Vichy, Teint Ideal, Fluid rozświetlający do skóry normalnej i mieszanej

Powiększ Vichy, Teint Ideal, Fluid rozświetlający do skóry normalnej i mieszanej

Zgłoszony przez ulinkaaa

Podkład rozświetlający, który wydobywa idealny koloryt skóry oraz poprawia jakość skóry. Lekka i nietłusta konsystencja fluidu przeznaczona do skóry normalnej i mieszanej. Łatwa aplikacja opuszkami palców lub za pomocą pędzla do makijażu.
Ujednolica koloryt skóry i koryguje jej wygląd. Zapewnia naturalny efekt i trwałość do 12 h. Technologia Płynnego światła oraz kompleks korygujący.
Kompleks korygujący , aby dzień po dniu poprawiać jakość skóry, zawiera witaminę C i E oraz składnik witalizujący dla skóry ujednoliconej, zdrowszej i lepiej chronionej przed czynnikami zewnętrznymi.
Lekka konsystencja fluidu idealna dla skóry normalnej i mieszanej.

Skład: Aqua / Water, Cyclopentasiloxane, Alcohol Denat., Butylene Glycol, Ethylhexyl Methoxycinnamate, PEG-10 Dimethicone, Phenyl Trimethicone, Squalane, BIS-PEG/PPG-14/14 Dimethicone, Sorbitol, Talc, Aluminium Hydroxide, Magnesium Sulfate, Nylon-12, Disodium Stearoyl Glutamate, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside, Maltitol, Lactobacillus Ferment [+/- may contain: Cl 77891 / Titanium Dioxide, Cl 77491, Cl 77492, Cl 77499 / Iron Oxides, Cl 77163 / Bismuth Oxychloride].(10.03.2015)

• bardzo udany produkt
  • Podkład ten zaskoczył mnie w bardzo pozytywny sposób. Idealnie wtapia się w cerę, dzięki czemu buzia wygląda naprawdę naturalnie. Nie ma więc obaw o stworzenie sobie na twarzy maski. Poza tym podkład ten ma lekką konsystencję, dzięki czemu nie oblepia skóry. Nie zatyka porów i nie wysusza, co jest ogromnym plusem. Krycie nazwałabym średnim – polecałabym go osobom, które nie mają większych skórnych problemów. Trwałość według mnie jest zadowalająca, ponieważ wytrzymuje cały dzień. Dodam, że przetrwał także niejedną imprezę Ja lubię go utrwalać pudrem, gdyż mam wtedy pewność, że w ciągu dnia mój nos nie będzie błyszczał.

Przyznam szczerze, że moje obawy przed zakupem wzbudzał fakt, iż jest to produkt rozświetlający, gdyż bałam się tandetnego efektu glow. Ciekawość jednak zwyciężyła i okazało się, że tutaj, na szczęście, jest to wyważone, a rozświetlenie jest subtelne, dzięki czemu twarz staje się promienna i wypoczęta.

Plusem jest także opakowanie w formie szklanej buteleczki z higieniczną pompką, która działa bez zarzutu. Minusem za to niewątpliwie jest dość wysoka cena.

Reasumując, jest to bardzo udany produkt, którego z przyjemnością codziennie używam. Polecam zwłaszcza fankom naturalnego efektu oraz posiadaczkom cery normalnej oraz mieszanej.

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 pełnowymiarowe (30 ml), obecnie jestem w trakcie 3

Chcesz pochwalić karolina_zb za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• jest super
  • Po użyciu podkładu widać porawę stanu mojej skóry. Dzięki płynnej konsystencji łatwo i idealnie rozprowadza się na skórze. Moja skóra jest naturalnie rozświetlona i wyróżniająca się z tłumu. Dużym plusem jest także, iż podkład utrzymuje się na twarzy przez 12 godzin. Po regularnym użyciu podkładu, skóra staje się młodsza i bardziej zdrowa.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Chcesz pochwalić iwa27 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super- lecz oksyduje
  • Tańszy odpowiednik selektywnych produktów. Wspaniale wygładza, kryje, jest trwały i moja mieszana skóra się po nim nie świeci .
    Bardzo naturalne wykończenie, wrażenie wypoczętej cery ale cóż z tego że jest taki świetny skoro najjaśniejszy kolor, idealny dla mnie 15 ciemnieje na skórze w trybie natychmiastowym
    Ponadto niemiło pachnie alkoholem.
    Dla mnie będzie się nadawał jedynie na wakacje, bardzo szkoda.
    Nie po to płacę niemal 100 zł żeby otrzymać podkład który ciemnieje chwilę po nałożeniu. Jestem zawiedziona kolorem, choć działanie jest super.

Używam tego produktu od: dwa miesiące
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić 808gienia808 za czytelną i pomocną recenzję?
  • rozświetlenie, bez tandetnych drobinek
  • nawilża i rozświetla - ale nie ma złotych drobinek, które w świetle naturalnym wyglądają nieciekawie dobrze wtapia się w skórę bez efektu maski. naturalne i lekkie krycie. konsystencja bardzo dobrze się rozprowadza - nie ma efektu ciężkości.

Używam tego produktu od: prawie roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 normalne

Chcesz pochwalić annatestuje za czytelną i pomocną recenzję?
  • piękny, naturalny efekt
  • Nie mam do czego się przyczepić. Nawet do ceny, która może wydawać się wysoka, jednak w tym wypadku dokładnie wiadomo, dlaczego jest taka a nie inna. Podkład jest niemal perfekcyjny, spełnia wszelkie moje wymagania. Narazie kolor 25 jest na mnie trochę za ciemny, jednak wraz z upływem czasu podkład zamiast się utleniać i ciemnieć, dopasowuje się coraz bardziej do naszego koloru. Konsystencja po rozprowadzeniu na twarzy jest doskonała, nareszcie nie widać, że mam na twarzy podkład - pozostaje jedynie efekt promiennej skóry, gładkiej, bez skaz, o jednolitym kolorycie, ze zdrowym glow. Ponadto mam wrażenie,że ideal teint pielęgnuje cerę i pozytywnie wpływa na jej stan. Nie potrzebuję mocnego krycia, ten podkład zapewnia średnie, co dla mnie jest zaletą, jednak u osób z większymi problemami może to nie wystarczyć. Polecam głównie dziewczynom, które mają dość ładną cerę, jednak chcą, by nie wyglądała tylko "ładnie", lecz IDEALNIE. Każdy z podkładów, które wcześniej miałam okazję stosować, wydaje się teraz śmiesznie słaby. Poszukiwania podkładu odpowiedniego dla mnie uważam za zakończone!

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Chcesz pochwalić Paulina L za czytelną i pomocną recenzję?
  • jestem na tak
  • Nareszcie znalazłam swój ideał. Przede wszystkim duży plus za to, że fluid idealnie wtapia się w moją skórę i nie powoduje efektu maski. Przyjemnie się go nakłada opuszkami palców. Nie zapycha porów ani nie podkreśla suchych skórek. Długo utrzymuje się na twarzy. Czego chcieć więcej od podkładu Jedynym minusem jest niestety dość wysoka cena ale jakość często musi kosztować.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić justynach10 za czytelną i pomocną recenzję?
  • IDEAŁ!!!
  • Bardzo trudno było mi odnaleźć podkład, który jednocześnie będzie średnio krył, nie robiąc efektu maski, lekko będzie matowił moją skórę a do tego pięknie rozświetlał cerę, jakby była muśnięta promieniami słońca. Pokochałam go za to, że pielęgnuje ją, bez żadnych suchych skórek i bez wchodzenia w zmarszczki mimiczne. Ładnie wyrównuje koloryt i delikatnie stapia się ze skórą, przy tym ładnie ją nawilżając i odżywiając. Mam skórę mieszaną z tendencją do różnorakich „twarzowych niespodzianek” od kiedy zaczęłam stosować ten fluid skóra mi się poprawiła. Zauważyłam mniejsze pojawianie się na mojej skórze „nieproszonych gości”.
    Jedynym minusem jest zbyt lejąca konsystencja no ale jestem nim tak zachwycona, że ten minusik robi się tak malutki przy tych samych plusikach. Uwielbiam również je piękne opakowanie, bardzo eleganckie. Do tego fajna pompka sprawia, że podkład można zużyć do samego końca.
    Pokochałam go od pierwszego użycia a używam go już od 3 miesięcy i darze go miłością z każdym dniem coraz większą. Nie zawiódł mnie w żadnej sytuacji. Idealny podkład dla stworzenia idealnej cery!!!!

Używam tego produktu od: od połowy lutego
    Ilość zużytych opakowań: 1 PEŁNOWYMIAROWY PRODUKT (30ML), JESTEM W TRAKCIE DRUGIEGO OPAKOWANIA

Chcesz pochwalić Ocia2507 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rozczarowanie
  • Na podstawie tutejszych opinii pewnie bym się skusiła. Całe szczęście dostałam próbkę i niestety ...ale nie podpasował mi ani trochę. Owszem wtapia się w skórę ale jak dla mnie za mało wyrównuje koloryt, wysusza skórę na policzkach i po 2,3 godz skóra się świeci na czole i jakby podkładu nie było. Przykro mi to stwierdzić ale ogólnie ta firma jakoś nie współpracuje z moją skórą.

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: próbka

Chcesz pochwalić gabriell za czytelną i pomocną recenzję?
  • Poszukiwania ideału zakończone!
  • Zakończyłam poszukiwania idealnego podkładu i wierzę, że z Vichy Teint Ideal stworzymy parę po wsze czasy!

Zaznaczę na początku, że moja skóra boryka się z różnymi problemami. Mam cerę mieszaną, z bardzo tłustą strefą T i bardzo suchymi policzkami, naczynkową - co widać zwłaszcza w okolicach nosa, ze skłonnością do przesuszania i podrażnień. Nie jest łatwo dbać o taką skórę i uwierzcie mi, wypróbowałam naprawdę wiele podkładów. Niektóre z nich tworzyły na twarzy maskę, inne w tajemniczy sposób po godzinie znikały na zawsze, jeszcze inne w ogóle nie matowiły.

Właśnie dlatego cieszę się, że po latach poszukiwań trafiłam na ten produkt Vichy.
    Mam zaufanie do kosmetyków z apteki i również w kwestii podkładu to zaufanie mnie nie zawiodło.

Za co kocham Vichy Teint Ideal:
    - efekt rozświetlenia - skóra jest odżywiona, promienieje zdrowiem;
    - efekt zmatowienia bez przesuszenia - to dla mnie ważne, bo takie właśnie są potrzeby mojej cery;
    - idealny kolor (25);
    - eleganckie opakowanie, jest mocne, trwałe i ładnie wygląda w moim kosmetycznym koszyczku;
    - trwałość, dosłownie od rana do wieczora z minimalnymi poprawkami za pomocą pudru sypkiego;
    - działania na skórę: jest miękka, zadbana i po prostu ładna, myślę, że to nie tylko zasługa kremu;
    - naturalny wygląd, bez żadnej sztuczności;
    - nie podkreśla żadnych zmarszczek i defektów skóry.

Po prostu - daje efekt zdrowej, promiennej cery. Odejmuje lat, nie dodaje. Matowi to, co wymaga zmatowania i pięknie rozświetla cerę.
    Po prostu - ideał!

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 całe opakowania

Chcesz pochwalić vaniliam za czytelną i pomocną recenzję?
  • alkoholowe mazidło :/
  • ten podkład to jakaś totalna pomyłka.
    85 zł za śmierdzącą alkoholem mieszankę? nigdy w życiu!
    Wszystko byłoby ok, gdyby alkohol zawarty w tym podkładzie nie miał aż tak silnego działania. Wysuszył mi skórę masakrycznie ( a mam normalną) i w dodatku podrażnił, skóra mnie piekła gdy zmywałam ten silny podkład. Masakra. Firma, która produkuje dermokosmetyki dla skór wrażliwych...a tu taki bubel. Moja cera niestety nie toleruje kosmetyków z tej firmy ( przekonałam się kolejny raz.)
    plusy? Krycie. I tyle.
    a po godzinie świeciłam się jak latarnia.

Dziewczyny! Jeśli naprawdę chcecie kupić sobie ten podkład, to naprawdę radzę Wam abyście kupiły sobie kilka próbek i trochę go potestowały. Ja kupiłam próbkę- byłam zachwycona. Potem kupiłam pełnowymiarowe opakowanie i po tygodniu moja cera nie wytrzymała kontaktu z tak alkoholowym mazidłem. Nie polecam..

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: 1/4 butelki

Chcesz pochwalić honey23 za czytelną i pomocną recenzję?