Schwarzkopf, Nectra Color (Farba do włosów bez amoniaku)

Powiększ Schwarzkopf, Nectra Color (Farba do włosów bez amoniaku)

Zgłoszony przez Chimerka

Trwała koloryzacja, zawierająca nektar kwiatowy i olejek roślinny - bez amoniaku.
Formuła o przyjemnym, kwiatowym zapachu z nektarem kwiatowym i olejkiem roślinnym, nie zawiera amoniaku, wygładza włókna włosów i nie spływa z nich podczas aplikacji. Dla rozświetlających kolor refleksów i intensywnego bogactwa koloru.
Odżywka pielęgnująca połysk intensywnie odżywia włosy, nadając im jedwabista miękkość i głęboki blask.

• włosy jak z obrazka orzech laskowy 668
  • Zaznaczam, że recenzja na chwilę obecną jest raczej połowiczna. Edytuję ją za jakieś 3tygodnie. Chcę ją zamieścić jedna już teraz ponieważ do tego czasu pewnie wylecą mi z głowy szczegóły o których warto wspomnieć w przypadku tej farby.

Farbowanie:
    -1 opakowanie wystarczyło na moje rzadkie włosy do łopatek
    -konsystencja bardzo przyjazna, dosyć gęsta, kremowa, nic nie spływa
    -przepiękny zapach, chyba jakiś taki kwiatowy
    -mocno barwi skórę więc warto na to uważać i koniecznie stosować rękawiczki

Efekt po koloryzacji:
    -byłam w wielkim szoku ponieważ kolor wyszedł taki jak na pudełku (oczywiście na pudełku modelka ma jakby odbicie światła we włosach przez co kolor jest w kilku odcieniach ciemniejszych i jaśniejszych)
    mi farba wyszła jak w najjaśniejszych miejscach na modelce z opakowania
    -włosy cudownie błyszczą po farbowaniu - nawet po tygodniu
    -nie zaobserwowałam żadnych zniszczeń ani przesuszeń
    -włosy nie wypadały nadmiernie po farbowaniu i nadal nie wypadają w zwiększonej ilości

Włosy przed farbowaniem miałam w dwóch kolorach. Od góry farbowany jaśniejszy pas (Color Touch Wella) i niżej o ton ciemniejsze.
    Na jasniejszej partii początkowo wyszła mi różowo-fioletowa poświata! Ale po 3myciach zmyła się całkowicie. Podejrzewam, że farba zawiera fioletowy pigment bo za kazdym razem gdy używałam odcieni z tym pigmentem miałam taką poświatę.

Kolor nie cudowny!
    Czy kupię ponownie? Myślę, że przynajmniej jeszcze raz sięgnę po tą farbę w kolorze 668.

Ciekawa jestem jak będzie z wymywaniem się koloru - z tego też powodu będę edytować swoją recenzję za kilka tygodni.

Pierwszy raz farba z popzimu 6 nie wyszła mi mega ciemno

Używam tego produktu od: 1tydzień

Chcesz pochwalić goldika za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobra farba
  • oceniam kolor nugatowy brąz
    farbe kupiłam w biedronce za 14.99 wiec przystepna cena
    farba ma bardzo przyjemny zapach i niesamowicie kremową konsystencje. nie używam nigdy aplikatora tylko mieszam w miseczce i nakladam pędzlem wiec nie wiem jak z ta buteleczką sie farbuje. farba nie ścieka, nie szczypie w glowe, wlosy są lśniące i dobrze zafarbowane, kolor nie wyszedł czarny jak to przy brązach bywa, chociaż dosyć ciemny. bardzo dobra maseczka dołaczona po farbowaniu, mam juz tydzien pofarbowane wlosy i efekt podobny co po farbowaniu
    jednyny maly minus - toche mocno łapie skóre glow, przy kolejnym myciu juz bylo ok

Używam tego produktu od: 1 tydzien

Chcesz pochwalić laurietta za czytelną i pomocną recenzję?
  • mega szok
  • Tak już kupiłam na zapas drugą
    moje włosy są mega dziwne
    kiedys były za tyłek i tak ciągle podcinałam az zatrzymałam się na dłogosci łopatkowej.
    27 czerwca urodzinowo poszłam i pocieniowałam bo było mi mega ciężko, gorąco i jakoś tak nudno.
    Fryzjerka mi powiedziała ze mam super grube włosy ale z 30 kolorow i ciezko bedzie cos zrobic w sensie wyrownania koloru bo jest od czarnego po brązy i czerwienie.
    Nie zdziwiło mnie to wiec tylko podciełam, bez koloryzacji.
    Robiłam wczesniej Castingiem i kompletnie NIC nie złapało.
    Jakis tam garnier też nie.
    Zobaczyłam parę dni temu promocje w Biedrze -za 15zł i wzięłam kolor 662 brąz orzechowy z tego co pamietam.
    Jestem mega zadowolona.
    SIwe złapały, są oczywiscie troche jaśniejsze niz reszta co mnie nie dziwi, ale kolor jest mega piękny, błyszczacy.
    Włosów wypadło mi przy myciu z 5sztuk. Myłam głowie juz z 3-4 razy i nie widzę spłukiwania koloru.
    Wszyscy w szoku ze mam cudowne refleksy a wczesniejsze kolory nie kłują w oczy.
    Fakt troszkę szczypie ale u mnie to wynik wczesniejszego drapania się po glowie.
    Jest bardzo wydajna. Nałożona została na włosy do ramion ( reszte zostawiłam czerwoną ) i jeszcze w aplikatorze (ktory jest dołączony do kremu) zostało ze 2cm na dnie.
    Umyłam aplikator gdybym kiedys potrzebowała.
    Cena jaką widziałam w drogeriach waha się od 20zł do 27 nawet.
    Odżywka też swietna- na tych moich gestych i dosc długich włosach starczyła na 2 razy i jeszcze cos tam mam uzyje jutro.

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: 1 cale ale kupiłam na zapas drugie

Chcesz pochwalić CiastoPanda za czytelną i pomocną recenzję?
  • całkiem fajna
  • Produkt kupiłam w promocyjnej cenie, bodajże 15 zł. Wybrałam odcień 1020, najjaśniejszy sposród całej gamy kolorów. Nie byłam przekonana co do tego odcienia, spodziewałam się ciepłego, słonecznego blondu, a wyszła niespodzianka Efekt końcowy jest taki, że mam śliczny, platynowy, moze i nawet troche popielaty, biały blond, superjasny kolor, bardzo mi się podoba

+ odcień 1020 jest bardzo ładny
    + zapach farby, w końcu nie piekły mnie oczy podczas aplikacji i nie musiałam otwierac okna
    + ładnie rozjaśniła mi moje ciemne odrosty, różnica pomiędzy nimi a całościa jest niewielka, no moze taka że odrosty nie wyszły w takim chłodnym odcieniu blondu tylko zdecydowanie bardziej "żółtawe", ale ja tak mam, moje włosy rozjaśnić na chłodny odcień to naprawdę wyczyn
    + nie zauważyłam jakiegoś specjalnego przesuszenia włosów, moze dlatego że to właśnie dzisiaj farbowałam, być może to się jeszcze zmieni, jeśli tak będę edytować
    + opakowanie, przyciąga wzrok
    + aplikator, nie potrzebujemy ani miseczki, ani pędzelka

+/- strasznie trudno było mi wymieszać składniki w buteleczce
    +/- odżywka, jakoś nie zauważyłam niczego specjalnego, poza tym, że ułatwiła rozczesanie włosów, z reguły jestem przyzwyczajona do odzywek które naprawdę dają cuda
    +/- kolor odbiega od tego, który jest pokazany na opakowaniu

- bardzo szczypała w skórę głowy

Używam tego produktu od: dzisiaj
    Ilość zużytych opakowań: jedno wystarczyło na moje cienkie włosy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić emisiakk za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo polecam . świetna farba
  • farba bardzo ładnie pachnie i ma świetną odżywkę .
    używałam jasnego blondu . był identyczny jak zdjecie poglądowe na opakowaniu .

jedynym minusem może być cena

Chcesz pochwalić Matylda123p za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 2 raz(y)
  • Niezła tylko...
  • ... mam wrażenie, że po użyciu tej farby nagle zaczęły mi lekko wypadać włosy. Nie chcę przesądzać czy to ona miała na to istotny wpływ, ale faktem jest że u mnie po jej użyciu coś się zadziało.

Niebywałe zalety tego produktu to:
    -kolor (Intensywna czerwień) - wyrazisty, taki jak chciałam;
    - trwałość;
    - nie śmierdzi podczas nakładania;
    - bardzo dobra odżywka, dołączona do opakowania.

Jedyną wadą, którą muszę zaznaczyć jest to wypadanie włosów. Ale jak widać z poprzednich recenzji nie zdażyło się to żadnej z recenzentek, więc może to kwestia tylko mojej głowy

Używam tego produktu od: 3 miesiące temu

Chcesz pochwalić jojo5 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla mnie...
  • jedyny plus jak dla mnie to intensywny ladny kolor .
    do minusow zalicze swedzenie skory glowy podczas aplikacji i to , ze farba nie chciala sie zmyc ze skory.
    nie kupie juz tego produktu

Używam tego produktu od: 1 raz

Chcesz pochwalić inspiracja1000 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może być
  • Zakupiłam odcień nr 845 - Pralina. Zamarzył mi się powrót do naturalnego koloru włosów. Pralina była identyczna jak moje naturalne włosy ileś tam lat temu więc pomyślałam, że zaryzykuję. Zakupiłam dwa opakowania i przystąpiłam do dzieła. Zaskoczyło mnie to, że farba w ogóle nie śmierdziała. Aplikator również jest fajną rzeczą chociaż ja i tak zawsze wszystko mieszam w miseczce. Kolor mieszanki wyszedł mi pomarańczowy, po trzymaniu na włosach 30 minut zmienił się w rudo-brązowy. Kolor wyjściowy jaki otrzymałam to brąz ale taki w miarę fajny. Wstawiam zdjęcie jakby któraś z Was była ciekawa. Do efektu z opakowania mu daleko ale mam nadzieję, że trochę się wypłucze. Po dwóch myciach włosów końcówki już mam w kolorze blond.
    Ogólnie jestem całkiem zadowolona.Używam tego produktu od: 1 razIlość zużytych opakowań: 2 opakowania

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić Annulka21 za czytelną i pomocną recenzję?
  • tragedia
  • Kupiłam tą farbę po raz pierwszy i zdecydowanie ostatni. Zdecydowałam się na kolor ciemny brąz. Powiem tak: aplikacja to koszmar ze względu na to, że produktu w ogóle mi nie starczyło, a nie mam bardzo długich włosów (dla porównania Casting ma wystarczającą ilość produktu gdy Nectra ma chyba połowę z tego). Farba dość mocno farbi skórę, z czym się wcześniej nie spotkałam przy żadnej farbie. Załączona odżywka jest bardzo przeciętna.
    Powiem tak, kolor wyszedł dość ładny, jednak co z tego skoro praktycznie po 2 tygodniach nic, kompletnie nic nie zostało. Całkowicie się wypłukał.
    Porażka na całej lini, nie polecam nikomu, chyba, że ma krótkie włosy i nie zależy mu na trwałości.

Używam tego produktu od: 3 miesiące temu farbowałam

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić ribermona za czytelną i pomocną recenzję?
  • przereklamowane...
  • oceniam kolor czarny....

minusy:
    farba ma luźną konsystencję
    szybko sie spłukuje
    nie łapie odrostów
    wzrasta liczba wypadających włosów

plus za ładny zapach

ogólnie ta farba nie jest dla mnie

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić klapouchy1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na początku ideał...
  • Do kupna farby skłoniła mnie promocja w rossmannie i brak amoniaku. Wszystko było super do czasu - po 2 tygodniach po kolorze nie było prawie śladu (nakładałam odcień nugatowy brąz na włosy w kolorze ciemny blond)

PLUSY:
    + ładny zapach
    + przyjemna konsystencja i aplikator w zestawie
    +miękkie włosy po farbowaniu
    +fajna odżywka
    +piękny kolor! wyszedł prawie jak na opakowaniu, nawet ładniejszy
    +wystarcza na równe pokrycie włosów do łopatek

MINUSY:
    -TRWAŁOŚĆ! - gdyby nie ta znaczna wada - farba idealna

Używam tego produktu od: 3 tygodnie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić madeline_1194 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemna farba
  • Z tej serii wykorzystałam 2 odcienie. Pierwszy raz farbowałam kolorkiem "orzech laskowy", ponieważ spodziewałam się, że odcień wyjdzie ciemniejszy niż na opakowaniu, ale okazało się inaczej - kolorek wyszedł taki jak pokazali. Za drugim razem wybrałam "naturalny brąz" i ten owszem, ciut ciemniejszy wyszedł, ale o to mi chodziło.
    Farba przypadła mi do gustu, ponieważ:
    - nie niszczy włosów, na czym bardzo mi zależało, bo mam bardzo słabe włosy, które nie lubią farbowania (niestety muszę czasem pofarbować ze względu na odrosty )
    - ładnie kryje, równomiernie, nie sprawia problemów przy aplikacji
    - długo trzyma, nie płowieje
    - przyjemnie pachnie
    - cena adekwatna do jakości
    - producent dołączył dobre rękawiczki i przyjemną odżywkę
    Jedyną wadę póki co, jaką zauważyłam na sobie - lekko piecze i swędzi skóra głowy podczas nakładania, ale da się przeżyć. Za to pół gwiazdki w dół .

Używam tego produktu od: ponad miesiąca

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Little_sunshine za czytelną i pomocną recenzję?
  • 668 orzech laskowy
  • Plusy

+ zapach - włosy po farbowaniu pachną co najwyżej odżywką, a nie amoniakiem, jak w przypadku innych farb, albo ziołowym czymś
    + konsystencja jest idealna
    + wydajna - na moje gęste włosy do łopatek wystarczyło jedno opakowanie i są równo pokryte
    + aplikacja jest szybka i dziecinnie prosta
    + nie niszczy włosów, nie zmienia ich porowatości, nie zamienia ich w siano, chociaż i tak mam uraz do farb po nieudanej przygodzie z Oleo Intense i nie będę ich trzymać na włosach dłużej niż 30min
    + schodzi z włosów równomiernie i nie farbuje poduszki
    + cena jest do przeżycia

Jak najbardziej polecam, bo sam kolor wyszedł taki jak na opakowaniu - taki jak chciałam

Używam tego produktu od: jedna koloryzacja

Chcesz pochwalić bitter_schokolade za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Nectrę kupiłam pod wpływem recenzji na wizaz. 3 opakowania, bo jestem właścicielką bardzo długich włosów. Niestety, bardzo się zawiodłam.

Ale od początku:

To był mój "pierwszy raz" z farbą z olejkami. Wybrałam odcień "pralina"- zależało mi na wyrównaniu swojego średniego blondu z rudym refleksem. Numer odcienia był obiecujący- 8.45 miał wyjść właśnie lekko rudawy. Wyszedł bardzo ciemny, bury z szaro-zielonym refleksem...

Znalazłam jednak kilka plusów:

+ super oleista konsystencja
    + bardzo przyjemny zapach
    + dość duża wydajność
    + nie przesusza włosów, są bardzo miękkie i lśniące, żadnych problemów z rozczesywaniem po farbowaniu

Podsumowując:

to może być naprawdę świetny produkt. U mnie się nie sprawdził. Nigdy wczesniej nie miałam sytuacji, że kolor wyszedł zupełnie inny niz na opakowaniu, więc bardzo się do niego zraziłam. Może dla innych kobiet będzie idealny, bo faktycznie, poza kolorem, ma sporo zalet. Ale w farbowaniu chodzi przede wszystkim o kolor, prawda?

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić zirca za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nectra color ciemny brąz-naprawdę wychodzi brąz a nie czarny
  • Witajcie kobietki!
    Właśnie użyłam farby Nectra color ciemny brąz i o dziwo po wysuszeniu włosów ukazał mi sie śliczny brązowy kolor (trzymałam farbę 40 minut).
    Farbę kładałam na spłowiały kolor (ciemny brąz garniera)
    Myślałam że jak zwykle wyjdą czarne a tu miłe rozczarowanie
    Plusy:

*ładny zapach
    *skóra mnie nie szczypała
    *włosy miękkie
    *duzo fajnej odżywki po koloryzacji
    *mocne,przylegające rękawiczki

Minusy:

*brak

Zatem polecam

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić janet232 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest ok
  • Farba wyszła pięknie mimo że mam dosyć ciemne włosy i obawiałam się że nie będzie widać że w ogóle je farbowałam. Użyłam koloru 688 " Intensywna czerwień". Farba nie wyrównała mimo to koloru moich włosów, ale to zrozumiałe bo nakładałam ją na baaardzo wiele odcieni brązu. Dosyć mocno swędziała ale to ustało po 2 minutkach (na opakowaniu piszę że będzie swędzieć).
    Ogromny minus to taki, że podczas mycia ciągle spływa czerwona woda, także wszystko, ręczniki pościel jest już opaćkane czerwienią.

Używam tego produktu od: tygodnia

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić zcale za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie polecam!
  • Szkoda gadać! Chciałam czegoś nowego, fajnego , mniej inwazyjnego (bez amoniaku)...co w rezultacie okazało się tragedią - skóra po nałożeniu farby strasznie swędziała, a wokół włosów miałam czerwoną 5 cm.obwódkę. Okropność. A jeśli chodzi o kolor (perłowy blond) to wyszedł bardzo nierównie, co naszczęście udało mi się stonować niebieskim szamponem.

Używam tego produktu od: Raz
    Ilość zużytych opakowań: Dwa

Chcesz pochwalić Ewelin X za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie polecam
  • Zakupiłam tą farbę dlatego, że chciałam spróbować czegoś nowego. Wcześniej też używałam farb bez amoniaku (Garnier Olia, Casting) więc stwierdziłam czemu nie ;> używałam zawsze odcieni blondu, tak i tym razem Nectra Color 1020- jasny perłowy blond. No i niestety... zacznę od tego, że już przy nakładaniu czułam swędzenie, ale uznałam to jeszcze za "normalne", ale przy spłukiwaniu farby nie było już to swędzenie, a straszny ból! Nigdy jeszcze czegoś takiego nie miałam, a ból odczuwałam jeszcze przez kilka minut później. Poza tym moje włosy są matowe, suche, wyglądają naprawdę nieciekawie. Do tego farba nie pokryła równo włosów i w zasadzie mam teraz 3 kolory na głowie! nie chodzi tu wcale o ilość farby, bo jak na moje włosy jest jej sporo (mam dość cienki włosy i długość przed ramiona). Jak dla mnie na minus jest również to, że nie ma większej odżywki jak np. Casting.

Używam tego produktu od: marzec
    Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Chcesz pochwalić aandziaa120 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nectra 500 TO JEST TO!
  • Wybrałam się do drogerii po tak zachwalaną farbę Garnier Olia, alenatknęłam sie na tę w promocyjnej cenie (ok.16zł), więc kupiłam jednak Nectrę . Jest bez amoniaku a oto mi mi właśnie chodziło i jestem bardzo zadowolona

+cena
    +wydajność:wystarcza na moje dośc długie włosy
    +kolor taki jak na pudełku
    +ładny zapach
    +łatwa aplikacja poprzez buteleczkę
    +ładna konsystencja
    +bardzo dobre pokrycie
    +BRAK AMONIAKU ))))

-lekkie swędzenie, ale ono ustapiło po jakis 5 min

Szczerze polecam, bardzo dobra alternatywa dla droższej Olii.Używam tego produktu od: dzisiajIlość zużytych opakowań: niecąłe jedno

Chcesz pochwalić magda_garcia za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetna
  • jest to jedyna farba, która przypadła mi do gustu najlepiej i dla moich włosów. Dobrze się nakłada, ładnie pachnie i jest jej dużo dzięki czemu starcza na długie włosy. Jednym malutkim minusikiem jest to że już pod koniec zaczyna mnie sieć skóra ale jest to do zniesienia. Jestem z niej zadowolona. Jest warta swojej ceny

Ilość zużytych opakowań: 2duże

Chcesz pochwalić malgorzata k za czytelną i pomocną recenzję?
  • CUDOWNA
  • Opisywany kolor to Pralina 845.
    Jako, iż uwielbiam eksperymentować to nie mogłam odmówić sobie zakupu tej farby w promocji w Ross...
    Przy zmieszaniu farby w aplikatorze wyszedł pomarańczowy kolor co mnie trochę przeraziło ale na szczęście nie potrzebnie. Kolor wyszedł zbliżony do tego na opakowaniu, mimo moich odrostów i jaśniejszego koloru całość zafarbowała się równomiernie. Jestem pozytywnie zaskoczona, gdyż farb z palette nie mogę używać bo pali mnie w głowę. Przy tej farbie nic takiego nie miało miejsca,a ten zapach cudo.... Pierwsza farba jaką miałam która nie śmierdziała i to jest pozytyw. Z czasem zobaczę czy włosy wypadają czy nie. Jeśli nie będą wypadać to chyba znalazłam swój nr. 1 wśród farb. Aha i co najważniejsze nie zniszczyła mi włosów, włosy nie ucierpiały ani nie są suche.

Zalety:
    + ładny zapach
    + wydajna
    + pokrywa siwe włosy
    + ładne kolory
    + nie niszczy włosów
    + nie spływa z włosów
    + super odżywka

Wady:
    + cena

Używam tego produktu od: pierwszy raz

Chcesz pochwalić Kamci44 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajna
  • Odcień : 845 PRALINA

Farba kładziona na włosy średni/ciemny blond popielaty ze złotawym refleksem, niefarbowane. Długość : za łopatki.

Mieszankę nakładałam na włosy za pomocą aplikatora. Mimo, że nie mam w tym wprawy było to całkiem wygodne. Farbę trzymałam na głowie zgodnie z czasem podanym w instrukcji. Nic mnie nie piekło, nie szczypało, nie uczuliło, ani nie zostawiło niezmywalnych plam. Podczas płukania włosy nie wypadały mi bardziej niż zwykle. Na początku po nałożeniu pojawił się w powietrzu pewnien smrodek, który na szczęście szybko zniknął. Później nałożyłam odżywkę, która sprawia, że włosy są miękkie i lśniące. No i pięknie pachnące.
    Kolor : Wyszedł zbliżony do tego na opakowaniu ( bardziej niż do tego na próbniku ), trochę ciemniejszy ( ale to pewnie ,,wina" moich włosów przed farbowaniem ). W słońcu mocno opalizuje na rudo ( widząc cyfry 45 w oznaczeniu farby wiedzam, że tak będzie i trzeba się z tym liczyć : ) ) i widać miedziane tony. W sztucznym świetle nie jest to, aż tak wyraźne.
    Farba jest wydajna, nie potrzebowałam drugiego opakowania, mimo, że mam długie włosy.
    Generalnie polecam. Ja jestem zadowolona i chętnie jeszcze raz jej użyję ( jak się trafi w promocji

Używam tego produktu od: marca
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanko

Chcesz pochwalić Precious things za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajna,do tego bez amoniaku !
  • Używałam koloru 1000 jasny naturalny blond i jestem bardzo zadowolona ! Mimo,ze zazwyczaj robie inna farba,skusilam sie na te nowosc. Nie wiem jak to sie stalo,ale mimo,ze robilam tylko odrosty kolor jest identyczny ! Dokladnie taki jak chcialam,choc lekko inny niz na opakowaniu.

Plusy:
    +kolor wyszedl bardzo ladny,naturalny
    +farba jest w miare wydajna
    +swietny aplikator,znacznie ulatwia aplikacje
    +przyjemny zapach
    +nie zauwazylam,aby kolor zmywal sie przy myciach
    +rekawiczki tez spoko;d
    +dobra odzywka,ktora sprawila,ze po koloryzacji wlosy byly odzywione i blyszczace

Minusy:
    -bardzo szybko lapie,az za szybko ! Radze uwazac i pilnowac,co sie dzieje z wlosami
    -mysle,ze cena jest dosc wysoka(bez promocji ok. 24zl)

To chyba tyle
    Ogolnie jestem zadowolona.

Używam tego produktu od: dwa tygodnie

Chcesz pochwalić poprostuklaudia za czytelną i pomocną recenzję?
  • jestem zadowolona, polecam! dla mnie cudo!
  • Mój kolor to 400 ciemny brąz. Wyszła ciut ciemniejsza ale może dlatego, że sie "zasiedziałam" z nią na głowie. Nie swędziała mnie głowa. Może raz zaswędziała ale nic w stylu upiornego pieczenia. Mineły prawie 3 tyg a farba nie straciła na nasyceniu! (w przecowieństwie do olii garniera, która po tyg zmyła sie całkowicie, przy codzinnym myciu glowy). Włosy po malowaniu są ślniące, miękkie i nie zauważyłam żadnego uszczerbku na ich zdrowiu.

Plusy:
    -nie śmierdzi
    -nie zmywa sie (poza zmywaniem farby przy następnych myciach woda jest czysta)
    -po 3tyg kolor nie wyblakł nawet trochę (przy codzinnym myciu głowy)
    -nie swędzi mnie głowa
    -włosy wyglądają na zdrowe pomimo farbowania
    -ładny kolor
    -zdrowe lśniące i miekkie włosy

minusy:
    -odrosty się "delikatnie odróżniają" podobno :P podobno bo zauważyła to jedynie moja mama która była fryzjerką i ma skrzywienie zawodowe :P

Moją ulubioną farbą była Schwarzkopf Brillance ale od 2 lat nigdzie jej nie mogę dostać. Jako że farby z panety niszczą moje włosy, garner zmywa sie w tydzień,a Loreal jest dość drogi, bo na moje długie do prawie do pasa włosy potrzebuje 2 opakowania, czekałam na coś nowego z Schwarzkopfa. Kupiłam jak tylko zobaczyłam!!!
    Używam tego produktu od: 2,5 ygIlość zużytych opakowań: 1 wystarczyło na moje długie włosy

Chcesz pochwalić anexx za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na tak
  • Na farbę natknęłam się w jednej z drogerii. Spodobał mi się pomysł z olejkami i kolor włosów na opakowaniu (chociaż i tak wszystko zalezy od wyjściowego). Plusy to cena, wszelkie olejki zawarte w farbie no i piękny zapach odżywki. Farba nie śmierdzi, podczas aplikacji nic mnie nie swędziało. Wszystko odbyło się bezboleśnie.
    Mały minus: jak na odcień Czekoladowy Brąz farba wpada dość w odcień rudy. I byłoby to świetnym pomysłem gdyby nie to, że siwe łapie na czerwono. Mimo tego kolor nareszcie przypomina czekoladę a nie czarne coś.. Używam tego produktu od: użyłam razIlość zużytych opakowań: jedno

Chcesz pochwalić Malakh za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij