Eveline, Kompleksowy krem CC łagodząco - nawilżający 8 w 1

- 4. wyrównuje koloryt cery,
- 5. koryguje niedoskonałości,
- 6. koi i łagodzi podrażnienia,
- 7. intensywnie nawilża i wygładza,
- 8. redukuje oznaki zmęczenia.
Przeznaczenie: cera wrażliwa, naczynkowa, ze skłonnością do rumienia, obrzęków, zaczerwienień oraz pękania naczynek krwionośnych.
Skóra jest nawilżona i wygładzona, a zaczerwienienia wyraźnie zredukowane. Cera odzyskuje równowagę i równomierny koloryt.
Kompleksowy krem CC łagodząco-nawilżający przeznaczony jest do pielęgnacji cery wrażliwej, naczynkowej, ze skłonnością do rumienia i zaczerwienień. Innowacyjna formuła, oparta na Silidine – składniku aktywnym najnowszej generacji, skutecznie wzmacnia, obkurcza i uszczelnia naczynka krwionośne. Poprawia jędrność i elastyczność naskórka. Wysoka skuteczność działania Silidine w połączeniu z nowatorską kompozycją zaawansowanych składników aktywnych i wyciągów roślinnych przywraca skórze równowagę, zapobiega powstawaniu `pajączków`, łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia. Pigmenty mineralne zamknięte w mikrokapsułkach wyrównują koloryt cery, maskują niedoskonałości i przebarwienia. bioHyaluron Complex bogaty w kwas hialuronowy doskonale nawilża i wygładza naskórek. Kompleks witamin odżywia i regeneruje skórę, zapewniając jej jędrność i elastyczność. Filtr SPF15 doskonale chroni skórę przed szkodliwym promieniowaniem UVA/UVB oraz wolnymi rodnikami.
Kompleksowy krem CC stosowany systematycznie wzmacnia ścianki naczyń krwionośnych, zwiększa ich elastyczność i zapobiega trwałemu rozszerzaniu się naczynek oraz występowaniu rumienia. Lekka konsystencja kremu idealnie wtapia się w cerę, nie zatyka porów, pozwala skórze swobodnie oddychać. Krem łatwo i równomiernie rozprowadza się na skórze. Unikalna formuła nawilża, ujednolica i subtelnie rozświetla cerę. Po zastosowaniu kremu oznaki zmęczenia są zredukowane, a skóra odzyskuje naturalny blask i energię.

• Nigdy więcej!
  • Z kremem CC miałam wcześniej do czynienia tylko raz i był to CC Cream Colour & Care firmy FM - przez to moje oczekiwania wobec kremu CC Eveline przerosły znacznie jego możliwości.

D plusów produktu można zaliczyć niską cenę (adekwatną do jakości) i to, że przyjemnie chłodzi i łagodzi podrażnioną skórę na policzkach. Z obietnic producenta sprawdziły się:
    - łagodzi wypieki,
    - zmniejsza zaczerwienienia,
    - koi i łagodzi podrażnienia.
    W dodatku sprawdza się to tylko i wyłącznie na niewielkim obszarze policzków. Podczas nakładania trzeba bardzo uważać, że mocno go nie rozcierać, ponieważ brązowieje - muszę go delikatnie wklepywać. Następnie odczekać kilkanaście minut, aż się wchłonie i dopiero mogę nałożyć podkład.
    Absolutnie nie sprawdza się sam krem bez podkładu. Próbowałam stosować sam krem CC, z pudrem, z kremem nawilżającym jako bazą i zawsze moja twarz wygląda koszmarnie nieświeżo i namiętnie się błyszczy.
    Zdecydowanie nie polecam skórze tłustej, trądzikowej z podrażnieniami.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego (i ostatniego)

Chcesz pochwalić Seirina za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uratował mnie
  • Zacznę od tego, że ten krem poleciła mi inna dziewczyna, która mnie malowała. Po demakijażu okazało się że moja skóra po prostu pali się rumieniem, jest podrażniona i szczypiąca i w ogóle katastrofa....

Krem ten za pierwszym razem nałożono mi jako wyciszenie przed aplikacją bazy i podkładu mineralnego.

Potem kupiłam go sama i .... zaczęłam używać jako podkładu, zamiast niego. Zielony odcień kremu Eveline idealnie gasi czerwień i stapia się z moją chłodną w typie, jasną cerą. Łagodzi, uspokaja, wygładza, nawilża.... cudo.

Opcja 3: na stonizowaną twarz nakładam bazę wygładzającą (W 7) i na to krem Eveline CC. Efekt - wspaniały! Nigdy nie miałam tak delikatnej, gładkiej i porcelanowej cery jak po tej kombinacji. Utrwalam to sypkim transparentnym pudrem i makijaż na cały dzień gotowy. Właściwie nic nie trzeba poprawiać, a u mnie to zawsze był duży problem.

Podsumowując:
    1. wspaniały kosmetyk do wyrównania kolorytu i ukojenia dla cer podrażnionych ,wrażliwych, z rumieniem
    2. z powodzeniem zastepuję podkład, cera jest naturalna, porcelanowa
    3. konstytencja - w sam raz
    4. Cena - bardzo dobra
    5. Dostępność - szeroka

Jedyny minus:
    wydajność taka sobie, ale to drobiazd przy robocie jaką robi. Mój KWC, absolutnie!!!

Warto wypróbować, chocwiadomo, że różnie cera reaguje, jednym podejdzie, innym nie - ale za tę cenę - nic straconego. Najlepszy kosmetyk tego typu do twarzy (wyrównanie kolorytu/ podkład pod makijaż) jaki miałam.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Chcesz pochwalić Rosa Porta za czytelną i pomocną recenzję?
  • JAKO BAZA - OK....
  • Czy zgadzam się ze słowami, a raczej obietnicami producenta? W dużej mierze tak...
    Na początek dodam, że u mnie krem jako wielofunkcyjny kosmetyk za bardzo się nie sprawdził, ponieważ bardzo słabo kryje. Dla osób, które mają duże problemy z cerą, czy też różnego rodzaju blizny, przebarwienia - na pewno się nie nada. Ja znalazłam dla niego zastosowanie jako BAZA POD MAKIJAŻ. W tej roli sprawdza się świetnie !

Bardzo ładnie łagodzi zaczerwienienia skóry, nawilża, wygładza. Podkład o wiele lepiej wygląda i także dłużej się utrzymuje. Cera jest świetlista, promienna.

Konsystencja: gęsta, zielona, dość łatwo się nakłada.

Plusem jest SPF 15.

Nie wysusza skóry, nie zapycha i nie uczula.

DLA MNIE JAKO BAZA - TAK, JAKO KREM CC - NIE.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić paula452 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Raczej smutek - twarz Frankensteina
  • Kupiłam ten krem ze względu na drobne czerwone plamki na policzkach i zaczerwienienia wokół nosa. Czy krem sobie z nimi radzi? NIE! Okazał się niewypałem.

+ mhm...może odrobinę mniej widać zaczerwienienia, ale tylko wtedy gdy nakładamy go punktowo i dołącza do niego warstwa korektora
    + miła konsystencja, łatwo się rozprowadza

- nieprawdopodobnie wysusza i podrażnia, niby jest przeznaczony do skóry wrażliwej, ale skóra jest po nim ściągnięta. Na pewno pod niego trzeba nałożyć sporą warstwę nawilżacza
    - twarz ma odcień zielonkawo-bladawo-niezdrowy

Jeżeli ktoś szuka lekkiego "wyrównywacza", który będzie mniej kryjący niż podkład, to lepiej sięgnąć po krem BB.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić Groszek2015 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacyjny
  • Kupiłam pod namowa przyjaciółki i sie przekonałam juz od pierwszego użycia.
    Dla mnie rewelacyjny. Mozna używać go zamiast pokładu tylko delikatnie pokryć sypkim pudrem.
    Moja skóra jest miejscami zaczerwieniona wiec idealnie sie do tego nadaje aby pokryć.
    Kolor dosc jasny wiec dla jasnej karnacji nie odznacza sie.
    Z pewnością kupię jeszcze raz

Używam tego produktu od: Paru dni
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić wesolabrokula za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajny
  • Mam problem z naczynkami. Zamykalam je laserem, ale powracaja. To chyba pierwszy kosmetyk, ktory zneutralizowal zaczerwienienie sam w sobie. Moge nalozyc go bez lusterka, gdy sie spiesze. Na to odrobina podkladu Max Factor Lasting Performance i wszyscy mowia, ze ten laser chyba zadzialal Krem ma fajna konsystencje, ale chyba nie jest wydajny. Dodam, ze mam sucha i wrazliwa skore, ale ten kosmetyk pozostawia ja swieza i nawilzona.

Używam tego produktu od: 3 m-cy
    Ilość zużytych opakowań: 1/2

Chcesz pochwalić ayshanne za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny na codzień zamiast podkładu
  • Jak wyciska się go z opakowania to ma kolor jasnozielony z malutkimi ciemnymi kropeczkami a jak zaaplikujemy go na skórę to przemienia się w kolor cery. Trzeba uważać aby nie przesadzić z nim bo w tedy może się nieco odznaczać... wystarczy jego niewiele nałożyć. Od razu po aplikacji czuć bardzo mocne ukojenie na skórze wręcz jak by lekko chłodził, niestety trwa to uczucie maksymalnie do 1-2 min. Posiada dość gęstą ale nie obciążającą konsystencję. Bardzo łatwą ma aplikację w dodatku nie mazia się ani nie robi plam.. spokojnie można go nakładać w taki sam sposób jak najzwyczajniejszy krem do twarzy. Nie rozszerza ani nie zapycha porów. Czasami potrafi zaznaczać suche skórki. Nie wysusza ani też jakoś wielce nie nawilża skóry jak już to bardzo lekko, cera po jego zmyciu jest miękka i gładka. Krycie ma lekkie raczej bym napisała, że tonuje kolorystykę cery. Rozświetla, dzięki temu buzia wygląda świeżo i promiennie. Na początku używałam go przez jakieś 2-3 tyg. prawie codziennie obecnie używam go od czasu do czasu i przez ten czas zużyłam ponad połowę opakowania, więc według mnie jest średnio wydajny. Skóra jest zmatowiona nie ma potrzeby nakładać na niego puder i utrzymuje się na twarzy cały dzień od rana aż do nocy. Bardzo łatwo i szybko się go zmywa. Posiada lekkie i bardzo poręczne opakowanie. U mnie idealnie sprawdza się na co dzień np. jak mam taki dzień, że nie mam czasu albo po prostu mi się nie chce malować a chcę aby buzia wyglądała dobrze to sięgam po ten krem CC, pod oczy nakładam korektor do tego tusz, błyszczyk i lekki makijaż w 2-3min. jest gotowy

Plusy:

+ Mocno koi po aplikacji
    + Nie obciąża
    + Nie zapycha i nie rozszerza porów
    + Nie mazia się i nie robi plam
    + Łatwa i szybka aplikacja
    + Nie wysusza
    + Delikatnie nawilża
    + Cera po zmyciu jest miękka i gładka
    + Wyrównuje koloryt skóry (lekkie krycie)
    + Rozświetla (cera po aplikacji wygląda świeżo i promiennie)
    + Matuje
    + Utrzymuje się cały dzień
    + Lekkie i poręczne opakowanie

Minusy:

- Trzeba dość mocno uważać aby nie przesadzić z ilością

Pół na Pół

+/- Wydajność
    +/- Czasami zaznacza suche skórki

Używam tego produktu od: Mam go ponad 2 miesiące na początku używałam go codziennie przez 2-3 tygodnie a obecnie stosuję od czasu do czasu
    Ilość zużytych opakowań: Zyżyłam ponad połowę pierwszego opakowania, lecz już drugie stoi i czeka na półce

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Lioness5147 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie polecam !!!
  • Krem ladnie zakryl zaczerwienienia ale stworzyl cos co wygladalo jak maska pomaranczowa
    Zalety:
    -fajna konsystencja
    -zakryte zaczerwienienia
    -cena
    -nawilzenie

Wady:
    -okropnie pomaranczowa cera
    Moze dam szanse temu kosmetykowi w lato na opalona twarz bo narazie jestem bardzo blade . zobaczymy jak narazie nie kupie go wiecej .

Używam tego produktu od: 1 miesiac
    Ilość zużytych opakowań: 1 male

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kazetkaz za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij