Aussie, Colour Mate, Conditioner (Odżywka do włosów farbowanych i niesfornych)

Aussie, Colour Mate, Conditioner (Odżywka do włosów farbowanych i niesfornych)

Odżywka do włosów farbowanych i niesfornych zawiera specjalną formułę z ekstraktem z australijskiej dzikiej brzoskwini, która pomaga nadać włosom farbowanym blask i utrzymać je w doskonałej kondycji.

do włosów farbowanych, do włosów suchych i zniszczonych
nawilżające, regenerujące, wzmacniające
zapachowa
lekkie
Skóra głowy
normalna

nie dla mnie

Odżywek Aussie używałam od momentu wejścia marki do Polski. Na początku były dość drogie (30 zl). Teraz po 20 zł. Jak dla mnie mega wydajne- wystarcza na ok. 2 msc.
Wystarczy niewielka ilość, żeby włosy były miękkie, lśniące i dały się rozczesać bez wyrywania.
Bardzo przyjemny, słodki zapach.
Wygodna butelka, nie trzeba odkręcać całego korka, żeby się połowa butelki wylała.

Niestety, nie dla mnie-
Volume tylko puszy włosy, Colour Mate za bardzo obciąża włosy a Miracle Moist jest za ciężka do przetłuszczonych włosów.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: dużo

Nic nie robi

To był mój pierwszy produkt Aussie i, niestety, zniechęciłam się do firmy. Mam włosy farbowane, kręcone, fruwające wokół głowy, więc niby odżywka przeznaczona dla mnie...A tu co?

Za wysoką, moim zdaniem, cenę (nawet w promocji kosztuje kilkanaście zł) dostajemy rzadkie coś (lotion?), co nie robi z włosami kompletnie nic.

Jeden plus daję za ładny zapach i za to, że przynajmniej krzywdy nie zrobił.

Naprawdę, niewiele więcej można dodać...Może to, że nakładanie było niezbyt wygodne, bo butelka twarda, a włosy minimalnie, bardzo minimalnie łatwiej się rozczesywały.

Używam tego produktu od: parę miesięcy temu
Ilość zużytych opakowań: jedno i dziękuję

Rewelacja

Odżywkę kupiłam zachęcona pozytywnymi opiniami. Jedyną rzeczą, która nie do końca mi odpowiada jest dziwny zapach niby brzoskwini. Raczej zapach chemicznej brzoswini.. Ale to i tak nie zmienia faktu, że jest świetna. Mam niesforne (zwłaszcza przy wilgoci), puszące się, przesuszone włosy prostowaniem. Dodatkowo farbowane.. Po odżywce włosy są super miękkie i lekko błyszczące. Zdecydowanie lepiej się układają. Nawet moja fryzjerka zauważyła, że włosy są w zdecydowanie lepszym stanie.