Oriflame, Elvie, Body Cream (Krem do ciała)

Powiększ Oriflame, Elvie, Body Cream (Krem do ciała)

Zgłaszająca osoba: dziewczyna

Wszystkie elfy mają miękką, gładką i pachnącą skórę dzięki kremowi do ciała, który nawilża, odżywia i chroni.

Skład: Aqua (Water), Caprylic/Capric Triglyceride, Propylene Glycol, Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Glyceryl Stearate Se, Dimethicone, Paraffinum Liquidum (Mineral Oil), Cetearyl Ethylhexanoate, Ceteareth-20, Carbomer, Imidazolidinyl Urea, Methylparaben, Stearic Acid, Parfum (Fragrance), Propylparaben, Disodium Edta, Sodium Hydroxide, Isopropyl Myristate, Hexyl Cinnamal, Ci 19140 (Yellow 5), Ci 42090 (Blue 1)

Cena: 39 zł / 250 ml

• Lubię
  • Zakupiłam cały zestaw - perfumy, krem do ciała i deo.
    Zapach kremu nie jest tak bardzo intensywny jak perfum aczkolwiek jest to ta sama nuta. Krem ma fajną konsystencję, jest lekki i wydajny, szybko się wchłania, nie lepi się, nawilża (mam skórę normalną). Mam tez wrażenie, że dzięki niemu dłużej też czuć na ciele zapach perfum. Dla mnie super

Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Chcesz pochwalić cytrynnnka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średniak
  • Kupiłam go w promocji za 19,90zł. Spodobał mi się zapach. Na początku jest super ale po otwarciu po jakimś czasie miałam wrażenie jakby się zważył taka dziwna konsystencja. Nie wiem;/
    Poza tym miałam wrażenie, że zamiast nawilżać, to po zastosowaniu go napoczątku był taki efekt, ale później rozaczarowanie. Skóra stała się sucha, taka nie przyjemna w dotyku.
    Lubie kupować różne kosmetyki dlatego więcej go nie kupię, a szukam tego jedynego wspaniałego balsamu. No dobra może być kilka super hehe ;D

Używam tego produktu od: półtora miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: jeden słoik

Chcesz pochwalić ankafanka22 za czytelną i pomocną recenzję?
  • taki średniaczek
  • Z początku zapach był intensywniejszy i w miarę długo utrzymywał się na skórze. Teraz jakby wywietrzał. Nakładam go np. na szyję, a potem używam dezodorantu z tej linij zapachowej i taki duet jest całkiem, całkiem Jeżeli chodzi o nawilżanie to raczej słabo z tym stoi. Nie mam dużego rozeznania w balsamach do ciała, ponieważ nie używam ich regularnie. Nie mam również problemu z bardzo suchą skórą. To mazidełko ładnie wygląda, ma dość miły zapach, nawilża średnio, ale do rąk można wykorzystać.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Chcesz pochwalić Crowley za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Dostałam w prezencie kilka miesięcy temu i po kilku stosowaniach odłożyłam go na bok i już nie używam. Kiepsko nawilża, pół godziny po użyciu skóra znowu jest sucha. Zapach też mi nie odpowiada, szybko wietrzeje, poza tym nie lubię balsamów o zapachu wody toaletowej. Lubię kremy z Oriflamu, jednak na tym się zawiodłam.Używam tego produktu od: kilku miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1, odstawiłam po kilku dniach używania.

Chcesz pochwalić isia144 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic specjalnego
  • Kupiłam krem bo zapach Elvie wydaje mi się całkiem przyjemny... i bardzo się rozczarowałam. Przecież ten krem prawie nie pachnie! A chyba o to właśnie chodzi w takim produkcie. To już każdy inny balsam ma bardziej intensywny zapach! Żeby jeszcze fajnie nawilżał... a tu nic.

Jedynym plusem jest miła, lekka konsystencja, która sprawia, że krem bardzo szybko się wchłania nie pozostawiając tłustej warstwy. Jednak to za mało, żeby kupić go ponownie - nie polecam.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: męczę pierwsze

Chcesz pochwalić porannarosa za czytelną i pomocną recenzję?
  • może być
  • Nie jest zły-coś tam nawilża, przez pewien czas ładnie pachnie i generalnie nie można mu nic zarzucić poza tym,że zapach bardzo szybko wietrzeje. A przecież to o zapach chodziło w tym kremie :P

Używam tego produktu od:nie wiem
    Ilość zużytych opakowań:nie wiem

Chcesz pochwalić Hisoka za czytelną i pomocną recenzję?
  • gdzie zapach?
  • Miałam krem Northern Lights i byłam z niego baardzo zadowolona, więc bez whania zamówiłam ten. No i niestety zawiodłam się. Krem ten nie pachnie WCALE, a przecież chodzi tutaj głównie o zapach. Poza tym ok, nawilżenie dobre więc dam już te ***.
    Może dostałam jakąś trefną sztukę? Nie wiem, ale wiem, że więcej go nie zamówię.

Używam tego produktu od:
    Ilość zużytych opakowań:męczę pierwsze

Chcesz pochwalić sunbeam za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 2 raz(y)
  • przeciętny
  • Za tę cenę spodziewałam się czegoś lepszego. Miałam kiedyś próbkę wody Elvie i bardzo mi się ten zapach spodobał. Jednak ten krem moim zdaniem pachnie jakoś inaczej, takim zwykłym mydłem... Nawilża przeciętnie. Jest raczej mało wydajny.
    Nie zachwycił mnie.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: 1

Chcesz pochwalić Cler za czytelną i pomocną recenzję?
  • mrau
  • Uwielbiam go za:
    -zapach (boski)
    -konsystencje (hm, taka nietypowa, sztywniejsza niz balsamu, a jednoczesnie latwiutko sie rozprowadzajaca)
    -szybkosc wchlaniania (bardzo szybko)
    -wydajnosc (co prawda mam go okolo dwoch tygodni i stosuje powiedzmy co drugi dzien, ale minimalnie go ubylo)
    -dlugo utrzymujacy sie zapach na skorze (skora pachnie jeszcze wieczorem!)
    -ladne opakowanie

Natomiast odejmuje gwiazdke za:
    -cene (oriflame przesadzilo, 39 zl jest w ogole nie do przyjecia, w promocji - nawet za 19,90- juz lepiej)
    -nawilza, jak przecietny balsam za 5 zl

Skora po uzyciu jest matowa, krem nie natluszcza, nie nadaje kolorytu ani zadnych efektow poswiaty. Dla jednych to plus, dla innych minus. Ja go lubie Zaznaczylam, opcje: nie wiem czy go kupie, ze wzgledu na cene

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić siorka za czytelną i pomocną recenzję?