Ziaja, Multimodeling, Balsam do ciała wysmuklający nogi, brzuch i pośladki

Produkt multimodelingu łączy w sobie działanie substancji o różnych funkcjach z zakresu kosmetologii, dermatologii i flebologii. Najskuteczniejszy w miejscach najbardziej narażonych na odkładnie tkanki tłuszczowej i cellulit. Redukuje uczucie zmęczonych nóg powstałe z różnych powodów - upał, szpilki, pozycja siedząca, nadwaga, podróże, wysoka aktywność. Lekka konsystencja balsamu i bardzo świeży, niespotykany zapach daje uczucie komfortu i swobody.
Forskolina z pokrzywy - wyszczuplanie: stymuluje spalanie lipidów i zapobiega aglomeracji adipocytów - komórek tłuszczowych. Zmniejsza cellulit, poprawia mikrorzeźbę skóry i ciała.
Kofeina / teofilina / teobromina - antycellulit: trzy wysoce skuteczne substancje czynne zamknięte w aktywnych glikozaminoglikanach. Przyspieszając proces lipolizy usuwają złogi tłuszczu. Ze względu na efekt drenażu działają wyszczuplająco i detoksykująco. Poprawiają mikrokrążenie i zmniejszają opuchliznę. Glikozaminoglikany nawilżają skórę, zwiększają jej sprężystość i elastyczność.
Karnityna, koenzym A - detoks: kontrolują metabolizm lipidów, ułatwiają usuwanie toksyn oraz zapobiegają powstawaniu obrzęków.
Trokserutyna - na obrzęki i rozszerzone naczynka: bioflawonoid, pochodna rutyny. Zmniejsza przepuszczalność oraz poprawia elastyczność drobnych naczyń krwionośnych. Neutralizuje wolne rodniki, działa przeciwzapalnie oraz przeciwobrzękowo.
Hhydroxyprolina - ujędrnianie: stymuluje syntezę kolagenu i elastyny, zwiększa spoistość tkanki łącznej. Intensywnie rozjaśnia oraz wyraźnie zmniejsza rozstępy.

zapachowa
lekkie
lotion
z defektami
ujędrniające, antycellulitowe, na rozstępy, na zmęczone nogi, wyszczuplające
balsamy

Naprawde rewelacja !

Zdecydowanie rewelacyjny kosmetyk w doskonałej cenie. Zdecydowanie widocznie ujędrnia pośladki, brzuch, uda i biodra. Skóra również zmienia swój wygląd jakby przy przy sumiennym wsmarowywaniu kosmetyku 2 razy dziennie jest widoczny efekt. Skóra staje się elastyczna i delikatna, pięknie rozświetlające drobinki nadają estetycznego efektu tym bardziej jak używamy go w okresie letnim, gdzie odsłaniamy nogi. Kupując go, powiem szczerze, ze nie spodziewałam się efektu, jednakże muszę przyznać ze naprawdę ten balsam mnie pozytywnie w pełni zaskoczył. Bardzo wydajny, cena naprawdę doskonała bo jedynie niecałe 16zł. Na pewno wrócę do niego nie raz, polecam !

Używam tego produktu od: Pół roku
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Ziaja, Multimodeling, Balsam do ciała wysmuklający nogi, brzuch i pośladki

Z tym wysmuklaniem to ściema.Poza tym balsam dość dobrze się wchłania,nawilża i wygładza skórę.Na brzuchy widoczny efekt zmiejszenia sie rozstepów.nie podrażnia.

Fajny produkt

Ogólnie jest to bardzo dobry balsam, nawilża, odżywia skore, szybko się wchłania, nie pozostawia po sobie tłustej powierzchni, jednak ja nie wierze w cudowna moc ze posmaruje skore i np brzuch staje się płaski i umięśniony. Ale ogólnie jeżeli chodzi o pielęgnacje skory jestem na tak

balsam

Stosuje balsamy jako dodatek do ćwiczeń i zdrowego odżywiania i szczerze mówiąc wybierając te modelujące sprawiają, że zawsze po prysznicu balsamuje się bo zwykle zapominałam o tym. Jednak spodziewam się chociaż najmniejszych efektów, jednak tutaj nie dostałam nic prócz nawilżenia skóry. W sumie czego można się spodziewać za takie pieniądze.

Balsam ok

Dzisiaj rano po raz ostatni sięgnęłam po balsam wysmuklający nogi, brzuch i pośladki z serii Ziaja Multimodeling.

Po 2 miesiącach jego stosowania nadszedł w końcu czas, aby podzielić się z Wami moimi wrażeniami.

Co mogę Wam moje drogie Panie napisać ?
Balsam jest wydajny białego koloru dobrze nawilża skórę nadaję ładny zapach oraz długo działa

Balsam dobrze działa na nogi jest lekko chłodzący więc idealny na ciepłe dni
Moja skóra jest po balsamie jędrna pachnąca dobrze nawilżająca oraz widać dużą poprawę
Balsam używałam na całym ciele codziennie rano i wieczorem :) i tak przez 2 miesiące ...jestem bardzo zadowolona z tego balsamu
Dobrze działa i cena jest ok ;)

Bo podajże ok 13 zł za butelkę i starcza na 2 miesiące stosowania dwa razy dziennie ( całe ciało )

Działaaaaaa i jestem zadowolona !!

Polecam w 100 % :)

Tani balsam nawilżająco-chłodzący

Dobrze nawilża i odżywia skórę. Sprawdza się, gdy używamy go po kąpieli po treningu. Chłodzi obolałe mięśnie i przynosi im ulgę. Nie wierzcie w zapewnienia - nie wysmukla i nie redukuje cellulitu.

Za taką cenę to super

Oczywiście, że nie wierzę w to, że jakiś tam balsam wymaże mi cellulit(który swoją drogą mam naprawdę niewielki mimo gruszkowej budowy ciała z solidnymi nogami :D), odejmie mi mnóstwo centymetrów w brzuchu i biodrach, odchudzi mnie o 10 kilo i do tej zrobi naleśniki i posprząta mi w kuchni. Oczywiście bez diety, ćwiczeń i wyrzeczeń z mojej strony.
Kupiłam ten balsam, bo chciałam coś lżejszego na cieplejsze dni, a tutaj skusiła mnie trokserutyna, która jest dobra na zmęczone nogi. Z racji mojej pracy, która jest chodząco-stojąca mam właśnie takie problemy z nogami, często bolą i są ciężkie, więc spodobała mi się idea balsamu do ciała ze składnikiem, który na nie pomoże i ma przyjemną relację ceny do ilości(i jak się okazuje jakości też).

Zacznę od konsystencji-niby lekka i rzadka, ale wchłania się wolno. I TAKA MA BYĆ WŁAŚNIE. Ważnym elementem pielęgnacji ujędrniającej jest regularny masaż, który pobudzi krążenie i tkanki do pracy. Ten balsam daje super poślizg do dłuższego masażu, który świetnie pobudza i pomaga napinać skórę, do tego zawsze przy dłuższym masażu składniki aktywne lepiej wnikną(a przynajmniej jestem o tym przekonana). Wchłania się bardzo ładnie(po tym masażu), nie zostawia tłustej czy śliskiej warstwy. Przyznam, że nie zawsze miałam siły i czas by tak się dłużej masować, więc tylko chwilę wcierałam balsam i się ubierałam, nigdy nie pobrudził mi piżamy.

Jestem ruchliwą osobą, do pracy staram się docierać aktywnie(rower, a jeśli jadę autem to parkuję na dalszych parkingach, aby pospacerować) w pracy dużo chodzę, wybieram schody zamiast windy, w domu nie leniuchuję, ale za to mam słabość do twarożku śmietankowego i lodów :D Ale zawsze się staram dbać o to co jem.
Piszę to po to, abyście wiedziały, że nie siedzę na upie i czekam aż balsam zadziała sam, bo to jest wspomaganie, a nie główny filar ujędrniania ciała. Ja osobiście efekty widzę-balsamu używam na nogi, czasami na ramiona i widzę, że skóra stała się tam jeszcze bardziej napięta i jędrna. Wiadomo, że to przede wszystkim zasługa nawilżania i wygładzania skóry-odżywiona skóra zawsze będzie bardziej napięta i jędrna niż taka, która jest sucha i zaniedbana. Jednak moim zdaniem ten balsam lepiej napina skórę niż takie typowo odżywcze/nawilżające, uda mam teraz przyjemnie twarde i jędrne, gotowe na letnie szorty i spódnice :D Mam też wrażenie, że pobudza skórę do odnowy-mam na udach blizny, przy stosowaniu tego balsamu Ziai stały się jaśniejsze i gładsze. Dodam, że stosowałam na blizny No-Scar i Evolet, Multimodeling dla mnie działa o niebo lepiej niż one, serio. Myślę, że jakbym regularnie używała go przez okrągły rok to mogłabym naprawdę solidnie je zmniejszyć.
Do tego naprawdę relaksuje zmęczone nogi, jak posmaruję je wieczorem to od razu stają się lżejsze, myślę, że sprawdzi się też jako wspomaganie prewencji żylaków(gdzie ja należę do grupy ryzyka osób na nie narażonych).

Przy takim fajnym działaniu jestem skłonna nie widzieć jego drobnych wad:
-zapach. O ile w butelce jest chemicznie cytrusowy i znośny tak na skórze staje się dziwny, jakby zjełczały i duszący, na szczęście długo się nie trzyma.
-drobinki. Balsam ma w sobie taki srebrny pyłek, coś jak dobrze zmikronizowana mika. Nie jest to gruby i tandetny brokat, myślę, że tutaj ma służyć do podkreślania skóry w słońcu. Nawet fajna myśl i całkiem sensowna(bo wpisuje się w ideę podkreślania ciała latem), ale dla mnie tych drobinek mogłoby nie być.
-opakowanie. Twarda butelka, którą ciężko otworzyć i postawić na głowie. Ziajo, poproszę miękką tubę tutaj! ^^

Tak średnio

Balsamu używałam przez kilka miesięcy. Zachęciła mnie kusząca cena i dobre opinie. Jak dla mnie efektu wysmuklania/ ujędrnienia nie zauważyłam. Ogólnie balsam jest bardzo lekki, łatwo się rozprowadza i wchłania. Używałam go raczej ze względu że miło nawilżał i jeśli chodzi o efekt przeciwobrzękowy to rzeczywiście, gdy nakładałam go po całym dniu chodzenia, to nogi robiły się lżejsze i mnie opuchnięte. Nie mogę powiedzieć, że jest to zły balsam, ale głównego efektu u siebie nie zauważyłam. Za to jako zwykły balsam nawilżający jest ok

Przeciętny lecz jakiś efekt daje

Kupiłam go zainteresowana ujędrnieniem skóry. Regularnie stosowany faktycznie trochę skórę ujędrnia oraz nawilża. Ma przyjemny zapach co mi się podoba bo utrzymywał się na skórze. Nawet całkiem szybko się wchłaniał podczas masażu. Innych efektów balsamu nie zauważyłam. Może go jeszcze kupię i dam mu drugą szansę.

działą!

ten balsam działa. kupiłam też masło ale balsam mi wystarczy. wiem że działa bo ujędrnił wiotką skórę na brzuchu po odchudzaniu. ale uwaga- trzeba je stosować oczywiście systematycznie. konsystencja, wydajność, szybkość wchłaniania, zapach, cena- wszystko na plus. polecam.

Cellulit niewzruszony.

Stosując tego typu produkty antycellulitowe lubię czuć ze produkt działa. Lubię ten chłodząca piekący efekt. W tym balsamie go nie ma. Mózg wiec próbuje mnie oszukać ze produkt nie działa. Balsam działa jednak nie daje spektakularnych efektow. Nogi ( bo tam go stosowałam) sa bardziej gładkie i jędrne. Gorzej z cellulitem. On zostaje niewzruszony. Jestem osoba szczupła ( 170 cm wzrostu 48 kg wagi) a i tak to dziadostwo mam. Planuje ponowny zakup, tym razem dodatkowo bede owijać sie folia. Lato idzie, musze cos zrobic z moja skórka pomarańczowa.

Bardzo dobry kosmetyk

Bardzo lubię kosmetyki Ziaji. Używam zarówno tego balsamu jak i serum modelującego. dla mnie świetny zestaw jeśli chodzi o pielęgnację ciała.
Bardzo dobrze nawilża i ujędrnia skórę.

parabeny...

niestety, ten balsam zawiera parabeny czego nienawidze.. ale jak juz z rozpędu go kupiłam to stwierdziłam, że wykorzystam.
niestety nie zadowolil mnie wcale, ciężko się wchłania, po miesiacu żadnej poprawy na skórze nie zauważyłam.
zapach średni, nie zachwyca ani nie drażni.
cena jest zbyt wysoka jak na taki tani skład i zero spełnionych obietnic producenta.
jestem na Nie.