Oriflame, Silk Beauty for Sensitive Skin, Body Cream (Krem do ciała do skóry wrażliwej)

Wyciąg z rumianku pomaga ukoić wrażliwą skórę, a ekstrakt z orchidei i witamina E odżywiają i chronią. Sprawią, że skóra będzie delikatnie zrelaksowana. Krem posiada subtelny zapach i delikatną, jedwabistą konsystencję.

dość dobry

Krem ma lekki, przyjemny zapach, dość dobrze nawilża. Nie podoba mi się w nim opakowanie, tzn. jego wysokość, bo trudno go wydobyć z dna. Więcej plusów i minusów nie znalazłam.

Używam tego produktu od: kiedyś używałam
Ilość zużytych opakowań: dwa

Taki sobie

Miałam go kiedyś kupionego po promocji i nie byłam zachwycona. Rzeczywiście, nie podrażniał po goleniu, ale nie nawilżał też specjalnie. Drogi, mało wydajny o dziwnym zapachu. Nie polecam.

Używam tego produktu od: rok temu

dziwny zapach

Ten krem do ciała posiada dosyć dziwny zapach, przypomina mi krem do depilacji, jest troche męczący.
Mimo to dobrze nawilża, nie podrażnia wrażliwej skóry.
Pojemność 200 ml ale opakowanie jest raczej małe, może być niewydajny.
Cena jest dosyć wysoka jak na taką małą pojemnośc, ja kupiłam trochę taniej jako konsultantka.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe