Schwarzkopf, Palette, Intensive Color Creme (Farba do włosów w kremie - stara wersja)

Powiększ Foto niedostępne

Zgłaszająca osoba: KosiKosi

Farba do włosów w kremie Palette Intensive Color Creme
umożliwia zdecydowaną zmianę barwy włosów, nadając im piękny intensywny i trwały kolor doskonale pokrywa siwe.
Pielęgnuje włosy podczas farbowania dzięki nowej formule (FORMUŁA C+) zawierającej witaminę C. Jest łatwa w użyciu.
Zestaw nie zawiera odżywki, dołączone są rękawiczki. Płyn utleniający jest w zamknięty w 2 saszetkach, umożliwiających wykorzystanie przy farbowaniu odrostów.
Dostępna jest w 26 odcieniach.

Cena ok. 12 zł

• okej
  • Farbowałam tą farbą się już na czerń, granatową czerń, intensywną czerwień, intensywny ciemny bordo i ciemny brąz.
    Trwałość intensywnego ciemnego bordo i czerni to porażka, spłukuje się dość szybko do koloru brązowego.
    Trwałość intensywnej czerwieni też długo nie potrzymała. Spłukiwała się na pomarańczowo/różowo.
    Trwałość ciemnego brązu i granatowej czerni jest całkiem dobra. Trzymają się długo. Ciemny brąz zafarbował mi na niemal czerń, jednak mi ten efekt pasował. (:

Plusy:
    - łatwo się nakłada
    - nic nie spływa
    - wystarczająca ilość farby (mam włosy za łopatki, dość gęste.)
    - piękny połysk na włosach
    - jednolity kolor. (nie przy bordzie i czerwieni, zostały blond-brązowe pasemka miejscami)
    - cena
    - dostępność

Minusy:
    - przy wyżej wymienionych kolorach szybko się spłukuje
    - oczy mogą piec przy nakładaniu
    - wysusza lekko włosy (jak każda farba)
    - brak odżywek

Każdej dziewczynie farbującej się na czerń radzę wybrać granatową, dłużej trzyma i fajniej wygląda. ^^'
    Zgadzam się też z opiniami dziewczyn, że jak się farbuje na ciemny brąz to prawie zawsze i tak wyjdzie czarny.

Używam tego produktu od: dwóch lat z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: 5 (różne kolory)

Chcesz pochwalić Moon_rien za czytelną i pomocną recenzję?
  • Matowy i nudny efekt
  • Kiedyś kupowałam sporo tych farb, w sumie nie wiem po co :P Śmierdziały mocno, a efekt był może i mocny, ale płaski. Jeśli pamiętacie reklamę o "ufarbowanym hełmie", to tak właśnie na mnie wyglądał ciemny brąz Palette. Zaletą była cena.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: sporo

Chcesz pochwalić LillyS za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zastanówcie się przed zakupem.
  • Kolor był idealny!!! Świetny Taki jak na opakowaniu. Niestety, gdy farba zaczeła schodzić moje włosy wyglądały tragicznie, strasznie się wysuszyły. Włosy farbowałam wczesniej innymi farbami (pallete też ale nie było takiego efektu) , tą akurat kupiłam w 2paku. Od tego czasu postanowiłam zrezygnować z farbowania. Stosuję wiele odżywek , aby włosy stały się chociaż troszkę miękciejsze.

Moje włosy poległy na tej farbie.... Osobiście nie użyję jej już nigdy.

Używam tego produktu od: ostatnio używany w kwietniu
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić Stasienia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może być
  • Nie wiem dlaczego większość dziewczyn narzeka na tę farbę. Na moich włosach sprawdziła się dobrze (przyciemniałam włosy średni blond na brąz), kolor długo się utrzymuje, farba nie wysuszyła moich włosów (może minimalnie, ale mniej niż po innych farbach takich jak garnier). Oczywiście nie jest to farba taka jak l\'oreal czy inne droższe odpowiedniki, ale zła też nie jest. Używam tego produktu od: raz użyta farbaIlość zużytych opakowań: jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić blumarine za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kolor jak na opakowaniu,dla mnie cudny
  • Nie czytałam wcześniej recenzji na temat tej farby,dopiero dzisiaj i widzę,że farba jest do niczego.Zacznę od tego,że mam włosy bardzo słabe,rzadkie i w ogóle nie powinnam ich tak katować,nie wyobrażam sobie nie być jasną blondynką,próbowałam i wyglądam staro,więc blond musi być.Włosy farbuje(rozjaśniam)od 30 lat,bardzo je niszczyłam,bo kiedys nie było takich farb jak dzisiaj,od dłuzszego czasu tylko u fryzjera i tylko proszkiem bo miały byc jasniutkie,ale po tych eksperymentach prawie wyłysiałam.Fryzjerka zaproponowała mi od trzech lat przejsc na farbe ,bo proszek bardzo pali i sie zgodziłam,faktycznie wlosy sie troche wzmocniły,ale i tak ich nie przybyło.Robiłam tylko odrosty lorealem,były zdrowsze,ale brzydki kolor tzn po farbowaniu od razu były w miare ,ale po 10 myciach juz kolor mi sie nie podobał,był bardziej żółtawy,fryzjerka mi powiedziala,,ze farbą nie da sie osiągnąć takiego platynowego blondu bez palenia ich,zaryzykowałam i kupiłam tą farbę już po raz drugi.Na moich włosach ,które rozjaśniają sie momentalnie wyszedł kolor idealny taki jak chciałam,czyli platynowy blod,nie za biały,żólty wcale taki jak na opakowaniu,po 10 myciach bedzie ślicznie słomkowy taki dziewczęcy i tak bedzie do następnego farbownia,czyli za 6 tygodni,Jestem z farby zadowlona,nic mi nie spaliło,nie odleciało,mam po niej gęstsze włosy,ale jak to po farbie zawsze jest ich więcej,kolor trzyma mi sie piękny do następnego kolorowania,nie zauważyłam by stan moich wlosów się pogorszył.oczywiście używam non stop wcierek,odzywek,oliwek,itpU fryzjera place ponad 100zł za same odrosty i nie jestem zadowolna a tu mam odrosty i potem całe wlosy za 12zł,farbę klade z przodu doklanie bo widze a z tyłu jak leci i na koniec wszytsko mieszam i tak efekt super,cala glowa ufarbowana jak u fryzjera.Dla mnie super farba........Trzeba też zwrocić uwage,że nie kazdy wlos się tak szybko rozjaśnia,mój bardzo szybko,jedni siedza z farbą 40 min i to za mało a ja z tą samą farba po 20 min jestem już blondynką,tak,że nie zawsze farba jest zła tylko nasza struktura włosów.

Używam tego produktu od: 2,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania A10

Chcesz pochwalić Vincenza za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie polecam
  • Kupilam 3 opakowania na zapas nr 750, zlocisty braz bo nie moglam znalezc mojej poprzedniej farby, wiec zasugerowalam sie nazwa.
    Niemal krzyknelam jak zobaczylam, ze zamiast jasnego rudawego brazu mam kruczo-czarne odrosty
    Nie wiem jak sie tego pozbyc skoro mam wlosy do polowy plecow a czubek czarny. Mam nadzieje, ze przez lato rozjasnia sie tak, ze nie bedzie widac takiej roznicy.

Używam tego produktu od: Tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: 1 normalne

Chcesz pochwalić karoliina za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • ostrzegam przed kupnem!!!!
  • - niszczy włosy
    - kolor zmywa się w błyskawicznym tempie (farbowałam na granatową czerń, która trwała może tydzień, dziś po 2 tyg mam brązowe pasemka ;/// )
    - śmierdzi , że aż oczy szczypią
    - już wole Joanne (która też się nie sprawdziła )za polowe ceny od tego czegoś

Kiedyś farbowałam farbami Palette, ale kilka lat temu...teraz totalnie nie da się już tego używać

Używam tego produktu od: raz

Chcesz pochwalić bas90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najgorsza!!!
  • Farbowałam włosy kolorem Ciemny Brąz. W drogerii nie było tego odcienia ani z Londy ani z Wellatonu, którymi zazwyczaj farbuję włosy, więc wybrałam tą, bo koleżanka również nią farbowała i miała piękny i lśniący kolor. W moim przypadku farba nie sprawdziła się w ogóle
    Pierwszy minus, to brak odżywki, która dołączona jest do każdej farby (przynajmniej do tych, którymi miałam okazję dotychczas farbować włosy)

Kolejna sprawa, na linii włosów nad czołem zaraz po zmyciu farby zauważyłam zaczerwienienia i miejscami zaczęły mi się robić strupki... Przed farbowaniem na pewno tego nie było....

Ale z tego najgorsze było to, że zaczęły mi przeraźliwie wypadać włosy!!! Zawsze miałam z tym problem, ale od pewnego czasu piję pokrzywę i wypadanie zdecydowanie się zmniejszyło, z czego byłam bardzo zadowolona. Myślałam początkowo, że to minie, że wiadomo- farba niszczy włosy, ale wszystko wróci do normy... Nic bardziej mylnego... Włosy lecą mi garściami do tej pory!!!!!!

Jedyny plus, to kolor, który wyszedł prawie czarny, dość błyszczący, chociaż nie taki ładna jak u koleżanki, o której wspominałam wcześniej (farbowała tym samym odcieniem). Dla mnie to plus, bo właśnie taki efekt chciałam osiągnąć, jednak dla osób, które nie chciałyby czerni, byłby to zdecydowanie minus....

Niestety sam kolor nie przekonał mnie do tej farby- za to ma to pół gwiazdki...

Nigdy więcej nie kupię tej farby, bo nie chcę całkowicie wyłysieć!!!

Używam tego produktu od: ok. 2 miesięcy

Chcesz pochwalić Kalpana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Trwałość ;[
  • ja używała wielokrotnie tej farby przy eksperymentch z rozjasniaczem .
    Za kazdym razem kiedy wychodziły mi rude włosy to pokrywałam je odcieniem ciemnego blondu lub średniego i zawsze mi wychodził ciemny lub jasny brąz .
    Niestety za kazdym razem po tygodniu mycia głowy kolor zchodził i włosy wygladały tak jak przed nałożeniem farby .
    Wilekim plusem jest to ze wychodził zawsze oczekiwany kolor ale co do trwałosci to maskara ;/.
    Włosy jak po kazdej farbie lekko przesuszone .

Używam tego produktu od: Długo
    Ilość zużytych opakowań: niepamietam

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Marlenans za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uratował mnie!
  • Nie byłam wcześniej przekonana do tej oto farby.Ze względu na niezbyt przychylne opinie jakie o niej krążą.Ale po szamponetce z Marionu po której miałam zielone włosy byłam zmuszona pofarbować je jeszcze raz i wybrałam Palette.Koleżanki zapewniły mnie,że ona na pewno przykryje dokładnie tę zieleń.I tak też zrobiłam.Wybrałam odcień N1 (czerń).Byłam niemal pewna że z włosów zrobi mi się siano.Ale zostałam pozytywnie zaskoczona.Zieleń została idealnie pokryta a włosy prawie się nie zniszczyły.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

Chcesz pochwalić crush za czytelną i pomocną recenzję?
  • brak słów...
  • kupiłam farbę c12 z nadzieją na ładny jaśniutki blond..
    (naturalne włosy mam średni blond 3 razy stopniowo rozjaśniane, na dole natomiast jasny brąz)
    farba o dziwo nie miała tego charakterystycznego zapachu dobrze się rozprowadzała, wydawałoby się wszysto dobrze.
    no i po umyciu głowy pojawił się problem..
    włosy miejscami zrobiły się siwe typowo jak u starszych osób reszta wygląda jako tako ale odcien z pewnością ciemniejszy niż na opakowaniu (wyszedł taki jak na próbniku w sklepie). ładnie natomiast pofarbował odrost i rozjaśnił brązowe włosy u dołu.
    ogólnie farby nie polecam bo nie otrzyma się nią oczekiwanego efektu a może naprawde bardzo zniszczyć włosy bo utleniacz jest 12%

Używam tego produktu od:wczoraj
    Ilość zużytych opakowań:2(na długie włosy)

Chcesz pochwalić nektarynka_94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Strasznie niszczy włosy
  • Od jakiegoś roku 2007 farbuje włosy na odcień E20(super jasny blond). Trwałość koloru rewelacyjna, odcień jasnego blondu bez żółci kurczakowatej...
    Jedyne jakie są wady tej farby to bardzo niszczą włosy... Jak zaczełam farbować miałam włosy długości za biust a teraz mam do ramion (strasznie się kruszą) byłam zmuszona ostatnio do podcięcia bo końcówki przepalone jak siano włosy... A o objętości włosów nie wspomnę... Miałam dość gęste włosy, natomiast teraz mam tzw. mysi ogonek ;/

Używam tego produktu od: 2007 roku
    Ilość zużytych opakowań:

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić doda1601 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie polecam.
  • Jakimkolwiek zrobisz brązem <z tych ciemniejszych> to i tak wyjdzie czerń.
    Pali włosy, a miałam takie piękne i zdrowe..
    Na temat blondów się nie wypowiadam, gdyż nie mam o nich pojęcia. Nie używałam.
    Jeśli chcesz sobie spalić włosy to proszę bardzo.

Używam tego produktu od: nie pamiętam

Chcesz pochwalić lolciaxz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Koszmar z ulicy Włosów
  • Dzięki temu cudnistemu zajzajerowi zamiast kasztanowej szatynki stałam się matową brunetką. To cud że moje włosy to w ogóle przeżyły, naprawdę zmieniły się w starą miotłę na jakiś czas. Efekt był bezkonkurencyjny - żadna farba nie potrafi bowiem dać ci na głowie każdy kolor tylko nie ten na opakowaniu, aby następnie nie spłukać się żadną mocą i zostawić na skórze granatowe plamki (również niespieralne). Krótko mówiąc ogólnie wyglądać można jak po pożarze spowodowanym wybuchem atramentu

Używam tego produktu od:to był incydent

Chcesz pochwalić Hjordis za czytelną i pomocną recenzję?
  • Płacz i zgrzytanie zębów....
  • Rety, masakra! Raz chciałam zrobić sobie blond i...wpadłam z płaczem do fryzjera z kurczakiem na głowie :/ Co pierwsze, zapytała jaką farbą robiłam, jak powiedziałam, że tą, to skwitowała: O Boże! Samo mówi za siebie...Podobno na szkoleniach każą fryzjerom omijać z daleka Paletki, bo oblepia włosy chemią i nie da się niczym tego zlikwidować, niszczy, wysusza, śmierdzi... Ja siedziałam na fotelu ze 3 godziny, żeby to świństwo zeszło-NIGDY WIĘCEJ!

Używam tego produktu od:raz kiedyś...

Chcesz pochwalić madzia57 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeśli chcesz wyłysieć to tak
  • Kupiłam ją z powodu braku odcienia farby innej firmy. Koleżanka mówiła mi jakiś czas temu, że jej mama jest z niej bardzo zadowolona, dzięki czemu mniej się bałam, jednak to co się stało z moimi włosami po farbowaniu włosów tymże produktem zaskoczyło mnie totalnie. Kolor szybko wypłowiał, włosy się nie błyszczą, są strasznie suche, ale to jeszcze pół biedy... wyłażą niemiłosiernie, całymi garściami, są po prostu wszędzie- w łóżku, pod prysznicem, na podłodze, nie nadążam z ich zbieraniem, także NO MORE
    Idę przez nią do dermatologa po jakieś lekarstwa bo tego, co ta "farba" zrobiła z moimi włosami nie da się opisać.
    Ku przestrodze

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 2 za jednym podejściem

Chcesz pochwalić gabi1989 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Taka sobie
  • Kupowałam ciemny brąz przez rok i teraz trochę żałuję. Farba nie chce mi sie zmyć z włosów i mam brzydkie odrosty. Jutro zafarbuje do 24 zmyć inną marką. Palette ma swoje wady i zalety. Mi nie wypadały po nich włosy jednak końcówki były troszkę przesuszone.

Używam tego produktu od:roku
    Ilość zużytych opakowań:kilka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić LoveMessages za czytelną i pomocną recenzję?
  • THE BEST !
  • Mam włosy rozjaśniane wielokrotnie,prawie co miesiąc. A więc są przesuszone.Bałam się użyć palette ze względu na tak złe opinie. Ale cieszę się,że nie posłuchałam
    Użyłam odcienia - A10 Rozświetlony popielaty blond.
    I wyszedł - POPIELATY BLOND.
    OCENA - PLUSY:
    + POPIELATY JASNY BLOND!!! (a nie żółtko)
    + kremowa konsystencja (nic nie spływało)
    + włosy błyszczące (pomimo tego że nie było odżywki)
    + włosy gładkie (wcale nie spaliło mi włosów)
    + jednolity kolor (nie widać różnicy na farbowanych odrostach)
    MINUSY:
    - tylko jeden, kolor zmył się po miesiącu

Używam tego produktu od:2 miesiące

Chcesz pochwalić bpbela za czytelną i pomocną recenzję?
  • Spróbowałam i żałuje
  • Spróbowałam i żałuję. Od ponad roku używałam farb garnier color naturals ale wczoraj wyjątkowo potrzebowałam szybko kupić jakąś farbę, nie było garnierów, wzięłam więc palette. Mieszając farbę w moje nozdrza uderzył okropny smród, a potem do końca dnia szczypały mnie oczy. Przy garnierze tego nie miałam. Do koloru i pokrycia włosów nic nie mam ale po nałożeniu farby strasznie, ale to strasznie piekła mnie skóra głowy. Minął dzień od nałożenia a ja dalej gdy dotknę się głowy, piecze mnie. Nie wspominam już o wypadaniu włosów i o tym ze włosy szybko sie plączą i cięzko rozczesują. Jestem po prostu w szoku! Nigdy wiecej nie kupie tej farby. To koszmar! Moja głowa jest ciężka, jakby opuchnięta i piecze.
    Wczoraj użyłam pierwszy raz
    Zużyłam jedno całe opakowanie

Chcesz pochwalić madzia9o za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 4 raz(y)
  • Mało subtelne, toporne kolory
  • Przez kilka lat używałam Palette na przemian z innymi farbami. Zaletą tej farby na pewno jest niska cena i duży wybór odcieni wypadających atrakcyjnie na próbniku... lecz niekoniecznie na głowie.

Farba wysusza i osłabia włosy, sprzyja wypadaniu, sprawia że są szorstkie. Moje akurat należą do wyjątkowo zdrowych i odpornych na chemikalia, ale to właśnie po Palette miałam z nimi problemy. Jedyna rekompensata to intensywny połysk włosów - tego nie można Palette odmówić.

Inny minus to toporna, mało subtelna koloryzacja. Kolor jest zbyt jednolity, w ogóle nie widać refleksów, przebłysków. Ciemny brąz praktycznie niczym nie różni się od klasycznej czerni, inne brązy też wypadają bardzo ciemno. Moja mama z kolei używała rudych odcieni i wyglądały one w podobnie monotonny sposób.

Od znajomej fryzjerki wiem też, że jest bardzo oporna na preparaty dekolo ryzujące i po długim użytkowaniu tej farby radykalna zmiana koloru włosów może być trudna, bo włos po prostu nie puszcza koloru.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: około 10

Chcesz pochwalić Lasti za czytelną i pomocną recenzję?
  • Śmierć dla zdrowych włosów
  • Wypala, niszczy, powoduje wypadanie, osłabia.

Korzystałam przez całą swoją młodość z tych farb żeby zaoszczędzić, jednak ostrzegam. Lepiej dopłacić i wybrać mniej destrukcyjną farbę niż Palette. Szkoda włosów.

Używam tego produktu od: przez kilka ostatnich lat
    Ilość zużytych opakowań:7?

Chcesz pochwalić Kaolit za czytelną i pomocną recenzję?
  • Już nie kupię
  • Używam tę farbę od ponad dwóch lat. Na plus trzeba jej przyznać, że bardzo dobrze pokrywa siwe włosy i kolor jest bardzo trwały - może niestety. Minusy: kolory wychodzą za ciemne, "N5 Ciemny blond" u mnie jest prawie czarny i to też na odrostach, farba powoduje wypadanie włosów. Nie wiem dlaczego używałam ją tak długo ale teraz zdecydowanie z nią zrywam. Wypróbuję Joannę, a jak mi się nie spodoba to w kolejce jest Wella Koleston - to z opinii wizażanek.

Używam tego produktu od:2,5 roku
    Ilość zużytych opakowań:kilkadziesiąt

Chcesz pochwalić dola51 za czytelną i pomocną recenzję?
  • niszczy strasznie
  • przede wszystkim farba strasznie niszczy włosy, powoduje ich wypadanie już po 1 uzyciu, najgorzej chyba z farb palette
    kolory wychodzą płaskie, matowe i nienaturalne, zmywają się szybko
    zaletą jest cena ale lepiej dołozyć i nie musieć później ratować włosów
    z pewnością nie kupie ponownie

Używam tego produktu od: parę lat temu

Chcesz pochwalić emma-e4 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ostrzegam przed tą farbą!!!!
  • Najgorsze co może być dla włosów to właśnie ta farba, rozjaśniałam nią włosy przez dobrych kilka lat , były bardzo zniszczone po farbowaniu, okropny smród, ta farba jest wyjątkowo agresywna dla włosów. Teraz przerzuciłam się na Wellaton i jestem naprawdę zadowolona, co więcej, pędzel do nakładania farby którego używałam podczas stosowania palette wypalił się do połowy..tzn włosie się wypaliło... był do wyrzucenia, przy wellatonie tego nie mam, to świadczy samo za siebie:/. Mój naturalny kolor to jasny brąz i obecnie mam coś koło jasnego blondu. Naprawdę szczerze odradzam do paskudztwo...

Używam tego produktu od:2 lata
    Ilość zużytych opakowań:kilkanaście

Chcesz pochwalić Ariane84 za czytelną i pomocną recenzję?
  • okropna
  • okropna !
    -śmierdzi
    -bardzo niszczy włosy
    -mam średni blond a po farbie A10 (popielaty blond) są rude, chyba się na łyso obetnę zaraz. Nigdy w życiu nie miałam po żadnym farbowaniu rudych włosów. Nie chce znać tej farby.

Używam tego produktu od: tylko raz i to ostatni !!
    Ilość zużytych opakowań: ani jednego więcej

Chcesz pochwalić zonka155 za czytelną i pomocną recenzję?