Vichy, Teint Ideal, Fluid rozświetlający do skóry normalnej i mieszanej

Powiększ Vichy, Teint Ideal, Fluid rozświetlający do skóry normalnej i mieszanej

Zgłoszony przez ulinkaaa

Podkład rozświetlający, który wydobywa idealny koloryt skóry oraz poprawia jakość skóry. Lekka i nietłusta konsystencja fluidu przeznaczona do skóry normalnej i mieszanej. Łatwa aplikacja opuszkami palców lub za pomocą pędzla do makijażu.
Ujednolica koloryt skóry i koryguje jej wygląd. Zapewnia naturalny efekt i trwałość do 12 h. Technologia Płynnego światła oraz kompleks korygujący.
Kompleks korygujący , aby dzień po dniu poprawiać jakość skóry, zawiera witaminę C i E oraz składnik witalizujący dla skóry ujednoliconej, zdrowszej i lepiej chronionej przed czynnikami zewnętrznymi.
Lekka konsystencja fluidu idealna dla skóry normalnej i mieszanej.

Skład: Aqua / Water, Cyclopentasiloxane, Alcohol Denat., Butylene Glycol, Ethylhexyl Methoxycinnamate, PEG-10 Dimethicone, Phenyl Trimethicone, Squalane, BIS-PEG/PPG-14/14 Dimethicone, Sorbitol, Talc, Aluminium Hydroxide, Magnesium Sulfate, Nylon-12, Disodium Stearoyl Glutamate, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside, Maltitol, Lactobacillus Ferment [+/- may contain: Cl 77891 / Titanium Dioxide, Cl 77491, Cl 77492, Cl 77499 / Iron Oxides, Cl 77163 / Bismuth Oxychloride].(10.03.2015)

• Idealny
  • Recenzja na podstawie trzech próbek, ale na pewno zakupię pełnowymiarowy produkt. To mój pierwszy podkład z apteki, dotychczas używałam drogeryjnych, no i teraz wiem, że już do nich nie wrócę. Plusy: wygląda bardzo naturalnie na twarzy, jest średniokryjący, ale mi to wystarcza. Mam cerę mieszaną i efekt matu utrzymuje się ok. 6 godzin, potem trzeba przypudrować lub zdjąć sebum bibułką i znowu jest ok. Daje cudowny efekt na twarzy, skóra jest idealnie gładka, promienna, efekt wow. Mam kolor nr 25, który wydawał mi się za ciemny, ale po rozsmarowaniu świetnie wtopił się i nie odznaczał, choć zakupię kolor 15, bo stosuję też bronzer i potem skóra jest jednak za ciemna. Dla przykładu używam True Match kolor W3 Golden Beige- lubię efekt lekko opalonej skóry. Jest mat i poczucie, że podkład nawilża- naprawdę jestem pod wrażeniem. Dodatkowe plusy, że podkład także pięlęgnuje, nie wchodzi w pory, nie podkreśla niedoskonałości. Nie tworzy zaskórników, a to dla mnie ważne, bo mam z tym problem. Na pewno zakupię pełnowymairowe opakowanie. Minusem cena, ale są promocje i apteki internetowe, w których można go kupić taniej. Żaden podkład tak mnie nie zachwycił, jak on. Zresztą krem Idealia też jest super.

Używam tego produktu od: 5 razy
    Ilość zużytych opakowań: próbki z apteki

Chcesz pochwalić Cytrynka83 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny!
  • Jak dla mnie ten podkład jest idealny. Świetnie rozświetla cerę, nawet po nieprzespanej nocy. Potrafi zdziałać cuda!
    \nCena jest wysoka, ale biorąc pod uwagę jego działanie, zdecydowanie warto zainwstować. Polecam

Chcesz pochwalić natisce za czytelną i pomocną recenzję?
  • jestem na TAK
  • Produkt idealny na codzień. Wyrównuje koloryt skóry i nadaje jej zdrowego blasku i świeżości. Nie podkreśla suchych skórek, mam wrażenie, że wręcz nawilża. Bardzo przypadł mi do gustu. Muszę jeszcze wspomnieć, że próbowałam kilku kremów BB i zdecydowanie wolę ten fluid z Vichy, moim zdaniem odcienie dużo bardziej dopasowane do naszych Europejskich karnacji

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: kilka próbek

Chcesz pochwalić paulina1991p za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super!
  • Lekka formuła, nie tworzy efektu maski.

Moja skóra jest mieszana, podkład daje radę. Nie wysusza. Idealnie dopasowuje się do skóry. Skóra twarzy wygląda naturalnie i promiennie - nie zauważyłam aby po kilku godzinach od nałożenia skóra "świeciła się".

Konsystencja nie jest tłusta, za to lekka. Dzięki temu można bez problemy nałożyć go pędzlem jak i palcami, podczas używania gąbeczki także nie zauważyłam żadnych problemów. Nie waży się, ani nie zatyka porów.

Podkład idealny!

Chcesz pochwalić marieee za czytelną i pomocną recenzję?
  • To jest to, czego szukałam!
  • Skóra po jego użyciu jest rozświetlona, koloryt jednolity, a przy tym wygląda bardzo naturalnie. Nie wysusza skóry, co często zdażało mi się przy innych podkładach. Przy tym wszystkim ma śliczne i wygodne opakowanie. Świetnie się aplikuje i jest wydajny. Mój ideał

Chcesz pochwalić yiodsa za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie rozumiem zachwytów
  • Nie rozumiem zachwytów. Mam cerę mieszaną. Podkład owszem przez pierwsze 3 godziny wygląda na twarzy w miarę dobrze, ale potem po prostu znika a w jego miejsce pojawia się tłusta warstwa jego pozostałości. Próbowałam z różnymi pudrami matującymi i efekt zawsze ten sam. Natomiast razem z pudrem w kamieniu z tej serii to totalna tragedia - świecę się już po 2 godzinach. Nie wiem czy go domęczę czy wyrzucę.

Chcesz pochwalić pattricia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Subtelny dotyk ideału
  • Fluid Teint Ideal od Vichy spełnił absolutnie wszystkie kapryśne zachcianki mojej skóry! To jedyny produkt, który w zachwycający sposób okiełznał jej błysk i niczym najdoskonalszy konik zamienił ją w mat! Zero świecenia, zero nadmiernego sebum, zero tłustych plam na smartfonie! Cóż dodać? Ideał - i kropka.

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić monic90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • IDEALny fluid
  • Jak każde spotkanie z kosmetykami Vichy, także i to przebiegło w bardzo przyjaznej i przyjemnej atmosferze...
    \\nJestem posiadaczką skóry mieszanej, przyozdobionej pierwszymi zmarszczkami i godnymi nastolatki niedoskonałościami, pozbawionej blasku, ziemistej i naznaczonej porami wielkości małych kraterów - Teint Ideal spadł mi jak z nieba, sprawiając, że pomimo iz nie mam 50 twarzy jak książkowy Grey, czuję się dobrze z tą, którą posiadam...czuję się dobrze w swojej skórze!
    \\nPo pierwsze bardzo wygodna i elegancka buteleczka z pompką, odpowiednia konsystencja i przyjemny zapach zachęcają do stosowania. Fluid doskonale się rozprowadza i stapia z cerą, wyrównując koloryt i pozostawiając ją gładką, ujednoliconą i rozświetloną, a do tego nawilżoną, odzywioną i...młodszą!
    \\nTeint Ideal to naprawdę świetny podkład sprawdzający się idealnie na co dzień, poprawiający nie tylko wygląd skóry, ale i jej dobrostan - zachowujący równowagę pomiedzy pięknem, a zdrowiem...Póki co - to mój Podkład Wszech Czasów! Polecam go z całego serca i z uśmiechem na twarzy!
    \\n
    \\n

Chcesz pochwalić qbuntu za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy podkład EVER
  • Podkład spodobał mi się po wykorzystaniu próbki, którą otrzymałam w aptece.

Moim zdaniem jest rewelacyjny!
    Po pierwsze nie wysusza skóry!
    Po drugie idealnie się rozprowadza.
    Dobrze kryje nie powodując maski na twarzy, twarz wygląda naturalnie i promiennie. Fluid idealnie stapia się ze skórą.
    Długo utrzymuje się na twarzy i nie ściąga skóry.
    Co wazne również nie powoduje swiecenia twarzy

Ilość zużytych opakowań: 1 duze

Chcesz pochwalić dorotadorisdoriska za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacyjny-efekt-rozświetlona i zdrowa cera
  • Podkład wywarł na mnie wielkie wrażenie, nigdy nie miałam podkładu , który sprawował by się tak dobrze. Już po pierwszym użyciu wiedziałam ,że nie zamienię go na żaden inny. Używam odcienia 25 Moyen, jest to kolorek z żółto-pomarańczową tonacją.
    Konsystencja produktu jest lekka, nietłusta, płynna - świetnie się rozprowadza na skórze.
    Podkład pięknie rozświetla i dodaję skórze niesamowitego blasku, nie tworzy plam, pozostawia świetne porcelanowe wykończenie. Jest bardzo trwały u mnie bez problemu utrzymuje się 8 godzin, w ciągu dnia nie ciemnieje. Podkład nie tworzy plam ani smug , pięknie stapia się ze skórą. Nie waży się ani nie zbiera się w porach i zmarszczkach, co jest dla mnie bardzo istotne, nie podkreśla także suchych skórek. Krycie podkładu jest dla mnie jak najbardziej wystarczające, świetnie tuszuje drobne niedoskonałości oraz zaczerwienienia.
    Podkład utrwalony jest sypkim pudrem dzięki czemu fajnie matuje twarz. Nie posiada on drobinek rozświetlający, tylko specjalną formułę , która odbija światło dzięki czemu nasza twarz promienieje. W składzie produktu znajdziemy witaminę E i C oraz wodę termalną z Vichy. Podkład posiada także SPF dzięki czemu moja skóra jest idealnie zabezpieczona przed szkodliwymi promieniami. Dodatkowo produkt posiada wygodną pompkę i jest bardzo łatwy w aplikacji. Wad żadnych nie zauważyłam. Zostanę mu wierna po wieki <3

Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Chcesz pochwalić MoniaB11 za czytelną i pomocną recenzję?