Vichy, Teint Ideal, Fluid rozświetlający do skóry normalnej i mieszanej

Powiększ Vichy, Teint Ideal, Fluid rozświetlający do skóry normalnej i mieszanej

Zgłoszony przez ulinkaaa

Podkład rozświetlający, który wydobywa idealny koloryt skóry oraz poprawia jakość skóry. Lekka i nietłusta konsystencja fluidu przeznaczona do skóry normalnej i mieszanej. Łatwa aplikacja opuszkami palców lub za pomocą pędzla do makijażu.
Ujednolica koloryt skóry i koryguje jej wygląd. Zapewnia naturalny efekt i trwałość do 12 h. Technologia Płynnego światła oraz kompleks korygujący.
Kompleks korygujący , aby dzień po dniu poprawiać jakość skóry, zawiera witaminę C i E oraz składnik witalizujący dla skóry ujednoliconej, zdrowszej i lepiej chronionej przed czynnikami zewnętrznymi.
Lekka konsystencja fluidu idealna dla skóry normalnej i mieszanej.

Skład: Aqua / Water, Cyclopentasiloxane, Alcohol Denat., Butylene Glycol, Ethylhexyl Methoxycinnamate, PEG-10 Dimethicone, Phenyl Trimethicone, Squalane, BIS-PEG/PPG-14/14 Dimethicone, Sorbitol, Talc, Aluminium Hydroxide, Magnesium Sulfate, Nylon-12, Disodium Stearoyl Glutamate, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside, Maltitol, Lactobacillus Ferment [+/- may contain: Cl 77891 / Titanium Dioxide, Cl 77491, Cl 77492, Cl 77499 / Iron Oxides, Cl 77163 / Bismuth Oxychloride].(10.03.2015)

• idealny dla mnie
  • Podkład idealny dla mnie. Dobrze się rozprowadza i wtapia w skórę nie tworząc efektu maski. Matuje moją twarz a zarazem ukrywa niedoskonałości. Długo utrzymuje się na twarzy. Warto zainwestować w niego gdyż starcza mi na długo.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego opakowania

Chcesz pochwalić iwonab1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewelacja od Vichy!
  • poprosiłam w aprece o próbkę podkładu. Szukałam kosmetyku idealnego, lepszego niż wszystkie inne. Mam czesto uczulenia na kremy oraz podkłady. Po pierwszym użyciu byłam zachwycona. Vichy Teint Ideal to naprawdę ideał. Wspaniale się rozprowadza, ma delikatną konsystencję, długo się utrzymuje na twarzy, nie tworzy maski, ma piękne, eleganckie opakowanie, nie mam uczulenia na ten kosmetyk. Bez wahania zakupiłam produkt i z zadowolneniem stosuję go codziennie nie martwiąc się o wygląd. POlecam wszystkim, którzy chcą wyglądać IDEALnie.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Chcesz pochwalić Masia74 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Miłe zaskoczenie
  • Zacznę od tego ,że jestem posiadaczką skóry mieszanej która po paru godzinach nałożenia podkładu błyszczy się w strefie T .Zawsze używałam podkładów matujących które sprawdzały się ponieważ radziły sobie z błyszczeniem,był jednak mały minus ponieważ przy okazji wysuszały resztę cery.Podczas ostatnich zakupów w aptece otrzymałam próbki podkładu Vichy Teint Ideal w kolorze 15,byłam sceptycznie nastawiona do niego bo przeczytałam,że jest rozświetlający, a mojej cerze to już raczej nie potrzebne ale raz się żyje rano wykonując makijaż otwarłam próbkę podkładu i nałożyłam na twarz pędzlem.Przeżyłam szok bo podkład świetnie wygląda na twarzy,nie ma uczucia ściągnięcia,nie podkreśla suchych miejsc,ładnie wyrównuje koloryt cery.Po paru godzinach cera delikatnie się błyszczała w strefie T ,nic się nie starło,róż dalej ładnie wyglądał.Nosi się go komfortowo na twarzy i po świętach biegnę po pełnowymiarowy produkt.

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: 5 próbek

Chcesz pochwalić wolfik25 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Już czekam na następny !
  • Na podkład Vichy Teint Ideal natknęłam się w gazecie, do której była dołączona próbka. Wydawało mi się, że odcień będzie za jasny, ale otworzyłam opakowanie, żeby przetestować konsystencję i jego zachowanie na skórze. Bardzo miło się rozczarowałam, bo odcień 15 z żółtymi tonami okazał się być idealny !
    + świetna, lekko wodnista konsystencja, która zapewnia ładne rozprowadzenie podkładu na twarzy
    + doskonałe krycie
    + utrzymał się na skórze ponad 12 godzin, co jeszcze mi się nie zdarzyło
    + szeroka gama odcieni - znalazłam chyba jeszcze lepszy dla siebie niż 15
    + eleganckie i solidne opakowanie - znak rozpoznawczy Vichy
    + piękne rozświetlenie, które nie jest po prostu brokatem, który się świeci w słońcu
    + bardzo wydajny - mała próbka wystarczyła mi na 5 użyć !
    + w ogóle nie wysusza i nie podrażnia mojej suchej i wrażliwej skóry
    - jest trudno dostępny - jak na razie spotkałam go w jednej drogerii i w internecie
    Chyba zostanie moim nowym ulubieńcem.

Używam tego produktu od: 7 dni
    Ilość zużytych opakowań: 1 próbka

Chcesz pochwalić dominikaaa96 za czytelną i pomocną recenzję?
  • NAJLEPSZY
  • Super! W końcu, po wielu próbach, znalazłam podkład który skutecznie maskuje wszystkie drobne naczynka i inne niedoskonałości, wyrównuje koloryt skóry. Rozpromienia całą twarz i wygląda naturalnie, jest bardzo lekki, nie daje efektu maski.
    Stosunek jakości do ceny: bardzo atrakcyjny- podkład jest bardzo wydajny a więc starcza na dłuuuuugo. Warto zainwestować, skóra za to podziękuje.

Chcesz pochwalić kajakaja500 za czytelną i pomocną recenzję?
  • DOBRY, ALE NIE IDEALNY
  • Przetestowałam ten podkład, gdyż jestem w trakcie poszukiwań mojego ideału...

Plusy:
    + nie tworzy smug
    + matuje
    + nie wysusza
    + jest trwały
    + nie tworzy maski
    + jest wydajny
    + wygląda naturalnie

Minusy:
    - szybko zasycha na twarzy, więc trzeba się spieszyć z nakładaniem
    - średnio kryje
    - podkreśla suche skórki

Jak na razie to najlepszy podkład, jaki używałam, ale do ideału sporo mu brakuje. Będę szukać dalej.

Używam tego produktu od: tygodnia

Chcesz pochwalić krokodylicazielona za czytelną i pomocną recenzję?
  • Teint Ideal- idealny!
  • Spodziewałam się całkiem innego efektu- efektu maski, jak to zazwyczaj bywa w przypadku dermokosmetyków. Ten podkład okazał sie strzałem w 10!! Dla mojej mieszanej cery jest idealny. Ma optymalne dla mnie krycie, nie za mocne, nie za delikatne, takie, jakiego własnie potrzebuję. Cera rzeczywiście jest rozświetlona, lecz w przpadku cer mieszanych (jak moja) nie błyszczy się nieestetycznie, czego sie bałam przy zakupie, jest natomiast świeża, rozpromieniona. Na wiosnę i na lato będzie idealnym kosmetykiem. Nie zatyka, co w mom przypadku czesto sie zdarza, nie warzy się, utrzymuje sie około 10-11 godzin na skórze, przy utrwaleniu po kilku godzinach pudrem +- 2 godz. Rozprowadzanie OK. Kosnystencja OK. Zapach Ok. Nie mogę mu niczego zarzucic, może jedynie ceny, która jest dośc wysoka (kupiłam go za 64,90 +-). Ale polecam go serdecznie, kupiłam go około 1,5 miesiąca temu i wiem, że nastepnym moim produktem będzie właśnie ten podkład.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: 1, 30ml

Chcesz pochwalić kaysss za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ideałem nie jest, ale bardzo go lubię!
  • Postanowiłam zainwestować w podkład. Zależało mi na tym, by twarz nie wygladała sztucznie i ciężko i by nie zapychał. Wybór padł na Vichy Ideal Teint.

Kolr nr 25, bardzo podobny do Rimmel Match Perfection nr 200, bardzo mi się podoba, trochę opalony, ładnie się stapia z cerą. Kolejny kolor z palety był już dużo ciemniejszy i wpadał w rózowe tony. Ogólnie wybór odcieni jest...bardzo ubogi.

Krycie jak dla mnie wystarczające. Jednak dla fanek mocnego krycia w stylu Double Wear Estee Lauder, może być za słabe.

Nie zapycha, nie masakruje mojej cery tak jak było to po użyciu osławionego Colorstaya czy Double Wear. Co z tego, że te podkłady idealnie matowiły, jak pod koniec dnia ZAWSZE miałam wysyp krost. Silikonowe bazy, cieżkie podkłady strasznie niszczą mi twarz.

Co do matu, to tu jest trochę gorzej. Po 4-5 h trzeba odcisnąć nadmiar sebum i ponownie przypudrować.

Nie uwidacznia porów i nie podkreśla zmarszczek.

Lubię efekt, który daję Vichy Ideal Teint. Jest to zdrowa, promienna, świeża cera. Nawet ten kiepski mat jestem w stanie przeboleć, w zamian za nie zapychanie porów. Poza tym jest wydajny- jedna pompka starcza na pokrycie całej twarzy. No właśnie - opakowanie jest eleganckie, z higieniczną pompką.

Ten podkład może się spodobać tym, które nie lubią maski na twarzy i tym, które nie mają świra na punkcie idealnie matowej cery.

Używam tego produktu od: miesiaca

Chcesz pochwalić Tehera za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny!
  • Jak dla mnie ten podkład jest idealny. Świetnie rozświetla cerę, nawet po nieprzespanej nocy. Potrafi zdziałać cuda!
    \nCena jest wysoka, ale biorąc pod uwagę jego działanie, zdecydowanie warto zainwstować. Polecam

Chcesz pochwalić natisce za czytelną i pomocną recenzję?
  • jestem na TAK
  • Produkt idealny na codzień. Wyrównuje koloryt skóry i nadaje jej zdrowego blasku i świeżości. Nie podkreśla suchych skórek, mam wrażenie, że wręcz nawilża. Bardzo przypadł mi do gustu. Muszę jeszcze wspomnieć, że próbowałam kilku kremów BB i zdecydowanie wolę ten fluid z Vichy, moim zdaniem odcienie dużo bardziej dopasowane do naszych Europejskich karnacji

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: kilka próbek

Chcesz pochwalić paulina1991p za czytelną i pomocną recenzję?