Regenerum, Rege­ne­ra­cyjne serum do rzęs i brwi ze szczoteczką (stara wersja)

Regenerum, Rege­ne­ra­cyjne serum do rzęs i brwi ze szczoteczką (stara wersja)

Rege­ne­rum serum do rzęs Regenerum do sto­so­wa­nia na linię rzęs zawiera odżyw­cze lipo­oli­gopeptydy, które poprzez sty­mu­la­cję cebu­lek rzęs, nie tylko przy­spie­szają ich wzrost, ale także zagęsz­czają i pogru­biają struk­turę wło­sków. Dodat­kowo obecny w skła­dzie regeneracyjnego serum do rzęs Regenerum eks­trakt ze świe­tlika działa kojąco i łago­dząco na deli­katną skórę powiek.
Lipo­oli­go­pep­tydy: dzięki wła­ści­wo­ściom lipo­fi­lo­wym łatwo prze­ni­kają w głąb skóry i miesz­ków wło­so­wych, gdzie sty­mu­lują cebulki rzęs do pro­duk­cji kera­tyny – głów­nego budulca wło­sów i rzęs. Pro­wa­dzi to do przy­spie­sze­nia ich wzro­stu, a także zagęsz­cze­nia i pogru­bie­nia struktury.
Eks­trakt ze świe­tlika: pozy­tywne efekty dzia­ła­nia ziela świe­tlika (Euph­ra­sia Offi­ci­na­lis) na oko­lice oczu znane są od stu­leci. Skon­cen­tro­wany eks­trakt ze świe­tlika zawarty w Rege­ne­rum rege­ne­ra­cyjne serum do rzęs, działa kojąco i łago­dząco na deli­katną skórę powiek, prze­ciw­dzia­ła­jąc podrażnieniom.
Kom­pleks matry­kiny i pro­wi­ta­miny B5: sty­mu­luje pro­li­fe­ra­cję kera­no­cy­tów w obrę­bie cebu­lek rzęs oraz zapew­nia opty­malne ich zako­twi­cze­nie w skó­rze poprzez sty­mu­lo­wa­nie i orga­ni­za­cję czą­ste­czek adhe­zyj­nych. Dzięki temu inten­syw­nie wydłuża rzęsy oraz działa wzmac­nia­jąco, ogra­ni­cza­jąc ich wypadanie.
Żel z alo­esu i wita­mina E: nawil­żają, uela­stycz­niają i dogłęb­nie wzmac­niają rzęsy. Ponadto wywie­rają pozy­tywny wpływ na skórę, w któ­rej zako­twi­czone są rzęsy, dzia­ła­jąc rege­ne­ru­jąco i kojąco oraz poma­ga­jąc utrzy­mać ją w dobrej kondycji.

Cena: 28zł /11ml
/m/

Jak dla mnie to placebo.

Nie będę się rozwodzić. Kosmetyk nie spełnił tego, co obiecuje producent. Po pierwszych dwóch tygodniach wydawało mi się, że rzęsy są jakby ładniejsze, ale chyba tylko mi się wydawało. Po miesiącu czekałam na jakiś efekt. Owszem pojawił się, ale zupełnie odwrotny do oczekiwanego, a mianowicie rzęsy zaczęły mi po tym wypadać masakrycznie a i tak mam ich mało, więc natychmiast musiałam to dziadostwo rzucić w kąt. Nie wiem, może powinnam stosować dalej i jakby moje powieki całkiem wyłysiały, to na to miejsce wyrosłyby grube, czarne do nieba rzęsy jak firanki o których tu dziewczyny piszecie? Jak myślicie, za wcześnie przerwałam kurację? ;-)

Ilość zużytych opakowań: połowa

Nie jest złe

Serum używam głównie jako szczoteczka do brwi. Po nałożeniu makijażu wygodnie układa i czesze je i głównie dlatego go kupiłam ;) Mam już drugie opakowanie i bardzo się do niego przyzwyczaiłam. Nie jestem pewna, czy powoduje zagęszczenie włosków. Bardzo wydajne.

Serum do rzęs i brwi

Szczerze bardzo lubię to serum. Moje brwi rosną ja szalone, rzęsy również. To serum ma tylko wspomagać i to robi ???? Po odstawieniu nagle efekt nie znika. Jak dla mnie jest bardzo dobre.

Niestety nie dla mnie

Serum nabyłam z racji tego, że po zdjęciu sztucznych rzęs (a minął już rok lub więcej) nigdy już nie urosły one takie jak kiedyś. Produktu używałam sumiennie przez ostatnie 2 miesiące rano i wieczorem. I co? No właśnie- nic.

Skusiła mnie pojemność preparatu oraz to, że jest dwustronny. Niestety po kilku dniach opakowanie mi pękło na dwie części. Ani jedna ani druga strona nie pomogła moim rzęsom, nic kompletnie. Nie był drogi, ale szkoda mi teraz nawet tych 20 złotych...

Świetna wygoda

poręczne serum do rzęs z dwustronnym i wygodnym aplikatorem (jeden na linie rzes, drugi na przestrzenie niędzy nimi) – super rozwiązanie;) bardzo wygodnie się je nakłada i mam pewność, że serum dociera do każdej, nawet najkrótszej rzęski. Zalezało mi, żeby serum do rzes było naprawdę delikatne, bo oczy mam bardzo wrażliwe i nie wszystkie kosmetyki mogę stosować, ale zdał swój egzamin na 5, nie podrażnia, nie uczula, przebadany przez okulistów i dermatologów:). Działanie – po regularnym stosowaniu po wieczornym demakijażu rzesy po pewnym czasie staja się mocniejsze, mniej wypadają. Uzyskują ladny połysk, a krótsze rzęsy sa wydluzone.

Nie robi nic

Po zdjęciu sztucznych rzęs chciałam je trochę zregenerować. Naczytałam się dużo złego o środkach zawierających Bimatoprost, dlatego szukałam czegoś bardziej "naturalnego ".
1)zachęcający, naturalny skład- wydawać by się mogło, że super od samego początku
2) przyjemna cena- około 25 zł
3) dwie różne szczoteczki, z dwoma różnymi preparatami do rzęs i do brwi- super zachęcające, wydaje się profesjonalne
I na teoretycznym zachwycaniu się musimy zakończyć. Preparat jakby w ogóle nie działa. Ani na brwi ani na rzęsy. Po 3 tygodniach stosowania nie zauważyłam żadnej różnicy ani w długości, ani w gęstości czy w nawilżeniu włosków. Dodatkowo serum z pędzelkiem stosowane na krawędź powieki bardzo mnie uczulilo i oczy piekły i były mocno podrażnione. U mnie się nie sprawdził i była to moja pierwsza i ostatnia przygoda z tą marką.

ROZCZAROWANIE

Stosuję serum ok. 3 tygodni.. żadnych spektakularnych a nawet małych zmian :/ z początku oczy bardzo łzawiły i szczypały z czasem już nie. Nie polecę tego produktu. Zapłaciłam 35zł i efektów brak.

Uczula

Używam od 2 dni . Po nałożeniu odżywki na linię rzęs oczy pieką i łzawią. Rano w oku zbiera się mnóstwo tzw. śpiochów , spojówki zaczerwienione . Przestaję używać.

Szczypie w oczy

Mam już doświadczenie z różnymi odżywkami do rzęs. Miałam conajmniej 3 różnych firm, natomiast nigdy mi się nie zdarzyło aby tak okropnie szczypały mnie oczy po użyciu jakiejkolwiek odżywki.
Niestety nie będę w stanie dobrze ocenić działania tego serum ze względu na to, że po dwóch tygodniach poddałam się i przestałam je stosować.
Na początku czułam tylko lekkie mrowienie, ale pewnego wieczora szczypanie już było nie do wytrzymania, więc zmyłam odżywkę i przestałam je stosować.
Nigdy przy stosowaniu odżywki do rzęs taka sytuacja nie miała miejsca, a miałam już Long4Lashes, Bodetko i nigdy nie czułam takiego szczypania.
Ja podziękuję.

nie róbcie tego błędu i nie kupujcie

Niestety nie czytałam wcześniej opinii na wizażu, gdybym to zrobiła to pewnie bym nie kupiła tego kiepskiego serum. Produkt podrażnia oczy, wywołuje szczypanie, czasem nawet dochodziło do łzawienia. Kilka dni zabawy z tym czymś i rzęsy zaczęły wypadać w całkiem znacznych ilościach. Szybko przestałam używać, bo bym bez rzęs została. Dramat.

Przyzwoity

Zauważyłam że moje rzęsy stały się dłuższe i gęstsze nie był to jednak efekt spektakularny. Trzeba jednak przyznać, że rzęsy przestały wypadać oraz były wzmocnione. Zaletą jest łatwa i wygodna aplikacja, jednak cena jest dość wysoka. Produkt jest bardzo wydajny.

UCZULA!

Wszystko byłoby cudownie, gdyby nie fakt, że serum uczula! Po każdym użyciu okolice oczu były zaczerwienione i opuchnięte, dosłownie tak, jakby produkt "wyżerał" skórę. Więcej na pewno nie kupię tego produktu.

Nie polecam

Mimo regularnego stosowania, nie widziałam zadnej roznicy w kondycji swoich rzes. Nie byly pogrubione ani wydłużone. Nadal mialam problemy z ich wypadaniem