, kująca wręcz. Laserowe usuwanie to już dla mnie radykalizm. Zatem to rozwiązanie jest najlepsze!

Jeśli chodzi o trwałość, to wiosenna aplikacja (podwójna, jak zaleca producent) utrzymała się do końca lata. Zimowa nie jest efektywna, ale faktem pozostaje, że włoski przy cyklicznych aplikacjach są jaśniejsze niż przed.

Sama aplikacja nie jest trudna, raz szczypie mniej, raz bardziej. Cena przystępna. Naprawdę polecam.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Może być

Gdy czytałam opinie o tym właśnie rozjaśniaczu, myślałam, że to będzie strzał w 10. Niestety jednak tak nie było.

Minusy:
- po tygodniu włoski stają się ciemniejsze
- rozjaśnia włoski tylko, które są na powierzchni, pod spodem jednak są ciemne
- piecze
- cena i dostępność, szukałam wszędzie i nigdzie nie znalazłam tego produktu za 30-40zł tylko aż za 70

Plusem jest to iż przez pare dni naprawdę jest wszystko ładnie rozjaśnione.

Używam tego produktu od: 2 miesiący
Ilość zużytych opakowań: 1 małe

JAK NAJBARDZIEJ NA TAK

Produkt super rozjaśnia włoski żadnych podrażnień starcza na długo ogólnie same plusy tylko że teraz trzeba za niego zapłacić 70 zmiast 30 ;/ również szkoda że jest tak mało dostępny i nie jest tak popularny za co właśnie odejmuje poł gwiazdki

Używam tego produktu od: 4lata
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Dobry ale drogi

Zamówiłam kiedyś na Allegro dwa opakowania. rozjaśniacza Sally Hansen. Ceny nie pamiętam, ale na pewno nie była niska, w każdym razie teraz jedno kosztuje ok. 30zł. Użyłam zgodnie z zaleceniami i owszew efekt fajny, ale krótotrwały.

Kilka dni temu z lekkimi wątpliwościami kupiłam sobie rozjaśniacz do włosów (na głowie) Delia. Wg instrukcji powinno się go trzymać ok. 20-40min. Jako, że chciałam sobie trochę rozjaśnić końcówki włosów resztą specyfiku potraktowałam swoje ręce, całe pokryte ciemnymi, długimi włosami. Zaraz po nałożeniu pojawiło sie pieczenie, swędzenie podobne w przypadku użycia Sally Hansen. Z samego początku byłam skłonna trzymać rozjaśniacz zalecane 20min ale na szczęście poszłam po rozum do głowy i po niecału 10 zmyłam. EFEKT NIESAMOWITY ! Włosy jaśniutkie jak nigdy! POLECAM ROZJAŚNIACZ DELIA - koszt 6zł zamiast 30zł za Sally Hansen a efekt taki sam jak nie lepszy.

Aha i efekt po Sally Hansen utrzymuje się bardzo krótko, ok. 2 tyg. Delią farbowałam dzisiaj więc nie wiem ile w tym przypadku będzie się utrzymywał ale nawet jakby efekt miałby być podobnie krótki to nie żal mi będzie tych 6zł :) Także zachęcam spróbować. Tylko proszę Was nie trzymajcie fabry dłużej niż 10 min !!! :)

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

SKUTECZNY!

Jedyny minus to swędzenie gdy krem jest nałożony na skórę...
Wybiela elegancko! Użyłam go dopiero raz. Przede wszystkim by rozjaśnić włoski na rękach, które były niestety ciemne i w dość dużej ilości... teraz wygląda super :) są jaśniutkie i nie rzucają się w oczy. Wybieliłam też wąsik, równie skutecznie.
Nie wiem jak długo efekt się utrzyma, ale preparatu jeszcze sporo zostało, zobaczymy.
Minusy to kiepska dostępność, to okropne swędzenie (może mnie ulucza w jakiś sposób, bo mam wrażliwą skórę) i mało wygodny pojemniczek, bo jak wleje się sporo preparatu to ciężko wymieszać by nic się nie wylało.

Ale co tam, można wybaczyć bo działa perfekcyjnie :)

Używam tego produktu od: jeden raz
Ilość zużytych opakowań: używam 1

bardzo dobry

uzywam od kilku lat, jestem bardzo zadowolona. szybko, sprawnie i bez bolu:)

minusem jest to ze oporniejsze wloski trzeba wybielac dwa razy, ciezko go tez dostac, nawet w warszawie. ale znalazlam do w sklepie internetowym za bardzo przystepna cene (21zl) i od razu zamowilam dwa opakowania:)

Używam tego produktu od: kilku lat (5-7?)
Ilość zużytych opakowań: 5-6

dodaje pewności siebie

fantastycznie ukrywa ciemne włoski na brzuchu i ramionach, wcale ich nie widać! wcześniej każde wyjście na plażę mnie krępowało a teraz nikt nie widzi tego co nie trzeba ;)

minusem słaba dostępność (ja kupuję na allegro) i nie starcza na zbyt wiele aplikacji jeśli stosuje się go na duże obszary ciała

Używam tego produktu od: paru lat
Ilość zużytych opakowań: dużo

Na to czekałam!:)

Dziś kupiłam to cudo w Sephorze (kosztowało 39zł).
Z opinii Wizażystek zdecydowałam się zrobić o połowę mniej mieszanki, niż zalecano w instrukcji-następnym razem zrobię 1/4, bo z tej połowy, połowa mi została. :)
Rozjaśniałam "wąsik", który mnie krępował od kilku tygodni.
Ucieszyło mnie to, że jest w załączona odżywka. Nie wystąpiło u mnie żadne uczulenie, trochę piekło, ale na samym początku (dodam, że mam skórę skłonną do alergii). Z efektu jestem bardzo zadowolona-włoski są mało widoczne, perfekcyjnie rozjaśnione.
Nie wiem na ile starcza jedna aplikacja.
Jeśli coś się zmieni podczas używania, na pewno dam znać. :)

Używam tego produktu od: dziś. :)
Ilość zużytych opakowań: 1/100?

Mimo wszystko polecam !!!

Zaraz po pierwszym użyciu miałam ochotę biec do komputera by wystawić jak najbardziej pochlebną opinię temu produktowi, ale się powstrzymałam ;) Za drugim razem już nie było tak wspaniale.

- Efekt utrzymał się tydzień,
- Po upływie tego czasu, włoski na rękach zaczęły stopniowo ciemnieć. Wyglądało to tak jakby odrastały wcześniej zgolone włosy.
- Po nałożeniu mieszanki skóra piecze, a zaraz po zmyciu może pojawić się podrażnienie (Tak jak w moim przypadku) Na szczęście to mija.
- Według mnie jest mało wydajny.

MIMO WSZYSTKO POLECAM !!!

Czego chcieć więcej

Jak dla mnie to jest ideał. Wydajny, wystarczy niewielka ilość, by pokryć całe ramiona. Używam go jeszcze na wąsik i sprawdza się rewelacyjnie. Wg mnie lepszy niż ten specjalnie do twarzy ponieważ działa mocniej. Ten do twarzy nie zawsze wybieli tak jakbym chciała, poza tym jest mało wydajny.
Nie podrażnia, nie uczula, polecam.

Używam tego produktu od: 3 lata
Ilość zużytych opakowań: ze 6

mój ratunek

mam bardzo ciemne włosy i moim koszmarem jest tzw. wąsik, nie depiluje go, bo nie chcę mieć wąsów jak facet, więc ten produkt jest dla mnie wybawieniem. Używam go tylko na twarzy i super rozjasnia włoski. Nie znam innego produktu równie skutecznego na ten problem

Używam tego produktu od: wielu lat
Ilość zużytych opakowań: mnóstwo

Cudowny . !!

Polecam ten produkt jest doskonały :)
Dlaczego ?
Spełnił swoje zadanie.
Nie wierzyłam w taki efekt !
Oczywiście przed zakupem tego produktu dużo szperałam po necie i byłam tutaj na wizażu i czytałam wasze recenzje.
Jedna pisała ze jest super a druga ze jest taki sobie.
Nie byłam pewna czy mi pomoże ten produkt,ale pomyślałam jak nie kupie i nie wypróbuje to się nie dowiem!.
Zamówiłam na allegro bo innej możliwości nie mam , ponieważ w Grecji nie posiadają takiego produktu :(
Wiec dostałam go i spróbowałam go użyć.
Użyłam go na brzuszek, tak gdzie miałam czarne włoski tzn one nie były czarne ale były ciemne.
Nałożyłam preparat tak jak pisze w ulotce , poczekałam 8 min i zmylam...
Bałam się bo nie chciałam, żebym miała rude włoski...
A tu megaaa zaskoczenie.. moje włoski stały się naturalnym blondem .;) dopasowanym do skory .;p
OoO masakra.. tak się bałam co to wyjdzie a tu mój problem znikł w 8 minuuuut!.
A najlepsze jest to,że w ten dzień przed zastosowaniem opalałam się z 6 godzin na plaży i byłam brązowa.. i tylko lekko bielsza skora(jak się bliziutko i bardzo dobrze przejrzysz) to widać minimalnie..a byłam przygotowana na pasek bialyy . I nawet mnie nie szczypało , a zapachu nie czułam . Nie mam żadnego podrażnienia ani Chrostek. I mogę iść na plaże nie stresując się że mam ciemne włoski ;).
Nie muszę zasłaniać ręką.
Jak narazie ten produkt jest extra .
I ciesze się,ze mi pomógł .
A wiec jeżeli, któraś dziewczyna się waha nad tym niech spróbuje ;). Bo wartoo . ;)
Polecam Sally Hansen ;) Cuuuudo ^^ Używam tego produktu od:2 dni