Schwarzkopf Palette, Intensive Color Creme, Farba do włosów w kremie stara wersja

Farba do włosów w kremie Palette Intensive Color Creme umożliwia zdecydowaną zmianę barwy włosów, nadając im piękny intensywny i trwały kolor doskonale pokrywa siwe. Pielęgnuje włosy podczas farbowania dzięki nowej formule (FORMUŁA C+) zawierającej witaminę C. Jest łatwa w użyciu.
Zestaw nie zawiera odżywki, dołączone są rękawiczki. Płyn utleniający jest w zamknięty w 2 saszetkach, umożliwiających wykorzystanie przy farbowaniu odrostów.
Dostępna jest w 26 odcieniach.

okej

Farbowałam tą farbą się już na czerń, granatową czerń, intensywną czerwień, intensywny ciemny bordo i ciemny brąz.
Trwałość intensywnego ciemnego bordo i czerni to porażka, spłukuje się dość szybko do koloru brązowego.
Trwałość intensywnej czerwieni też długo nie potrzymała. Spłukiwała się na pomarańczowo/różowo.
Trwałość ciemnego brązu i granatowej czerni jest całkiem dobra. Trzymają się długo. Ciemny brąz zafarbował mi na niemal czerń, jednak mi ten efekt pasował. (:

Plusy:
- łatwo się nakłada
- nic nie spływa
- wystarczająca ilość farby (mam włosy za łopatki, dość gęste.)
- piękny połysk na włosach
- jednolity kolor. (nie przy bordzie i czerwieni, zostały blond-brązowe pasemka miejscami)
- cena
- dostępność

Minusy:
- przy wyżej wymienionych kolorach szybko się spłukuje
- oczy mogą piec przy nakładaniu
- wysusza lekko włosy (jak każda farba)
- brak odżywek

Każdej dziewczynie farbującej się na czerń radzę wybrać granatową, dłużej trzyma i fajniej wygląda. ^^\'
Zgadzam się też z opiniami dziewczyn, że jak się farbuje na ciemny brąz to prawie zawsze i tak wyjdzie czarny.

Używam tego produktu od: dwóch lat z przerwami
Ilość zużytych opakowań: 5 (różne kolory)

Bardzo Dobra

Nie wiem co inni chcą od tej farby,ale dla mnie to normalna farba nic nie szkodzi ,zakrywa każdy włos,nie podrażnia,a ślady po farbie zaraz schodzą po użyciu spirytusu salicylowego,zapach całkiem standardowy-wiadomo farby raczej nie pachną ale też nie śmierdzi zbyt mocno.Używam kolor czerń N1.Cena całkiem przestępna ok.11 zł.Polecam!

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: ok.30 ale nie pamiętam dokladnie

Nic ciekawego

Farbę kupiłam po nieudanych farbowaniach. Miałam taki brzydki, zielono-brązowy, dosyć ciemny kolor.
Zdecydowałam się na tą farbę, ponieważ akurat była na promocji. Wzięłam dwa kolory jasna miedź K8 i trzy intensywna czerwień R15, mieszając je ze sobą. Wypadła dla mnie średnio, nieciekawie... Małe plusiki:

+Cena
+Konsystencja
+Całkiem wydajna, mam bardzo długie i gęste włosy a nie chciałam sytuacji, gdzie by jej zabrakło
+ Kolor wyszedł bardzo ładny, równomierny, rudo-czerwony, jednak z przewagą czerwieni, ale co z tego...

- Skoro wypłukiwał się bardzo nierównomiernie i po trzech myciach został po nim tylko brzydki brąz, zaczął wychodzić ten poprzedni kolor.
- Wiadomo, włosy trochę suche, jednak bez tragedii

+/- Zapach, dosyć ostry, ale typowy dla takich farb

Od farby wymagam intensywnego i przede wszystkim trwałego koloru, tej już nie kupię. Przefarbowałam się jakieś 3 tygodnie później.

Używam tego produktu od: użyłam raz
Ilość zużytych opakowań: 4-5

Okropnie pali w głowę

Farbowałam włosy tą farbą kilka razy.
Użyłam odcieni A10, C10 i jeszcze waniliowy blond ale nie pamiętam numeru.
No i ten waniliowy blond strasznie palił mnie w głowę, jeszcze nie nałożyłam całej na głowę a musiałam ją zmyć natychmiast!
Niestety farby są tak silne że leciały mi włosy i bardzo się łamały, strasznie paliły a kolor momentalnie żółkł na odroście.

Używam tego produktu od: kilka razy
Ilość zużytych opakowań: 4 całe duże a jakie miały być

Zdecydowanie nie

Widzę tylko 2 plusy jeśli chodzi o tę farbę:
+cena
+dostępność
I, niestety, na tym koniec.
-Po każdym farbowaniu tym produktem, przez około 2 tygodnie niemiłosiernie lecą mi z głowy włosy - dosłownie po przejechaniu ręką, zostaje mi w niej pełno włosów. Przy żadnej innej farbie tego nie zauważyłam.
-Za każdym razem decydowałam się na kolor \'jasny brąz\', który wychodził, oczywiście, bardzo ciemny. Ale...
-... nie było to, aż tak problematyczne, ponieważ po około tygodniu od farbowania (ostatnim razem nawet mniej) kolor się wypłukiwał w takim stopniu, że wracałam do \'koloru wyjściowego\'.

Przyznam, że nie tego oczekiuję po koloryzacji. Tygodniowa trwałość, to zdecydowanie za mało jeśli chodzi o normalne farbowanie. A szkoda mi pieniędzy, a tym bardziej włosów, aby co chwila biegać do sklepu po nową (już zdecydowanie inną) farbę.

Ilość zużytych opakowań: 3 lub 4

Oceniam : Ciemny brąz, średni blond

Zacznę od tego, że miałam włosy rozjaśniane, co za tym idzie, żadna farba nie mogła sobie z nimi poradzić, na początku użyłam Średniego blondu, myślałam że kolor będzie dużo ciemniejszy, ale ku mojemu zaskoczeniu, kolor był średnim blondem, ze śliczną naturalną poświatą. Farba nie zniszczyła jeszcze bardziej moich włosów.
Ciemny brąz, był moim kultowym odkryciem, bo nieszczęsnym farbowaniu OLIĄ- Garniera.. wzięłam Palette, jedynie dlatego że akurat była na promocji, za 8 zł. Na początek powiem, że jeśli macie włosy DŁUGIE, jedno opakowanie Wam na pewno nie wystarczy, tym bardziej jesli macie włosy gęste, mi zależało na pokryciu paru pasemek, których Garnier nie zdołał zafarbować + resztkę farby nałożyłam na całe włosy. Nie łudźmy się , że ciemny brąz, będzie CIEMNYM BRĄZEM, oczywiście kolor wpada w czerń, ale jest to brązowa czerń, a nie granatowa czy też niebieska. Przy tym odcieniu, naprawdę widać było BLASK, czuć miękkość i nie zauważyłam, żeby włosy zaczeły mi wypadać.. Farba napewno należy do MOCNYCH farb, nie jest to produkt, który bardzo łatwo wymywa się z włosów, ale jesli chcecie mieć kolor na dłużej to bardzo polecam tą linię. Kolor utrzymuje się około miesiąca, dwóch, zależy w jakim tempie rosną nam włosy i jak często je myjemy.

Swoją drogą, nie rozumiem TAK, słabych ocen, jak i wielkiego buntu przeciwko tej lini. Farba, bardzo dobra, ale jeśli chcecie żeby farba kompletnie nie naruszyła struktury waszych włosów, to po prostu NIE FARBUJCIE. Każda farba jakoś wpływa na kondycje włosów, ale jeśli dbacie o swoje włosy, to nie powinnyście mieć żadnego problemu.
Napewno zakupię ten odcień ponownie , polecam szczególnie dziewczynom, które miały rozjaśniane włosy a chcą wrócić do " natury ".

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 2 duże

godna polecenia

Dziwi mnie tak niska średnia ocen - mi ta farba bardzo odpowiadała. Farbowałam się odcieniem K8 - jasna miedź i kolor wychodził mi prawie identyczny jak na zdjęciu. Dodatkowo moje końcówki nie były po niej przesuszone, jak to często było z innymi farbami.

Zalety:
- kolor jak na opakowaniu
- cena
- łatwa aplikacja
- kolor dobrze się utrzymywał, nie wypłukiwał się
- nie niszczy włosów

Wady:
- brak odżywki z zestawie

Używam tego produktu od: 2012
Ilość zużytych opakowań: około 10

Bardzo fajna farba

Muszę przyznać 5/5, ponieważ jest to jedna z tych farb, która idealnie farbuje włosy i jednocześnie ich nie niszczy. Do tego odżywia włosy, które po farbowaniu wyglądają naprawdę wspaniale. Do tego łatwo nakłada się na włosy oraz kolor jest zgodny z opisem. Do tego, w odróżnieniu od innych farb nie pali włosów.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Zawsze do niej wracam

Zawsze kiedy kupię inną farbę niż Schwarzkopf Palette, Intensive Color Creme to potem żałuje i czym prędzej biegnę do sklepu po opakowanie tego produktu. Nigdy mnie nie zawiodła, kolory wychodzą takie jak na przedstawionym obrazku. Wypłukuje się systematycznie i w wolnym tempie. Dobrze pokrywa odrosty. Włosy są miękkie i nie wyglądają na ziszczone. Poleciłabym ją każdej dziewczynie.

Używam tego produktu od: 2012
Ilość zużytych opakowań: więcej niż 4

Podoba mi się

Farba jest idealna! Kolor wyszedł dokładnie taki jak na opakowaniu. Jestem naturalnie ciemną blondynką i wybrałam kolor kasztanowy. Wygląda bardzo dobrze i jak na razie długo utrzymuje się na moich cienkich włosach. Nie wysusza ich. Jest łatwo dostępna i tania ( ja swoją kupiłam w rossmanie za ok.13,50 zł) . Farba nie ma tego charakterystycznego zapachu i dobrze się rozprowadza. Ogólnie jestem bardzo zadowolona z efektu.

Używam tego produktu od: ostatniego farbowania
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

świetny produkt

Farba idelana, długo się trzyma i nie zniszczyła moich lichych włosów. Minusem jest jedynie brak odżywki w zestawie, ale i tak dalej będę jej używać ponieważ kolor wyszedł odpowiedni

Używam tego produktu od: 01.06.2014
Ilość zużytych opakowań: 2 małe

Matowy i nudny efekt

Kiedyś kupowałam sporo tych farb, w sumie nie wiem po co :P Śmierdziały mocno, a efekt był może i mocny, ale płaski. Jeśli pamiętacie reklamę o "ufarbowanym hełmie", to tak właśnie na mnie wyglądał ciemny brąz Palette. Zaletą była cena.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: sporo

Może być

Nie wiem dlaczego większość dziewczyn narzeka na tę farbę. Na moich włosach sprawdziła się dobrze (przyciemniałam włosy średni blond na brąz), kolor długo się utrzymuje, farba nie wysuszyła moich włosów (może minimalnie, ale mniej niż po innych farbach takich jak garnier). Oczywiście nie jest to farba taka jak l\\\'oreal czy inne droższe odpowiedniki, ale zła też nie jest.