Oillan, Balance, Nawilżający krem łagodzący reaktywność

Oillan, Balance, Nawilżający krem łagodzący reaktywność

Krem skutecznie nawilża i przywraca ukojenie nadwrażliwej skórze skłonnej do zaczerwienień. Ekstrakt z kasztanowca zwyczajnego poprawia elastyczność oraz zmniejsza przepuszczalność naczynek krwionośnych, niwelując zaczerwienienia i chroniąc przed pojawieniem się nowych zmian rumieniowych. Ekstrakt z liści aloesu działa przeciwzapalnie, łagodzi podrażnienia, redukując uczucie napięcia i pieczenia skóry. Kompleks nawilżający (zawiera składniki NMF) eliminuje uczucie ściągnięcia i przesuszenia. Witamina E regeneruje skórę oraz chroni przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych.
Przeznaczony do cery nadwrażliwej, skłonnej do podrażnień i reakcji alergicznych. Do stosowania w przebiegu schorzeń dermatologicznych (AZS, trądzik różowaty) oraz po zabiegach dermatologicznych i medycyny estetycznej (peelingi chemiczne, mikrodermabrazja, zabiegi laserowe, mezoterapia igłowa).

Nie polecam

Mam bardzo suchą i wrażliwą skórę więc zgodnie z opisem producenta krem przeznaczony dla mnie. Niestety zupełnie nie radzi sobie z nawilżaniem. Musiałam go mieć przy sobie żeby w ciągu dnia ponownie posmarować twarz żeby nie była sucha. Po kilku dniach użytkowania skóra zaczęła mnie swędzieć więc zrezygnowałam z użycia.

Bardzo fajny krem!

Skusiłam się na zakup kremu podczas promocji w superpharm. Krem super! Dobrze nawilża, nie powoduje uczucia ściągnięcia. Nie uczula. Czy wpływa na naczynka? Nie zauważyła wyraźnej różnicy ale sam krem fajnie odżywia skórę i na pewno zostanę przy tej marce na dłużej.

Taki sobie

Nic dla mnie nie zrobił, może pomagał utrzymywał nawilżenie.
Nie łagodził, nie leczył.
Mimo wszystko był dosyć przyjemny, jego konsystencja, wchłanianie, zachowywał się dobrze pod makijażem.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

REWELACJA

Miałam niemalże spalony nos po zbyt drażniących kosmetykach - czerwony jak u klauna z łuszczącą skórą. Wszystkie kremy powodowały jeszcze większe zaczerwienienie i pieczenie. Po posmarowaniu twarzy tym kremem na noc, rano obudziłam się prawie z nowym nosem ! :D Skóra pięknie nawilżona, zregenerowana, zostało tylko lekkie zaczerwienienie :)

jestem bardziej na nie

Miałam trochę nadwrażliwą buźkę po kwasach i zdecydowałam się na ten krem żeby ją trochę wyciszyć. Plusy i minusy niżej:

+spodziewałam się lepszego nawilżenia- kiedy krem już się wchłonął, miałam skórę lekko nawilżoną, nie przyjmowała więcej kremu, ale nawet nieźle nawilża
+trochę zmniejszył uczucie napięcia
+fajna konsystencja

-nie eliminuje nadwrażliwości i nie daje ukojenia tak dobrze jak oczekiwałam
-nie zmniejsza przepuszczalności naczynek
-dość mocno przypchał mi pory (mam mieszaną cerę)
-nie zmniejszył zaczerwień ani nie zapobiegł powstawaniu nowych
-niedoskonałości nie zmniejszyły się ani nie złagodziły ani trochę, a wręcz miałam wrażenie że się utrzymują...
-nie jest dobry pod podkład Astora, w ogóle nie chce się "przegryźć" z tym kremem
-zapach jest trochę mdlący

Podsumowując: nie przekonał mnie.

Bardzo polubiłam

Właśnie skończyłam pierwsze opakowanie kremu 40 mln. Wystarczyło mi na około 2 tygodnie. Nie jest więc szczególnie wydajny, ale używałam codziennie na twarz, szyję i dekolt. Myślę, że najbardziej nadaje się na dzień, również pod makijaż - szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy. Na noc (przynajmniej u mnie) występuje konieczność nałożenia grubszej warstwy - zwłaszcza, że aktualnie mam trochę przesuszoną cerę. Rano buzia wygląda ok, chociaż przyznaję, że mógłby bardziej nawilżać na dłużej, a w tym przypadku efekt jest doraźny.
Jeśli chodzi o pomoc miejscom zaczerwienionym to faktycznie trochę je "gasi" i rozjaśnia, ale nie jest to spektakularny efekt. Zapach lekko wyczuwalny, trudny do określenia. Można używać pod oczy, bo nie szczypie - chyba, że wejdzie do środka to tak ;) Konsystencja jest moim zdaniem idealna. Ciekawa jestem jak sprawdzi się latem, myślę, że powinno być ok. Duży plus za higieniczne opakowanie. Moja ocena to pomiędzy 4 a 4,5.

Używam tego produktu od: dwa tygodnie

Jeden z lepszych

Kupiłam ten krem pod wpływem recenzji na wizażu i nie żałuje. Póki co najlepszy.

POLECAM bo miałam straszną cere zniszczona opalaniem i tylko ten krem zmiękczył moja skótre i ładnie nawilżył - dla mnie najlepszy

TAK!

Zawsze miałam jakieś tam podrażnienia, ale zazwyczaj delikatne kremy, których używam niwelowały je. Tym razem było tragicznie - dostałam okropnego uczulenia od kremu do depilacji (używałam na wąsik), piekła mnie przez to cała twarz, miałam uczucie ściągnięcia. I postanowiłam kupić coś lepszego (moje kremy zawsze były dość tanie) i sprawdzić, czy rzeczywiście warto.
Plusy:
-nawet bardzo podrażniona skóra nie piecze po tym produkcie
-głęboko nawilża, ale nie przetłuszcza
-nie zapycha porów
-bardzo szybko przywraca skórę do normalnego stanu
-bardzo dobry skład, już na samym początku ekstrakty
-wydajny
-nadaje się pod makijaż, bo szybko się wchłania
-koi skórę

Jedynym minusem może być to, że pachnie trochę drożdżami, ale mi to nie przeszkadza. Warto go kupić.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Bardzo przyzwoity produkt

Robi co do niego należy. Ma zaskakująco przyzwoity skład jak na dermokosmetyk i do tego w takiej cenie. Oceanic stara się, żeby produkty miały w sobie więcej koszystnych dla skóry składników niż tych syntetycznych i to jest duży plus dla marki.

Plusy:
+ ciekawy i korzystny dla cery skład
+ łagodzi wrażliwą i reaktywną cerę
+ nie ma zapachu, na co zwracam szczególną uwagę i za co bardzo cenię kosmetyki, zwłaszcza do skóry wrażliwej
+ nieadekwatnie niska cena do jakości
+ nawilża
+ odżywia ze względu na zawartość składników odżywczych takich jak ksylitol, glukoza, maltoza i olejki

Minus:
- W składzie wśród pożytecznych składników czają się jednak te mniej pożądane, przez co skład jest bardzo złożony

Wśród dermokosmetyków wygrywa zdecydowanie jakością i ceną.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie użytkowania

rewelacja!

Od kiedy pamiętam zawsze miałam skłonność do czerwienienia się w każdej mozliwej sytuacji! Moja twarz reagowała na stres, ciepło, zimno, ostre jedzenie itd... Używałam chyba wszystkich możliwych produktów do tego typu cery i wydałam na to nie małą fortunę! Kiedyś w aptece brałam udział w badaniu skóry i pani poleciła mi właśnie ten kosmetyk. Wzięłam go kompletnie bez przekonania i pewnie dlatego że kosztował 14 zł zaryzykowałam. I jak dla mnie krem sprawdził się bardzo szybko z stu procentach. Mam po prostu nową twarz! Całe lato obyło się bez purpurowej twarzy! Nie zauważyłam żebym miała po nim problemy z zapchanymi porami czy coś. Po prostu żadnych skutków ubocznych choć mam cerę mieszaną i skłonną do wyprysków.

- świetne działanie
- nawet gdy czuję że się czerwienie to tak naprawdę na twiarzy tego nie widać (rumieńce są po prostu minimalne)
- bardzo przystępna cena (choc pewnie byłabym skłonna dać za niego dużo więcej)
wszystko na jeden wielki PLUS

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Średni krem

Zalety:
- wygodne opakowanie
- wydajny
- cena
- nawilża
- przyjemna konsystencja
- łagodzi

Wady:
- czasami zapycha pory
- brak efektów w zmniejszaniu zaczerwienień i naczynek
- nie zapobiega powstawaniu nowych

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 40ml

Dobry

Krem kupiłam za 15-16 zł w aptece DOZ. Ma białą, dość treściwą konsystencję. Niby bezzapachowy, ale jakiś tam zapaszek ma - i tym lekko mnie drażni. Nie powoduje szczypania oczu ani nie zapycha. Nie wiem jeszcze czy działa na naczynka, ale na pewno powoduje szybsze gojenie się wyprysków i innych zaczerwienień.

Używam tego produktu od: 2 m-cy