Dove, Hair Therapy, Intensive Repair (Ekspresowa maseczka do włosów)

Dove, Hair Therapy, Intensive Repair (Ekspresowa maseczka do włosów)

Ekspresowa maseczka regenerująca do włosów Dove Intensive Repair odbudowuje zniszczone włosy równocześnie zapobiegając ich łamaniu i rozdwajaniu się końcówek. Unikalna, podwójna formuła zawiera:
- maskę z cząsteczkami FIBRE ACTIVES, które wnikają głęboko do wnętrza włosa wiążąc proteiny i odbudowując go od wewnątrz bez obciążania,
- odżywkę z MICRO SERUM, która intensywnie odżywia i zamyka łuski włosów zapobiegając przyszłym zniszczeniom.
Wszystkie zalety maski oraz szybkość działania odżywki połączone w jedno, tak aby zapewnić włosom odżywienie, wzmocnienie i ochronę przed rozdwajaniem się końcówek.

regenerujące, wygładzające, wzmacniające
do włosów suchych i zniszczonych
zapachowa
w tubie
bogate

Sprawdza się.

Maseczka jest rzeczywiście ekspresowa. Nakładam na minutę, spłukuję, po czym włosy są łatwe do rozczesania, miękkie i lśniące. Niestety łatwo przesadzić z jej ilością, co kończy się przeciążonymi włosami i ekspresowym przetłuszczaniem. Za to jej nie lubię. Ale to pewnie przez mega odżywczą formułę. Praktyczne małe opakowanie można zabrać w podróż bez zajmowania zbytnio dużo miejsca. Zapach jak w klasycznej serii.
Cena dość wygórowana jak na DOVE i linię podstawową.

Świetna!

Mam włosy sięgające poza łopatki, używam różnych odżywek, ale czasem i tak zdarzy się jakiś 'bad hair day'
Po tej masce nie ma mowy o czymś takim. Nie używam jej często, ok raz w tygodniu. Mimo, że jest to ekspresowa maska, to trzymam ją na włosach dłużej, włosy są po niej lśniące, sypkie, gładkie ale też puszyste, po prostu idealne. Nie jest to produkt do codziennego stosowania, ja używam jej 'na wyjścia' bo wiem, że po niej moje włosy będą wyglądały pięknie ;)

dobra

Otrzymałam tę odżywkę wraz z szamponem od koleżanki. Szampon ominęłam szerokim łukiem, ponieważ na pierwszy rzut oka w składzie widziałam detergenty i inne nieciekawe składniki, których moje włosy raczej dobrze by nie odebrały. Mój skalp za SLS i SLES nie przepada (tyczy się to także ich zamienników i braci), a ja nie mam zamiaru go męczyć takimi kosmetykami. Natomiast postanowiłam użyć odżywki. Spoko opakowanie, ładny zapach, skład dosyć dobry jak na te drogeryjne, reklamujące się firmy (które są najczęściej wbrew pozorom najgorsze). Po pierwszym myciu włosy prezentowały się ładnie. Błyszczały, pięknie opadały na ramiona, jednak taki efekt widzę nieraz i bez odżywki po samym umyciu. Zapach lekko się utrzymał więc tu plus. Nieco łatwiej się je rozczesywało, podejrzewam, że to zasługa tego specyfiku. Używałam miesiąc 2 razy w tygodniu, chyba, że akurat zapomniałam. Jak z wydajnością? Cóż każdy ma włosy innej długości więc to kwestia osobista. Czy polecam? Można kupić, jednak cudów się nie spodziewajmy!:)

Używam tego produktu od: Miesiąc
Ilość zużytych opakowań: Jedno w połowie

Fajna

Dość dobrze nawilża i wygładza włosy, po użyciu włosy dobrze się układają. Duży plus za zapach, który utrzymuje sie na włosach. Maseczka jest ogólnie dostępna i dość wydajna. Raczej nie ma minusów.

Używam tego produktu od: 1,5-2 miesiące

Nie dla mnie.

Kupiłam maskę zachęcona dobrymi opiniami. Niestety poza wygładzeniem włosów i pozostawieniem przyjemnego zapachu (jak to Dove ;)) nic nie robi.

Następnego dnia po umyciu włosy wydają się tłuste, nie wyglądają estetycznie. Musiałam przestać jej używać, ponieważ codzienne mycie głowy mija się u mnie z celem.

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno.

Średnia

Maseczkę wygrałam w konkursie internetowym, dzięki czemu miałam okazję ją przetestować. Sama bym pewnie po nią nie sięgnęła ze względu na cenę.

PLUSY:
+ ładny zapach
+ świetna konsystencja
+ wygodna aplikacja
+ wygładza włosy i ułatwia rozczesywanie
+ krótko trzyma się ją na włosach

MINUSY:
- nie odżywia włosów, jedynie dzięki zawartości silikonów wygładza je

Podsumowując, ja raczej do maseczki nie wrócę. Ciężko mi uwierzyć, że produkt który trzymam na włosach minutę, ma na nie jakiś wpływ. Co prawda włosy są gładsze, ale nie odżywione

Dobry ale czy hit?

Maseczka w tubie stawianej na zakrętce. Dość gesty, biały kosmetyk o miłym zapachu. Cieszy mnie fakt iż jest ekspresowa, ponieważ nie mam nigdy czasu czekać na efekty długo. Jest ona bardzo wydajna. Wystarczy niewielka ilość naniesiona na kosmyki. Po użyciu jej włosy są dociążone, nie puszą się, łatwo rozczesują i ładnie wyglądają.

Używam tego produktu od: sierpnia
Ilość zużytych opakowań: 1 normalne

swietna

Bardzo sympatyczna odzywka. Jak do tej pory najlepsza jaka uzywalam, jednak nadal szukam swojego kwc wsrod odzywek. Jak mi sie znudzi szukanie to przy niej obstane.

- nie obciąża
- wlosy sie mniej pusza
- wlosy sa miekkie i wygladzone
- ladnie pachnie
- wygodne opakowanie
- srednio wydajna ( moze to kwestia dlugosci i gestosci wlosow)

Używam tego produktu od: pare miesiecy

Pozostawia włosy miękkie, ale czy odżywia?

Używałam tego produktu już parę razy i zawsze byłam zadowolona "dzień po". Kiedy jednak myłam włosy szamponem były one ciągle w tej samej kondycji, a po mięciutkich kosmykach ani śladu.

plusy:
+ wydajna - łatwo rozprowadza się na włosach dzięki lekkiej formule kremu. konsystencja jest jak najbardziej na plus.

+ po umyciu włosy są rzeczywiście wygładzone, miękkie i lejące się. Szczególnie na następny dzień, efekt ten się nie zmienia. To duży plus jak na kosmetyk drogeryjny.

+ cena - można łatwo dorwać na promocji, ale cena regularna też nie jest jakaś powalająca. Osobiście zapłaciłam chyba 10 zł w Rossmannie

+ dostępność (prawie każda drogeria, moja była z Rossmanna)

minusy:
- moim zdaniem efekt "odżywienia" jest bardzo krótkotrwały. Tzn do kolejnego mycia

Jak stosować, dla kogo i z czym łączyć.

1. Myślę, że sprawdzi się najlepiej przy zniszczonych włosach. Wtedy różnica będzie widoczna i namacalna. Włosy zdrowe może przeciążyć i za bardzo natłuścić.

2. Można do niej dodać parę kropli ulubionego oleju lub olejku. Taką miksturę nałożyć na włosy i pod czepek foliowy na 20 min. Po takim zabiegu, włosy będą dogłębnie nawilżone i lśniące.

Używam tego produktu od: paru lat
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania zużyte

Bardzo dobra

Maseczkę otrzymałam do testów wraz z szamponem i maseczką z aktywatorem ciepła. Maseczka jest gęsta, ładnie pachnie. Bardzo łatwo mogłam rozczesać włosy po jej użyciu, były miękkie, błyszczące i nawilżone.
Włosy były bardziej zdyscyplinowane nie puszyły się co dla mnie jest dużym plusem. Maseczka jest wydajna. Używałam jej łacznie z szamponem.

Używam tego produktu od: ok 2,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 200ml

rewelacja

Stosowałam odżywkę razem z szamponem z tej serii. Zawsze miałam uprzedzenie do stosowania odzywek gdyż obciążały moje włosy. Ale dove to zupełnie inna bajka. Moje końcówki odżyły na nowo. Włosy pięknie pachna i są gladke miękkie nie piszą się z czym miałam zawsze problem.

Używam tego produktu od: lipca
Ilość zużytych opakowań: jedno, duze 200ml

Świetna seria

Stosowałam maseczkę razem z szamponem z tej serii. Maseczka również ma gęstą konsystencję, łatwo się nakłada i jest wydajna. Dla mnie dużym plusem jest to, że wystarczy 1 minuta i już można ją spłukać. Włosy po niej ładnie pachną, są gładkie, lśniące, łatwo się rozczesują. Moje suche włosy wyglądają na zdrowsze, silniejsze. Cała seria Intensive Repair jest godna polecenia.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca