Babydream, Kopf - Bis - Fuss Waschgel (Żel do mycia niemowląt z rumiankiem i nagietkiem `Od stóp do głów` (stara wersja))

Babydream Żel do mycia ciała i włosów zawiera łagodne substancje myjące bez mydła, które delikatnie lecz gruntownie myją skórę i włosy. Pantenol chroni skórę przed wysuszeniem. Rumianek koi delikatną skórę.
Zalety:
- nie zawiera barwników i substancji konserwujących,
- nie zawiera oleju mineralnego i parafinowego,
- pH neutralne dla skóry,
- tolerancja potwierdzona dermatologicznie.
Wg producenta żel jest idealny również do wrażliwej skóry dorosłych.

Rewelacja

Chyba najlepszy żel do mycia do tej pory. Żel do wszystkiego. Przede wszystkim myłam nim twarz pod prysznicem. Jak zapomniałam zmyć makijażu wstępnie to też sobie świetnie radził. Zmywa nawet ciężkozmywalne tusze i podkłady. Nie przesusza, nie powoduje uczucia ściągnięcia. Nawet nie szczypie w oczy. No świetny. Myłam nim również całe ciało.
Spodobała mi się też pompka w opakowaniu. Po zużyciu przelałam do niego płyn do kąpieli dla matek z Babydream.

Używam tego produktu od: Dłużej niż 3 miesiące

Szkoda, że wycofany

Używamy ostatnie opakowanie i bardzo żałuję, że Rossmann go wycofał. Bardzo dobry, krótki, łagodny skład. Nie podrażnia, nie uczula. Korzystamy z funkcji płynu do kąpieli. Innych nie przetestowaliśmy, bo córeczka jeszcze nie ma włosków;) Przyjemnie pachnie. Ma wygodną pompkę. Jest bardzo wydajny, ma dużą pojemność a do tego niską cenę.

Był najlepszy!

Zanim Rossmann zmienił skład, jakość, opakowanie i nazwę, ten produkt był moim numerem jeden w produktach do mycia skóry głowy oraz włosów. Niby taki jak szampon, ale jednak włosy były po nim mniej tępe, bardziej się pienił. No i było go o wiele więcej, bo za śmiesznie niską cenę mieliśmy 500 ml dobrego, bardzo wydajnego produktu z pompką ułatwiającą użytkowanie. Na największe brawa zasługiwał skład – zero SLS, SLES, soli, niepotrzebnych zapychaczy, zagęszczaczy. Oprócz tego skład wolny od wszelkich substancji konserwujących, barwników, alkoholi, silikonów i parafiny. Takich dobrych produktów to ze świecą szukać! A że Rossmann prawie na każdym rogu, to i z dostępnością nie było żadnych problemów. Idealny szampon dla najmłodszych a także dla dorosłych – zwłaszcza z wrażliwą skóra, uczulonych lub po keratynowym prostowaniu włosów. Mimo tak łagodnego składu, naprawdę doskonale spełniał swoje zadanie - dobrze oczyszczał. Włosy były porządnie umyte i świeże, aż trzeszczały między palcami. Bez problemu radził sobie także ze zmywaniem olejów. Starczał na długo, nawet przy długich włosach. Zapach był dość charakterystyczny dla linii Babydream i na dłuższą metę męczący, wówczas robiłam sobie przerwę i stosowałam podobne produkty.
Niestety Rossmann zmienił składy swoich produktów i byłam bardzo zdziwiona, kiedy pewnego dnia na półce zobaczyłam inną butelkę, inną nazwę i… inny skład. Znacznie odbiegający od ideału. Dowiedziałam się u źródła, że poprzednia wersja zostaje wycofywana ze sklepów. I w tym momencie ten oto żel przeszedł do historii. Będę tęsknić.

bezpieczny

Mój syn już dawno przestał być niemowlakiem jednak ciągle wracam do tego żelu gdyż jest po prostu bezpieczny dla delikatnej skóry dziecka. Pachnie bardzo łagodnie, dobrze oczyszcza a wiadomo jak dzieci czasem potrafią się pobrudzić. Delikatnie nawilża i zmiękcza skórę. Nie wywołuje żadnych podrażnień i reakcji alergicznych. Jest wydajny a dozownik działa bez zarzutu. Polecam wszystkim mamą

Najlepszy

Używam go od roku, od narodzin córki. Jest najlepszy moim zdaniem. Bardzo ładny zapach, taki delikatny. Ma bardzo dobry skład, nie uczula. Skóra dziecka jest super mięciutka. Nawet mi się zdarzy czasami nim umyć skore i włosy. Uważam ze ten żel to strzał w 10.

boooski :)

Produkt poleciła mi siostra mająca dwie małe córy kiedyś skończył jej się własny żel i wzięła ten dla dzieci i właśnie za jej radą trafił on do mojej łazienki.
Produkt bardzo delikatny o nienachalnym zapachu opakowanie duże wygodne i przede wszystkim pompka ani razy nie uległa mi awarii.
Kolejny mój KWC zawsze mam w domu:)

Super :)

Najlepszy i pod względem ceny jak i łatwości stosowania , jeden z niewielu , który nie uczula moich dzieci. Polecam też dla dorosłych skóra miękka i delikatna jak u dziecka , nie wysusza skóry ani nie uczula co u mnie jest dużym problemem delikatny zapach :)

dla nas idealny

Żel używaliśmy ok pół roku i u nas bardzo dobrze się sprawdził.

Nie wywołał żadnych reakcji alergicznych , nie wysusza skóry.

Delikatny zapach , prawie niewyczuwalny , Idealny dla malutkich dzieci bo nie drażni oczu.

Żel gęsty przez co bardzo wydajny , wystarczy niewielka ilość a dzięki pompce dozowanie jest jeszcze łatwiejsze.

Bardzo dobrze się pieni , nie pozostawia osadu i dobrze się go spłukuje .

Skóra po nim jest delikatna i miękka w dotyku, dobrze nawilżona .

Najlepszy drogeryjny żel do mycia dzieci

Bardzo lubię tą serię produktów dla dzieci. Przede wszystkim za skład.
Zapach też mi się podoba, jest bardzo delikatny i nie narzucający.
Cena bardzo przystępna.

Żel jest bardzo wydajny. Zapach nie drażni, bardzo dobrze rozprowadza się na skórze dziecka. Wygodny dozownik pozwalający na samodzielne mycie dziecka.Co najwazniejsze- bardzo dobry skład produktu- wiem, ze dziecko jest bezpieczne.

Po czasie wysusza

Żel stosowałam od 1 dni życia córki przez ładnych kilkanaście miesięcy. W tym okresie bardzo dobrze się spisywał. Łagodnie myje delikatną skórę dziecka.
Jest gęsty, ładnie się pieni. Zapach jest delikatny, bez szału, ale w przypadku takich produktów powinno się unikać alergenów, więc nie biorę tego jako wadę. Nie pozostawia osadu i dobrze się spłukuje.
Byłoby całkiem pięknie, gdyby nie fakt, że po tak długim stosowaniu zaczął wysuszać i powodować swędzenie u córki. Gdzieś obiło mi się o uszy, że może to być spowodowane zasadowym pH. Musieliśmy odstawić i stan skóry uległ poprawie.

Ja i mąż żelu używaliśmy go podczas wyjazdów, żeby nie taszczyć ze sobą miliona butli kosmetyków. I w naszym przypadku też spisywał się dobrze, nie podrażniał i łagodnie mył (stosowany ciągiem max 2 tygodnie). Ja jednak jestem uzależniona od mocno pieniących się i pachnących żeli pod prysznic.

Kilka razy użyłam go również do mycia włosów, ale szybko z tego zrezygnowałam. Z natury mam włosy wysokoporowate i puszące się. Żel powodował, że włosy bardzo się plątały i nawet z odżywką ciężko było je ujarzmić. Jest wiele łagodnych szamponów na rynku, które nie sieją takiego spustoszenia na mojej głowie, więc z Babydream nie będę już eksperymentować.

Produkt zapakowany jest w butelkę z pompką, co ułatwia dozowanie podczas kąpieli, zwłaszcza kiedy musimy pilnować maluszka. Pompkę można zablokować na czas podróży.
Skład łagodny, krótki i bez zbędnych zapychaczy.
Cena niziutka za dużą pojemność. Dostępny w każdym Rossmannie.

Polecam, bo stosuję !

Kupiłam go dla swojej córeczki po poleceniu przez "doświadczoną" mamę.
Delikatny, łagodnie oczyszcza skórę noworodka, jak również starszego dziecka. W takiej cenie i z takim składem zakup takiego produktu to nie lada wyzwanie. Stosuję i polecam dalej !

Stosuję razem ze swoimi dziećmi

Mam wymagającą skórę ( AZS, sucha, wrażliwa skóra) a ten żel nie robi mi krzywdy, delikatnie myje, nie podrażnia, zapach jest neutralny. Ma dobry skład. Stosuję go również dla dzieci - do ciała i włosów sprawdza się świetnie, włosy są błyszczące i nawilżone, odrobinkę się plączą, ale z takim składem to nie jest nić dziwnego. Zużyłam już mnóstwo opakowań.