Powiększ Oriflame, Ecollagen, Wrinkle Correcting Day Cream (Lekki krem przeciwzmarszczkowy na dzień)

Zgłoszony przez Liptonka13

Delikatny krem o ultralekkiej formule z dodatkiem silnie działającego ekstraktu z roślinnych komórek macierzystych, posiada udowodnione działanie wygładzające zmarszczki. Szybko się wchłania i doskonale nawilża skórę; idealny dla cery tłustej i mieszanej.

Cena: 79,90zł / 50ml

• ODKRYCIE OSTATNICH LAT!
  • Mam cere mieszana i latem, zdecydownaie szukam delikatnego nawilzenia a nie ciezkich kremow. jestem w Oriflame od 6 lat i szczerze powiem, ze dopiero teraz odkrylam moj idelany zestaw kremow do pielegnacji cery. ten krem naparwde jest lekki, zapach tak bardzo przyjemny, ze nie moge doczekac sie kolejnej aplikacji w zestawie uzuwam kremy na noc i serum na noc. czyli ta swieta trojca zadowala mnie w 100% . a uwierzcie, jestem bardzoooo wybredna ciesze sie, ze za przystepna cene mam tak piekna cere. SZCZERZE POLECAM , szczegolnie latem. Dodam jeszcze, że twarz nie swieci sie i nie zapycha porów. delikatnosc i nawilzenie na calej lini !

Chcesz pochwalić patii1984 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Napewno nie do tłustej cery
  • Producent zapewnia że krem jest lekki , szybko się wchłania ,dla cery tłustej i mieszanej .Lekki to może i on jest ale nie wchłania się szybko tym bardziej w strefie T.
    Cerze tłustej odradzam . Zapycha co może spowodować u cery tłustej, trądzikowej wysyp nieproszonych niespodzianek .

Chcesz pochwalić Lizka87 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij