Perfecta, Cera Mieszana, Krem matujący do cery mieszanej przeciwzmarszczkowy na dzień i na noc (nowa wersja)

Przeciwzmarszczkowy krem Perfecta Cera Mieszana polecany jest dla osób po 35. roku życia, do pielęgnacji cery mieszanej, czyli tłustej w strefie T (czoło, nos, broda) i suchej na policzkach.
Krem zawiera Sebum - Inteligent Kompleks, który ogranicza wydzielanie łoju, zwęża średnicę porów oraz zmniejsza ryzyko pojawienia się wyprysków i zaskórników.
Mikroperły matujące chłoną nadmiar sebum.
Aktywna formuła z fito – retinolem stymuluje odnowę komórkową i tworzenie się kolagenu.
Filtry mineralne UVA/UVB chronią przed fotostarzeniem.

matuje i delikatnie spłyca zmarszczki

Kupiłam ten krem bo akurat był w jakieś korzystnej cenie a kończył mi się poprzedni krem .
Mam w stosunku do niego mieszane uczucia chociaż z przewagą pozytywnych :)
Na pewno matuje cerę - ja mam mieszaną w kierunku tłustej i jestem bardzo zadowolona z efektów . Przy regularnym stosowaniu -tylko rano -zauważyłam spłycenie zmarszczek w okolicach ust i na czole .
Zapach kremu kojarzy mi się z maseczkami które w składzie mają jakieś glinki , nie każdemu będzie odpowiadał .
Inna sprawa to rozprowadzanie tego kremu na twarzy -znam kremy które łatwiej rozprowadzić ale i takie które topornie rozprowadzają się - dla mnie mały minus .
Większy minus to to ,że zdecydowanie trudniej rozprowadzić mi na nim mój podkład , a który na poprzednim kremie rozprowadzał się bez problemu .To decyduje o tym ,że zastanawiam się nad ponownym kupnem tego kremu , chociaż może teraz pora na zmianę podkładu ;)
Podsumowując matuje i jest przecizmarszczkowy tak jak obiecał producent :)

Używam tego produktu od: marzec 2015
Ilość zużytych opakowań: 1 kończę

Coś dla mnie

Produkt uzyskałam przy okazji jednej z promocji na bony, więc otrzymałam go za darmo. Nie przeczytałam dokładnie etykiety i dopiero w domu zauwazyłam, że jest on przeciwzmarszczkowy. Mam młodą cere, więc o tym się nie wypowiem. Jednakże powiem o innych zaletach produktu. Krem stosuję jako baze pod makijaz, tak też sprawuje się idealnie. Pięknie pachnie, jest lekki, matuje jakoś nie spektakularnie, ale jednak cosik. Przedłuża trwałość makijażu, nadaje skórze miękkosc i gładkość, unaturalnia nałożony podklad.

Bardzo go lubię

Kremy z Perfecty bardzo ładnie współgrają z moją cerą. Ten też jest super. Mam 30 lat,cerę tłustą,krem wygładza,naprawdę matuje(!),z czym u mnie bywa kiepsko przy innych kremach. Ma idealną konsystencję,piękny,nie za intensywny zapach,stanowi super bazę pod makijaż,wszystko się na nim idealnie utrzymuje. dawno nie miałam tak dobrego kremu,będę do niego wracać.

Zapycha

Kupiłam ten krem mając niewielki wybór spośród kremów do cery mieszanej w stronę tłustej, które jednocześnie matują i są przeciwzmarszczkowe. Stosowałam go przez ok rok czasu. Nie zauważyłam spektakularnych właściwości przeciwzmarszczkowych, ani matujących. Krem dobrze się wchłaniał, przyjemnie pachniał i całkiem dobrze nawilżał. W tym czasie borykałam się z wysypami różnych niespodzianek na twarzy. Sądziła że to może przez ster lub złą dietę... dopóki nie przeczytałam składu - PARAFINA na drugim miejscu. Zabójstwo dla cery tłustej i trądzikowej!

ok, dobry młodej cery, przed 25

Używałam tej wersji i tej dotleniającej różnicy za bardzo nie widziałam. Jest bez barwników dlatego kolor jest nieciekawy, ale moim zdaniem to jest plus. Nie jest to jakiś bardzo bogaty, krem ale myślę, że odpowiedni dla młodych dziewczyn w wieku 18-25 lat.

Niestety nie dla mnie

Kupiłam ten krem z nadzieją, że w końcu trafiłam na kosmetyk do mojej cery mieszanej. Początkowo byłam zadowolona, ładny zapach, dobra konsystencja. Niestety, kiedy przyszły gorętsze dni, krem nie dawał sobie rady z wydzielanym sebum. Cera się świeciła, strefa T się błyszczała. Do tego krem zaczął się rolować i stawać tępy na twarzy. Po około 2 tygodniach zrezygnowałam z niego.

Idealny pod makijaż

Krem poleciła mi koleżanka i to był strzał w dziesiątkę. Świetnie nadaję się pod makijaż, ponieważ matuje i nawilża. Skóra twarzy jest doskonale gładka, jędrna i miła w dotyku. Plus zapach, który jest tak świeży, że aplikowanie go rano to dodatkowy zastrzyk energii. Cena również jest bardzo przyjemna, mniej niż 20 zł za taki fajny krem?! Polubiliśmy się na długo, na razie nie miałam lepszego kremu na dzień pod makijaż. Odkąd go używam nie potrzebuję bazy pod podkład. Jeżeli jednak ktoś szuka treściwego kremu i głębokiego nawilżenia to ten produkt nie spełni jego oczekiwań, dlatego również nie nakładam go na noc wolę coś bardziej odżywczego. Na dzień jak najbardziej. Super produkt!

Nie sprawdził sie !

Krem bdb matuje skore bez makijazu,jednak totalnie nie nawilza,skora jest mega tepa,wiec pod make up jest to slaba opcja,bardzo widoczne zmarszczki mimiczne, wydaje mi sie ze zapycha

nawet spoko

Nie jest taki zły. Nie uczula, nie podrażnia nie zapycha. Matuje pozostawiając cere wygładzoną. Ma przyjemną konsystencje,bardzo dobrze się wchłania i nie lepi się. Jak za taką cene to naprawde dobry krem

Bardzo fajny

Wzięłam w drogerii na szybko, bo myślałam, że to jakaś nowa wersja Efektu Mat tej marki - pomyliłam się, ale nic straconego; krem jest bardzo fajny, lekki, matuje skórę, ale nie przesusza. Pachnie świeżo, ogórkowo, ale zapach nie jest wyczuwalny na skórze potem :)

Ilość zużytych opakowań: 1/10

Gorszy od starej wersji

Bardzo lubiłam starą wersję tego kremu - fajnie rozjaśniał niedoskonałości, matowił i poprawiał wygląd skóry. Ten jest też ok, ale wydaje mi się, że nieco się pogorszył. Co prawda makijaż trzyma się na nim dość długo, ale nie ma już tak naprawczych właściwości jak tamtem, więc producent musiał wprowadzic jakieś zmiany. Jest wydajny.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

ok

krem-żel , lekki i srednio szybko sie wchłania , dobrze nawilża , daje mat całkowity , ale na sucho - mam skórę suchą , bez wyprysków z tendencją do świecenia ,

skóra się nie świeci ale chciałam efektu jak po użyciu bazy silikonowej , zastępnika clareny , szukam dalej

Używam tego produktu od: kilku dni