Schwarzkopf, Palette, Intensive Color Creme (Farba do włosów w kremie - stara wersja)

Powiększ Foto niedostępne

Zgłaszająca osoba: KosiKosi

Farba do włosów w kremie Palette Intensive Color Creme
umożliwia zdecydowaną zmianę barwy włosów, nadając im piękny intensywny i trwały kolor doskonale pokrywa siwe.
Pielęgnuje włosy podczas farbowania dzięki nowej formule (FORMUŁA C+) zawierającej witaminę C. Jest łatwa w użyciu.
Zestaw nie zawiera odżywki, dołączone są rękawiczki. Płyn utleniający jest w zamknięty w 2 saszetkach, umożliwiających wykorzystanie przy farbowaniu odrostów.
Dostępna jest w 26 odcieniach.

Cena ok. 12 zł

• Oceniam : Ciemny brąz, średni blond
  • Zacznę od tego, że miałam włosy rozjaśniane, co za tym idzie, żadna farba nie mogła sobie z nimi poradzić, na początku użyłam Średniego blondu, myślałam że kolor będzie dużo ciemniejszy, ale ku mojemu zaskoczeniu, kolor był średnim blondem, ze śliczną naturalną poświatą. Farba nie zniszczyła jeszcze bardziej moich włosów.
    Ciemny brąz, był moim kultowym odkryciem, bo nieszczęsnym farbowaniu OLIĄ- Garniera.. wzięłam Palette, jedynie dlatego że akurat była na promocji, za 8 zł. Na początek powiem, że jeśli macie włosy DŁUGIE, jedno opakowanie Wam na pewno nie wystarczy, tym bardziej jesli macie włosy gęste, mi zależało na pokryciu paru pasemek, których Garnier nie zdołał zafarbować + resztkę farby nałożyłam na całe włosy. Nie łudźmy się , że ciemny brąz, będzie CIEMNYM BRĄZEM, oczywiście kolor wpada w czerń, ale jest to brązowa czerń, a nie granatowa czy też niebieska. Przy tym odcieniu, naprawdę widać było BLASK, czuć miękkość i nie zauważyłam, żeby włosy zaczeły mi wypadać.. Farba napewno należy do MOCNYCH farb, nie jest to produkt, który bardzo łatwo wymywa się z włosów, ale jesli chcecie mieć kolor na dłużej to bardzo polecam tą linię. Kolor utrzymuje się około miesiąca, dwóch, zależy w jakim tempie rosną nam włosy i jak często je myjemy.

Swoją drogą, nie rozumiem TAK, słabych ocen, jak i wielkiego buntu przeciwko tej lini. Farba, bardzo dobra, ale jeśli chcecie żeby farba kompletnie nie naruszyła struktury waszych włosów, to po prostu NIE FARBUJCIE. Każda farba jakoś wpływa na kondycje włosów, ale jeśli dbacie o swoje włosy, to nie powinnyście mieć żadnego problemu.
    Napewno zakupię ten odcień ponownie , polecam szczególnie dziewczynom, które miały rozjaśniane włosy a chcą wrócić do " natury ".

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Chcesz pochwalić kuleczka94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • godna polecenia
  • Dziwi mnie tak niska średnia ocen - mi ta farba bardzo odpowiadała. Farbowałam się odcieniem K8 - jasna miedź i kolor wychodził mi prawie identyczny jak na zdjęciu. Dodatkowo moje końcówki nie były po niej przesuszone, jak to często było z innymi farbami.

Zalety:
    - kolor jak na opakowaniu
    - cena
    - łatwa aplikacja
    - kolor dobrze się utrzymywał, nie wypłukiwał się
    - nie niszczy włosów

Wady:
    - brak odżywki z zestawie

Używam tego produktu od: 2012
    Ilość zużytych opakowań: około 10

Chcesz pochwalić kamila249 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajna farba
  • Muszę przyznać 5/5, ponieważ jest to jedna z tych farb, która idealnie farbuje włosy i jednocześnie ich nie niszczy. Do tego odżywia włosy, które po farbowaniu wyglądają naprawdę wspaniale. Do tego łatwo nakłada się na włosy oraz kolor jest zgodny z opisem. Do tego, w odróżnieniu od innych farb nie pali włosów.

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Chcesz pochwalić kasia1412111 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zawsze do niej wracam
  • Zawsze kiedy kupię inną farbę niż Schwarzkopf Palette, Intensive Color Creme to potem żałuje i czym prędzej biegnę do sklepu po opakowanie tego produktu. Nigdy mnie nie zawiodła, kolory wychodzą takie jak na przedstawionym obrazku. Wypłukuje się systematycznie i w wolnym tempie. Dobrze pokrywa odrosty. Włosy są miękkie i nie wyglądają na ziszczone. Poleciłabym ją każdej dziewczynie.

Używam tego produktu od: 2012
    Ilość zużytych opakowań: więcej niż 4

Chcesz pochwalić aga0704 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Podoba mi się
  • Farba jest idealna! Kolor wyszedł dokładnie taki jak na opakowaniu. Jestem naturalnie ciemną blondynką i wybrałam kolor kasztanowy. Wygląda bardzo dobrze i jak na razie długo utrzymuje się na moich cienkich włosach. Nie wysusza ich. Jest łatwo dostępna i tania ( ja swoją kupiłam w rossmanie za ok.13,50 zł) . Farba nie ma tego charakterystycznego zapachu i dobrze się rozprowadza. Ogólnie jestem bardzo zadowolona z efektu.

Używam tego produktu od: ostatniego farbowania
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić enjoytoday za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny produkt
  • Farba idelana, długo się trzyma i nie zniszczyła moich lichych włosów. Minusem jest jedynie brak odżywki w zestawie, ale i tak dalej będę jej używać ponieważ kolor wyszedł odpowiedni

Używam tego produktu od: 01.06.2014
    Ilość zużytych opakowań: 2 małe

Chcesz pochwalić Madzia3109 za czytelną i pomocną recenzję?
  • okej
  • Farbowałam tą farbą się już na czerń, granatową czerń, intensywną czerwień, intensywny ciemny bordo i ciemny brąz.
    Trwałość intensywnego ciemnego bordo i czerni to porażka, spłukuje się dość szybko do koloru brązowego.
    Trwałość intensywnej czerwieni też długo nie potrzymała. Spłukiwała się na pomarańczowo/różowo.
    Trwałość ciemnego brązu i granatowej czerni jest całkiem dobra. Trzymają się długo. Ciemny brąz zafarbował mi na niemal czerń, jednak mi ten efekt pasował. (:

Plusy:
    - łatwo się nakłada
    - nic nie spływa
    - wystarczająca ilość farby (mam włosy za łopatki, dość gęste.)
    - piękny połysk na włosach
    - jednolity kolor. (nie przy bordzie i czerwieni, zostały blond-brązowe pasemka miejscami)
    - cena
    - dostępność

Minusy:
    - przy wyżej wymienionych kolorach szybko się spłukuje
    - oczy mogą piec przy nakładaniu
    - wysusza lekko włosy (jak każda farba)
    - brak odżywek

Każdej dziewczynie farbującej się na czerń radzę wybrać granatową, dłużej trzyma i fajniej wygląda. ^^'
    Zgadzam się też z opiniami dziewczyn, że jak się farbuje na ciemny brąz to prawie zawsze i tak wyjdzie czarny.

Używam tego produktu od: dwóch lat z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: 5 (różne kolory)

Chcesz pochwalić Moon_rien za czytelną i pomocną recenzję?
  • Matowy i nudny efekt
  • Kiedyś kupowałam sporo tych farb, w sumie nie wiem po co :P Śmierdziały mocno, a efekt był może i mocny, ale płaski. Jeśli pamiętacie reklamę o "ufarbowanym hełmie", to tak właśnie na mnie wyglądał ciemny brąz Palette. Zaletą była cena.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: sporo

Chcesz pochwalić LillyS za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zastanówcie się przed zakupem.
  • Kolor był idealny!!! Świetny Taki jak na opakowaniu. Niestety, gdy farba zaczeła schodzić moje włosy wyglądały tragicznie, strasznie się wysuszyły. Włosy farbowałam wczesniej innymi farbami (pallete też ale nie było takiego efektu) , tą akurat kupiłam w 2paku. Od tego czasu postanowiłam zrezygnować z farbowania. Stosuję wiele odżywek , aby włosy stały się chociaż troszkę miękciejsze.

Moje włosy poległy na tej farbie.... Osobiście nie użyję jej już nigdy.

Używam tego produktu od: ostatnio używany w kwietniu
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić Stasienia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może być
  • Nie wiem dlaczego większość dziewczyn narzeka na tę farbę. Na moich włosach sprawdziła się dobrze (przyciemniałam włosy średni blond na brąz), kolor długo się utrzymuje, farba nie wysuszyła moich włosów (może minimalnie, ale mniej niż po innych farbach takich jak garnier). Oczywiście nie jest to farba taka jak l\'oreal czy inne droższe odpowiedniki, ale zła też nie jest. Używam tego produktu od: raz użyta farbaIlość zużytych opakowań: jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić blumarine za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij