Vichy, Teint Ideal, Fluid rozświetlający do skóry normalnej i mieszanej

Powiększ Vichy, Teint Ideal, Fluid rozświetlający do skóry normalnej i mieszanej

Zgłoszony przez ulinkaaa

Podkład rozświetlający, który wydobywa idealny koloryt skóry oraz poprawia jakość skóry. Lekka i nietłusta konsystencja fluidu przeznaczona do skóry normalnej i mieszanej. Łatwa aplikacja opuszkami palców lub za pomocą pędzla do makijażu.
Ujednolica koloryt skóry i koryguje jej wygląd. Zapewnia naturalny efekt i trwałość do 12 h. Technologia Płynnego światła oraz kompleks korygujący.
Kompleks korygujący , aby dzień po dniu poprawiać jakość skóry, zawiera witaminę C i E oraz składnik witalizujący dla skóry ujednoliconej, zdrowszej i lepiej chronionej przed czynnikami zewnętrznymi.
Lekka konsystencja fluidu idealna dla skóry normalnej i mieszanej.

• Jedna gwiazdka za dobre nawilżenie...
  • Ten podkład niestety ma prawie same wady, więc łatwiej byłoby wymienić zaletę - bardzo dobrze nawiża i ja jako posiadaczka cery mieszanej ze skłonnością do odwodnienia i przesuszenia mogę to [potwierdzić. Dzięki temu nie zbiera się w zmarszczkach.

A teraz minusy:
    -kolory- za ciemne i to zdecydowanie! Totalne pomarańcze...
    - krycie ŻADNE, no naprawdę, zupełnie jak słaby krem BB
    - cena zupełnie nieadekwatna do jakości.

Lepiej byłoby gdyby nie miał koloru, wtedy przynajmniej mógłby być poprostu kremem nawilżającym i tyle.

Używam tego produktu od: używałam pół roku temu przez miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: ok 1/3 jednego

Chcesz pochwalić Atenya za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo fajny
  • Muszę przyznać , że firma Vichy nie jest moją ulubioną, ale podkłady mnie zadowalają. Jak tylko pokazał się w sklepach nowy podkład tient ideal pobiegłam do apteki po próbkę , a później po opakowanie pełnowymiarowe.
    Bardzo fajny fluid, jest tak jak opisuje producent.
    Nie jest to kosmetyk silnie kryjący, delikatnie wyrównuje koloryt skóry, ale pryszczy i blizn nie ukryje (od tego jest Dermablend i korektory). Ładnie rozświetla dając satynowe, lekko "wilgotne" wykończenie, bez żadnych drobinek.
    Zdaje sobie sprawę , że nie każdy lubi taki efekt, jednak dla mnie jest ok. wolę to niż pudrową maskę i płaski mat.
    Używam koloru moyen, stosuję z bazą benefit porefrssional i przypudrowuje transparentnym fixerem (przedłuża trwalość makijażu) . Radzę pomyśleć o bazie pod makijaż szczególnie przy tym podkladzie , bo mimo , że jest przeznaczony do skóry mieszanej NIE JEST podkładem o właściwościach matujących tylko rozświetlających. Nie zauważyłam żeby ciemniał.Na plus ładny flakonik, na minus alkoholowy zapach.
    Podsumowując jest to fajny podkład, kiedy go używam słyszę komplementy od koleżanek , że wyglądam na wypoczetą i świeżą. Raczej nie nadaje się do skóry bardzo problemowej, ale ja na szczęście mam to już za sobą.
    Lekki podkład , naturalne satynowe wykończenie. Polubiłam go , ale mam kilka innych które bardzo lubie i wciąż testuję więc nie wiem czy kupię ponownie.

Używam tego produktu od: 4 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie, zużyte w połowie

Chcesz pochwalić nrussell za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kocham, ale te kolory...
  • Kosmetyk bardzo dobry: pięknie rozświetla cerę, dodając jej takiego zdrowego efektu "glow". Kryje średnio, nie jest zbyt długotrwały ale zastosowany z pudrem sypkim wytrzymuje długo na skórze. Nie roluje się, nie wałkuje, nie tworzy plam, nie zapycha. Naprawdę używałabym go z wielką przyjemnością...Właśnie, używałabym gdyby nie te kolory. To jest dramat! Zdecydowanie nie dla karnacji Polek. Ja kupiłam odcień 25..Fakt to moja wina że kupiłam za ciemny podkład, ale póxniej sprawdzałam 20, nie było wiele lepiej. Wsyztskie są jakby ..pomarańczowe. Na mojej bladej skórze o różowym kolorycie wygląd to po prostu nienaturalnie. Za to odejmuję 2 gwiazdki

Używam tego produktu od: 1 mies
    Ilość zużytych opakowań: kilkanaście użyć

Chcesz pochwalić Seniorita220586 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny
  • Tym podkładem zastąpiłam Lancome Teint Miracle i uważam, że są praktycznie tak samo fajne z tym, że Vichy jest o jakieś 80-90 zł tańszy To dokładnie ten sam koncern

Twarz nie jest błyszcząca. Efekt rozświetlenia bardzo subtelny. Podkład kryje słabo więc albo można go łączyć z innym lepiej kryjącym albo z przeznaczeniem dla skór bez skazy.

Używam tego produktu od: rok

Chcesz pochwalić Anielqa29 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 57 raz(y)
  • Ograłam go
  • Vichy ideal teint to podkład, którywszedł mi na abmicję i to dosłownie!

Ja miakijażystka, która zajmuje się tym wiele lat miałam problem z utrzymaniem tego dziwnego podkładu na twarzy. Wkurzało mnie to, a że miałam aż 3 próbki z apteki to postanowiłam znaleźć na niego taki sposób, żeby chociaż te 7-8 godzin przetrwał na twarzy.

Udało się. Jednak to nie zmiania faktu, że nałożony na zwykły krem i przypudrowany Ideal teint kompletnie mi nie leży. Po zaaplikowaniu na twrz świecę się bardziej niż samym kremie

mój zestaw na ten podkład.
    idealnie zadbana skóra
    baza Porefessional Benefit nałożona w tym przypadku na całą twarz
    podkład wklepany nie palcami, nie pędzlem a gąbeczką daje najlepszy efekt (mam aktualnie tę z realtehniques i jest świetna)
    przypudrowanie i zafixowanie pudrem białym z Make uf forever HD.

w trkcie dnia - bibułki matujące i poprawienie jesszcze raz MUFE HD.

po tym całym rytuale podkład:
    - nie ściemniał aż tak kiedy nakładałam go na zwykły krem.
    - utrzymał się na twarzy w stanie do zaakceptowania przez 8 godzin
    - kilka osób mi powiedziało, że moja twarz wygląda na zdrową i rozświetloną.

Oczywiście nie mam czasu się tak bawić, nie cierpię w nim tego, że ciemnieje i ogólnie jest taki bez polotu

natomiast mam satysfakcję, że ograłam go na tyle, że dałam rade wytrzymać z nim cały dzień w pracy

nie kupię pełnowymiarowego opakowania ale zabawa była ciekawa.

w moim odczuciu dwie gwiazdki.
    Używam tego produktu od: kilka razy

Ilość zużytych opakowań: próbki kolor 25

Chcesz pochwalić elyon za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny!
  • Najlepszy fluid jaki miałam od lat! Lekki, nie obciąża skóry, nie zatyka porów, ładnie rozprowadza się na buzi i daje bardzo naturalny efekt. Delikatnie rozświetla, ładnie wyrównuje koloryt, wygładza. Konsystencja lekka, dosyć rzadka, dzięki czemu fluid jest bardzo wydajny. Wygodne opakowanie z precyzyjnym dozownikiem. Dla mnie fluid jest bez zarzutu. Jeśli ktoś szuka produktu niezbyt kryjącego, delikatnego, nie robiącego na twarzy maski to z pewnością nie będzie zawiedziony.

Chcesz pochwalić kickong za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy jaki miałam
  • Miałam wiele podkładów,fluidów,jednak każdy z nich oprócz tuszowania drobnych niedoskonałości dokładnie podkreślał każdy por na mojej skorze,nawet taki który był niewidoczny "gołym "okiem.Udało mi się raz otrzymac próbke tego fluidu i postanowilam kupić duze opakowanie.Po około miesiącu uzytkowania moge stwierdzić,że jest to najlepszy fluid jaki miałam do tej pory.Jest lekki,delikatny,bezzapachowy(co mi bardzo odpowiada)super się rozprowadza,pięknie rozswietla moją cerę,maskuje drobne niedoskonałości,utrzymuje się na skorze do około 8 h.Mam 40 lati jesztem właścicielką skóry mieszanej ze skłonnością do suchej i po nałożeniu tego fluidu buzia wydaje się być młodzieńcza,rozpromieniona,tak jakby dodawał życia mojej skorze.Ja jestem nim zachwycona.Nie można wymagać od niego zmatowienia skóry gdyż jest to podkład rozświetlający i taką tez role spelnia.Ja buzie obsypuje delikatnie pudrem w kamieniu.Z pewnością delikatnie nawilża,gdyż po całym dniu jak go zmywam z buzi moja skóra jest tak jakbym miala nałożony lekki krem na dzien.Na koniec dodam tylko,że mam najjaśniejszy kolor,gdyż o ton ciemniejszy nie jest już tak fajny,bo zbyt pomarańczowy,a zbyt ciemny odcień przy nakładaniu okropnie się smurzy.Jest to jedyny podkład który nie tworzy na buzi maski,jest niewidoczny gołym okiem,a równocześnie spełnia swoą role.Przed nakładaniem go używam kremu na dzień z serii AA.

Chcesz pochwalić netulek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wielka ujma dla Vichy!:-(
  • Podkład i puder dostałam w prezencie. Sama nie kupuję tak drogich kosmetyków bez ich wcześniejszego przetestowania. Nigdy nawet nie próbowałam patrzeć na niego przychylniejszym okiem tylko dlatego, że to nie ja za niego zapłaciłam- jest jaki jest i to, że został mi ofiarowany nie ma żadnego znaczenia.

Z marką Vichy styczność miałam oczywiście od dawna, dzięki kremom i innym produktom do pielęgnacji twarzy i ciała, które miałam okazję używać. Zużyłam kilka opakowań Dermablendu, miałam również puder z tej serii, oraz inne podkłady z innych linii np. Aera Teint.

Tego podkładu działaniem, tym jak prezentuje się na twarzy nie da się porównać z żadnym innym podkładem tej firmy- pewnie dlatego, że żaden nie jest tak fatalny.

*OPAKOWANIE: eleganckie, w kolorze złota, ale szklane, łatwo może wypaść z dłoni. Szklane, z pompką, więc o wydobywaniu resztek za pomocą rozcięcia tuby możemy zapomnieć. Jako, że podkład jest płynny korek jest wiecznie zabrudzony. Tak czy siak jest ładne i zdobi kosmetyczkę, ale najlepiej, żeby jej nigdy nie opuszczał:-D

*ODCIENIE: mimo że Vichy pod tym względem nie szaleje, bo tych odcieni jest zawsze za mało, to ja praktycznie zawsze znajdę coś dla siebie. Z serii Dermablendu miałam odcień 25, który idealnie wpasował się w naturalny koloryt mojej cery, to w tym przypadku również odcień 25- Moyen, jest dla mnie idealny. Nie odznacza się od szyi, faktycznie odrobinę ciemnieje- jak zauważyły inne wizażanki, ale w moim przypadku i tak wtapia się w cerę.

*ROZŚWIETLENIE: o tym trzeba wspomnieć, bo to podobno podkład rozświetlający. Otóż ten podkład nie rozświetla, nie posiada żadnych nawet najmniej widocznych drobinek rozświetlających twarz, nadających jej blasku. Chyba to okropne błyszczenie cery jest jej rozświetleniem

*TYP CERY: podkład nie nadaje się do cery suchej, bo podkreśli każdą nawet najmniejszą suchą skórkę, o której nawet nie miałam pojęcia, nie nawilży skóry w partiach, które tego wymagają, a podkład do cery mieszanej powinien to robić; nie nada się do cery tłustej, bo wzmaga jej błyszczenie, produkcję sebum; do cery mieszanej, a nawet normalnej tym bardziej się nie nada. Nie nada się do żadnej, nawet bezproblemowej cery, bo nawet panie o takiej cerze skutecznie wyprowadzi z równowagi!

*EFEKTY: tutaj można się rozpisywać do woli, ponieważ podkład posiada wszystkie te cechy, jakich podkład z renomowanej i polecanej firmy nie powinien posiadać.
    - nie matuje. Jako, że jest przeznaczony do cery mieszanej, w partiach, w których skóra się przetłuszcza powinien ją matowić, ale gdzie tam, już minutę po nałożeniu twarz świeci się jak neon i to chyba to "cudowne" rozświetlenie daje o sobie znać.
    - nie kryje. Pal licho, że to nie Dermablend i, że nie posiada takich właściwości, ale jak producent obiecuje choć średnie krycie, to delikatnie powinien pokryć twarz, ukryć drobne niedoskonałości! Nie kryje, nie pokrywa, nawet nie spełnia funkcji kremu koloryzującego. Czy go mam, czy go nie mam efekt jest taki sam
    - masakrycznie podkreśla suche skórki, których wcześniej nawet nie widziałam- Dzięki Ci Vichy, że teraz wiem, o które partie twarzy powinnam szczególnie zadbać, bardziej je nawilżyć.
    - tworzy maskę. Dziwne, że podkład nie kryje, a po kilku godzinach skóra już tak się świeci, że nawet podkład, który z założenie nie powinien być widoczny, tworzy maskę i to nawet całkiem konkretną.

*KONSYSTENCJA: miałam chyba wszystkie dostępne na rynku formy podkładu, miałam musy, na które trzeba uważać, bo lubią wysuszać, miałam podkłady bardzo ciężkie, mocno kryjące, ale miałam też takie jak ten, które po prostu wypływają z opakowania. Ten na szczęście nie tyle co wycieka z opakowania, bo nie jest w formie tuby, ale po palcach spływa i ciężko go nałożyć.

*CENA: przerażająca, jak na produkt o takim działaniu.

*PODSUMOWANIE:
    Rozpisałam się nad tym szitem, straciłam swój cenny czas, ale może dzięki temu choć trochę ostrzegę przed zakupem.
    Te pół gwiazdki, które jestem zmuszona dać, daję tylko za ładne opakowanie.
    Z reguły kosmetyki, z których nie jestem do końca zadowolona albo sprzedaję, albo oddaję siostrze lub koleżankom, które wiem, że go zużyją. Tego podkładu ani nie oddam, ani nie sprzedam, bo nikomu tak źle nie życzę.

Używam tego produktu od: kilka tyg./ kilka razy użyty

Recenzja otrzymała 3 pochwał. Chcesz pochwalić katis 24 za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajny, lekki podkład
  • kupiłam szukając następcy aera teint i nie zawiodłam się.
    podkład jest lekki, ma płynną konsystencję, łatwo się rozprowadza,wydajny.
    wybrałam wersję dla cery normalnej/mieszanej, chociaż moja ma tendencję do lekkiego przesuszania się, ale znając produkty vichy nie wierzę w ich matującą moc
    w chłodniejsze dni mogę spokojnie uzywać go bez pudru, w upały delikatnie matuję.
    podkład utrzymuje się ok. 5-6 godzin bez poprawek, choć zgodzę się, że w przypadku cery mieszanej efekt może być gorszy. jak dla mnie to podkład co najwyżej dla skóry normalnej.
    ślicznie stapia sie ze skórą, nie pozostawia smug, nie ciemnieje.
    kryje przyzwoicie, wyrównuje koloryt twarzy, nadaje lekko satynowy połysk.
    jedną gwiazdke odejmuję za nieco chemiczny zapach i wybór odcieni.
    ja mam najjaśnieszy nr 15 i wrażenie, że jest odrobinkę za ciemny. porcelankom zdecydowanie odradzam. dostałam też próbkę odcienia 25 (jak dla mnie jest po prostu ciemnopomarańczowy. nawet chyba nie dla "solarek", a dla wielbicielek opalania natryskowego.. ) oraz 35 (różowy, intensywny.. nie wiem dla kogo. dla świeżo poparzonych słońcem..?)
    trudno mi nawet wyobrazić sobie 45.. dlatego polecam przetestowac próbki, zanim zdecyduje się na pełnowymiarowe opakowanie.

podsumowując- aera teint lepiej mi pasował, choćby ze wzgledu na kolor, ale z braku laku- jest ok.
    raczej kupię kolejne opakowanie, generalnie porządny produkt wart swojej ceny.Używam tego produktu od: około miesiącaIlość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Chcesz pochwalić alpenlove za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bubel z bazaru pod przykrywką
  • Ach, tak lubię szczegółowo się rozpisywać, ale ten produkt zwyczajnie mnie zdenerwował. Tak zdenerwował, że najchętniej ujęłabym recenzję w dwóch słowach ALKOHOLOWA POMARAŃCZA .

Ciemnieje, odcień 25 jest obrzydliwie pomarańczowy, obrzydliwie, jakimś cudem stapia się z czasem i traci na intensywności, ale szyje trzeba rozcierać z kremem nawilżającym.

Zapach! E, zazwyczaj nad tym się nie rozczulam, ale ten jest również obrzydliwy, toć sam alkohol! Alkohol Denat na 3 miejscu w składzie...

Efekt? jakikolwiek rimmel czy avon dał by lepszy, nie wspominając już o podkładach w cenie tego ''cudeńka''. Nosz dobrze, że smug nie robi, bo to by była jakaś kpina. Cera wygląda na pozapychaną i tak też się czuje po wieczornym demakijażu.

Kochane, ja się boję to na twarz nakładać, jako gówniara używałam lepszych produktów. Wam również nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: 7 próbek 1ml

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić emiltik za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij