Avon, Naturals, Cacao & Lotus Flower, Conditioning Hand Cream (Odżywczy krem do rąk `Kakao i kwiat lotosu`)

Odżywczy krem do rąk to nawilżona i ukojona skóra dłoni. Ekstrakt nasion kakaowca łagodzi i nawilża skórę a wyciąg z kwiatu lotosu działa przeciwzapalnie i łagodząco.

wygładzające, natłuszczające, regenerujące, nawilżające
zapachowa
w tubce
sucha, odwodniona
kremy do rąk

Całkiem fajny krem

Krem znajduje się w miękkiej tubce podręcznej o pojemności 75 ml. Tubkę bez żadnego problemu można wycisnąć czy nawet pod koniec rozciąć.
Opakowanie bardzo ładnie prezentuje się a do tego ma ładny kwiat, który wpada w oko.
Ma bardzo fajną lekką konsystencje, która bardzo dobrze rozsmarowuję się i nie pozostawiła lekkiej warstwy.
Krem ma bardzo ładny delikatny zapach taki jak by lekko podchodzący pod słodki.
Jedynie co zauważyłam jak by lekko krem nawilżył a tak więcej to już nic.

Kupiony w: U konsultantki

Daje sztuczne uczucie nawilżenia i regeneracji.

Serdecznie nie polecam tego kremu do rąk od Avon, bo jest on tragiczny. Ma bardzo dziwną konsystencję, nie przyjemnie pachnie i jest okropnym tłuściochem. Bardzo wolno się wchłania.
Krem nie pomaga w nawilżeniu i regeneracji dłoni. Nie daje nawet odrobiny nawilżenia czy ukojenia, nawet dłonią które są w dobrym stanie. Pozostawia nie przyjemny, tłusty film na dłoniach i daje, jak w tytule sztuczne uczucie nawilżenia.
Używałam go w czasie dnia i dawałam grubszą warstwę na noc i nic, klapa.
Ma tragiczny skład. Nie kupię ponownie,

całkiem fajny

Całkiem fajny kremik. Ma bardzo ładny zapach, który utrzymuje się na dłoniach jeszcze przez dłuższy czas po użyciu. Jak dla mnie to dosyć długo on się wchłania więc u mnie to minus. Krem jest delikatny dla skóry, nie podrażnia jej i i nie wysusza, za to nawilża i łagodzi.

Avon, Naturals, Cacao & Lotus Flower

Krem ma przyjemny zapach. Nawilża i wygładza dłonie ale nie jakoś fenomenalnie, efekt utrzymuje się krótko. Wchłania się dość długo. Po długotrwałym stosowaniu niestety nie widać większych efektów.

bardzo średni

Ani dobry ani zły.
Po prostu zwykły krem, który coś tam odżywia , coś tam nawilża, ale to wszystko właśnie takie "coś tam".
Kosmetyk umieszczony w wygodnej, praktycznej tubce o pojemności 75 ml, zawsze pod ręką. Zapach całkiem przyjemny, ale też nie jakiś wybitnie powalający.
Dość dobrze się wchłania mimo gęstej konsystencji. Nie tłuści rąk.
Adekwatna cena, choć chyba są lepsze kremy do rąk za te pieniądze.

Nic nie robi.

Konsystencja: nie gęsta, nie rzadka.
Zapach: kakaowo - kwiatowy. Pachnie przyjemnie, niezbyt intensywnie.

Krem mieści się w plastikowej, poręcznej tubce, z idealnym otworem, dzięki czemu wydobywamy tyle kremu ile chcemy. Niestety nie jest zamykana na klik, tylko jest odkręcana.

Krem nie nawilża, właściwie to nic nie robi. Wchłania się dość długo. Jest średnio wydajny.

Słabiutki

Słaby krem, nie nawilża, szybko się wchłania ale nie daje żadnych efektów. Moim zdaniem w podobnej cenie można dostać o wiele lepszy krem. Jedynym plusem jest ładny zapach i poręczne opakowanie.

Brak efektów

Krem jest przyjemny w zapachu, ma dobrą, dosyć gęstą konsystencję, jednak przy długotrwałym stosowaniu nie było żadnych większych efektów. Nie odczułam szczególnego odżywienia. Nie było również negatywnych odczuć i zużyłam całość do ostatniej kropli.

Nic specjalnego

Kwiat na opakowaniu niesamowicie nęci, obiecuje piękny zapach i lekkość kremu.
Nic bardziej mylnego! No, w przypadku zapachu nie jest tak źle - da się wyczuć obiecane nuty, ale jednak w kremach nie chodzi głównie o zapach.
On ma działać, mieć fajną konsystencję i dawać efekty.
Ale nie działa - nawilżenie nie jest długotrwałe, a sam krem jest ciężki.

KUPIŁAM!

Krem do rąk kakao i kwiat lotosu od AVON kupiłam już chwile temu. Jednakże nie jestem z niego zadowolona tak jak z innych kremów do rąk które oferuje AVON.
Plusem jest opakowanie, przyjemny zapach minusem natomiast brak długotrwałego nawilżenia i uczucie cieżkości.

Kupiony w: U konsultantki

Lekki nawilżający krem dla mało wymagających dłoni

Krem Avonu w wersji kakao i kwiatu lotosu nazwany został przez producenta odżywczym kremem do rąk jednak według mojego uznania jest to krem zbyt lekki by nazwać go odżywczym.

Dla mnie jest to lekki krem nawilżający do codziennej pielęgnacji dla dłoni nie wymagających jakiejś większej regeneracji. Z pewnością nie jest to krem dla rąk przesuszonych, popękanych czy zniszczonych.
Krem ma przyjemną nietłustą konsystencję. Bardzo szybko się wchłania i nie pozostawia po sobie nieprzyjemnej warstwy - nie lepi też dłoni.
Idealnie nadaje się do torebki i do użycia w ciągu dnia np. w pracy do ekspresowego nawilżenia rąk.
Ja pracuję z dokumentami więc moje dłonie często są lekko wysuszone od papieru - do takiego lekkiego nawilżenia ten kosmetyk sprawdza się idealnie - poza tym nie tłuści też przedmiotów i owych dokumentów za co jestem mu bardzo wdzięczna.

Krem ma też przyjemny bardzo ładny zapach - lekko słodki, lekko kwiatowy.
Mnie bardzo przypadł mi on do gustu chociaż do najtrwalszych nie należy.
Pozostaje na dłoniach przez krótki czas potem znika ale może to i dobrze - bo w kremach do rąk zapach nie powinien przebijać się na pierwszy plan.
Do codziennego użytku to bardzo przyjemny kremik ale do bardziej odżywczej pielęgnacji przesuszonych dłoni radzę poszukać innego produktu.

Do wakacyjnej kosmetyczki

Marka Avon ma w swojej ofercie dość dużo kremów do rąk . Jedne lubię bardziej drugie mniej . Ten akurat krem bardzo polubiłam . Myślę ze idealnie wpisuje się w upalne dni kiedy to nasze dłonie potrzebują szybkiego i delikatnego nawilżenia .
+zapach ( bardzo świeży )
+konsystencja ( bardzo szybko się wchłania , pozostawia dłonie gładkie i nawilżona )
+cena