Vichy, Teint Ideal, Fluid rozświetlający do skóry normalnej i mieszanej

Powiększ Vichy, Teint Ideal, Fluid rozświetlający do skóry normalnej i mieszanej

Zgłoszony przez ulinkaaa

Podkład rozświetlający, który wydobywa idealny koloryt skóry oraz poprawia jakość skóry. Lekka i nietłusta konsystencja fluidu przeznaczona do skóry normalnej i mieszanej. Łatwa aplikacja opuszkami palców lub za pomocą pędzla do makijażu.
Ujednolica koloryt skóry i koryguje jej wygląd. Zapewnia naturalny efekt i trwałość do 12 h. Technologia Płynnego światła oraz kompleks korygujący.
Kompleks korygujący , aby dzień po dniu poprawiać jakość skóry, zawiera witaminę C i E oraz składnik witalizujący dla skóry ujednoliconej, zdrowszej i lepiej chronionej przed czynnikami zewnętrznymi.
Lekka konsystencja fluidu idealna dla skóry normalnej i mieszanej.

• Chwalona: 50 raz(y)
  • Ograłam go
  • Vichy ideal teint to podkład, którywszedł mi na abmicję i to dosłownie!

Ja miakijażystka, która zajmuje się tym wiele lat miałam problem z utrzymaniem tego dziwnego podkładu na twarzy. Wkurzało mnie to, a że miałam aż 3 próbki z apteki to postanowiłam znaleźć na niego taki sposób, żeby chociaż te 7-8 godzin przetrwał na twarzy.

Udało się. Jednak to nie zmiania faktu, że nałożony na zwykły krem i przypudrowany Ideal teint kompletnie mi nie leży. Po zaaplikowaniu na twrz świecę się bardziej niż samym kremie

mój zestaw na ten podkład.
    idealnie zadbana skóra
    baza Porefessional Benefit nałożona w tym przypadku na całą twarz
    podkład wklepany nie palcami, nie pędzlem a gąbeczką daje najlepszy efekt (mam aktualnie tę z realtehniques i jest świetna)
    przypudrowanie i zafixowanie pudrem białym z Make uf forever HD.

w trkcie dnia - bibułki matujące i poprawienie jesszcze raz MUFE HD.

po tym całym rytuale podkład:
    - nie ściemniał aż tak kiedy nakładałam go na zwykły krem.
    - utrzymał się na twarzy w stanie do zaakceptowania przez 8 godzin
    - kilka osób mi powiedziało, że moja twarz wygląda na zdrową i rozświetloną.

Oczywiście nie mam czasu się tak bawić, nie cierpię w nim tego, że ciemnieje i ogólnie jest taki bez polotu

natomiast mam satysfakcję, że ograłam go na tyle, że dałam rade wytrzymać z nim cały dzień w pracy

nie kupię pełnowymiarowego opakowania ale zabawa była ciekawa.

w moim odczuciu dwie gwiazdki.
    Używam tego produktu od: kilka razy

Ilość zużytych opakowań: próbki kolor 25

Chcesz pochwalić elyon za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny!
  • Najlepszy fluid jaki miałam od lat! Lekki, nie obciąża skóry, nie zatyka porów, ładnie rozprowadza się na buzi i daje bardzo naturalny efekt. Delikatnie rozświetla, ładnie wyrównuje koloryt, wygładza. Konsystencja lekka, dosyć rzadka, dzięki czemu fluid jest bardzo wydajny. Wygodne opakowanie z precyzyjnym dozownikiem. Dla mnie fluid jest bez zarzutu. Jeśli ktoś szuka produktu niezbyt kryjącego, delikatnego, nie robiącego na twarzy maski to z pewnością nie będzie zawiedziony.

Chcesz pochwalić kickong za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy jaki miałam
  • Miałam wiele podkładów,fluidów,jednak każdy z nich oprócz tuszowania drobnych niedoskonałości dokładnie podkreślał każdy por na mojej skorze,nawet taki który był niewidoczny "gołym "okiem.Udało mi się raz otrzymac próbke tego fluidu i postanowilam kupić duze opakowanie.Po około miesiącu uzytkowania moge stwierdzić,że jest to najlepszy fluid jaki miałam do tej pory.Jest lekki,delikatny,bezzapachowy(co mi bardzo odpowiada)super się rozprowadza,pięknie rozswietla moją cerę,maskuje drobne niedoskonałości,utrzymuje się na skorze do około 8 h.Mam 40 lati jesztem właścicielką skóry mieszanej ze skłonnością do suchej i po nałożeniu tego fluidu buzia wydaje się być młodzieńcza,rozpromieniona,tak jakby dodawał życia mojej skorze.Ja jestem nim zachwycona.Nie można wymagać od niego zmatowienia skóry gdyż jest to podkład rozświetlający i taką tez role spelnia.Ja buzie obsypuje delikatnie pudrem w kamieniu.Z pewnością delikatnie nawilża,gdyż po całym dniu jak go zmywam z buzi moja skóra jest tak jakbym miala nałożony lekki krem na dzien.Na koniec dodam tylko,że mam najjaśniejszy kolor,gdyż o ton ciemniejszy nie jest już tak fajny,bo zbyt pomarańczowy,a zbyt ciemny odcień przy nakładaniu okropnie się smurzy.Jest to jedyny podkład który nie tworzy na buzi maski,jest niewidoczny gołym okiem,a równocześnie spełnia swoą role.Przed nakładaniem go używam kremu na dzień z serii AA.

Chcesz pochwalić netulek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wielka ujma dla Vichy!:-(
  • Podkład i puder dostałam w prezencie. Sama nie kupuję tak drogich kosmetyków bez ich wcześniejszego przetestowania. Nigdy nawet nie próbowałam patrzeć na niego przychylniejszym okiem tylko dlatego, że to nie ja za niego zapłaciłam- jest jaki jest i to, że został mi ofiarowany nie ma żadnego znaczenia.

Z marką Vichy styczność miałam oczywiście od dawna, dzięki kremom i innym produktom do pielęgnacji twarzy i ciała, które miałam okazję używać. Zużyłam kilka opakowań Dermablendu, miałam również puder z tej serii, oraz inne podkłady z innych linii np. Aera Teint.

Tego podkładu działaniem, tym jak prezentuje się na twarzy nie da się porównać z żadnym innym podkładem tej firmy- pewnie dlatego, że żaden nie jest tak fatalny.

*OPAKOWANIE: eleganckie, w kolorze złota, ale szklane, łatwo może wypaść z dłoni. Szklane, z pompką, więc o wydobywaniu resztek za pomocą rozcięcia tuby możemy zapomnieć. Jako, że podkład jest płynny korek jest wiecznie zabrudzony. Tak czy siak jest ładne i zdobi kosmetyczkę, ale najlepiej, żeby jej nigdy nie opuszczał:-D

*ODCIENIE: mimo że Vichy pod tym względem nie szaleje, bo tych odcieni jest zawsze za mało, to ja praktycznie zawsze znajdę coś dla siebie. Z serii Dermablendu miałam odcień 25, który idealnie wpasował się w naturalny koloryt mojej cery, to w tym przypadku również odcień 25- Moyen, jest dla mnie idealny. Nie odznacza się od szyi, faktycznie odrobinę ciemnieje- jak zauważyły inne wizażanki, ale w moim przypadku i tak wtapia się w cerę.

*ROZŚWIETLENIE: o tym trzeba wspomnieć, bo to podobno podkład rozświetlający. Otóż ten podkład nie rozświetla, nie posiada żadnych nawet najmniej widocznych drobinek rozświetlających twarz, nadających jej blasku. Chyba to okropne błyszczenie cery jest jej rozświetleniem

*TYP CERY: podkład nie nadaje się do cery suchej, bo podkreśli każdą nawet najmniejszą suchą skórkę, o której nawet nie miałam pojęcia, nie nawilży skóry w partiach, które tego wymagają, a podkład do cery mieszanej powinien to robić; nie nada się do cery tłustej, bo wzmaga jej błyszczenie, produkcję sebum; do cery mieszanej, a nawet normalnej tym bardziej się nie nada. Nie nada się do żadnej, nawet bezproblemowej cery, bo nawet panie o takiej cerze skutecznie wyprowadzi z równowagi!

*EFEKTY: tutaj można się rozpisywać do woli, ponieważ podkład posiada wszystkie te cechy, jakich podkład z renomowanej i polecanej firmy nie powinien posiadać.
    - nie matuje. Jako, że jest przeznaczony do cery mieszanej, w partiach, w których skóra się przetłuszcza powinien ją matowić, ale gdzie tam, już minutę po nałożeniu twarz świeci się jak neon i to chyba to "cudowne" rozświetlenie daje o sobie znać.
    - nie kryje. Pal licho, że to nie Dermablend i, że nie posiada takich właściwości, ale jak producent obiecuje choć średnie krycie, to delikatnie powinien pokryć twarz, ukryć drobne niedoskonałości! Nie kryje, nie pokrywa, nawet nie spełnia funkcji kremu koloryzującego. Czy go mam, czy go nie mam efekt jest taki sam
    - masakrycznie podkreśla suche skórki, których wcześniej nawet nie widziałam- Dzięki Ci Vichy, że teraz wiem, o które partie twarzy powinnam szczególnie zadbać, bardziej je nawilżyć.
    - tworzy maskę. Dziwne, że podkład nie kryje, a po kilku godzinach skóra już tak się świeci, że nawet podkład, który z założenie nie powinien być widoczny, tworzy maskę i to nawet całkiem konkretną.

*KONSYSTENCJA: miałam chyba wszystkie dostępne na rynku formy podkładu, miałam musy, na które trzeba uważać, bo lubią wysuszać, miałam podkłady bardzo ciężkie, mocno kryjące, ale miałam też takie jak ten, które po prostu wypływają z opakowania. Ten na szczęście nie tyle co wycieka z opakowania, bo nie jest w formie tuby, ale po palcach spływa i ciężko go nałożyć.

*CENA: przerażająca, jak na produkt o takim działaniu.

*PODSUMOWANIE:
    Rozpisałam się nad tym szitem, straciłam swój cenny czas, ale może dzięki temu choć trochę ostrzegę przed zakupem.
    Te pół gwiazdki, które jestem zmuszona dać, daję tylko za ładne opakowanie.
    Z reguły kosmetyki, z których nie jestem do końca zadowolona albo sprzedaję, albo oddaję siostrze lub koleżankom, które wiem, że go zużyją. Tego podkładu ani nie oddam, ani nie sprzedam, bo nikomu tak źle nie życzę.

Używam tego produktu od: kilka tyg./ kilka razy użyty

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić katis 24 za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajny, lekki podkład
  • kupiłam szukając następcy aera teint i nie zawiodłam się.
    podkład jest lekki, ma płynną konsystencję, łatwo się rozprowadza,wydajny.
    wybrałam wersję dla cery normalnej/mieszanej, chociaż moja ma tendencję do lekkiego przesuszania się, ale znając produkty vichy nie wierzę w ich matującą moc
    w chłodniejsze dni mogę spokojnie uzywać go bez pudru, w upały delikatnie matuję.
    podkład utrzymuje się ok. 5-6 godzin bez poprawek, choć zgodzę się, że w przypadku cery mieszanej efekt może być gorszy. jak dla mnie to podkład co najwyżej dla skóry normalnej.
    ślicznie stapia sie ze skórą, nie pozostawia smug, nie ciemnieje.
    kryje przyzwoicie, wyrównuje koloryt twarzy, nadaje lekko satynowy połysk.
    jedną gwiazdke odejmuję za nieco chemiczny zapach i wybór odcieni.
    ja mam najjaśnieszy nr 15 i wrażenie, że jest odrobinkę za ciemny. porcelankom zdecydowanie odradzam. dostałam też próbkę odcienia 25 (jak dla mnie jest po prostu ciemnopomarańczowy. nawet chyba nie dla "solarek", a dla wielbicielek opalania natryskowego.. ) oraz 35 (różowy, intensywny.. nie wiem dla kogo. dla świeżo poparzonych słońcem..?)
    trudno mi nawet wyobrazić sobie 45.. dlatego polecam przetestowac próbki, zanim zdecyduje się na pełnowymiarowe opakowanie.

podsumowując- aera teint lepiej mi pasował, choćby ze wzgledu na kolor, ale z braku laku- jest ok.
    raczej kupię kolejne opakowanie, generalnie porządny produkt wart swojej ceny.Używam tego produktu od: około miesiącaIlość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Chcesz pochwalić alpenlove za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bubel z bazaru pod przykrywką
  • Ach, tak lubię szczegółowo się rozpisywać, ale ten produkt zwyczajnie mnie zdenerwował. Tak zdenerwował, że najchętniej ujęłabym recenzję w dwóch słowach ALKOHOLOWA POMARAŃCZA .

Ciemnieje, odcień 25 jest obrzydliwie pomarańczowy, obrzydliwie, jakimś cudem stapia się z czasem i traci na intensywności, ale szyje trzeba rozcierać z kremem nawilżającym.

Zapach! E, zazwyczaj nad tym się nie rozczulam, ale ten jest również obrzydliwy, toć sam alkohol! Alkohol Denat na 3 miejscu w składzie...

Efekt? jakikolwiek rimmel czy avon dał by lepszy, nie wspominając już o podkładach w cenie tego ''cudeńka''. Nosz dobrze, że smug nie robi, bo to by była jakaś kpina. Cera wygląda na pozapychaną i tak też się czuje po wieczornym demakijażu.

Kochane, ja się boję to na twarz nakładać, jako gówniara używałam lepszych produktów. Wam również nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: 7 próbek 1ml

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić emiltik za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naprawdę przyjemny
  • Pozwolę sobie zrecenzować po krótce nowy podkład Vichy, odcień 15-najjaśnieszy.
    Przede wszystkim podkłady Vichy cenię za skład, poprawianie ogólnej kondycji skóry w odróżnieniu do drogeryjnych kosmetyków.
    Ten podkład wygrałam razem z pudrem w kamieniu odcień light.
    Stosuję tydzień i już mogę powiedzieć jak działa na mojej skórze.
    Nie przebije Aera Teint , ale jest wart uwagi.
    Kolor- ładnie ociepla cerę, nie ma różowych tonów
    Konsystencja dość gęsta wg mnie (lubię płynne fluidy)
    Mam rozszerzone pory, których nie podkreśla, wierzę, że tak jak Aera Teint w miarę stosowania będzie leczył skórę.
    Póki co jest ona po nim GŁADKA, serio, taka jak 10 lat temu
    Trzyma się spokojnie 6 godzin
    Dodatkowo kiedy nałożę gąbką puder z tej serii tekstura jest wygładzona na dłuzej- choć uważam, że ten puder akurat nie rozświetla a porządnie matuje. Dlatego używam go na strefę T i poliki.

Także podsumowując, podkład ma dużo plusów, minusem jest napewno cena i to chyba tyle, bo sam skład jest przyzwoity, nie przetłuszcza skóry, nadaje jej delikatny glow, który lubię, szklany słoiczek też mi się podoba.

Pod podkład wystarczy dobrać dobry krem (używam Bielendy z serii Esencja Młodości" i naprawdę jest ok, zwłaszcza jeśli nie szukacie efektu " tępej maski"

Używam tego produktu od: tydzień
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 30 ml

Chcesz pochwalić corny13 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Okropny!
  • To zdecydowanie produkt nie dla mnie,kupiłam go gdy szukałam produkty który rozświetli skórę i nie zapcha skóry mieszanej.Nie przedłużając zacznę od plusów i minusów:
    Plusy:
    +Opakowanie.
    Minusy:
    -ZAPYCHA PORY!
    -jest drogi
    -ma dziwny zapach
    -nie kryje
    -utrzymuje się 3 godzinny na twarzy

ZDECYDOWANIE NIE POLECAM DLA CER MIESZANYCH I TŁUSTYCH

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić JuLynn za czytelną i pomocną recenzję?
  • będę go bronić
  • Zakupiłam go dzięki próbkom. Zawsze z nich korzystam, (nawet jeśli nie trafi mi się odcień), po to by przebadać jak się zachowuje na skórze. I dzięki temu, że ostatnio w prasie kobiecej było sporo próbek, uzbierałam kilka i rzetelnie go testowałam. W końcu skusiłam się na odcień 25 i kupiłam pełnowymiarowe opakowanie.
    Stosuję go na nawilżający krem Garniera z długotrwałym efektem matującym. I w tym połączeniu fluid spisuje się koncertowo. Krem lekko zamyka rozszerzone pory, na 8 godzin matuje cerę, a fluid daje efekt gładkości i nadaje twarzy piękny zdrowy kolor i połysk. Ale u mnie nie jest to połysk tłustej skóry, tylko zdrowej i nawilżonej. Tak jak ktoś ujął to wcześniej, satynowy połysk. Fluid nie może nam twarzy zmatowić totalnie, bo twarz jak obsypana mąką też nie wygląda zdrowo.
    Bardzo dużą zaletą tego fluidu jest dobra współpraca z różem. Dobrze się go trzyma, nie blednie w ciągu dnia. Podoba mi się jego płynna konsystencja, dobrze się rozprowadza, nie ma mowy o żadnym rolowaniu. Jedno naciśnięcie pompki daje ilość produktu odpowiednią do zastosowania na całą twarz. Nie zauważyłam też, aby fluid ciemniał na twarzy. Powiedziałabym raczej, że ładnie się dopasowuje cery.
    W składzie nie ma miki, więc osoby, które oczekiwały rozświetlenia przez zawartość drobinek są rozczarowane... No ale przecież to oczywiste, że cera mieszana (a do takiej jest przeznaczony produkt) może mieć rozszerzone pory i drobinki, czy shimmer tylko by je jeszcze uwydatniły. Więc ja nie mam w tym zakresie żadnych obiekcji. Rozświetlenie uzyskuje się w tym przypadku, dzięki wspomnianemu wcześniej zdrowemu połyskowi.
    Fluid nie podkreśla suchych skórek, nie robi żadnych plam.
    Na plus- funkcjonalne opakowanie. Cena... do przełknięcia.
    Pół gwiazdki odejmuję za mocno alkoholowy zapach.
    Edit 09.06.2014 - mam na niego sposób doskonały- nakładanie za pomocą gąbki Żaden tam beauty blender- zwykła gąbeczka za 4 zł. Podkład nałożony taką metodą jest dużo trwalszy. Polecam każdemu!

Używam tego produktu od: prawie 3 tygodnie, na początku kila próbek, teraz pełnowymiarowy produktIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić sylwiorek83 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szkoda skóry, szkoda pieniędzy
  • Jeśli się zdecydujecie na zakup tego podkładu (do czego zniechęcam), pamiętajcie, że płacicie za markę Vichy, a nie za podkład, bo ten, moim zdaniem, sam w sobie nie jest wiele wart, a już na pewno nie prawie stówę.

Po pierwsze opornie się go rozporowadza - potem trzeba się męczyć ze smugami, jakimiś plamami, co jest bardzo ciekawe, bo podkład jest bardzo lekkiej konsystencji (podobnej co Astor skin match)- w sam raz na wiosnę/lato, więc teoretycznie nie powinno być problemów z rozporowadzaniem go.

Po drugie ciemnieje
    Po trzecie - on nie rozświetla skóry, ona się po prostu błyszczy, więc bez pudru ani rusz
    Po czwarte - podkład bardzo, ale to bardzo słabo kryje, więc to chyba dla nastolatek, które mają cerę bez skazy
    Po piąte po kilku godzinach skóra się błyszczy i trzeba przypudrować.

Na szczęście jest to ocena po 2 próbkach, a nie po zakuie całego podkładu, bo bym się wtedy chyba załamała, że wydałam na takie coś tyle kasy. Serio, przed zakupem podkładu koniecznie poproście w drogerii o próbkę, bo możecie niecałą stówkę do kosza wyrzucić. Za takie pieniądze można sobie kupić 2 o niebo lepsze podkłady.

Ilość zużytych opakowań: 2 próbki

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Brandy Alexander za czytelną i pomocną recenzję?
  • Myślałam, że będzie lepszy
  • Mój odcień to nr 25.

PLUSY:
    - konsystencja (podkład łatwo się rozprowadza)
    - wydajność
    - przyzwoicie kryje

MINUSY:
    - cena
    - zapycha pory
    - brzydko się błyszczy
    - ciemnieje na skórze
    - nierównomiernie schodzi

Chcesz pochwalić patimayoness za czytelną i pomocną recenzję?
  • Stracone pieniądze
  • Powiem to tak, żal mi tych 20 euro.

Jedyny plus to kolor.

Minusy:
    - zapycha
    - podkreśla suche skórki
    - podkreśla rozszerzone pory
    - zamiast rozświetlać cala skóra się błyszczy (30 minut po nałożeniu)
    - bez upudrowania nie można wyjść z domu
    - ciężko się nakłada, zostawia plamy (a próbowałam wszystkim, palcami, pędzlem i gąbeczką)

Stanowczo odradzam.

Chcesz pochwalić Dana991 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Oj nie dla mnie
  • Dobrze, że dostałam w aptece sporą ilość próbek tego kosmetyku, bo gdybym kupiła w ciemno jego pełnowymiarowe opakowanie- dopiero plułabym sobie w brodę. Mimo, że mam mieszaną cerę- podkład zdecydowanie nie jest dla mnie
    Na pewno do plusów możemy zaliczyć jego konsystencję- leciutką, płynną niczym woda. Bardzo łatwo rozsmarować go na twarzy- nie zastyga, nie wysycha szybciutko. I na tym koniec jego zalet. Już przy rozprowadzaniu pojawiają się problemy- bo mimo pozornej łatwości- nie da się podkładu rozprowadzić równomiernie- pojawiają się plamy i smugi. Gdy wreszcie jako tako go wklepiemy- twarz wygląda w nim po prostu źle. Podkład bardzo słabo kryje- więc nie wiem dla kogo on jest przeznaczony, może dla niemowlaka, który ma idealną cerę, matowania się nie spodziewałam- bo producent tego nie obiecuje, ale rozswietlenie tez jest nijakie. Ot po prostu- zwykłe błyszczenie się, które nie jest ani estetyczne, ani ładne. Wybór kolorów tez malutki- 25 jest dość ciemna, 15- za jasna i blada. Cena jak na takie byle co- zdecydowanie zbyt wygórowana. Ja go na pewno nie kupię.Używam tego produktu od: 10 dniIlość zużytych opakowań: próbki

Chcesz pochwalić czerwonapoziomka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie taki idealny jak miał być
  • Kolejny produkt Vichy na którym się zawiodłam.

Opakowanie jest ładne,szklane z pompką która przy konsystencji płynnej podkładu sprawdza sie idealnie.

Forma jest jak najbardziej w porządku,lubie plynne podkłady które lekko nakłada sie na twarz.

I na tym kończa sie plusy ,podkład w odcieniu 25 sand ładnie wygladał na nałożonej dłoni,niestety na twarzy już taki piękny nie jest.
    Ma oczywiście podcienie żółte które idealnie wyglądaja na mojej karnacji jednak po jakimś czasie lekko ciemniał,sprawiał wrażanie skóry przeciązonej podkładem,ważył się i zamiast ekskluzywnego glow mamy skóre w kolorze jak po uzyciu za dużo samoopalacza z widocznym efektem niezdrowego błyszczenia ,rozszerzone pory są baaardzo podkreslone.
    A ja patrząc w lusterko miałam wrażenie bardzo nieświerzej skóry.
    I jeszcze jeden minus,że niestety podklad w sztucznym świetle widac,ponieważ wchodzi w drobne załamania ,ranki,strupki.
    Polecam najpierw mimo wszystko poprosić próbkę z apteki lub zamówić ją,bo ja wydałam 90 zł na coś co nie spelnia moich oczekiwań i znowu wracam do mojego starego rozjaśniającego podkładu.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Chcesz pochwalić Monacco za czytelną i pomocną recenzję?
  • idealne rozświetlenie
  • Kupiłam kiedy tylko pojawił się w sprzedaży internetowej - nie mogłam się doczekać, aż pojawi się w aptekach.
    Kupiłam za taką samą cenę, więc nie było problemów.

Mam nr 15 - IVORY, najjaśniejszy odcień, na ten moment jest dla mnie idealny, od lata sporo zbladłam, ale obawiam się, że latem będzie trochę za jasny. Niestety odcień nr 25 jest zdecydowanie za ciemny, brakuje mi jednak jakiegoś koloru pośredniego. Kolory w sumie są cztery.
    Mój odcień to jasny beż wpadający w żółte tony.

Podkład dedykowany do cery mieszanej, czyli mojej, dający efekt rozświetlenia z formułą płynnego światła.

OPAKOWANIE

Klasyczna szklana butelka z pompką - 1 pompka z powodzeniem wystarcza na całą buzię.

KONSYSTENCJA

Półpłynna, bez problemu nakłada się pędzlem syntetycznym typu łopata (mój z Marionnaud), ale z powodzeniem można nakładać też palcami, jeśli ktoś lubi.

TRWAŁOŚĆ

Tutaj jest mój największy zarzut, bez przypudrowania pudrem w kompakcie z tej samej serii zaczyna się ścierać po ok. 5-6 godzinach, z pudrem jest lepiej 7-8 godzin. Producent obiecuje godzin 12, ale nie czepiajmy się aż tak bardzo - efekt jest tego wart.

DZIAŁANIE

Nie jest to fluid MATUJĄCY. Osoby szukające matu, lub choćby półmatu powinny sobie go odpuścić. Podkład daje efekt wypoczętej, rozświetlonej i zdrowej skóry. To satyna, idealna na wiosnę. Nie ma drobinek migrujących po twarzy. Podkład jest lekki, nie waży się na buzi. Nie tworzy placków, smug, nie zapycha. Nie podrażnia i nie powoduje żadnych dodatkowych niespodzianek. Plus za filtr - spf 25.

WYDAJNOŚĆ

Używam od kilku tygodni, myślę że opakowanie wystarczy bez problemu na ok 4-5 miesięcy, czyli standard.

To pierwszy podkład Vichy, który tak mi podpasował. Polecam fankom efektu rozświetlenia. Wart swojej ceny, dostępny w większości aptek. Z tego co wiem, jest już bez problemu dostępny w polskich aptekach.

Używam tego produktu od: kilka tygodni

Recenzja otrzymała 4 pochwał. Chcesz pochwalić ulinkaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • rozświetlenie i naturalny look
  • Jestem w trakcie testów tej nowości. Mam kolor najciemniejszy nr 45 Honey, ponieważ opalam się samoopalaczem, ale kolor wcale nie jest ciemny, jest naturalny i bardzo ładny. 25 jest dla mnie ciut za jasny, a 35 jest różowy. Jestem posiadaczką normalnej cery, więc padło na formę fluidu. Dzięki znajomości z aptekarką, dostałam do testów 10 ml tester. Konsystencja fluidu jest bardzo lekka. Sam podkład jest kryjący, ale nie tworzy maski. Wyrównuje koloryt, dajac naturalny, świetlisty efekt. Producent zapewnia o 12 godzinnej trwałości, tu się nie zgadzam. Podkład po około 2 godzinach bez przypudrowania zaczyna się świecić na skórze, a mam normalną. Przypudrowany daje całkiem dory wynik 6-7 godzin. Kosmetyk zawiera witaminę C, E i składnik witalizujacy, a sam jest oparty na technologii płynnego światła, aby idealnie rozpraszać światło, tak podaje producent. Podkład zamknięty jest w szklanej buteleczce z pompką, co jest oczywiście bardzo wygodne i praktyczne. Ceny oscylują między 88 zł, a 99,99 zł za 30 ml w zależności od apteki. Myślę, że to dobry kosmetyk, warty uwagi. Pewnie najlepiej współgra z pudrem z tej samej linii.

Używam tego produktu od: od tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: 10 ml tester

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić dorotabat za czytelną i pomocną recenzję?