Eveline, Kompleksowy krem CC łagodząco - nawilżający 8 w 1

- 4. wyrównuje koloryt cery,
- 5. koryguje niedoskonałości,
- 6. koi i łagodzi podrażnienia,
- 7. intensywnie nawilża i wygładza,
- 8. redukuje oznaki zmęczenia.
Przeznaczenie: cera wrażliwa, naczynkowa, ze skłonnością do rumienia, obrzęków, zaczerwienień oraz pękania naczynek krwionośnych.
Skóra jest nawilżona i wygładzona, a zaczerwienienia wyraźnie zredukowane. Cera odzyskuje równowagę i równomierny koloryt.
Kompleksowy krem CC łagodząco-nawilżający przeznaczony jest do pielęgnacji cery wrażliwej, naczynkowej, ze skłonnością do rumienia i zaczerwienień. Innowacyjna formuła, oparta na Silidine – składniku aktywnym najnowszej generacji, skutecznie wzmacnia, obkurcza i uszczelnia naczynka krwionośne. Poprawia jędrność i elastyczność naskórka. Wysoka skuteczność działania Silidine w połączeniu z nowatorską kompozycją zaawansowanych składników aktywnych i wyciągów roślinnych przywraca skórze równowagę, zapobiega powstawaniu `pajączków`, łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia. Pigmenty mineralne zamknięte w mikrokapsułkach wyrównują koloryt cery, maskują niedoskonałości i przebarwienia. bioHyaluron Complex bogaty w kwas hialuronowy doskonale nawilża i wygładza naskórek. Kompleks witamin odżywia i regeneruje skórę, zapewniając jej jędrność i elastyczność. Filtr SPF15 doskonale chroni skórę przed szkodliwym promieniowaniem UVA/UVB oraz wolnymi rodnikami.
Kompleksowy krem CC stosowany systematycznie wzmacnia ścianki naczyń krwionośnych, zwiększa ich elastyczność i zapobiega trwałemu rozszerzaniu się naczynek oraz występowaniu rumienia. Lekka konsystencja kremu idealnie wtapia się w cerę, nie zatyka porów, pozwala skórze swobodnie oddychać. Krem łatwo i równomiernie rozprowadza się na skórze. Unikalna formuła nawilża, ujednolica i subtelnie rozświetla cerę. Po zastosowaniu kremu oznaki zmęczenia są zredukowane, a skóra odzyskuje naturalny blask i energię.

• Idealny na codzień zamiast podkładu
  • Jak wyciska się go z opakowania to ma kolor jasnozielony z malutkimi ciemnymi kropeczkami a jak zaaplikujemy go na skórę to przemienia się w kolor cery. Trzeba uważać aby nie przesadzić z nim bo w tedy może się nieco odznaczać... wystarczy jego niewiele nałożyć. Od razu po aplikacji czuć bardzo mocne ukojenie na skórze wręcz jak by lekko chłodził, niestety trwa to uczucie maksymalnie do 1-2 min. Posiada dość gęstą ale nie obciążającą konsystencję. Bardzo łatwą ma aplikację w dodatku nie mazia się ani nie robi plam.. spokojnie można go nakładać w taki sam sposób jak najzwyczajniejszy krem do twarzy. Nie rozszerza ani nie zapycha porów. Czasami potrafi zaznaczać suche skórki. Nie wysusza ani też jakoś wielce nie nawilża skóry jak już to bardzo lekko, cera po jego zmyciu jest miękka i gładka. Krycie ma lekkie raczej bym napisała, że tonuje kolorystykę cery. Rozświetla, dzięki temu buzia wygląda świeżo i promiennie. Na początku używałam go przez jakieś 2-3 tyg. prawie codziennie obecnie używam go od czasu do czasu i przez ten czas zużyłam ponad połowę opakowania, więc według mnie jest średnio wydajny. Skóra jest zmatowiona nie ma potrzeby nakładać na niego puder i utrzymuje się na twarzy cały dzień od rana aż do nocy. Bardzo łatwo i szybko się go zmywa. Posiada lekkie i bardzo poręczne opakowanie. U mnie idealnie sprawdza się na co dzień np. jak mam taki dzień, że nie mam czasu albo po prostu mi się nie chce malować a chcę aby buzia wyglądała dobrze to sięgam po ten krem CC, pod oczy nakładam korektor do tego tusz, błyszczyk i lekki makijaż w 2-3min. jest gotowy

Plusy:

+ Mocno koi po aplikacji
    + Nie obciąża
    + Nie zapycha i nie rozszerza porów
    + Nie mazia się i nie robi plam
    + Łatwa i szybka aplikacja
    + Nie wysusza
    + Delikatnie nawilża
    + Cera po zmyciu jest miękka i gładka
    + Wyrównuje koloryt skóry (lekkie krycie)
    + Rozświetla (cera po aplikacji wygląda świeżo i promiennie)
    + Matuje
    + Utrzymuje się cały dzień
    + Lekkie i poręczne opakowanie

Minusy:

- Trzeba dość mocno uważać aby nie przesadzić z ilością

Pół na Pół

+/- Wydajność
    +/- Czasami zaznacza suche skórki

Używam tego produktu od: Mam go ponad 2 miesiące na początku używałam go codziennie przez 2-3 tygodnie a obecnie stosuję od czasu do czasu
    Ilość zużytych opakowań: Zyżyłam ponad połowę pierwszego opakowania, lecz już drugie stoi i czeka na półce

Chcesz pochwalić Lioness5147 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie polecam !!!
  • Krem ladnie zakryl zaczerwienienia ale stworzyl cos co wygladalo jak maska pomaranczowa
    Zalety:
    -fajna konsystencja
    -zakryte zaczerwienienia
    -cena
    -nawilzenie

Wady:
    -okropnie pomaranczowa cera
    Moze dam szanse temu kosmetykowi w lato na opalona twarz bo narazie jestem bardzo blade . zobaczymy jak narazie nie kupie go wiecej .

Używam tego produktu od: 1 miesiac
    Ilość zużytych opakowań: 1 male

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kazetkaz za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij