Ziaja, De - Makijaż, Mleczko micelarne nawilżające

Ziaja, De - Makijaż, Mleczko micelarne nawilżające

Średnia ocena: 3.64/5

Micelarne, nawilżające mleczko do codziennego demakijażu twarzy i oczu. Łączy w sobie składniki ułatwiające oczyszczanie oraz substancje nawilżające skórę. Oczyszcza w jednym etapie, nie zatyka porów, pozostawia skórę nawilżoną i pachnącą. Zawiera nawilżający booster - ekstrakt z Caesalpinia Spinosa połączony z kwasem hialuronowym – surowce o aktywności nawilżającej. Czystość zapewniona przez micele, które łączą się z sebum oraz składnikami makijażu i je usuwają. Może być stosowane przez osoby noszące szkła kontaktowe. Testowane dermatologicznie pod kontrolą lekarzy okulistów. Łagodne nawet dla wrażliwych oczu. Delikatnie perfumowane.

wrażliwa
nawilżające, oczyszczające
demakijaż twarzy, demakijaż oczu i ust
mleczko

Jeden z lepszych :)

To mleczko bardzo fajnie oczyszcza twarz z pudru oraz dobrze zmywa makijaż oczu. Kolejnym plusem jest to, że nie pozostawia tłustej warstwy. Mam wrażenie, że to mleczko delikatnie nawilża moją twarz. Bardzo polecam!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2 opakowania

Zmywa nawet ciężki wodoodporny makijaż

Makijaż wykonuję codziennie. Przed pójściem spać przystępuję do demakijażu. To mleczko sprawdza się u mnie znakomicie. Dobrze domywa nawet te cięższy, wodoodporny makijaż. Jest przy tym delikatne dla skóry. Nie powoduje podrażnień, przesuszenia ani świądu skóry. A moja skóra a tendencję do powstawania podrażnień. Mleczko znajduje się w wygodnym, poręcznym opakowaniu. Łatwo rozprowadza się na skórze i bezproblemowo spłukuje.

Dobre mleczko do demakijażu

Produkt zakupiony w markecie zamknięte w białej butli mleczko ma przyjemny zapach lekką kremową konsystencję barwy białej, doskonale zmywa makijaż,pozostawia skórę czystą miła w dotyku dobrze nawilżoną.

Bez większego szału

Kupiłam to mleczko na promocji w Rossmanie za jakieś 10zł i mam bardzo mieszane uczucia. Bo o ile podkład rozpuszcza to z tuszem do rzęs w moim przypadku sobie kompletnie nie radzi.

Produkt dobrze się spłukuje. Nie uczula, nie piecze w oczy. Buzia po demakijażu jest miękka.

Fajnie, że jest to produkt wegański, zawierający kwas hialuronowy.

Na pewno zostałby moim ulubieńcem gdyby miał mocniejsze działanie, a tak to nie wiem czy kupię go ponownie

Chyba nigdy nie przekonam się do mleczek do demakijazu

Absolutnie nie nadaje się do demakijażu oczu. Nieźle się męczyłam, żeby całkowicie rozpuścił mi tusz do rzęs. No nie! Aczkolwiek użyłam go do zmycia podkładu, tutaj było całkiem nieźle, ale mogłoby być lepiej.
Produkt jest dosyć delikatny dla skóry i przyjemny. Nie szczypie, nie podrażnia, a faktycznie nawilża skórę. Pod tym względem jestem zadowolona, ale nie kupię go ponownie, ponieważ z tuszem do rzęs sobie nie radzi, a testowałam kilka i z każdym miał problem.

Ulubione

Tego mleczka używam niemal non stop. Ciężko mi powiedzieć, które to już opakowanie, pewnie z kilkanaście już zużyłam. Jasne, od czasu do czasu sprawdzam coś innego, ale zawsze i tak wracam do tego produktu.Mam już któreś opakowanie w nowej szacie graficznej, co widać na załączonym zdjęciu.

Po raz pierwszy sięgnęłam po nie z ciekawości, bo zaintrygowało mnie co to za połączenie mleczka i płynu micelarnego, że jest to mleczko micelarne i pamiętam, że jego konsystencja była taka ... inna, niż zwykłych mleczek. Nie umiem powiedzieć na czym ta inność polegała, ale na skórze czuć było, że inaczej ono zmywa, jakoś tak lepiej i twarz to odczuwała. Teraz już tego nie zauważam, pewnie buźka się przyzwyczaiła, ale to jest po prostu skuteczny kosmetyk.
Tak, jak pisze producent - oczyszcza skórę w jednym etapie, śmiało można go używać do oczu.
Nie zapycha, pomimo parafiny wysoko w składzie, a mam skłonną do wyprysków cerę, więc to też nie jest bez znaczenia. Chociaż jest napisane, że to produkt do skóry suchej, to przy mojej mieszanej cerze znakomicie się spisuje. Może nie nawilża tak spektakularnie, jak jest napisane na opakowanie, ale na pewno też nie wysusza.
Dobra dostępność, w miarę rozsądna cena - to wszystko powoduje, że sięgam po nie najczęściej.
Zaopatrzam się w firmowych sklepach Ziai, ale bywa też w innych drogeriach dość dobrze dostępne, więc gdzie akurat jestem, to tam kupuję.
3 gwiazdki, bo nie robi jakichś cudów - nic ponad to, co mleczko robić powinno, ale to co robi, to bardzo przyzwoicie.

Dodatkowy rytuał

Mleczko przepięknie pachnie i dlatego lubię je używać. Pachnie neutralnie świeżością, troszkę ten zapach utrzymuje się na skórze jeszcze po zastosowaniu. Najbardziej lubię kosmetyk nałożyć na wacik i pomasować sobie nim twarz oraz tym sposobem zmyć resztki makijażu. Do makijażu oczu używam tylko płynów (najlepiej dwufazowych), a to mleczko micelarne pomaga mi w domyciu twarzy po tym kiedy nosiłam podkład. Do tego celu sprawdza mi się bardzo dobrze. Kosmetyk ma typową konsystencję rzadkiego mleczka, fajnie nakłada się je na wacik. Zakrętka jest na klik z wąskim aplikatorem, co ułatwia malowanie na wacik. Skóra po mleczku jest miękka i nawilżona. Polecam!

Średniak

Mleczko dostałam od koleżanki z pracy.
Koleżanki wiedzą że lubię testować kosmetyki więc przy jakiś okazjach zawsze mi coś podrzucą do testowania.
Mleczko znajduje się w bialej plastikowej butelce z białą nakrętką typu klik.
Butelka o pojemności 200 ml.
Etykieta o skromnej szacie graficznej.
Napisy na etykiecie w kolorze czarno niebieskim.
Na etykiecie znajdują się również rysunki niebieskich kropel wody.
Napisy na etykiecie czytelne szczegółowe w języku.
Mleczko o białawym kolorze.
Mleczko o lekkiej trochę wodnista tłustej konsystencji.
Mleczko bez wyczuwalnego zapachu
Mleczko posiada dobry skład.
Jest to produkt wegański.
Mleczko dobrze nakłada się na wacik i przrcieda nim buzię jednak nie daje sobie rady z makijażem wodoodpornym.
Nie mogłam zmyć tuszu przy mocniejszym tarciu strasznie podrażniłam sobie skórę i powieki pod oczami .
Z zwykłym makijażem radzi sobie świetnie.
Nie pozostawia tłustego filmu i nie wywołuje reakcji alergicznej.
Ogólnie profukt dobry ale nie do makijażu wodoodpornego a taki na codzień używam.
Będę go polecać ale ja naprwno go nie kupię.
Produkt wydajny bo wystarczy odrobina aby zmyć zwykły makijaż.

Mleczko micelarne Ziaja do makijażu jest nawilżające do codziennego stosowania. Jest bardzo delikatne, z powodzeniem zmywa makijaż twarzy. Oczyszcza i nie zatyka porów. Nie szczypie w oczy. Ma delikatny zapach. Cena jest przystępna

Polecam!

Jestem bardzo mile zaskoczona tym mleczkiem, przede wszystkim za to, ze w blyskawiczny i bardzo skuteczny sposob usuwa nawet mocny makijaz oczu, jednoczesnie ich nie podrazniajac , a dzialajac nawilzajaco i kojaco. Jestem wprost zachwycona tym dzialaniem i na pewno ponownie kupie ten produkt. Bardzo cieszy mnie rowniez fakt , ze mleczko jest weganskie , a zapach jest mega przyjemny :) Szczerze polecam :)

Zapychający

Produkt całkiem dobrze nawilża. Zanieczyszczenia i SPF z twarzy zmywa bardzo dobrze. Jako produkt do dwuetapowego oczyszczania skóry też się dobrze sprawdził. Niestety po paru zastosowaniach zaczął mi zapychać skórę. Pojawiły się wypryski i rozszerzone pory. Wydajny jest, ale moja skóra nie toleruje parafiny, a ona w tym składzie jest na samym początku. Sam produkt przez to też ciężko zmyć z twarzy. Nie polecam - szczególnie cerom trądzikowym.

Niewypał

Produkt może i jest nawilżający, ale nie spełnia swojej podstawowej funkcji, czyli zmywania makijażu. Po użyciu tego produktu muszę dodatkowo użyć płynu micelarnego, a to się mija z celem. Dodatkowo przy demakijażu oczu bardzo łatwo o dostanie się produktu do oka.
Kupiłam go z myślą o tym, że będę go używać bez wacika, czyli wmasuję trochę mleczka w twarz i rozpuszczę makijaż. Nie sprawdza się w takiej formie, ale sam producent napisał, by używać mleczka z płatkiem kosmetycznym, więc nie mogę uznać tego za minus. Z tym, że trzeba zużyć bardzo dużo produktu, by płatek był odpowiednio "mokry" i by miał w ogólne szanse zadziałać.
Nie dość, że nie domywa makijażu to ciężko go zmyć z twarzy. Na dodatek podejrzewam, że mnie po nim wysypało.
Podsumowując, nie polecam.

Nawilża ale słabo zmywa

Produkt bez zapachu, nie podrażnia, delikatnie nawilża. Jest skuteczny ale potrzeba duuzo cierpliwości. Nakładam go wacikiem na twarz i czekam i czekam.. następnie masuje i suchym wacikiem wycieram. Nie jest to produkt dla mnie przez słabą skuteczność. Jest wydajny ale nie mam na tyle cierpliwości.