La Roche-Posay, Effaclar Duo [+] (Krem eliminujący niedoskonałości)

La Roche-Posay, Effaclar Duo [+] (Krem eliminujący niedoskonałości)

allegro
Średnia ocena: 0.00/5

La Roche Posay Effaclar Duo to krem eliminujący niedoskonałości skóry oraz przebarwienia potrądzikowe. Zawiera 4 składniki aktywne, aby skutecznie działać na 2 główne objawy trądziku: zapalne zmiany trądzikowe (krosty i grudki) oraz zaskórniki. Niacynamid i pirokton olaminy oczyszczają skórę i chronią przed powstawaniem nowych zmian trądzikowych, a połączenie LHA (Lipohydroksykwasu) z kwasem linolowym odblokowuje pory i eliminuje martwe komórki odpowiedzialne za ich zatykanie.

Uzupełnieniem składników aktywnych kremu La Roche Posay, Effaclar Duo jest woda termalna z La Roche-Posay o właściwościach kojących i zmniejszających podrażnienia oraz działający przeciw podrażnieniom Ceramid Procread, który zwalcza powstawanie przebarwień potrądzikowych, odbudowuje powierzchnię skóry, zmniejsza blizny i przywraca cerze jednolity kolor.

Zgodnie z obietnicą producenta, po 24 godzinach stosowania kremu La Roche Posay Effaclar Duo niedoskonałości są mniej widoczne, po 8 dniach - znacznie zredukowane, po 4 tygodniach pory odblokowane, stany zapalne wygaszone. Skóra jest gładka i oczyszczona, ma przywróconą równowagę i zdrowy wygląd.

uniwersalne
z przebarwieniami, trądzikowa
na przebarwienia
w tubce

Hit z tik toka

Tiktok jest kopalnią dla poszukiwaczy nowych kosmetyków. Zachęcona opiniami musiałam kupić i przetestować. Czy żałuję? Absolutnie nie.

Plusy:
- zniwelował kaszkę na policzkach
- nie pojawiają mi się pryszcze
- nie zapchał mojej cery, która jest mocno wybredna
- jest bardzo wydajny

Minusy:
- mógłby trochę lepiej nawilżać cerę
- zapach trochę specyficzny

viral

czy widać jakieś duże efekty? no nie wiem... zużyłam całe opakowanie ale kaszka dalej jest tak samo myślałam, że pomaga on ma przebarwieniu po krostach ale tak średnio, ogólnie nie wydaje mi się, że jest tak dobry jak został wypromowany

nie działa

Mam cerę wrażliwą i jak użyłam tego kremu na swojej twarzy, miałam okropne uczucie pieczenia, po nocy, kiedy myłam rano twarz, czułam, że nie mogę jej domyć, bo w miejscu gdzie miałam krostę, krem mocno przywarł i zrobił się glutowaty.
Używam go do lekkich krost, ale jak wysypało mnie porządniej to niestety krem tylko pogarszał sprawę..

NAJLEPSZY

od lat wspomaga moją walkę z trądzikiem, odpowiednio dobrana pielęgnacja jest kluczowa. Działa na wypryski i blizny. Kilka tygodni od rozpoczęcia stosowania widać znaczącą poprawę. POLECAM

od lat niezmiennie ze mną

Od lat posiadam ten produkt, zawsze go mam w kosmetyczce,bo jest jednym z nielicznych, który nigdy nie zawiódł. Prawdziwie uniwersalny krem do mojej cery mieszanej ze skłonnością do przetłuszczania się. Gdybym miała zbudować pielęgnację na jednym kremie to byłby to on.

Wspaniały

La Roche-Posay Effaclar Duo - to nazwa najlepszego kremu na niedoskonałości jaki kiedykolwiek posiadałam. Krem ma lekką konsystencję, szybko się wchłania. Pod makijaż u mnie się nie nadaje, ale mi to kompletnie nie przeszkadza, używam go na noc. Trzeba oczywiście pamiętać o SPF rano. Już na drugi dzień w lusterku widzę wyrównany koloryt, niedoskonałości które są wyciszone. Po kilku dniach znikają całkowicie. Mimo swojej ceny i pojemności jest zdecydowanie warty zakupu.

Kupię ponownie :)

Pierwszy krem który otworzył moje drzwi do cery bez wyprysków. Stosowałam go codziennie do momentu kiedy moja cera poprawiła się na tyle, że już go nie potrzebowała. Aktualnie nie stosuje, ale uważam że warto kupić i przetestować.

Owszem, działa ale wywołuje silne uczucie pieczenia.

Produkt ma białą, dosyć płynną konsystencję, opakowaną w niezbyt przeze mnie lubianą tubkę. Zapach produktu jest specyficzny - dla mnie dosyć mocno drażniący. Działanie jest ok, wycisza stany zapalne i uspokaja twarz. Niestety tutaj jego zalety dla mnie się kończą. Używałam go tylko na noc (max. 2 razy w tyg.), ponieważ produkt bardzo mocno roluje się na twarzy. Nie wyobrażam sobie wyjścia w nim do ludzi i ściągania co chwila, z twarzy nowych, zrolowanych kawałków tego kosmetyku. Pod makijaż nawet się nie odważyłam próbować (z tego samego powodu). Szczerze mówiąc byłabym w stanie mu to jeszcze wybaczyć, gdyby nie pieczenie skóry jakie u mnie wywołuje. Nie wiem co ma to wpływ, ale próbowałam już wszystkich możliwych kombinacji (z serum, z tonikiem, bez toniku, bez serum, bez innego kremu, z innym kremem, itp. - no po prostu wszystkiego i dalej nie wiem o co chodzi). Niejednokrotnie to pieczenie było tak silne, że musiałam umyć ponownie twarz żelem, żeby go zmyć. Cena do najniższych też nie należy. Reasumując, działa, ale wywołuje silne pieczenie i dyskomfort, więc raczej do siebie nie wrócimy.

Dobry krem na niedoskonałości

Produkt zakupimy w wygodnym opakowaniu. Duża pojemność i dobra wydajność. Cena wyższa ale przyzwoita. Produkt pomaga w walce z niedoskonałościami jednak, możemy otrzymać lepsze produkty w niższej cenie.

Wielkie rozczarowanie.

Zacznijmy od tego, że jestem przed '40tką .
Od lat nastoletnich borykam się z tradzikiem i niedoskonalościami.
Trądzik mi się już uspokoił, ale od czasu do czasu lubi o sobie dać znać pod postacią białych krostek i kaszki, głównie na czole i policzkach.
Są rozszerzone pory, są i pewne pozostawione zmiane po trądziku.

Za namową postanowiłam nabyć sobie serię z La Roche. Znana marka, są i dużo droższe wiem, ale i ta do tanich nie należy.
Jakież więc jest duże moje rozczarowanie, gdyż krem ten nie robi dosłownie nic.
Zero. Nie zwalcza. Nie koryguje. Nie poprawia.
Nic. Czyste placebo.
Nie polecam ani tego kremu ani całej serii LaR-Possay Effeclar.

Za to polecam niedawno odkrytą na mojej skórze Tołpę Sebio+ która działa u mnie prawdziwe cuda . I to za niższą cenę.

Leciutki wspaniały kremik

Leciutki, Szybko sie wchlania. nie daje jednak efektu natychmiastowego MocnEgo nawilzenia, wiec Na noc uzupelnialam Kremem brzozowym z betulina. taki miks Byl ok. Tylko ten zapach... Lubie zapachy kosmetykow naturalnych, Np lekko siankowaty zapach ktoregos z kremow resIbo. Sylveco nagietek nie pAchnie Mi jednak Wcale naTurą, a...plasTikiem. Fajny myk, ze Z ostatnia porcja kremu pompka jakby blokuje sie i to znaK, ze krem jest juz zuzyty do cna :)

Zaskoczył mnie

krem la roche-posay, effaclar duo kupiłam w sierpniu. długo zwlekałam z jego zakupem ale koleżanka polecała mi go już od jakiegoś czasu i wreszcie zdecydowałam się.
zaznaczę że moja twarz jest bardzo wrażliwa, a krem (dedykowany młodej cerze) a nie podrażnił (co bardzo mnie ucieszyło), nie ma mocnego zapachu a formuła jest dosyć lekka

moim największym problemem była kaszka na czole, a wrażenia z pierwszych paru dni były całkiem dobre.

w sierpniu odsuwałam się od niego i wracałam. na wakacjach moja skóra ucierpiała od słońca, soli i chloru i wróciłam do kremu

we wrześniu wróciłam do kremu i zobaczyłam wtedy największą różnicę. stosowałam go codziennie wieczorem na czoło i brodę z wysypką. po plus minus tygodniu wysypka zniknęła! na czoło wciąż nakładałam ten produkt a na resztę twarzy stosowałam krem nawilżający.

krem na prawdę pomógł mi w walce z kaszką. moje czoło jest w świetnym stanie! bardzo duży plus za to że nie podrażnił mnie mimo właściwości przeciwtrądzikowych, bo takie kremy zawsze były dla mnie zbyt 'agresywne'
mam go 3,5 miesiąca i zaczyna się kończyć, chociaż nie stosowałam go przez cały ten czas