Luksja, Lush Shower Cocktail Red Opuntia (Żel pod prysznic)

Luksja, Lush Shower Cocktail Red Opuntia (Żel pod prysznic)

Luksja Lush Red Opuntia - delikatny pielęgnacyjny żel pod prysznic. Połączenie mleczka ryżowego i czerwonej opuncji figowej. Doskonale nawilża skórę i pozostawia ją jedwabiście gładką. Poczuj jak skóra zostaje nawilżona i staje się jedwabiście gładka już w momencie mycia. Właściwości nawilżające produktu zostały potwierdzone w badaniach laboratoryjnych.

Bardzo lubię.

Red Opuntia ma obłędny zapach, który utrzymuje się po kąpieli do 2-3 godzin, więc nie jest źle.
Zapach jest cudowny- jak dla mnie owocowo-słodki, ale nie duszący. Używa go nawet moja mama, która nie lubi mocnych zapachów.
Niestety lekko przesusza moją skórę, ale wybaczam, za zapach jestem gotowa to przeżyć.
Bez problemu znajdziemy go na promocjach w drogeriach.
Pojemość spora- jak dla mnie duży plus. Starcza na dość długo, pieni się bardzo dobrze.
Produkt uważam za bardzo dany.
Niestety może uczulać, moja koleżanka dostała po nim czerwonych placków na ciele. Ja nie mam żadnych zastrzeżeń.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

Superwydajny, kremowy, piekny zapach!

Używam od długiego czasu, nie znajduję minusów.
+ Genialna kremowa konsystencja, daje bardzo dużo piany,
+ niewielka ilość wystarcza na umycie dużej powierzchni ciała,
+ super wydajny, używam ja, mąż, nie oszczędzamy, a starcza na długi czas
+ cudowny zapach
+ zapach utrzymuje się na skórze długi czas, po wieczornym prysznicu pachnie całe łóżko :D
+ skóra jest po nim miękka i delikatna
+ tani! cena względem pojemności/wydajności na prawde niska
+ wypróbowałam róże wersje z tej serii - wszystkie zachwycają

- nie znajduję, najlepszy żel jaki używałam

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 4 (ta seria, różne zapachy)

Świetny

Kremowy, pięknie się pieni a pianka jest trwała i miękka. Cudowny, oryginalny i bardzo łagodny zapach. Jestem bardzo zadowolona. Mam dość spore wymagania względem żeli pod prysznic ale ten jest spełnia. No prawie. Zapach, jak mówiłam, delikatny. Przez co też ulotny.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Rewelacyjny!!!!

Sama marka luksja bardzo przypadła mi do gustu jeśli chodzi o mydła i mydła w płynie.Jednak gdy zobaczyłam żel do mycia tej marki od razu chciałam wypróbowac i tak oto zawitał w mojej łazience.
Żel jak najbardziej spełnił moje oczekiwania.
-kosystencja jest idealna
-bardzo dobrze się pieni,nawet przy małej ilości
-zapach jest znakomity i to on właśnie mnie skusił do kupna
-Opakowanie bardzo stabilne,nic się nie niszczy,łatwe w użyciu
-Piękny kolor opakowania,nadaje delikatności już na pierwszy rzut oka
-Żel świetny na lato,ale i też na inne pory roku
-Świetnie czyści
-delikatny dla skóry,nie powoduje podrażnień

Ilość zużytych opakowań: duże

A ja mam problem...

problem z zapachem. :noniewiem: W poprzednich recenzjach prawie same zachwyty, a mi zapach tego żelu podobał się do momentu zmieszania z wodą - wtedy zaczyna wydzielać jakąś taką piwną nutę. :cojest:

Poza tym jest przyjemnie: kremowa, ale nie bardzo gęsta konsystencja, dobra spienialność i wydajność, fajny kolorek "majtkowego różu". Wysuszenie skóry jest przeciętne, nie "dokłada się", ale też i nie niweluje wpływu twardej wody. Korzystna cena (w promocji) w stosunku do dużej pojemności. Tylko zawartość trochę ulewa się z butelki i powstaje taka cieknąca strużka, więc trzeba opłukać butelkę po każdym użyciu.

Ilość zużytych opakowań: ok. 2/3

REWELACJA

Na tak przepiękny zapach chyba jeszcze nie trafilam1 IDEALNY! Słodkawy, ale absolutnie nie duszący. Utrzymuje się na skórze, a także w łazience przez kilka ładnych godzin po użyciu. Czy nawilża? Sama nie wiem, ale jestem w stanie wybaczyć tego typu niedoskonałości ze względu na ten OBŁĘDNY zapach.

Plusy:
-cena wręcz śmieszna za 500 ml tego zniewalającego zapachu ;)
-często można kupić żel w promocji za ok. 7 zł
-WYDAJNOŚĆ!
- dostępność
- dobrze się pieni
Minusów jak na razie nie zauważyłam.
POLECAM!

Jak najbardziej na tak!

Na żel natknęłam się w rossmannowskiej promocji kiedy to kosztował 5,99 za 500 ml. Postanowiłam się skusić - bardzo polubiłam kąpadełka tej marki.

Zalety:
- dostępność
- względna cena
- ładne, eleganckie i opływowe kształtem opakowania
- piękny delikatny a zarazem wyrazisty zapach produktu
- bardzo wydajny!
- świetnie się sprawdza pod prysznicem oraz w wannie jako płyn do kąpieli
- świetnie się pieni
- bardzo dobrze myje i odświeża skórę
- po umyciu nie ma nieprzyjemnego ściągnięcia skóry
- skóra pachnie około godzinę pod kąpieli
- nie podrażnia ani nie wysusza skóry

Wady:
- produkt jak dla mnie nie ma wad.

Używam tego produktu od: Półtora miesiąca z przerwami
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Cukierek

Uwielbiam produkty kąpielowe marki Luksja (ich seria Pro Care rządzi!). Uważam, że są równie dobre (a w niektórych przypadkach dużo lepsze) niż żele z Dove czy Nivea, a kosztują znacznie mniej. Nowa seria Lush pokazuje, że dorównują im również mnogością cudownych zapachów.

Będąc w Rossmannie i widząc te żele w promocji za 5,99 za 500 ml długo zastanawiałam się, których zapach wybrać. Każdy wydawał mi się ciekawy, zdecydowałam się ostatecznie na największego słodziaka, czyli Red Opuntia :)

Pachnie obłędnie - soczystym, egzotycznym owocem opuncji figowej. Zamykając oczy można się przenieść na lazurowe plaże do odległego Meksyku. Zapach jest bardzo energetyczny, dlatego świetnie sprawdza się jako poranny budzik. Przez jakiś czas utrzymuje się na skórze, później staje się niewyczuwalny.

Opakowanie typowe dla produktów Luksji, wygodne, dobrze wyprofilowane, nie wypada z mokrych dłoni.
Konsystencja produktu jest dość gęsta, kremowa, ale z łatwością wydostaje się z butelki. Cudownie się pieni, wystarczy niewielka ilość na umycie całego ciała. Dzięki mleczku ryżowemu skóra jest nawilżona i odżywiona. Ten żel oprócz dokładnego mycia zapewnia również pielęgnację. Oczywiście mnie to nie zwalnia ze stosowania masła do ciała.

Ciężko jest mi ocenić wydajność produktu, bo nie używam go codziennie, lubię zmieniać zapachy, by się nie znudzić, a oprócz mnie w domu jest jeszcze dwóch innych domowników, nie wiem ile kto leje na gąbkę :) Wystarczył nam na ok. 3 tygodnie, czyli standardowo jak na tę pojemność.

Nowa seria Lush to zapachy idealne na lato i wiosnę. Na pewno sięgnę po kolejne wersje.

Używam tego produktu od: ok. 3 tygodni

Bardzo przyjemny

Moimi ulubionymi żelami są żele DOVE. Ze względu na promocję skusiłam się na ten żel Luksji.

Zalety:
+pojemność 500 ml
+cena w promocji 6 zł
+obfita piana
+gęsta konsystencja
+bardzo porządna masywna butelka
+pozostawia uczucie śliskiej jedwabistej skóry
+nie wysusza

Neutral:
+/- zapach, nijaki

Wady:
brak

Podsumowanie:
Jest to bardzo dobry żel pod prysznic w niskiej cenie. Ma lekko kremową konsystencję ale nie dorówna żelom dove ;) Bardzo podoba mi się butelka - jest tak mocna, trwała, wysokiej jakości jakiej w życiu nie widziałam. Tylko zapaach mnie nie zachwycił szczególnie - jest taki nie dający się określić, jakbym zmieszała ze sobą wszystkie zapachy owoców ;p Być może wypróbuję inne zapachy ale moim faworytem pozostaje Dove :)

Używam tego produktu od: msc