Avon, Full Speed EDT

Powiększ Avon, Full Speed EDT

Zgłaszająca osoba: Cosmo

Awangardowa linia flakonu kryje awangardowy zapach. Odnajdziesz w nim cytrusowe akcenty, nuty jagód jałowca, świeżość zieleni, a wszystko doprawione białym kardamonem i cyprysem wsparte na silnej bazie z drzewa sandałowego i cedrowego oraz piżma.

Cena: 69,90zł / 75ml

• super
  • Kupiłam Narzeczonemu cały zestaw na święta, do zestawu dołączona żel pod prysznic i kulkę. Ale oceniamy perfumy więc do rzeczy.
    Zapach bardzo nam się podoba, męski, sportowy ale ma też nutkę elegancji. Fakt, ze mógłby się dłużej utrzymywać ale źle też nie jest. Butelka świetna !

Polecam.

Używam tego produktu od: świąt 2014

Chcesz pochwalić moniczka_90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zapach ladny ale nie trwaly
  • na poczatku kupilam black suede ale zapach byl strasznie duszacy ,nie podobal sie mojemu mezowi,wiec wymienilam na FULL SPEED i Z zapachem trafilam w gusta meza idealnie ;-)plus za pojemnosc 75 ml, niestety gorzej z trwaloscia,po 2 godz.ulatuje i nie czuc go wcale dlatego moja ocena jest obnizona.
    opakowanie malo wygodne w aplikacji
    Używam tego produktu od: 3tygIlość zużytych opakowań: 1 w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kwiatuszek888 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zapach tak! ale na krótko
  • Perfumę zakupiłam swojemu chłopakowi
    \nJej zapach jest przepiękny, Uwielbiam ją!
    \nAle niestety zapach trwa bardzo krótko, trzeba było jej naprawdę dużo zaaplikować aby ja było czuć przez jakiś czas.
    \nDlatego nie wrócę już do niej więcej, bo za tą cenę można mieć równie ładny zapach ale o wiele bardziej trwały.

Chcesz pochwalić sasenka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super!
  • Mój ulubiony męski zapach z Avonu.

+Jest świeży, a jednocześnie bardzo męski,
    +Dość długo się utrzymuje,
    +Nie jest bardzo drogi,
    +Często dostępny z innymi kosmetykami z tej linii, typu dezodorant, żel do ciała,

- Opakowanie! Dla mnie zdecydowanie na minus, nie podoba mi się. Jest bardzo kiczowate.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: sprzedałam około 6

Chcesz pochwalić stelline za czytelną i pomocną recenzję?
  • MÓJ
  • Piękny, ciepły zapach dla młodego, zadbanego, uroczego mężczyzny. Absolutnie nie kojarzy się tak jak nakazywałaby nazwa. Ma w sobie orzeźwiającą nutę cytrusów (na pewno nie nachalnej cytryny-bez obaw) ocieploną jakby kadzidlanym jałowcem. Te dwie nuty zdają się idealnie ze sobą współgrać, przenikać i dopełniać. Zapach na pewno nie na zimę. Myślę, że najlepiej nosi mi się go jesienią, chociaż czasem również latem otaczam się jego wonią. Zapach raczej na co dzień niż na specjalne okazje.

Co do opakowania. Mam mieszane uczucia. Z jednej strony nowoczesne i praktyczne, część szklana jest ochroniona plastikiem dzięki czemu ryzyko stłuczenia jest zminimalizowane. Z drugiej strony plastik szybko się rysuje i nie wygląda to elegancko.

Zaznaczyłem, że nie wiem czy kupiłbym ponownie bo jednak lubię zmieniać zapachy

Używam tego produktu od: Nie pamiętam, długo
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie drugiego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Falenopsis za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo fajny
  • te wodę sprezentowałam tacie
    spodobała się
    przyznam szczerze , że gdy tylko ja otrzymała, otworzyłam delikatnie i psiknełam na próbe (w wyborze kierowałam się jedynie waszymirecenzjami, chciałam coś zamówic tacie na dzien ojca, a strony w katalogu nie zawsze dają pełen obraz tego, jak pachnie pełnowymiarowy produkt), i się przestraszyłam, że strasznie mocny itp, ale na szczeście było to tylko pierwsze wrazenie, juz po okoo 5 minutach zapach nie jest taki mocny, ale jest meski i jednoczesnie przyjemny
    jest trwały
    ponadto produkt jest duzy i starczy na długo
    polecam

Używam tego produktu od:uzywa tata

Chcesz pochwalić ekstradyska za czytelną i pomocną recenzję?
  • swietny
  • Kupiłam go dla chłopaka na urodziny. Pachnie tak pięknie ze moglabym go wąchac bez przerwy. Jest też trwały. Chłopakowi też bardzo sie spodobał a jego brat podkradał mu go przy kazdej okazji. Idealny na prezent, opakowanie też jest bardzo ładne i estetyczne. POlecam

Używam tego produktu od: ja nie używam

Chcesz pochwalić PaulinciaKWC za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry produkt
  • myślę , że gdy by był trwalszy to dała bym mu max gwiazdek. ale i tak wysoko go oceniłam. tani, widajny, duży. ładny zapach, nadaje się dla męzczyzny w każdym wieku. wydaje mi się ze raczej jest to zapach letni, dosyć lekki. bardzo mi się podoba. kiedyś kupowałam go dla mojego chłopaka, a obecnie kupuję dla taty.

Używam tego produktu od:kilku lat
    Ilość zużytych opakowań:kilka

Chcesz pochwalić velamipi86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudo <3
  • Oczywiście skusiła mnie pachnąca strona w katalogu
    Zapach jest cudowny, kupiłam tę wodę toaletową mojemu chłopakowi, podoba mu się tak samo jak mnie Tym bardziej chce się go przytulać ^^ Zapach jest trwały, nie taki typowo męski, raczej owoczesny, dla bardziej aktywnych facetów, a nie elegancików w graniakach
    Opakowanie też jest świetne, a cena nie taka zła - tym bardziej, kiedy trafi się avonowa promocja ;D

Ilość zużytych opakowań: niecałe 0,5 ;p

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Orlica za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super pod każdym względem.
  • Woda jest świetna,kupuje ja mężowi od dawna,tez jest zachwycony.Piękny zapach,trwały.Lubie kiedy nia pachnie,naprawde super.Świetne,oryginalne opakowanie,polecam każdemu mężczyźnie.

Używam tego produktu od:bardzo dawna

Chcesz pochwalić jastin83 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij