Wibo, Summer Extreme Nails (Lakier do paznokci)

Wibo, Summer Extreme Nails (Lakier do paznokci)

Pojemność 8,5 ml

Kolekcja 19 kolorów pełnych letniej energii. Kolekcję wypełniają delikatne pastele oraz soczyste i odważne barwy. Elegancka i nowoczesna buteleczka w połączeniu z gamą najmodniejszych i niestandardowych kolorów wpływa na unikatowość letniej edycji lakierów Extreme Nails. Lakier cechuje wysoka trwałość koloru i łatwa aplikacja na płytce paznokcia.

Cena: ok. 7zł / 8,5ml

Perfekcyjnie się rozprowadza.
Super pedzelek.
Wydajny lakier.
Duza buteleczka.
Tani i łatwo dostępny (rossmann).
Po prostu cud i zero wad.

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Bardzo go lubię

Używałam już kilku różnych kolorów od Wibo i naprawdę jestem zadowolona. Lakier utrzymuje się nawet do 5 dni bez poprawek. Nie maluję zbyt często paznokci, bo później nie chce mi się ich zmywać, dlatego nie lubię kupować bardzo drogich lakierów. Mimo to nie zauważyłam, żeby te lakiery gęstniały szybko w buteleczkach. Wibo posiada dużą gamę kolorów i chyba każdy znajdzie coś dla siebie. Wypróbowałam już wiele różnych marek i zawsze wracam do Wibo.

Lubię go! :)

Bardzo przyjemny produkt za niewielkie pieniądze.
W połączeniu z top coatem, również z Wibo, trwałość lakieru przekracza czasem 6 dni.
Lakier ładnie się nakłada, nie pozostawia smug, nie leje się.
Konsystencja i pędzelek pozwalają na precyzyjną aplikację, bez paćkania skórek.
Lakier jest wydajny, wystarcza na dość długo, nie waży się z czasem ani nie gęstnieje szybko.
Z kryciem też nie jest najgorzej, już pierwsza warstwa jest całkiem zadowalająca.

Jestem pozytywnie zaskoczona. :)

Przeciętniak.

Mam dwa kolory - 534 (fiolet z drobinkami) i 535 (fioletowo różowy pastelowy).
Lakiery mają raczej przeciętna trwałość - czasem już pierwszego dnia widać, że ścierają się delikatnie na końcach paznokci, innym razem potrafią się utrzymać do 3 dni bez odprysków. Plus za gamę kolorystyczną, idealną na lato. Niewygórowana cena stawia niewygórowane oczekiwania. Cudów się nie spodziewałam, ale nie zawiodłam się. Na pewno minusem jest fakt, że bardzo szybko gęstnieją, a po otwarciu lakier zwyczajnie śmierdzi. Jak dla mnie schnie długo, zmywa się go bezproblemowo.

Długotrwały efekt

Kupiłam ten lakier na wyjeździe, kiedy w pośpiechu zapomniałam o przyborniku z lakierami. Jak na tak niską cenę (ok 6zł) spodziewałam się jakiegos badziewia, ktory słabo kryje i szybko odpryskuje. Jednak jestem bardzo miło zaskoczona. Lakier pięknie kryje (czasem konieczne dwie warstwy) , a pierwsze odpryski pojawiły się po 5dniach (dodam, że w trakcie byłam na imprezie, zmywalam naczynia, sprzątałam, itp.). Polecam :)

ładny kolor, nic więcej

Posiadam kolor 533 - ciemny niebieski z połyskującymi jasnymi drobinkami. Kolor bardzo ładny w buteleczce, bezpośrednio po nałożeniu również, natomiast trochę traci, gdy lakier wyschnie, ponieważ robi się mniej błyszczący i mniej intensywny kolor. Jedna warstwa nie daje żadnego krycia, po drugiej, ciut grubszej jest ok. Wysycha w miarę szybko. Trwałość nienajlepsza, już na drugi dzień kolor jest jakby sprany, a z końcówek lakier się minimalnie ściera. Opakowanie nieporęczne.

Może być

Jeden z moich pierwszych lakierów. Powiedzmy tak - nie jest jakiś super, ale zły też nie.
Do plusów zaliczam bardzo ładne kolory (sama posiadam jasnozielony, z maleńkimi opalizującymi drobinkami). Podoba mi się też pędzelek, dość szeroki, by wygodnie nim malować. Z kolei kwadratowe zamykanie bardzo utrudnia operowanie tymże pędzelkiem.
Mam lakier od pół roku i bardzo zgęstniał - aktualnie ciężko go używać. W związku z tym tak duża buteleczka nie przekłada się według mnie na wydajność, bo zużyłam jej zaledwie pół. Co pocieszające, przynajmniej wydałam na niego niewiele.
Zawsze nakładam dwie warstwy, by kolor był ładny, przy czym po drugiej przez nawet 2-3 godziny muszę bardzo uważać, żeby niczego nie zepsuć. Bardzo irytujące! Ponadto ma wyjątkowo mocny zapach, po ludzku mówiąc śmierdzi.
Trzyma się około 3-4 dni, przy czym czasem już przy drugim pojawiają się nieduże odpryski.
Gdyby był w mniejszych opakowaniach, może zdecydowałabym się na może na jeden na parę miesięcy letnich, ale przy tak dużym wolę poszukać czegoś lepszej jakości.

Używam tego produktu od: ok. pół roku

Nawet za darmo

Lakier ktory tylko ma fajny kolor ale co z tego skoro robi smugi,odgniata sie,i nie utrzymuje sie ani dnia.
Za takie produkty powinni zwracac kase.
Nie polecam .

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Kiedyś moj letni ulubieniec

Kupoilam ta limitke rok temu, bardzo spodobaly mi sie kolory i wzielam az 3 :)

+ kolory, zywe, idealne na lato
+ podoba mi sie to, ze ma szeroki pedzelek
+ latwo sie naklada
+ mozna stopniowac kolor
+ nie roibi smug
+ oryginalny design

- szybko wysycha w opakwoaniu
- nie jest zbyt trwaly
- edycja limitowana

Używam tego produktu od: rok temu

Tak, tak, tak

Mam trzy kolorki-intensywny granat, pomarańcz wpadający w morelowy i seledyn.Kupiłam w RS w promocji wszystko do pielęgnacji rak za pól ceny.Zwłaszcza granat pięknie prezentuje się na paznokciach, długo sie utzrumuje-nie odpryskuje, nie sciera się.Bardzo estetyczne opakowanie i ładna gama kolorów.Szczerze polecam.Wygodna niewielka szczoteczka jednak maluje doskonale, dwie warswy to efekt łał.

Ilość zużytych opakowań: 3 po 8,5 ml

Nie wiem jak jasne odcienie ale np czarny jest boski, bardzo kryjący wystarczy tylko jedną warstwa, pedzelek jest ok, za taka cenę bardzo dobry produkt, przebija te droższe z wyższej półki

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc

Mega niska cena jak na taki lakier

Lakier bardzo zaskakujący . Jak na taka cenę jest genialny . Rzeczywiście kolorów i odcieni jest bardzo dużo aż chciałoby się mieć je wszystkie. Bardzo wytrzymały ja na paznokciach nosiłam go około 5 dni. Kryje świetnie w zależności od koloru czasami kryje już po pierwszej warstwie maksymalnie dwie to już pełny trwały kolor. Sprawdza się doskonale konsystęncja idealna , lakier nie zostawia smug, zacieków ani innych nieprzyjemnych niespodzianek. Jedyny minusik bo minusem tego nie nazwę to jedynie to że zakrętka od lakieru jest prostokątna dzięki czemu nie zbyt wygodne jest malowanie paznokci potrafi wypaść z ręki bądź się osunąć

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc
Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

Dla mnie super

Mam róż w odcieniu 526. Wygląda ekstra na paznokciach.
+ Szybko schnie
+Ma super-śliczny połysk
+Śliczny różowy kolor właśnie taki na letnie dni idealny
+Daje nawet efekt sztucznych paznokci
+Cena też super

DLA MNIE BOMBA