M.A.C., Small Duo Fibre Face Brush 188 (Pędzel do twarzy)

M.A.C., Small Duo Fibre Face Brush 188 (Pędzel do twarzy)

Pełny, okrągły pędzel używany do nakładania lekkich warstw i mieszania dowolnych formuł: płynnych, kremowych, w pudrze i pigmentów. Idealny do tworzenia delikatnych warstw lub dodawania faktury. Wykonany z mieszanki miękkich, syntetycznych włókien i koziego włosia.
17 cm.

Wykonanie
naturalne włosie
pędzle
do pudru, do różu, do twarzy, do podkładu
pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Świetny!

To już mój trzeci pędzel do aplikacji podkładu. Najlepszy.
Potrafi rozprowadzić podkład w taki sposób, ze wcale go nie widać. Wiem, że niby jest do korektora, ale dla mnie do tego zadania jest trochę za duży i używam tak jak wyżej wspomniałam do podkładu. Świetnie się w tej roli sprawdza. Dociera do każdego miejsca.

Dzięki niemu zużywam mniej fluidu ;)

;) + dobre wykonanie
;) + nie smuży
;) + bezproblemowo się go myje
;) + cena w promocji
;) + delikatne włosie

Minusów brak, jedynie cena regularna, ale ja na szczęście nie miałam tego zmartwienia, bo natrafiłam na jedną z okazji douglas :D Polecam go każdej pani, która chce mieć perfekcyjny i nieskazitelny makijaż. Porządny pędzel to naprawdę ważna sprawa! W swojej kolekcji mam pędzle do podkładu jeszcze innych, znanych marek, ale ten bije je na głowę. Przekonaj się sama!!

Używam tego produktu od: Marzec 2014
Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Lubimy się...

Włosie pędzla jest sprężyste, giętkie, a przy tym niezwykle miękkie i delikatne. Idealnie wyprofilowane, ścięte na płasko. Pędzel świetnie nadaje się do aplikacji produktów pudrowych, jednakże u mnie najlepiej sprawdza się przy aplikacji różu. Pozwala on na aplikację niemalże mgiełki produktu, dzięki czemu makijaż jest niezwykle naturalny. Z pewnością nie jest to niezbędny pędzel, jednakże miło jest go mieć w swojej kolekcji.

Można sie obejśc i bez niego

Macowe pędzle w większości sa świetne, chociaz zdarzaja się rozczarowania. W sumie temu pędzlowi nie można dużo zarzućić, bo włosie ma świetne, ale ... no własnie, "ale". Konkretnie dla mnie jest z mały. DO nakladania podkładu odpada, tutaj jego wiekszy brat jest idealny. Do nakładania korektora - za duży z kolei. Do rózu, za wiotki, za cienki i za mały własnie. To samo z bronzerem i produktami kremowymi. Jedyne do czego w miarę go jestem w stanie użyc, to rozswietlacz. Ale do rozswietlania mam w sumei inny dedykowany pędzel i się go trzymam. Zatem 188-ka smętnie się wędzi u mnie w szufladzie.
Wolałabym go zamienic na druga 187-ke :)

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: jednen