Vichy, Teint Ideal, Fluid rozświetlający do skóry normalnej i mieszanej

Powiększ Vichy, Teint Ideal, Fluid rozświetlający do skóry normalnej i mieszanej
Produkt dostępny w 45 sklepach. Cena już od 59,89 zł - sprawdź w

Zgłoszony przez ulinkaaa

Podkład rozświetlający, który wydobywa idealny koloryt skóry oraz poprawia jakość skóry. Lekka i nietłusta konsystencja fluidu przeznaczona do skóry normalnej i mieszanej. Łatwa aplikacja opuszkami palców lub za pomocą pędzla do makijażu.
Ujednolica koloryt skóry i koryguje jej wygląd. Zapewnia naturalny efekt i trwałość do 12 h. Technologia Płynnego światła oraz kompleks korygujący.
Kompleks korygujący , aby dzień po dniu poprawiać jakość skóry, zawiera witaminę C i E oraz składnik witalizujący dla skóry ujednoliconej, zdrowszej i lepiej chronionej przed czynnikami zewnętrznymi.
Lekka konsystencja fluidu idealna dla skóry normalnej i mieszanej.

Skład: Aqua / Water, Cyclopentasiloxane, Alcohol Denat., Butylene Glycol, Ethylhexyl Methoxycinnamate, PEG-10 Dimethicone, Phenyl Trimethicone, Squalane, BIS-PEG/PPG-14/14 Dimethicone, Sorbitol, Talc, Aluminium Hydroxide, Magnesium Sulfate, Nylon-12, Disodium Stearoyl Glutamate, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside, Maltitol, Lactobacillus Ferment [+/- may contain: Cl 77891 / Titanium Dioxide, Cl 77491, Cl 77492, Cl 77499 / Iron Oxides, Cl 77163 / Bismuth Oxychloride].(10.03.2015)

• Bardzo wchodzi w pory
  • Podkład ma lekką konsystencję, dobrze się rozprowadza, nie czuć go na twarzy. Nie tworzy maski, wygląda naturalnie.

Krycie małe/średnie- nie ukryje nawet bardziej zaczerwienionych przebarwień po wypryskach. Nie pomaga nawet "stopniowanie" podkładu.

Podkład teoretycznie jest przeznaczony m.in. dla cer mieszanych- wiadomo, ze taka cera często ma rozszerzone pory. Niestety podkład straaasznie w nie wchodzi i niemiłosiernie je podkreśla. Wygląda to bardzo nieładnie i dyskwalifikuje dla mnie ten podkład.

Podkład mocno się utlenia i zmienia kolor w trakcie dnia. Jeśli chodzi o trwałość, to problem polega na tym, ze podkład już po 2 godzinach zaczyna się mocno świecić i trzeba użyć bibułek matujących-to oczywiście powoduje, ze podkład nieco się ściera.

Podkład jest wydajny.

Reasumując, posiadaczkom mieszanych cer odradzam !

Używam tego produktu od: Ok. 5 tygodni
    Ilość zużytych opakowań: Jedno niecałe

Chcesz pochwalić agnishka za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

depilacja brwi

• Mój hit
  • W końcu znalazłam podkład idealny,to chyba ten jedyny.uzywam go od jesieni (mamy zimę) wiec nie wiem jak sprawdzi się latem,ale obecnie go uwielbiam
    Mimo wad kiepski skład mocno wyczuwalny alkohol,dla mnie jest stworzony
    Długo źle odbierałam podkłady,zawsze stawiałam na matujące myśląc ze mam skore tłusta, jednak z czasem widze ze mam mieszana ku suchej,po myciu czuje ściągnięcie,w ciagu dnia się świece
    Unikałam podkładów rozświetlających i to był błąd
    Moja cera nigdy nie wygladała tak zdrowo,promieniście,i uwaga matowo.
    Wcześniejsze podkłady mnie zapychały wiec cera wydzielała więcej sebum.
    Nie otworzy efektu maski,ma fajna rzadka konsystencje-taka lubię.
    Oceniam kolor 25 świetne żółte tony
    Mój hit

Ilość zużytych opakowań: mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić czarnulka85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ideal
  • Bardzo długo szukałam idealnego podkładu. Poprzez średniej półki drogeryjne po drogie markowe. Po namowie Pani w aptece spróbowałam właśnie to cudo.
    ABSOLUTNY HIT!
    Bardzo lekka konsystencja - beatyblender wręcz kocha ten podkład, dobrze kryjący. Skóra wygląda na rozświetloną, wypoczętą i swieżą.
    Zaskoczyła mnie też trwałość podkładu.

Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Chcesz pochwalić olaa158 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny podkład
  • Lekki rozświetlający podkład idealny dla cery normalnej oraz mieszanej
    Zauważyłam, że kosmetyk ma bardzo ładne krycie, jest wygodny w użyciu, ponieważ opakowanie posiada pompkę, przypudrowany utrzymuje się cały dzień.

Plusy:
    - eleganckie a zarazem higieniczne opakowanie
    - ładne krycie
    - długotrwały
    - wtapia się w skórę
    - ładne odcienie

Minusy:
    - cena
    - specyficzny zapach

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego opakowania

Chcesz pochwalić nataliauxd za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie na tak
  • Obecnie jest to podkład, którego używam najczęściej. Specjalnego rozświetlenia niezauważam, ale fakt, że cera wygląda promiennie, świeżo i naturalnie, dla mnie tego typu "rozświetlenie" jest zadowalające.

Pokdład przyjemnie i łatwo rozprowadza się, nie towrzy smug i nie roluje się. Ma lekką konsystencję i wygodne, ładne opakowanie z pompką. Zapach jest małowyczuwalny. Wykończenie jest bardzo naturalne, ani matowe, ani specjalnie rozświetlone. Kolor stapia się ze skórą, nie towrzy maski, nie podkreśla suchych skórek ani porów. Krycie zaliczam do średniego, poradzi sobie z niewielkimi niedoskonałościami, przy większych konieczny jest korektor. Utrzymuje się w zasadzie przez całe dzień, w moim przypadku przez jakieś 10 godzin trzyma się praktycznie bez poprawek. Nie ściera się w ciągu dnia, kolor nie ciemnieje na twarzy.

Podsumowując:

+ dobrze kryje
    + bezzapachowy
    + nie ściera się, nie roluje
    + nie robi smug
    + nie podkreśla porów i suchych skórek
    + cera wygląda świeżo i naturalnie
    + utrzymuje się przez cały dzień
    + wtapia się w skórę
    + nie tworzy maski
    + łatwy w użyciu
    + przyjemna, lekka konsystencja
    + ładne i wygodne opakowanie
    + nie zapycha

I dwa małe minusy:

- wysoka cena, za niższą można dostac produkty o podobnych właściwościach
    - uboga gama kolorystyczna

Ogólnie produkt polecam Jest to zdecydowanie jeden z ulubionych podkładów, jakie posiadam.

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić Kaaatarzynaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam na lato
  • pierwszy raz zetknęłam się z podkładem w gazecie, próbka. na drugi dzien poszłam i kupiłam jeszcze 3 gazety haha...
    dziś zużywam 3 opakowanko i szczerze polecam. ale na lato..wiosnę. oceniam nr 25, uważam, że nadaje się dla jasnej i sredniej karnacji..latem kiedy się opaliłam także spisał się na medal...komponuje się ze skórką początkowo miałam obawę..bo rozswietlający, bo lekki..a moją cera mieszana..ale odrobina pudru matującego i makijaż trzymał się pięknie cały słoneczny dzień..co prawda cena nie mała, ale na eziko.pl często są promocje i można go kupić za ok 65zł.

Używam tego produktu od: 1 rok

Chcesz pochwalić supermarysia87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wchodzi w pory
  • Z daleka wygląda bardzo korzystnie. Sprawia, że twarz jest promienna ale to chyba jedyny plus.

Minusy:
    - odcień 25 jest pomarańczowy
    - wchodzi w pory i nie wygląda to ładnie
    - skóra może się po nim błyszczeć i wtedy potrzeba pudru
    - jak na cenę 70 zł to wymaga się lepszych efektów

Ogólnie nie jest źle ale nie tego szukam.
    Nie polecam bladziochom

Używam tego produktu od: sierpień 2015
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić Tyna184 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pierwsza myśl jest zawsze najlepsza.
  • Chciałam być "trendy" i zmienić podkład na lekki

Stwierdziłam, że nie będę inwestować w produkty z wyższej półki bo uwielbiam podkład Estee Lauder Maximum Cover ( czyli prawie korektor ) o każdej porze roku. Moja cera też go lubi ale postanowiłam sprawdzić coś nowego...

Przy okazji zakupów w SP wpadł mi do koszyka Vichy. Pierwsza myśl ? Fluid rozświetlający nie sprawdzi się na mojej mieszanej cerze chociaż do takiej jest przeznaczony. Ale cóż...nie wypada pozostawać "w tyle" i latem używać kryjących fluidów

Dobrze, że w pogoni za makijażowymi wytycznymi zachowałam trzeźwość umysłu i po raz pierwszy użyłam go w weekend . Konsystencja rewelacyjna - łatwość rozprowadzania naprawdę mnie zachwyciła. A jakie rozświetlenie !!! Latarnie nie dają takiego blasku jak moja twarz po Vichy )))).

Wnioski ? Mam trzydzieści lat plus VAT i zdecydowanie kosmetyczne eksperymenty u mnie się nie sprawdzają. Oczywiście żartowałam z byciem "trendy". Mam swoje sprawdzone produkty - zarówno do makijażu jak i pielęgnacji - ale uważam, że nigdy nie jest tak dobrze, żeby nie mogło być lepiej. Dlatego często próbuję czegoś innego, nowego. Jednak rozświetlanie mieszanej cery to zdecydowanie nie moja bajka.

Zużyłam ten fluid dodając odrobinę do gęstego Estee Lauder ale na pewno już do niego nie wrócę.

Używam tego produktu od: Pół roku.
    Ilość zużytych opakowań: Jedno.

Chcesz pochwalić kociak902 za czytelną i pomocną recenzję?
  • piękne rozswietlenie
  • Rzadko recenzuję cokolwiek poza perfumami, ale ten podkład tak mnie zachwycił, ze nie mogłam się powstrzymac. Najpierw trafiłam przypadkowo na próbkę i wiedziałam juz że musi być mój. Jakos nigdy nie miałam przekonania do wszelkich kosmetyków o nazwie "rozswietlajacy"; jednak tu w pełni rozumiem tę nazwę, jest zasłużona. Efekt rozswietlenia jest naprawdę piękny.
    \nPLUSY
    \n-ładnie kryje
    \n-cudnie rozswietla, co daje efekt wypoczętej skóry
    \n-długo się trzyma
    \n
    \nMINUSY
    \n-cena
    \n-kolor 15, który mam, czyli najjasniejszy, moze byc ciut za ciemny dla totalnych bladziochów (dla mnie raczej na lato się nadaje)

Chcesz pochwalić guniagusia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Swietny podklad do skory normalnej. Odcien 025 idealny dla mojej skory , lekko opalonej.
    Doskonale sprawdza sie w lato. Daje delikatny efekt, nie tworzac efektu maski. Czasem podkresla suche skorki na nosie. Lekko kryje i nawilza. Jego trwalosc mysLe 6-8godzin, czyli jak przecietny podklad kazdej marki.

Używam tego produktu od: 1 miesiac

Chcesz pochwalić bella02 za czytelną i pomocną recenzję?