Isana, Hair Professional, Oil Care Haarol [Arganol & Pflege Haarol] (Olejek do włosów)

Olejek do włosów mocno zniszczonych i suchych. Zawiera olej arganowy. Nadaje włosom zdrowy połysk. Przetestowany przez fryzjerów.
Zawiera bogaty olejów pielęgnacyjnych w skład którego wchodzą oleje: arganowy i słonecznikowy. Olej szybko się wchłania i uszlachetnia włosy, jednak ich nie obciąża i nie pozostawia w nich tłustych resztek. Formuła olejku pielęgnuje włosy mocno zniszczone i suche. Efektem są zdrowe, silne i lśniące włosy.
Przed myciem włosów używać oleju do ich intensywnej pielęgnacji. Olej można też stosować na umyte mokre włosy dla nadania im szczególnego połysku i gładkości, a ponadto na suche włosy jako styling finish. Oszczędnie nanosić olej na długie włosy i ich końcówki.
Wskazówka: Produkt zawiera oleje naturalne. Ewentualna utrata klarownej konsystencji nie ma wpływu na jego jakość. Chroni przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

olejek
nabłyszczające, ochrona końcówek, odżywiające, regenerujące / odbudowujące
z silikonami
z pompką

Strzał w dziesiątkę ;)

Zachęcona opiniami zakupiłam owy produkt, gdyż kuracja "porostowa", którą obecnie stosuję bardzo wysusza włosy. Na początku nakładałam olejek tylko po umyciu ma wilgotne włosy ale z czasem wykombinowałam inny sposób mieszając go z odżywką w dość sporej ilości (4-7 \'pompnięć\').
Szopa poszła w zapomnienie :) Włosy są gładkie, mięciutkie i naprawdę błyszczące.

Polecam :D

Używam tego produktu od: początku roku 2015

Arganowy olejek do włosów Isana

Arganowy olejek do włosów Isana to bardzo niedrogie i ogólnie dostępny produkt do pielęgnacji włosów dostępne w Rossmanie. Dzięki temu że używa się go odrobinę jest bardzo wydajny. Jest to buteleczka z pompką. Niestety olejek jest dość gęsty i trochę słabo leci z tej pompki. Ja go używam głównie na końcówki i na mokre włosy.Jest dość tłusty ,ale po wyschnięciu włosów tego nie widać. Olek zamyka łuskę włosa przez co wyglądają na zdrowsze najbardziej odżywione. Serdecznie polecam przynajmniej wypróbować ☺️ ja od czasu do czasu chętnie po niego sięgam dla odmiany od innych olejków ponieważ zawarty w nim olejek arganowy świetnie wpływa na suche włosy.

Nawilża końcówki i chroni

Ten olejek jest mega wydajny.
Wystarczy 1-2 pompki skasowane w końcówki włosów, aby cieszyć się ich ochroną i nie bać o kruszenie się.
Jest to formuła, z którą nie należy przesadzić, bo może skończyć się przetłuszczaniem.
Opakowanie zawiera dozownik, który dobrze wydobywa produkt w odpowiedniej ilości.
Olejek jest mega tani, uniwersalny dla każdego typu włosów, przez co sądzę, że może sprawdzić się każdemu.
Buteleczka jest plastikowa, przez co lekka i poręczna.
Polecam, aczkolwiek od olejku wymagam więcej i na razie testuję inne, by znaleźć swój ideał.
Jednak ten kosmetyk jest po prostu dobry i wart uwagi.

Duży tani i dobry

Olejek kupiony ze względów na niską cenę i dosyć dużą pojemność jak na olejek do końcówek.
Używam sporadycznie do nawilżenia i wygładzenia końcówek. Sam w sobie olejek jest ok, nie przetłuszcza włosów, jednak przy blond końcówkach włosy lekko się puszyły po nim. Przy włosach farbowanych nie było takiego problemu. Ogólnie jest wydajny i w miarę dobry, ale bez szału. Są lepsze produkty tego typu na rynku

Warto zainteresować się tym olejkiem

Produkt mieści się w plastikowym opakowaniu. Jest bardzo komfortowy w użytkowaniu, jego aplikacja nie sprawia większych problemów z racji obecności dozownika . Dzięki niemu możemy w higieniczny i bezpieczny sposób decydować o ilości aplikowanego produktu. Kolor tego olejka jest złocisty. W zapachu czuć miodowe nuty. Jeżeli chodzi o jego konsystencję, to jest ona oleista, tłusta. Stosuję ten olejek już dłuższy czas i mogę powiedzieć, że świetnie dyscyplinuje włosy, wygładza je. Za jego sprawą moje końcówki są w bardzo dobrej kondycji. Szybko wchłania się w strukturę włosa i nie przetłuszcza ich. Polecam , super produkt w znakomitej cenie.

Bardzo dobry olejek

Używałam go na końcówki oraz przesuwałam wyżej, mniej więcej na wysokość ucha. W efekcie moje suche, zniszczone rozjaśnianiem włosy stały się miękkie i odżywione. Bardzo wydajny przez co służył mi naprawdę długo. Ma gęstą konsystencję, przez co przyjemnie się go nakłada się go bardzo przyjemnie, bo nie spływa z dłoni. Ma delikatną, ale bardzo bogatą formułę i naprawdę sprawdził mi się świetnie. Ponadto jest w świetnej, przystępnej cenie, dlatego uważam, że jest naprawdę warty polecenia.

Dobry olejek

Jest to kosmetyk bardzo wydajny, kupiłam go nie pamiętam kiedy a wystarczy mi jeszcze na bardzo długo. Nie obciąża włosów, nawilża je. Włosy ładnie błyszczą się po olejku i nie są absolutnie przesuszone. Ja stosuję po kąpieli na wilgotne włosy, po prostu wgniatam go mniej więcej od połowy.

Tani a dobry - zadba o Twoje włosy i finanse

Tani a bardzo dobry olejek do włosów, świetnie spełnia swoją rolę, moje włosy po nim zawsze wyglądają na zdrowe, są nawilżone, odżywione, nie puszą się, są ujarzmione. Kosmetyk nie obciąża włosów, dobrze się go aplikuje. Buteleczka starcza na wiele aplikacji.

Mój faworyt

Produkt towarzyszy mi od ponad dwóch lat, w ciągu których zużyłam niecałe dwa (!) opakowania i nie czuję potrzeby szukania żadnego innego, czasem jedynie dokupuje inny z marki, ale on po prostu musi być pod ręką.
Używam go na całe włosy, nakładam na wilgotne po umyciu. Nie zdarzyło mi się z nim przesadzić i osiągnąć efektu przetłuszczonych włosów, mimo że zupełnie nie oszczędzam - wcieram trzy pompki we włosy średniej długości. Ładnie wygładza i nawilża, nie obciąża włosów. No i przyjemnie pachnie.
Co do wydajności - mnie bardzo ciężko się wyrobić ze zużyciem w ciągu 12 miesięcy, więc naprawdę wow, jak wspomniałam na początku, ponad 2 lata i dopiero druga butelka zaczyna się kończyć, a sądząc po zdjęciu, jest często eksploatowany - napisy z etykiety już prawie zeszły :p
Niczego mu nie brakuje do ideału, z czystym sumieniem polecam.

Najlepszy

Dla mnie ten olejek to totalny hit. Nie obciąża włosów, niesamowicie je wygładza i co najważniejsze nie można z nim przesadzić. Używam na mokre włosy przed suszeniem, a także w ciągu dnia ,jeśli chcę zniwelować puszenie ,kiedy pada deszcz.

Mój ulubiony olejek za niewielką cenę

Olejek Isana kupiłam zachęcona recenzjami na Wizażu. Olejek ma wygodne opakowanie z pompką, już jedna pompka wystarcza na nawilżenie włosów. Włosy po użyciu są gładkie, nawilżone, zauważyłam że końcówki nie są takie suche, nie łamią się i nie kruszą. Zdecydowanie widać poprawę stanu moich włosów. Olejek wystarcza mi na bardzo długo a kosztuje koło 10 zł więc naprawdę warto.

Lekkie silikony,ale czegoś mi tu brakuje

Albo czegoś jest za dużo,bo generalnie formuła do przejścia w przypadku serum na końcówki, tylko,że na moich włosach- rozjaśnianych,skłonnych do skrętu ciężko wyłapać odpowiednią jego ilość.
Na szczęście nie jest to tak intensywny produkt,że minimum robi strąki,ale odnoszę wrażenie,że tego olejku na rzecz silikonów jest tam za mało i głównie to upiększający efekt,a tylko trochę dociążajacy,bo głównie tego oczekuje po takich produktach,no i oczywiście wygładzania i ochrony przed uszkodzeniami.

Dość ciężko było mi nim "dognieść" loki a efekt wygładzania na prosto był też nie do końca zadowalający.

Ochrona była na pewno,trochę mniej spuszone i lekko błyszczące.

Dla mnie to produkt na 3+,na moje potrzeby jest po prostu ani dobry ani zły,jest taki średni po prostu.

Na pewno jest często w promocji, więc ma korzystną cenę, jest wydajny, krzywdy nie robi.

Wydaje mi się,że to raczej produkt dla średnioporów,ja już raczej do niego nie wrócę, zdecydowanie bardziej z tych średnio lekkich drogeryjnych olejków w większej pojemności przekonał mnie Onlybio czy Bioelixire z czarnuszką. Po miesiącu kombinowania z nim wydałam go dalej w świat.

Olejek

Ten Olejek zakupiłam w drogerii ROSSMANN jest bardzo dobrym olejkiem. Wystarczy niewielką ilość olejku wklepać we włosy i najlepiej pozostawić na noc we włosach. Ogólnie to jest to bardzo dobry olejek, który odżywia i regeneruje włosy. Włosy po użyciu tego olejku stały się zdecydowanie bardziej odżywione i pełne blasku. Bardzo dobry skład olejku arganowego wspomaga procesy odbudowy włosa.