Garnier, Mineral Deodorant, Intensive 72h Maximum Protection Stick (Antyperspirant w sztyfcie)

Ekstremalna ochrona na długi czas. Dezodorant, który nie tylko działa przeciw białym śladom, ale oferuje uczucie świeżości przez cały dzień. Wzmocniona, 48 - godzinna skuteczność działania oraz skóra, która oddycha.
Oryginalny i dopasowany do dłoni kształt gwarantuje komfort użytkowania.
Efekt:
- długotrwałe uczucie świeżości,
- przyjemny, delikatny zapach,
- koniec białych śladów.

bardzo dobry sztyft

antyperspiranty garniera mają dość niskie oceny, a szczególnie sztyfty
kupiłam ten bez czytania recenzji, po prostu potrzebowałam czegoś w sztyfcie (żeby nie czekać na schnięcie) a ten był w promocji
*dezodorant ma świeży, morski zapach, nienachalny
*nie jest tak miękki i kremowy jak zazwyczaj sztyfty, na skórze jakby się topił, jest taki masełkowaty
*nie zostawia śladów na ubraniach
*nie kluskuje się na skórze, nie zostawia na niej też białych śladów, bo nie zawiera talku jak inne
*działa dobrze przeciw nieprzyjemnym zapachom, cały dzień czuje się świeżo
*przeciw poceniu działa słabiej, ale zadowalająco - nie zapewnia idealnej suchości skóry, ale bluzki nie mają mokrych plam, czyli porządnie ogranicza pocenie

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: około 1/3

Nic nie robi

U mnie się nie sprawdził nie widzę w nic nadzwyczajnego mam lekki problem z poceniem ale on jako ochrona przed nim się nie sprawdził, zostawia białe ślady, pod koniec ciężko było go nałożyć , lekko wysuszał,dam jedną gwiazdkę za to że trochę niwelował brzydki zapach. Jest dostępny dla innych to może być plusem ale że u mnie się nie sprawdził to nie jest istotne dla mnie. Był to pierwszy antyperspitant w sztyfcie który złamał mi się pod koniec opakownia. Na mnie wrażenie nie zrobił i raczej nie będe próbować innych antyperspirantu garniera.

słaby

Lubię kosmetyki Garniera, ale ten antyperspirant niestety so skutecznych nie należy.
Daje gwiazdkę za ładny zapach i za to, że nie podrażnia, jest delikatny dla skóry.
Niestety w ogóle nie chroni przed poceniem, co w tym przypadku jest priorytetem - w normalnych warunkach, w klimatyzowanym pomieszczeniu już sobie nie poradził...
Zwykłe, inne sztyfty zakupione w drogerii (także tańsze, jak Lady SpeedStick)chroniły mnie dużo lepiej.

Zdecydowanie odradzam.

Ilość zużytych opakowań: męczę się z pierwszym

bardzo lubię!

Używam garnier minerals od ponad roku i bardzo sobie cenię, jest to jeden z fajniejszych, przywiązałam się do niego. Delikatnie chroni przez cały dzień przed przykrym zapachem, nie podrażnia pach po depilacji, jest wygodny i praktyczny w użyciu, a także bez trudu mieści się w małej torebce, polecam!

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: 3 w trakcie

ochrona bez białych śladów

Kupiłam ten antyperspirant jakiś czas temu, korzystając w promocji w Rossmannie. Zapłaciłam za niego ok.7 zł i muszę przyznać, że było to dobrze (choć przypadkowo) zainwestowane 7 zł. Ale do rzeczy - muszę przyznać, że ten antyperspirant na tle innych tego typu produktów, które miałam okazję stosować, wypada bardzo dobrze.

Skutecznie chronił przed poceniem, nawet w upalne dni. Oczywiście piszę to z perspektywy osoby, która prowadzi raczej siedzący - biurowy tryb życia, nie wiem wobec tego jak będzie działał w przypadku osób wykonujących pracę fizyczna, czy uprawiających sport.

Teraz kwestia dla mnie bardzo istotna - NIE POZOSTAWIA BIAŁYCH ŚLADÓW! Nigdy nie wierzyłam w zapewnienia producentów co do tego, że ubrania pozostaną czyste, wydawało mi się to niemożliwe. A jednak, jak widać (a raczej nie widać) można !

Atutem tego antyperspirantu jest także zapach - świeży, lekki, nienachalny, choć nigdy nie jest to dla mnie najistotniejszą kwestią.

Podsumowując - myślę, że jest to dobry produkt za niewielkie pieniądze. Na pewno wrócę do niego nie raz !

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Działa tylko przez 3 dni

Jak w temacie, środek ten działa i chroni zaledwie przez pierwsze 3 dni po tym czasie skóra przyzwyczaja się do niego i przestaje reagować. Mam problem z nadmierną potliwością i niestety na garniera liczyć nie mogę. Poza tym brudzi ubrania. Jedyne co mi się w nim podoba to przyjemny świezy zapach. Całość w moim przypadku nieskuteczna.

Używam tego produktu od: msc.

brawooo dla garnierka

bardzo dobry antypersiprant polecam nivea jest przesiaknieta jednym i tym samym zapachem garnier jest kazdy inny zapach jak dla sportowcow uzywac codzienie na noc by dzien miec z głowy ale codziennie daje swietne polaczenie..polecam

w koncu garnier to francuskie kosmetyki produkowane na cala europe..

Używam tego produktu od: miesiac
Ilość zużytych opakowań: nie cale pierwsze

bardzo fajny

Przyjemny antyperspirant. Nie wiem jak z ta trwaloscia przez 72h ;) ale na ok 12h sprawdza sie na 100% (nawet przy sporej aktywnosci fizycznej) Jak dla mnie bardzo fajny. Nie mam problemow z nadmiernym poceniem, ale dla calodziennego utrzymania swiezosci jak znalazl. Dosc lekka, niezapychajaca konsystencja (nie podrazniajaca nawet bardzo delikatnej skory- co zdarza sie w moim przypadku przy niektorych antyperspirantach), delikanty, neutralny zapach i w miare standardowa (jak na tego rodzaju produkt) cena. No i dosc wazne, nie brudzi ciemnych ubran.

Używam tego produktu od: ok. 1 miesiac