Vichy, Teint Ideal, Fluid rozświetlający do skóry normalnej i mieszanej

Powiększ Vichy, Teint Ideal, Fluid rozświetlający do skóry normalnej i mieszanej

Zgłoszony przez ulinkaaa

Podkład rozświetlający, który wydobywa idealny koloryt skóry oraz poprawia jakość skóry. Lekka i nietłusta konsystencja fluidu przeznaczona do skóry normalnej i mieszanej. Łatwa aplikacja opuszkami palców lub za pomocą pędzla do makijażu.
Ujednolica koloryt skóry i koryguje jej wygląd. Zapewnia naturalny efekt i trwałość do 12 h. Technologia Płynnego światła oraz kompleks korygujący.
Kompleks korygujący , aby dzień po dniu poprawiać jakość skóry, zawiera witaminę C i E oraz składnik witalizujący dla skóry ujednoliconej, zdrowszej i lepiej chronionej przed czynnikami zewnętrznymi.
Lekka konsystencja fluidu idealna dla skóry normalnej i mieszanej.

• Bardzo fajny i lekki
  • Bardzo fajny i lekki fluid.
    Co jest dla mnie najważniejsze to bardzo dobrze kryje. Przy okazji nawilża skórę.
    Jest lekki, i nie zatyka por. Konsystencja lekko płynna, fajnie się rozprowadza na twarzy.
    Póki co najlepszy fluid jaki miałam.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić Kayira za czytelną i pomocną recenzję?
  • produkt z potencjałem, gdyby nie ten kolor.
  • KONSYSTENCJA:
    Podkład jest dosyć lejący, a przy tym lekki.

DZIAŁANIE:
    Generalnie podkład ma krycie słabe, ale z możliwością budowania. Dwie warstwy dają krycie na poziomie dziennym, czyli niedoskonałości są zakryte, ale nie na beton. Mogą nieco prześwitywać, ale generalnie nie są widoczne. Dodatkowo przy tych dwóch warstwach podkład wygląda bardzo, bardzo naturalnie. Z założenia jest to podkład rozświetlający, jednak nie daje mocnego rozświetlenia, a raczej bardzo naturalny blask. Naprawdę efekt, który daje jest tak dobry, że można go zostawić bez utrwalania. Jednak ja zawsze go delikatnie utrwalam. Wykończenie zdrowej skóry jest świetne!

KOLORY:
    I to jest najsłabsza strona tego produktu. Posiadam kolor ivory, któremu do klasycznego ivory bardzo daleko. Kolor jest ciemny z nutami pomarańczy w sobie. Naprawdę warto najpierw sprawdzić w próbce kolor. Wprawdzie mocno wtapia się w skórę i można dostosować go do skóry, nieco poprawić pudrem, ale generalnie kolor jest ciemny, także trzeba uważać.

WYDAJNOŚĆ:
    Produkt jest mega wydajny, ponieważ na pokrycie całej twarzy wystarczy kropla. A na pewno wydajność podnosi opakowanie z dozownikiem.

+podkład aplikowałam gąbką real techniques,
    +co do trwałości - wytrzymuje około 8-9 godzin. Po tym czasie nie wyciera się, ale przestaje już wyglądać świeżo i ładnie. Generalnie polecam go stosować w sytuacjach wymagających 10h nienagannego wyglądu.
    + co do poprawiania jakości skóry ja niestety tego nie zauważyłam, ale ważne, że podkład skórze nie szkodzi - nie podrażnia, nie uczula i nie zapycha.

Jedynym minusem jest kolor, który na pewno nie jest jasny.

Generalnie podkład sprawdzi się jako zwykły podkład na dzień, gdy chcemy przez osiem godzin wyglądać świeżo i nie mieć maski na twarzy.

Używam tego produktu od: 1 luty 2014
    Ilość zużytych opakowań: jedno.

Chcesz pochwalić lifrete za czytelną i pomocną recenzję?
  • Totalna porażka
  • Ten podkład to jakaś tragedia. Same minusy...makabryczne kolory...tragiczne rozprowadzanie- podkład zostawia smugi, nierównomiernie rozprowadza sie na twarzy...skóra sie po nim świeci...mam wrażenie, że podkład natłuszcza a nie nawilża...i dodatkowo na mojej skórze strasznie sie utlenił i pociemniał!! Wyglądałam jakbym miała głowę pożyczoną z innego ciała o bardzo ciemnej karnacji...masakra..Trafił do kosza.
    Podkład nie powinien tak krzywdzić...

Używam tego produktu od: Dwóch tygodni
    Ilość zużytych opakowań: Niecałe jedno

Chcesz pochwalić Catelicious za czytelną i pomocną recenzję?
  • Znowu- "nie" dla Vichy
  • Kolejny podkład (i w ogóle produkt) firmy, który się u mnie nie sprawdził. Miałam ochotę sprawic sobie cos lzejszego do twarzy (zwykle stosuje fluidy cięzsze, kryjace), rozswietlajaco-nawilzajacego, gdyz zauwazyłam, ze moja tłusta skóra zaczyna sie przeobrazac w mieszaną, a chwilami nawet suchą...Niestety, produkt okazał się niewypałem. Prócz własciwosci lekko nawilzajacych, recenzowany, nie posiada zadnych innych. Wygląda po prostu brzydko na twarzy. Nierównomiernie się rozprowadza, tworząc przy tym smugi. Nie mam mu za złe brak własciwosci kryjacych, gdyz on nie do tego stworzony, natomiast podkład nie wyrownuje nawet kolorytu mojej skóry. Na dodatek utrzymuje się na niej kilka godzin po czym złazi z niej i to nierówno, co wyglada mega nieestetycznie.Kolejny minus to gama kolorystyczna...Wszystkie odcienie jakies takie pomaranczowo-bazarowe... Prócz zelu oczyszczajacego firmy, reszta produktów (tych które miałam okazje stosowac) to jakies drogie porazki. Kolejny zawód...i to mega.

Używam tego produktu od: miesiac
    Ilość zużytych opakowań: jedno...

Chcesz pochwalić Nathaliee85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny fluid
  • Bardzo dobry, rozswietlajacy fluid. Długo sie utrzymuje i nadaje skórze pieknego, zdrowego blasku. Wyraznie poprawia stan skóry. Lekki, idealny na wiosne i lato

Używam tego produktu od: 1 roku

Chcesz pochwalić Ayaa88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jedna gwiazdka za dobre nawilżenie...
  • Ten podkład niestety ma prawie same wady, więc łatwiej byłoby wymienić zaletę - bardzo dobrze nawiża i ja jako posiadaczka cery mieszanej ze skłonnością do odwodnienia i przesuszenia mogę to [potwierdzić. Dzięki temu nie zbiera się w zmarszczkach.

A teraz minusy:
    -kolory- za ciemne i to zdecydowanie! Totalne pomarańcze...
    - krycie ŻADNE, no naprawdę, zupełnie jak słaby krem BB
    - cena zupełnie nieadekwatna do jakości.

Lepiej byłoby gdyby nie miał koloru, wtedy przynajmniej mógłby być poprostu kremem nawilżającym i tyle.

Używam tego produktu od: używałam pół roku temu przez miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: ok 1/3 jednego

Chcesz pochwalić Atenya za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo fajny
  • Muszę przyznać , że firma Vichy nie jest moją ulubioną, ale podkłady mnie zadowalają. Jak tylko pokazał się w sklepach nowy podkład tient ideal pobiegłam do apteki po próbkę , a później po opakowanie pełnowymiarowe.
    Bardzo fajny fluid, jest tak jak opisuje producent.
    Nie jest to kosmetyk silnie kryjący, delikatnie wyrównuje koloryt skóry, ale pryszczy i blizn nie ukryje (od tego jest Dermablend i korektory). Ładnie rozświetla dając satynowe, lekko "wilgotne" wykończenie, bez żadnych drobinek.
    Zdaje sobie sprawę , że nie każdy lubi taki efekt, jednak dla mnie jest ok. wolę to niż pudrową maskę i płaski mat.
    Używam koloru moyen, stosuję z bazą benefit porefrssional i przypudrowuje transparentnym fixerem (przedłuża trwalość makijażu) . Radzę pomyśleć o bazie pod makijaż szczególnie przy tym podkladzie , bo mimo , że jest przeznaczony do skóry mieszanej NIE JEST podkładem o właściwościach matujących tylko rozświetlających. Nie zauważyłam żeby ciemniał.Na plus ładny flakonik, na minus alkoholowy zapach.
    Podsumowując jest to fajny podkład, kiedy go używam słyszę komplementy od koleżanek , że wyglądam na wypoczetą i świeżą. Raczej nie nadaje się do skóry bardzo problemowej, ale ja na szczęście mam to już za sobą.
    Lekki podkład , naturalne satynowe wykończenie. Polubiłam go , ale mam kilka innych które bardzo lubie i wciąż testuję więc nie wiem czy kupię ponownie.

Używam tego produktu od: 4 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie, zużyte w połowie

Chcesz pochwalić nrussell za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kocham, ale te kolory...
  • Kosmetyk bardzo dobry: pięknie rozświetla cerę, dodając jej takiego zdrowego efektu "glow". Kryje średnio, nie jest zbyt długotrwały ale zastosowany z pudrem sypkim wytrzymuje długo na skórze. Nie roluje się, nie wałkuje, nie tworzy plam, nie zapycha. Naprawdę używałabym go z wielką przyjemnością...Właśnie, używałabym gdyby nie te kolory. To jest dramat! Zdecydowanie nie dla karnacji Polek. Ja kupiłam odcień 25..Fakt to moja wina że kupiłam za ciemny podkład, ale póxniej sprawdzałam 20, nie było wiele lepiej. Wsyztskie są jakby ..pomarańczowe. Na mojej bladej skórze o różowym kolorycie wygląd to po prostu nienaturalnie. Za to odejmuję 2 gwiazdki

Używam tego produktu od: 1 mies
    Ilość zużytych opakowań: kilkanaście użyć

Chcesz pochwalić Seniorita220586 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny
  • Tym podkładem zastąpiłam Lancome Teint Miracle i uważam, że są praktycznie tak samo fajne z tym, że Vichy jest o jakieś 80-90 zł tańszy To dokładnie ten sam koncern

Twarz nie jest błyszcząca. Efekt rozświetlenia bardzo subtelny. Podkład kryje słabo więc albo można go łączyć z innym lepiej kryjącym albo z przeznaczeniem dla skór bez skazy.

Używam tego produktu od: rok

Chcesz pochwalić Anielqa29 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 68 raz(y)
  • Ograłam go
  • Vichy ideal teint to podkład, którywszedł mi na abmicję i to dosłownie!

Ja miakijażystka, która zajmuje się tym wiele lat miałam problem z utrzymaniem tego dziwnego podkładu na twarzy. Wkurzało mnie to, a że miałam aż 3 próbki z apteki to postanowiłam znaleźć na niego taki sposób, żeby chociaż te 7-8 godzin przetrwał na twarzy.

Udało się. Jednak to nie zmiania faktu, że nałożony na zwykły krem i przypudrowany Ideal teint kompletnie mi nie leży. Po zaaplikowaniu na twrz świecę się bardziej niż samym kremie

mój zestaw na ten podkład.
    idealnie zadbana skóra
    baza Porefessional Benefit nałożona w tym przypadku na całą twarz
    podkład wklepany nie palcami, nie pędzlem a gąbeczką daje najlepszy efekt (mam aktualnie tę z realtehniques i jest świetna)
    przypudrowanie i zafixowanie pudrem białym z Make uf forever HD.

w trkcie dnia - bibułki matujące i poprawienie jesszcze raz MUFE HD.

po tym całym rytuale podkład:
    - nie ściemniał aż tak kiedy nakładałam go na zwykły krem.
    - utrzymał się na twarzy w stanie do zaakceptowania przez 8 godzin
    - kilka osób mi powiedziało, że moja twarz wygląda na zdrową i rozświetloną.

Oczywiście nie mam czasu się tak bawić, nie cierpię w nim tego, że ciemnieje i ogólnie jest taki bez polotu

natomiast mam satysfakcję, że ograłam go na tyle, że dałam rade wytrzymać z nim cały dzień w pracy

nie kupię pełnowymiarowego opakowania ale zabawa była ciekawa.

w moim odczuciu dwie gwiazdki.
    Używam tego produktu od: kilka razy

Ilość zużytych opakowań: próbki kolor 25

Chcesz pochwalić elyon za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij