Eveline, Kompleksowy krem CC łagodząco - nawilżający 8 w 1

- 4. wyrównuje koloryt cery,
- 5. koryguje niedoskonałości,
- 6. koi i łagodzi podrażnienia,
- 7. intensywnie nawilża i wygładza,
- 8. redukuje oznaki zmęczenia.
Przeznaczenie: cera wrażliwa, naczynkowa, ze skłonnością do rumienia, obrzęków, zaczerwienień oraz pękania naczynek krwionośnych.
Skóra jest nawilżona i wygładzona, a zaczerwienienia wyraźnie zredukowane. Cera odzyskuje równowagę i równomierny koloryt.
Kompleksowy krem CC łagodząco-nawilżający przeznaczony jest do pielęgnacji cery wrażliwej, naczynkowej, ze skłonnością do rumienia i zaczerwienień. Innowacyjna formuła, oparta na Silidine – składniku aktywnym najnowszej generacji, skutecznie wzmacnia, obkurcza i uszczelnia naczynka krwionośne. Poprawia jędrność i elastyczność naskórka. Wysoka skuteczność działania Silidine w połączeniu z nowatorską kompozycją zaawansowanych składników aktywnych i wyciągów roślinnych przywraca skórze równowagę, zapobiega powstawaniu `pajączków`, łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia. Pigmenty mineralne zamknięte w mikrokapsułkach wyrównują koloryt cery, maskują niedoskonałości i przebarwienia. bioHyaluron Complex bogaty w kwas hialuronowy doskonale nawilża i wygładza naskórek. Kompleks witamin odżywia i regeneruje skórę, zapewniając jej jędrność i elastyczność. Filtr SPF15 doskonale chroni skórę przed szkodliwym promieniowaniem UVA/UVB oraz wolnymi rodnikami.
Kompleksowy krem CC stosowany systematycznie wzmacnia ścianki naczyń krwionośnych, zwiększa ich elastyczność i zapobiega trwałemu rozszerzaniu się naczynek oraz występowaniu rumienia. Lekka konsystencja kremu idealnie wtapia się w cerę, nie zatyka porów, pozwala skórze swobodnie oddychać. Krem łatwo i równomiernie rozprowadza się na skórze. Unikalna formuła nawilża, ujednolica i subtelnie rozświetla cerę. Po zastosowaniu kremu oznaki zmęczenia są zredukowane, a skóra odzyskuje naturalny blask i energię.

• Za ciemny!
  • Plusy:
    + faktycznie łagodzi
    + maskuje przebarwienia

Minusy:
    - ZA szybko się wchłania, przez co zostają smugi (zwłaszcza na szyi, bo najpierw się skupiam na równym rozłożeniu na twarzy a potem muszę się meczyć z rozcieraniem brązowych smug...)
    - ZA ciemny kolor: powinien dopasować się do karnacji, a zaraz po aplikacji bardzo ciemnieje. Jestem dosyć blada i po pierwszym nałożeniu aż się przeraziłam- to nie jest różnica tonu, czy dwóch- wyglądałam, jakbym posmarowała się samoopalaczem! Używam tylko z jasnym pudrem, bo chcę zużyć opakowanie a nie wyrzucać nowego kosmetyku... Myślę, że przy mojej cerze nawet latem na lekko opaloną skórę będzie za ciemny, no ale zobaczymy...
    - ZA mało! Okej, 20zł to nie jest majątek, ale mam wrażenie, że za tę cenę można dostać o wiele lepszy i bardziej wydajny kosmetyk. Tubka jest mała i sprawia wrażenie, jakby kremem była wypełniona max. do połowy. Dodatkowo sprzedawana w 3x większym opakowaniu niż tubka. Wiem, że takie chwyty marketingowe są częste, ale i tak czuję się nieco oszukana.

Podsumowując:
    kosmetyk pewnie będzie dobry dla osób z ciemniejszą cerą, chociaż w stosunku cena-wydajność i tak dla mnie mocno przegrywa. Nie matuje dobrze, trzeba poprawiać pudrem, żeby mieć spokój na jakiś czas ze świeceniem. Faktycznie jest lekki i zakrywa zaczerwienienia, ale kosztem brązowej maski na twarzy. Konsystencja niby niezła, ale przez zbyt szybkie wchłanianie jest problem, żeby równomiernie nałożyć kosmetyk. Dla mnie kompletna porażka, chociaż gdyby była możliwość wyboru jaśniejszego odcienia to może bym się dłużej zastanowiła przed całkowitym skreśleniem.
    Opalać się nie lubię, ale latem twarz pewnie jednak trochę słońca złapie- zobaczę, jak sprawdzi się wtedy, ale pewnie i tak powędruje do kogoś o ciemniejszej karnacji.

Używam tego produktu od: kilku dni
    Ilość zużytych opakowań: 1 zaczęte

Chcesz pochwalić m rita za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny na codzień zamiast podkładu
  • Jak wyciska się go z opakowania to ma kolor jasnozielony z malutkimi ciemnymi kropeczkami a jak zaaplikujemy go na skórę to przemienia się w kolor cery. Trzeba uważać aby nie przesadzić z nim bo w tedy może się nieco odznaczać... wystarczy jego niewiele nałożyć. Od razu po aplikacji czuć bardzo mocne ukojenie na skórze wręcz jak by lekko chłodził, niestety trwa to uczucie maksymalnie do 1-2 min. Posiada dość gęstą ale nie obciążającą konsystencję. Bardzo łatwą ma aplikację w dodatku nie mazia się ani nie robi plam.. spokojnie można go nakładać w taki sam sposób jak najzwyczajniejszy krem do twarzy. Nie rozszerza ani nie zapycha porów. Czasami potrafi zaznaczać suche skórki. Nie wysusza ani też jakoś wielce nie nawilża skóry jak już to bardzo lekko, cera po jego zmyciu jest miękka i gładka. Krycie ma lekkie raczej bym napisała, że tonuje kolorystykę cery. Rozświetla, dzięki temu buzia wygląda świeżo i promiennie. Na początku używałam go przez jakieś 2-3 tyg. prawie codziennie obecnie używam go od czasu do czasu i przez ten czas zużyłam ponad połowę opakowania, więc według mnie jest średnio wydajny. Skóra jest zmatowiona nie ma potrzeby nakładać na niego puder i utrzymuje się na twarzy cały dzień od rana aż do nocy. Bardzo łatwo i szybko się go zmywa. Posiada lekkie i bardzo poręczne opakowanie. U mnie idealnie sprawdza się na co dzień np. jak mam taki dzień, że nie mam czasu albo po prostu mi się nie chce malować a chcę aby buzia wyglądała dobrze to sięgam po ten krem CC, pod oczy nakładam korektor do tego tusz, błyszczyk i lekki makijaż w 2-3min. jest gotowy

Plusy:

+ Mocno koi po aplikacji
    + Nie obciąża
    + Nie zapycha i nie rozszerza porów
    + Nie mazia się i nie robi plam
    + Łatwa i szybka aplikacja
    + Nie wysusza
    + Delikatnie nawilża
    + Cera po zmyciu jest miękka i gładka
    + Wyrównuje koloryt skóry (lekkie krycie)
    + Rozświetla (cera po aplikacji wygląda świeżo i promiennie)
    + Matuje
    + Utrzymuje się cały dzień
    + Lekkie i poręczne opakowanie

Minusy:

- Trzeba dość mocno uważać aby nie przesadzić z ilością

Pół na Pół

+/- Wydajność
    +/- Czasami zaznacza suche skórki

Używam tego produktu od: Mam go ponad 2 miesiące na początku używałam go codziennie przez 2-3 tygodnie a obecnie stosuję od czasu do czasu
    Ilość zużytych opakowań: Zyżyłam ponad połowę pierwszego opakowania, lecz już drugie stoi i czeka na półce

Chcesz pochwalić Lioness5147 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Koszmar! Ciemny, jak ziemia!
  • Mam cerę naczynkową, wcześniej nie używałam żadnego kremu CC, więc postanowiłam spróbować.

Kupiłam CC Cream Eveline w Rossmanie za 18,99. Wróciłam do domu i od razu chciałam wypróbować ten, jakże obiecujący, kosmetyk.

Zmyłam makijaż, odpakowałam folię i zaczęłam nakładać krem. Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne! Wspaniale maskuje czerwone poliki! Nakładam dalej i zaczyna dziać się katastrofa. Krem zaczyna ciemnieć, jak szalony. Po kilku minutach od zaaplikowania, wyglądałam jak mulatka! Zdecydowanie nie był to efekt jaki chciałam uzyskać. Odcień od mojego naturalnego różnił się chyba całą gamę świetlną tonów.

Próbowałam wymieszać krem z podkładem, którego używam na codzień, ale nie przyniosło to żadnych rezultatów.

Poczułam się nabita w bambuko, ponieważ już nigdy nie użyję tego kremu, a zmarnowałam na niego 20zł. Nie jest to dużo, ale nie jest miło wyrzucać pieniądze w błoto, poza tym nienawidzę wyrzucać niezużytych, nieprzeterminowanych kosmetyków. Zwłaszcza prawie nietkniętych!

Krem powinien posiadać informację o tym, że nadaje się wyłącznie do ciemnej karnacji, lub być dostępny w kilku odcieniach, jak kremy BB.

Jestem taka wściekła, że zalogowałam sie specjalnie na Wizaż i jest to moja pierwsza recenzja.

NA PLUS zasługuje bardzo miłe uczucie lekkości i ukojenia przy nakładaniu.

Używam tego produktu od: dzisiaj
    Ilość zużytych opakowań: 1 aplikacja

Chcesz pochwalić AdaMarmolada za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie polecam, mnie uczulił i zapchał pory.
  • Miesiąc temu kupiłam ten produkt, ponieważ mam cerę naczynkową, wrażliwą, a pod wpływem słońca pojawiły się dodatkowe zaczerwienia. Już przy pierwszym użyciu nie spodobał mi się kolor - jest zbyt pomarańczowy, ale pomyślałam, że dla ukrycia zaczerwienień jestem w stanie to przeboleć. Niestety po około dwóch tygodniach stosowania, na mojej twarzy zaczęły pojawiać się podskórne grudki. Najpierw nieliczne na skroniach i brodzie, później wysypało mi czoło, policzki, nos. Dodatkowo pojawiło się pieczenie. W tym czasie nie stosowałam żadnych innych nowych kosmetyków, więc jasne dla mnie jest, że ten krem mnie uczulił i zapchał pory. Po konsultacji z farmaceutą odstawiłam krem, zaczęłam pić wapno i cera powoli wraca do normy (grudki jeszcze są, ale przynajmniej mnie już nie pieką). Niestety pieniądze wyrzucone a błoto, a dodatkowo brzydka cera.
    Minusy:
    -brzydki pomarańczowy kolor
    - mogą pojawić się smugi
    - uczula
    - zapycha pory
    - opakowanie wydaje się mało wydajne
    Plusy:
    Hm...niestety żadnych plusów nie mogę się dopatrzeć

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić mroofkatka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry produkt, zdecydowanie dla bladych!
  • Nareszczcie coś co nie podreśla suchych skórek i czego w ogóle nie widać na twarzy. Jednak przy pierwszym użyciu miałam bardzo złe wrażenia: ciemny kolor i smugi. Obecnie nie rozsmarowuje kremu tylko go wklepuję, przez co nie uwalniają się pigmenty, a cera wygląda idealnie.

+ Pięknie niweluje zaczerwienienia i wypieki
    + Wyrównuje koloryt
    + Nawilża i wygładza
    + Nadaje skórze świerzości
    + Skóra wygląda na wypoczętą
    + Zmniejsza widoczność porów
    + Fajna konsystencja

- Trzeba uważać, by po wklepaniu nie pocierać skóry, bo powstaną smugi
    - Szkoda, że nie ma wyboru kolorów
    - Mała ilość produktu (wydaje się jakby tubka była napełniona tylko do połowy)

Używam tego produktu od: prawie miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: prawie całe opakowanie

Chcesz pochwalić igunia007 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla bladych, niestety...
  • Ładnie maskuje zaczerwienienia i wszystkie inne dziwne przypadki, pozostawia skóre idealnie gładką, ładnie pachnie, niewiele kosztuje, w porównaniu do innych CC, wydaję sie być dosyć wydajny, kropla wielkości ziarenka grochu spokojnie wystarcza na calą twarz, ALE...
    - jak dla mnie za ciemna, może na letnią opaleniznę będzie ok...
    - za szybko schnie, i patrz powyżej, brązowe plamy ;/
    -brak alternatywnych odcieni

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
    Ilość zużytych opakowań: niecałe

Chcesz pochwalić jungledrum za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie polecam !!!
  • Krem ladnie zakryl zaczerwienienia ale stworzyl cos co wygladalo jak maska pomaranczowa
    Zalety:
    -fajna konsystencja
    -zakryte zaczerwienienia
    -cena
    -nawilzenie

Wady:
    -okropnie pomaranczowa cera
    Moze dam szanse temu kosmetykowi w lato na opalona twarz bo narazie jestem bardzo blade . zobaczymy jak narazie nie kupie go wiecej .

Używam tego produktu od: 1 miesiac
    Ilość zużytych opakowań: 1 male

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kazetkaz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pomarańczowa tragedia
  • Na początku wydawało się być ok, kosmetyk ładnie pachnie, ma lekką, fajną konsystencję, zielony kolor który z zasady maskuje zaczerwienienia i popękane naczynka. Wszystko super.
    Jednak kiedy rozsmarowałam na twarzy ten krem, jego drobinki się rozpłynęły ujawniając prawdziwy kolor kosmetyku: obleśny, brudny pomarańczowy.
    Być może taki kolor sprawdzi się dla niektórych dziewczyn, ale myślę, że dla większości, i już na pewno dla bledszych dziewczyn, będzie kompletnie nietrafiony. Jak dużo kobiet ma POMARAŃCZOWĄ skórę?
    Niestety jakichkolwiek zalet by ten krem nie miał, ze względu na swój kolor wg mnie nie nadaje się do niczego.

Używam tego produktu od: 1 dzień
    Ilość zużytych opakowań: parę kropelek

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Nekori za czytelną i pomocną recenzję?
  • więcej zalet niż wad dla mnie 4/5
  • zalety:
    -szybko się wchłania
    -naprawdę niweluje otycznie zaczerwienienia - czy na dłużej to przekonam się po zużyciu opakowania
    -łatwośc aplikacji
    -nie roluje sie - nie wiem jak pod makijażem bo nie nakładam nic innego na krem
    -jeśli chodzi o efekt maskowania zaczerwienień skóry to myślę, że jedo dobrą alternatywa dla La Roche Posay Rosaliac którego używałam

wady:
    -brak wyboru odcienia - jeden to zdecydowanie za mało !
    -krem po nałożeniu ciemnieje na twarzy - na szczęście nie daje pomarańczowego odcienia tylko efekt jakby o ton ciemniejszej skóry

podsumowując: dobra alternatywa dla aptecznych kremów, w porównaniu z innymi kremami drogeryjnymi które używałam (FlosLek, Bielenda, Lirene) ten daje najlepszy efekt tuszowania zaczerwienień

Używam tego produktu od: niedługo

Chcesz pochwalić fioletowytulipan za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wielkie rozczarowanie
  • Kupiłam ten produkt zaraz po skończeniu kremu BB z Garniera do cery mieszanej skuszona ciekawym opisem i wielofunkcyjnością (niestety plusem do cery mieszanej są u mnie rozszerzone naczynka i tendencja do czerwienienia). Używałam już wielu produktów z firmy Eveline i zawsze byłam zadowolona. Ale ten krem to po wielkie rozczarowanie. Zawachałam się już w drogerii gdy nie było rozróżnia na jasny i ciemny odcień, ale stwierdziłam że najwyżej lekko wyrównuje koloryt a nie szukałam silnego krycia. I tu był mój błąd. Przy mojej dość jasnej cerze po zimie krem jest zdecydowanie za ciemny, pierwszy efekt nie był zły, ale po paru minutach bardzo ściemniał. Owszem kryje naczynka i cera była dość wyrównana, ale to tyle. Delikatnie nawilża, nie nasila przetłuszczania w strefie T. Używam, go w małych ilościach i szukam zastępstwa. Wykorzystam go pewnie w lecie, na opaloną cerę, ale teraz to duże rozczarowanie.
    Plus za filtr UV.

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: używam pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić aleada za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij