L'Oreal Paris, Infallible 24h Stay Fresh Foundation (Długotrwały podkład do twarzy (nowa wersja))

Najnowszy podkład Infallible od L`Oreal Paris to nowy standard długotrwałych podkładów. Daje do 24 godzin trwałości i komfortu, a dzięki zawartości nawilżającego kwasu hialuronowego o właściwościach nawilżających, nie wysusza skóry.

tłusta, normalna, mieszana

L'Oreal Paris infallible podkład

Mam Odcień w kolorze 115 porcelane
Zużyłam dużo buteleczek
Wygodne opakowanie pompka
Świetne krycie które można budować
Od średniego do mocnego
skład i spf zawarty pielęgnuje moja skórę
Nie zapycha
Nie wysusza skóry
Leciutka formuła
Nie tworzy efektu maski
Wygląda bardzo naturalnie i świeżo
Lekko rozświetla skórę ale na plus moim zdaniem warto wypróbować i kupić
Trwałość powalająca nie trzeba nic dokładać
Cały dzień nawet w cieplejsze dni upalne trzyma się mocno

Mój must have

Używam tego podkładu od lat i ciężko jest mi znaleźć równie odpowiadający. Mam cerę normalną w kierunku suchej. Poleciłam już wielu koleżanka i nie spotkałam się z negatywną opinią.

świetny

Kupiłam ten podkład po raz pierwszy, ponieważ był na promocji w Rossmanie. Wcześniej miała go moja mama i była bardzo z niego zadowolona.

Podkład jest faktycznie dobry. Sprawia, że cera jest ładniejsza. Zmatowiona bez efektu maski. Po nałożeniu wygląda bardzo naturalnie, idealny na codzień dla suchej skory, ponieważ nie podkreśla suchych skórek i jest nawilżający. Nie sprawia też, że twarz jest różowa. Wchodzi delikatnie w żółte tony ja miałam akurat kolor 200. Cały dzień trzymał się na twarzy, pod wieczór jedybie było widać, że się ztarł.

Ma wygodne w użyciu opakowanie z ciekawym designem. Jest bardzo wydajny, mi starczył na ok 2, 5 miesiąca. Myślę że z pewnością kupię jeszcze raz.

Osobisty hit na lata

Używam podkładu od około 4 lat jeśli nie wiecej i to mój absolutny hit...Wygląda świeżo, dobrze się utrzymuje n twarzy, można stopniować jego krycie. Daje świetliste wykończenie ale po przypudrowaniu utrzymuje mat dość długo. Wygląda świetnie i kolor 010 jest dla mnie idealny!

Podkład do zadań specjalnych

Mój faworyt, chociaż przy codziennym stosowaniu potrafi zapchać. Nałożony na krem lub bazę świetnie się trzyma, ma dobre krycie i ciekawą formułę - niby lekką, a jednocześnie świetnie napigmentowaną. Krycie daje się budować, nie robi plam i smug ani efektu maski. U mnie świetnie się wtapia. Korzystałam z koloru Pearl, później mieszałam go z Porcelaine, co jest kolejnym plusem (duży wybór jasnych kolorów). Ma alkohol wysoko w składzie, przez co może delikatnie przesuszać, ale mi się to nie zdarzyło, o dziwo. Nie przeszkadza mi też jego lekko alkoholowy zapach. Na mojej mieszanej skórze trzyma się świetnie cały dzień i nie ściera nawet po treningu, jednocześnie nie jest jedną wielką szpachlą, bo mimo wszystko ma dość naturalne wykończenie. Super podkład :)

Niby ok, ale jednak nie

Konsystencja podkładu na plus. Duży wybór odcieni. W moim przypadku nie utrzymał się długo na twarzy. Największym minusem jest alkohol w składzie, którego ja wyczulam podczas nakładania podkładu na skórę.

Niestety bubel

Ten podkład kupiłam w czasie, gdy miałam fazę na testowanie nowych podkładów, aby znaleźć mój Święty Graal. Niestety to na pewno nie będzie Loreal Infallible 24h Stay Fresh.
Zaczynając od początku: podkład zamknięty jest w szklanej buteleczce z pompką, z zakrętką w kolorze czerwonym. Wygląda ładnie, nie robi efektu wow. Pompka działa bez zarzutu.
Konsystencja kosmetyku jest dosyć rzadka, spływa z palca, ale dobrze się rozsmarowuje i wklepuje w skórę, nie robi smug (przynajmniej w pracy z gąbeczką, bo tylko w ten sposób nakładam podkłady). Krycie jest dosyć średnie, nie przykrywa zaczerwienień skóry, natomiast krycie to można budować dodając kolejną warstwę.
Niestety jest mało wydajny, w porównaniu do innych drogeryjnych podkładów ten wystarczył mi na dużo krócej, obstawiam, że to z powodu budowania krycia na zaczerwienionych policzkach i wokół nosa.
Posiadam kolor 015 Porcelain, jest to ładny kolor o lekko żółtawych tonach. Ładnie wygląda nałożony na twarz i przypudrowany, nie robi efektu maski, twarz wygląda w miarę naturalnie (o ile można nazwać pomalowaną twarz naturalną).
Niestety najgorszą wadą tego podkładu jest trwałość. Jestem posiadaczką cery mieszanej, tłustej w strefie T i lekko suchej na reszcie twarzy. Na nosie i wokół nosa podkład wyświeca się po około 3h, co jest wynikiem bardzo słabym. Po około 5h cała twarz zaczyna się świecić i konieczne jest użycie bibułek matujących, które niestety oprócz sebum ściągają też lekko podkład z twarzy (z innymi podkładami tak się nie robi, to definitywnie wina podkładu). Po około 6h podkład zaczyna się ważyć i ciastkować, Bardzo ciężko go poprawić, schodzi przy dotknięciu palca.
Jak dla mnie jest bublem, nigdy więcej go nie kupię.

Niby fajny, jednak ma wady

Podkład dosyć dobrze się trzyma, ma fajną konsystencję i kolory. Wykończenie też bardzo mi odpowiada - nie ma w sobie drobinek, przynajmniej ja ich nie widzę. Niestety ma alkohol w składzie - co bardzo czuć podczas aplikacji. Ponadto zapchał mi pory i trochę przesuszył skórę przy codziennym używaniu, za co odejmuję gwiazdkę.

Średniak

Podkład łatwo się nakłada, konsystencję ma bardzo rzadką, krycie średnie, jest wydajny i ładnie wygląda przez max 3 godziny. Po tym czasie skóra zaczyna się świecić, a podkład łatwo ścierać. Na pewno nie nazwałbym go długotrwałym. Duży plus za gamę kolorystyczną oraz ogromny minus za alkohol na wysokim miejscu w składzie, czuć go od razu przy aplikacji produktu.

Znakomity!

Idealny, dobrze kryjący podkład marki Loreal. Używam od ponad 2 lat i już nawet nie pamietam która buteleczkę tego cuda wykorzystałam. Mój faworyt wśród drogeryjnych podkładów

Nowa wersja- niestety na minus

Zawsze byłam fanka Infallible. Niestety nowa formuła mnie zawiodła. Nie ma tragedii, ale jest rzadki i nie kryje tak fajnie jak jego poprzednik. Na codzień zda egzamin, ale w podobnej cenie znajdziemy dużo innych lepszych podkładów.

Bez rewelacji

Podkład mam w kolorze 120 Vanille.
Producent opisuje ten produkt jako długotrwały, kryjący podkład, który zapewni nam niezawodny makijaż przez 24H - podkład gotowy na wszystko - więc jak się na niego nie skusić ??? Kolor Vanilia jest dużo ciemniejszy niż standardowa Vanilia, więc czasem stosuję trik i mieszam go z jaśniejszym podkładem, aby uzyskać odpowiedni odcień. Dla mnie to idealny kolor na lato, gdy skóra jest już muśnięta słońcem. Podkład napewno nie jest długotrwały - ma fajne krycie, ale wymaga poprawek w ciągu dnia. Czasami mam wrażenie, że lekko przesusza skórę szczególnie na policzkach - mimo, iż zawsze stosuję pod podkład krem nawilżający. W upalne dni skóra po kilku godzinach się świeci, czasem podkład wchodzi w pory.
Podkład gotowy na wszystko? - napewno NIE. Podkład wygląda dobrze na twarzy tylko przez kilka godzin, Loreal Infallible troszkę mnie rozczarował swoją trwałością i napewno nie jest tak niezawodny jak nas zapewnia producent. Po kilku godzinach muszę poprawiać makijaż. Dobrze, że kupiłam go na promocji, bo nie jest wart ceny regularnej, która wynosi 70,99 zł.