Estee Lauder, Lucidity (Puder sypki)

Powiększ Estee Lauder, Lucidity (Puder sypki)

Zgłaszająca osoba: pixie7

Puder sypki przeznaczony dla cery suchej, normalnej i mieszanej. Zapewnia nieskazitelną, rozświetloną twarz. Spłyca optycznie zmarszczki i nierówności skóry. Zawiera specjalne drobinki rozpraszające światło, które pozwalają osiągnąć efekt idealnej ale naturalnej gładkości.
Testowany dermatologicznie.
Na europejskim rynku dostępny tylko w 3 kolorach, na amerykańskim - aż w sześciu.

Skład: polymethyl methacrylate, boron nitride, ptfe, aluminium starch octenylsuccinante, zinc stereate, tricaprylin, tocopheryl linoelate, lipopolysaccharide, santalum album (sandal wood), tocopheryl oleate, isopropyl titanium trisostearte, fragrance (parfum), trisodium edta, bht, potassium sorbate, methylparaben, propylparaben, butylparaben, may contain (+-) mica, iron oxides (ci 77491, ci77492, ci 77499), titanium dioxide (ci77891), bismuth oxychloride (ci77163)

Cena: 170 zł / 21 g

• Bardzo dobry puder
  • Kupiłam ten puder za namową konsultantki z Sephory i nie żałuję. Mam kolor 02 light medium, dla mnie idealny. Sam puder jest bardzo drobno zmielony, mamy aż 21 gram produktu. U mnie sprawdza się idealnie. Matuje, jednocześnie rozświetlając. Nie czuć i nie widać go na twarzy. Współpracuje z wszystkimi moimi podkładami. Trochę trudno się go aplikuje tzn.trudno wydobyć z opakowania odpowiednią ilość, ale nie będę za to odejmowała gwiazdki, bo puder jest świetny. Zdecydowanie Polecam !!

Używam tego produktu od: Od 2 m-cy
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1 - go

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić dorotabat za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny kosmetyk
  • To baaardzo dobry puder. Dla mnie najwazniejsze - nie wysusza!! Cerom suchym trudno o dobry puder, a ten naprawdę nie zawodzi!! Cera staje się aksamitna, rysy miękkie, wygladzone. Ważne jednak, aby trafić z kolorem. Ja mam 02 i widzę, że jednak jest to odcień lekko żółtawy. Mimo wszystko - zużyję go, bo na twarzy dopasowuje się do podkładu i jest bardzo miły w użytkowaniu. Puszek świetny, nie potrzeba pędzla. Uwaga - daje lekko pudrowy efekt!

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 zaczęte

Chcesz pochwalić Hania208 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 6 raz(y)
  • doskonały!
  • +nie zawiera talku
    +nie zapycha
    +matuje na dluuugo, ja nie robię juz poprawek w ciągu dnia i do ok.18 wytrzymuje
    +nadaje zdrowy wygląd cerze. Bez płaskiego matu, bo ma jednak zadanie rozswietlac i łączy doskonale te dwa zadania.
    +jest bardzo wydajny, wystarczy bardzo niewielka ilosc
    +najjaśniejszy kolor jest wystarczająco jasny
    +w porównaniu do clinique jest bardziej miękki, delikatny, aksamitny

Jest doskonały i wart swojej ceny, tym bardziej, ze wystarcza na 10-12 m-cy

Chcesz pochwalić foksy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Delikatny pyłek
  • Kupiłam go bo nie zawiera talku, chciałam coś nie zapychającego i lekkiego i sprawdza się świetnie, nie wysusza, swietnie sprawuje sie na podkład sam raczej nic nie zakryje i nie ma on jakis super własciwości matujących do cer tłustych sie nie nadaje. Kupiłam odcień najciemniejszy super ciepły beż, jest drobno zmielony, twarz wygląda na wypoczętą i zdrową kto lubi tynk na twarzy to nie ten puder, polecam cerom suchym i mieszanym.

Chcesz pochwalić lenisko1480 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rozczarowanie
  • Cóż, jako puder jest niezły, nie zwala z nóg ale jest dobrze. Coś tam rozswietla, nie matuje (ale wcale nie musi), wtapia się w skórę ... Ale ciemnieje i koszmarny wybór kolorów ! Albo za ciemny albo wpada w róż , masakra. Dodatkowo ma silny zapach - ladny ale silny i strasznie pieka i szczypia mnie oczy jak sie nim pomaluje, bo przeciez cos tam sie do oczu jednak dostaje. Leży w szufladzie i czeka na lepsze dni nie sadze bym kupiła go ponownie.

+ za ładny opakowanie
    + za lekkie rozswietlenie
    + za wydajność

- za wybór kolorów
    - za to ze ciemnieje

Używam tego produktu od: listopad 2012
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego i ostatniego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić prawie_zakupoholiczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • porządny produkt
  • Kupiłam ten puder ponad rok temu i nawet nie zużyłam połowy (przy codziennym stosowaniu) - tu pojawia się pierwsza zaleta Lucidity - jest szalenie wydajny.
    Po jego użyciu buzia ma łagodniejsze rysy, jest zmatowiona, ale nie jest to płaski mat. Czy przedłuża trwałość makijażu? Trochę tak, aczkolwiek mógłby sobie lepiej z tym radzić. Jeśli chodzi o matowienie, to na mojej mieszanej cerze delikatny błysk pojawia się po ok. 4 godzinach, więc nie jest źle. Nie wysusza i nie powoduje powstawania niespodzianek. Mógłby być trochę tańszy.

Używam tego produktu od: 1,5 roku

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kinkuc za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 14 raz(y)
  • Przereklamowany
  • Niestety zakup tego pudru skończył się ogromnym rozczarowaniem.

Plusy
    - drobno zmielony,
    - brak talku,
    - ładne opakowanie i sensowny puszek,
    - łatwo dostępny - Sephory/Douglasy.

Minusy
    - nie matuje,
    - po 1 h świecę się strasznie,
    - mam kolor 01, który ma tony różowe i ciemnieje jeszcze na twarzy,
    - niby ma drobinki rozświetlające, ale rozświetlenia też nie widać,
    - skóra wygląda na zmęczoną,
    - dużo czasu zajmuje nałożenie go, by uzyskać jakiś efekt na twarzy,
    - cena! - gdyby produkt się sprawdził, to ok, ale ze swoimi minusami niestety jest to po prostu żart.

Prawie identyczny efekt daje puder Vipery odbijający światło. Niestety bardzo się zawiodłam na tym pudrze a może po prostu miałam zbyt duże oczekiwania...

Używam tego produktu od: kilkunastu dni

Chcesz pochwalić lemka za czytelną i pomocną recenzję?
  • miłe zaskoczenie
  • lubię go używać, bo cera wydaje się po nim gładka, świeża, promienna. drobinki rozświetlające są malutkie, dzięki czemu twarz się nie świeci a jest rozświetlona poza tym ma pojemne, wygodne opakowanie. ciężko go wydobyć przez siteczko, trzeba porządnie nim potrząsnąć. lubię go.

Używam tego produktu od: dwa miesiące
    Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Chcesz pochwalić chiquititaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • miły
  • Mam go od marca 2012 i niestety kupiłam zaciemny kolor - medium light. Uważam, że puder sam w sobie jest bardzo dobry, ma delikatne drobinki, pięknie stapiające się ze skórą. Nie uczula mnie, nie powoduje zatykania porów, skóra po nim tłuści się jak po innych pudrach, ładnie pachnie, nie osypuje się podczas nakładania. Na twarzy długo się utrzymuje. Cena w stosunku do pojemności jest wysoka, ale takie produkty są bardzo wydajne....Tak na koniec dopowiem, że pomimo iż jest za ciemny będę go używała - kupiłam biały puder diamentowy z biochemmi urody zmieszam je oba. To mam nadzieję trochę mój Lucidity rozjaśni...

Używam tego produktu od: niecały rok
    Ilość zużytych opakowań: jadno

Chcesz pochwalić tinaraja za czytelną i pomocną recenzję?
  • miłe upiększenie..
  • Na zakup tego kosmetyku namówiła mnie pani w Douglasie, jako lekkie rozświetlenie i wykończenie makijażu..

Plusy:
    - pięknie pachnie
    - stabilne opakowanie, nic nie ucieka
    - wydajny
    - nie utlenia się
    - tworzy nieskazitelną cere
    - bardzo leciutko rozświetla cerę nienachalnymi drobinkami mikro rozmiarów ( te drobinki są mniejsze niż standardowe w pudrach)
    - dobry na wykończenie makijażu
    - dość długo się utrzymuje, w ciągu dnia wymaga lekkich poprawek
    - dobry nawet na lekki podkład- dzięki temu skóra jest wykończona, przestrzenna, wyrównany jest koloryt
    - świetnie nadaje się użyty na podkład i inny puder razem- efekt mega pięknej twarzy
    - nie zapycha

Minusy:
    - duże opakowanie
    - troszke ciężko czasem coś wysypać
    - samodzielnie sam puder jest praktycznie nie widoczny

Dla kobiet lubiących wygladać perfekcyjnie napewno bardzo się przyda, dla mnie nie jest to jakiś must have, aczkolwiek cieszę się że go mam, bo makijaż zyskuje naprawdę piękną oprawę..
    Odradzam osobom lubiących widzieć mimo wszystko krycie w takich pudrach- ten tego nie zapewni.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić choocoolate1 za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij