Estee Lauder, Lucidity (Puder sypki)

Powiększ Estee Lauder, Lucidity (Puder sypki)

Zgłaszająca osoba: pixie7

Puder sypki przeznaczony dla cery suchej, normalnej i mieszanej. Zapewnia nieskazitelną, rozświetloną twarz. Spłyca optycznie zmarszczki i nierówności skóry. Zawiera specjalne drobinki rozpraszające światło, które pozwalają osiągnąć efekt idealnej ale naturalnej gładkości.
Testowany dermatologicznie.
Na europejskim rynku dostępny tylko w 3 kolorach, na amerykańskim - aż w sześciu.

Skład: polymethyl methacrylate, boron nitride, ptfe, aluminium starch octenylsuccinante, zinc stereate, tricaprylin, tocopheryl linoelate, lipopolysaccharide, santalum album (sandal wood), tocopheryl oleate, isopropyl titanium trisostearte, fragrance (parfum), trisodium edta, bht, potassium sorbate, methylparaben, propylparaben, butylparaben, may contain (+-) mica, iron oxides (ci 77491, ci77492, ci 77499), titanium dioxide (ci77891), bismuth oxychloride (ci77163)

Cena: 170 zł / 21 g

• Bardzo dobry puder
  • Kupiłam ten puder za namową konsultantki z Sephory i nie żałuję. Mam kolor 02 light medium, dla mnie idealny. Sam puder jest bardzo drobno zmielony, mamy aż 21 gram produktu. U mnie sprawdza się idealnie. Matuje, jednocześnie rozświetlając. Nie czuć i nie widać go na twarzy. Współpracuje z wszystkimi moimi podkładami. Trochę trudno się go aplikuje tzn.trudno wydobyć z opakowania odpowiednią ilość, ale nie będę za to odejmowała gwiazdki, bo puder jest świetny. Zdecydowanie Polecam !!

Używam tego produktu od: Od 2 m-cy
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1 - go

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić dorotabat za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny kosmetyk
  • To baaardzo dobry puder. Dla mnie najwazniejsze - nie wysusza!! Cerom suchym trudno o dobry puder, a ten naprawdę nie zawodzi!! Cera staje się aksamitna, rysy miękkie, wygladzone. Ważne jednak, aby trafić z kolorem. Ja mam 02 i widzę, że jednak jest to odcień lekko żółtawy. Mimo wszystko - zużyję go, bo na twarzy dopasowuje się do podkładu i jest bardzo miły w użytkowaniu. Puszek świetny, nie potrzeba pędzla. Uwaga - daje lekko pudrowy efekt!

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 zaczęte

Chcesz pochwalić Hania208 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 5 raz(y)
  • doskonały!
  • +nie zawiera talku
    +nie zapycha
    +matuje na dluuugo, ja nie robię juz poprawek w ciągu dnia i do ok.18 wytrzymuje
    +nadaje zdrowy wygląd cerze. Bez płaskiego matu, bo ma jednak zadanie rozswietlac i łączy doskonale te dwa zadania.
    +jest bardzo wydajny, wystarczy bardzo niewielka ilosc
    +najjaśniejszy kolor jest wystarczająco jasny
    +w porównaniu do clinique jest bardziej miękki, delikatny, aksamitny

Jest doskonały i wart swojej ceny, tym bardziej, ze wystarcza na 10-12 m-cy

Chcesz pochwalić foksy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Delikatny pyłek
  • Kupiłam go bo nie zawiera talku, chciałam coś nie zapychającego i lekkiego i sprawdza się świetnie, nie wysusza, swietnie sprawuje sie na podkład sam raczej nic nie zakryje i nie ma on jakis super własciwości matujących do cer tłustych sie nie nadaje. Kupiłam odcień najciemniejszy super ciepły beż, jest drobno zmielony, twarz wygląda na wypoczętą i zdrową kto lubi tynk na twarzy to nie ten puder, polecam cerom suchym i mieszanym.

Chcesz pochwalić lenisko1480 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rozczarowanie
  • Cóż, jako puder jest niezły, nie zwala z nóg ale jest dobrze. Coś tam rozswietla, nie matuje (ale wcale nie musi), wtapia się w skórę ... Ale ciemnieje i koszmarny wybór kolorów ! Albo za ciemny albo wpada w róż , masakra. Dodatkowo ma silny zapach - ladny ale silny i strasznie pieka i szczypia mnie oczy jak sie nim pomaluje, bo przeciez cos tam sie do oczu jednak dostaje. Leży w szufladzie i czeka na lepsze dni nie sadze bym kupiła go ponownie.

+ za ładny opakowanie
    + za lekkie rozswietlenie
    + za wydajność

- za wybór kolorów
    - za to ze ciemnieje

Używam tego produktu od: listopad 2012
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego i ostatniego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić prawie_zakupoholiczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • porządny produkt
  • Kupiłam ten puder ponad rok temu i nawet nie zużyłam połowy (przy codziennym stosowaniu) - tu pojawia się pierwsza zaleta Lucidity - jest szalenie wydajny.
    Po jego użyciu buzia ma łagodniejsze rysy, jest zmatowiona, ale nie jest to płaski mat. Czy przedłuża trwałość makijażu? Trochę tak, aczkolwiek mógłby sobie lepiej z tym radzić. Jeśli chodzi o matowienie, to na mojej mieszanej cerze delikatny błysk pojawia się po ok. 4 godzinach, więc nie jest źle. Nie wysusza i nie powoduje powstawania niespodzianek. Mógłby być trochę tańszy.

Używam tego produktu od: 1,5 roku

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kinkuc za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 14 raz(y)
  • Przereklamowany
  • Niestety zakup tego pudru skończył się ogromnym rozczarowaniem.

Plusy
    - drobno zmielony,
    - brak talku,
    - ładne opakowanie i sensowny puszek,
    - łatwo dostępny - Sephory/Douglasy.

Minusy
    - nie matuje,
    - po 1 h świecę się strasznie,
    - mam kolor 01, który ma tony różowe i ciemnieje jeszcze na twarzy,
    - niby ma drobinki rozświetlające, ale rozświetlenia też nie widać,
    - skóra wygląda na zmęczoną,
    - dużo czasu zajmuje nałożenie go, by uzyskać jakiś efekt na twarzy,
    - cena! - gdyby produkt się sprawdził, to ok, ale ze swoimi minusami niestety jest to po prostu żart.

Prawie identyczny efekt daje puder Vipery odbijający światło. Niestety bardzo się zawiodłam na tym pudrze a może po prostu miałam zbyt duże oczekiwania...

Używam tego produktu od: kilkunastu dni

Chcesz pochwalić lemka za czytelną i pomocną recenzję?
  • miłe zaskoczenie
  • lubię go używać, bo cera wydaje się po nim gładka, świeża, promienna. drobinki rozświetlające są malutkie, dzięki czemu twarz się nie świeci a jest rozświetlona poza tym ma pojemne, wygodne opakowanie. ciężko go wydobyć przez siteczko, trzeba porządnie nim potrząsnąć. lubię go.

Używam tego produktu od: dwa miesiące
    Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Chcesz pochwalić chiquititaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • miły
  • Mam go od marca 2012 i niestety kupiłam zaciemny kolor - medium light. Uważam, że puder sam w sobie jest bardzo dobry, ma delikatne drobinki, pięknie stapiające się ze skórą. Nie uczula mnie, nie powoduje zatykania porów, skóra po nim tłuści się jak po innych pudrach, ładnie pachnie, nie osypuje się podczas nakładania. Na twarzy długo się utrzymuje. Cena w stosunku do pojemności jest wysoka, ale takie produkty są bardzo wydajne....Tak na koniec dopowiem, że pomimo iż jest za ciemny będę go używała - kupiłam biały puder diamentowy z biochemmi urody zmieszam je oba. To mam nadzieję trochę mój Lucidity rozjaśni...

Używam tego produktu od: niecały rok
    Ilość zużytych opakowań: jadno

Chcesz pochwalić tinaraja za czytelną i pomocną recenzję?
  • miłe upiększenie..
  • Na zakup tego kosmetyku namówiła mnie pani w Douglasie, jako lekkie rozświetlenie i wykończenie makijażu..

Plusy:
    - pięknie pachnie
    - stabilne opakowanie, nic nie ucieka
    - wydajny
    - nie utlenia się
    - tworzy nieskazitelną cere
    - bardzo leciutko rozświetla cerę nienachalnymi drobinkami mikro rozmiarów ( te drobinki są mniejsze niż standardowe w pudrach)
    - dobry na wykończenie makijażu
    - dość długo się utrzymuje, w ciągu dnia wymaga lekkich poprawek
    - dobry nawet na lekki podkład- dzięki temu skóra jest wykończona, przestrzenna, wyrównany jest koloryt
    - świetnie nadaje się użyty na podkład i inny puder razem- efekt mega pięknej twarzy
    - nie zapycha

Minusy:
    - duże opakowanie
    - troszke ciężko czasem coś wysypać
    - samodzielnie sam puder jest praktycznie nie widoczny

Dla kobiet lubiących wygladać perfekcyjnie napewno bardzo się przyda, dla mnie nie jest to jakiś must have, aczkolwiek cieszę się że go mam, bo makijaż zyskuje naprawdę piękną oprawę..
    Odradzam osobom lubiących widzieć mimo wszystko krycie w takich pudrach- ten tego nie zapewni.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić choocoolate1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak lekki pyłek omiatający twarz. Nie znam lepszego!
  • Dopóki nie trafiłam na Lucidity, sądziłam, że każdy puder sypki musi być ciężki i toporny jak te, z którymi wcześniej miałam do czynienia. Kiedy dostałam odsypkę od przemiłej wizażanki z miejsca się w nim zakochałam.

Lucidity to lekki pyłek, jest bardzo drobno zmielony, doskonale rozprowadza się go na twarzy. Posiadam najjaśniejszy, niestety niedostępny w Europie, odcień – 06. Jest to czysty beż z minimalnym dodatkiem wanilii. Jest bardzo jaśniuteńki, opaloną twarz może wyraźnie rozjaśniać, do mojego koloru twarzy dopasowuje się idealnie.
    Jest tak delikatny, że na twarzy niemal go nie widać – zdradzają go tylko mikroskopijne drobinki, które idealnie rozpraszają światło, pięknie migocą w słońcu. Coś pięknego Nadają twarzy świetlistości, promienności.

Puder doskonale zmiękcza rysy, nadaje świeżości i subtelności. Twarz jest wygładzona, miękka, ujednolicona, a także zmatowiona na kilka godzin – potem zaczyna się minimalnie błyszczeć, ale jest to do opanowania.

Fantastycznie przedłuża trwałość podkładu, ale uwielbiam go także solo, nałożony na krem lub filtr. Daje jednolite wykończenie. Wielkim plusem jest, że nie zmienia koloru w ciągu dnia, nie ciemnieje. Nie podkreśla niedoskonałości, a wręcz delikatnie je ukrywa, spłyca. Nie uwidacznia porów.

Aplikację umila przyjemny, kwiatowy zapach pudru.

Absolutnie nie zapycha, nie wysusza, nie podrażnia. Ma ogromną ilość i jest piekielnie wydajny, starcza mi na około rok codziennego stosowania.

Opakowanie podoba mi się, jest proste i eleganckie ze złotym logo EL na wierzchu. Część z pudrem jest przezroczysta, widać ile produktu zostało. Początki z nim były dość trudne, puder nasypany jest po brzegi i po odklejeniu naklejki ochronnej ciężko było go wydobyć. Na szczęście po kilku użyciach problem mija, sitko jest duże, puder z łatwością przez nie wychodzi. Nie używam dołączonego do pudru puszku, ale i on by podołał, gdyby pod ręką nie było żadnego pędzla. Jest on miękki, puchaty, twarz można stemplować pudrem, zebrać jego nadmiar. Na pewno przydatny w podróży.

Polecam każdemu, komu zależy na naturalnym, świetlistym makijażu oraz wygładzonej, wypielęgnowanej cerze.

Ilość zużytych opakowań: kilka opakowań

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Recenzja otrzymała 3 pochwał. Chcesz pochwalić Organzza za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry!
  • Jak do tej pory najlepszy puder jaki miałam.
    Nie robi "maski" na twarzy i ładnie matuje, choć efekt matowienia mógłby utrzymywać się dłużej, wtedy byłby to puder idealny!
    No i co jest dla mnie bardzo ważne - nie gryzie się z filtrami.
    Opakowanie niestety jest mało praktyczne, na pewno nie nadaje się do małej kopertówki.
    Najbardziej powala cena :/ Puder jest jednak bardzo wydajny, więc wydaje mi się, że raz na dłuższy czas warto pozwolić sobie na taki większy wydatek.Używam tego produktu od: 5 miesięcyIlość zużytych opakowań: jeszcze nie skończyłam pierwszego

Chcesz pochwalić aganymc za czytelną i pomocną recenzję?
  • U P I Ę K S Z A
  • Rewelacyjny puder - niewidoczny, drobniutki, upiększający. Posiada maleńkie drobinki, których nie widać na twarzy. Twarz wygląda bardzo zdrowo i świeżo przez wiele godzin. Pięknie wykańcza makijaż. Nakładam go pędzlem pixie do minerałów i świetnie się rozprowadza. Nie czuć go na twarzy, nie osadza się na włoskach, w załamaniach, nie wysusza. Skóra jest bardzo gładziutka, delikatna i taka świeża. Posiadam kolor 3 medium - transparentny ciepły beż. Polecam, warto.

Ilość zużytych opakowań: 1-sze

Chcesz pochwalić aduś111 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem z niego bardzo zadowolona
  • Przed Lucidity używałam Blended Clinique, i gdy się skończył, postanowiłam kupić coś innego, bo puder sypki jest tak wydajnym kosmetykiem, że używanie w kółko tego samego może się znudzić
    Lucidity jest bardzo fajnym pudrem do wykończenia makijażu. Daje efekt rozświetlenia, wygładzenia, a także i matu, ale matu pełnego światła i lekkości.
    Uroczo pachnie, jest go bardzo dużo w opakowaniu. Co prawda zaznaczyłam opcję "nie wiem czy kupię ponownie", bo pewnie starczy mi na jakieś dwa lata i wtedy może znowu skuszę się na inny puder
    Twarz w zasadzie przez cały dzień wygląda nienagannie.
    Do nałożenia używam pędzla z Sephory nr 45.Używam tego produktu od: ok. dwóch miesięcyIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego, ubytek znikomy

EDYCJA: dziewczyny, dokładnie dobierajcie kolor... ja mam o2 i widzę, że przy podkładzie, który ma tendencje do widocznego utleniania się, ten puder może to podkreślić.
    Morał z tego taki, że nie z każdym podkładem się zgra. W moim przypadku z EL DW Light było świetnie, ale przy podkładach Lancome puder ważył się i robił pomarańczowy razem z podkładem...

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Lenka87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • delikatny pyłek
  • Do zakupu Lucidity przymierzałam się już od dłuższego czasu, ale jakoś nam było nie pod drodze. Zniechęcały mnie recenzje innych odnośnie trwałości i matowienia. Ale w końcu się zdecydowałam.
    Oceniam odcień 01 Light. Delikatny, jasny beż, doskonale dopasowuje się do mojego odcienia cery.
    Puder powalił mnie na kolana. Do tej pory uważałam Guerlain za swoje KWC, ale ten go zdyskwalifikował. Jest dokładnie tym, czego oczekuję od pudru sypkiego. Cudownie miałki, subtelny, delikatny. Niewidoczny na twarzy, dyskretnie matuje i rozświetla zarazem. Zmiękcza rysy, niweluje niedoskonałości, sprawia, że twarz wygląda nieskazitelnie i naturalnie.
    Nie jest bardzo trwały, po kilku godzinach używam bibułki, ale przez to nie wysusza i nie obciąża cery. Nie raz już używałam super matujących kremów/podkładów/pudrów i uwierzcie, dziewczyny, nie jest to dobre dla cery, gdyż poprzez wysuszenie produkowała jeszcze więcej sebum i efekt był odwrotny od zamierzonego. Dlatego teraz stawiam na doskonałe nawilżenie i lekki mak up, który ewentualnie mogę dyskretnie poprawić w ciągu dnia, przy czym nie odbije się to na komforcie i stanie mojej cery.
    Niepotrzebnie obawiałam się zakupu tego pudru, który jest stricte rozświetlający. Zresztą konsultantka mnie również zniechęcała, twierdząc, że nie będzie on matowił. Otóż matuje, rozświetla i upiększa. Dlatego warto wypróbować coś samodzielnie, bo wszystko zależy od uwarunkowań i predyspozycji cery, jak również subiektywnych oczekiwań. Lucidity w pełni spełnił moje oczekiwania i za to daję mu miano KWC!

Chcesz pochwalić sylvinaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny efekt!
  • Odkryłam przypadkiem. I coraz bardziej doceniam Daje bardzo ładny efekt. Wygładza twarz, lekko photoshopuje ;D skóra jest satynowa. Bardzo mi się podoba efekt. Niestety jedyną wadą jest to, że efekt ten nie utrzymuje się na twarzy zbyt długo, gdzieś jakby "wyparowuje", a twarz się świeci... Chociaż teraz dłużej się trzyma mojej buzi, w lecie się nie sprawdzał kompletnie... Będę używać w każdym bądź razie częściej, a nie tylko od wielkiego dzwonu Mam kolor medium 03. Ładny, ciepły beż. A puder jest taki "mięciutki i milutki" Również nie jestem zachwycona opakowaniem, wolałabym łatwiejsze wydobywanie kosmetyku, ale w podróży nic się z nim nie dzieje przynajmniej
    Do tej pory używałam L. jedynie, gdy wychodziłam z domu na krótko (nie jestem zwolenniczką noszenia ze sobą kosmetyczki i poprawiania makijażu w każdej napotkanej toalecie), ale teraz mam "chytry" plan używania najpierw pudru bambusowego, a na to Lucidity... Czy się sprawdzi, czas pokaże a ja wtedy zapewne zedytuję recenzję

Używam tego produktu od: kilku miesięcy z przerwami

Chcesz pochwalić Dinulka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy sypki puder jaki kiedykolwiek mogłabym sobie wyśnić
  • We wstępie mojej recenzji chcę nadmienić że miałam do czynienia z pudrami Clinique, chanel i guerlain ale dopiero ten zaspokoił moje wymagania.Jest dobrze zmielony, ma cudowną miękką konsystencje delikatne rozświetlające drobinki które nadają szlachetności twarzy. Puder cudownie ujednolica sórę, jest gładka jak po photoshopie i co najważniejsze dla mnie odpowiednio matuje cerę. oczywiscie po około 4 godzinach używam bibułki matującej ale i tak uważam że to najlepszy puder sypki i nie zamienie go już nigdy na żaden inny :P

Chcesz pochwalić Patitka86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Luksusowy kosmetyk
  • Posiadam wersję w nowym opakowaniu.
    Puder zakupiłam głównie dlatego, że podobno nie gryzie się z filtrami
    Na początek napiszę więc może o jego jedynym minusie a jest to słabe matowienie. Niestety nałożony na filtr po 2-3 godzinach powoduje świecenie twarzy. O niebo lepiej spisuje się nałożony na puder bambusowy lub skrobię, które matują cerę. LU nałożony na taki grunt super rozświetla i ujednolica cerę
    Twarz wygląda trochę tak jak po Meteorytach, jest jakby otoczona woalką, dzięki której wydaje się wypoczęta, zdrowa i ma jednolity koloryt. Efekt jest na prawdę super W dodatku nawet wypryski stają się mniej widoczne.
    Na plus zaliczam też niesamowicie drobno zmieloną konsystencję pudru. Również zapach jest piękny: perfumowo-kwiatowy
    Opakowanie choć jest wielkie i nieco ciężkie jest dość poręczne. Nie mam problemów z wydobyciem pudru przez to siteczko, choć na początku faktycznie trochę się trzeba było z tym namęczyć

Podsumowując: uważam, że ten puder jest świetny. Wart każdej wydanej na niego złotówki! Pół gwiazdki odejmuję tylko za ten brak matowienia, ale to nie dyskwalifikuje go w moich oczach i jeśli go zużyję (pewnie nastąpi to nie prędko, bo jest on bardzo wydajny), chętnie kupię drugie opakowanie.

Używam tego produktu od: ok. 3 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: wciąż w trakcie 1 opakowania

Chcesz pochwalić isa666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naturalny blask
  • Pudru używam już od grudnia zeszłego roku. Dostałam go jako prezent pod choinkę, mam odcień o2 midium light. Jest dosyć ciemny, na bardzo jasnej buzi może się odznaczać, dlatego tważ powinna być lekko opalona lub taka o średniej karnacji .Trudno mi ocenić jego kolor, mam wrażenie czasem, żę lekko pomarańczowy, a czasem że lekko różowawe tony. Inaczej wygląda oczywiście w pudełku a inaczej na twarzy, po nałożeniu.
    Puder lubię, ponieważ rozpromienia twarz, dodaje jej blasku, lekko matuje, mimo, iż nie jest to puder matujący, ale trzyma skórę w ryzach. Puszku nie używam,mam pędzel. Różnica między twarzą bez pudru a w pudrze robi wrażenie. Ja na samej sobie ledwo w sumie dostrzegam ten efekt, kwestia przyzwyczajenia chyba, ale gdy dałam go do wypróbowania 2 siostrom, obie były zachwycone a ja w pełni mogłam docenić efekt, jaki puder daje, podziwiając rezultat na kimś;p
    Szalenie wydajny, opakowanie trwałe.

Używam tego produktu od: ok 7 mieś
    Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1/4 pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ewelajna25 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zostanie ze mna na dluzej
  • Uzywam tego pudru w polaczeniu z pudrem jedwbnym Hauschki na filtry. Dzieki temu mam kolor i mat na twarzy a po za tym nic nie eliminuje dzialana filtrow. Opakowanie jest duze i juz widze ze starczy mi na dlugo. Delikatne swiecace drobinki roswietlaja cere, wiec wszystko to sprawia ze moja twarz wyglada naturalnie. Goraco polecam to polaczenie wszystkim filtromaniaczkom

Chcesz pochwalić juma1979 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Już nie mój!
  • Produkt nie najgorszy, był przez długi czas ze mną!
    Posiadałam kolor light, był w tonacji różowej, ale na twarzy wyglądał bardzo naturalnie (używałam go głównie zimą). Nie zatykał porów, nie wysuszał i nie podrażniał! Czy spłycał optycznie zmarszczki i nierówności skóry to tego nie zauważyłam, posiadał bardzo delikatne drobinki rozświetlające mało widoczne na twarzy.
    Dawał efekt pudrowości!
    Co do opakowania to ładnie wygląda, natomiast było bardzo niewygodne, zawsze coś wysypałam, ciężko było wydobyć puder, puszek też się nie sprawdził!
    Na plus to bardzo duża pojemność!
    Ja znalazłam coś lepszego i to w dużo niższej cenie!

Chcesz pochwalić popo81 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pięknie rozświetla twarz
  • Puder sypki zakupiłam wraz z podkładem tej samej firmy i jako duet spisują się znakomicie. Puder uszlachetnia rysy i pięknie rozświetla twarz - nie ma nachalnych drobinek, jest to raczej subtelne rozświetlenie, które sprawia, że twarz aż promienieje Ponadto utrwala makijaż w 100%, np kiedy wracam z nocnej imprezy, moja twarz wygląda naprawdę bardzo dobrze i wielokrotnie nie mogę się nadziwić jak to jest możliwe, bo kiedy ja jestem spocona, wykończona, moja twarz wręcz przeciwnie Bardzo gorąco polecam mimo, że cena nie zachęca, to jakość jest pierwsza klasa

Używam tego produktu od: paru miesięcy

Chcesz pochwalić angeeel88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • super
  • puder ładnie rozświetla cere twarz jest swierza i promiena mozma stosowac solo .... nie zostawia smug ,ujednolica kolor skory

Używam tego produktu od:tygodnia

Chcesz pochwalić sabino79 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nawet solo super
  • Otóż około rok temu postanowiłam przestać codziennego używania podkładu. Mam naprawdę delikatną cerę a codzinne używanie podkładu (wypróbowałam wiele) powodowało u mnie pogorszenie stanu skóry, zwłaszcza masakryczne powiekszenie porów. Z pudrów wypróbowałam nivea, MF Creme Puff i to nie było TO.

Poczytałam recenzję, wypróbowałam testery i dokonałam dobrego wyboru-Lucidity. Nie robi maski na twarzy, cera oddycha, jest tak naturalnie upiększona. Używając korektora, Lucidity i podkreślając rzęsy mogę spokojnie wyjść do pracy. A moje pory maja się znacznie lepiej

Na większe wyjścia stosuję na podkład, efekt o wiele lepszy niż samego podkładu. Jak dla mnie świetny, bardzo wydajny, polecam.

Używam tego produktu od:niemal roku
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1 przy codzinnym używaniu

Chcesz pochwalić alicem za czytelną i pomocną recenzję?
  • Od lat
  • Bardzo lubię Lucidity. Używam od lat i nie widzę potrzeby wypróbowania innego pudru sypkiego. Ten spełnia wszystkie moje wymogi. Oceniam odcień 01 light, który jest żółtawy. Na szczęście podkład mam zawsze w chłodnym bądź neutralnym kolorze i wówczas zółć Lucidity ginie.
    Puder nakładam pędzlem, nigdy załączonym puszkiem.
    Utwala makijaż, usuwa zmęczonie, rozświetla i rzeźbi twarz. Na szczęście sztucznie nie matuje. Cera wygląda nieskazitelnie, jest zadbana - czyli tak, jak lubię.
    Jest bardzo wydajny.
    Nie widzę powodów, by szukać jego następcy.

Używam tego produktu od: kilku lat.
    Ilość zużytych opakowań: kilka.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Pintalabios za czytelną i pomocną recenzję?