Sylveco, Balsam myjący do włosów `Rozmaryn`

Sylveco, Balsam myjący do włosów `Rozmaryn`

Średnia ocena: 4.60/5

e-ZikoApteka.pl
Średnia ocena: 4.84/5

Hypoalergiczny, przeznaczony do pielęgnacji każdego rodzaju włosów, szczególnie słabych, zniszczonych, pozbawionych blasku, z tendencją do wypadania. Zawiera bardzo łagodne, ale jednocześnie skuteczne środki myjące, które nie podrażniają nawet najbardziej wrażliwej skóry głowy. Unikalne połączenie oleju jojoba i masła karite z naturalnymi składnikami nawilżającymi zapewnia włosom ochronę przed wysuszeniem i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Przy regularnym stosowaniu normalizuje stan skóry głowy, a włosom nadaje miękkość, gładkość i lekkość bez efektu puszenia.
Zalety:
- skutecznie i długotrwale nawilża,
- pielęgnuje skórę głowy,
- zapewnia efekt miękkich, lekkich i lśniących włosów.

Skóra głowy
normalna, problemowa, sucha i wrażliwa
nawilżające, oczyszczające, wygładzające, wzmacniające, łagodzące
hipoalergiczna
do włosów suchych i zniszczonych, do włosów farbowanych, do włosów normalnych, do włosów wypadających

Skóra głowy będzie ci wdzięczna

Szampon dostałam w boxie- niespodziance do zakupów. Prosta i niepozorna szata graficzna i opakowanie słabo mnie do siebie przekonywały i szampon troszkę postał nim go wzięłam na testy. Balsam myjący jest dosyć rzadki w konsystencji, przezroczysty, o aptecznym i ziołowym dosyć intensywnym zapachu, ale dla mnie całkiem przyjemnym w odbiorze chociaż specyficznym. Słabo się pieni, ale naturalne szampony już tak mają poza tym ten kosmetyk pomimo tego dobrze domywa. Cudownie działa na skórę głowy normalizując ją i łagodząc nadmierne przetłuszczanie. Delikatnie oczyszcza i nawilża skalp bez podrażnień. Odbija włosy u nasady, co moim cienkim włosom dodaje objętości. Niestety dosyć plącze i włosy są jakby tępe po nim, praktycznie bez odżywki czy maski trudno byłoby mi rozczesać włosy po tym balsamie. Mój skalp kocha ten balsam myjący, włosy nie do końca i za to jedna gwiazdka mniej.

Ulubiony

To mój ulubiony szampon do którego ciągle wracam. Testuję w między czasie inne ale żaden nie pobija tego szamponu. Po tym szamponie mam dużo baby hair. Włosy są mocne, miękkie, lśniące i piękne. Dużo mniej się puszą, a z tym zawsze miałam problem. Po nim włosy zaczęły mi się z powrotem kręcić.

Straszne i nie polecam

Zostałam przekonana do zakupu tym, że z tej firmy lubię szampon owsiany i lubię również rozmaryn.

Rozmarynu nie ma tu ani grama, nie wyczuwam w ogole takiego zapachu, a tego oczekiwałam.

Użyłam go dwa razy i mój chłopak raz ponieważ włosy po nim są okropne.

Suche, ale jakby tluste… nie chcą się układać, baby hairs na całej głowie stoją jakieś pokrzywione suche… nie ma uczucia świeżości przy skórze głowy…

Dla mnie produkt do śmieci sie nadaje, a szkoda, bo nie uważam go za tani…

Jeden z najlepszych szamponów

Lubię ten kosmetyk za rzadką konsystencję, którą moje włosy kochają. Jest to jeden z moich ulubionych szamponów, do którego ciągle wracam.

Mam włosy bardzo szybko przetłuszczające się i ten szampon na pewno nie pogarsza tego stanu. Czasami wręcz wydłuża świeżość włosów o kilka godzin.

Nadaje włosom lekkosci. Moje włosy może są dziwne, ale po zastosowaniu kosmetyków z emolientami robią się lekkie i dlatego ten szampon tak im odpowiada.

Zapach tego kosmetyku jest wg mnie przyjemny, długo utrzymuje się na moich włosach.

Opakowanie estetyczne, ładne.

Cena trochę za wysoka, ale biorąc pod uwagę jakość, jestem w stanie tyle zapłacić.

U mnie ten szampon jest wydajny
Nie żałuję go sobie, a starcza na 2 miesiące. Myję nim włosy dwukrotnie podczas każdego mycia.

Cudownie nawilża skórę głowy

Balsamu do włosów używam od kilku miesięcy. Ma lekko ziołowy zapach, mleczny kolor i lejącą konsystencję, która dobrze się pieni. Spełnia swoje zadanie: oczyszcza skórę głowy i włosy oraz przyjemnie odświeża. Balsam sprawia, że włosy są mięciutkie, ale nie obciążone czy napuszone. To produkt bardzo delikatny, a jednocześnie dokładnie oczyszczający. Nie ma w sobie mocnych detergentów, tak więc jest idealny do stosowania na co dzień :)

ok szampon

Szampon Biolaven otrzymujemy w ładnej,poręcznej buteleczce.Znajduje się tam odpowiednia,wystarczająca ilość produktu.Szampon ma przyjemną konsystencję i zapach.Dość dobrze się pieni i ma dobry skład,nadaje się do codziennego mycia.Niestety przy każdym użyciu lekko plącze mi włosy,ale mam tak z każdym delikatnym szamponem.Poza tym włosów nie obciąża,nadaje im blasku i miękkości.

Cudo

Balsam myjący do włosów Sylveco to najlepszy szampon jakiego zdarzyło się mi kiedykolwiek używać. Mam włosy długie, mieszane (przetłuszczją się dość szybko przy głowie, a są suche ma końcach). Rozczesanie ich bez odżywki a czasem nawet olejków silikonowych było niemożliwe. Duet Sylveco balsam myjący + odżywka wygładzająca + czasami maska Biovax ciemnozielona zregenerowały moje zniszczone włosy i doprowadziły do stany używalności. Teraz czasami zdarza się, ze samo umycie tym szamponem wystarczy żeby były piękne, nawilżone i łatwe w rozczesywaniu. Bardzo dużą zaletą jest również brak podrażnień skóry głowy. Im dłużej go używam, tym lepiej czuje się moja skóra głowy. Szampon jest stałą pozycją na mojej liście zakupowej i nigdy nie może go zabraknąć w mojej łazience. Wydajność wg mnie jest podobna jak innych szamponów, zapachu według mnie jest neutralny, co jest bardzo dużym plusem bo nie lubię produktów silnie pachnących. Włosy myję co 2 dni, co 2 tygodnie używam silniejszego szamponu. Myślę że szampon nie sprawdzi sie na włosach bardzo szybko przetłuszczających się. Cena/ jakości wypada baaardzo dobrze.

Uwielbiam

Balsam myjący Sylveco czyli inaczej mówiąc szampon, jest naprawdę rewelacyjny! Moje włosy już po pierwszym użyciu go pokochały. Są miękkie i błyszczące, przy tym jakby nabrały objętości. Na pewno będę wracać do tego produktu, jest warty każdej złotówki. Przydałaby się wersja litrowa dla takich maniaczek jak ja :)

Nie przypadł do gustu..

Balsam ma ziołowy zapach, który akurat nie trafił w moje gusta. Ogromny plus za naturalny skład. Kosmetyk jest bardzo niewydajny, ma lejącą konsystencję i bardzo słabo się pieni.Co do działania włosy po myciu wyglądały zdrowo, były ładnie odbite od nasady oraz nawilżone. Niestety, podczas stosowania balsamu ,moje włosy szybciej się przetłuszczały, co skutkowało częstszym myciem. Więcej nie kupię, produkt bardzo szybko się kończy, a nie należy do najtańszych.

Delikatny balsam

Moje włosy są średnioporowate. Jest bardzo delikatny. Nie mam większych problemów ze skórą głowy tzn. Nie przetluczają się jakoś bardzo. Ten balsam oceniam 8/10 ale raczej nie kupię ponownie.

raczej nie będę wracać

Produkt nie zachwycił mnie na tyle, bym chciała kupić go ponownie. Oczywiście oczyszczał włosy i skórę głowy, ale był to dość krótkotrwały efekt. Trzeba zaznaczyć jednak, że nie podrażniał ani nie powodował przesuszenia czy innych niedogodności. Nie podoba mi się konsystencja tego szamponu, jest bardzo lejąca, a jednocześnie trzeba użyć bardzo dużo produktu, bo praktycznie w ogóle się nie pieni. Zapach również totalnie nie przypadł mi do gustu. Używanie tego kosmetyku nie było jakieś uciążliwe, ale zużyłam i raczej nie będę tęsknić, przetestuję coś innego.

Genialny balsam

Jako totalna włosomaniaczka uwielbiam ten balsam myjący. Mam blond rozjaśnione włosy. Typowe średnioporowate. Skóra głowy raczej bez skłonności do przetłuszczania się. Skład produktu prosty i dobry. Balsam używam latem gdy chcę odświeżyć głowę a nie chce mi się odprawiać całego włosingu. Po tym balsamie nie muszę używać odżywki do włosów. Włosy po balsamie są sypkie i gładkie oraz miękkie i nie plączą się. Skóra głowy jest czysta, włosy nie są oklapniete czy niedomyte. Zapach-ziołowy, charakterystyczny, dominujący i intensywny. Mnie on odpowiada, ale wiadomo- gusta są różne.
Produkt dość płynnej konsystencji, trzeba uważać jak się go nabiera. Moi zdaniem bardzo dobrze się pieni.