Vichy, Teint Ideal, Fluid rozświetlający do skóry normalnej i mieszanej

Powiększ Vichy, Teint Ideal, Fluid rozświetlający do skóry normalnej i mieszanej

Zgłoszony przez ulinkaaa

Podkład rozświetlający, który wydobywa idealny koloryt skóry oraz poprawia jakość skóry. Lekka i nietłusta konsystencja fluidu przeznaczona do skóry normalnej i mieszanej. Łatwa aplikacja opuszkami palców lub za pomocą pędzla do makijażu.
Ujednolica koloryt skóry i koryguje jej wygląd. Zapewnia naturalny efekt i trwałość do 12 h. Technologia Płynnego światła oraz kompleks korygujący.
Kompleks korygujący , aby dzień po dniu poprawiać jakość skóry, zawiera witaminę C i E oraz składnik witalizujący dla skóry ujednoliconej, zdrowszej i lepiej chronionej przed czynnikami zewnętrznymi.
Lekka konsystencja fluidu idealna dla skóry normalnej i mieszanej.

Skład: Aqua / Water, Cyclopentasiloxane, Alcohol Denat., Butylene Glycol, Ethylhexyl Methoxycinnamate, PEG-10 Dimethicone, Phenyl Trimethicone, Squalane, BIS-PEG/PPG-14/14 Dimethicone, Sorbitol, Talc, Aluminium Hydroxide, Magnesium Sulfate, Nylon-12, Disodium Stearoyl Glutamate, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside, Maltitol, Lactobacillus Ferment [+/- may contain: Cl 77891 / Titanium Dioxide, Cl 77491, Cl 77492, Cl 77499 / Iron Oxides, Cl 77163 / Bismuth Oxychloride].(10.03.2015)

• Pierwsza myśl jest zawsze najlepsza.
  • Chciałam być "trendy" i zmienić podkład na lekki

Stwierdziłam, że nie będę inwestować w produkty z wyższej półki bo uwielbiam podkład Estee Lauder Maximum Cover ( czyli prawie korektor ) o każdej porze roku. Moja cera też go lubi ale postanowiłam sprawdzić coś nowego...

Przy okazji zakupów w SP wpadł mi do koszyka Vichy. Pierwsza myśl ? Fluid rozświetlający nie sprawdzi się na mojej mieszanej cerze chociaż do takiej jest przeznaczony. Ale cóż...nie wypada pozostawać "w tyle" i latem używać kryjących fluidów

Dobrze, że w pogoni za makijażowymi wytycznymi zachowałam trzeźwość umysłu i po raz pierwszy użyłam go w weekend . Konsystencja rewelacyjna - łatwość rozprowadzania naprawdę mnie zachwyciła. A jakie rozświetlenie !!! Latarnie nie dają takiego blasku jak moja twarz po Vichy )))).

Wnioski ? Mam trzydzieści lat plus VAT i zdecydowanie kosmetyczne eksperymenty u mnie się nie sprawdzają. Oczywiście żartowałam z byciem "trendy". Mam swoje sprawdzone produkty - zarówno do makijażu jak i pielęgnacji - ale uważam, że nigdy nie jest tak dobrze, żeby nie mogło być lepiej. Dlatego często próbuję czegoś innego, nowego. Jednak rozświetlanie mieszanej cery to zdecydowanie nie moja bajka.

Zużyłam ten fluid dodając odrobinę do gęstego Estee Lauder ale na pewno już do niego nie wrócę.

Używam tego produktu od: Pół roku.
    Ilość zużytych opakowań: Jedno.

Chcesz pochwalić kociak902 za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• piękne rozswietlenie
  • Rzadko recenzuję cokolwiek poza perfumami, ale ten podkład tak mnie zachwycił, ze nie mogłam się powstrzymac. Najpierw trafiłam przypadkowo na próbkę i wiedziałam juz że musi być mój. Jakos nigdy nie miałam przekonania do wszelkich kosmetyków o nazwie "rozswietlajacy"; jednak tu w pełni rozumiem tę nazwę, jest zasłużona. Efekt rozswietlenia jest naprawdę piękny.
    \nPLUSY
    \n-ładnie kryje
    \n-cudnie rozswietla, co daje efekt wypoczętej skóry
    \n-długo się trzyma
    \n
    \nMINUSY
    \n-cena
    \n-kolor 15, który mam, czyli najjasniejszy, moze byc ciut za ciemny dla totalnych bladziochów (dla mnie raczej na lato się nadaje)

Chcesz pochwalić guniagusia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Swietny podklad do skory normalnej. Odcien 025 idealny dla mojej skory , lekko opalonej.
    Doskonale sprawdza sie w lato. Daje delikatny efekt, nie tworzac efektu maski. Czasem podkresla suche skorki na nosie. Lekko kryje i nawilza. Jego trwalosc mysLe 6-8godzin, czyli jak przecietny podklad kazdej marki.

Używam tego produktu od: 1 miesiac

Chcesz pochwalić bella02 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie rewelacja!
  • Podkład jest po prostu świetny, posiadam kolor 15 wcześniej byłam wierna Revlon Colorstay 180 do cery tłustej i mieszanej.

Bardzo długo używałam cięższych podkładów, bardziej kryjących i dopiero po wypróbowaniu vichy uznałam, że właściwie bez potrzeby. Mam skórę tłustą w strefie T i myślałam że lekkie podkłady nie są dla mnie, że się nie sprawdzą. Jednak się myliłam. Dopiero teraz widzę, że robiłam wielki błąd bo pod ciężkim podkładem moja skóra się dusi, zaczyna wydzielać sebum i się świecić a po vichy jakby oddychała swobodnie. Co mnie jeszcze zaskoczyło to to, że po zmyciu makijażu moja cera wygląda bardziej zdrowo i była jakaś taka nawilżona

Jeden raz zdradziłam vichy i nałożyłam na imprezę cięższy podkład, bardziej kryjący i miałam wrażenie, że wyglądam jakbym była chora

Podkład dobrze się rozprowadza nawet bez kremu, nie da się z nim przesadzić bo go nie widać (nie robi maski) idealnie stapia się ze skórą, wydobywa blask, nie podkreśla skórek, można nakładać praktycznie wszystkim i wygląda dobrze. Nie ściera się, dość długo się trzyma.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić szamankaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • świeży, naturalny efekt
  • Bardzo lekki, wręcz niewidoczny na twarzy podkład. Posiadam odcień nr 15 - o tej porze roku dla mnie idealny, ale może być za ciemny dla jasnych cer. Bardzo dobrze stapia się ze skórą, nie ciemnieje, utrwalony pudrem ( u mnie meteorytami) wytrzymuje cały dzień. Kolejną jego zaletą jest ładne, delikatne rozświetlenie cery, niepowodujące zbytniego świecenia, skóra wygląda na wypoczętą i świeżą. Ma średnie krycie, które można stopniować nie tworząc "tapety", pielęgnuje cerę, nawet wieczorem po zmyciu makijażu skóra wygląda pięknie i jest nawilżona. Dla mnie jest to idealny produkt na wiosnę/lato, oprócz ładnego makijażu mamy również pielęgnację. Na uwagę zasługuje ładne i fukcjonalne opakowanie. Jedyny minus to brak jeszcze jaśniejszych odcieni. Obawiam się, że zimą może być dla mnie nieco za ciemny.

Chcesz pochwalić Gloryy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Vichy Teint Idéal idealny dla mnie
  • Fluid ma bardzo przyjemną konsystencję – lekką i nietłustą przez co nie zatyka porów oraz bardzo dobrze się rozprowadza i wchłania. Nie pozostawia na skórze smug ani grudek. Doskonale nawilża cerę dzięki wodzie termalnej z Vichy zawartej w podkładzie. Podkład aplikuje się za pomocą pompki, co daje gwarancję nałożenia odpowiedniej ilości. Dużym plusem jest ładne opakowanie – szklana buteleczka przypomina flakonik perfum i dobrze się prezentuje na łazienkowej półce. Fluid nadaje cerze piękny koloryt i nie tworzy efektu maski. Podkład idealnie kryje wszelkie niedoskonałości. Skóra wygląda naturalnie i zdrowo. Jest po prostu piękna !

Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie drugiego opakowania

Chcesz pochwalić blackpearl20 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Teint Idéal Clair - moje
  • Podkład rozświetlające we fluidzie Vichy TEINT IDÉAL w odcieniu 15 Clair to moje majowe kosmetyczne odkrycie. Jestem muzykiem i zdarza mi się nazywać swoje kosmetyki, jak ulubione klasyczne "przeboje". Ten nazwałam Clair de Lune, jak piękna kompozycja Claude'a Debussy. Światło księżyca. Delikatne, rozproszone, rozświetlające delikatnie szarość nocy. Taki jest właśnie mój nowy podkład.

Moja skóra jest poszarzała, ale natychmiast po aplikacji Teint Idéal staje się idealnie rozświetlona. Mimo, że konsystencja fluidu jest bardzo lekka, podkład kryje doskonale nie czyniąc z twarzy teatralnej maski. Wyrównuje koloryt skóry, znikają zaczerwienienia. Mam skłonność do alergii. Niezawierający parabenów podkład Vichy, którego formuła oparta jest na wodzie termalnej, jest bezpieczny dla alergików. Zwykle moja skóra musi się przez jakiś czas przyzwyczajać do nowych kosmetyków - ten zaakceptowała natychmiast.

Podkład nakładam opuszkami palców. Wyciskam odrobinę na grzbiet dłoni i palcami drugiej ręki nanoszę go na twarz. Robię nim kilka plamek a następnie delikatnie go rozcieram wykonując przy tym krótkie, precyzyjne, niezbyt intensywne ruchy zawsze zgodne z kierunkiem rosnących na twarzy włosków.

I jeszcze cena. Kupiłam swój podkład w sklepie internetowym za około 75 złotych (już z wysyłką). Było to najlepiej wydane na podkład 75 złotych w moim życiu.

Polecam Teint Idéal wszystkim paniom ceniącym dobre, sprawdzone kosmetyki. Mój Clair de Lune na pewno i Wam rozświetli cudownie skórę twarzy. Jak światło księżyca w pełni mrok nocy.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Chcesz pochwalić Chnum1975 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie zasługuje na swoją nazwę
  • Uzyskanie statusu podkładu idealnego w moim rankingu graniczy z niemożliwością, dlatego Vichy Teint Ideal, który już w nazwie tę niemożliwość sugeruje, musiał znaleźć się w mojej kosmetyczce...bo taka już natura kobiecej ciekawości i... złośliwości, bo nie ukrywam też, że kupiłam ten podkład z myślą „Ja ci pokażę idealny!”.

1. OPAKOWANIE. I tak pierwsze wrażenie wypadło pomyślnie: kosmetyk zapakowany w elegancki szklany pojemnik z precyzyjnym dozownikiem. Pod tym względem Vichy zawsze jest bezbłędne, bo mimo że ładne opakowanie niewiele pomoże, gdy zawartość okazuje się być kiepska, to i tak sam fakt przykładania uwagi do jego wyglądu wiele świadczy o producencie i jego stosunku do klientów. A że opakowanie podkładu znam już z doświadczenia z serum Vichy z linii Aqualia, to już przed pierwszym użyciem, wiedziałam, że będzie ono nie tylko ładnie wyglądać na łazienkowej półce, ale i okaże się bardzo praktyczne w użytkowaniu.

2. KONSYSTENCJA Sam podkład ma dość płynną i bardzo lekką konsystencję, rzadszą od typowych drogeryjnych kolorówek, ale dzięki precyzyjnemu dozownikowi nie musimy się obawiać, że zaaplikujemy sobie zbyt dużą dawkę produktu. Dzięki takiej konsystencji produkt bardzo łatwo się rozprowadza i można bardzo szybko uzyskać jednolitą warstwę. W moim osobistym odczuciu taka konsystencja bardzo dobrze odpowiada cerze mieszanej, jaką posiadam: nie mam w jego przypadku tego niekomfortowego wrażenia, że coś oblepia mi twarz. I co najważniejsze, jego lekkość przekłada się na przyjazne działanie, a konkretnie fakt, że podkład nie zapycha skóry, nawet tej problematycznej.

3. KOLOR. Tu miałam największe obawy, ponieważ należę do osób o jasnej karnacji w odcieniu neutralnego beżu. Wiele podkładów ma albo za dużo brzoskwiniowych, czy wręcz pomarańczowych pigmentów lub różowych. Zdecydowanie mniej jest neutralnych beży. I nie wiem jak Vichy Teint Ideal to robi, ale naprawdę świetnie komponuje się z moim jasnym beżem, a także z bardziej brzoskiwniowym odcieniem karnacji mojej mamy! Obie byłyśmy naprawdę bardzo zaskoczone tym, że każda z nas uzyskała na swojej twarzy pożądany efekt!

4. ROZŚWIETLENIE. Druga rzecz, zaraz po kolorze, której się obawiałam. Nastawiałam się na efekt a la 'księżyc w nowiu', bo niestety najwięcej takich wspomnień mam z kolorówką rozświetlającą, a tu kolejne zaskoczenie. Teint Ideal rozświetla bardzo subtelnie: widać, że rozświetlające drobinki są bardzo zmikronizowane, dzięki czemu uzyskujemy efekt równomiernej, jedwabistej tafli.

5. KRYCIE. Jako że cenię sobie bardzo naturalny efekt, nie zmartwiło mnie średnie krycie podkładu. Ba... raczej bym sobie odpuściła produkt, który działa jak popularny tynk, bo od totalnego kamuflażu są korektory. Moim zdaniem zadaniem podkładu jest przede wszystkim wyrównanie kolorytu, zakrycie drobnych niedoskonałości i promienny, zdrowy wygląd i te właśnie cechy Ideal Teint posiada w 100%

6. WYDAJNOŚĆ i CENA. Lekka konsystencja i dobre napigmentowanie sprawia, że do pożądanego efektu wystarczy niewielka jego ilość, co bardzo pozytywnie wpływa na jego wydajność. I dodając do tgo fakt, że podkład pięknie rozświetla, a przy tym daje naturalny, jednolity efekt, jest lekki, nie zapycha i nie podrażnia, również pod względem cenowym prezentuje się bardzo korzystnie, bo za jego cenę otrzymuję wysoką jakość i dobre samopoczucie, a to jest bezcenne

I co? I to on mi pokazał, że naprawdę jest idealny

Chcesz pochwalić marjories za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny Teint Ideal!
  • Do każdego kosmetyku podchodzę z pewna dozą dystansu. Nie wszystko co zdobywa laury opinii jest dla mnie dobre. Sprawdzając Teint Ideal miałam ogromną frajdę! Od pierwszego wejrzenia (czytaj użycia ) zakochałam się z tym podkładzie. Doskonale stapia się z kolorytem mojej mieszanej skóry dając rewelacyjny efekt cery bez skazy. Przez cały dzień mogę być spokojna o trwałość mojego makijażu. Nie muszę się martwić, ani pilnować się, aby poprawić go w odpowiednim momencie - jest to po prostu zbędne. Jednocześnie wyglądam naturalnie, bez efektu maski. Jednym słowem - mój ideał!

Chcesz pochwalić zauroczonaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój strzał w 10
  • Nie jestem fanką mocnego krycia, bo też nie mam specjalnie wielkich problemów. Moja skóra jest dość wybredna podkłady lubią ją przesuszać choć zwykle jest mieszana ( świecenie głównie na czole) nie jest więc łatwo z doborem. Lubię wyglądać naturalnie i świeżo, bez efekt tzw. „płaskiego matu”. Myślałam, że problemem będzie odcień bo gama jest mała ale podkład pięknie „wpasowuje” się w odcień skóry.
    To wszystko daje w pakiecie Vichy.
    - podoba mi się jego opakowanie i higieniczna pompka,
    - pięknie stapia się ze skórą i rozświetla – jest to takie satynowe wykończenie nie świecące ale odświeżające twarz.
    - bardzo ładnie się rozprowadza, żadnych problemów z aplikacją – czy to palcami czy pędzelkiem,
    - jest długotrwały – trzyma się przez cały dzień pracy, żadnych oznak miejscowego ścierania czy spływania,
    - moja skóra bardzo go polubiła, podkład spełnia też funkcje pielęgnacyjne – i to widać, cera po całym dniu jest dobrze nawilżona i poprawia się jej koloryt w miarę użytkowania,
    - cena nie jest niska ale też za produkt o tak dobrym działaniu, nie jest za wysoka – jest w sam raz, bo podkład jest tego wart.

Podsumowując, podkład jest świetny - na co dzień ale również na wielkie wyjścia. Można być spokojnym o swój wygląd i stan skóry. Jest moim absolutnym ulubieńcem i polecam go wypróbować osobom, które szukają w podkładzie tego czego ja szukałam – nie zawiedziecie się.

Chcesz pochwalić butterfly8921 za czytelną i pomocną recenzję?