Dove, Nutritive Solution, Intensive Repair Shampoo (Szampon intensywnie regenerujący do włosów (nowa wersja))

Szampon Dove Nutritive Solution Intensive Repair z formułą Nutri-Keratin Repair Actives pomaga w regeneracji włosów na dwa sposoby. Po pierwsze naprawia oznaki uszkodzenia na powierzchni włosa, dzięki czemu włosy stają się gładsze i są bardziej odporne na złamanie. Po drugie wnika do wewnątrz włosa, aby zapewnić głębokie odżywienie, dzięki czemu włosy z każdym myciem wyglądają zdrowiej. Ta unikalna formuła przy regularnym stosowaniu wyraźnie odnawia i stopniowo odżywia zniszczone włosy.

Uwaga: Aby uzyskać lepsze efekty stosuj z odżywką do włosów zniszczonych Dove Nutritive Solutions Intensive Repair.

do włosów suchych i zniszczonych
oczyszczające, regenerujące, wzmacniające
zapachowa
Skóra głowy
normalna

dobry szampon

Zanim zaczęłam mieć problemy z łupieżem i używać aptecznych produktów testowałam ten szampon do włosów i dobrze go wspominam. Szampon dedykowany jest do zniszczonych włosów. Przy systematycznym stosowaniu odbudowuje strukturę włosa, odżywia, regeneruje. Dobrze się pieni, dobrze spłukuje. Oczyszcza i domywa skórę głowy bez problemu. Bardzo ładnie pachnie i zapach pozostaje na włosach na długo. Zaleca się stosowanie go razem z odżywką tej samej serii.
Opakowanie o pojemności 400ml.

nie do codziennego użytku

Niestety nie nadaje się do używania przy każdym myciu włosów, nie domywa skóry głowy, powoduje, że kilka godzin po umyciu włosy wyglądają nieświeżo, używałam zawsze z połączeniu 'na dwa mycia' lub gdy nie oczekiwałam dużego oczyszczenia

Dla osób z problemami skóry głowy

Włosy już po pierwszym umyciu odzyskały blask i miękkość a skóra przestała swędzieć. Polecam szczerze szczególnie osobom z problemami skóry głowy. Pozax tym niska cena

Sprawdził się

Do codziennego stosowania bardzo ok. Dobrze oczyszcza, nie przesusza, nie plącze włosów, a do tego cudowny zapach klasyki dove. Bardzo dobrze się pieni, wystarcza na długo, wart swojej ceny.

Lekki, ładnie pachnący szampon do codziennego stosowania

Szampon ma fajną, kremową konsystencję i jest dość gęsty. Bardzo dobrze się pieni, już niewielka ilość pozwala na umycie włosów sięgających za ramiona. Wydajny, starcza na ok. 2-2.5 msc przy stosowaniu go co drugi dzień. Ma przyjemny zapach, niezbyt nachalny, delikatnie wyczuwalny na włosach po ich umyciu. Stosuję go wraz z odżywką z tej samej serii, a po umyciu włosy są gładkie, miękkie i miłe w dotyku. Szampon Dove Nutritive Solutions nie powoduje splątania włosów, łatwo się rozczesują i są błyszczące. Nie zauważyłam podrażnienia skóry, łupieżu, czy wysuszenia skóry głowy tak jak sugerowane w innych opiniach. Być może zależy to od wrażliwości na kosmetyki zapachowe, u mnie nie pojawiły się żadne negatywne skutki stosowania szamponu. Jestem zadowolona z jego działania, lubię myć nim włosy, które po myciu są lekkie i świeże.

Powoduje łupież

Szampon ma gęstą, kremową konsystencję. Ładnie pachnie, dobrze się pieni i jest wydajny. Po jego użyciu włosy łatwo się rozczesują. Natomiast dodatkowo po użyciu odżywki/maski z tej samej serii włosy są lśniące, gładkie i miękkie, Szampon oczyszcza włosy, lekko je obciąża u nasady. Po jego użyciu brakuje mi uczucia świeżości. Nie odżywia i nie regeneruje włosów jak twierdzi producent. Jednak najgorsze jest to, że już po kilku użyciach wysusza skórę głowy, podrażnia, powoduje swędzenie i łupież co go dyskwalifikuje. Odstawiłam go, następnie wróciłam do niego myśląc, że to może nie jego wina, ale po wznowieniu używania problem łupieżu wrócił :(

Uniwersalny

Szamponów Dove używam od wielu lat.Próbowałam wielu wersji i uważam,że powyższa jest dla mojej skóry głowy oraz włosów najlepsza.Po umyciu włosy są sypkie,lekkie,świeże i dobrze się rozczesują.Dodatkowo tego typu szampony o kremowej konsystencji lekko odbijają je u nasady,ale spokojnie nie puszą się ani elektryzują.Bez efektu siana.Pięknie pachną i wyglądają na zadbane.Dużo rzadziej podcinam końcówki,co świadczy o tym że aż tak nie rozdwajają się.Szampon jest gęsty oraz wydajny.Dostępne duże opakowania po 400ml.Praktycznie wszędzie dostępny od dyskontów po sieciowe drogerie,w dodatku często na promocji.

Fajnie regeneruje i pięknie pachnie

Intensywne nawilża nawet bardzo suche włosy.
• Odżywia pasma na poziomie ich struktury.
• Przywraca naturalne piękno, wyjątkowy blask.
• Chroni przed działaniem wolnych rodników.
Świetnie nawilża i włosy dobrze się rozczesują, nawet bez zastosowania odżywki.

Kiedyś fajny, teraz średni

W czasach gimnazjum i liceum produkty Dove do włosów były moimi ulubionymi, bo jako jedyne potrafiły zapanować nad puszeniem się włosów, które w tamtych czasach jeszcze farbowałam i prostowałam.
Postanowiłam spróbować odświeżyć sobie starych ulubieńców i przede wszystkim zauważyłam, że nowe wersje mają zupełnie inne składy niż kiedyś, dodatkowo składniki przed "Parfum" niemal w ogóle nie różnią się od siebie. Ja też nie widzę jakiejś różnicy między wersją Intensive Repair a Colour Care.
Butelki tych produktów są przyjemne dla oka i dość wygodne, ale nie da się ich ustawić do góry nogami, gdy produkt się kończy. Zapach jest... hm. Sama nie wiem. Wydaje mi się, że w starych wersjach był ładniejszy, teraz przeszkadza mi w nim jakaś nuta, ale czuję ją tylko podczas mycia, po umyciu włosy pachną delikatnie po prostu świeżością. Szampon ma gęstą, perłowobiałą konsystencję i na nie bardzo przetłuszczonych włosach pieni się fenomenalnie, na trochę bardziej zabrudzonych już trudniej jest go spienić i utrzymać tę pianę.
Po umyciu włosy są miękkie, oczyszczone, pachnące. Dość dobrze się układają i wydają się być bardziej gładkie. Ładnie błyszczą. Przy pierwszym użyciu nie przetłuszczają się szybciej, natomiast zauważyłam, że przy kolejnych użyciach skóra głowy przetłuszczała się coraz szybciej - sądzę, że to przez nadbudowę silikonu zawartego w składzie. Gdy używam go raz na jakiś czas to jest okej.
Mam sentyment do tych produktów, ale nie wiem, czy kupię je ponownie. Działanie aż tak mnie nie zachwyca, skład jest kiepski, zapach podczas mycia również średnio mi odpowiada i znam sporo lepszych szamponów.

Bardzo dobry szampon

Szampon charakteryzuje bardzo przyjemnym zapachem, a konsystencja produktu jest delikatna i kremową. Szampon świetnie się rozprowadza po głowie i dobrze pieni. Szampon nie plącze włosów i łatwo się spłukuje. Szampon jest wydajny. Włosy po zastosowaniu są miękkie i gładkie.

Całkiem ok

Szampon w wygodnym opakowaniu charakteryzuje się bardzo przyjemnym zapachem .

Szampon ma kremową konsystencję, która jest miła w rozprowadzeniu po włosach, konsystencję jest ok nie za gęsta oraz nie leje się przez ręce. Szampon dobrze się pieni podczas mycia.

Szampon dobrze się spłukuje, oraz nie plącze włosów. Po zastosowaniu włosy są zdecydowanie bardziej miękkie, i bardziej scalone , wygładzone.

Produkt jest wydajny i nie obciąża włosów.

Jestem na tak

Od szamponu wymagam przede wszystkim aby dobrze oczyszczał włosy i nie szkodził. Od wyjątkowych właściwości pielęgnacyjnych jest odżywka.
Dove Intensive Repair sprawdził się u mnie bardzo dobrze. Włosy myję codziennie. Produkt bardzo ładnie je domywał, sprawiał, że są sypkie i miękkie. Nie podrażniał skóry głowy. Fajnie współgrał z odżywką innej firmy. Moje rozjaśniane włosy były gładkie i błyszczące, wyglądały po prostu zdrowo. Szampon Dove doprowadził moją fryzurę do porządku po poprzednim szamponie, który zasiał spustoszenie na mojej głowie. Jestem więc bardzo zadowolona i chętnie po niego sięgnę ponownie.

Produkt jest wydajny, dobrze się pieni. Opakowanie i zapach również jak najbardziej na plus:-)