Estee Lauder, Lucidity (Puder sypki)

Estee Lauder, Lucidity (Puder sypki)

Puder sypki przeznaczony dla cery suchej, normalnej i mieszanej. Zapewnia nieskazitelną, rozświetloną twarz. Spłyca optycznie zmarszczki i nierówności skóry. Zawiera specjalne drobinki rozpraszające światło, które pozwalają osiągnąć efekt idealnej ale naturalnej gładkości.
Testowany dermatologicznie.
Na europejskim rynku dostępny tylko w 3 kolorach, na amerykańskim - aż w sześciu.

super

Dotychczas używałam tylko i wyłącznie pudru prasowanego. Ten jest moim pierwszym puderem sypkim, mam odcień 03 MEDIUM.
Puder jest drobniutko zmielony, idealnie się rozprowadza, nie pozostawia plam, nawet jesli nałożysz go za raz po aplikacji podkładu.Doskonale matuje, Skóra wygląda na wypoczętą. Jego jedną z wielu zalet jest również wydajność, opakowanie to az 21 g!!!!!!!!

Używam tego produktu od: od poł roku

Lubimy się :)

Puder cudowny, drobniutki, idelanie stapia się ze skórą, skóra nie błyszczy się i wygląda bardzo naturalnie. Ubolewam nad tym, ze jest niedostępny w PL. Koleżanka w USA mi zakupiła, ale u nich też juz wycofują. Jak dla mnie puder znakomity, wielkie pudełko, delikatny swieży zapach, nieodczuwalny na twarzy.

Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Szkoda, że go wycofali

Duże opakowanie, które wygląda pięknie i luksusowo i mieści świetny, przyjazny skórze kosmetyk.
Drobno zmielony, naturalny odcień, lekkie drobinki rozświetlające - to plusy.
Matowi, świetnie wykańcza makijaż, odświeża skórę.

Nie mam zastrzeżeń, prócz jednego : dlaczego go wycofali?

Używam tego produktu od: kiedyś

Całkiem ok

Mam bardzo jasną karnację, więc pani w douglasie doradziła mi kolor 01 light. Po nałożeniu jest super, niestety po krótkim czasie ciemnieje :( Gdyby nie to, byłby to idealny puder wykańczający.

+ bardzo wydajny
+ łatwa aplikacja
+ matuje
+ pozostawia twarz idealnie wygładadzoną, taką gładką w dotyku
+ za tak duże opakowanie, cena też jest plusem

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 1 pudełeczko

Bardzo dobry puder

Kupiłam ten puder za namową konsultantki z Sephory i nie żałuję. Mam kolor 02 light medium, dla mnie idealny. Sam puder jest bardzo drobno zmielony, mamy aż 21 gram produktu. U mnie sprawdza się idealnie. Matuje, jednocześnie rozświetlając. Nie czuć i nie widać go na twarzy. Współpracuje z wszystkimi moimi podkładami. Trochę trudno się go aplikuje tzn.trudno wydobyć z opakowania odpowiednią ilość, ale nie będę za to odejmowała gwiazdki, bo puder jest świetny. Zdecydowanie Polecam !!

Używam tego produktu od: Od 2 m-cy
Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1 - go

świetny kosmetyk

To baaardzo dobry puder. Dla mnie najwazniejsze - nie wysusza!! Cerom suchym trudno o dobry puder, a ten naprawdę nie zawodzi!! Cera staje się aksamitna, rysy miękkie, wygladzone. Ważne jednak, aby trafić z kolorem. Ja mam 02 i widzę, że jednak jest to odcień lekko żółtawy. Mimo wszystko - zużyję go, bo na twarzy dopasowuje się do podkładu i jest bardzo miły w użytkowaniu. Puszek świetny, nie potrzeba pędzla. Uwaga - daje lekko pudrowy efekt!

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 zaczęte

doskonały!

+nie zawiera talku
+nie zapycha
+matuje na dluuugo, ja nie robię juz poprawek w ciągu dnia i do ok.18 wytrzymuje
+nadaje zdrowy wygląd cerze. Bez płaskiego matu, bo ma jednak zadanie rozswietlac i łączy doskonale te dwa zadania.
+jest bardzo wydajny, wystarczy bardzo niewielka ilosc
+najjaśniejszy kolor jest wystarczająco jasny
+w porównaniu do clinique jest bardziej miękki, delikatny, aksamitny

Jest doskonały i wart swojej ceny, tym bardziej, ze wystarcza na 10-12 m-cy

Delikatny pyłek

Kupiłam go bo nie zawiera talku, chciałam coś nie zapychającego i lekkiego i sprawdza się świetnie, nie wysusza, swietnie sprawuje sie na podkład sam raczej nic nie zakryje i nie ma on jakis super własciwości matujących do cer tłustych sie nie nadaje. Kupiłam odcień najciemniejszy super ciepły beż, jest drobno zmielony, twarz wygląda na wypoczętą i zdrową kto lubi tynk na twarzy to nie ten puder, polecam cerom suchym i mieszanym.

Rozczarowanie

Cóż, jako puder jest niezły, nie zwala z nóg ale jest dobrze. Coś tam rozswietla, nie matuje (ale wcale nie musi), wtapia się w skórę ... Ale ciemnieje i koszmarny wybór kolorów ! Albo za ciemny albo wpada w róż , masakra. Dodatkowo ma silny zapach - ladny ale silny i strasznie pieka i szczypia mnie oczy jak sie nim pomaluje, bo przeciez cos tam sie do oczu jednak dostaje. Leży w szufladzie i czeka na lepsze dni :) nie sadze bym kupiła go ponownie.

+ za ładny opakowanie
+ za lekkie rozswietlenie
+ za wydajność

- za wybór kolorów
- za to ze ciemnieje

Używam tego produktu od: listopad 2012
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego i ostatniego

porządny produkt

Kupiłam ten puder ponad rok temu i nawet nie zużyłam połowy (przy codziennym stosowaniu) - tu pojawia się pierwsza zaleta Lucidity - jest szalenie wydajny.
Po jego użyciu buzia ma łagodniejsze rysy, jest zmatowiona, ale nie jest to płaski mat. Czy przedłuża trwałość makijażu? Trochę tak, aczkolwiek mógłby sobie lepiej z tym radzić. Jeśli chodzi o matowienie, to na mojej mieszanej cerze delikatny błysk pojawia się po ok. 4 godzinach, więc nie jest źle. Nie wysusza i nie powoduje powstawania niespodzianek. Mógłby być trochę tańszy.

Używam tego produktu od: 1,5 roku

Przereklamowany

Niestety zakup tego pudru skończył się ogromnym rozczarowaniem.

Plusy
- drobno zmielony,
- brak talku,
- ładne opakowanie i sensowny puszek,
- łatwo dostępny - Sephory/Douglasy.

Minusy
- nie matuje,
- po 1 h świecę się strasznie,
- mam kolor 01, który ma tony różowe i ciemnieje jeszcze na twarzy,
- niby ma drobinki rozświetlające, ale rozświetlenia też nie widać,
- skóra wygląda na zmęczoną,
- dużo czasu zajmuje nałożenie go, by uzyskać jakiś efekt na twarzy,
- cena! - gdyby produkt się sprawdził, to ok, ale ze swoimi minusami niestety jest to po prostu żart.

Prawie identyczny efekt daje puder Vipery odbijający światło. Niestety bardzo się zawiodłam na tym pudrze a może po prostu miałam zbyt duże oczekiwania...

Używam tego produktu od: kilkunastu dni

miłe zaskoczenie

lubię go używać, bo cera wydaje się po nim gładka, świeża, promienna. drobinki rozświetlające są malutkie, dzięki czemu twarz się nie świeci a jest rozświetlona ;) poza tym ma pojemne, wygodne opakowanie. ciężko go wydobyć przez siteczko, trzeba porządnie nim potrząsnąć. lubię go.

Używam tego produktu od: dwa miesiące
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

miły

Mam go od marca 2012 i niestety kupiłam zaciemny kolor - medium light. Uważam, że puder sam w sobie jest bardzo dobry, ma delikatne drobinki, pięknie stapiające się ze skórą. Nie uczula mnie, nie powoduje zatykania porów, skóra po nim tłuści się jak po innych pudrach, ładnie pachnie, nie osypuje się podczas nakładania. Na twarzy długo się utrzymuje. Cena w stosunku do pojemności jest wysoka, ale takie produkty są bardzo wydajne....Tak na koniec dopowiem, że pomimo iż jest za ciemny będę go używała - kupiłam biały puder diamentowy z biochemmi urody zmieszam je oba. To mam nadzieję trochę mój Lucidity rozjaśni...

Używam tego produktu od: niecały rok
Ilość zużytych opakowań: jadno