Bourjois, Pump Up The Volume (Tusz wydłużający, pogrubiający i podkręcający)

Powiększ Bourjois, Pump Up The Volume (Tusz wydłużający, pogrubiający i podkręcający)

Zgłaszająca osoba: Ania17

Rewelacyjna maskara, która już nie tylko pogrubia, wydłuża i podkręca, ale także podnosi i nabłyszcza rzęsy. Dzięki innowacyjnemu kształtowi szczoteczki i nylonowym włoskom idealnie rozczesuje rzęsy, nie skleja ich i rozprowadza tusz od nasady aż po same końce. Włókna mikrofibry włączone do formuły oplatają każdą rzęsę z osobna. Z kolei microwypełniacze i silikony w niej zawarte pogrubiają i podkręcają rzęsy. Dostępny w kolorach: czarny, brązowy, niebieski i śliwkowy.

• Czy to jest jeszcze na rynku?
  • Nigdy nie ufalam cieniom do powiek Bourjois i ten tylko potwierdzil moje przypuszczenia.
    Nie do konca wydluza, nie pogrubia. Stosunkowo szybko wysycha.
    Opakowanie, w moich oczach powoduje przypuszczenie, ze to nie jest w ogole nie jest kosmetyk kolorowy, tylko jakis glupi i tani gadzet.
    Nie lubie po prostu, nie wspominam dobrze (obsypywanie na sam poczatek" i na peeewno nie wroce, prawde mowiac prawdopodobnie nie kupie zadnego tuszu tej marki.

Używam tego produktu od: kilka miesiecy kilka lat temu

Chcesz pochwalić Suzanne za czytelną i pomocną recenzję?
  • straszny!!!
  • na szczescie dostalam w prezencie, wiec nie mialam wyrzutow sumienia...

plusy
    -hmmm... kolor jest ok! naturalny
    -nie osypuje sie

minusy
    -wydluza? podkreca? pogrubia? wolne zarty!
    szczoteczka jest tragiczna. mialam wrazenie ze uzywam tuszu z bazaru za 4 zł.
    -pomalowanie rzes tym CZYMS to wielka sztuka.

zdecydowanie nie polecam...

Używam tego produktu od: nie pamietam
    Ilość zużytych opakowań: jedno napoczete i wyrzucone

Chcesz pochwalić MamaUlki za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic rewelacyjnego...
  • Kupiłam przy okazji innych zakupów na allegro i dzięki bogu że w bardzo atrakcyjnej cenie bo inaczej byłby strasznie...Generalnie nic rewelacyjnego, jak na tą markę spodziewałabym się czegoś lepszego a tu rozczarowanie...zużyłam do końca jedno opakowanie ale ponownie nie zakupię.

Chcesz pochwalić cenedra18 za czytelną i pomocną recenzję?
  • rozczarowujący
  • Jeden z gorszych jakie miałam okazję przetestwać, co mnie zdziwiło bo jak dotąd tusze bourjois sprawowały sie na moich rzęsach zupełnie przyzwoicie.
    Tusz owszem pogrubia rzęsy robiąc z nich zlepione proste druty ;/ Zawsze nakładam 2 warstwy co przy tym tuszu jest wybitnie trudne i wymaga późniejszego rozczesywania inną szczoteczką. Czasami udawało mi się doprowadzić rzęsy do przyzwoitego stanu ale za takie pieniądze spodziewałam sie kosmetyku z którym nie będę musiała tak sie cackać. Nie polecam

Używam tego produktu od: 2 lata chyba u mnie leży
    Ilość zużytych opakowań: 1 zaczęte

Chcesz pochwalić tulipunka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niczym sie nie wyroznia.
  • Kupilam go dawno i przestalam uzywac kilka mies. temu. Gdy przeczytalam opis produktu bylam w szoku bo ten tusz daje bardzo naturalny efekt dlatego ma tak malo gwiazdek. Tusz czesto odbijal mi sie na powiekach, dawal bardzo naturalne wykonczenie, lekko wydluzal rzesy, nie sklejal ich. Mam wersje wodoodporna i opakowanie sie lekko rozni(jest zwezone u dolu podobnie jak przy zakretce). Wedlug mnie za drogi.

Używam tego produktu od:roku?

Chcesz pochwalić wiola05111991 za czytelną i pomocną recenzję?
  • okropnosc
  • Mam kolor niebieski.
    Tusz nie daje efektu o jakim mowa w opisie.
    Po nalozeniu jednej warstwy ledwo go widac.
    Po nalozeniue drugiej - moje rzesy wygladaja jak druty.
    Szczotka nienajgorsza ale tusz szybko wysycha, nalozenie drugiej warstwy jest ryzykowne bo tusz po prostu kulkuje pierwsza warstwe przy probie ponownej aplikacji. Rzesy sa suche i nieprzyjemne w dotyku.
    Nie polecam, strata pieniedzy.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: jedno i wiecej nie bedzie

Chcesz pochwalić laineyee za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 36 raz(y)
  • geniusz nr2
  • Nastepca volume glamour. Tak samo dobry ale z inna szczoteczka(bardziej rzadka). Bardzo lubilam ten tusz(nie wiem czy jeszcze jest w sprzedazy?). Od glamoura moge go odroznic na minus tylko opakowaniem ktorego nie dalo sie ani postawic ani wrzucic do jakiegos pojemnika pionowo i szczoteczka.

Mialam wersje z odzywka. W nakretce bylo miejsce na doczepienie odzywki badz tuszu brokatowego, mozna bylo robic fajne zestawy.

Używam tego produktu od: okolo roku

Chcesz pochwalić Tyris za czytelną i pomocną recenzję?
  • za tą cenę to świetny
  • tusz ten jest do wyboru w duzej gamie kolorystycznej co mnie niezmiernie cieszy bo nie zawsze lubie miec tylko czarne rzęsy jakieś nudno mi się to wydaje, ale do rzeczy, tusz dobrze się rozprowadzał, nie rozmazywał, nie wykruszał, dośc wydajny- zdecydowanie ponad przepisowe 3 miesiące- ładne poręczne opakowanie i dobra szczoteczka, ja nie jestem fanką tych nowych miękkich silikonowych, dla mnie naprawdę dobry, lepszy od lancoma hypnose a jednak zasadniczo tani)

Używam tego produktu od:2 lata

Chcesz pochwalić jovovicz za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie jest zly
  • Wlasciwie nie mam za bardzo o co sie przyczepic w przypadku tego tuszu. Normalnie uzywam BOrghese, ale teraz pustki w kasie, wiec siegnelam po zapasy Tusz daje naturalny efekt, zadneego efektu pump up, nie skleja rzes, nie osypuje sie. Rzesy po nim nie wypadaja jak w przypadku EL. Nie daje jednak spektakularnego efektu, po prostu normalny tusz na dzien.

Nie kupie raczej, bo moim bezsprzecznym faworytem jest Borghese, ale wiem, ze w razie co mozna do niego wrocic.

Używam tego produktu od:kilka dni
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Chcesz pochwalić USagent za czytelną i pomocną recenzję?
  • efekt pump
  • Używałam ten tusz naprawdę parę lat temu i muszę przyznać, że byłam nim zachwycona, bo pięknie unosił moje krótkie rzęsy jednocześnie je podkręcając. Zastanawiam się czemu przestałam go kupować, ale to chyba zbyt wysoka cena jak na wtedy.

Myślę, że do niego jeszcze wrócę, bo nie sklejał rzęs i potrafił je pogrubić, zagęścić. Jak na tusz, który robi wszystko, był rewelacyjny. A i rewelacyjny efekt teatralny bez kruszenia i plam. Podobnie jak Talons tej samej firmy.

Używam tego produktu od:w liceum
    Ilość zużytych opakowań: 1 czarny

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić paradiso perduto za czytelną i pomocną recenzję?
  • straszny!
  • Kupiłam ten tusz pod wpływem chwili , żałuję,że przedtem nie przeczytałam recenzji Wizażanek i cóż pieniądze wywalone w błoto, ale do rzeczy.
    Wady:
    - po nałożeniu jednej warstwy nie ma efektu..żadnego!
    - po nałożeniu dwóch warstw tusz okropnie skleja rzęsy i bardzo je wysusza
    - pomalowane rzęsy są sztywne i wyglądają sztucznie
    - chociaż jest niewodoodporny trudno go zmyć.
    Zaletą jest to,że tusz nie osypuje się i jest dość trwały. Nie dotrwałam do końca opakowania, bo rzęsy zaczęły mi się łamać i wypadać brrr!

Używam tego produktu od: 2 tyg
    Ilość zużytych opakowań: 1 (nie całe)

Chcesz pochwalić karolinkamalinka za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 446 raz(y)
  • gigantyczne rozczarowanie
  • miałam go bardzo dawno temu, chwilę po tym, jak wypuścili go na rynek.

Generalnie był to czas, kiedy 50zł za tusz wydawało mi się majątkiem (liceum ), ale po tych wszystkich reklamach itd stwierdziłam, że ten jeden raz kupię jakiś extra tusz, bo na pewno efekt będzie niesamowity.

Kupiłam, w porzadnym sklepie, zafoliowane opakowanie.. A w domu? Porażka. Efekt żaden. ŻADEN! Ani nie pogrubiał, ani nie wydłuzał, no, może kolor miał ładny. Nigdy aż tak nie żałowałam wydanych pieniędzy. Rzęsy, niezależnie od nałożonych warst, wyglądały jakby po muśnięciu odżywką. Miał straszną szczoteczkę. 2 gwiazdki za ładne opakowanie i za to, ze nie sklejał, ale kusi mnie, żeby postawić *.

Oddałam tusz mamie, leżał u niej nieużywany chyba 1.5 roku, bo też jej się nie spodobał. Istny bubel, tusze za 15zł były 100x lepsze. Ten jest dobry dla dziewczyn, które robią makijaż "nic" - tak zwany naturalny - spedzasz 45min przed lusterkiem, żeby wyglądać tak, jakbyś makijażu wcale nie miała. Pump up the volume świetnie się w tej roli sprawdzi.

To było moje pierwsze zetknięcie z tą firmą i nie wiem, czy się przełamię do innych kosmetykow. Tak mnie zraził ten tusz, że omijam Bourjois szerokim łukiem..Używam tego produktu od: dawno temu
    Ilość zużytych opakowań: 1 zakupowa pomyłka

Chcesz pochwalić v-x-n za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Mam bardzo krotkie,slabe rzesy, a po pomalowaniu tym tuszem moi znajomi zauwazyli ze mam rzesy i to takie dlugie.

1.Unosi
    2.wydluza
    3.pogrubia
    4.lekko podkreca

Używam tego produktu od: miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: 1/8

Chcesz pochwalić julcia_89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zatkało mnie.
  • Z baaardzo szerokiej gamy tuszy, które testowałam, ten jest ZDECYDOWANIE NAJGORSZY.

Zatkało mnie z prostej przyczyny - nie rozumiem, jak toto przeszło testy w dobrej przecież firmie Bourjois przed wypuszczeniem na rynek.

Nie robi absolutnie NIC, poza wysmarowaniem powiek z racji paskudnej szczotki i osypywaniem się chwilę po nałożeniu.

Tyle dobrze, że kupiłam go po dużej obniżce w likwidującej się drogerii, więc nie tłukę głową w ścianę z racji zmarnowanych pieniędzy.

Używam tego produktu od: już go nie użyję

Chcesz pochwalić dociekliwy wredniak za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 4 raz(y)
  • przeciętniak
  • Bardzo przeciętny tusz do rzęs. Ma swoje zalety: nie kruszy się, nie rozmazuje, nie odbija na powiece. Jest wydajny.
    Ale efekt daje bardzo naturalny. Nie zauważyłam, żeby wydłużał czy podkręcał. Może trochę pogrubia. Ma niewygodną szczoteczkę, która źle rozdziela rzęsy.

Używam tego produktu od: 4 miesiecy

Chcesz pochwalić Ami za czytelną i pomocną recenzję?
  • jesli on pogrubia...
  • mialam wczesniej Volume Glamour i myslalam, ze ten bedzie jeszcze lepszy (bo wydluzy!). ale guzik.

nie pogrubia (nic a nic), nie wydluza (nic a nic). o podrecenie sie nie czepiam, bo mam krotkie sztywne rzesy.

za taka cene mozna by sie spodziewac chocby przyzwitego efektu. a tu? mocno przecietny efekt przy niewiadomo jakich obietnicach.

niech nazwa go: do codziennego subtelnego makijazu i juz sie nie czepiam.

Używam tego produktu od: juz nie uzywam

Chcesz pochwalić annan_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • rozczarowanie
  • że też Bourjois (jedna z moich ulubionych marek) wyprodukowało taki badziew... Kupiłam go przez pomyłkę, chciałam wziąc Talons Aiguilles ale nie popatrzyłam na napis na opakowaniu (a w kształcie jest ono identyczne) i dopiero w domu puknęłam się w czoło. Drugi raz miałam ochotę to zrobić jak pomalowałam nim rzęsy; przede wszystkim ta szczoteczka - wygląda jak mini wiertło! tusz rozprowadza się "tak se", coś tam pogrubi ale żadnych efektów spektakularnych godnych tej firmy nie zauważyłam. Do tego szybko wysycha w opakowaniu.
    Żenada :/ nigdy więcej.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy temu
    Ilość zużytych opakowań: trochę jednego

Chcesz pochwalić gamze za czytelną i pomocną recenzję?
  • żadna rewelacja
  • Tusz delikatnie podkreśla rzęsy. Aby uzyskać mocniejszy efekt trzeba nałożyć kilka warstw. Nie skleja rzęs, za co mu się należy duży plus. Nie kupię go po raz kolejny, bo zbyt dużo wysiłku potrzeba, by go zmyć. Wiem, że jest to oznaka dużej trwałości, ale jeśli przy demakijażu ma mi za każdym razem wypadać po kilka rzęsek z każdego oka, to wolę już łatwiej ścieralny kosmetyk, ale i bezpieczniejszy dla delikatnych włosków.

Używam tego produktu od:1 roku
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Chcesz pochwalić Aania1234 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Kupiłam, wypróbowałam i uważam ,że jest dobry lekko pogrubia i wydłuża rzęsy, cudów nie oczekiwałam bo jeszcze zdrowy rozsądek mam i wiem ze trzeb ato traktowac z przymrużeniem oka, ogolni jest dobry mam dwa opakowania i narazie zmieniac nie zamierzam polecam

Używam tego produktu od:2 tyg
    Ilość zużytych opakowań: 1 zaczęte

Chcesz pochwalić Julia91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ja go będę bronić!
  • Jedyny problem tego tuszu to jego nieszczęsna nazwa....
    Spodziewasz się wszystkiego na raz a tu lipa,bo rzeczywiście tusz ani zbytnio nie pogrubia,ani nie wydłuża z tym podkręcaniem też dobrze nie jest. Myślicie, że gorzej być już nie może...

Dla mie to najlepszy Nie- pogrubiająco-nie wydłużający tusz na świecie:
    - dosyć rzadki, dobrze się rozprowadza,nie robi grudek,
    - można pomalować rzęsy od samej nasady,
    - delikatnie nabłyszcza i napewno poprawia wygląd rzęs
    - nie skleja ,nie spływa i generalnie jest superUżywam tego produktu od: 2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić LouLou25 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jestem zadowolona
  • Zdecydowanie podkreśla rzęsy, pogrubia je i wydłuża. Jestem zadowolona. Nie skleja rzęs, wydajny mimo, że go sobie nie żałuję Sama mam krótkie i niezbyt gęste rzęsy, a po umalowaniu ich tym tuszem nabierają nowego wyrazu.

Używam tego produktu od:roku

Chcesz pochwalić agniesiaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moze byc
  • Produkt niezly, zakupilam jakis czas temu az 3 tusze, uzywam 3ci, gdyz minusem jest malo wydajny, no ale moze dlatego, ze uzywam codziennie, nawet po 2-3 razy.
    Dobrze podkresla rzesy, lekko sie kruszy, nie podraznia. Zakupilam w dobrej cenie, wiec nie narzekam
    Ale tusze loreala sa rownie dobre.

Używam tego produktu od: pol roku

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić anrylka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Porażka!!
  • Skusiłam się na niego z powodu polecenia mi go przez znajomą, niesamowicie go zachwalała.No to kupiłam!!!Znaczy- wyrzuciłam pieniądze "w błoto"!! Zakupiłam tusz czarny i się wielce rozczarowałam. Dla wiadomości wizażystek: mam rzęściska duże, długie, gęste, ale niezbyt grube.No i miał być tuszyk VOLUME!!Dobre sobie.Szczoteczka do kitu, za rzadka,bardzo daleko od siebie ma umieszczone włoski, w ogóle nie nabiera tuszu, zapach nie do zniesienia, a umalowane nim rzęsy i to kilkakrotnie nie dają żadnego efektu. Trzeba się nieźle natuszować żeby w ogóle był na rzęsach.Osobiście dla mnie porażka, ze wszystkich jakie kiedykolwiek miałam!!A przyznam, że jestem niezłą kolekcjonerką tuszy wszelakich!!Zatem jeśli oczekujemy efektu volume - zapomnijmy!!Serdecznie nikomu nie polecam.Totalny niewypał Bourjois!!!Brrrrrrrr!!!

Używam tego produktu od:2,5 tygodnia i nigdy więcej
    Ilość zużytych opakowań:niecałe jedno

Chcesz pochwalić Basia135 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Katastrofa
  • Porażka na całej linii-używam zawsze tuszy tej firmy, są rewelacyjne ale ten jest całkowitą katastrofą!!Skleja rzesy na maksa, źle się nakłada-owszem wydłuża i pogrubia ale kosztem na maksa posklejanych rzęsŻenada i wielka niedbalość ze strony firmy-zawiodłam się.

Używam tego produktu od:2 miesiecy

Chcesz pochwalić Indian Summer za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ani PUMP UP ani VOLUME !!
  • Dostałam ten tusz w spadku po koleżnce i jest to zdecydowanie najgorszy tusz , z jakim się spotkałam.Użyłam go ze3 razy i stwierdziłam, że po co się denerwować Nie wiem ,co to ma być za żart z tą szczoteczką- istna kpina ! Nie wiem,czy w ogóle ktoś jest w stanie się nią porządnie umalować.Największa pomyłka tej firmy.Szkoda czasu na recenzję ,żadnego podrubienia ,podkręcenia ,wydłużenia .Wielka pomyłka .Nie polecam NIKOMU!!!

Używam tego produktu od:1roku

Chcesz pochwalić *iseena* za czytelną i pomocną recenzję?